نقد و بررسی سرور اسپید راند 1| آغاز 23 شهریور 1397|

• سلام به دوستان خودم
    طبق رسم ادب به بچه های جنوب شرق تبریک میگم مخصوصا دکتر هانی عزیز بابت این برد امیدوارم که واندر زندگیتون هم 100 بشه.
    در مورد این سرور باید خدمتتون عرض کنم که سیاست های اشتباه جنوب غرب باعث عدم پیروزی آنها شد به قول قدیمی ها از حول حلیم افتاد تو دیگ...... ، اما همه می‌دونستن از اول سرور من دلم نمیخواست جنوب شرق 100 کنه بنا به دلایلی و همه چیز آماده بود برای سرور زیبا، اما عدم تناسب صحبت از دهان.... و جای دیگر بدن باعث شد شرایط اینگونه پیش بره.... و شمال شرق این بار در متای برنده قرار گرفت.... و این نیمچه پیروزی رو اول از همه به فراز عزیز که یک تنه زحمت واندر رو دوشش بود که همچو تیری در قلب دشمنان، فروشندگان دوزاری ها گدایان، خالی بندان، لات های مجازی ودروغ گویان بود تبریک میگم عمو فراز فدای یک تار سیبیلت...
    علی داوری عزیز که داداش کوچک منی امروز هم تولدش بود داداش جات تو قلب منه کادو رو با تاخیر اما به زودی به دستت میرسونم.
    حسین فستر دوست داشتنی، شهریار نعمت فراری (نفتی خودمون) امیدوارم حال داداشت خوب باشه.. سیاوش که زحمت پروندن کپ دوزاری را کشید محمد امپایر که تا لحظه آخر دفاع ساخت و از نقشه حفاظت کرد و همه عزيزاني که زحمت کشیدند دست تک تکشون را به گرمی میفشارم
    پارسا را یادم نرفته... تشکری ازش نمیکنم تا توضیح نده دف اکانتش چرا تو واندر خالی بندا بوده....
    مدیریت عزیز این سرور واسه خودش دوره تحصیلی آکادمیک دانشگاهی بود دمتون گرم خوب ماسک آدم ها را کنار کشیدی....
    پ. ن چاه کن همیشه ته چاه هستش
    پ. ن دود از کنده بلند میشه، پس با سرور و سالارت کل کل نکن
    پ. ن ساید برنده همه به فرمان آقا روزی یک ملیون بار می‌نویسید ساید برنده، ساید برنده، ساید برنده، ساید برنده.......
    پ. ن ایرج خان تو واسه من هنوز عزیزی اما زندگی مثل این بازی ریست نمیشه مراقب باش دوزاری ها نفروشنت
    پ. ن دکتر جوووون الان که بردیم کی جایزه را تقسیم کنیم. دکتر جووون صمیمانه به یاد گذشته ها ازت تشکر میکنم آمدی آلمان یک استخر مهمون منی با مخلفات
    پ. ن نکته اخلاقی شاخ مجازی نباشیم لوووووول
    ارادتمند فقط رفقا

• احسان جان
    برد و باخت این ساید هیچ فرقی برای ما نداشت
    چون از اولش هم قرار نبود بازی کنیم و فقط به خاطر یه سری دوستان گفتیم میایم کمک کنیم و دور هم باشیم

