نقد و بررسی سرور نرمال راند 1| آغاز 2 آذر 1397|

• مرد باشه اون کسی که شروع کرد ناتار زنی رو بیاد آخر سرور خودشو معرفی کنه . دور همی بحث کنیم چرا و چطوری به این نتیجه رسید که این حرکت رو انجام بده :)

اسکرین چت هاش هست...یبار اینجا گذاشتم ادمین پاک کرد، خواستی تلگرام پیام بده برات اونجا بفرستم
    اون سرور هم که اومده بود ناله میکرد بیا برام یه اکانت بساز برو خودم میکشمش بالا اسکرین چت هاش هست که الان میگه فارمش بودیم
    حالا باز میاد ناله میکنه شعر میخونه برامون :/ ||

• درود

// این پست و پست بعدی جهت شفاف سازی هست تا دست دغل باز بزرگ مولاکو که لقب استاد ادا بهش دادیم رو بر ملا کنه //

اول بریم سراغ جواب حرفای قبلی مولاکو که یه وقت حرفش بی جواب نمونه که فکر کنه خیلی بازی بلده ؛

دوستای من حدف کردن و یا ول کردن ؟ والا چیزی که امار نشون میده اوایل بازی ما تو صفحه اول سرور 5 تا اکانت داشتیم الان بیشتر از نصفش مال ماست ؟ حرف میخای بزنی از دهن بزن نه از جای دیگه ! بعد میشه بگی دقیقا کی حذف کرده چون من هر طور حساب میکنم از هر زاویه به این اراجیفت نگاه میکنم ما دقیقا همون مقداری هستیم که بودیم ؛ یکی هم کم نشده !!!! پس حرف که میزنی با سند و مدرک بزن حرف هرز گندت نمیکنه گل پسر !

من تو پست قبلی گفتم متای شما سه به یک هست میگی نه اینم اسنادش ؛ 45 تا بازیکن اصلی اتحادت ؛

و اینم یه اتحاد زیر شاخه دف ساز که همه اکانت هاش متعلق به شمال غرب هست

گفتم شاید بیناییت ضعیف شده نمیتونی خوب تشخیص بدی برات علامت زدم کدوما مربوط به کدوم ساید هستن !

از 45 تا 17 تاش برای دو تا ساید دیگه هست ؛

ولی اکانت هایی که سرنوشت اون اتحاد رو مشخص کردن متعلق به ج.غ نبودن ؛
    و اکانت هایی که توی خود ج.غ هستن بیشتر پوشر و مولتی هستن ؛

و اکانت هایی مثل پاسارگاد و امیرنا تاثیر به سزایی داشتن و دارن تو سرنوشت اون اتحاد ؛

ما از این ج.غ که اینقدر تو پست هات گندش میکنی یه اکانت راگناروک بیشتر ندیدیم که بازی بلد باشه

خلاصه متای سه ساید و جود پلیر مفید از هر سه ساید باعث شد این اتحاد شکل بگیره ،

مخصوصا 80% دفاعی که توی واندرتون بوده متعلق به اکانت اول و دوم اتحادت هستن ،

و جدا از این بحث خود اکانت پاسارگاد که توی شمال غرب هست و جز ساید متای شماست، مشخصه چقدر دفاع ساخته و چقدر تاثیر داشته تو روند بازی ؛

و همینطور هم دو تا همر واندر کوب هم اون دو تا ساید دیگه دارن که این خودش هم تاثیر به سزایی داشته و داره ؛

پس یک بار با دلیل و مدرک ثابت کردم برات این متا ، و این اتحاد فریندونی، متای سه سایده هست،

پس چیزی به نام جنوب غرب نداریم !!! خود جنوب غرب یعنی یه اکانت راگناروک بوده و یه مشت مولتی اکانت یا پلیر معمولی ! که یا سبز چیف شدن، یا خفت شدن، یا مثل چی دیوار شدن ! غیر از این هست بیا با ارائه مدرک بگو (تاکید میکنم با ارائه مدرک !!!)

پس تو این پست به همه ثابت شد شمال شرق مقابل متای سه به تک قرار گرفته ؛

پایان بخش اول ... این پست ادامه داره (تو هر پست میشه 5 تا عکس گذشت پست بعدی با عکسای بیشتر و مدارک بیشتر گذاشته میشه)

• بریم سراغ بخش دوم ؛

یه اشاره ریزی به کثیف بازی هاتون بکنم ؛

1.

تو ساید ما اکانت zero رو داشتین ، که باهاش می اومدین که خفت کنید ، بعد ریپورت دادیم بن شد مشخص بود ای پی با ساید دیگه داره =)

حالا بیا بگو نه نداشتیم اینم سند وجود داشتن اون اکانت ؛

2.

