نقد و بررسی سرور مقدماتی 2 ایکس لیگ قهرمانان | آغاز 23 دی 1400 |

• سلام دوباره،

چه خبرتونه!؟

چه خبرتوووونه!؟

این حجم فعالیت فرومی اس دبل عجیبه

یوسف یادمه یه زمانی هر هفته یه پست میدادی، الان چی شده که به جز پست های آماریت، یه تنه هر صفحه فروم ۲ تا پست داری!؟

بله درجریان مافیا هستم حتما باید بیام و یه بار باهات مافیا بزنم ببینم مافیاتم مثل تراوینته یا نه :دی

آره به همون فضاحته:)) زود شو میشم ولی نمی فروشم!

داشتم یه نگاه به نقشه می کردم

همچنان به دنبال ناتار! با چشمای لوچ شده

لابلای شیشلیک زدن یه نون پنیر هم بد نیست!

حالا اشکال نداره ولی نقرس در کمین است!

اینارو هم اد کن توی لیستت گناه دارن

• سلام

الان چه حسی داری که اینا دیوار شدن؟

خوشحالی؟ ذوق مرگ شدی با 1k گرز؟چند روز بود که میخواستم بزنمشون دیوار حوصله اینکه اتک هم بزنم نداشتم ولی اگه میدونستم میتونم یکی رو با 1k خوشحال کنم خیلی زودتر با شوق و هیجان دیوارشون میکردم عزیزم:)

• سلام

الان چه حسی داری که اینا دیوار شدن؟

خوشحالی؟ ذوق مرگ شدی با 1k گرز؟چند روز بود که میخواستم بزنمشون دیوار حوصله اینکه اتک هم بزنم نداشتم ولی اگه میدونستم میتونم یکی رو با 1k خوشحال کنم خیلی زودتر با شوق و هیجان دیوارشون میکردم عزیزم:)

سلام

اگه همین 1k رو خفت کرده بودی که الان بوق بوق راه انداخته بودی،ولی چون دیوار شدی از عمد بوده :))) اوکی.

• سلام خدمت همگی عزیزان

امیدوارم حال دلتون خوب باشه

وقتی بحث متا و 2 به 1 از طرف جنوب غرب مطرح شد قرار شد اولین حرکت روی هر 2 ساید غربی همزمان زده بشه که جنوب غرب یه موقع ناراحت نشه!!!

ما روی خاک سایدمون حساس هستیم لطفا داخل محدوده جنوب شرق کپ یا فیدر نگیرید حتی اگر منطقه خاکستری باشه . ممنون از پارسای عزیز که گفت فرق نذاریم و شروع کننده این قضیه خودش بود.

اما پلن اصلی که دیشب زده شد

ما روی کپ یا فیدرهایی که داخل ساید جنوب غرب گرفتیم هم غیرت خاصی داریم و چون احساس کردیم داره کنارش یه سری عملیات خرابکارانه اتفاق میوفته دست به کار شدیم.

لازمه این قضیه هم به شکل روشنی عنوان بشه که ما هیچ اکانتی در ساید های دیگه نزدیم ولی مهاجر یا چیفر از ساید خودمون برای گرفتن کپ یا فیدر میتونیم ارسال کنیم.

قبل از عمل

چیف فیدر داخل خاک جنوب غرب با پاپ 432

تخریب فیدر با پاپ 87

و اکانت مذکور بعد از عمل

جالب ترین قسمت قضیه اینه که واسه پروندن این 2 تا فیدر هیچ همری از خاک جنوب شرق بلند نشد و همه اتفاقات از درون خود ساید جنوب غرب اتفاق افتاد.

از مهدی کلت، احسان، فرهاد ،علی و ممد نوب هم بابت این پلن زیبا تشکر می کنم.

موفق باشید

پی نوشت : ساید جنوب غرب آسوده بخواب بچه های ما بیدارن.