تا جایی هم که تونستیم کمک خودمونو کردیم حالا نمیدونم اون آغای زاااااااارت کی بود و چیکاره بود که اومد گفت شما کاری نکردین
    از اولش هم میدونستیم ساید SE کم پلیر حرفه ای نداره که واقعا هم خیلی خوب بازی کردند و قابل احترامن ولی قرار بود درست بازی کنیم حتی اگر تیم روبرو قوی تر باشه
    ولی فک نمیکنم اینکه حالا یه سری داشته ها و نداشته ها کم و زیاد بوده دلیل خوبی باشه تا دف واندر بک بشه و بگیم بفرما 0 کن و همر بزنیم تو دیوار و ....
    اگر قرار به توافق آخر سرور بود که واندر مال من باشه دف مال تو باشه و هجوم برا یکی دیگه خب میگفتین ماهم بازی نکنیم کلا 4 تا اکانت میومدین یکی واندر 100 میکرد یکی ...
    اینم که میگی ما شما رو میشناختیم و تا حالا نفروختین و ...
    احسان جان آدما از یه جایی خودشونو خراب میکنند ، از اولش که همه نامرد نیستن
    از چشم تو هم نمیبینم چیزی رو چون این سرور همه افسار اکانتمونو دادیم دست یه نفر که اونم با کلی ادعای رفاقت کاذبش آخرش خودشو خیلی خوب نشون داد
    به قول یه بنده خدایی این سرور تنها جنبه ی مثبتش این بود یه سری از آدما رو خوب بشناسیم

در آخر کاری به درست و غلطش ندارم ولی تبریک ویژه به ساید SE که قبلا ما هم اونور بازی میکردیم ولی این سرور ...
    دکتر جان خسته نباشی
    بدرود

• جنسش خوب بوده عزیزم آره اون موقع که کبوتر نشونت میدادن من داشتم به بزرگترات درس میدادم برو زیادی کاسه داغ تر از آش نشو

اول از همه حرف دهنتو بفهم اینقدر تو فروم چرت پر ت نگو حرفتو مزمزه کن چون یک بار دیگه حرف بزرگ تر از دهنت بزنی تو فروم قهویی میشی
    یک جوری حرف میزنی هرکی ندونه فکر میکنه تو لات زوردگون هستی بچه جون یک اکانت فارم داشتی که با دستمال کشی سپهر 200 کی دف ساختی دیگه کولی بازی واسه چیه
    وقتی میگی بخاطر سپهر اومدم تو این ساید یعنی خفه خون مرگ یعنی بخاطر ساید فدا شدن پس اینقدر حرف اضافه نزن
    من موندم این NOOB کی تو فروم راه میده این سرور کلا همه رفیق بودن رفاقتی بازی کردن برای کسی برد باخت مهم نبود بعد یک بچه که هنوز نمیدونه با بزرگ تراش چطوری باید حرف بزنه اصلا رفاقت چیه میاد هی میگه من 200 کی دف داشتم چرا بک دادین بچه جون اون همر یک میل مال اکانت ما بود سنگشوو به سینه میزنی به تو ربطی نداره ما با همرمون چکار کردیم تو یک فارم بودی پس حرف اضافه نزن تو کار بقیه دخالت نکن

• اول از همه حرف دهنتو بفهم اینقدر تو فروم چرت پر ت نگو حرفتو مزمزه کن چون یک بار دیگه حرف بزرگ تر از دهنت بزنی تو فروم قهویی میشی یک جوری حرف میزنی هرکی ندونه فکر میکنه تو لات زوردگون هستی بچه جون یک اکانت فارم داشتی که با دستمال کشی سپهر 200 کی دف ساختی دیگه کولی بازی واسه چیه
    وقتی میگی بخاطر سپهر اومدم تو این ساید یعنی خفه خون مرگ یعنی بخاطر ساید فدا شدن پس اینقدر حرف اضافه نزن
    من موندم این NOOB کی تو فروم راه میده این سرور کلا همه رفیق بودن رفاقتی بازی کردن برای کسی برد باخت مهم نبود بعد یک بچه که هنوز نمیدونه با بزرگ تراش چطوری باید حرف بزنه اصلا رفاقت چیه میاد هی میگه من 200 کی دف داشتم چرا بک دادین بچه جون اون همر یک میل مال اکانت ما بود سنگشوو به سینه میزنی به تو ربطی نداره ما با همرمون چکار کردیم تو یک فارم بودی پس حرف اضافه نزن تو کار بقیه دخالت نکن

