نقد و بررسی سرور اسپید راند 1| آغاز 23 شهریور 1397|

• سلام به همه عزیزان
    لورد هادیه عزیز، واقعا اس دبلیو ریجستر کردی و خوشحالمون کردی، خارج بازی رفیق تو بازی رقیب بودیم که این سرور در کنار هم برا پیروزی میجنگیم و از تجربیات شما قطعا خیلی کمکا به اس دبلیو میرسه
    در ادامه حضوره علی دهیروز با اکانت جون دارش جالبه، چون علی بدون منابع فروشا نمیتونست بازی کنه ، اما خوب ظاهرن رقیب ما بوده بازیش پیشرفت کرده3>

• سلام
    منم با اجازه بزرگان روی اکانتی از دوستان که دقایقی پیش ثبتنام کرد لاگین کردم و خیلی خوشحال شدم وقتی شنیدم در این سرور ها بات نمیتوان استفاده کرد اومدم که حمایت کنم از سروری که بر پایه توانایی و تجربه پلیرهاش جلو بره مهم نیست چقدر همر یا ده میزنید مهم اینه که همه کارش رو خودت میکنی

• سلام به همه عزیزان
    لورد هادیه عزیز، واقعا اس دبلیو ریجستر کردی و خوشحالمون کردی، خارج بازی رفیق تو بازی رقیب بودیم که این سرور در کنار هم برا پیروزی میجنگیم و از تجربیات شما قطعا خیلی کمکا به اس دبلیو میرسه
    در ادامه حضوره علی دهیروز با اکانت جون دارش جالبه، چون علی بدون منابع فروشا نمیتونست بازی کنه ، اما خوب ظاهرن رقیب ما بوده بازیش پیشرفت کرده3>

سلام به همه عزیزان و رفقا

امیدوارم حال همگی خوش باشه و مثل همیشه رو برنامه های شاد و خندان باشید : دی

خوب خداروشکر به لطف دوستان قدیمی که قابل دونستن از ما دعوت کردن به این سرور ، سعی کردیم با تمام چیزی که موجود هست ظاهر بشیم
    هم به خیلی ها ثابت کنیم که آقا سالم بازی کنید به خدا نمیرسید ، بهزاد جان دقت کن نمیرسییییید
    به یاد روزهای جوونی ، گفتیم استارت انفجاری داشته باشیم که هم به جذابیت بازی اضافه بشه و هم قدرت بازی پاک رو نشون بدیم

خوشحالم خیلی از رفقای قدیمی رو میبینم که قدم به این سرور گذاشتن و به جذابیت و سبک حرفه ای این بازی اضافه کردن

خداروشکر تا الان هیچ مشکلی تو سرور نیست و هیچ گونه ضعف یا باگی دیده نمیشه . همین خودش بزرگترین نعمت هست و مهمتر از آن نقره فروش نداریم ، منابع فروش و نیرو فروش نداریم . این جمله یعنی اینجا جای خاله بازی نیست ......

با آرزوی موفقیت برای همه در هر 4 ساید
    ایشاله سرور خوبی کنار هم داشته باشیم

در آخر ممنون از رفقایی که هیچ وقت بهم نه نگفتن و اومدن به بازی ، مرسی بچه ها

شاد باشید

علی

• از آخرین تکنولوژی ها برای اولین بار درش استفاده شده...لطفا کسی کپی برداری نکنه 8)
    مخصوصا یاغی :|

تو مکان داری؟ :(

خوشبحالت... ما مکان نداریم.... بد دردیه :( :(

پ.ن: الان که صاف رو مرزی.... پشتت به کدوم سایده ، جلوت به کدوم سایده؟ :D

سیاستمدار انسان‌ ها را به دو دسته تقسیم می‌ کند؛ ابزارها و دشمنان.

