نقد و بررسی سرور اسپید راند 1| آغاز 23 شهریور 1397|

• کس نمی داند در این بحر عمیق،سنگ ریزه قرب دارد یا عقیق

من همین دانم که در این کوی و بر، هیچ چیز ارزش ندارد جز رفیق
    ..................................................................................

تا قیامت هرجا باشی چه دنیای مجازی چه واقعی مثل کوه پشتتیم رفیق

• الان سپهر جان این جور رفتن یعنی امیدی به سایدت نداری یا به درست شدن باگها؟؟؟ واسه ما خیلی مهمه این موضوع!!! میخوایم یک سال هزینه کنیم از عمرمونو

هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

• Sepehr jan SW Hamishe Parchamesh Balas
    Va haq kamelan ba toe chon Khyli nahaqia bara shoma bod
    :) :) :) :) :)
    Arzoye Movafaghiyat mikonm baraye Hamaton

• الان سپهر جان این جور رفتن یعنی امیدی به سایدت نداری یا به درست شدن باگها؟؟؟ واسه ما خیلی مهمه این موضوع!!! میخوایم یک سال هزینه کنیم از عمرمونو

درباره ساید باید بگم ۱۰تا سوپر همر داره خاک میخوره و بیشتر از چیزی که اس ای و ان ای فکر میکرد پتانسیل داشتیم
    و درباره باگ ها برای ۱ایکس نمیدونم اما به سرور ما قد نمی داد و خیلی هاش تا الان نتیجه بازی رو عوض کرده

• پارسا جان در حد ادعا کردن نیستی پس زیاد تو پرفایلت جو نگیرتت
    آب که سر بالا میره قورباغه ابو وعطا میخونه جریان همینه

جاده خاکی هایی که ما از سرور تست تراوین ازش گذشتیم شده آرزویی واسه شما

اگه چیزی نمیگم یا کاری نمیکنم فقط به حرمت سپهر و ماهان هستش وگرنه یدونه از اون ده هات هم نمی موند تو سرور اینو باید از بزرگترات بپرسی

16موج کاتا زده هر موج 500تا بعد برقش قط شده خخخخخ

تو هنوز نمی دونی هر ساختمان چندتا دونه کاتا بر،اش کافیه کل اون اکانت و یکسری اکانت تو اسی رو کردید تو دیوار یک اکانت بعد ا ومدی تو فروم ادعا ،از اینک واقعا سوژ خنده ما رو فراهم نمودید

حمید بیا ببین چی میگه این ترجمه کن حمید سوزوکی کجایی میخوایی تو امین 48 ساعت از رنک یک بیاریمش پایین

• درود به تمام اهالی این سرور

خب گویا داریم به انتها میرسیم
    من اصلا دوست نداشتم پستی بزارم چون فروم دیگه مثل قدیم جذابیتی نداره ولی دوستان اطلاع دادن یه عزیزی داره هفتیر میکشه !
    تا به اینجای کار فکر میکنم نحوه ی عملکرد هر سایدی بیشتر نشون میده چند چندیم
    رجز خونی رو که همه بلدن !!!!

یه سری گزارش اتک هستش که گویا دوست عزیزمون خواسته با گذاشتن این لینکها بگه خیلی خفنه !
    خب دوست عزیز و خفن و حرفه ای لطفا لینک ها رو کامل بزار
    تعداد کاتاهایی که اینسرت شد رو هم بگو
    و اینکه واقعا چی رو دادین و چی رو گرفتین ؟!
    و جالب تر از همه اینکه اون ده اگه باگ سرور نبود شاید اصلا نمیپرید و رسما پلن شما .... آره!
    بزرگتر های شما سکوت کردند چون میدونستن که چخبره توی سرور
    پس شما هم سکوت کن و فکر نکن خیلی خفن هستی چون همین الان که شاد و خوشحال از برنده شدن هستی میتونی بشینی و پلن زدن رو ببینی و یاد بگیری و شاهد پر پر شدن دهکده های خوشگلت باشی ! و اینقدر به رنک 1 بودنت افتخار نکنی !

راهتون سبز
    دلتون شاد

• اوضاع احوال این روزای سرور!!