از اتاق فرمان اشاره میکنن جنوب غرب تازه صبح جمعه فهمیده بنزین گرون شده

پینوشت 2 :

نمی دونم شرطی بسته شده یا نه ولی خوشبختانه شرط رو بردیم

• الان دوستان ساید sw میان میگن اون فیدر 432 رو عمدا گذاشته بودیم اونجا که شما بیاین چیفش کنین فیدر 87 هم خودمون داشتیم کاتاش میکردیم که شماها زودتر زحمتتشو کشیدین :D

خلاصه ای از پست های دوستان sw : چرا میخاین ما رو بزنین ما گناه داریم :|

رفیق مافیا باز گلم مثل مافیا باهات صحبت میکنم تراوین که بلد نیستی امیدوارم اونو حداقل یکم بلد باشی که بعید میدونم اگه خواستی مافیات تقویت شه بگو شمارمو میدم بهت بیا تو ایونتای حضوری ما شرکت کن :D (تبلیغ برای ایونت های حضوری اینجا آزاده ادمین جان؟ :D )

تو فکت بیار برای اینکه چرا نزنیم ما فکت میاریم برای اینکه چرا باید بزنیم :D

بازی تراوین بازی زد و خورده مثلا چرا صدای بچه های ne درنمیاد؟ اونا با احترام ساید از نظر تعداد پلیر ضعیف اما از نظر فکری و شخصیت بازی ساید قدرتمندی هستن که دارن بازیشون رو میکنن

توصیه دوستانه به دوستان sw : تایمی که داخل فروم میذارین رو اکانتاتون بذارین ، تایمی که رو اکانتاتون میذارین داخل فروم بذارین قطعا اکانت های بهتری خواهید داشت

پ.ن : یک سال و نیم بود از تراوین دور بودم کلا بای داده بودم که پارسا منو اغفال کرد :D خدا ازت نگذره پارسا :D

پ.ن : پست شماره چندم رو من گذاشتم؟ :D

• اول از همه

سلام ناصر جان داداش امیدوارم دیگه غم نبینی و خدا به خودت و خونوادتون صبر بده

خب

سلاااام به همه دوستان عزیزم در هر ۴ ساید بازی

خب اینسرورم طبق صحبتهایی که شده بود قبل از سرور قرار به این بود که اینسرور در ساید محبوبم جنوب شرق نباشیم و همونطور هم شد

در ساید شمال غرب با نژاد هون و اکانت M A D B O Y S در خدمت دوستان هستیم

حقیقتش وقت فروم نبود بنظرم اول سرور تا اینکه یکمی بازی شکل جدی تری به خودش بگیره بخاطر همین تا الان پستی نزاشتم

ولی ازین به بعد در خدمتتون هستیم😁

یه توصیه بکنم به فعالین فروم

نشود که روزی برسد که از گفته خود پشیمان شوید😁

از آب گل آلودم ماهی نگیرید لطفا هنوز مونده تا وقتش برسه🙂

پ.ن:صادق یکم اروم تر بچه ها عادت ندارن😂

پ.ن:حسین و مهدی کجاییین که دلتنگتونم😕

پ.ن:نیماااااا😍 فرهاااااااد😍 امااااااام😍

این پ. ن رو هم گفتم که درسته تو یه ساید نیستیم ولی دلتون تنگ شه برام😁

من که دلم تنگ شده عجییییب واستون

پ.ن:علیرضا اونجر عزیزم با اینکه زحمت زیادی کشیدی و الان یکم دلخوری ولی منو تو یه قرارایی داریم و نمیزارم بری😁❤

• بسیار خوب بود این حرکت و از همین تریبون سلام و درود میفرستم بر روح پر فتوح مهدی کلت;)

ایشالا در ادامه سرور جذابیتا همچنان ادامه داشته باشه و سرد نشیم

• سلام

پ.ن : پست شماره چندم رو من گذاشتم؟ :D

درود ، داشتم رد میشدم و دیدم این دو تا لعنتی جذاب نه تنها زیر آبی میرن بلکه جدیدا پست هم میذارن :دی

فقط میتونم بگم ‌‌‌‌‌

««This is a road to hell»»

• درود ، داشتم رد میشدم و دیدم این دو تا لعنتی جذاب نه تنها زیر آبی میرن بلکه جدیدا پست هم میذارن :دی

فقط میتونم بگم ‌‌‌‌‌

««This is a road to hell»»

کیستی سیاهی؟

من که بعد از یک سال و 7 8 ماه دارم بازی میکنم زیر آبیم کجا بود؟

• از همينجا سلام ميكنم به همه عزيزاني كه در اين سرور وقت خود را به بطالت ميگذرونند

اكانت Green در حال تكميل سازي پلير

Coming Soon

ميگن اين سرور عمو مازيار نيومده

من كه شديدا دلتنگش شدم

هميشه به عشق فروم نويسي هاي من ميومدن اينجا

اين سرور خوشحالم براي بچه هاي شمال غرب

ديدم بعضي از پليراي تازه وارد ليدر شدن

رشد قابل قبولي بوده

عمو رضا سورنا شما عزيز دلي ، درسته دلم از شما هم پره ولي داستان شما جداست!

