نقد و بررسی سرور 1 ایکس راند 2 | آغاز 6 شهریور 1399 |

• در مورد اون اکانت ها بارها توضیح داده شده وقتی اس ای از اکانتی که اشتباه کرده داره به شدت دفاع میکنه تو اونموقع اعلام جنگ رو داده به جنوب غرب پس نباید فکر کنین که ما اینقدر ...خل هستیم که همینجور بزنیم به اون اکانت فقط که شما هم توش دف گذاشته باشین

این چه حرفی ناصر جان

ولی فکنم شما فکر میکردی من خل هستنم آر؟ که انظار داشتی با این که یک ساید با من اعلام جنگ کرده 15تا لیدر رای بر زدن من دادن 4تا همر هم روم لانچ شده بیام لیدری که روم لانچ کرده رو بزنم که هم دف داره و هم آنلاین و کاری به پلیر ها نداشته باشم.

پ.ن: آنچه را که براي خود مي‌پسندي براي ديگران هم بپسند
    پ.ن: نمیخواستم پستی بزارم ولی دیدم زیاد اسم من تو فروم برده میشه

• . یک حسین نامی با اسم اکانت حسین تی‌ان‌تی که همون فرد خجالتی و زبون بسته‌ای هست

حسین تی ان تی همون حسین تی ان تی سابقه فقط هرچی ما گوشزد کردیم گفتن نه بهشون اعتماد کنین

زبون بسته نیستن اتفاقا ولی مطمعنم ارزش جواب دادن تو و پیرمردو نداشته ک جواب بده

• اسم آیدین رو آوردی.. باید بگم تو اصلا در جایگاهی نیستی که در دوستی میان ما دخالت کنی، و باید بگم که سکوت من یا هر سیاستی که داشتم، و همچنین چیزی که بین ما گذشته هیچ ارتباطی به تو انسانِ کوچک نداره.

لطفا شما که این وسط هیچ کاره هستی از آیدین مایه نذار پسر جان. توی باغ نیستی و نمی‌دونی اصلا چه اتفاقاتی افتاد که کار به اون‌جا رسید مردِ کوچک.

زبان برخورد با امثال شما یا دیپلماسی هست یا شمشیر، وقتی هفته‌ها حوصله و سعه صدر تیم لیدری رو نمی‌بینید و زبان نمی‌فهمید و یک شبه زیر و رو می‌کشید و اتحاد جدا می‌زنید، این‌طوری همر بلد می‌کنیم و شروع می‌کنیم با غلطک رد شدن و لِه کردن‌ و دیوار کردن‌تون تا بفهمید تراوین خاله بازی نیست.

تک هیروت رو حتما نگه دار و بمون و اذیت کن ببینم چه می‌کنی.

پ.ن: کسانی که قافیه رو تنگ دیدن و از این کودکان تفنگ آب‌پاش کش دارن زیرزیرکی حمایت لفظی می‌کنن و موش می‌دوانن، توی ذهن ما بوک‌مارک می‌شن باهاشون کار داریم بعدا..

حسین تی ان تی همون حسین تی ان تی سابقه فقط هرچی ما گوشزد کردیم گفتن نه بهشون اعتماد کنین

زبون بسته نیستن اتفاقا ولی مطمعنم ارزش جواب دادن تو و پیرمردو نداشته ک جواب بده

پسر جان این‌قدر گزارش و اسکرین شات از چت و غیره از خودت و حسین خان هست که زبانت بسته بشه! پس لطفا زبانت رو گاز بگیر و شاخ و شانه نکش این‌جا.

So won't the real Slim Shady please stand up

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Slim Shady ().

• با سلام و درود خدمت همه سروران عزیز.

اول اینکه خیلی مواظب خودتون باشید. بنده بعد از آخرین پستم یک مریضی سختی گرفتم که همچنان هم ول کن خانواده ما نیست. البته الان خوبیم و خدا رو شکر کارمون به بستری نکشید. ولی خیلی رعایت کنید و ماسک هم بزنید. از رفت و آمدهای غیر ضروری هم پرهیز کنید. تا کسی گرفتار نشه نمیفهمه که این بیماری چه چیز مزخرفی هست. از خداوند میخواهم که همه بیماران را لباس عافیت بپوشاند و قلم عفو بر گناهانمان بکشد.

دوم در مورد متای شرقی. تبریک به شرق! حقیر از اول سرور هم به دوستان امردادی گفتم بنده هر کاری کردید قبول دارم در مورد متا. البته این بدان معنا نبود که از ارائه نظرم خودداری کنم. یک تحلیلی کردم همون اول و نظرم بر روی متای شرقی بود. چیزی که الان هم اتفاق افتاده. دلایل هم زیاد داشت. دوستان زیادی هم توی شمال شرق داشتیم. یک نکته هم همینجا عرض کنم خدمت کسانی که میگن اینا چون دوست اینان و قبلاً کمک کردن به هم. شما ببین چقدر تیم جدید با امرداد همراه شدن در این سرور! و جالب اینکه کسی نیومد به ما انگ بزنه که شماها عامل نفوذ کلاسیک در امرداد هستید. پس بیخودی کسی رو عامل جای دیگه ندونید. این افرادی که با هم دارن بازی میکنن بارها در برابر هم بازی کردن و همدیگه رو زدن. بنده قبلاً یک پستی زدم اوایل سرور که چرا امرداد؟! و چرا حقیر و تیممون اومدیم با این دوستان بازی کنیم. نتیجه این حرفم این هست که انگ ها وقتی پیش میاد که مورد مطلوب برای گروهی واقع نمیشه و شروع میکنن نسبت دادن چیزهای غیرواقع برای اینکه به هر نحوی شده به چیزی که خواسته خودشون هست، برسن. (توی مورد چهارم این رو بیشتر باز میکنم)

سوم در مورد تیم لیدری امرداد. اتفاقاً حقیر در گروه شون هستم و این ها چیزی که توشون نیست دیکتاتوریه. نمیدونم چطوری بعضی نسبت دیکتاتوری به این دوستان داده اند. فقط می تونم بگم که با امردادی ها بازی نکرده اند. این هم ذکر کنم که بنده خودم اعتقاد راسخ به توتال دارم و باید یکی حرف آخر رو بزنه و کلاً سیستم دموکراسی رو برای این بازی قبول ندارم (این رو اگر بخوام باز کنم که چرا!، میشه مثنوی هفتاد من). ولی چیزی که الان توی امرداد حاکم هست رفاقت هست. البته بنده نقدهای شدیدی دارم به این تیم. به اشکان هم گفتم باید بریم تا ته سرور ببینیم چه میکنید و حتی بهش گفتم شاید سرور بعدی اگر در کار بود جلوتون بازی کنم. ولی الان هر کاری از دستم بر بیاد برای چیزی که عضوش شدم که همانا اتحاد امرداد هست انجام میدم.

