نقد و بررسی سرور 1 ایکس راند 2 | آغاز 6 شهریور 1399 |

• سلام آقای لقمان

من یک اطلاعات غلط به عمد نوشتم تو پست قبلی که حتماً آقای آیدین واکنش نشون بده. ولی خب اون شکل نشد که میخواستم و خرابش کردی😁. متاسفانه روحیه‎ ی کلاسیک‌بازها این شکلیه تو فروم.

سلام علیکم.

ارادت در جریان است.

آقا بنده بابت خراب کردن پلن تون عذرخواهی میکنم، بزارید به حساب گیجی حقیر.

برای اینکه پست بنده هم حالت اسپم به خودش نگیره یک آماری تقدیم میکنم.

ne :

جمعیت بیشتر از 200 و کمتر یا مساوی 600

رومن : 7اکانت و 14 دهکده و جمعیت 3938

توتن : 4اکانت و 7 دهکده و جمعیت 1457

گول : 5اکانت و 9 دهکده و جمعیت 2528

مصر : 14اکانت و 28 دهکده و جمعیت 6739

هون : 5اکانت و 9 دهکده و جمعیت 1762

جمعیت بیشتر از 600

رومن : 12اکانت و 33 دهکده و جمعیت 12033

توتن : 24اکانت و 69 دهکده و جمعیت 26104

گول : 19اکانت و 52 دهکده و جمعیت 18600

مصر : 39اکانت و 101 دهکده و جمعیت 36851

هون : 0اکانت و 0 دهکده و جمعیت 0

مجموع: 129 اکانت و 322 دهکده و جمعیت 110012

=========================

se :

رومن : 8اکانت و 16 دهکده و جمعیت 4116

توتن : 12اکانت و 15 دهکده و جمعیت 4649

گول : 4اکانت و 6 دهکده و جمعیت 1907

مصر : 20اکانت و 37 دهکده و جمعیت 8029

هون : 2اکانت و 4 دهکده و جمعیت 683

جمعیت بیشتر از 600

رومن : 32اکانت و 79 دهکده و جمعیت 28286

توتن : 17اکانت و 51 دهکده و جمعیت 20871

گول : 9اکانت و 22 دهکده و جمعیت 8008

مصر : 35اکانت و 98 دهکده و جمعیت 36190

هون : 8اکانت و 25 دهکده و جمعیت 10762

مجموع: 147 اکانت و 353 دهکده و جمعیت 123501

nw :

رومن : 7اکانت و 13 دهکده و جمعیت 3048

توتن : 7اکانت و 14 دهکده و جمعیت 3178

گول : 7اکانت و 14 دهکده و جمعیت 2809

مصر : 39اکانت و 76 دهکده و جمعیت 15944

هون : 10اکانت و 17 دهکده و جمعیت 4034

جمعیت بیشتر از 600

رومن : 5اکانت و 13 دهکده و جمعیت 4595

توتن : 11اکانت و 34 دهکده و جمعیت 13190

گول : 6اکانت و 14 دهکده و جمعیت 5836

مصر : 60اکانت و 130 دهکده و جمعیت 46937

هون : 10اکانت و 26 دهکده و جمعیت 9454

مجموع: 162 اکانت و 351 دهکده و جمعیت 109025

sw :

رومن : 17اکانت و 29 دهکده و جمعیت 7459

توتن : 11اکانت و 21 دهکده و جمعیت 4875

گول : 17اکانت و 27 دهکده و جمعیت 7467

مصر : 23اکانت و 35 دهکده و جمعیت 8482

هون : 6اکانت و 10 دهکده و جمعیت 2464

جمعیت بیشتر از 600

رومن : 36اکانت و 88 دهکده و جمعیت 33631

توتن : 31اکانت و 83 دهکده و جمعیت 30938

گول : 17اکانت و 38 دهکده و جمعیت 13986

مصر : 32اکانت و 84 دهکده و جمعیت 31590

هون : 8اکانت و 21 دهکده و جمعیت 9045

مجموع: 198 اکانت و 436 دهکده و جمعیت 149937

این دیتا مربوط به ظهر دیروز هست.

بنده هر روز سرور رو اسکن میکنم و دیتاش رو دارم، اهل کل کل نیستم کلاً و از دادن پته ملت روی آب، خوشم نمیاد. بر اساس دیتا میتونم بگم فلان واحه که 100تا گرزی میره روش کی گرفته شده. برای من فروم جزئی از بازی هست نه اصل بازی.

مولتی هانتر هم توی چارچوب خودش میتونه عمل کنه. باید IP بخوره که بیاد بره بن کنه. باید دلیل محکم داشته باشه. از اون طرف هم نباید بره هر IP مشترکی رو بن کنه. الان ویانا با اون یکی که درگیر هستن IP خوردن. ولی معلومه هیچ کدوم نباید بن بشه. فردا یکی رو میکنن لانچر همه رو با هم IP میکنه. بن کردن نداره اون. ولی از طرفی هم باید کارش رو درست انجام بده. کلاً مولتی هانتری کار سختی هست. ان شاءالله که مولتی هانتر اینجا بتونه کارش رو خوب انجام بده.