جلوی پرده!
    خب این سرورم با همه خوبی و بدیاش کمتر ۴۸ساعت دیگه تمومه متاسفانه ... ما که همر نمیزنیم بچها مچکریم اس ای مبارکه و اینا

پشت پرده!
    از شاهین یه پا به عقاب سه لا: حاجی یه کاری کن دشمن داره پیشروی میکنه
    عقاب سه لا: حاجی مگه قرار نشد عقب بکشیم؟
    شاهین یه پا: دیوانه اونا همه فیلم بود نفهمیدی؟
    عقاب سه لا: آها آها الان چی کار کنیم؟
    شاهین یه پا: بریز بریز نخودا رو بریز حاجی نریزی قیچی شدیم

#صرفا-جهت-خنده

پ ن : هرگونه بازنشر از شخصیت های ساختگی این مطلب پیگرد قانونی دارد.

• خوبه دیگه بازی باید جذاب باشه، فشار فشار باشه :دی

""اولش درد داره بعد فیکس میشه""

قبول نیست تو اسپری زدی =))

- در جواب دوستانی که اون بالا رجز خونی میکنن و متاسفانه بنده افتخار آشنایی نداشتم باید بگم باور کنین من هنوز کاری نکردم، میام یه ۴تا اتک میدم میرم پیگیرنیستم این سرور،
    متن توی پروفایل و این چیزا جنبه فان داره اگه قسمت بشه زنده باشیم سرور بعد با یه تیم شخصی میام ایشالا که بتونیم حریف قابل انتظاری برای شما (اگر بودین) و یا سایر دوستان باشیم.
    اگر کسی دنبال رنک ۱ هست بگه من پاپ نزنم :D افتخار نداره که... بیا افتخارش مال شما :saint:

• خب بریم سراغ اتفاقات این چند روز
    اول از همه بریم سراغ پروندن همر فشار
    در مرحله اول ۵کی کاتا به این شکل رفت تو دیوار از همری که جنگ اموز داشت

مرحله بعدی شروع شدن پلن مشترک ان ای و اس ای و ...
    اولیش

دومی

سومی

چهارمی

بالاخره رد شدن

از اینجا به بعد اینسرتا شروع شد که پارسا اشاره کرد خلاصه ده نپرید

ولی پلن مشترک تموم نشد و 6ساعت بعد دوباره

و اینبار بعد از تعدادی اینسرت ده پرید و ه چگونگی پریدنش کار ندارم
    ولی حالا حساب کنیم سود و ضرر این پلن
    همر اون ده ۴۲۰کی گرزی ۱۰۰ تی کی و ۶رم و ۷کاتا بود
    و چیزی که داشت ۲همره واندر زن پر و سایره همرایی که دیدین

حالا قضاوت فشااااااااااار با شمااااااا
    SEPEHR
    GREEN MAN

• خب حالا بریم سراغ اتفاقات امروز و بی سیم زدن من

و چیف شدن همر توسط اکانت TNX OF GOD که متاسفانه لینکشو ندارم

تفاوت رو احساس کنید

ولی توضیحی درباره پست دیروز
    اول کار تصمیم جدی به لانچ نکردن همر داشتم ولی تصمیم گرفتم اگه قراره ببازیم به سادگی نبازیم و یه فشاری بدیم به دو ساید دیگه

صرفا جهت فشااااااااااار

و درباره سرور بعد که گفتی پارسا
    سرور بعدی دیگه کاتا اینطوری نیست پس خیلی ها به لانچ همر نمیرسن گوگولی مگولی ها
    این سرور تو ارامش همر ساختین ولی از این خبرا نیست سرور بعد
    امیدارم ساید بز رررررررگ جنوب شرق یه لانچر از خودش داشته باشه
    البته نه لانچری به بزرگی اونی که معماری رو با ۱کی رم اومد ببره