چهارم مساله جناب مازیار هست. عرض شود که بنده ایشون رو فقط دورادور میشناسم در طی سالیان. برای سیاست مدار بودن ایشون بحث نمیکنم چون عده ای قبول ندارند و فکر میکنن مازیار به ضرر ساید خودش عمل کرده (برای اینکه ابهامی نباشه عرض کنم که حقیر ایشون رو سیاستمدار میدونم). بنده قبل از اینکه اینقدر این درگیری های شمال شرق شدت بگیره توی گروه تیم پایتون گفتم، بهترین گزینه رو انجام داد مازیار برای شمال شرق. و الان هم میگم اگر این درگیری ها رو ایجاد نکرده بودند (حاج حسین و ...) برنده بازی میشدن. حالا شما میتونید بگید چون بازی براشون خاله بازی میشد. ولی مهمترین کاری که یک لیدر باید انجام بده حرکت در جهتی هست که ربع مطبوعش برنده بازی بشه، نه اینکه مثلاً چهارتا اکانت حال کنن. چون شما وقتی لیدر هستی باید منافع کل رو در نظر بگیری نه فقط منافع جناب حاج حسین و دوستان رو. یک تحلیل نیم بند میکنم و وارد جزئیات نمیشم. جنوب غرب دست نخورده هست! اون زد و خورد داخلیش کاملاً شوخی هست و اصلاً نمیشه بهش برچسب جنگ داخلی زد. شاید دعوای لفظی کردن با هم ولی اینکه یکپارچه شده یک امر مسلم هست برای بنده. توی پرانتز هم بگم آدم معترض همه جا هست. قطعاً توی جنوب غرب هم هست. ولی نیست اون حدی که رقیب بتونه ازشون استفاده ای کنه. نتیجه اینکه منسجم هستن. پر پلیرترین ساید بازی هست و بالاترین پاپ چهار ربع رو در اختیار دارن. اینکه خوب بازی شده روی اکانت ها یا نه رو بنده نمیتونم نظر بدم ولی به نظر میاد خوب کار کردند. پس اول از همه روشن کنم که قوی ترین ساید بر اساس اعداد هست. توجه داشته باشید که این بازی هم بازی اعداد هست. دومین ساید بر اساس اعداد جنوب شرق هست. و بعد شمال شرق و نهایتاً شمال غرب! شمال غرب تلفات سنگینی از حذف دیده وگرنه وضعیتش خیلی بهتر از حالش بود. اینکه میتونه ریکاور کنه یا نه بستگی به روحیه و انگیزه دوستان شمال غربی داره. این رو بگم که ریکاوری برای این دوستان شدنی هست . احتمال بردشون صفر نیست! همه بستگی به این داره که چطوری عمل کنن. حالا برم سر اینکه چرا متای شمال شرق با امرداد به نفع این دوستان است. این رو عرض کنم بنده در هیچ صحبت و مذاکره ای حضور نداشتم. هم مریض بودم و هم اینکه کلاً سیاست رو واگذار کردم به دوستان و فقط به مشاوره بسنده کردم. وقتی که جنگ بین امرداد با جنوب غرب که زین پس باید با نام مسترز صداشون کنیم، در بگیره. تلفات به شدت بالا خواهد بود. اینطور هم نیست که اگر یک طرف خورد اوت بشه به آسونی و بسیار فرسایشی خواهد شد این جنگ. اما صدمات این جنگ اینقدری که برای امرداد هست برای متایش نخواهد بود. چرا؟ چون شمال شرق نهایت در حملات بتونه کمک کنه. ولی در موقعی که جنوب غرب داره حمله میکنه در امان هستند. جنگ ضربدری نهایت تا یک محدوده زیر واندر مرکزی معنی داره و تمام اکانت های بالای اون ناحیه تهدید جدی ندارند. ولی جنوب شرق باید در همه نقاطش آماده درگیری با جنوب غرب باشه مگر مختصات هایی با x بالا و نزدیک به مرز شمال شرقی خودش.در طول جنگ های جنوب، شمال شرق صدمه کمتری خواهد دید و در حال حاضر شمال غرب هم براشون تهدید جدی نیست و بعید هم میدونم شمال غربی ها تمایلی برای درگیری شدید با شمال شرق داشته باشند. پس شمال شرقی ها که زیرساخت هاشون دست نخورده تر باقی میمونه و همرهایی که از خفت کمتر آسیب دیده و یا در جنگ کمتر شرکت کرده برای اندگیم شانس بسیار زیادی برای 100 کردن واندر دارند. این رو توجه بفرمایید که امرداد یک عده ازش کینه دارند،یک عده هم چون اول کار اومد هل من مبارز طلبید اومدن حالش رو بگیرن و فقط هدفشون اینه که فقط امرداد نتونه برنده بشه. کاری هم ندارن خودشون برنده میشن یا نه. این نکته رو هم بگم که این هدف به نظر اینجانب خیلی مسموم هست. چرا که اگر انگیزه بردن نداشته باشید نمیتونید رقیب رو شکست بدید. باید بیاید برای بردن تا بتونید رقیب رو از گردونه حذف کنید، نه اینکه بیاید باهاش درگیر بشید تا نبره! این داستان همون داستانی هست که به جای اینکه سعی در بالا رفتن خودش داشته باشه سعی در پایین کشیدن یکی دیگه داره. شما موفق باش، این میشه شکست رقبات! نتیجه اینکه مازیار به نظر حقیر در جهت پیروزی شمال شرق قدم برداشته! نه اینکه بخواد مستعمره کنه شمال شرق رو. و واقعاً روزی که این مطلب رو اینجا خوندم، توی گروه پایتون خودمون هم گفتم که این خنده دار ترین چیزی بود که از اول سرور تا الان شنیدم. ولی یک عده ای انگار باورشون شده!