• سلام و درود خدمت دوستان و بزرگان اسپید ایران ...
    دوستانی که با من اشنایی دارن می دونن که من زیاد خودمو درگیر حاشیه های فروم نمی کنم ، همیشه جوابمو داخل بازی دادم ، اما گاهی لازمه حرف زدو سکوتو شکست ...
    لازمه همین اول از دوستان و عزیزانی که زحمت کشیدن تا این سایت راه اندازی بشه تشکر کنم ... با صحبت هایی که شد دوستان سعی کردن با صداقت فضایی سالمتر با تخلفات کمتر و دوستانه تر بسازن .
    بعد از گذشت چندین سال و عوض شدن چندین ورژن و حتی فیلتر شدن چند ساله سایت ir می شه اینبار لقب این سایت و ورژن رو تراوین نسل پنجم بزاریم ...
    شخصا برای من شروع این سرور شروع فصلی جدید از بازیه و شروع سبکی جدید ، نگاهی جدید در شرایطی متفاوت.
    به نظر من مهمترین و بزرگترین گام برای شروع در این سرور برای هر منطقه ساختار دهی ، چارچوب سازی و هماهنگی با شیوه ای جدید هست ، شاید لازمه در نسل جدید نگاهی جدید داشت !

و در اخر شنیدم یه سریا از نبود ما خوشحال بودن ...

من توو راهم یه ردپا هم ندیدم
    به جاش دادم هزینه تجربه رو خریدم
    مث بلدا دست و پارم بریدم
    تا مبادا بمونه ردپای گ*ی تر
    اَ این دور و بر کندم ، اصاً خودِ رزمندم
    خیلیا اَ این دورِ من کندن
    تعطیلی بودیم ولی روز بعد شنبس
    پس میرسیم نوبتی بشون آه
    رد دادی چرا توبه اس دیگه تهش
    صلح چرا مگه صحبت میشه کرد
    جنگ ، واسه اون که طعمس میشه بد.

پ ن : پلن جدید ، پلن Bنیست ، پلنه shimmerههخخ
    پ ن : به عشق دکتر هانی
    پ ن : به یاد بزرگوار ... تمام

Majid WALKERS

حرف های ما هنوز نا تمام ...
    تا نگاه می کنی :
    وقت رفتن است .
    باز هم همان حکایت همیشگی
    پیش از انکه باخبرشوی
    لحظه عزیمت تو ناگزیر می شود .!!!

• اقا مجید خوش اومدی

دلتنگتیم

با عذاب زحمت ما چطوری؟

• سلام و درود خدمت لرد بزرگ ...

شما برای ما رحمتی هادی جان ، افتخار داشته باشیم این سرور کنار شما باشیم و چندتا چیز یاد بگیریم کافیه ...

هادی جان یه سری از اساتید از نبود نقره فروش و باتو نبود چشم جهان بین بد جوری در رنجن انگار ، در کل صداشون انگار نمیاااد ،

حرف های ما هنوز نا تمام ...
    تا نگاه می کنی :
    وقت رفتن است .
    باز هم همان حکایت همیشگی
    پیش از انکه باخبرشوی
    لحظه عزیمت تو ناگزیر می شود .!!!

• درود
    یکی از دوستان لطف کرد لینک اینجارو داد
    میبینم که همگی جمع هستید ^_^
    به چند دلیل موقعیت بازی کردن نیست
    اول اینکه فک نکنم بچه های ما علاقه به رجیستر تو این سرورا داشته باشند :دی
    دو دیر متوجه شدم از وجود این سرور

وگرنه چالش خوبی میشد برای اون دسته از دوستانی که میگفتن ماها بدون بات و نقره فروشو از این دسته چیزا بازی بلد نیستیم :دی

سرور خوبی داشته باشید !
    بدرود

• دلیل دومتون قبول ولی دلیل اول فکر نکنم درس باشه چون تو ای ارهم فرار کردید گفتید فلانه
    حالا ایشالا سرورای دیگه بیاین ببینیم بدون تراوین پلاسو گلد رایگانم خبریتون هست یا کلا تقلبین
    هرچند اینجا گلدش ارزون نیاز نیست باگ بزنید

• دلیل دومتون قبول ولی دلیل اول فکر نکنم درس باشه چون تو ای ارهم فرار کردید گفتید فلانه حالا ایشالا سرورای دیگه بیاین ببینیم بدون تراوین پلاسو گلد رایگانم خبریتون هست یا کلا تقلبین هرچند اینجا گلدش ارزون نیاز نیست باگ بزنید