مادامي كه عقل خاموش است..... ؤؤ ......خشونت حرف آخر رو مي زند

.......................W.Ss Alone........................

• یا اکثر امامزاده هااااااااا

بچه های چهار تا ساید میشه بهم دف برسونین؟؟؟؟؟؟

عاجزانه از ساید قدرتمند sw تقاضا میکنم الاحقر رو مورد عفو خودشون قرار بدن و تیریخیدا با هیری ایتیک نیدینی من گینیهی دیریم

0_igo2.png

• سلام صبح همه بخیر

چیزی که مشخص هست تو تراوین دوستانی که بازی میکنن تو هر سرورکاملا معلوم هست دیگه مثل قدیم نیست حالا چه از طریق گروه های وات ساپ مشخص هست کی کجا بازی میکنه میشه تخمین زد چه تعداد پلیر تو بازی هست این سرور به 100نفر نمیرسه حالا در نظر بگیر این تعداد اکانت مصری که وجود داره اتحاد های بسیار زیاد مصری هر اتحادمصری 60تا اکانت بخواهی فقط به فقط چک کنی مهرشاد رید نده میشه 2 ساعت حالا چطوری کپ هاشون به همین راحتی امده بالا هر 3 تا واحد 15 کراپی هاش گرفته شده منکر بات باشیم داریم عملا به شعور باقی توهین میکنیم یه زمانی مولتی داشتن کار پسندیده ای نبود مولتی باز به چشم پلیر نمیدیدن حالا مولتی اوکی شده به قول رضا سورنا خودتون زحمت بکشید بیارید بالا دیگه راجبش حرفی نیست چون ریزش شدید پلیر از بعد فیلترینگ به مرور بوده دیگه منکر بات نشیم اگرم هست رسمی اعلام بشه .

مشتی باش که اگه به صلیب هم کشیده شدی مسیح باشی نه مترسک مزرعه !!!

ALIFX&POYA

Sajad 33YED

MASOUD NOOB

REZA ROYAL

ASHKAN CAPTAIN

<3CAPITAN TEAM<3

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Flamma ().

• سلام صبح همه بخیر

چیزی که مشخص هست تو تراوین دوستانی که بازی میکنن تو هر سرورکاملا معلوم هست دیگه مثل قدیم نیست حالا چه از طریق گروه های وات ساپ مشخص هست کی کجا بازی میکنه میشه تخمین زد چه تعداد پلیر تو بازی هست این سرور به 100نفر نمیرسه حالا در نظر بگیر این تعداد اکانت مصری که وجود داره اتحاد های بسیار زیاد مصری هر اتحادمصری 60تا اکانت بخواهی فقط به فقط چک کنی مهرشاد رید نده میشه 2 ساعت حالا چطوری کپ هاشون به همین راحتی امده بالا هر 3 تا واحد 15 کراپی هاش گرفته شده منکر بات باشیم داریم عملا به شعور باقی توهین میکنیم یه زمانی مولتی داشتن کار پسندیده ای نبود مولتی باز به چشم پلیر نمیدیدن حالا مولتی اوکی شده به قول رضا سورنا خودتون زحمت بکشید بیارید بالا دیگه راجبش حرفی نیست چون ریزش شدید پلیر از بعد فیلترینگ به مرور بوده دیگه منکر بات نشیم اگرم هست رسمی اعلام بشه .

سلام و درود آرش جان

چیزی که هست یکی مثل من و شما وقتی میام تو این سرورا بازی میکنیم خیلی چیزا رو قبول میکنیم با اینکه میدونیم چی ممکنه پیش بیاد

پس اینکه بات میاره بالا یا خودشون میاد بالا ما اینارو قبلا دیدیم من این سرور نیومدم بشینم همر رنک دار کنم یا مولتی بسازم رید بدم مدال غارت بگیرم

یسری از دوستان عشقشو دارن شاید از این مدل بازی لذت میبرن اما از اونجا که این دوره زمونه تراوین هرکسی بلند شده 40 تا مولتی زده و ی من شده واسه خودش

دیگه حقیقتا تصمیم بر این گرفتم من نوبه باشم لذت بازی به اینا نیست به اینه که بزنی و بخوری نه اینقدر پشتت پر باشه از مولتی که بدونی هرکی بزنت داغون میشه