• با سلام خدمت همگی
    دلم نمیخواست پست بزارم اما باید چند نکته رو روشن میکردم
    اول اینکه اخبار ایران خوب دنبال میکنم ماشالا به اصطلاح رفقای ما همگی فروشنده شدند که حتی شرافت و رفاقت، اما همین جا بهتون میگم دو زار پول گرفتی برای 4تا شومبول زن رفاقت را جاش فروختی، مطمئن باش دیگه منو نخواهی داشت و اسمتون قلم قرمز میگیرم امشب بلاک میشید برای همیشه
    دوم، تیم پشتیبانی دمتون گرم و خسته نباشید بهتون میگم زحمت کشیدین اما سرور های بعدی را بهتر مدیریت کنید و بیشتر جدی بگیرید ....... تا ته این سرور در حد وقتی که دارم کنار داداش کوچک خودم علی داوری میمونم چون رفاقت ما دو زاری نیست واسه هم جون میدیم
    سوم، بازی که گریه نداره جنوب غربی ها، این روال را زعوس هم طی کرد تهش دیدید چی شد دم رو گذاشتند رو کولشون در رفتند، پس اول سعی کنید گریه نکنید بعد از دهن حرف بزنید سوم اون قبری که دارید روش گریه میکنید میت توش نیست.... مخاطب خاص خودش میگیره
    از فراز هم تشکر میکنم دمش گرم زحمت کشید به عشق سایدش، که یک تار سیبیلت به هیکل خیلی ها میارزه
    پارسا جان تو هم خسته نباشی این بازی تازه شروع شده قرار شده مولتی زنی شروع کنیم... هاهاها ها خدا را شکر همر زیاده میچرخم تا ببینیم تا کجا میچرخه
    دکتر هانی به یاد قدیم از شما هم تشکر میکنیم

ارادتمند فقط رفقای واقعی نه دوزاری

• ایشالا اینطور باشه والا این سرور برای من کسل کننده بود باز شما یه زد و خوردی داشتین با اس ای
    اگر سرور بعد کسی برای ساید شمال غرب اعلام آمادگی نکنه من با تیم کوچیکم میریم شمال غرب که خلع نبودن یه ساید توی این راند در راند بعدی هم تکرار نشه
    اگر هم دوستان اعلام آمادگی کردن برای ساید شمال غرب که مثل همیشه کنار علی دهیروز و باقی بچها در شمال شرق توپ میزنیم تا ببینیم خدا چی میخواد.

• ببین اومدم بهت نصیحت کردم منتها گوش ندادی حالا فشار رو تحمل کردی عیب نداره هر کس حرف گوش نکنه همین میشه

البته من خدمت هانی عزیز و تیمش افتخار ام بازی داشتم خیلی هم دوسشون دارم خودشون هم میدونن این سرور به عنوان دف ساز اومدم چون سپهر قول گرفته بود حتی حمزه هم گفته بود بیام او اکانتش اما قبلش قول داده بودم نمی شد وگرنا مثل راند قبلش زووسو زدیم در کنار هانی میموندم تیم قابل احترا،ی هستن که تا آخر تلاش میکن همشون و قابل تقدیر اما Neسایدی که توش بازی یاد گرفتم ساید مقدسی ولی ...... بگذریم یاد خیلی ها خالی تو Neهمون موقع رو میگم که بزرگترین همر سرورش همر اکانت mallboro بود و علی اوجاقی یا علی نی نی 3 و بهترین رمرش مال بابک بود و اکانت ثبت یادت نمیاداون روزا هم رفیق بودن هم رقیب کری میخوندن منتها احترا، همو نگه میداشتن همون روزایی که چیزی به اسم فارم لیست نبود بات نبود و فقط از روی گژارش ها رید میدایم و 19 هفته رنک یک رید بودین نه توافقی رید واقعی ......
    اینا رو گفتم عزیزم که نیای اینجا چارتا لینک تیکه تیکا بذاری و ادعا کنی بعدم با یکم فشار پشت رفیقاتو تالی کنی از زیر بار مسوولیت شونه خالی کنی

یک استاد دانشگاهی تو تراوین بود رقیب بود اما یک حرفش همیشه تو گوش من هست میگفت شمشیر دیپلماسی از شمشیر جنگ برنده تره میدونی معنیش چیه
    وقتی سپهر بیخیال بازی شده ماهان همینطور میزاشتی بازی تموم بشه بعد ادعا میکردی نه اینکه بیای اینجا اینطوری پراتو بچینن

با تشکر از بچه های اسی و انی و کل کسایی که تا آخرش واستادن

محمد owldark

• درود .
    آخرین پستم رو بنویسم و تا دیدار دوباره /
    فعلا دوستان کلاسیک عنوان کردن استارت بزنن و هنوز در حد صحبت هست و دوستان نرمال 3.6 و رفیق ها و رقیب های قدیمی و بسیار محترم که بازی بهونه بودنمون کنار هم بوده و واقعا اگر این تصمیم جدی بشه و قصد بازی کنن ، بدون تردید ان دبل و بدون شک بازی رو پر استرس می کنیم و به دوستان تازه نفس و نسل جدید که قائل به احترام هستیم هم قول میدیم مزه اصلی بازی رو بچشند و درک کنن که نه نرم افزار و بات میتونه ملاک و معیار حرفه ای بودنه و نه اسکریپت ، یه روزهایی بوده که تجربه نکردن و ندیدن ، اما بازم احترام میذاریم .