این بازی رو دوست دارم برای اینکه شاید جزء معدود بازی های استراتژی باشه که من نمیتونم فراموشش کنم. این بازی نسل ماست. کی دیگه الان این بازی رو بازی میکنه خداییش؟

فقط ماها موندیم ملت! شما یک پلیر جدید بردار بیار به من معرفی کن که تراوین بازی کنه! بله! برای اینکه بتونیم ساپورت کنیم خودمون رو، میریم از خواهر و برادر و دایی و ... که اصلاً نمیدونن بازی چیه کمک میگیریم که یک اکانتی برای ما بسازن و حتی آموزششون هم میدیم. جانشینشون هم میشیم. (دیگه جمع بستم برای هممون کسی ناراحت نشه)

نتیجه اینکه همه تون از بیخ قدیمی هستید. همه تون بازی رو بلد هستید. همه میدونن چطوری باید یک دهکده رو چیف کرد. یادم میاد باید این رو آموزش میدادیم. الان یکی رو بیار بلد نباشه چیف کنه. همه تون سرور های زیادی تهش رو دیدید. کلاً توی کتم نمیره که کسی اینجا بازی رو بلد نباشه. حالا یکی میزنه! یکی میخوره. اونی که خورده نوب نبوده. اونی که زده هم استاد بزرگ نبوده. یکی تایمش بیشتره و بیشتر میتونه بتازونه. یکی تایمش کمتره.

فقط میمونه بازی تیمی. یک عده ای سعی میکنن تیمی بازی کنن. من بعد از کلی وقت اومدم بازی. (تقصیر مجید آخیلیوس هم شد برداشت من رو اد کرد توی گروه واتس اپ شون. حالا خودش رفته به منم میگه بازی نکن اینجا چون ادمینش دست میبره توی بازی.) حالا من قبل از حذف دسته جمعی شون اکانت رو دادم خودشون چون معنی نداشت واقعاً تک اکانته بودن اونجا و واقعاً نمیدونستم صنعتی چه ابعادی داره. یک چیزی شنیده بودم. اما ندیده بودم.

من بار اولم هست با این دوستان امرداد بازی میکنم. سعید ملا من رو پیدا کرد. نمیشناختمش. (البته دواردور همه این بر و بچ رو میشاسم و حتی سایدهای دیگه). یک عکس زیرخاکی از سال 89 برام آورد از یک میتینگ توی شیراز. از مجید آخیلیوس هم پرسیدم که اینا چطوری هستن و گفت تیمشون خوبه. بعدش که اومدم توی سرور یک سری پیشنهاد دادم. استقبال شد. منم شارژ شدم. چون شمال شرق سرور 3x رسماً هیییییییچ ترتیب اثری نداد! سر کتیبه زدنشون من رو صدا کردن. رفتم گفتم بیاید من برنامه نویسم بهترین حالتی که میتونید جمع کنید کتیبه ها رو سریع بهتون میدم که درست بزنید و سریع. اصلاً آماده نبودن! سیستم پلووووویییی رفتن زدن. کلی داد و هوار کردم سرشون ول کردم اومدم. حرص هم خیلی خوردم. چون من داشتم سرشون داد میزدم و اونا میخندیدن! البته باید هم میخندیدن. اونقدر تروپ بود که بعداً پی بردم توی اون سرور اصلاً پلن بی معنی هست واقعاً.

یک نکته بگم در مورد امرداد! که چرا امرداد؟ و من دیگه انرژی این رو ندارم توی یک سایدی باشم که سر لیدری دعوا باشه. دیگه سرورهایی که توش کودتا میکردیم و ملت رو یک دست میکردیم تموم شد برای من. دیگه همه یک گذری کردیم از اون زمان. الان دیگه سر و ته کار معلومه. باید تیمی باشه از اول!

چرا امرداد؟ برای اینکه یکدست بودن! نه برای اینکه من شیرازی هستم و اینا هم شیرازی هستن (در کل مگه چندتا شیرازی داره امرداد واقعاً؟). وگرنه الان جناب توپاک شیرازی هست و از قضا من رو هم دعوت کردن NW بازی کنم. البته نه ایشون بلکه یکی دیگه از دوستان شیرازی. جنوب غرب هم شیرازی داره. پس دلیل اینکه امرداد بازی میکنم یکدست بودنشون هست نه حس ناسیونالیستی. همه عزیز هستن. چه شیرازی و چه غیر شیرازی. شمال غرب دیرتر پیام دادن برای بازی به من و دیگه بله رو گفته بودم به امردادی ها و چه بسا من الان شمال غرب بودم حتی، اگر دو روز زودتر پیام میدادن.

یک چیز دیگه که مهم هست برای SE و من خوشحالم توش بازی میکنم به همین دلیل، اینه که هیچ کدوم رو ندیدم با اون یکی مشکل داشته باشه! و این از عجایب هست برای من. برای من بار اول هست چنین اتفاقی می افته که توی یک سایدی هستم که دو نفر با هم مشکل ندارن! گرچه احتمالاً برای ساید های دیگه هم همین باشه. چون گذر کردیم از دوره قدیم.

بازی از نظر من بالانس هست. حالا شما با مولتی حساب کنید یا بی مولتی! (مولتی بدون پلیر رشد آنچنانی نمیکنه اگر بات نباشه.) هیچ سایدی توان تک به سه نداره! حتی امرداد یکپارچه و نه شمال غرب پر مصری. NW قطعاً تولید منابعش از بقیه بیشتره. دفاعش بعداً اونی که بخواد باهاش سرشاخ بشه رو اذیت میکنه. ولی خب نقطه ضعف هم داره. اینکه الان پلیرها حاضر میشن حتی برای ساپورت (منظورم اکانت امپریال نیستا! چون بازی این دوستان خاص هست) برن غیر گندمی بگیرن نشون دهنده اینه ملت بازی رو میشناسن و از وقت خودشون هم خبر دارن. ده غیر گندمی برای کسی که تایم نداره و میخواد ساپورت بازی کنه و فقط میخواد بیاد یک سلام و احوالی کنه با بقیه خیلی هم گزینه مناسبی هست. اگر منم میخواستم تایم کمتر بزارم همین کار رو میکردم و میرفتم نزدیک یک دوستی که بتونم بعداً ساپورتش کنم.