پنجم آمار. عجب بدعت بدی گذاشتم و همه از بنده آمار میخوان. ولی به دلیل هم مریضی و هم کارهای تلنبار شده نرسیدم نمودارهای رنگی براتون درست کنم.

ne :

جمعیت بیشتر از 1000

رومن : 22اکانت و 122 دهکده و جمعیت 76075

توتن : 25اکانت و 170 دهکده و جمعیت 112129

گول : 24اکانت و 162 دهکده و جمعیت 104445

مصر : 49اکانت و 279 دهکده و جمعیت 166013

هون : 5اکانت و 22 دهکده و جمعیت 11485

مجموع: 125 اکانت و 755 دهکده و جمعیت 470147

=========================

se :

جمعیت بیشتر از 1000

رومن : 37اکانت و 196 دهکده و جمعیت 112540

توتن : 28اکانت و 167 دهکده و جمعیت 106926

گول : 16اکانت و 86 دهکده و جمعیت 50115

مصر : 65اکانت و 334 دهکده و جمعیت 191339

هون : 9اکانت و 70 دهکده و جمعیت 46397

مجموع: 155 اکانت و 853 دهکده و جمعیت 507317

nw :

جمعیت بیشتر از 1000

رومن : 7اکانت و 25 دهکده و جمعیت 15564

توتن : 9اکانت و 48 دهکده و جمعیت 30735

گول : 8اکانت و 32 دهکده و جمعیت 16159

مصر : 70اکانت و 274 دهکده و جمعیت 176833

هون : 11اکانت و 62 دهکده و جمعیت 45274

مجموع: 105 اکانت و 441 دهکده و جمعیت 284565

sw :

جمعیت بیشتر از 1000

رومن : 49اکانت و 241 دهکده و جمعیت 137540

توتن : 40اکانت و 227 دهکده و جمعیت 133143

گول : 28اکانت و 126 دهکده و جمعیت 64098

مصر : 49اکانت و 240 دهکده و جمعیت 139150

هون : 14اکانت و 83 دهکده و جمعیت 52071

مجموع: 180 اکانت و 917 دهکده و جمعیت 526002

این ها اعداد واقعی هست. جنوب غرب در اعداد کاملاً برتری داره بر جنوب شرق. جنوب شرق برتری که داره اینه که به خاطر جنگ با شمال غرب (بله درست خوندید! این جنگ یک مزیتی برای جنوب شرق ایجاد کرد. با اینکه تلفات قابل توجهی هم داد) بیدار شد. معلوم نیست همه اعضای جنوب غرب بیدار باشن.

ششم در جواب ناصر کلاهبردار. آقا بنده هیچ کاره هستم و نهایتاً دوتا نصیحت بکنم. فکر کن کار به کجا رسیده سعید امروز توی گروه بنده رو تگ کرده که کجایی؟؟؟ حالت خوبه؟؟ که حقیر نوشتم هنوز زنده ام. ناصرجان خوبه خودتون هم میدونید این متا بازی رو از بالانس خارج نکرده. اگر این رو به اون حاج حسین و دوستانش هم حالی کنید خیلی خوب میشه.

هفتم روی سخنم مستقیم با حاج حسین و دوستانش هست. البته حاج حسین به قول خودش در حد اون دوستان نیست و چون خیلی توی فروم خودنمایی میکنه مجبور هستم ایشون رو مخاطب خودم قرار بدم چون نفر اولی بود که اومد گفت همه ما روی حذفیم. بدونید که اگر به بازیتون ادامه بدید و دست از این الم شنگه ای که راه انداختید بردارید شانس شمال شرق برای 100 کردن واندر رو افزایش دادید و با جنگ هایی که حقیر پیش بینی میکنم برای جنوب، احتمال بردن شمال شرق بیشتر از دو ربع جنوبی هست. اینکه شما اینطور رفتار کردید کاملاً ضدیت داره با پیروزی شمال شرق. شما فقط لذت خودتون رو در نظر گرفتید که نمیدونم جزئی از اون گرفتن حال امرداد هست یا نه؟ پول و هزینه رو همه میکنن! فقط شما نمیکنی! شما اومدی امرداد بزنی! یک عده اومدن بازی رو ببرن! این چه منطقی هست که بگید پول و وقت ما رو حروم کردید؟ پول مردم پوله، پول شما بیت الماله؟ نمیشه که اینطوری. از نظر بالانس بودن این متا اصلاً سرور رو از بالانس خارج نمیکنه. این 2.5 به 1.5 رو بنده نمیدونم از کجا درآوردند ملت. اون چیزی که حقیر میبینم از اعداد یک چیز دیگه رو نشون میده. شرق در برابر غرب بالانس هست. البته جنگ های آینده این روند رو تغییر میده. ولی باز اینطور نیست شرق یا غرب به آسونی شکست بخوره. و این رو بدونید اون شمال غرب برای دفاعی که شمال شرق داد به جنوب شرق، حذف نکردند. چون تصور کرده بودند که میتونن امرداد رو بزنن ولی دیدن این تیم محکم تر از اون چیزی که فکر میکردند هست، ول کردند رفتند. اون سبکی که اونا بازی کردن عاقبتش قفل شدن بود. حالا میتونن بیان بحث کنن و آموزش بدن بنده رو که چرا قفل نمیشد! ولی بدون کپیتال و با دهکده های جدا جدا از هم قطعاً دچار مشکل میشدن. یعنی اینکه بگی شمال غرب از ترس دفاعی که شمال شرق داد به امرداد حذف کرد توهین به این دوستان هست اصلاً!!!