اکانت Mofsed که الان 4 تا ساپورت واندر داره براتون متعلق به ساید ما بود ولی مولتی شما در اومد، خیانت کرد به ساید خودش اون موقع که دو هفته بعد کتیبه ها بود 350ک دف داشت همه رو هم توی ساید شما داده بود، ما خودمون لیاقت و عرضه داشتیم زدیمش ، ولی همون موقع که دفش تو ساید شما بود براتون کلی زمان خرید تا پلن های ما روتون تاخیر بیوفته که این خودش یه امتیاز بزرگ محسوب میشه برات ؛

اینم عکس هایی که اون زمان جانشین اکانت برای ما فرستاد که موقع پلن ما داشت به تارگت هامون توی ج.غ دف میداد =))))

3.
    اکانت صولتی هم که نگم برات کثافت بازی اون عقده ای پر ادعا غلیرضا رو که اونم دستش با شما تو یه کاسه بود از اول سرور ؛ اون موقع اکانت رنک یک غارت و رتبه 2 پاپ سرور بود و با دو تا بیگ همر، که وقتی دستش رو شد زدیمش که اونم هزینه دف و همر داشت برامون و یه بیگ همر به نفع جنوب از ما پروند ... اینم عکس های مربوطه ؛

بعد هم که چکمه منحصر و یه جنگ اموز کوچیک تقدیم به متای سه جانبه فریندونی کرد !!!

کلا یه دونه اکانت نوب کبیر بوده تو ساید شمال غرب که اونم پلیر خودش رو داشت ، از اول سرور تو اتحاد ما و با ما بود و همه تون میدونستید ؛ عرضه داشتین میزدینش ! عرضه نداشتین پسر نق نق نکنید، چطور ما تونستیم نفوذی های شما رو شناسایی کنیم و از بین ببریم شما شناسایی کردی ولی عرضه زدنش رو نداشتی !!! بعد میای ناله میکنی ؟

من نامه کتبی اکانت پاسارگاد رو دارم خاستی برات میفرستم که گفته بود ضعف مدیریت ساید ما بوده که این نوب کبیر رو زودتر نزدن تا پا گرفته و ده یک منو چیف کرده ؛ ببین دیگه کار به کجا رسیده اونی که تو متاتون بازی بلده به بی عرضگی مدیریت اتحادت و متاتون اعتراف کرده !!!

بیا و حقیقت رو قبول کن که بی عرضه هستی ، و خوش شانس بودی که بازیکن های خوبی توی ساید های متا و سایدت رجیستر کردن و تاثیر مفید برات گذاشتن وگرنه تو و رفیقات فقط استعداد چیف شدن و خفت شدن و دیوار شدن رو داشتی و داری ؛

پ.ن؛ بی عرضگی عیب نیست ، بی عرضه باشی ادای حرفه ای ها رو در بیاری عیبه

پایان بخش دوم ... این پست ادامه داره (تو هر پست میشه 5 تا عکس گذشت پست بعدی با عکسای بیشتر و مدارک بیشتر گذاشته میشه)

• همه این موارد به کنار، اومدین کپ مولتی و دف ساز بزنید چند بار ؛ ولی عرضه نداشتین دیوار شدین

رفتین ناتار کاتا کردین ؛

کثیف بازی های این چنینی هم راه انداختین اونم موقعی که متای شما سه سایده بود همچین ضعف هایی از خودتون نشون دادین؛ واقعا چقدر حقیر و عقده ای هستین ؛

بعد تو جواب کاتا کردن شما ما هم کاتا کردیم صداتون در اومد افتادین ناله زدن تو فروم ! =)))
    تو جواب مولتی زنی شما ما هم مولتی زدیم صداتون در اومده بازم دارین ناله میکنید !! خب تو که جنبش رو نداری چرا حرکتی رو میزنی که بعدا گریت در بیاد عزیزم؟؟

خلاصه یه سری دف ساز و همر ساز دیگه توی این سرور براتون بازی رو بردن،

ولی مفت بریش موند برای چین و کاستل و مولاکو ؛ البته همه شما رو میشناسن که مفت بر هستین و به تنهایی هم حرکتی ازتون دیده نشد خودم تکی هر سه تاتون رو چیف و خفت کردم =)))

==================================================================================

در پایان بگم ؛

این سرور شمال شرق اینقدر بد شانس بوده که حتی یه کتیبه واندری هم تو ساید ما نیوفتاد ما دهکده داشتیم تو ساید جنوب شرق از بازیکن ساید خودمون، که شما هم سه بار اومدین صفرش کنید نتونستید اینسرت شدین مدام !!! که با کمک کاتای اون ده مرتاض منحصر جنوب شرق رو زدیم !

بازم هر طور به بازی نگاه میکنم ما اگر بازنده باشیم هم لذت بازی رو بردیم ؛ یه همر بجای اینکه یه کله مثل شما بزنیم به دیوار چند بار ازش استفاده کردیم تا دیوار شد ...

