نقد و بررسی سرور نرمال راند 1| آغاز 2 آذر 1397|

• سلام رفقا
    آقا عیبه این بحث ها و فحاشی ها ! قبلا کل کل بود ... جدیدا شده فقط فحاشی ! دیگه تا دو تا پست دیگه پیش برین باید اینجا فوش ناموس رد و بدل شه !!! عیبه بخدا از همتون سنی گذشته ....
    کاملا بی طرفانه میگم ... بیاین واقع بین باشیم کسی حرفی برای گفتن داره تو بازی نشون بده ... نه اینکه فقط تو فروم هی اسپم و پست های توهین آمیز باشه ... امیدوارم بجای این حرفای توهین آمیز چند تا پلن زده بشه و بازی جذاب بشه ...
    سعی میکنم امیر پلیر اکانت نوب کبیر هم بیارم به فروم تا حرفایی که به اکانت خودش مربوطه رو خودش جواب بده ...
    تو این شب های عزیز ما هم دعا کنید ...

پی نوشت : بابا کمتر دف بدین واندر دف میدین نونش هم بدین خب :/ :/

محمد مهدی

• محمد جان داش اینارو به لیدرتون بگو برو پستارو بخون ببین کی اول فوش داده الانم که دیگه از شدت سوزش فوش ناموسی میده .
    واقعا واسه شماها متاسفم که کیو لیدر خودتون کردین یه ادم ویرایش شد که سر یه بازی فوش ناموس میده . البته انتظاری هم ازش نمیشه داشت خودش ....... فکر میکنه همه مثل خودشن

• با سلام

تاپیک مجددا فعال شد.
    لطفا از فضای آزادفروم به درستی استفاده کنید که دوباره شاهد مشکلات و اتفاقات گذشته نباشیم.

لطفا قوانین زیر رو حتما مطالعه کنید .

• استفاده از اکانت دیگری جهت استفاده از انجمن
    • لحن نامناسب، تمسخر، توهین و بی احترامی
    • به کاربردن کلمات رکیک حتی به شکل تلویحی، ضمنی یا غیرعلنی
    • استفاده از ضرب المثل، شعر، کنایه یا جملات عامیانه که میتوان از آنها برداشت نامحترمانه، توهین آمیز یا تمسخرآمیز داشت
    • بحث های نامرتبط با موضوع تاپیک ( در اینجا ~»نقد و بررسی سرور نرمال راند 1)، کل کل بی مورد، گفت و گوی شخصی
    • استفاده از عناوین و اسما متبرکه یا مقدس
    • استفاده از فونت درشت و چشم آزار
    • نقل قول و پاسخ به پست خلاف قوانین انجمن
    • هرگونه صحبت در خصوص عملکرد، پیشنهاد یا انتقاد از تیم مدیریتی اسپیدترا
    • هرگونه توهین نژاد پرستانه و قومیتی و ادیانی

چنانچه با پستی مواجه شدید که از نظر شما خلاف قوانین انجمن است، تنها با فشردن دکمه ی گزارش و شرح مختصر تخلف، نسبت به گزارش پست اقدام نمایید و از پاسخگویی و نقل آن جدا خودداری کنید.

سپاس
    حسین

• سلام
    تاپیکمون باز شد دوباره

اخبار جدید

دیوار شدن نیمچه همرهاخوردن همر داخل دهکده

ودر آخر شانس آوردن میلاد عزیز که 1ثانیه اختلاف اتک افتاد و دهشون چیف نشد

پند : مولتیهات بزن عامو ووو

• شنیدن اخبار جدید از مولاکو مامول مخفی جنوب شرق که پناهنده شد به جنوب غرب مثل این میمونه بخای اخبار دنیا رو از صدا و سیمای *** دنبال کنی :d (مدیونی اگر فکر کنی منظورم سانسور هست)

این همه همر زدین یه نانکپ بپرونید نتونستید ؛ فقط کتیبه چکمه منو بردین =) که اونم بعد 34 ساعت برگشت سر جاش =))
    خلاصه افتخار بزرگیه که از ولفلند کبیر کتیبه بزنی و بتونی 34 ساعت نگه داری و بعد 4 روز همون دهت چیف بشه که دیگه از این غلطا نکنی =))

و اینک رونمایی از یک متای جدید ترکیبی فرا تر از صنعتی و سنتی که وقتی میزنی همچین اعتماد به سقف میگیری که بدون رم میزنی به اکانت رومن ،
    یعنی بهتر بخام براتون توضیح بدم تفسیرش این میشه که تا ما 4 تا فیک میزنیم روشون خودشون پیش دستی میکنن همر رو میزنن به دیوار که مبادا ده بپره =))) بعد تو پروفایلشون مینویسن ما فیک میزنیم برای رعب و وحشت ،
    خب آخه گل پسر تو که یه فیک اومد روت یه کله کردی تو دیوار از ترس اینکه دهت نپره ، آخه پشمک هم میتونه ایجاد رعب و وحشت کنه مگه =))