چون بات توی سرور نیست اون سایدی که پلیر فعال تر داره مثبت تر هست وضعیتش. الان SW به نظر میاد خیلی پلیر دارن. از وضعیت درون سایدیشون هیچ اطلاعی ندارم. ساید NE هم خیلی پلیر داره که من میشناسمشون و بالعکس. وضعیتشون خیلی خوب به نظر میاد و نبود آیدین هم باز خللی به اونا وارد نمیکنه، با اینکه آیدین یک وزنه ای هست به هر حال.

همه رو دارم میبینم و کسی از زیر دستم در نمیره و البته ابزارهایی که درست کردم کمک کننده هست، چون سایت تحلیل نداریم. دلیلش هم اینه که ادمین فایل map.sql رو که همه سرورها share میکنن رو در اختیار قرار نداده. معلوم نیست واقعاً کی با کی متا میکنه. حتی همین امپریال هم که اومده توی SE هم نمیتونیم بگیم دیگه راه رو برای متا شدن دو ساید بسته. دیگه بدتر از زئوس و شمال شرق سرور 3x همسایه که نیست! یک دهم اونا این دو تا ساید با هم درگیری ندارن. خفت های سنگین کردن از هم. پلن رفتن برای صفر کردن! آخرش متا کردن. (منم بی تاثیر نبودم توی متاشون :دی) گرچه متای ضربدری رو الان دیگه برام سخت هست واقعاً. چون یعنی باید در هر دو مرزت بجنگی و دفاع کنی و سخت میشه کار. گرچه اگر دوستان توانش رو داشته باشن خوب هم هست. ما هم لذت میبریم. ولی ترجیح شخصیم اینه یک مرز درگیری باشه. NE و SW هم هر دو قوی هستن و هر دو عالی.

در ضمن بنده هیچ سمت خاصی ندارم توی امرداد. به عنوان یک ناصح، یک سری صحبت هایی میکنم و کردم. وزیر امور خارجه جناب بهنام هست. هر طرفی ایشون بره متا کنه به همراه بقیه دوستان لیدر ما میگم چشم. برای متا کردن هم الان هنوز زوده.

ادامه دارد...! اینقدر نوشتم از 10000 کاراتر زد بیرون!

• ادامه ...

خیلی حرف زدم! کلام آخر!

بیشینید سفت بازی تون رو بکنید که سرور جذابی در پیش داریم. اینقدر هم گیر هم نباشید.

ارادت حقیر مدام و مستمر در جریان است.

لقمان

پی نوشت 1: این پی نوشت نوشتن خیلی باحاله واقعاً! برای بعضی ها که اصل فروم همین پی نوشته فقط!

پی نوشت 2: جناب ادمین محترم! آقا رسول عزیز! من نمیشناسم شما رو. خیلی زحمت کشیدید سایت به این خوبی راه انداختید. ملت هم اومدن دارن بازی میکنن. هر کاری میکنید بکنید، فقط یک چیزی! توی این سرور دخالت نکنید لطفاً. این سرور نرمالی که بازی میکنیم، آینده بیزنس شما اینجاست. اگر حس بشه که دخالت دارید می کنید، سرورتون خالی میشه. این پلیرها بعد از کلی وقت اومدن دور هم دارن بازی میکنن. شما کاری به بالانس بودن سرورت نداشته باش. حتی اگر کتیبه خرید و فروش شد شما نیا به زور کتیبه رو برگردون! اگر پسورد لو رفت و زدن ترکوندن زحمت یک بنده خدایی رو، کاری نداشته باش. (ملت پسوردتون رو دو دستی بچسبید. زود زود هم عوض کنید و حواستون باشه جاسوسی جزئی از بازی هست. بازی تراوین فقط محدود به خود این پلتفرومش نیست.) پلن اگر زدن ملت، گرا به کسی ندید لطفاً. شنیدم اون سرور 3x رو خودتون پیشنهاد دادید بک بدید به چند روز قبل. اگر چنین اتفاقی بیافته من اینجا حذف میکنم و همه دوستانم رو تشویق به حذف کردن میکنم.(تمام تهمت هایی که به شما زده میشه رو من میپذیرم اون وقت. توی بعضی موارد من از شما دفاع کردم و گفتم این کار ادمین نیست. نمونه اش اکانت هایی که هیرو لخت داشتن. چون من سرور رو اسکن میکنم هر روز و اون تایمی که اسپید بودم رشد اکانت ها رو دیدم و اونا کار شما نبوده بر اساس دیتایی که من دارم) شما فکر کنید این سرور وجود نداره کلاً! این سرور اگر دیده بشه خوب هست، باز ملت میان بازی میکنن. حتی من شرط میبندم اگر دوستانی که اعتبار دارن تایید کنن حتی یکی مثل مجید آخیلیوس که زد حذف کرد اونطرف باز میاد بازی میکنه با تیمش. باید سرورتون طوری باشه که انگاری شما حضور نداری. هر کثافت کاری کردن شما دخالت نکن. همینکه دخالت کنی تمام هست کار. دارم میگم اینجا. اگر پسورد من لو رفت و زدن همرهای من رو پر پر کردن شما اصلاً به جزع و فزع من توجه نکن! بیا به همین پست من استناد کن بگو خودت گفتی دخالت نکنم. دیگه نمیدونم چی بگم. اینم بگم این به این معنی نیست که مولتی هانتر رو بفرستید پی کارش ها! اون سر جای خودشه. به باگ های سرور هم برسید خیلی خوب میشه. نمیدونم تیمتون این قدرت رو دارن جریان سیم سکند رو درست کنن یا نه. چون اگر درست نشه خیلی صفر کردن سخت میشه. امیدوارم بتونید. ولی اگر نتونستید بیاید بگید نتونستید که تکلیفمون رو بدونیم. (برای این حذف نمیکنیم. ولی اگر درستش کنید حال دادید) نهایت تشکر رو دارم.