در آخر هم اره تو خوبی چون هر موقع خفت شدی یا همرهاتون رفت تو دیوار یکی دیگه لانچ کرده بود و تو رفته بودی کره مریخ و نبودی پای اکانت ها ، ولی هر موقع یکی دیگه اومد سایدت رو از باتلاق نجات داد تو از سوراخ موشت در اومدی و قد قد کردی تو فروم ؛

تو خودت هم میدونی تو شرایط برابر اگر قرار میگرفتی خیلی وقت پیش حذف کرده بودی به خاطرات پیوسته بودی ؛

فرق من با تو مثل الماس با سنگه ؛

200 هزار تومانت رو بزار جلوی آینه دو تا بشه، پول یه بار تعویض روغن ماشین منم نی ؛ از اونجایی که پلیر های متای فریدونی بیشتر با انگیزه پول و جایزه تلاش به بردن سرور کردن، ما صندوق خیره ای در شمال شرق تاسیس کردیم که صدقه سر بچه های شمال شرق همه یه پولی بزارم و تقدیم کنیم به بی نوایان اتحاد فریندونی کسایی که توی روستا ها زندگی میکنن کسایی که تو پول شهریه دانشگاه موندن و هر شب فقط املت میزنن تو خابگاه دانشگاه، کسایی که پول ندارن یه دست لباس بگیرن کل سال رو با یه لباس تکراری میرن سر کلاسشون حاضر میشن، کسایی که پول ندارن هزینه تحصیل فرزندانشون رو بدن و ... کلا بچه های شمال شرق همه سن بالا و در امد های خوب هستن خوشحال میشیم به افراد نیازمند و هم وطن کمک کنیم تا دیگه توی یه بازی به دنبال پول و کاسبی نباشن ، دل چند تا خونواده هم شاد میکنیم یه ثوابی هم میبریم ،
    شماره کارت بزارین در اسرع فرصت براتون میلیونی واریز میکنیم ؛ (میلیون تومان منظورمه نه ریال =))) )

پ.ن؛ مفت بری تون مبارکتون باشه
    پ.ن؛ سوراخ موش گرون شده فسقلی از سوراخ موش در اومد، تا دیروز که سبز چیف میشد اصلا تو فروم نبود، الان یهو پیداش شده ، تو هم یه نوبی بیش نیستی عمو فدات ،
    پ.ن؛ خسته نشدی اینقدر خودت خودت رو لایک کردی، جز خودت کس دیگه ای لایکت نمیکنه عمو جون؟ لایک خیلی دوست داریا =))

پ.ن؛ طاهره جان خیلی چیزا از چت های تلگرامت هست که میتونه طوری آبروت رو ببره که دیگه روت نشه بیای فروم =))) نزار فورواردش کنم کف گروه =)))) لامصب تو اون گروه هم نیستی دیگه از خودت دفاع کنی بدجور آبروت میره ها !!! آفرین برو خونه .... برو.... برو تو سوراخ موشت =))

The End ?

• یکی اومده گفته من دارم ناتار میزنم و فلان و بسار ، امروز خودش شیپور گرفته دست قهرمانش داره ناتار میزنه =)))

بازم آخر بازی میبینیم کی رنک 1 هجوم رو میگیره

ما زنده به اینیم که نزاریم مفت بر ها مفت بری بیشتری کنند ؛

ناتار کش بزرگ در روستای پاکدشت

پ.ن؛ بازم خودش خودشو لایک میکنه ، لایک دوست داریا ، بیا لایکت کنم عمویی
    پ.ن؛ من یه متن پیدا کردم از طاهره که میرفتن تو دست شویی دانشگاه و .... هر کسی خاست بدونه بیاد تلگرام براش فوروارد کنم، هر چند اسکرین شاتش هم موجوده ، گلد میگیرم آبروت رو نبرم :thumbsup:

دلیل پست های زیاد این هست که تو هر پست فقط میشه 5 تا عکس گذاشت و ناچارا باید پست جدید گذاشت

• به به اقای کتلند عزیز خوبی عمویی ؟ انگار پیدات شد گل پسر ؟ ببین اینقدر گنده نیا بازی که تمام شد میام واست همه چیزو میگم که ببینی چقدر نوب بودی . تک تک حرکتایی که ماها زدیم حساب شده بود و میدونستیم داریم چکار میکنیم حتی اگه دیوارم شدیم دلیل داشت خودمون خواستیم نه تو . تا دیروز میومدی می گفتی مل میبریم اون دوست عزیزتم میومد میگفت میلاد دکمه پایان بازی و بزن الان امدی گریه میکنی ۳ به ۱ بود ؟ برو تعداد اکانتا مارو ببین و حساب کن ماله خودتونم ببین و حساب کن . عزیزم خودتو ماشینت با هم چند عمو فدات ؟ هم پول ایران هست هم اگه خواستی میگم با یرو باهات حساب کنن خخخخخخخ . ۱۱ تا همر زدی لینکی گرفتی عمویی ؟ اخی میخوای واتساپ پی ام بده تا لینکارو بدمت خخخخخخ