من که افتخاری تو این سرورا نمیبینم حقیقتا که بیام وقتم و بذارم واسه مدالاش هروقت سرور واقعی بدون مولتی دیدم اونجا برندشو تحسین میکنم

نظر من اینه دلیل بازی کردنم هم این سرور شاید باورتون نشه فقط و فقط بازی کردنه نه برد برام مهمه نه باخت وگرنه اینجا بازی نمیکردم:D

;)

• سلام صبح همه بخیر

سلام به شما دوست عزيزم

در مورد ريزش پلير بعد از فيلترينگ صحبت كرديد صحبتايي تو دلم بود كه گفتنش خالي از لطف نيست

خب ما تو 2 مقطع فيلترينگ داشتيم ، فيلترينگ دوم كه درواقع تغيير دومين ايران به دات كام بود

كه به دليل تغيير قيمت گلد انجام شد

اما نكته مهمي كه باعث ريزش پلير شده از ديد بنده عدم ليدري صحيح و كارگروهي به خصوص در اسپيد ترا بوده

در اسپيد ترا بيشتر از اينكه دوستان به فكر آموزش پلير جديد باشند به فكر قدرت طلبي

اول از همه در مورد تيم ساپورت صحبت مي كنم

1_ گلد 35 هزار تومني شده 50 هزار تومان كه مسئله اي نيست ولي شده فكر كنيد كه همين قيمت پايين گلد باعث ايجاد تورم توي حراجي و فروش انحصاري اثر هنري شده؟ ما تو سروراي ايران پك 3000 تايي رو يك ماه مصرف ميكرديم

2_ مولتي بازي صدمه بزرگي به دنياي تراوين بوده و هست

به جاي مجوز مولتي بازي كافي بود الگوريتم ناتار و آبادي متفاوت بشه ، به شخصه مخالف پوش و غارت توافقي هستم

كاريم به اين ندارم كه كي انجام ميده كي نميده

موضوع دوم بحث آموزش پلير تازه وارد و جذبشون هست

تراوين يك جامعه هست و با تبليغات بزرگتر ميشه

زماني تبليغات دهان به دهان و با آموزش و تيم پلي صورت ميگرفت

ولي الان وقتي سرور اسپيد ترا رو باز ميكني روي كيبورد تگري ميزني

يه زمان تو تاپ رايد بودي تو تاپ حجوم نميتونستي بري

الان تو تاپ حجوم هستي تو تاپ رايد نميتوني بري

درواقع تراوينيك بازي بسيار زيبا و پر از محاسبه و ابتكار هست

و تيم ها و خانواده هاي بسياري با عكس ها و قاب هاي يادگاري در ساليان سال داشته

اما امروز مرز هاي بازي كثيف جابجا شده

همري كه شما با پوش ميكشين دست پنكه هم بدي لانچ مي كنه

• سلام به شما دوست عزيزم

در مورد ريزش پلير بعد از فيلترينگ صحبت كرديد صحبتايي تو دلم بود كه گفتنش خالي از لطف نيست

درود

واقعا قصد گذاشتن هیچگونه پست انتقادی رو دیگه نداشتم ولی این پست خوب دوستمون نظر منو جلب کرد و باعث شد این پست رو بذارم

بجز صحبتهای دوست عزیزمون ، ما به دو‌نکته باید توجه کنیم ، اینکه از اونها بخواییم و قبلا هم خواستیم تغییری در خط مشی خودشون بدن اب در هاون کوبیدن هست ، بهشون هم حق میدم ، اگر بیان و دقیقا مو به مو قوانین دات کام رو اجرا کنند خب با این وضعیت تعداد کاربر که بهترین حالتش همون نرمال کذایی بود که بگیم سیصد پلیر بود از نظر اقتصادی براشون صرفه نداره یا شاید بهتر بگم وقتی میتونن با چهل تا پلیر دو‌برابر سود کنند چرا سر خودشون رو‌درد بیارن با سیصد نفر سر و کله بزنن

نکته دوم و مهمتر خود ماییم

تا زمانی که خود ما با هر وضع موجود کنار بیاییم و از اون راضی باشیم و‌ حتی دنبال راههای ساده تر و‌غیر اخلاقی و غیر اصولی برای برد باشیم و البته فقط و فقط برد برامون مهم باشه از جمله ( تماس برقرار کردن با مدیریت برای فشار گذاشتن- بات- مولتی اکانت نامحدود- خرید و فروش اکانت و‌ کتیبه و غیره.......) خب وضعیت همین هست و جای هیچگونه اعتراضی هم‌نیست