پی نوشت 3: آیا لقمان بات داره؟ خیر ندارم. میتونه بنویسه؟ بله میتونم، ولی وقتش رو ندارم و نخواهم نوشت! اگر بنا بر بازی با بات بود که همون سرو کناری میموندم فارغ از اینکه سرانجامش این شده که همشون ول کردن.

• سلام مازیار

خوبی؟!

میدونی چرا میگم شمال غرب مولتی باز سریع باید زده بشه ؟ چون گذشتشون اصلا چیز خوبی نشون نمیده و هرکی هرچی راجبشون میگه کم کم داره اتفاق میوفته

1- به راحتی تو ساید های دیگه تو فارمای بچه ها دف میریزه (که دیشب تو فارم های بچه های ما کردن )

یعنی خودش نمیدونه تو فارماش دف میریزن؟ ( میدونه ولی چون پوش میزنه حواسش هست )

2 - فردا میاد ناتار بچه ها رو کاتا میکنه ( یعنی خودش نمیدونه ناتاراش کاتا میشه ؟ )

میدونه ولی چون انقدری ناتاری نمیزنه براش مهم نیست

3- هرکی تجربه بازی با اینا هم که داره میدونه به راحتی اکانت میخرن ! فقط خوبی تیم ما اینه بچه های اصلی اکانت نمیفروشن ( مجبورن بسازن بیارن بالا .... ) ولی شما هم رو بچه هات مطمعنی که نفروشن ؟

4- چیزی به اسم فیدر ندارن پس ترسی هم ندارن فیدر بزنن :)))

پلن های الانشون رو نگاه کن

واقعا اینا پلنه؟ و افتخار داره اصلا؟

غارت کردن!

ده 6 گندمی زدن

تو فارما دف ریختن؟

پ.ن: مازیار من اصلا با شما تماس نگرفتم ، پس میدونم وضعیت ش ش چطوری هست و فعلا وقت این صحبتها باهاش نیست :) اون پست صرفا یک هشدار بود برای سرور همین !

پ.ن: برادر زاوش ساعت 2:30 صب اتک زده شد ، فاصله 44 دقیقه ( رفت و برگشت 90 دقیقه ) - 4 موج ( 8 هدف ) - از ساعت 2:30 بامداد تا11:30 ظهر

میشه ( 360 دقیقه ) - شما 4 بار 8 هدفه میخوردید ( 32 تارگت - صفر شاید نشه ولی پاپ دهم 280 نبود بلکه 50 بود و غیر قابل دف ریختن ) بگذریم وقتی شما غارت کردنو افتخار میدونی من چه توضیحی بدم؟ اگه شما میتونی روز 20 سرور بیا همین طوری بزن

پ.ن: محسن الان 2 تا پلیر شمال شرق غش هستن رو شما ، ایتالیا و تایت مر .... و هربار که غارت میکنید به به چه چه میکنن ما باید بگیم که اینا خود فروختن ؟ :))) دوست دار نظرشو میده در ضمن من جات بودم این SW TEAM رو جمع میکردم و نمیذاشتم تو فروم پست بده شما که انقدر ادب برات مهمه اینا کین دور خودت جمع کردی؟

• اخه کی بهت گفته ما اکانت میخریم؟؟؟ چرا تهمت میزنی؟؟ کدوم فارمتون دف ریختیم؟ هنوز قانون کاتا ناتار اینجا رو نمیدونی فکر میکنی براتون ناتار کاتا میکنیم؟؟؟

نکن میایم اخر با یه شوت از سایدت قلت میدیم بیرون. نکن تهمت نزن! . این همه دستو پا نزن واسه متا با سایدای دیگه.

هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

• اخه من کی بهت گفته ما اکانت میخریم؟؟؟ چرا تهمت میزنی؟؟ کدوم فارمتون دف ریختیم؟ هنوز قانون کاتا ناتار اینجا رو نمیدونی فکر میکنی براتون ناتار کاتا میکنیم؟؟؟

نکن تپلیی میایم اخر با یه شوت از سایدت قلت میدیم بیرون. نکن تهمت نزن! حرفات بو ..... میده. این همه دستو پا نزن واسه متا با سایدای دیگه.

سلام

https://forum.speedtra.com/index.php?attachment/2730-photo-2020-09-25-09-38-17-jpg/

به نظرم قبل اینکه منو بندازی بیرون ، که فک نمیکنم در این حدا باشی برو با بچه هاتون صحبت کن بعد پست بده!