• با سلام به شما و دیگر دوستان
    شما به عنوان توتال یک ساید فکر کنم باید بیشتر روی کنترل خشم خودتون کار کنید
    دوست عزیز کسی که بخواد ناتار بزنه شیپور دستش نمیگیره چون ناتار بدون نیرو شیپور نمی‌خواد اون واسه زدن کتیبه ست که چند دقیقه دیگه زده میشه اینکه واسه ناتار بدون دف ساید حریف بخوای شیپور دستت بگیری دیگه چه حرفیه آخه یعنی هربار همرش رو با قهرمان لانچ می‌کنه واسه زدن تاتارهای خالی از دف تا شما ریدت کم شه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

• این مولتی زنی رو هم که بعد زدن ۱۵ ک مولتی ها انجام شد ولی خب ما بلد نبودیم مثل شما بزنیم البته نه مولتی دفساز بودن....
    خیلی ها شاید واقعا لنگ مخارجشون باشن انشالله خدا به همه کمک کنه که البته اگر ما جزو این قشر باشیم زندگی سختی داریم ولی ننگی نداریم
    ننگی باشه برای شماست که جلوی ی عده که به قول خودت به نون شب محتاج هستن اینجوری شکست میخوری پس چنین چیزی باشه در صورت برد هم افتخار نکن به خودت با این همه ولخرجی برنده شدی
    و در آخر یاد بگیریم این صرفا یک بازیه با دویست تومن و روغن ماشین کسی کاری نداشته باشیم اگر هر کدوم از ما نبود بازی واسه طرف مقابل هم بی معنی میشد
    مجدد اعلام میکنم قبلاً هم از نوری خواسته بودم و بازم خواهش میکنم به هم احترام بزارید فقط یک بازیه هرچقدر هم مهم ولی بازم بازی بازیه

• سلام

خب جوابت جعفری و مصطفی جان خیلی عالی دادن

ولی اگر ازمن جواب بخوای صبر کن اخر بازی میگم به چند نفر چند تا اکانت باختی و شرایط مساوی که هیچ شرایط چقدر به نفع شما بوده و 4نفر میاریم نظر بده و اون موقع معلوم میشه که کی ضعف مدیریتی داشته و من نمیتونم سر احساسات یه بازیکن ساید به خاطر بندازم حالا طرف بیاد بگه ده 1من چیف شده یا هرچی

درمورد ناتارهم 30تا پیام دادم نزنید برای ما کاتاکردن ناتار1روز وقت میگیره گوش نکردین حتی توی گروه تلگرام خودمون هم اعلام کردم اگر کسی ناتار زده بگه من اغلام کنم که ناراحتی پیش نیاد خب کسی از مانبود تا اون روز که 15کراپی ناتار که من میخواستم چیف کنم کل کراپهاش صفر شد خودم به شخصه صحفه اول ناتار هرچی توی ان ای بود بالای 500یا 600کل منابعشون زدم

در مورد اکانت های که از ساید های دیگه بودن همین بس که پشتیبانشون کردیم منابع دادیم کتیبه دادیم کتیبه دادیم و خب باید از دف همرشونم استفاده کنیم شما عرضه داشتید پشتیبانی میکردی ازشون استفاده هم میکردی

اونی هم که گفته ما ضعف مدیریتی داریم اصلا تو برنامه های مدیریتی نبوده که بدونه ضعف داره یا قوت

نکته بعدی این که اصلا به تو ربطی نداره مدیریت یا حرف پلیر ما هرچی بوده به خودمون ربط داره

آیا پلیرهات میدونن دلیل باختشون تویی؟؟؟ما با داشتن 25درصد از شرایط شما بازی بعد کتیبه تموم میکردیم الان شانس ما برای برد 20درصد بود ولی چون از نوب بودن لیدرتون خبر داشتیم و باحرفایی که این جا میزد خیال مارو راحتر کرد مابازی ادامه دادیم (روشن سازی اخر بازی صورت میگیره ) چند روزم صبر کنید همه چیز معلوم میشه

حالا اخرش میگم داستان سرور 1رو تا فرق مدیریت بفهمی

پند :و در اآخر هم برو بگو یه لیدر بود میگفت کتیبه استحکامات یونیک بدرد نمیخوره (نگو خودم بودم )بزار طرف راحت نظرش بگه

پند2: من نگفتم شما حذف کردین گفتم حذف کنید خخخخخخخخخخخخخخ
    راستی ما این جا دانشجو نداریم اصلا به جز همون رگنارکی که گفتی اونم که سرورته

جواب بیادبیت هم به بچه های مارو بدم تازبون درنیاری باز (پول سن بالا های ان ای رو هم نگه دار براشون پوشک ایزو لایف بگیر نگه دارن برای دوران پیرشون )

درست فهمیدی ناتار زدم چشمان بیاریم خرجش کمتره و این که شاخ میره اگر رتبت از ما بالاتر باشه برای ما بده یه بچه بخواد توی سروری که ما هستیم رتبه ای بگیره

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط norollah ().