هشتم! اینکه الان اعداد با جنوب غرب هست فقط به ما انگیزه بیشتر خواهد داد که با تلاش بیشتر و با برنامه ریزی بهتر جبران کنیم. امرداد اراده ی قوی ای داره و این اراده یقیناً راهگشا خواهد بود و ما سعی میکنیم بازی خوبی ارائه بدیم.

ارادت در جریان است.<3

لقمان

پینوشت: امروز همه دنبال زدن امرداد هستند! شما چطور؟

• با سلام و درود خدمت همه سروران عزیز.

اول اینکه خیلی مواظب خودتون باشید. بنده بعد از آخرین پستم یک مریضی سختی گرفتم که همچنان هم ول کن خانواده ما نیست. البته الان خوبیم و خدا رو شکر کارمون به بستری نکشید. ولی خیلی رعایت کنید و ماسک هم بزنید. از رفت و آمدهای غیر ضروری هم پرهیز کنید. تا کسی گرفتار نشه نمیفهمه که این بیماری چه چیز مزخرفی هست. از خداوند میخواهم که همه بیماران را لباس عافیت بپوشاند و قلم عفو بر گناهانمان بکشد.

دوم در مورد متای شرقی. تبریک به شرق! حقیر از اول سرور هم به دوستان امردادی گفتم بنده هر کاری کردید قبول دارم در مورد متا. البته این بدان معنا نبود که از ارائه نظرم خودداری کنم. یک تحلیلی کردم همون اول و نظرم بر روی متای شرقی بود. چیزی که الان هم اتفاق افتاده. دلایل هم زیاد داشت. دوستان زیادی هم توی شمال شرق داشتیم. یک نکته هم همینجا عرض کنم خدمت کسانی که میگن اینا چون دوست اینان و قبلاً کمک کردن به هم. شما ببین چقدر تیم جدید با امرداد همراه شدن در این سرور! و جالب اینکه کسی نیومد به ما انگ بزنه که شماها عامل نفوذ کلاسیک در امرداد هستید. پس بیخودی کسی رو عامل جای دیگه ندونید. این افرادی که با هم دارن بازی میکنن بارها در برابر هم بازی کردن و همدیگه رو زدن. بنده قبلاً یک پستی زدم اوایل سرور که چرا امرداد؟! و چرا حقیر و تیممون اومدیم با این دوستان بازی کنیم. نتیجه این حرفم این هست که انگ ها وقتی پیش میاد که مورد مطلوب برای گروهی واقع نمیشه و شروع میکنن نسبت دادن چیزهای غیرواقع برای اینکه به هر نحوی شده به چیزی که خواسته خودشون هست، برسن. (توی مورد چهارم این رو بیشتر باز میکنم)

بزرگوارامیدوارم همیشع سالم و سلامت باشید به همراهخانواده

فقط خواستم بگم عزیز شما چون به علت بیماری و کسالت مدتها نبودید در جریان اتفاقات کامل نیستید

همون تحلیل رو میکردید ازتون قابل قبول بود

نیاز نبود با شنیده ها بیاید نظر بدید

تو اتحاد اختلاف نظر بود بجای شورا دیکتاتوری شد و ...

کاری ندارم

فقط همه شما یک سوال رو جواب بدید که شبی که ما از اتحاد جدا شدیم اکنت 250GRAM آن نبود و از اتحاد هم قاعدتا

خارج نشد و هنوز هم معلوم نبود تصمیمش چیه دوستان پلیر بزرگ تاریخ با دستور توتال اعظم یا کبیرتون وقتی تو اتحاد دیدن رو اکنت نیست

که از چند ساعت قبلش کلا نبود همر روش بلند کردند

خوب گوش کن نه فقط رو هم سایدی بلکه رو هم اتحادی بعدم ادعاشون میشه اسکات کشیدیم

عجب اصلا رو هم اتحادی اسکات کشیدی

اینجا همه میتونن نحوه ی مدیریت و GODFATHER بودن توتال اعظم رو ببینه

بخدا کار دختر بچه هاست این کارا

واقعا خجالت داره این مدل بازی

به اون عزیزی هم که میگه فحش دادن بگم که برادر من درگیری لفظی و ... بخاطر این اتک بود

یعنی بعد از این کار شما درگیری لفظی پیش اومد

فقط یه چیزی بگم به بچه های شمال شرق حواستون باشه مثل یه ربات عمل کنید که اگه حرفی بزنید از اتحاد وقتی نیستید به دستور

GODFATHER میزننتون

ما قدیم یکی از این کارا میکرد میگفتیم مگه دختر بچه ای

الان نمیدونم چی بگم

یا علی

• سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما بزرگواران

زین پس جنوب غربِ یکدل و متحد ، تحت عنوان
    « MasTerS » به بازی در این سرور ادامه خواهد داد
    همه یک هدف داریم و آن سربلندی جنوب غرب است
    تا آخرین سرباز مقاومت خواهیم کرد و با هم سرود مقاومت را سر خواهیم داد...

Bella, ciao! Bella, ciao! Bella, ciao, ciao, ciao

• ای کلک! نکنه آیدین هستی با اکانت فیک و نام ناآشنای حاج حسین =)))) چون خودت که می‌دونی چی بین ما گذشته، وگرنه هیچ آدم عاقلی با ضریب هوشی 84.5 هم این خزعبلات رو سر هم نمی‌کنه. فازت هم معلوم نیست یه بار عکس سردار می‌ذاری یه بار سیبیل یه بار کت شلوار! احتمالا باید آیدین باشی با اکانت فیک که داری سر به سر من می‌ذاری شیطون :دی

ببینم تو اگر پشت حسین تی‌ان‌تی هستی تا آخرش، چرا گفتی فقط ایرج رو به عنوان توتال قبول داری؟ 😂 الانم بین من و حسین یکی رو انتخاب کن!