خو بریم سراغ عکسا یه فیضی ب کف خاب های فروم بدیم =)

اینم عکس های کامل از پلنی که با نام رمزی "نوری سرش تو قوری" زده شد ؛
    البته قبلش بگم این متای جدید رو چون زدن هم زمان قهوه خونه هم زدن تو پلن چیف =))

چقدر خفن وفاداری کم کردی خخخخ خلاصه چند تا دیگه ازین چیفر ها خورد وفادای اومد رو 74 =)))

بریم سراغ متای جدید آلکمیستی جنوب ؛

بدون رم آخه لامصبا =))

دقیقا 14 موج این شکلی بعد اون اتک بدون رم اومد ، بر فرض ما فارم باشیم و تو بخای کپ رو صفر کنی سنگ تراشی 20 داره ، 100 تا کاتا تخریب نمیکنه که نوب عزیزم =))

زدن همر بدون هیرو =))) چقدر تو خوبی آخه لامصب

یه 17 تا موج هم اینطوری اومد بعدش =)

و بگذریم از اینا برسیم به چیزای جدید و بهتر ؛
    که عوارض بعد از استفاده از متای آلکمیستی جدید متای سه جانبه ج.ش + ج.غ + ش.غ هستش ؛ اینو میگن همون پس عوارض که فردا صبحی از خاب بیدار میشی حس خستگی و گیجی میکنی و یهو با کله میزن به در و دیوار =))

آقا ارور اومده بیشتر از این نمیشه عکس گذاشت یه پست بعدش میزارم بقیه عکسا ، این داستان حالا حالا ها ادامه دارد ...

• درود دوستان من اومدم بازم خخخخ

پست جدید رو با یه بیت از شاعر عزیز شروع کنیم که میگه ؛

" یه چیزایی میگم که دل میخاد ، مثل تو رو خابوندیم زیاد "

=)

اینم از بازگشت چکمه کوچک

این بنده خدا هم که هی فاز فیک زدن گرفته بودن دهش چیف شد =))
    17ک رعد پر ؟!

اون ده همر مملی هم بیکار شدیم زدیم چیف کردیم =))

اینم از سعید کستل شاخ سرور های اسپید =))

چیف نانکپ اول و سومش ؛

اینم از جنگ بزرگ ...

و این داستان بازم ادامه دارد =)))

آقا ما دلمون واستون میسوزه سه به تک دارین بدجور میخورین =)) میگم بیا دو تا بازیکن ما میدیم بهتون شاید وضعتون بهتر شد =)))

یعنی تنها حرکت مفیدی که تونستین بزنید که اونم شانسی بود خفت همر کپ elcid بود که اونم کم کاری خود من بود که چک نکردم گریزش فعال هست یا نه ، و فقط سر یه سهل انگاری رخ داد ، وگرنه که شما فقط اول تا آخرش از ما خوردین و دارین میخورین =)

بازم پست بزارم از دستاورد ها افتخارات متای سه گانه تون یا کافیه ؟

...

• "دیوار شدن نیمچه همرها" !!!
    تا جایی که یادمه دیوار شدن همر جزء افتخارات یک بنده خدایی بود. طوری که دیوار شونده عکس یادگاریشو با دیوار میذاشت فروم بهش میگفت داشته هایی که باید بهش افتخار کرد!
    همری که تاثیرشو تو بازی نذاره همون به درد عکس یادگاری تو فروم میخوره.

• شما که این همه مولتی و دف دارید چرا با همرهاتون دف میکنید ؟؟؟؟؟

افتاخارات هم معلوم میشه اخر بازی همهچیز معلوم میشه کی چیکار کرده
    مایه بار همهامون کلا رفت دیوار شماهمرهاتون دست نخورده مونده ببینیم چیکارکردید
    شمایه بار دفتون پرید ما دفمون دست نخورده مونده
    ماکار نصفه نمیزاریم بلاخره چیفش کردیم
    یه همر هم برای خودت گذاشتم توی اب نمک
    اون سری هم کارمون نت خراب کرد اتک ها فیکس نیفتادن وگرنه چیف میشدی حالا عیبی نداره امدیم یکم گندم خورت ازاد کنیم خخخخخخ

همون موقع که همرهای مادیوار شد گفتی اخر سرور نیمچه همرهای ما میشن بیگ چرا از اون بیگ هاتون استفاده نمیکنید