عمویی تو قهویی کنی تو خودت گل بودی برو با بزرگترت مشرورت کن بعد بیا اینجا بلبلی کن بچه جون 200کی داشت عمویی من الان رو کدوم اکانت بازی میکردم میشه بگی تا یکسری عکس بذارم تا قهوهای که هیچ بشی رنگین کمان در حد من نیستی بچه دایورتت کردم برو بزرگترتو بگو بیاد سپهر کمک من کرد سپهر بغیر از زمانی که احتیاج به دف داشت یا میخواست همر ما رو لانچ کنه کار خواسی نکرد ولی انگار واسه شما یک کارایی کرده آخه زیاد بالا و پایین میپری برو اول اسم اکانت منو پیدا کن بعد بیا بگو کلا 200کی دف داشت اکانتی که همین الان با کلی لاست و دفاع تو گریزلی و غیره 600کی دیگه دف توش لاتی رو هم که گفتی جا داره خواستی بیا ببینمت لاتی هم برات پر میکنم تو که عددی نیستی جالب میگه رفاقتی بوده اگه رفاقتی بوده به اربابت میگفتی مارو زنگ کش نکنه 4تا بشن بیان رفاقتی بازی کنن و شایدم پولی بوده

پ.ن
    احسان عزیز خاطرت عزیزم این کیلرویدی که به تو داد به منم داد ولی بشین یدور خوت حساب کن اونوقت یکسری چیز جالب واست آشکار میشه اونوقت میفهمی من چرا دارم میگم فرختن رفت
    پ.ن
    زمانی که ما فروم میومدیم شما موز نبودی برو از بزرگترت سوال کن

جالب پس تو نوچه گل پسر خودمونی آقا سپهر یا شایدم خودش باشی با یک اکانت فیک ببین 12کی شمشیر با یک کی کاتا کار 1،یل گرزی تورا کرد دیدی لینکشو فرق من و تو اینجا مشخص میش چرا چادر سرت کردی فروختی مثل مرد بگو پول میخواستم جمع میکردیم میدایم چرا ذهن احسان و بقیه رو اینجوری رد دادی یک سمت دیگه 1میل گرزی =11کی شمشیر :) هردو یک کار کرد میدونی چرای یکسری پشرفت میکنن یک سری نه چون یکسری کودن زیر دست یک سری عاقل کار میکنن موفق میشن اما یکسری عاقل زیر دست یک کودن میشه مساوی بالا

بزرگتری ر باید از اوستات بپرسی گفتم که اون روزی که کبوتر نشونت میدادن من داشتتم به بزرگترت درس میدادم

• عمویی تو قهویی کنی تو خودت گل بودی برو با بزرگترت مشرورت کن بعد بیا اینجا بلبلی کن بچه جون 200کی داشت عمویی من الان رو کدوم اکانت بازی میکردم میشه بگی تا یکسری عکس بذارم تا قهوهای که هیچ بشی رنگین کمان در حد من نیستی بچه دایورتت کردم برو بزرگترتو بگو بیاد سپهر کمک من کرد سپهر بغیر از زمانی که احتیاج به دف داشت یا میخواست همر ما رو لانچ کنه کار خواسی نکرد ولی انگار واسه شما یک کارایی کرده آخه زیاد بالا و پایین میپری برو اول اسم اکانت منو پیدا کن بعد بیا بگو کلا 200کی دف داشت اکانتی که همین الان با کلی لاست و دفاع تو گریزلی و غیره 600کی دیگه دف توش لاتی رو هم که گفتی جا داره خواستی بیا ببینمت لاتی هم برات پر میکنم تو که عددی نیستی

بیا ts پسرم
    عکساتو بزار هرچی داری خوب با اکانتا عکس گرفتی میگم اسکن کن بزار تو دفترچه خاطراتت خخخخخخخخخخخخخخخخ

• بیا ts پسرمعکساتو بزار هرچی داری خوب با اکانتا عکس گرفتی میگم اسکن کن بزار تو دفترچه خاطراتت خخخخخخخخخخخخخخخخ