• راستی باعکس همرهای من نمایشگاه زدی از کل کشور میان برای دین همر ها قول بهت میدم

واینکه مصطفی 90کی گرزی بیشتر نداشت نهایتش شده 110کا گرزی برای چی 11تا همر زدین اخه؟؟؟؟؟

MONAKO مامور مخفی

• سلام به همگی
    این نوع حرف زدن نشون دهنده اوج بی شخصیتیه یه آدم میتونه باشه. یکم روی خودت کار کن که بتونی اینو بفهمی که ضعفت رو با توهین کردن به بقیه نمیتونی بپوشونی. البته این نوع ادبیاتت نشون داد که خیلی سن و سالی هم نداری!!!

• (پول سن بالا های ان ای رو هم نگه دار براشون پوشک ایزو لایف بگیر نگه دارن برای دوران پیرشون )

شما چند سالته پسرم؟ واقعا از بیانت خجالت نمیکشی؟ کل برد و بازیو و شخصیتت رو تو یک جمله به فنا دادی. دوستان طرفدار ادب هم جالبه لایک میکنن!!
    البته میلاد جان شما هم اون قسمت حرفات درست نبود.
    شماره همدیگه رو که دارید حتما. اینجور صحبتهاتون رو خصوصی بزنید لطفا.

• من تا الان حرف دری وری نزدم تو فروم، حرفی بوده در حد کل کل بازی بوده
    شما اگه کسی نبوده حرف زدن یادت بده یا تو جایه بدی بزرگ شدی مشکل من نیست که بیام جواب ^ویرایش شد^ تورو بدم
    شمارمو داری حرفی سخنی داری قرار بذار

درود!
    اینکه شما پشت دوستت در بیای طبیعیه ولی اینکه با چنین شخصیتی رفاقت کنی طبیعی نیست. به هیچ وجه قصد جسارت به شما رو ندارم آقا رضا، ولی وقتی میاین توی فروم حرف از ادب میزنین پستای خودتون و توتال خودتون رو قبلش یه نگاه بندازین
    موفق باشی

• دوستان عزیزان چه اینوری چه اونوری
    بازی داره تموم میشه خدا بخواد این توهین ها هم فقط بقیه رو از بازی رده می‌کنه و کسی که توهین می‌کنه باعث میشه دیگران هم همین کارو باهاش بکنن
    من یکی عاشق این بازی هستم و از وقتی اومدم تو این سرور دارم ازش لذت می‌بریم ولی شخصا حاضر نیستم توهینی به کسی بکنم یا برعکس هرکسی هم با دیگری مشکل داره لطفا به بقیه توهین نکنه برن خودشون مشکلاتشون رو حل کنن واسه ما مهم بازی مونه که جمع شدیم دور هم کیفشو ببریم اینم اخراشه بقیه بحث ها سر سوزنی ارزش نداره ی کم به مراعات کنید لطفا <3 <3

• شما چند سالته پسرم؟ واقعا از بیانت خجالت نمیکشی؟ کل برد و بازیو و شخصیتت رو تو یک جمله به فنا دادی. دوستان طرفدار ادب هم جالبه لایک میکنن!!البته میلاد جان شما هم اون قسمت حرفات درست نبود.

سلام رضا جان خوبی ؟ داداش شما برو کل تاپیک های لیدر محترمتون بخون بعد لطفا بیاین انتظار ادب از بقیه داشته باشین کسی که نه بویی از ادمیت برده نا شعور نه شخصیت که فوش ناموسی میده واسه بازی

• شما چند سالته پسرم؟ واقعا از بیانت خجالت نمیکشی؟ کل برد و بازیو و شخصیتت رو تو یک جمله به فنا دادی. دوستان طرفدار ادب هم جالبه لایک میکنن!!البته میلاد جان شما هم اون قسمت حرفات درست نبود.

سلام دوست عزیز
    شما هنوز صحبت کردن خودت بلد نیستی حالا هرچند سال داشته باشی

کل کل توی فروم بازی جذاب میکنه شاخ شونه کشیدن ها کل کل ها و غیره تابوده همین بوده ولی توهین به خود طرف وبه خانواده طرف کار درستی نیست نظر من اینه (هرکسی که دوست داره فوهش بشنوه فوهش میده حالا اگر خانواده توهین کنی خب طرف مقابلتم همین کار میکنه )وقتی میاد میگه حرف ساید میکشه وسط خب منم جوابش همون طور میدم به خدا نه ما بازی درستی دیدیم از این اقا نه لیدری دیدیم نه اکانت شاخی نه شخصیتی فقط یه ادم ادعا و بی ادب همین بس که احتمال میدم نهایت سنش هم 20باشه و واقعا نمیدونم دنبا چی هستش توی این بازی من 4رمین رمالی هستش که بشت هم بازی کردم باورکنید اولین باره همچین ادمی میبینم و اگرم شما نارحت شدی به لیدرتون بگو حرف زدنش درست کنه

MONAKO مامور مخفی

• سلام رضا جان خوبی ؟ داداش شما برو کل تاپیک های لیدر محترمتون بخون بعد لطفا بیاین انتظار ادب از بقیه داشته باشین کسی که نه بویی از ادمیت برده نا شعور نه شخصیت که فوش ناموسی میده واسه بازی