نکته بعدی برای دوست عزیزمون ارو شا

افتخارات اگر شما هم 1میل خورده ای دف و یه همر ساز که اون موقع 40کاخورد ای بود با او همه مولتی راحت الان 80کی سزار و 150کاشمشیر زن بود میپروندی که تاثیرش الان نه اخر بازی متوجه میشی میومدی عکسش میزاشتی داخل فروم

درمورد تاثیر هم همر ما قرار بود دیوار صفر کنه حجم دف رو که اونم انجام داد تاثی چی دیگه مثلا قرار بود چیکار بکنه که نکرد

نمیچه همر رو هم که درست گفتم الان اکانت های خیلی پایین ما این نیمچه همرهارو دارن البته شاید برای شما بیگ باشه

نکته اخر این که اگر از اول تا اخر شما مارو زدین چرا 10نفر اول مهاجمین ماییم 20نفر اول مدافعین شما ؟؟؟؟(خود تراوین خندش گرفت )

یه توضیح میدی توتال عزیز

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی

• سلام و درود
    تاثیر همر زدن دیوار و یک کله رفتن تو دفاع حریفه؟!!! واقعا جدی میگید اینو؟!
    تا جایی که ما میدونیم همر یا واندرکوبه که باید واندر بیاره پایین. یا همر جنگیه که باید دهکده صفر کنه و بپرونه. یا سرعتیه که باید همر خفت کنه. یا چیفره که باید ده چیف کنه. یا ویرایش شدهمر که کتیبه و نقشه کلین کنه و ...
    به اینا میگن تاثیر همر تو بازی. واقعا یک کله زدن همر تو دفاع حریف چه تاثیری داره آخه. دف خیلی سریع درمیاد. اگه شمام دف رو کم نکنی گندم خور بالا بره خودش اجازه نمیده دف ساز دیگه دف بسازه. پس بازدن دف دفساز بهش لطف میکنی. چون از قفل گندم در میاد میتونه دوباره بسازه. این وسط همر سازه که ضرر میکنه. پس در کل زدن همر صرفا به دیوار دف کار پر ضرریه. درغیر اینصورت پس چرا پلنرها کلی فیک میندازن که لا به لاش یک همر بلند کنن. خوب طبق منطق شما همیشه تک تارگت همر بلند کنید، خودتون هم آمارشو بدین به ما ، ما هم لطف میکنیم واستون دیوارش میکنم که حسابی تاثیرشو بزاره دیگه.
    زدیم که حجم دف رو کم کنیم؟! یعنی چی آخه؟ خوب بیا من کل دفم رو میریزم یه جا بهتون آمار میدم بزنید بهش که حجمش کم بشه.
    در مورد امتیاز دفاع و هجوم هم عزیز من کسی که همر خفت کنه یا همر چیف کنه مسلما امتیاز هجومش خیلی بالا نمیره درصورتی که تاثیر این کارها خیلی بیشتر از زدن دف حریف و بالا رفتن امتیاز هجومه. البته منظورم این نبود که ما زدیم و خفت کردیم و شما خوردین. اصلا منظورم این نیست. فقط کلی میخوام بگم این دوتا امتیاز گویای چیز خاصی نیستند.
    درنهایت از بازی لذت ببریم دوستان. یک چیزی هم از همدیگه یاد بگیریم. یاد گرفتن حتی از حریف لذت بخشه نه کوچیک شدن.
    پیروز باشید

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط T.N.T: دلیل: به کار بردن کلمات نامناسب ().

• درود به همگی

خاستم جواب مولاکو رو بدم دیدم رضای عزیز اکثر جواب ها رو داده ؛

واقعا یه همری مثل همر faceless چیزی نیست که بخای 2-3 تا همر و 25 موج کاتا روش دیوار بشی ! واقعا خنده داره !!!
    اون همر کلا مشخصه چقدره و یه دونه هم از دو ماه پیش تا حالا اضافه نشده ولی همون همر کلی تلفات گرفت !!! به نظر من این یعنی برد اون همر ؛ وگرنه تهش میزدیمش 30ک دف تلفات میگرفت ولی بجاش 90ک همر از شما روش دیوار شد ؛

البته حق داری بیای ادعا کن که دفت دست نخورده و ... ، البته یه سری پلن ها هست الان نمیشه در موردش حرف زد ولی ما رو خیلی ساده لوح باید فرض کرده باشی که فکر کنی ما فکر اونجاشو نکرده بودیم !!!

در آخر هم من کشته مرده نیمچه همر هاتون هستم که از دید ما بیگ همره !!!