یکسری از دوستان پست اعتراضی میگذارند ولی هر سرور هم میان بازی میکنن ، با تیم هم میان بازی میکنن ، این دو‌ معنی داره، یا اینکه فرار رو به جلو میکنند یا اینکه انقدر اعتیادشون شدیده که میگن بیخیال ناخالصی بزنیم داغون بشیم :دی

البته این نکته هم بگم ، بعضی از دوستان قدیمی هم‌ اعتراض هایی دارند که بجاست ولی الان اکثر پلیرها جدید هستند و با این نوع بازی خو گرفتند ، دنبال بزن بزن نیستند بلکه سایز همر رنک‌همر و در نهایت دفاع صد میلیونی واندر براشون لذتبخشه ، ایرادی هم وارد نیست هر کس سلیقه ای داره

روی صحبتم با اون دوستان ناراضی هست که برادر من این نانوایی چند ساله نونی که میده دستت اینه اگر بده نخر اما اگر هر روز صبح نفر اول تو‌صفی دیگه اعتراضت چیه!!!!

دوره جنگ و فارم اول بازی ، چیف و دستروی مید گیم ، دستروی دیفندرهای تپل و‌ کاتا کردن خمره های کنار واندر در این پلتفرم تموم شده ، اگر جایی پیدا کردید که اینجور بود و علاقه مند هم بودید برید خصوصی به ما هم پیام بدید خوشحال میشیم در کنار اون دسته دوستان مستفیض بشیم، اگر هم اینجایید که ریدتون رو برید پنجاه میل دفتون رو بکشید اخر سرورم همرای ششصد هفتصد کی گرزتون بکوبید به دیوار(واندر سابق) البته سعی کنید تو‌ تیمی اینکار کنید که بات با ورژن مناسب و مولتی بازهای قهار داشته باشه

پی نوشت: بنده حد اقل سه تاپیک اخر رو چک کردم بجز خفت ده بیست کی گرز چیزی ندیدم‌ و‌یا یه چیزی تو‌همین مایه ها - پس لذت ببرید :دی

• سرور اولی که ما با اسپید ترا آشنا شدیم

تیم آمرداد رو تو جنوب شرق داشتیم

تیم تایگرز ، تیم کلاهبرداران و تیم پیشوا تو جنوب غرب

تیم لویال و تیم تندر رو تو شمال شرق داشتیم

و تو شمال غرب هم خاطر ندارم که ساید کویر سرور بود

اسپید ترا کم پلیر به خودش ندید توی اون سرور

ولی اینجا یه جورایی پیر مرد سالاری یا بهتر عرض کنم پولدار سالاری شده

البته منظور از پولدار سالاری افراد متشخص که عرض نکنم خدمتتون بلکه افرادی که گلد رو پخش می‌کنن

قبلا تو سرور ایران هر کسی نمیگفت سورنا

ولی الان متاسفانه رسول رسول از دهن دوستان

نمیفته

به قول سامان بد بوی که می‌گفت هر سرباز ما به اندازه ده هزار سرباز دشمنه

۱۰۰ رحمت به تیم زئوس که هرچی کثیف بازی کردن

این سیستم باعث شد به فراموشی برن

هادی سیستم کجایی که ببینی دفسازای دیروز از تو کثیف تر بازی می‌کنند😁

• سلام و عرض ادب

دوستان عزیزم به نظرم زیاد خودتونو خسته نکنید !

واقعیت اینه اکثر پلیر ها به آمار نگاه میکنن نه به سبک بازی ، وقتی یه همر با حجم بالا میاد بیرون ، همه بدو بدو میان لایک میکنن و تبریک میگن به سازنده اون همر . وقتی دف کردن یه پلنو میبینن بدو بدو میان تبریک میگن به ساید مدافع بدون اینکه بگن اون ساید با چند تا مولتی اون دفو ساخته . چرا میخوایم خودمونو گول بزنیم ؟ فکر کنید یه سرور استارت بشه که برخورد شدید با مولتی بازی باشه . نهایت کاری که ادمین میتونه بکنه اینه که از روی آیپی بن کنه . با این کار فقط خرج مولتی باز ها بیشتر میشه و هرکی پولدارتر باشه مولتی بیشتری هم میتونه بکشه و همون شخص وقتی اینجا پست بزاره و از همرش رو نمایی کنه همه میان و لایک میکنن و بهش تبریک میگن ! مگه همین الان توی دات کام مولتی بازی نمیبینید ؟

امروز هم تعدادی از مولتی های ساید جنوب غرب بن شد ! سایدی که طبق آمار کمترین اکانتو داره !