تو میخوایی بزرگ بشی من عکسامو گرفتم بازیهامو هم کردم شما برو فکر خودت باش چادرت رو هم بردار زشت لچک مال مرد نیست آره بچه جون مونده برات
    آنچه واسه ما خاطره هست واسه بعضی هو شده آرزو
    اون روز که ما از رو گزارش رید میدادیم شما رو داشتن کبوتر بهت نشون میدادن همون روزی که نه فارم لیست بود نه مولتی بازی آره بچه جون برو جوابتو دادم بزرگ شدی برو حال کن

• تو میخوایی بزرگ بشی من عکسامو گرفتم بازیهامو هم کردم شما برو فکر خودت باش چادرت رو هم بردار زشت لچک مال مرد نیست آره بچه جون مونده برات آنچه واسه ما خاطره هست واسه بعضی هو شده آرزو
    اون روز که ما از رو گزارش رید میدادیم شما رو داشتن کبوتر بهت نشون میدادن همون روزی که نه فارم لیست بود نه مولتی بازی آره بچه جون برو جوابتو دادم بزرگ شدی برو حال کن

پس فارم ما بودی ؟ خوب بیشتر بگو بقیه نو دوگانگی قرار نگیرن
    تو مگس دور شیرینی هستی یک موشت اوسکل دمه دست ما چادر نیستیم برو از همه بپرس من کیم

• پس فارم ما بودی ؟ خوب بیشتر بگو بقیه نو دوگانگی قرار نگیرنتو مگس دور شیرینی هستی یک موشت اوسکل دمه دست ما چادر نیستیم برو از همه بپرس من کیم

اگه مکس دور شیرینی بودم الان میشدم تو که دسمال یزدی دستت گرفتی از مال بقیه بالا میری من احتیاجی ندارم تورو بشناسم آخه اونا که باید میشناختمو شناختم اونایی هم که باید منو بشناشن میشناسن ): شما بهتر بری همون کبوتر تو ببینی یا نقش سیب زمینیو بازی کنی

• پس فارم ما بودی ؟ خوب بیشتر ب

اگه مکس دور شیرینی بودم الان میشدم تو که دسمال یزدی دستت گرفتی از مال بقیه بالا میری من احتیاجی ندارم تورو بشناسم آخه اونا که باید میشناختمو شناختم اونایی هم که باید منو بشناشن میشناسن ): شما بهتر بری همون کبوتر تو ببینی یا نقش سیب زمینیو بازی کنی

گفتم بیا ts احمق دم دست فروم جای بچه بازی تو نیست که اومدی کولی بازی میکنی بهم بگو بابا تا خرجی بدم بهت دیگه نیایی دستمال کشی بقیه بکنی خودت مستقل بشی پسرم حرف اضافه نزن

• اگه مکس دور شیرینی بودم الان میشدم تو که دسمال یزدی دستت گرفتی از مال بقیه بالا میری من احتیاجی ندارم تورو بشناسم آخه اونا که باید میشناختمو شناختم اونایی هم که باید منو بشناشن میشناسن ): شما بهتر بری همون کبوتر تو ببینی یا نقش سیب زمینیو بازی کنی

باز داری شرو ور مینویسی اینجا فروم سرور اسپید ترا هست دفتر خاطرات ... نیست هر ارزویی که داشتی رو بش نرسیدی با همه در اشتراک بزاری تو بازی هیچ گوهی نشدی امدی دیده شی انجا فاز کنده ورت نداره بابا با 36 تا ده کلا 500 تا دف زدی یه چس همر امدی اینجا در مورد برد وباخت سرور حرف میزنی عمو تو اصلا تو بازی نبودی(کلا به چیز برگرمونم حسابت نمیکردیم) برو عمو همون قایم موشکت رو بازی کن خوش امدی برو لالا

• سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان.
    اول از همه تبریک میگم به جنوب شرق,
    و تشکر میکنم از همه دوستان عزیزی که کنارشون از بازی لذت بردیم: سپهر, حسام , بهنام warlock , بهنام viva , امید red , علیرضا و ...
    درسته این سرور کم و کاستی های زیادی داشت و ایراداتی بهش وارد بود که جای بحث داره ولی با توجه به این که سرور اول بود قابل قبوله و امیدواریم سرور های بعدی همه چی بهتر بشه. از مهدی و رسول هم تشکر میکنم و خسته نباشید میگم که زحمت زیادی کشیدن.