بلفرض ما فرار کردیم !
    شما چرا اومدی اینجا بازی میکنی ! ؟ نکنه شما هم باگ گلد میزدید ؟
    قطعا اگر یکی از بزرگاتون ( شما نه ^_^ ) دعوت رسمی بکنن از لیدر ما توی سرور رسمی .کام فکر کنم چلنج خوبی بشه

موفق باشید

• بلفرض ما فرار کردیم !شما چرا اومدی اینجا بازی میکنی ! ؟ نکنه شما هم باگ گلد میزدید ؟
    قطعا اگر یکی از بزرگاتون ( شما نه ^_^ ) دعوت رسمی بکنن از لیدر ما توی سرور رسمی .کام فکر کنم چلنج خوبی بشه

موفق باشید

اون موقع که ما بازی میکردیم شما که نوچه لیدراتی به دنیا نیومده بودی
    تیمتم وجود نداشت بایدم ندونی کجا چه خبره خانوم چلنج

• سلام به همه عزیزان.

لطفا یک نفر که حالش رو داره بیاد تحلیل کنه وضعیت هر چهار ساید رو.

پ.ن: علی داوری عزیزم تو همیشه عادت داری به استارت های طوفانی 3>

مخصوصا اون سرورآخری که بازی کردیم , یادت میاد که...؟ :))

• سلام و دورود به اهالی سرور

خب جریان استارت این سرور و علت بازی کردنش هم جالب بود

دکتر هانی زنگ زد یه روز که بازی میکنی سروری که بچه ها راه انداختن گفتم اره شاید بتونم یه کمکی به کنم به اقا مهدی و ...یه سری از دوستامو دعوت کردم که هم سرور شلوغ بشه هم جذابت زیاد شه

اما بازی دلمو زد دیگه .... یه ادم نمیدونم اسمشو بذارم ادم یا چی ( کوماتسو) دیشب جلو جمع و کلی شاهد هر چی لایق خودشو خانوادش بود به من گقت که باز جممع و حتی برگزار کننده سرور دیدن من کوچکترین بی ادبی نکردم

البته حق میدم به این گونه افراد تو جامعه واقعی توانی ندارن وقتی میبینن تو محیط مجازی هم نمیتونن کسی باشن و هر سرور مجبور به خذف یا فرار میشن خود واقعیشونو نشون میدن

البته برا من بیشتر از این خم شدن برا اینکه اندازه این افراد بشم دیگه بسه و تراوینو میدم به خودتون شاید در نبود من بتونیم بگید یکه بزنید یا گردن کلفتید یا هر چی که دنبالشید ...

نمیدونم چرا هر کی تو بازی زورش نمیرسه شروع میکنه به فحاشی ..... بعد زئوس چشمون به جمال نوب بزرگ کوماتشو ساید خراب کن روشن شد

تمام اکانتا تحت نظر مستقیم من 16 تا اکانت امشب رفت رو حذف ...و دیگه بازی نمیکنم تو این سرور

مورد آخر شرمنده رفیقامم که یا رو من حساب کردن یا به خاطر من رجستر کردن

آقا سپهر , بهزاد روبو , علی هانتر عزیز و بچه های آمرداد ( پیروز ) سرور 1 تراوین ایران محمد ترانتولا, میلاد, اقا مرتضی , فربود و خیلیای دیگه که الان اسمشون تو خاطرم نیست بازم ببخشید که همراهیتون نمیکنم

در نهایت تشکر میکنم از دکتر هانی که تو بازی و بیرون بازی همیشه لطف داشته به من.... دلم با دوستانم در جنوب شرق بود اما همین مدت کم کنار شجاعان جنوب غرب لذت بردم

به امید بازی مهیج و پر از دوستی و احترام دوطرفه

• درود به تمامیه بازیکنان سرور

اول از همه یه مقایسه برای اون بازیکنایی که نیومدن توی این سرور و گفتن اینجا سرور رسمی نیست بگذارم

سرور مسیر پاندورا که این همه تبلیغ تراوین واسش کرد و من خودم به شخصه تو 2 تا سایت 3تا 3تا تبلیغ ازش دیدم و هزینه همون تبلیغات فقط 4 میلیونی پاشون افتاده (فقط توی همون 2 سایت بقیه رو نمیدونم)

تعداده پلیر های واقعی در تراوین ir که دارن فعالیت میکنن از صفحه 10 به بعد کاملا سیلورفروش هستن.