اگر من انتخاب شم، برنامه اتحاد لویال طی هفته آینده اینه:

1. تمام اکانت‌ها اردوگاه کپ باید تیک گریز رو بزنین

2. توی فروم MKMJ رو لایک کنین

3. به حسین تی‌ان‌تی یاد بدید چطور ام‌‌ام بزنه بعد بیاد توی فروم بنویسه نه به دیکتاتور

4. بعد باید یک نفر رو پیدا کنیم درست اتک فیک و ریل بزنه که نشه زارت اینسرت کرد و زارت هم دیوار شد که آبروی سربازان دل‌سوز و واقعی شمال شرق بره

5. یک فروم نویس خوب هم می‌خوایم! خیلی ضایع‌ست که برای پایین کشیدن دیکتاتور از قدرت انشای لولی 7 ساله از تهران رو سیم سکند توی فروم کپی پیست کنیم!

این برنامه‌ی من هست اگر توتال شما بشم! اگر نمی‌خوای که خب هیچ، با برنامه خودتون برید جلو که به قول خودت اندک اندک جمع مستان می‌رسند..

.

• واقعا از اینهمه دورغی که میگید خسته نمیشید؟
    شما ما رو آوردید بالا یا ما شما رو؟ اصلا این افرادی که دارن ادعای شمال شرق رو میکنن اکانتی رو در شمال شرق رجیستر نکرده بودند ویا در سایدهای دیگه بازی میکردند یا در سرور نبودند و همگی با خرید اکانتهاشون از حدودا هفته چهارم وارد شدند و به اسم وارد کردن پلیر به ساید شروع به خریدن اکانت در ساید کردند. و با دوز و کلک و دورویی لیدر شدند.

نکته بسیار جالب اسپیدترا هم این است که خرید و فروش اکانت برخلاف تراوین کاملا قاونی هست و باعث تاسف هست که همچین چیزی اینجا اینقدر رواج داره اون قدیم اگر کسی اکانت میخرید یا میفروخت دیگه کسی روش حسابی باز نمیکرد وسرورهای دیگه هم هیچ تیمی راهشون نمیدان. الان راحت میان پیام میدن بیا اکانتت رو بفروش یا میزنیمت!! اون هم همون پلیر فحاششون.

در مورد ادعای گلد دادن هم اگر کسی مدرکی داره که به من گلدی داده بیاد رو کنه تا من علاوه بر اکانت ۱۰ برابر مبلغ گلدی که داده و پیشنهادی که برای خرید اکانت دادید رو بهش بدم.
    واقعا اینقدر سخیف شدید که میاید ترور شخصیتی میکنید و حسین تی ان تی رو کلا منکر میشید!؟
    در مورد اون سرور و همر لانچ شده هم باید خدمتتون بگم که اون سرور از اول تا اخرش پر از درگیری بود و خیلی از پلیرهای اون سرور آخر سرور رو نتونستن ببینن از جمله همین آقا اشکان که از لیدرهای جنوب شرق هست الان و اون سرور شمال غرب بود و کتیبه ها رو هم نیدید. همون سرور من جنوب غرب بودم و حسین تی ان تی جنوب شرق و از اول سرور تا روز آخر سرور مرتب روی همدیگه پلن داشتیم. سرور هم نرمال بود و سرور رسمی تراوین ایران صرفا برای اطلاع اون دسته از دوستان که از لینک نمیتونن تشخیص بدن.

ما این قدر احمق نیستیم که پتانسیل‌های ساید رو نتونیم بشناسیم، آدم باهوش و با سابقه با دو تا تکست و یکی دو تا عکس العمل در گروه و تیم اسپیک می‌تونه میزان هوش و تجربه و توانایی فکری و عملی فرد رو بسنجه. لطفا بیش از این جانب‌داری، قضاوت و دخالت نکن.

ممنون

ایرج جان این قسمت از پستت رو نقل قول کردم و متاسفانه خودت میدونی دیگه ...

شما پتانسیل ساید براتون مهم نبوده هیچوقت فقط اطاعت بدون شرط مهم بوده و دوستانتون در ساید جنوبی.

در مورد توهینی هم که میگن هم باید بگم که یک نفر بعد از اینکه دید از داخل اتحاد یک روز بعد از درخواست آماری که از طرف لیدرها شده بود و با چک کردن و چراغ سو استفاده از اون آمارها لانچ شده یک حرفی زد که به هیچ عنوان مورد تایید هیچکدوم از ما نبوده و نخواهد بود و اون فرد هم بعدا عذرخواهی کرد برای حرفی که زده در صورتی که توهین های متعددی از طرف شما چه قبل از درگیری چه بعد از اون به ما شد که بعد از درگیری به شدت بیشتر شد پس لطفا اینجا ادعای اخلاقی رو بزارید کنار که درسته دیوار حاشا بلند هست و دروغ گفتن هم خرجی نداره برای شما ولی تمامی پلیرهای حاضر در این سرور واقعیت شما رو میدونن.
    اینکه دوستانتون که از اول دوست داشتید باهاشون متا ببندید و الان بستید اینجا لایکتون میکنن بهتون هیچ مشروعیت و حقانیتی نمیده حقیقت مشخص هست.

نه تو می مانی،
    نه اندوه،

و نه، هیچ یک از مردم این آبادی،

به حباب نگران اب یک رود، قسم

به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت،

غصه هم، خواهد رفت،

آنچنانی که فقط، خاطره ای خواهد ماند

• درود

مختصر و مفید تمام داستان شمال شرق رو عرض کنم خدمتتون .

یا باید منافع ساید رو انتخاب میکردیم ؛ یا منافع حاج حسین .

و با عقل ناقصمون منافع ساید رو انتخاب کردیم .

از کلیه صاحبنظران ؛ اندیشمندان و اتاقهای فکر تراوین ایران خواهشمندیم بین این انتخاب راهنماییمون کنند ؛ که اگر اشتباه کردیم دوباره به دامان این استاد برگردیم و متا با جنوب شرق رو بر هم بزنیم و با حاج حسین متا کنیم .