خب بریم سراغ بحث اصلی» تیم ما بازی رو توی ساید همیشگیمون (شمال شرق) شروع کرد ولی بنا به دلایلی همون اول سرور تصمیم گرفتیم که بریم جنوب غرب بازی کنیم. نه ضرری به کسی رسوندیم نه کتیبه ای از ne بردیم , ولی دوستانمون توی ne با رفتاری که داشتن خودشون باعث شدن که این اواخر بازی بر خلاف میل باطنیمون ne رو هم تارگت قرار بدیم, حالا ما زدیمتون و موفق بودیم, شما زدید و دیوار شدید, دیگه گریه و زاری نداره که!!
    شنیدید میگن به طرف رو بدی دور ور میداره؟! اسمشو نمیارم گنده نشه :دی اخه تو که نه توی بازی عددی هستی نه توی زندگی واقعی! حالا رفتی اونور پناهنده شدی و یه زندگی با بدبختی رو انتخاب کردی فکر کردی خیلی خفنی؟!! توی بازی هم که نگم برات, هیچوقت هیچی نبودی! فقط لب و دهن!
    تارگت نبودید اینجوری تحت فشار بودی, اگر تارگت میشدی چی؟!!
    حالا اومده تهدید کرده که هر سروری بیاید ne میزنمتون! شما همت کنی شاید بتونی بخوری...

از دوستان معذرت میخوام که این بحث به فروم کشیده شد.
    ارادتمند همگی
    ios

• باز داری شرو ور مینویسی اینجا فروم سرور اسپید ترا هست دفتر خاطرات خواهرت نیست هر ارزویی که داشتی رو بش نرسیدی با همه در اشتراک بزاری تو بازی هیچ گوهی نشدی امدی دیده شی انجا فاز کنده ورت نداره بابا با 36 تا ده کلا 500 تا دف زدی یه چس همر امدی اینجا در مورد برد وباخت سرور حرف میزنی عمو تو اصلا تو بازی نبودی(کلا به چیز برگرمونم حسابت نمیکردیم) برو عمو همون قایم موشکت رو بازی کن خوش امدی برو لالا

بچه جون دفتر خاطرات و که .... جا گذاشته خبر نداری پس دهن گشادتو ببند تا بقیشو نگفتم چی شد اول 200کی بود حالا 500کی بعد میشه یک میل لول مبینم داری تحقیق میکنی زیاد فشار بهت اومده درکت میکنم اما تو که باید عادت داشته باشی آخه کبوتر زیاد نشونت دادن

پ.ن چیزی که میخوری رو به کسی نسبت نده بگو بنویس تو دفتری که جا گذاشته تو کلا خیلی بتونی تحمل کنی میشی شبیه دفتر خاطرات ....

• با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمام دوستان عزیز:
    قبل از همه برد را به ساید جنوب شرق تبریک میگم .
    تمام بچه ها لطف کردن تشکرات خودشون را اعلام کردن منم میخواستم به نوبه خودم تشکر کنم از تمام بچه هایی که تو ساید ما زحمت کشیدن .
    با اینکه خیلی از بی لطفی ها از سمت بچه های سرور بود بازم بازی در خوری را از خودشون نشون دادن ( دوستانی که سرور را بازی میکردن کم و بیش در جریانن )
    دوستان عزیز که لذت بردم در کنارشون بازی کردن :

