نقد و بررسی سرور اسپید راند 2 |آغاز 10 خرداد 1398|

• یکی طلبت که به sw زدی :(

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط 33yed ().

• سلام

آقا این گلدهای ما ول شد؟ 1800 تا گلد باقیمونده بود ولی لینک چیزیی واسه من نیومد.

خود به خود تو ایمیل ذخیره میشه.

عادت ندارم بعد از باخت چیزی بگم :)

فقط نشد که بشه؛ یا نذاشتن که بشه؛ همین:)

• بنام آنکه جان را فکرت آموخت
    با سلام و خسته نباشید به همه دوستانی که این سرور جمع شدن تا دورهمی باشه برای گذران ساعاتی خوش کنار هم.و خوش بحال کسانی که تراوین بهونه ای بود براشون که تونستن حداقل یه رفیق به جمع رفقاشون اضافه کنن
    جا داره تشکر کنم از مدیریت تراوین اسپید رسول جان و مهدی جان که شبانه روز همه تلاششون رو انجام دادن تا فضایی هر چه بهتر برای بازی فراهم بشه.
    بالاخره یه سرور هم تموم شد و یه صفحه به صفحات افتخارت سرزمین شمال اضافه شد.ممنون از همه کسایی که به هر طریقی دست به دست هم دادن تا شمالشرق برنده بازی باشه.
    علی الخصوص از:
    - میثم عزیز برادرم و سنگ صبور تیم zupir که با وجود مشغله کار و زندگی تا صبح کنارمون بود.و همه تیم رو با صبر و حوصله مدیریت میکرد
    - حامد hell angel دوست و برادرم علیرغم نبود وقت واقعا با حضورش شرمندم کرد.بابت سه تا همر خوشکلش و مشاوره فکریش مدیونشیم.
    - محمد mfy با وجود جراحی که انجام داده بود و شرایط حادی که داشت تنهامون نذاشت.مرسی از همر و دفی که ساختی
    - ادریس عزیز توتال جدید <3 که همیشه جاش تو دل بچه های شمالشرقه.بابت همرها و زحمتهایی که کشیدی دمت گرم.ایشالا عروسیت :thumbsup:
    - حمید dj رفیق قدیمی که با همه مشکلات کار و شرایط افتضاح اینترنت سعی میکرد تا جایی که میتونه حضور داشته باشه
    - نعمت یاغی همشهری عزیزم که وجودش قوت قلبیه برای بازی
    - امیر عزراییل مغز متفکر و مرد پشت صحنه تیم
    - وحید داداش حامد عزیز که بی سر وصدا دف همری ساخت که واقعا بدردمون خورد
    - حسین فستر بچه شرور شماشرق :D مرسی از بابت دفاعی که ساختی
    - وحید نیستم عزیز که بعدا به جمعمون پیوست.مرسی از زحمت هایی که کشیدی
    - رضا گارد عزیز و دوست قدیمی که تیمش رو تنها نذاشت.
    - میلاد باکستر عزیز با اینکه شرایط روحی نامناسبی داشت تنهامون نذاشت.ایشالا غم اخرت باشه داداش و ما رو تو غمت شریک بدون.
    همچنین دوستانی که این سرور افتخار آشناییشون نصبیم شد.سامان عزیز که اگه نبود شماشرق مطمینا 100 نمیکرد.بابک جان شخصیت شماره 1 ساید.کاوه عزیز.علی مهری گل که از وقتی اشنا شدیم خیلی مسایل ها حل شد.امیرحسن تریدر همزبان عزیزم که وجودش تو تیم اسپیک باعث دلگرمی همه بود و واقعا حضورش تو شب به یاد ماندنی باعث عوض شدن ورق بازی شد.میثاق عزیز با همر زیبای رومنش افتخاری بود آشناشدن باهاش
    سعید کستل عزیز عشق همه بچه ها تراکتور ساید و یکی از کسایی که این سرور بیشترین زحمتها رو متحمل شد.مرسی از اینکه بودی و خوشحالم از اینکه رفیق خوبی مثل تو نصیبمون شد.
    حامد آراد عزیز بابت دفاعی که فرستاد دمت گرم ایشالا که جبران کنیم.
    ارین عزیز با اکانت بی نظیرش
    و همچنین تبریک میگم به ساید SE , Sw بابت همرهای بی نظیری که ساختن.دکتر مهرداد عزیز.کاظم جان.سپهر و پارسا

و دوست روزهای سخت امیر kx

:!: تشکر و سپاس فراوان از تمام کسانی که اسمشون بخاطر عدم حضور ذهن ممکنه فراموش شده باشه :!:

و در اخر از کسی که همه برنامه ریزی ها و زحمت ها رو کشید تا شمالشرق برنده بازی باشه.مثل یک استاد شطرنج مهره ها رو چید تا زحمت تک تک بچه ها به هدر نره.رضا انزلی عزیز امیدوارم تو همه مراحل زندگی موفق و پیروز و شاد باشی و مرسی از اینکه این برد رو نصیب شمالشرق کردی.

با آرزوی موفقیت برای همه
    تورج

«تنها یه خدا وجود داره و اون خدای مرگه”»

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط jagen haqar ().

• درود

بلاخره نوبت ماهم شد که پست اخر بازی رو بزاریم

اول از همه خیلی تشکر میکنم از تیم مولتی هانتری و تیم مدیریت اسپید ترا برای فراهم کردن مکانی برای جمع شدن همه دوستان کنار هم

این سرور تعدادی دوست جدید پیدا کردم که خیلی خوشحالم در کنار اونا بودم سامان . بابک. کاوه. امیرحسین. میثاق و علی مهری گل..
    تورج جان و ساناز خانوم . میثم سینیور .حامد . محمد . ادریس . حمید . امیر ازراعیل و نعمت گل تشکر میکنم از همتون

یه تشکر خشک و خالی هم از دوال اکانتم میکنم که واقعا اگر اون نبود همین 400کا گرز هم نداشتم من دمش گرم با وجود مشغله کاری
    یه تنه اکانت و کشید بالا حداقل همین گرزی رو هم ساخت

از همتون تشکر میکنم که این سرور در کنار ما بودین و برای ساید تون تلاش کردین و باعث این برد شیرین شدین

و تبریک میگم به دوستان se و sw بابت تمام همراهای زیباشون و مخصوصا دف فوق العاده ای sw

رضا انزلی گل که اگر نبود این سرور هم من بازی نمی کردم (یعنی کلا بخاطر اون دارم بازی میکنم)

Omid x3x با وجود این که جنوب شرق بازی میکنه ولی همشیه تو قلب ما جا داره

پ ن تورج جان دوست داریم :thumbsup:

کلا واندر واس ماس کسی سمتش نیاد

سعید کستل

• با سلام به تمامی بازیکن های سرور 3 ایکس اسپیدترا

ضمن تبرک به ساید برنده برای 100 کردن واندر ، امیدواریم در این سرور لذت کافی رو از بازی برده باشین و تیم اسپیدترا آرزوی بهترین هارو برای شما عزیزان در تمامی مراحل زندگیتون داره ...

(تاپیک بسته شد)

با آرزوی موفقیت برای شما عزیزان

به امید دیدار در سرور های بعدی

سپاس

مدیریت اسپیدترا

• Admin

Approved the thread.
  • Admin

Approved the thread.