باشد که رستگار شوید.

شادزی مهرافزون

پ.ن

دوست عزیزی گفتند همر رو هم سایدی بلند نمی‌کنند ( جناب نورالله عزیز) ؛ و دیدم دو بار اکانت منو زدند در حالیکه در قامت ما نبود زدن هم سایدی . اما وقتی دیدم رفتار و سخنشون یکی نیست ؛ بیشتر ایمان آوردم که از سایدهای دیگه تغذیه میشن .

البته بازی استراتژیکه و ممکنه از اینکه برای دو ساید غربی بازی میکنند لذت ببرند و از نظر من مشکلی نداره.

حاج حسین جاسوس چهارجانبه این سرور هر روز در ماشین کسی :دی ؛

حاج حسین عزیز

به عنوان کسی که خیلی سالهاست تراوین بازی میکنم میتونم بهتون بگم اعتبار تیم تورج عزیز رو هم بردید زیر سوال .

الان ازتون بپرسند تکلیفتون چیه تو سرور چی میگید؟ :دی

میگید اومدیم امرداد رو بزنیم؟ پس چرا باهاشون میری بیرون؟

میگی حافظ منافع شمال غربی؟ خب چرا نرفتی شمال غرب و اومدی شمال شرق ثبت نام؟

میگی با تیم پیشوا هستی؟ پس چرا نرفتی اونجا؟

حاج حسین

شما از اون دسته جاسوس‌های اتحاد جماهیر شوروی بودی که وقتی نیویورک رو دیدند اقامت آمریکا رو گرفتند ؛ اما کارنامه اینقدر پر از اشتباهه که فقط فروم برات موند.

• متاسفانه شما رو نمی‌شناسم (اگر هاوک سرور دو راند سه کلاسیک نباشی مثلا) و راستش رو بخوای چیزی هم از پست شما درست متوجه نشدم! گاهی بیش از حد پیچیده و در لفافه حرف زدن نه نشانه‌ی هوشمندی که بیشتر بیان‌گر ترس، گیجی، سرگشته بودن و حیرت، یا دغل‌بازی هست.

توهین‌های رد و بدل شده رو زیاد در جریان نیستم و اهمیتی هم نداره که در فروم مطرح بشه، و قطعا حوصله دیگران رو هم سر می‌بره.

صادقانه بگم دوبار پستت رو خوندم و چیزی نفهمیدم تقریبا! اگر واضح‌تر صحبت کنی تا هم خودت هم خودم بفهمیم حرف دل و فکرت چیست و بشه دیالوگی داشته باشیم خوشحال میشم.

فقط یک خط‌ش رو درست فهمیدم، این که ما از اول نقشه داشتیم با جنوب شرق ببیندیم! خیر چنین چیزی نبوده عزیزم. اگر این طور بود با ساید‌های دیگه جلسه نمی‌ذاشتیم و صحبت نمی‌کردیم که باهاشون بیشتر آشنا بشیم اصلا.

دیگر بیشتر نمی‌دونم چه چیز در این پست ارزش جواب دادن داره خدا شاهده! ولی چون ذوق به خرج دادی و شعری گذاشتی، این شعر زیبای شاملو (که بی‌ربط به بحث هم نیست) تقدیم به شما:

"گر بدین سان زیست باید پست

من چه بی شرمم اگر فانوس عمرم را به رسوائی نیاویزم

بر بلند کاج خشک کوچه‌ی بن بست

گر بدین سان زیست باید پاک

من چه ناپاکم اگر ننشانم از ایمان خود چون کوه

یادگاری جاودانه بر تراز بی‌بقای خاک”

So won't the real Slim Shady please stand up

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Aristotle: نقل قول حذف شده ().

• تبریک به دلیل عملکرد مناسب تیم لیدری جنوب غرب در راستای یکپارچه سازی ربع SW
    انشاا.. یک بازی جذاب در کنار هم
    خوشحالم روبروی ربعی هستیم که از نظر کیفی و کمی تیم قدرتمندی رو تشکیل داده.

🤛کی بیشتر میتونه مشت 👊 بخوره؟ 🤜
    میثم. یه گول باز خسته !!!

• سلام

دوست عزیز معلومه که منافع ساید رو باید ترجیه داد این که شکی توش نیست .مشکل اینه که شما از قبل شروع سرور متا رو بسته بودید که سر دف فرستادن واسه جنوب شرق دیگه کاملا علنی شد رابطه تون!

فقط یه سوال!اینکه تو جنگ ج.ش وش.غ به جنوب دف رسوندید تا موازنه جنگ به نفع امرداد تموم بشه بازم منافع ساید رو در نظر گرفته بودید؟

• سلام و عرض ادب

البته 3 به 1 واقعی که نمیشه چون نصفه شمال شرق با شما هستن !

پس شما معتقدی این مخالفین شمال شرق نصف شمال شرق هستن ! آقا مازیار شما هم نظرتون اینه نصف شمال شرق با شما مخالف هستن ؟

آقا سعید واقعا فکر میکنید ما با شمال غرب متا بودیم و با نامردی شما رو زدیم ؟!!!! همون زمان که به قول شما داشتیم با نامردی شما رو میزدیم شمال غربم زدیم !!! از آقا ایرج بپرس بهتون میگه زمانی که بم گفتن یه ده از جنوب غرب تو شمال شرق زده شده بهشون چه جوابی دادم . اقا ایرج غیر این بود که بهتون گفتم باید صفر بشه و اگه ببینم اون پلیر از عمد این کارو کرده اخراجش میکنم ؟
    آقا سعید غیر این بود که اکانت شارکو بعد اینکه فهمیدم سرخود ده زده اخراجش کردم ؟
    اقا سعید ما اگه میخواستیم همراه شمال غرب دو به یک شما رو بزنیم به نظرت اینجوری میزدیم ؟؟؟ واقعا ما رو در همین حد دیدی ؟

واقعا جدی فکر میکنی ما شمال شرقو جدا کردیم ؟ آقایان اگر کسی مدرکی ، پیامی ، ویسی ، چیزی داره مبنی بر اینکه ما دخالتی در این امر داشتیم لطفا بزاره همینجا ما بفهمیم چه شخصی از جنوب غرب این کارو کرده ! ما با شمال شرق فقط با آقا ایرج و آقا مازیار در ارتباط بودیم . آقا حسین و دوستاشون خودشون تصمیم به چنین چیزی گرفتن . اگه این تحلیل شماست ، پس ما هم باید بگیم آقا حسن و دوستاش و اون اکانت shark از دوستان شما بودن و اومده بودن که داخل جنوب غرب جنگ داخلی راه بندازن !