من رفتار و گفتار میلاد رو تایید نکردم. ولی خودم به شخصه تا الان بدون احترام با هیچ کس صحبت نکردم برا همین انتظار این بیان که طرف صحبت به ما بخوره رو نداشتم.
    بگذریم. مهم نیست. فقط منظور ایشون رو متوجه نشدم:
    سلام دوست عزیز
    شما هنوز صحبت کردن خودت بلد نیستی حالا هرچند سال داشته باشی
    دقیقا کدوم صحبت من به ایشون برخورده که بی احترامی تلقی کرده و لایق دونسته اینطور صحبت کنه نمیدونم! فرض رو بر این میگریم که از صحبتهای میلاد ناراحت شده حالا لابه لای حرفاش یک چیزی هم به بقیه گفته. البته گفتم که صحبت میلاد هم وقتی بقیه ساید رو خطاب قرار داده اشتباهه.
    به هرحال مهم نیست. انشاءاله بردتون مبارک باشه. خیلی قشنگ بازی کردید. ماهم تلاش خودمون رو کردیم. درکل به نظر شخص خودم بازی قشنگی بود و از معدود سرورایی بود که تا آخرین لحظه برنده اش معلوم نبود و همین هم قشنگش کرد. من خودم شخصا فقط برای سرگرمی بازی میکنم و واقعا جدی میگم لذت بردم. راستی همر راگناروک هم خیلی عالی بود. البته همر کاکتوس هم اگه نمیخورد عالی بود. فقط مونده ببینیم دوستمون مید این چاینا چی ساخته و بعدش هم بریم استراحت.
    امیدوارم سرور بعدی محترمانه تر رقابت کنیم. البته اگه حالش بود بیایم.

• شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی

• سلام به همه دوستان . اقا مورد داشتیم کلا واسه ناتار زدن امده تو سرور از اول سرور هیچ تاثیری تو بازی نداشته فقط نمیدونم چه مشکلی با ناتارهایه بدبخت داره که فقط اونا رو مورد تجاوز قرار داده و میده یا میزنه دهاشونو کاتا میکنه منابع نداشته باشن از گرسنگی بمیرن یا اینکه میزنه تیکه پارشون میکنه کلا همر کشیده واسه ناتار زدن نمیدونم این ناتارا چکارش دارن اخه قهرمانش دیگه خسته شده اینقدر شیپور ناتار دست گرفته

• یک سری علاف نشستن تو فروم هی پشت هم پشت هم پست میزارن فاز شاخی گرفتن فکر کرده پست بیشتر هر کی بزاره بهش مدال میدن ؛ هی هر سری میاد یه دو خط مینویسه ادعای شاخ بودن هم داره ؛ کنسرو ماهی خوردی فاز نهنگ برداشتی عمو فدات ؟

در جواب موصی فسقلی ، خودت و رفیقاتو سر هم بزاریم قیمت ماشین من نمیشه ؛ اینم چون پرسیدی بهت میگم که ناراحت نشی جواب سوالت رو ندادیم :)
    ^ویرایش شد^ همه حرکاتت طبق پلن بوده ؟ یا ^ویرایش شد^ که همه حرکاتت طبق پلن بوده ؟! یعنی خودت دهی که اسکات زدیم 12ک تیکا داشت رو گذاشتی ما سبز چیف کنیم ؟ فکر کردی با همچین حرفایی میتونی ارزش کار ما رو بیاری پایین گلم و خودت رو شاخ جلوه بدی بچه زرنگ ؟ خخخ
    تعداد اکانت رو ملاک قرار میدی ؟ از یه اتحاد اکانت های تک دهی میترسی یعنی ؟

یک ساعت قبل نشستن اتکا امار دف و اینکه دیوار شدیم در اومد، باور نمیکنی از بچه های اکیپ ما بپرس یه ساعت قبلش من تو گروه نوشتم دیوار شدیم ؛ اینم عکس دفاعت که صرفا بدونی من از رگ گردن بهت نزدیک ترم این قومپوز در کردن ها رو توی جمع فامیلتون که همه مثل خودت هستن برو ارائه کن ؛ اینجا خریدار نداره حرف های پوچت فسقل خان ؛

نمیشه بهت گفت برو بزار باد بیاد، باید بگم برو باد داره میره =))

==========================================================================================

جفری جان شما هم اومدی گفتی توتال ، توتال لیدر رو سرور های قدیم ای ار که هر ساید 5-6 تا اتحاد و لیدر داشت و یه نفر برگزیده لیدر ها بود میگفتن ؛ که فلانی دیگه توتال لیدر فلان سایده، اینم جهت اطلاعت میگم چون اون رفیقت که چند تا سرور پشت هم بازی کرده این چیزا رو نمیدونه من باید به بچه های تیمش القاب تراوینی رو یاد بدم ؛ فکر کنم ساید هایی مثل دژکول و وارین یا ... بازی میکرده ؛
    این سرور یه اتحاد هم نبود ساید ما چه برسه چند تا اتجاد که توتال داشته باشیم !!!
    در مورد شیپور هم اصلا حالیت نیست منظور من از شیپور ناتار دست هیروش گرفته زدن کتیبه از ناتار رو گفتم !!! جدا فکر کردی برای کاتای دهکده های ناتار طرف شیپور دستش گرفته ؟ خخخ