امیدوارم که دوستان بازنشسته ، برگردن و به یاد قدیم و بصورت تفریحی یه راند بازی کنیم کنار هم و اگر نشد هم ، بازنشستگی ، بهترین راهه و نیازی به فتح چیزی نداریم .

پاورقی : درود به میزبان ما ( اس ای ) / اومدم رو اکانت و دوستان گوش خفتور نما رو کشیدن ، قصد کردم دندون های مبارکش که تازه وینر کرده رو بکشم و جناب هانی ضامن شده ، خطاب به این دوست گرامی : قامت خفتورهارو نداری عزیزم ، چقدر بازیت بدم؟ چند بار؟ تا کی؟ / درود بر ماهان که بودنش با ارزش هست و همیشه حس احترام جاری و ساری بوده و ماهان به این دوستمون یاد بده کی و چطوری خفت کنه تا از جاده خاکی در بیاد و دف بغل نکنه تا ما بخندیم .

مانا باشید .
    _Sirwan_

از بی هنران شعله ادارک مجویید

این طایفه را طره دستار بلندست

تن چیست که با خاک برابر نتوان کرد؟

از کوتهی ماست که دیوار بلندست .

صائب تبریزی .

پست 3 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط _ RONi!N _ ().

• ایشالا اینطور باشه والا این سرور برای من کسل کننده بود باز شما یه زد و خوردی داشتین با اس ایاگر سرور بعد کسی برای ساید شمال غرب اعلام آمادگی نکنه من با تیم کوچیکم میریم شمال غرب که خلع نبودن یه ساید توی این راند در راند بعدی هم تکرار نشه
    اگر هم دوستان اعلام آمادگی کردن برای ساید شمال غرب که مثل همیشه کنار علی دهیروز و باقی بچها در شمال شرق توپ میزنیم تا ببینیم خدا چی میخواد.

سرباز کوچکی هستم در رکاب
    .
    .
    .
    اما تمام وقت برای سرور بعدی:)

- علی برکت الله

• با سلام خدمت دوستان عزیز اسپید ترا

متاسفانه با اتفاقات پیش آمده از دیشب تا الان و عدم پیگیری های مناسب و بی منطق
    تمام شمال شرق رفتن روی حذف

توضیحات زیاده ، ولی کوتاه بگم دیگه به هیچ عنوان تو این سایت پلی نخواهم داد و حتی بچه های خودمم اینجا بازی نخواهند کرد
    این سرور هم کلا چند نفر از تیم با من بودن ، به دلیل اینکه هم سطح سرور رو بسنجیم و هم نوع برخورد مدیریت.
    که متاسفانه هم سطح سرور خیلی پایین بود و باعث شد کمی تو سبک بازی ما هم مشکل ایجاد کنه و هم کلی باگ های مختلف که با همشون دست و پنجه نرم کردیم به امید بهتر شدن ولی هنوز خیلی کار داره تا بشه روش حساب کرد و در آخر هم سطخ مدیریت هم که ....