آقا محمد اگه به فکر بالانس بودن نظر ما رو هم جویا میشدن ، نه اینکه خودشون ببرن و بدوزن ... واقعا انتظار دارید به شما جوابی در مورد بالانس سرور داده بشه از طرف این دوستان ؟ این متا برای بالانس سرور نبود ، یه اهداف دیگه ای دنبال میکرد . الانم اصلا مشکلی نیست ولی این حجم از اصرار بر اینکه میخواستیم بالانس بشه ، منو یاده سرور 1 راند 4 میندازه که شمال اصرار داشت برای بالانس باید سه به یک بشه رو آمرداد و راهی غیر این نیست .

بگذریم ....

پ.ن1 :

اگه رو ما 3 به یک هم میکردید اعتراض نمیکردیم ! نه به خاطر اینکه اینقد قدرت داریم سه به یک هم واندر صدر کنیم ، به خاطر اینکه ما کلا مشکلی با این موارد نداریم ، الانم متا کردید بهتون تبریک عرض کردیم ، اما لطفا نگید به فکر بالانس هستید ، بگید ما دلمون خواست متا کنیم و به کسی هم مربوط نیست ولی وقتی میگید به فکر بالانس سرور هستید لطفا از طرف ما تصمیم نگیرید ، مخصوصا وقتی جلسه ای برگذار میشه و بهمون گفته میشه هدف بالانس سروره و ما رو منتظر نگه داشتن که نتیجه ی جلسه با جنوب شرقو به ما بگن و بعد همه ی ساید ها جمع بشن و در مورد بالانس صحبت کنن .

پ.ن2:
    به نظرم صحبت بیشتر در این باره هیچ فایده ای نخواهد داشت ... اتفاقیه که افتاده و تصمیمه که گرفته شده .... صحبت بیشتر در این باره فقط میره رو دور باطل که ما خوبیم شما بد ، شما خوبید ما بد و ...

قضاوتو میسپاریم به تاریخ ...

ما اومدیم لذت ببریم و چه لذتی بهتر از اینکه یه بازی سخت جلو دو تیم قوی و پر سابقه و قدیمی داشته باشیم .

کوچیک همه یوسف

• کسی که خوابه رو میشه بیدار کرد ولی کسی که خودش رو زده به خواب رو نمیشه .

چشم داداش بعد از صحبت هات متوجه شدم و جواب اولین سوالم رو گرفتم امیدوارم بقیه هم متوجه شده باشن که از نظر آقا ایرج گل کسی که اون همر رو ساخته جز پتانسیل ساید حساب نمیشه چون یه ام ام که بهش دادن یادش رفته اول ریپلی بزنه و بعد کپی پیست کنه =O=O

واقعا معیارهاتون خیلی باحال هست

دیگه هم بیشتر از کشش نمیدم داداش . شما هم قبل از ما یکی دیگه کلاهت رو برداشته و ما رو بی نصیب گذاشت 8o

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• 3208-ezgif-1-39df9dd81f80-gif

دو سوال ذهنمو درگیر کرده

1 - موازنه رو ادمین بهم زد یا شمال شرق بالاخره؟

2- جنوب غرب وسط درگیری به اکانت های ما اتک میداد و جواب گو هم نبود و سرمست از اینکه اتک هاش جواب نداره ، موازنه رو بهم نمیزد؟!

• درود و خسته نباشید

ببخشید وسط بحثو دعواهای این فروم مزاحمتون میشم همش، حقیقتا فکر میکردم ما بریم فروم هم رنگ ارامش میبینه و ما دلیل این نا ارامی هستیم ولی بدتر شده انگار:دی

دوست عزیزی فرمودند که دلیل رفتن ما از سرور قضیه دف دادن شمال شرق به جنوب شرق نبوده ، تایید میکنم حرف ایشون رو ، دلیلشو همون زمان گفتیم و واقعا ربطی به دفاع نداشت، اتفاقا حدسشم میزدیم

از پوینت دفاعی تا رتبه سیصد سرور اسکرین گرفتیم قبل از لند ، همچنین چون یکسری اکانتها لب مرز ش ش و ج ش خیلی تو بغل هم بودن از اتحادای هر دو ساید اسکرین گرفتیم یک روز قبل از پلن تا جابجایی هارو هم بفهمیم

پس این بحث باطله که ما به این دلیل حذف کردیم، هرچند قشنگتر این هست اعلام بشه بعد دف جابجا بشه ولی خب حرکت خلافی هم نیست چون اصولا ش ش با ما نه متا بود نه نپ

یکی دیگه از دوستان که امروز بعد از بهتر شدن کسالتشون اومدن و به ما لطف داشتن باید بگم وقتی که یک مجموعه به هر دلیلی بجز دلایل عرف خداحافظی میکنه ، این اشتباه هست بخوایید پلن سرورشونو زیر سوال ببرید و البته اون دلیلی هم که اوردید کاملا اشتباه بود و دقیقا در روند سرور داشت برعکسش اتفاق می افتاد ، میتونم باهاتون هر زمان دوست داشتید پی وی صحبت کنم چون اینجا قضیه به سمت کل کل میره از سوی باقی دوستان

در مورد موضع ما و جنوب غرب هم امروز بحث شد ، دقیقا حرف ناصر رو تایید میکنم ، بنده یه نپ دستو پا شکسته تا دم کتیبه با ایشون بستم که اونم البته هر روز میشکوندنش :دی