پ.ن: آرمین بیا اون جمله معروفتو که نمیزاشتم بگیو بگو :))) ( مثل اینکه نمیزارن آمرداد مثل ادم بازی کنه ... یکم باید ادب بشن )

• اینا همه مولتین رید میدید؟؟ اخ اخخ نکنید خوب مولتی نزنید درست نیست

اگه فارمن که شاید خودشون دف کردن!

ممنونم که مثل پوش زدنتون، دف ریختن تو فارما رو قبول کردید! و صرفا تهمت نبوده

1- شمال غرب قبول کرد پوش میزنه

2- شمال غرب قبول کرد تو فارما دف میریزه !

بریم واسه ادامه بازی :)

پ.ن: انشاالله همیشه لبت خندون باشه تو ادامه بازی و زمانی نرسه مثل اول بازی حرص کنی فش بدی

• فکر کنم سواد هم نم کشید !

چی جوری برداشت میکنی؟ همینجوری با همین سطح برداشت از حرفا فهمیدی ما اکانت میخریم؟ ما ناتار کاتا میکنیم؟؟

انقدر خودتو ضایع!! انقدر خیالبافی نکن

• به نظرم بهتره یکم معنی درک و سواد رو معنی کنیم !

من در این پست برای دف ریختن تو فارم لفظ انجام داده شده اوردم

ولی برای ناتار و اکانت خریدن لفظ فردا و تجربه دیگران رو اوردم

منتهی سوادو حرص زیاد اجازه درست خواندن نداد!

کدوم فارمتون دف ریختیم؟

بعد اومد پست داد که کدوم فارمتون دف ریختیم ! چرا تهمت میزنی ؟!

https://forum.speedtra.com/index.php?attachment/2730-photo-2020-09-25-09-38-17-jpg/

براش عکس گذاشتم

چی جوری برداشت میکنی؟ همینجوری با همین سطح برداشت از حرفا فهمیدی ما اکانت میخریم؟ ما ناتار کاتا میکنیم؟؟

دیگه اینجا نگفت دف ریختیم تو فارما و این یعنی قبول کرد که اینکارو کردن منتهی برای اینکه از روش ماستمالی با دوغ و قهوه استفاده کنه زد جاده خاکی و گفتن حرفایی که من لفظ فردا رو براش اوردم!

من هدفم این بود دف ریختن رو بهتون بقبولونم که انجام دادم ، کیش ، مات!

پ.ن: من کارم اینکه که بهترین روش ها ثابت کنم شما ها یه مشت متقلب هستید ! تا الان که موفق بودم :) بعدشم هستم !

• سلام اقا من خیلی کم فروم پست میزارم و معمولا خواننده هستم این مورد برام جالب بود گفتم یه پرسوجو بکنم ببینم چجوریه

اقای بهنام اول سرور چنتا اکانت توی ساید من نزدیک ده دیفالتم بود که باهاشون نتونستیم به توافق برسیم که بیان توی اتحاد و مجبور به زدنشون شدیم و اصطلاحا فارم شدن ۲روز بعد دیدم یهو گزارشهای رید یکدفعه قرمز شد نگو که طرف قهرمانش نیرو اورده و مقداری دف هم از یک اکانت دیگه توی شمال غرب رفته روش(جون دیدم رفت توی تاپ مدافعین اون اکانتو پیدا کردم) خلاصه این داستان فارم کردن من بود.

حالا با توجه به یکدست شدن اکانتها توی هر ربع فکر نمیکنم اینقدر پیلیر توی هر سایدی وجود داشته باشه که هنوز زیر پرچم نرفته باشن و دارن بازی میکنند پس دو حالت وجود داره یا شما دارید پوش میکنید و یک نفر اومده داخل اکانتهای پوش شما نیرو ریخته و یا اینکه اون اکانتی که شما دارید ریدش میزنید(یا اصطلاحا فارمش کردید) پلیرش برگشته و تونسته دف بسازه و شمارو دیوار کرده پس لطفا تهمت به پلیر های سایدهای دیگه نزنید که این از مرام و مردونگی یک مرد بعیده.

یا حق

اینو یادم رفت که انروز یک نفر اومد به ده دیفالت من اتک داد و من نیروهامو چیدم جلوش که تلفات بده چون من نژادم هونه و با نیروی دفاعی رید میزنم(از قابلیت های این نژاد منحصر به فرده) پس تورو خدا نیایید فروم بگید فلانی رو خفت کردیم.

• با سلام

لطفا سعی کنید کل کل هاتون رو در چهارچوب قوانین پیش ببرید.حقیقتا تا بدینجای کار تمام سعیم رو کردم تا کمترین دخالت رو در روند تاپیک داشته باشم و منتهی برخلاف پیش بینیم نتیجه عکس داد و نه تنها احترام ها نگه داشته نشد ، بلکه حرمت شکنی هایی هم صورت گرفت.

از این به بعد دیگر به اخطار بسنده نخواهم کرد و کوچکترین بی احترامی (مستقیم ، غیر مستقیم) با مسدود شدن ۱ الی ۳ روزه مواجه خواهد شد.

پس لطفا سعی کنید کل کل هاتونو در چهارچوب احترام و نه توهین به یکدیگر جلو ببرید.

با تشکر از توجهتون

• پست حذف شدم بخاطر یه اسم بود که اوردم!! دوباره میگم بدون اسم

چرا سفسته میکنی وزیر جوان؟؟

داری اشتباه میزنی!!