مولتی زنی هم شما کردی ما هم کردیم، شما زدی دیوار شدی ما زدیم شما نفهمیدی کی زدیم اصلا !!! فقط اومدی دیدی کپه نیست، یاد بگیر که همیشه تو هر کپی مقداری دف بریزی بجای اینکه بخای خودت رو توجیه کنی ؛

جفری جان گل گفتی ، منم حرفم همینه هر کسی لنگ پوله بگه ما براش پول میزنیم دیگه اینقدر تو بازی حرص نخوره یه ثوابی هم میبریم، همین پولو میدیم به معلولین بدیم به بچه های جنوب چه فرقی داره کار خیر کار خیره ؛ منم اگر برای هجومی تلاش میکنم صرفا برا اینه یه مشت مفت بر این مدال هم مفت بری نکنن وگرنه ارزش دیگه ای نداره هر چند از نظر رفیقات ما همر نداریم دارم با محافظ ها ناتار میزنم =))
    ما اگر برای پول بازی میکردیم واسه یه جایزه دو میلیونی کی میاد سه میلیون و خورده ای خرج کنه آخه ! به قول داش رضا ما برای دور همی و سرگرمی بازی میکنیم ، مسلما هر تفریح و سرگرمی دیگه ای هم انتخاب میکردم همینقدر خرج میکردم مهم عمره که داره میگدره پول که برامون زیاد به ارث مونده =))) بعد این سرور میخام خیریه بزنم تو پاکدشت :)

یه نکته دیگه هم بگم ما شاید چندین سرور پشت هم باخته باشیم ولی باخت چیزی نیست که ازش فرار کنیم جنبه باختمون بالاست ، به باختن ها افتخار نمیکنم ولی راضیم از باختن ها چون همیشه اشک طرف مقابل رو در آوردیم و همین برای من به شخصه کافیه ، اصلا من هدفم همینه بیام اذیت کنم امثال موصی فسقلی رو چوب تو آستینش کنم ؛ وگرنه بازی چه لذتی داره ؟ همیشه یکی برده یکی باخته خب که چی ؟ مگه اون سرور هایی که ما بردیم چی شد ؟! باختیم چی شد ؟ ولی تا ده سال دیگه میگیم میخندیم که یه مولاکو بود سبز چیف شد بازم تو فروم می اومد ادعا میکرد یا یه فسقلی بود دو تا همرش سبز چیف شد بازم برا ما شاخ و شونه میکشید =))) قشنگی بازی به همین سوژه هاست :thumbsup:

در اخر هم دوست گرامی ما برای شما ارزش قائلیم ولی برای یه مشت مفت بر که توی سایدت هستن نه، و نمیشه که از تحقیر کردنشون دست بردارم چون حقیقتا همین بوده ؛ همین موصی فسقلی رو ده بار ازش پرسیدم قبل کتیبه گفتم با ما هستی یا با جنوب تکلیفت رو مشخص کن از ترس کو** جواب نمیداد میگفت برو از مملی بپرس مملی هم از اون بدتر پاچه خاری میکرد ولی جواب نمیداد آخر موند 20 هفته در صلح و ارامش همر ساخته زده ! آخه این شده بازی ؟!

این سبک بازی کجاش با احترام و آبرو هست ؟ مفت بری هست این روش بازی و ما برای مفت بر ها ارزشی ثائل نیستیم متاسفانه ولی ارزش و احترام بازیکن هایی مثل شما محفوظ ؛

==========================================================================================

و اما به اصل مطلب جواب سطان ادا !
    مولاکوی صغیر ، همون که میشناسنش جوون و پیر ؛

ببین مولاکو جان، دلبندم ، تو به ظاهر میای میگی همر ازت ندیدم ولی نفهمیدی از کجا خوردی، ساید ما 7-8 تا بازیکن بیشتر نداشت از اول، 75% این همر هایی که رو سر تو و دوستات خورد رو من ساخته بودم، به قول یکی از بچه ها در مولتی بازی استعداد عیجبی داریم ما ! البته سر وقتش هم از اکانت ما خوب خوردی ، ولی خب هر چیزی به نوبت ؛
    ولی تو نشستی هزار تا مولتی ساختی رید کردی فقط رو اکانت خودت همر ساختی، بلاخره سبک ها با هم متفاوته ، اینم گفتم الان نیای بگی که "ما بدون مولتی بازی کردیم" =))
    باز قبلا گفتم بازم میگم شاید بفهمی ! شاید شعورت در حدی باشه که بفهمی !!! اگر هم بر فرض ما باختیم به بازیکن هایی مثل راگناروک و پاسارگاد باختیم که بازی بلد بودن وگرنه یه اکانت با 3 تا کتیبه که یکیش جنگ یونیک باشه و چکمه و مرتاض کوچیک و توتن باشه و یه ساید هم مولتی داشته باشه رید کنه همر بسازه هر بار 100ک بزنه رو هر نوب و تازه به دوران رسیده ای بلده ! کار شاخی نکردی این وسط جو گیر نشو که فاز شاخی برداری خودت هم میدونی تو سرور های فعلی که شلوغ تره امثال تو بیاین اصلا دیده نمیشین و این سرور برات حکم بهشت داشته که همه چیز طبق مرادت پیش رفت وگرنه تو عددی نبودی و نیستی با ذکر سند و مدرک و عکس بار ها ثابت کردم اکانت مولاکو چیزی نبوده و نیست جز یک نوب پر ادعا ! مامول شخمی !