در مورد متا هم بنده عینا همون حرفهایی که در جلسه با ش ش گفتم به ج غ هم گفتم ، نه من به ناصر پیشنهادی دادم و نه اون به من ، و گفتم شما به فکر منافع سایدت باش

در اخر باز هم عرض میکنم که دلیل رفتن ما رو دیگه همتون میدونید پس واسه خودتون پیچیدش نکنید و تا زمانی که بودیم توی درگیری با ج ش حتی با اون پلن اخر و دیوار شدن چهارتا همر که دوتاشو میشه گفت توله همر تو همون تایم ، باز هم ما دست پیش رو داشتیم

در اخر

بنده این رو پسندیدم ، بهترین سخن این یک ماه اخیر فروم بود

پایدار باشید

• سلام و عرض ادب

پس شما معتقدی این مخالفین شمال شرق نصف شمال شرق هستن ! آقا مازیار شما هم نظرتون اینه نصف شمال شرق با شما مخالف هستن ؟

سلام یوسف جان

اول اینکه راجب شمال شرق حرف زدن و اظهار نظر کردن و اینکه بگی مخالف هستن قبول داری یا نه قطعا کار شما نیست !

چون باید دید در اینده این بلا سر شما خواهد اومد یا نه چون قطعا یک سری اشتباهات شما باعث شد الان رو در روی ما قرار بگیرید شاید واقعا یسری از بچه های شما هم دوست نداشته باشن رو در روی ما باشن ولی شما اونا ها رو به این مسیر کشوندید!

پس اظهار نظر راجب این موضوع رو به هفته ها بعد موکول کنیم که نتیجش مشخص میشه !

اگه راجب اون روم 4 لیدره صحبت میکنی ، هدفش نگه داشتن بچه های شمال غرب واسه ادامه سرور بود و بیشترین تلاشم واسه نگه داشتنشون هرچند به شدت به ضرر ما بود ولی من انجام دادم که هرطوری هست نگهشون دارم ، حتی این تلاشم به نقطه ای رسید که به شوخی به محسن گفتم حالا که راضی نمیشید ده سنتکامو بده من چیف کنم و ایشونم لطف کردن دادن !

قطعا هم شما ما رو بیشتر از همه میشناسی همون طور که راند 4 ما مرام شما رو فراموش نکردیم ! این سرورم مرام شمال شرقو فراموش نمیکنیم و هیچ جوره پشتشون رو خالی نمیکنیم تحت هیچ شرایطی ولی در عوض اذیت های شمارم فراموش نمیکنیم !

بالاخره متای امروز ما نتیجه سیاست های اشتباه دیروزتونه یوسف جان :)

انشالله که تا اخرش باشید و همین طوری تحلیل کنید ما لذت ببریم

• متوسط جمعیت اکانت های بالای 1000 نفر سایدها :

شمال شرق =3761 ----------- پاپ بازان لعنتی :)

جنوب شرق =3273

شمال غرب=2710

جنوب غرب=2922

اثبات جمله "کشاورزان خسته "

در ضمن اگر 17 اکانت حاج حسین و شرکا حذف شود ، شمال شرق می شود 108 اکانت که تقریبا با شمال غرب برابر است !

توتن های شمال شرق به نسبت اکانت از همه بیشتر دهکده دارند ! توتن رو کشاورز کنی خیلی هنر می خواد :)

تعداد توتن و رومن و گول شمال شرق تقریبا با هم برابره ! بچه ها هنوز کلاسیک بازی می کنند ، از مصری خیری نبردن هنوز!

این جنوب غربی ها چرا اینقدر رومن و توتن دارن نامردها! تقریبا جمع شرق با غرب در رومن و توتن برابری می کنه.

تعداد مصری های شمال غرب خیلی زیاده!

در شمال شرق باید اکانت های زیر 1000 زیادی سروسامان بگیرند .

پی نوشت : ممنون لقمان جان

• دو سوال ذهنمو درگیر کرده

1 - موازنه رو ادمین بهم زد یا شمال شرق بالاخره؟

2- جنوب غرب اون وسط اکانت های ما رو اتک میداد موازنه رو بهم نمیزد؟!

ج.1 دخالت ادمین که حرفی راجبش ندارم. ولی اینکه شما اومدید هتریک کنید ولی شمال شرق خودشو انداخته وسط رو نمیفهمم!!! اگه یادتون باشه تو پلن اخری شما همه تارگتها رو دف نکردید و بدون در نظر گرفتن همرهای 1-10 سرور (که فکر کنم 7 تاش از شمال غرب بود) بازم اگه دوستان به دلایل خودشون حذف نمیکردن بعد این اتفاق چه تظمینی وجود داشت بولدزر شمال غرب سمت شمال شرق نیاد؟؟؟

در صورت حذف نکردن شمال غرب لیدرهای شمال شرق خیلی قشنگ سایدشونو داشتن قربانی میکردن!البته واسه منافع سایدشون;):D:D

ج.2 بازم اگه یادتون باشه با ما هم درگیر بودن لب مرز

• دقیقا این رو من یه چندبار گفتم، اتفاقا اگه قرار بود متایی برای توازن سرور بشه، فقط دو ربع غرب باهم، دو ربع شرق باهم بود که شکلی از توازن رو داشت،
    از مدیریت شمال غرب خبر ندارم ولی اگه این خوارج و بقیه متنفرین از امرداد جمع بشن اونجا اکانت ها و مدیریتش رو هندل کنن، در کنار جنوب غرب که پلیر و اکانت بیشتری داره و تا الان در آرامش کامل بوده، اصلا و ابدا چیزی از متای شرق کم ندارن،
    هیچکدوم از این خوارج دلسوز شمال شرق تهش نگفتن نظرشون متا با کدوم ربع بود که توازن به سرور برگرده ، فقط رپلای کردن و رپلای کردن و رپلای کردن، بدون اینکه بگن به جز دشمنی شخصیشون با امرداد، دیگه چه چیزی میخواستن که بهش نرسیدن؟ واقعا توازن سرور؟