برد رو از الان به تیم برنده تبریک میگم

از میثم عزیز تشکرات فراوان دارم برای همیشه بودنش و انرژی دادنش به من ، هر جا کم آوردم ، میثم چون دقیقا سبک بازی من رو میدونه و با هم از ابتدا بازی کردیم همیشه به موقع و تو نقطه ی قوت من وارد شد و ممنونم هم برای وقتی که برای من گذاشت ، هم کلی حرفی که بی دلیل شنید .
    از فراز دوست داشتنی و باحال تشکر میکنم که خیلی شب ها کنار هم خندیدیم و تا صبح بیدار موندیم به عشق ارزشی که برای همدیگه قائل بودیم و کمک هم بودیم ، داداشی دمت گرم ، ایشالله بتونم جبران کنم برات و حتما حتما خیلی زود یه عشق و حال حرفه ای میریم با هم . از اونا که تا سالها خاطره بشه ....
    پارسا عزیز ، داداشم دمت گرم که بودی و خیلی چیزها رو از سبک پلن و بازی به خیلی ها یاد دادی که فکر نکنن فقط خودشون بلدن و همیشه دست بالای دست بوده . دم غیرتت گرم تا آخرین لحظه ، بهترین خودت بودی .
    محمد امپایر عزیز ، دمت گرم رفیق
    مسعود فاکس ، عشق داداش ، دمت گرم پسر ، خیلی دوست دارم
    امیررضا اکانت تور ، دمت گرم پسر ، عالی هستی
    حسین فستر دوست داشتنی
    شهریار عزیز که خیلی رو واندر زحمت کشید ، ممنون داداشم
    سیاوش عزیز ، ممنون داداشم

از رفقای جنوب شرقی خیلی خیلی ممنونم ، دکتر جان دم شما گرم ، ممنون که بودی ، افتخاری بود با شما همر لانچ کردن و خداروشکر که این فرصت رو داشتم کنار شما و تحلیل های شما بیشتر یاد بگیرم .

در نهایت از کسایی که اگر نبودن ده هیروز انقدر بزرگ نبود تشکر میکنم ، مهدی و محمد حسین دوست داشتنی که چقدر خندیدیم با همدیگه ، از لحظه استارت بازی تا همین دیشب که گذاشتیم رو حذف و با هم تصمیم گرفتیم برای دونه دونه کارایی که ده هیروز انجام داد . مرسی که هستید ، دمتون گرم ، افتخاری بود بعد از مدت ها دوباره کنار هم بازی کردیم .

شاد باشید

پ ن : امیدوارم انقدری انتقاد پذیر باشن که پست من حذف یا ویرایش نشه
    پ ن : دنبال کل کل و بحث بیخود هم نیستم ، پس لطفا ریپلای نکنید
    پ ن : مرسی از اونایی که گذاشتن با واقعیت اونها آشنا بشم و بشناسمشون . این سرور غیر اصلی این فضا رو داد تا چهره ی خیلی دوست نماها آشکار بشه

یا حق

علی

ThE HeRoES Team

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط ThE HeRoES: @@@ ویرایش نکن بزار همه بخونن ، از چی میترسی ().

• رفقا مجددا سلام یه چنتا سوال دارم که خوشحال میشم مدیریت سایت مشابه تراوین بتونه منطقی و با دلیل پاسخ بده، اون موقع منم میتونم صحبت غیر اصولی در مورد اتفاقی که برای اکانتم افتاده رو بپذیرم. ساعت 13:40 به وقت سرور دیوار واندر جنوب غرب صفر میشه ، تمام لینک ها رو با عکس ضمیمه میکنم که همگی ببینن، بعد اتک واندر میخوره تا سطح 24 میاد پایین، ساعت 18:51 من به مدیریت سایت اسپید ترا پیام میدم ، چطور میشه واندر دیوارش رو 20 کرده باشن و تازه سطح 26 هم خورده شده باشه ، برمیگرده میگه دیوار 18 شده، هنوز 20 نکردن و میگن که مشکلی نیست و همه چیز درسته. forum.speedtra.com/index.php?attachment/45/forum.speedtra.com/index.php?attachment/45/forum.speedtra.com/index.php?attachment/45/ دیوار از سطح 0 تا سطح 18 بخواد برسه 6 ساعت و 44 دقیقه طول میکشه تو واندر، سطح 25 و 26 واندر هم 2 ساعت طول میکشه، میشه به عبارتی 8 ساعت و 44 دقیقه، حالا چطور میشه تو 5 ساعت و 11 دقیقه واندر جنوب غرب بتونه با تایید حرف مدیریت برسه به سطحی که در موردش صحبت کردیم. اینکه میگم این سایت غیر اصولی داره خلاف جهت رودخانه به سمت دیگری پارو میزنه، با عکس و دلیل بهتون نشون میدم، تا برای همه اثبات بشه، حالا اگر بتونید خلاف این صحبت رو اثبات کنید، میگم حق با شما هستش و من هک شدم و همه چیز طبیعی هستش. شاد باشید یا حق علی