در اخر هم کمتر حرف از ناتار زنی بکن ما موقعی زدیم که ده چیف کردیم دیدیم شما زدین پس شروع کننده کار خودتون بودین ادا در آوردن تو رو گنده نمیکنه عزیزم ؛

شما از رو دف پاسارگاد بالا رفتین که شرایط بردنتون محیا شد وگرنه مدیریت ما فقط متای سه سایده شما رو به خاک و خون کشید ؛ اینو همه بچه های اکیپ ما خوب میدونن ، فقط نوب هایی که دنبال سرت راه افتادن حرف های مزحک و خالی بندی خودت رو گوش میکنن، قبل تو ده تا تیم دیگه بود خاست منو جلو رفیقام خراب کنه ولی بفرما هر سرور تعدادمون بیشتر میشه ؛ چون به حرف نیست و به عمل هست و من توی عمل در حد خودم به پلیر های تیمم ثابت کردم، شما هم بشو یازدهمین تیمی که قصد تخریب ما رو داشتی و ناکام موندی :thumbsup:

داستان سرورت هم بزار یه رومان بنویس نبرد مولاکو سلطان ادعا، باور کن فروش خوبی میکنه ! وگرنی کسی طالب شر گویی تو امثال تو نیست که میخای اخر سرور برایمون شر بنویسی !

وقتی به سن بالا های ما توهین میکنی لازم میدونم که بگم پول سن بالا های ما بوده که هزینه اون آسایشگاهی که توش بزرگ شدی رو تامین کرده گل پسر، خوب نیست ادم از کسی که نون و نمکش رو خورده بی احترامی کنه !

آفرین عرضه نداشتی چشم یونیک رو نگهداری با یه فیک زدیم ازت حالا برو چشم بزرگ بگیر ، عرضت در همین حده =))

با عکسات هم نمایشکاه نوب برگزیده سال رو میزنم کلی هم ملت بهت میخندن ممنونم که اسباب شادی دیگران رو فراهم میکنی =))

در آخر هم با کثیف بازی هایی که کردین مولتی هایی که تو ساید ما داشتین و از اون طریق همر واندر زن ما رو پروندین و همه این لاشی بازی ها موجب به این شد که درصد بردنت بره بالا وگرنه تو اگر یه درصد وجود مردونه بازی کردن داشتی ، خیلی وقت پیش حذف کرده بودی یا فارمت کرده بودیم عمو جون، آره من رشته تحصیلیم کودم نوازیه که امثال تو احساس کمبود محبت نکنن، این سرور تموم شد بیا بهت تیتاپ بدم ذوق کنی قشنگم

تا صد سال دیگه هم جواب پست تو رو بخام بنویسم لحن صحبت و نگارشم همینه چون شخصیت و شعور و تربیت خانوادگیت اقتضا میکنه اینطوری جوابت رو بدم

خب برسیم به جواب طاهره خانوم =))
    تو اگر اندازه سر سوزن وجود داشتی بجای اینکه فرار کنی از دور بشینی شر بگی ما رو تو تلگرام بلاک نمیکردی حرفتو میزدی گل پسر ولی فرار کردی مثل چی الان تو فروم شاخ شدی ؟ قرار دعوا بزاریم ؟ بعد دیه مردنت بیوفته گردن ما ؟ آخه 40 کیلو وزن داری کجات رو بزنم نشکنی ! برو تو خابگاه دانشجوییت قایئم شو عمو فدات ، یه وقت نیام بالا سرت =))

پ.ن؛ پاچه خاری افشین رو کردی الان پاچه خاری رضا رسیدی خخخ ، تو پاچه خاری استعداد خوبی داری یه زمانی هم پاچه خاری ما رو میکردی با دستمال گل گلی !
    پ.ن، اسکرین شات پاچه خاری موجود هست سه تا صد تومن =))

این پست هم گذاشتم میرم دوسه روز دیگه میام ، تا اون موقع بشینید ده دوازده تا پست بزارین ، فکر کنم مدالی چیزی بگیری هر کسی که بیشترین پست رو بزاره !