سپهر عزیز
    حسام
    سجاد
    علیرضا
    بهنام وارلاک
    امید
    احسان
    امیر
    اشکان
    بچه های pink panther
    میلاد avendator
    و بچه های Tanx of god که هموشون رو خیلی دوست دارم خوش حالم که اومدن اینور ( امید . ایرج . سعید )

از lord عزیزمونم یادی کنیم و بگم هر حرفی اگه جایی بهت زده میشه خب شایدم بی دلیل نیست ما که اصن نمیشناسیمت ولی چیزی که اتفاق افتاده را شنیدم و با کاری هم که کردی معلوم شد شاید فحش داده شدنت توسط بچه های دیگه بی دلیل نیست بشین یکم با خودت فکر کن ببین چند چندی :)
    از بازی در کنار رقبای عزیز در 2 ساید se و ne لذت بردم بازی جالبی بود ( این اواخر )
    تشکر از دکتر هانی عزیز و پارسا عزیز
    از رسول و مهدی هم تشکر میکنم درسته سرور مشکلاتی داشت ولی واسه سرور اول ی چیز قابل قبولی بود ایشالله واسه سرور بعدیشون شاهد هیچ کدوم از این مسائل نباشیم .

behnam viva

• خب گذاشتم از تموم شدن سرور ۲روز بگذره بعد پست بذارم
    اول از همه به ساید جنوب شرق تبریک میگم نوش جونشون باشه بردن
    دوم از بچه های تیم اولدارک تشکر میکنم بخاطر من اومدین شرایطتونم اوکی نبود تا اخرشم پام وایسادین اما انتظار نداشتم منو بعده این همه سال اینطوری بشناسید ولی اشکال نداره
    ولی یه چیزایی رو باید بگم برا اینکه بدونید فقط
    کجا بودین وقتی حسام باید ۷صبح میرفت دانشگاه ولی تا ۶بیدار بود و روی ۸۰تا اکانت میرفت
    کجا بودین وقتی بهنام ویوا از ۷صبح سره کلاس با گوشی گندم وانرو میداد
    کجا بودین وقتی امید ردکت ۲روز ۲روز نمیخوابید و رو اکانتا دف میساخت
    کجا بودین وقتی به بهنام وارلوک گفتیم جاسوس ولی وقتی بهش نیاز داشتیم تا سوختن سیستمشم روی اکانتا موند
    کجا بودین وقتی علیرضا با اینکه توسرور نبود ولی وضو دید اومد کمکمون
    کجا بودین وقتی اشکان هیدن سره کار نرفت تا رو واندر گندم بده
    کجا بودین وقتی امید لجند که سرباز هست شبا تا ۲اسکات میکشد و ۴قبل رفتنش میومد برا خفت زدن
    سعیدو ایرج عزیز سرور اول بود مارو میشناختن ولی از هیچ کمکی کوتاهی نکردن اگه نبودن خیلی قبل تر از این بازی تموم میشد
    دوست عزیزمون نمیخوام اسم ببرم چون ارزششو نداره اول سرور فحش ناموسی دادن از یه ساید دیگه گریه کنان و اشک ریزان فرار کرد ۱۵تا اکانت به ما دادزمانی که این اکانت تحویل ما شد سرازخونه ۲۰نداشتن مجموعشون ۳۰۰کی دف داشت در حالی که اکانت اگزور همون زمان ۳۵۰کی داشت
    تیم ما بازی کرد و بالای ۳میل دف روی اون اکانتا کشید دوست عزیز شما دنبال بهانه بودی برا تحویل اون اکانتا به بزرگترت
    خوش خدمتی خودتو خوب ثابت کردی ولی شما لرد نیستی همون خدمت کاری
    بازی کردن ۷نفر رو ۸۰تا اکانت کشیدن ۱۸میل دف درگیری با دوتا ساید هم زمان و زدن دو واندر هم زمان چیزی که توی تاپ دفاع و حجوم اتحادها مشخص هست
    از میلاد اونتادور عزیز خیلی تشکر میکنم سرور اولش بود کنار ما با تمام مشغله کاریش همه جوره کنارمون بود
    و دوستانی که ول سرور بودنو نموندن سعید کستل علی هانتر و ... یه سرور بم بدهکارینااااا