ما مخالف بن شدن مولتی ها نیستیم ولی به شرطی که تموم مولتی های این سرور بن بشن !

یا حق

یوسف

• سلام به همه عزیزان

امیدوارم حال دلتون خوب باشه

کسی رو تگ نمیکنم چون میخوام راجع به مباحث مطرح شده به صورت کلی صحبت کنیم

در واقع میشه گفت که ریزش پلیر تراوین ایران بعد از فیلترینگ اول اتفاق افتاد. یادمه بر خلاف الان که یه سرور شروع میشه و بازم تعداد پلیر اینقدر محدود هست قبلا همزمان چندین سرور فعال بود و سرورهایی بود که 20.000 پلیر واقعی داشت. ولی بعد از فیلترینگ و وقفه ای که افتاد و با توجه به مشکل همیشگی ما در سرورهای دات کام که هم منسجم نیستیم و گلد هم نمیتونیم بخریم باعث فروپاشی تراوین ایران شد.

نکته بعدی که خیلی مهم هست هم تغییر رویه و علاقه نسل جدید نسبت به نوع علاقمندی به بازی ها هست. نسل جدید وقتی میبینن تراوین بازی میکنم ( چون عموما هیچ علاقه ای به ریاضیات و محاسبه ندارند و برخلاف ما عاشق بازی های گرافیکی هستند ) ما رو مورد تمسخر قرار میدن و اینکه بتونیم علاقمندشون کنیم فرسنگ ها باهاش فاصله داریم.

من خودم به شخصه علاقم به تراوین در وهله اول محاسباتش و در وهله بعدی برای من، نمایانگر یه نمونه کامل از جامعه در مقیاس کوچک تر هست با تمام رفتار ها، علایق ، تصمیم گیری ها و ... هست

در مورد هزینه گلد هم کسی که میتونه اینجا به این شکل خرج کنه مطمین باشید اگر قیمت 10 برابر هم تغییر کنه بازم مواردی که ذکر شد در مورد حراجی رو میتونه بخره اونم با چکش های سبک تر.

افزایش سنگین قیمت گلد فقط میتونه اینجا رو هم مثل دات کام کنه که اکثریت پلیرهای ایرانی نمیتونند گلد بخرند یا مجبورا با گلد خیلی خیلی محدود بازی کنند.

مورد بعدی قضیه مولتی ها هست. مبحثی که هرموقع در موردش بحث میشه نتیجه ای نداره.

تراوین دات کام تمام تلاش و برنامه اش مقابله با مولتی بازی بوده و هست.

دقیق یادم نیست ولی 2-3 سال قبل خیلی این قضیه رو با سخت گیری و بن های متوالی شروع کرد (هرگونه غارت مشکوکی رو بدون آیپی و دلیل، بن و حذف اکانت میکرد) که باعث ریزش عجیب پلیرها شد به گونه ای که مجبور شد بعد از اون فقط با دلیل و مدرک مولتی بن کنه.

ولی همین الان هم بخواید در نظر بگیرید مولتی بازی هست و فقط باعث صرف هزینه بیشتر و ساز و کار سیستماتیک تر شده.

این نمونه ای از غارت دات کام در تورنومنت فعلی و روز 90 به بعد بازی هست (بعد از ازادسازی نقشه ها )

این نکته هم بگم که ناتارهای دات کام هیچ شباهتی به اینجا ندارند و غارت ازشون خیلی محدود هست.

با توجه به تفاوت تعداد پلیر ، ناتارهای اسپیدترا کاملا معقول هستند.

غارت مولتی خواه ناخواه وجود داره و باید باهاش کنار اومد.

ولی اینکه عیار پلیرها فقط مولتی هست رو قبول ندارم. خیلی پلن ها برای مقابله با مولتی بازی وجود داره که فقط عزم راسخ و فکر نو میخواد.

موفق باشید

پینوشت : قضیه بن مولتی هم در حجم سنگینی در ساید ما اتفاق افتاده و مختص یک ساید خاص نیست