ادمو یاد ......... میندازی انقدر که میبافی به هم!

پوش کردی خودتم لینک گزاشتی طلبم داری؟

تهمت زدن بده نکن این کارو

• داخل نقل قول جواب داده شده است

• سلام و عرض ادب

کوچیک همه یوسف

Reza Guard

سلام و درود به همگی دوستان

فروم رو دارن میکشونن به سمت توهین و فحاشی!

اون از پست دیروز اینم از ادبیات این آقای ملا!!!

رضا جان سه تا پست بعد از اون رو به خاطر ادبیات ناشایست حذف کردی! ولی شروع کننده اون ادبیات رو نه!

رضا جان میخوای فرومی که تو ادمینش هستی در مسیر درست حرکت کنه بیشتر دقت کن خواهشا

دکتر متا یا نپ نیستی ولی جاسوس چی؟

یادمه سرور 6 دات کام میگفتی به جاسوسی برای یه ساید دیگه به شدت اعتقاد داری! حتی به من گفتی برم جاسوسی کنم توی یه تیم ایرانی که اتفاقا این سرور هم هستن و فعلا بماند ازش حرفی نمی زنم!!! هنوز هم پست هاش هست هم شاهداش! صادق، شهروز و سعید غیر ملا!

یادته این سرور چطوری وارد اتحاد جنوب غرب شدی؟

Kolahbardar

ناصر جان شما یادته؟

من ادش کردم توی گروه جنوب غرب! ولی نکتش اینه که خودش توی فروم اومد به من گفت من رو ببر یه اتحادی میخوام جلوی امرداد بازی کنم!!!

ولی الان اگه از پایین پست هات پاک کنی مال کدوم سایدی و اسمتم حذف کنی هر مخاطبی که پست های تو رو بخونه میگه صددرصد این پست های یه بازیکن از جنوب شرقه!!!!!!!!

ولی هنوز هم قضاوتش باشه برای وقتی که جلوتر رفتیم و بیشتر نشون دادی توی سرور چند چندی!

این تا اینجا برای کسایی که از ادب فقط ادعاش رو داشتن!

و اما موضوع مولتی! یوسف جان و تمام مخاطبان بی طرف فروم

اینکه شمال غرب مولتی داره صد در صد و شکی توش نیست!

ولی اینکه جنوب شرقی ها با بیش از 10 _ 15 تا اکانت بن شده ادعا میکنن مولتی ندارن آدم شاخ در میاره!!!

اینکه هرکسی مولتی رو به دلیلی میزنه توش شکی نیست! شمال غربی ها برای غارت زدن و جنوب شرقی ها برای دف کشیدن!

خودتم میدونی یوسف جان چهار ساید مولتی دارن پس اگه قراره اتهام وارد کنید یا جرم انگاری کنید هر چهار ساید متهم و مجرمند پس خواهشا نیفتید توی تله تبلیغاتی که جنوب شرقی ها گذاشتن برای میدون به در کردن رقیبشون!!!

الان خود تو یوسف جان میتونی ثابت کنی شمال غرب مولتی بیشتر داره؟ ببین تاکید می‌کنم ثابت کنی بیشتر داره!

نه ده تا لینک یا اکانت مصری که جای خاصی اومدن بالا!

اگه واقعا دنبال برطرف کردن مولتی بازی سنتی یا هر اسمی که روش میذارید هستید من پیشنهاد میکنم یه هیئت بی طرف تشکیل بشه و تک تک اکانتای چهار ساید بررسی بشن و هرکدوم براشون پلیر مجزایی نبود برن روی حذف!!!

تاکید می‌کنم تک تک اکانتا نه صرفا اونایی که مصری هستن یا دارن غارت میشن چون توطئه گران جنوب شرقی با برنامه اومدن این سرور رو و قطعا برنامه مولتی هاشون بیشتر روی مساعلیست غیر از رید خوردن!

موفق باشید و سلامت

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Namira _ Abolfazl: پست حتاکی آقای ملا تازه ویرایش شد همین الان! بازهم تشکر میکنم از ادمین بابت پیگیری سریعشون 😘 ().

• سلام بهنام جان

من اصلا منظورم شما نبودید حسن شما اینه که حرفتو رک میزنی

منظورمن بعضی پستها بود که این مطلبو القا میکردند که ما داریم ازاب گل الود ماهی میگیریم.

موفق و پیروز باشی بهنام جان

• سلام داداش گل خودم و همبازی قدیم داداش اون لیستی که بهنام گذاشته دقت کن منم لاست دادم طرف جمعیتش 8تا هست میتونه دف ساز باشه به نظرت ؟

ولی میتونه توی خودش حداقل 20گندوم خور دفاعی جا بده یا قهرمان واسه آپ کردن که کار بسیار زشتی داداش شما تایید میکنی این کارو ؟

از نظر من که این کار درستی نیست یک موقع شما میای توی فارم که مولتی هستش دف میریزی اون داره توافقی میزنه و خلاف باید کسی که خلاف میکنه پای تواوانشم بایسته اما این کار دیشب خیلی زشت امیدوارم تکرار نشه چون اگر تکرار بشه باب میشه و اصلا کار پسندیده ای نیست

سلام مخلص اقا من دف ریختن توی دهکده یا ابادی که کسی داره رید میزنه را قبول ندترم ولی ببینید کدوم اکانتها اومده توی تاپ دف اینجوری راحت مشخص میشه مورد داشتیم (حتی توی ساید خودم)کسانی بودند که داخل فارمهای خود بچه های ساید خودشون هم دف ریختن سر اینکه خودشون بیگ همر بشن یا سر مشکل شخصی با اون پلیر

• با سلام . صبح آدینتون بخیر

بوق بوق

سربازان گمنام آمرداد در یک حرکت تند و سریع جواب شمال غرب رو دادند

قبلا هم اعلام کردم که بچه های آمرداد عادت به نسیه و قول و وعده ندارن.نقد میگیرن.نقدم میدن : )))) سنت قدیم الایاممون هست.نمیتونیم که پشت کنیم بهش ;)

لازم به ذکر است دوستان شمال غربی امروز میتونند به پوش این دوستمون بپردازند و ریکاوری کنند.