سرور اسپیدترا :

کلا توی سرور مسیر پاندورا 200 تا اکانت که دسته بازیکن واقعی باشه نیست.. و از 4900 اکانت بیش از 4600 اکانتش سیلورفروش هستن...اما در سرور اسپیدترا همه اکانت ها توسط بازیکنان واقعی ساخته شده (چه مولتی چه اکانت اصلی)

و با اینکه سرور اولش هست توی این مسئله از تراوین بهتر بوده.

جا داره تشکر و خسته نباشید بگم به تیم مدیریتی..از سرعت عمل در پاسخگویی تیم مولتی هانتری واقعا شگفت زده شدم خخخ 5 نامه توی 5 دقیقه ارسال کردن..در سرور های تراوین ir مولتی هانتر اگر عشقش بکشید روزی 1 نامه جواب بداد.

گلده ارزان قیمت یکی از ویژگیهای دیگه ی این سرور هست که طلا خریدن رو برای دوستان خیلی راحت تر کرده و این باعث میشه بازیکنان به فکره خریده سیلور و رفتن به سمتشم نباشن زیاد.چون هرکی بخواد از این ارزون تر بفروشه به نمیصرفه براش

خوب حالا بریم سمته تحلیله ساید ها:

تعداد پلیر در هر ساید پتانسیل بسیار مهمش هست. که در این سرور:

جنوب غرب : 32595 امتیاز و 84 اکانت

جنوب شرق : 32449 امتیاز و 79 اکانت

شمال شرق : 23982 امتیاز و 56 اکانت

شمال غرب : 6331 امتیاز و 24 اکانت

تحلیل: جنوب غرب و جنوب شرق تقریبا در شرایط مساوی هستن و پتانسیله جمعیتی خوبی دارن اما شانس خوبی که جنوب غرب داره سایده هم جوارش شمال غرب تیمی که قرار بود رجیستر کنه به دلیل نبود بات رجیستر نکرد و از لحاظ امنیتی وضعیتشون کمی بهتر از جنوب شرقه..اگر متایی صورت نگیره جنوب شرق باید خیلی بیشتر حواسش به کتیبه هاش و اکانتای مرزیش باشه.

غارت پتانسیل دفاعی و هجومی ساید :

جنوب غرب : 26968990

شمال شرق : 22438784

جنوب شرق: 15585861

شمال غرب: 1192015

تحلیل: در زمینه غارت که نشون میده همرکش های سایدها وضغیتشون چطور هست میبینیم که جنوب غرب حرف اول رو میزنه و به ترتیب شمال شرق و جنوب شرق در رتبه دوم و سوم قرار میگیرن. وقتی آمار غارت ساید رو کناره تعداده اکانتهای سایدها بگذاریم میشه این رو حدس زد که شمال شرق تعداده اکانتهای دفاعی سازش بسیار کم هست و خیلیاشون دارن هجومی و غارت کار میکنن.جنوب غرب هم با توجه به اکانت هاش که توی تاپ هستن نشون میده که روی همر های گنده اما کم میخواد سرمایه گذاری کنه و خورده همره زیادی نخواهد داشت و از لحاظ دفاعی حدس میزنم توان دفاعیش کمتر از جنوب شرق باشه. جنوب شرق اما دقیقا برعکس جنوب غرب داره کار میکنه و خورده همره زیاد و همر سنگین کم خواهد داشت. و اما از لحاظ دفاعی قطعا بهتر از سایدهای دیگه خواهد بود..چون غارتگر کمتری داره و تعداد پلیره بهتر.شمال غرب هم جای بحث نداره.انشالله که یه تیم اعلام حضور کنه و اون ساید رو بگیره دست.

در آخر: تراوین واقعا هیچیش معلوم نیست ممکنه همون شمال غرب برنده بازی بشه چون هر سه ساید همدیگه رو نابود کردن و شمال غرب رو نزدن. این فقط یه تحلیل از اوضاع فعلی بود و ممکنه یه هفته دیگه کلا شرایط فرق بکنه

اگر دوست داشتید لایک کنید اگر نداشتید هم باید دوست داشته باشید :P