از پارسا کچمی و دکتر هانی هم معذرت میخوام توی بازی کل کل کردیم, خیلی کم ولی پیش اومد توهین کردیم عصبانی شدیم ولی همش داخل بازی بود هر دوتاتون برام عزیزین
    البته بگما بازم بازی کنیم و رقیب باشین همین اشو همین کاسست ولی قلبن دوستون دارم

و در اخر از مهدی و رسول تشکر میکنم سرور مشکلات داشت باگ داشت ولی اولش هست و درس مییشه ولی مشکل اصلی این بود سرور لاشخور زیاد داشت که شما بهش اعتماد کردین و این بازیو خراب کرد منظورمم روشن بگم سایدی که با گلد مجانی اومد بالا

از همه بچه امون تشکر میکنم اگه اسم کسی جا افتاد معذرت میخوام

SEPEHR
    GREEN MAN

• سپهر عزیز تو یکی منو خوب میشناسی اگه تو سایدی بیام محال تا آخرش پاش نمونم اما سپهر عزیز من تو دارکتوری خودم چیزی به اسم وا دادن ندارم اگه میبازم مثل مرد میبازم اگه میبرم هم مثل مرد بازی میکنم این از سرور تست تا الان یاد گرفتم زحمت کشیدی درست زحمت کشیدن درست ولی این کار آخر تو مرام من نبود مگه نمیخواستی ببازی مگه 10لول کم نیوردی میزدی ولی درست میباختیم که یک الف بچه نیاد اینجا هرچی از دهنش در میاد و تو خونشون یادش دادنو بار ما کنه اگه ما میخواستیم برای بردو باخت بیایم بازی هم هانی بود هم مسعود هم حمزه که اول سرور گفتن ولی ما واسه هیجان اومدیم وقتی همر های ما بدون قهرمان میرفت یا بدونه اینکه بگی میزدی ما چیزی میگفتیم مگه من نمیگفتم مال اتحاده عیب نداره اما این آخری وا دادی خراب کردی تو که رو اکانت ما بودی و دیدی فقط یک آمار از ده 1 ما که چندین بار اومد بالا و زده شد میدادی به این بچه که اینجوری دروری نیاد بگه وقتی اسم لیدر یک ساید میاد وسط یعنی چی تو توضیح بده من بدونم

• سپهر جان بعضی وقتها بهتره بدونیم دست بالای دست بسیاره
    اینجور نیست که کارایی که شما کردی ما نتونیم بکنیم ، اگه تو واس برد همه کاری می کنی بقیه هم میتونن بکنن
    اصلا بنایی بر روشن سازی اتفاقات سرور ندارم
    ولی اگه میگی بازیه پس کارایی که توی بازی انجام شده رو درون بازی بدون و توهین به کسی نکن ولی اگر یه کاری زشته واس همه زشته نه اینکه شما انجام بدی قشنگ باش دیگرون انجام بدن زشت باش
    آقا هادی حداقلش این بود اومد به خودت گفت کاری که انجام دادی ایراد داره ولی شما دفاع کردی از کارهات
    منم دوستت دارم و تمام حرکاتتو داخل بازی میدونم هیچ وقت هم برای کارهایی که داخل بازی انجام شده به کسی اهانت نمی کنم

• سلام خدمت همه دوستان
    خسته نباشید ب همه ب خصوص دوستان جنوب شرق و معذرت خواهی ک نصف تایم بازی نبودم امیدوارم بتونم سرورهای بعد جبران کنم

معذرت خواهی زیاد از دکترهانی عزیز و تشکر ویژه از الناز خانم ک زحمت زیادی روی اکانت کشید

بازی تموم شد حرف خاله زنکی ک از اول بازی میگفتن ادامه داره هنوز ...

برد تبریک میگم ب تمام دلاوران همیشه پیروز جنوب شرق