محاسبه هزینه ضرر مدافع : حدود 2.2 میلیون منابع

راجب مولتی بازی یوسف عزیز پیام خوبی گذاشت.منتهی به نظر من هیچ راه عملی و اجرایی وجود نداره که بشه جلوی مولتی بازی رو گرفت.تنها چیز این هست که به این درک همگی برسیم که اینجا جمع شدیم که یک سرور بدون مولتی بازی کنیم وگرنه سرور بغلی هم هست.

پس شاخ و شونه کشیدن با مولتی توی این سرور هنر نیست ، بلکه توهینی هست در مرحله اول به خود شخص و سپس به سایرین !!!

انشالله که هر چی زودتر تجدید نظری در این باب دوستان شمال غربیمون انجام بدن چراکه تا الان فقط شاهد تهمت های بدون مدرک این دوستان علیه مجموعه آمرداد و در مقابل مدارک و مستندات علیه خودشون بودیم.

بچه های آمرداد این قدری جریت دارن که اگر مولتی بازی کنن میان رسما اعلام میکنن ، نمونش سرور ۱ راند ۴ که ساید در آستانه ۲ دستگی قرار داشت ولی رسما ما میگفتیم که اینکارو میکنیم و ترسی از کسی نداشتیم.

حرف و عمل ما همیشه یکی بود پس سعی کنین خودتونو اصلاح کنین به جای اینکه دنبال عادی کردن مولتی بازی توی این سرور با بهونه اینکه امرداد مولتی داره (حرف روی هوا) باشین

موفق باشید

پ.ن : یه جور میگه کراپ ۱۱ کردیم انگاری شاخ غول شکوندن.خب اگر نخورده بود ۱۲ شده بود با این پوشت :))) پس تو اینکه ضرر کردین هیچ شکی نیست.حساب کتابشم کردیم و مشخصه کی بیشتر ضرر کرده.خدا دوستتون داشت لانچا باگ خورد وگرنه ..

• سلام اشکان جان شما چرا من که خودم گفتم دفسازم و نیروهای من همشون دفاعی هستند یدونه کاتا توی اون ده دیدی که تصور همر از اون ده من دارید ولی باز هر جور دوست دارید برداشت بکنید

راجع به ضرر مدافع چحوری حساب کردی این عکس واضح همه چی رو توضیح میده

• سلام مجدد

سلام اشکان جان شما چرا من که خودم گفتم دفسازم و نیروهای من همشون دفاعی هستند یدونه کاتا توی اون ده دیدی که تصور همر از اون ده من دارید ولی باز هر جور دوست دارید برداشت بکنید

راجع به ضرر مدافع چحوری حساب کردی این عکس واضح همه چی رو توضیح میده

سلام علی جان.راجب هزینه حق با شماست.یه اشتباه محاسباتی من داشتم

• خیلی ها هستند که الان استارت همر زدند و کاتا رو نساختن ! پس این دلیل خوبی نیست.
    • یه مثال میزنم واست دوست عزیزم ، شوالیه سزار یونیتی هست که دفاع خیلی خوبی داره.اما من شخصا جایی ندیدم ازش به عنوان یونیت دفاعی سواره رومن نام برده بشه !

کلا یونیت های تراوین جوری نیستن که دفاعی حساب نشن و قدرت دفاعشون صفر باشه و یا قدرت هجومشون صفر باشه !!!

حتی گرزی هم قدرت دفاع داره.اما خب شرایط جوری هست که هیچ کی عملا گرزیو به نیت دفاع کردن نمیکشه چون قدرت هجومی گرزی خیلی خیلی خیلی بیشتر از دفاعشه !!! حالا اگر یکی بگه من گرزی کشیدم و میخاسم با خودش دفاع کنم ، من خودم شخصا حس میکنم طرف خواسته از زیر خفتی که شده فرار کنه :)))

• با توجه به اینکه شما روی اکانت ایمپریال هم هسین پس توقع ازتون نمیره که بخاد یه اکانت بکشین که سمت و سوی هجومی هم داشته باشه و حالا میای گو لو ول میکنی ، مصرم ول میکنی ، توتنم ول میکنی و با هون میخای دف بسازی دیگه خیلی قضیه باحال تر میشه

موفق باشی

پ.ن : یه پوش واسه داش علی مون بزنین.تروپشم خفت شده نمیتونه بیاد خودش منبع ببره از جنوب شرق وگرنه ما در خدمتیم :D امیپریال که راضی هستن.روزی 380ک حدودا دارن هزینه فقط گندم منفیشون میکنن.حالا حتما این ۳۸۰ک + n ک منبعی که خرج ساخت تروپ میکنن رو از جنوب شرقیا غارت میکنن.مدیونین فک کنین مصریاشون پوش میکناااااااا =O