در بین شلوغی فروم یه مبحثی رو یادم رفت بگم ؛

حدود بیست روز پیش بود حدودا یه بنده خدایی اومده بود میگفت شما فیدر میزنید بعد پیگیر حرفاش شدیم دیدم ، یکی از پلیر های اتحاد توی ساید شمال غرب چند تا ده تو شعاع 7*7 کپش بود که زده چیف کرده ، بعد دیدیم این بنده خدا خیلی ناله زاری میکنه که شما دارین فیدر میزنید و ... با این رفیقمون حرف زدیم گفتیم تو دیگه بیخیال شو اینا فردا ببازنن میان انگ فیدر زنی به ما میچسبونن ، کوتاه نمی اومد ولی بلاخره بیخیال شد، بعد حدود یه هفته پیش دیدیم توتال جنوب غرب اومده همر بلند کرده رو فیدر این بنده خدا ؛

هر چند اون توله همر تو دور بعد فیدر کاتا کردن دیوار شد ؛

ولی فقط خواستم بگم این کثیف بازیا رو خودتون شروع کردین ؛ پس دفعه بعد کسی حرکتی زد هیس ساکت بشین بازیتو بکن چون بچه های ما استعداد اینو دارن به سبک کثیف بازی کنن ما نزاشتیم حالا خودتون خواستین ، خودتون با عواقبش روبرو بشین ؛

بدرود

• ما هر اتفاقی که افتاد امدیم گفتیم که نکندی وگرنه ما هم بلدیم شما ناتار کاتاکردید گفتیم گوش نکردید ماهم زدیم فیدر زدین گفتیم گوش نکردین ما هم زدیم
    اون گرزی های سعیدم من زدم

و اینکه ناراحت نباش از قدیم گفتن کاری که عوض داره گله نداره
    و این که اصلا ساده لوح فرض نکردیم ومیدونیم میخواید چیکار کنید برای همین فکر اونجاشم کردیم چون میدونیم تو برای بردن هرکاری میکنی

امیر حرف شما کاملا درسته ولی اینم در نظر بگیر که ما نمیخواستیم همرهارو بزنیم دیوار و با لو رفتن تارگت شمادف رو ریختسن اونجا همونطور که ما تارگت شمارو تشخیص دادیم دف ریختیم ولی در مورد گندم خور همر هم همین هستش که به جایی میرسه که استپ میشه و فقط باید همون نگه داری خب به جای نگه داشتنش یه بار میزنی و ازاول میسازیش

MONAKO مامور مخفی

• سلام به همه
    در مورد ناتار کاتا کردن ماهم آخر نفهمیدیم کی اول شروع کرد؟!! ولی در نهایت به ضرر همه هست و اینو همه قبول دارن.
    حالا یک نفر بالاخره اول زده و کاتا کرده و الانم لو نمیده که کی بوده و همون اولین نفر باعث این بحث شده. اینکه کی بوده و از کدوم ساید بوده فکر نکنم دیگه مهم باشه. یکی بچگی کرده اول زده فکر کرده خیلی پلیر زرنگی هست. بعد هم بقیه گفتن اونا زدن ماهم بزنیم و بعد .... باقی ماجرا.
    فکر کنم بهتره همه بی خیال این قضیه بشیم. البته من خودم به شخصه تاحالا تو هیچ سروری ناتار کاتا نکردم مگر اینکه اقامتگاهشو زده باشم که تلفات ندم. ولی از یک جایی باید همه بی خیال بشیم. از این به بعد اگه کسی زد دیگه تکلیف روشن میشه.

این کاملا منطقیه. قبول دارم:
    "در مورد گندم خور همر هم همین هستش که به جایی میرسه که استپ میشه و فقط باید همون نگه داری خب به جای نگه داشتنش یه بار میزنی و ازاول میسازیش"

• بانام یاد خدابالا دادن واندر شروع شده بعد یکسال انشالله بازی خوب جوانمردانه و قشنگی رو حداقل توی این ماه اخر ببینیم

خب دومین سطح واندر هم رفت بالا

تصاویر

• Screenshot-2019-6-12 Travian ts1.png

MONAKO مامور مخفی

• با سلام
    بزرگواران ناتار زنی نکنید این هزار بار خیالمون راحت شده بود همه کنار گذاشتن دوباره داریم مشاهده میکنیم اتفاقات بدی میوفته
    این آخر بازی نکنید اینقدر هم فحش و فحش کاری نکنید ی بازیه استراتژیکه جنبه ندارین بازی نکنید با همه هستم پروفایل نویسی رو تموم کنید بازی تون رو بکنید
    با سپاس
    Sw4ever