• دکتر

سلام به ابولفضل عزیز

اول که سلام جانم.. یکم آرووم باشه تخته گاز یه مقدار داری زیادی تند میزنی ها🤦‍♂️.. عزیزم به عنوان به فروم نویس یه مقدار زیادی داری جلو نمیری (مخاطب شمایی بدون سمت خاص در ساید) مگر من به شاهد کاری دارم عزیزم.. در سرور قبل هم ما شهاب رو داشتیم تو تیم مقابل.. هدف نفع به تیم ما بود

متاسفانه سطح بازی شما نمیگم پایین ولی هنوز کم تجربه هستی یعنی نسبت به یک لیدر دید خیلی خیلی کمتری داری..

عزیزم جاسوسی جز بازی هست و ببین لقمان عزیز هم در 3 پست قبل تایید کرد اینکه شما به چیزی اعتقاد نداشته باشی دلیل میشه به پاک و درست بودن؟😲

الان شما تو اس دبل برا آن دبل توپ میزنی 1 نفر تا به امروز آمد به شما بگه چرا این کار رو میکنی.. نه به راحتی حتی تشویقت کردیم گفتیم یه فروم نویس خوب

این حجم از عصبانیت رو درک نمیکنم.

بیین. جانم من بدون هیچ تیمی و بدون هیچ پشتوانه ای وارد ساید اس دبل شدم درسته؟ به قول شما با اد شما که خاطرم نیست ولی متشکرم

چه فرقی بین من است و شما؟ که هم اکنون من در ساید کاری انجام می‌دهم و شما عملا مضر برای سیاست های ساید؟..و منفعل در ساید 🤔

که سریع دووووویدی اومدی فروم از سمت دوستانت در آن دبل شانتاژ شدی که جو رو بر علیه من کنی.. میگم نگاهت کوچکه میگی نه..

سیاست نخ نما مساله اینه مثه همون اکانت فیک فرومی sw taem

شما من رو بی ادب خََطاب کردی یا اشتباه برداشت من بوده ولی عزیزم تا هم اکنون پستی از من ویرایش نشده چون دقت کن هنوز برای من چهارچوب مهمه..

جوابت رو دادم چون نامی از من آوردی جانم

.. عزیزم الان همین پست شما رو. کسی بخونی چَطور🤔

یه مقدار خنده دار نیست یک هو با کتونی فوتبالی بدو بدو میای فروم هیهات من اذله سر میدی🤦‍♂️

(یه مقدار جدی مشکوک هستیم به شما برای جاسوسی.. نمی‌خواستیم بهت بگیم که گفتم من.. یادت باشه دوستان شما این جا هستند و من مهمان)

پ ن :ارزش ها عوض می‌شوند یا ارزش ها..... 👏

پ ن :ابولفصل جان تاکید می‌کنم دیگر از شما بعدیه آقا معلم عزیزم پست خودتون رو حداقل 2 بار بخونید بییند مخاطب کیه.. هدفتون چیه!

فقط اسپم!.. (اسپم بد نیست و ما اسپمر های خوبی داشتیم در دوران فروم ایران)

ولی من نظرم رو. گفتم بهت داری رو لبه تیغی راه میری که امیدوارم بدونی کجاست..

پی وی واتساب در خدمت شما هستم اگه. سوالی برات بود مشکلی هم برای اسکرین نیست😂 و شواهد (جمع شاهد)

اگه میخوای یه مقدار دید وسیع تری بهت بدم از سیاست های کلی سایدها و سرور..

قبلش فقط اثبات برای عدم غش به سمت ساید دیگری.. یا این تیم خاص کام که واقعا خاطرم نیست یادت باشه که من همیشه سعی کردم بهترین نتیجه برای تیمم رو بگیرم

نه نهار با یکی.. یک هو مثل شما برسیم به نون پنیر عصرونه تو باغات مولتی.

(به هر حال قطعا صرفه بیشتری داشت! اک اکازیون با چند تا مولتی و گلد آزاد 🤦‍♂️)

راستی در مورد اثبات مساله ای بخصوص مولتی چون خلاف جریان بازی است

این رو یادت میدم یه مقدار بیشتر یاد بگیزی

اگر. کسی بتواند مولتی را اثبات یا جرمی در بازی را

حالا ما میگیم مولتی رو اثبات کنه میتوانه در پلیس جرایم اینترنتی شکایت خودش رو چه از ساید چه از نفر اراعه بده

پس ابولفصل عزیز میدونم اونور دوستانت گفتن بیا هوات رو داریم..

ولی یادت باشه

خونه خوبه.. دوست قدیمیش خوبه..

رقیبم با ادبش خوبه...

دگر. صلاح مملکت خویش خسروان دانند

دوست داریم زیاد تا😘

Dr.navid

• سلام حق با شماست اشکان جان کسی با شوالیه هر نژاد مگر در شرایط حساس مثل چیف شدن و صفر شدن استفاده نمیکنه جهت دفاع ولی خوب نژاد هون جدیده و به نظر من بهترین اکانت برای دف ساختنه و همون جور که میبینید من سواره تیرانداز ساختم که حکم دف سواره این نژادو داره(حالا که اتکش هم خوبه چقدر هم عالی:))این حرف شما مال زمانیه که بیایید سواره مهاجم نژاد هونو خفت کنید

موفق باشید