تاپیک آمادگی برای دور دوم سرور 3X اسپید ترا

• سلام .
    دوست دارم اول یک قدردانی بکنم از مدیریت بابت این سایت و جمع آوری این تعداد بازیکن . امیدوارم از عهده اداره این مجموعه هم به خوبی بر بیان .
    اگر تیمی داخل جنوب شرق ریجستر نکنه ، با چند نفر از دوستان قدیمی داخل جنوب شرق میریم
    در غیر این صورت برای تعادل سرور ، خلوت ترین ساید انتخاب میکنیم

ارادت

نیما جان خلوت ترین ساید با توجه به شرایط سرور همون اس ایه

• بازیکنان عزیز‌ ، سرور 3 ایکس اسپیدترا در روز جمعه 10 خرداد ساعت 18:30 به وقت ایران شروع خواهد شد .
    این سرور دارای جایزه نقدی می باشد.

به زودی پیش ثبت نام آغاز میشود و میتوانید ثبت نام کنید .

به دوستان خود اطلاع دهید ..!

با تشکر از همراهی شما

مدیریت اسپیدترا

• خب خداروشکر تاریخ دقیق شروع سرور هم اعلام شد و میشه برنامه ریزی دقیق تری داشت
    تیم ما و کلا بچه های جنوب غرب همه تو فروم اعلام امادگی کردن چیزی که تو سایدای دیگه کمتر اتفاق افتاد و دلیل این کارشون رو نمیدونم
    از قدیم یه فروم جذاب یه سرور جذاب رو داشت به نظرم این دوتا کاملا کنار هم دیگه قرار میگیرن پس امیدوارم از این به بعد فرومی جذاب تر شاهد باشیم
    لذت هیچی بالاتر از تارگت های فرومی نیست

و باز هم امیدوارم اون لرد تو سرور باشه با همه رفیقاش اگه مرد هستنو قدرته رقابت سالمو دارن از محمد ترنتولای عزیز هم دعوت میکنم کمک این رفیقمون بکنه شاید کمی شجاعت پیدا کرد برای حضورش و کنارتون یکم درس مردونگی هم یاد بگیره

برای سایر بازیکنا و سایدها ارزوی موفقیت دارم ایشالا سرور جذابی باشه

• با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان گل امیدوارم حالتون خوب باشه
    یه نفر بیاد یه ارزیابی قبل شروع بازی بده ببینیم کدوم ساید ضعیف تره بریم اونجا واس خودمون دست و پا بزنیم
    امیدوارم این سرور و سرور های اینده جای خالی سرور های قدیمی رو به خوبی پر کنه ما خودمون درگیر دات کام هستیم ولی دلم نیومد نیایم اینجا
    یه خورده دفی بکشیم ببینیم خدا چی میخواد راستی اسم ترانتولا اومد ممد رتیل اینجا چی میخوای فدات شم :D

• سلام

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان گل امیدوارم حالتون خوب باشه
    یه نفر بیاد یه ارزیابی قبل شروع بازی بده ببینیم کدوم ساید ضعیف تره بریم اونجا واس خودمون دست و پا بزنیم
    امیدوارم این سرور و سرور های اینده جای خالی سرور های قدیمی رو به خوبی پر کنه ما خودمون درگیر دات کام هستیم ولی دلم نیومد نیایم اینجا
    یه خورده دفی بکشیم ببینیم خدا چی میخواد راستی اسم ترانتولا اومد ممد رتیل اینجا چی میخوای فدات شم :D

Nw:Punisher,2Ta Team
    Sw:kumatso,shaniz,GreenMan,Swift,Urgot,Sarang , Va...
    Se:Team 3x SE , Xyster
    Ne:RezaAnzali,TeamTrader,Castle,Toraj,Demigod Va...

خیلی از تیم ها هم رو‌هوان معلوم نیس کجا برن یا بیان و...
    Zeus,Eagles,Hadad,Crows,Akhilius Va...

رضا

• با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان گل امیدوارم حالتون خوب باشه
    یه خورده دفی بکشیم ببینیم خدا چی میخواد راستی اسم ترانتولا اومد ممد رتیل اینجا چی میخوای فدات شم

ناجی چیکار به ترانتولا داری تو خودت اینجا چی میخوای؟
    منه نوب هر سایدی ناجی بره میرم همونجا :دی

• سلام به همه بچه های گل تراوین ایران

خیلی خوشحالم هنوزم میتوانم کنار شما عزیزان باشمو کنار هم در یک فضای دوستانه بازی کنیمو از بازی لذت ببریم
    تشکر ویژه میکنم از مدیریت اسپید ترا که با تاسیس این سایت خوب تونست بچه هارو دور هم جمع کنه و تراوین ایران را زنده نگه داره واقعا دمتون گرم ..

عرض خسته نباشید بگم خدمت تیم ساید ان ای و لیدر عزیزشون اقا رضا انزلی که سرور 5 ایکس پیش واندرو 100 کردن و باعث شدن یکبار دیگه ان ای خوش بدرخشه افتخار بود برای همه ما ایشالا همیشه پیروزو سربلند باشین و همیشه قهرمان .

ما هم به رسم عادت 12 ساله که از هیچ سرور اسپید ایران جا نموندیمو همیشه بازیو دنبال میکردیم راند 14 اسپید ایران را هم اگر لایق حضور کنار تک تک شما عزیزان باشیم بازی میکنیم خیلی خوشحال میشیم کنار بچه های ان ای حالا چه جز تیم خودمون هستن یا جز سایر تیم های ان ای با هم یکی بشیمو ما هم سهمی در کمک کردن ساید برای بردن بازی داشته باشیم تمام تمرکزمون رو بردن بازی و کمک به هم سایدی های عزیز هست امید وارم این سرور هم مثل ما بقی سرورها دوست های خیلی خوبی پیدا کنیم مثل همیشه بعد بازی خانواده ساید ان ای بزرگو بزرگ تر بشه در کل میریم ی گوشه ساید همرو دفاع میکشیم و در خدمت ساید مثل همیشه ایشالا تیم های دیگه هم که میان ان ای بتونیم دوستای خوبی براشون باشیمو کنار هم از بازی لذت ببریم .

با تشکر و احترام - فرزاد

• با سلام و خسته نباشیدمفتخریم اعلام کنیم که تیمی قدیمی قرار است در خانه خود یعنی se رجیستر کند و از دوستان که چه قبلا در این ساید بازی کردن و یا نکردن دعوت به عمل می آوریم.دوستان میتوانند برای کسب اطلاعات بیشتر با ای دی زیر در تماس باشند
    @Alireza_xyster
    موفق باشید

• با سلام و خسته نباشیدمفتخریم اعلام کنیم که تیمی قدیمی قرار است در خانه خود یعنی se رجیستر کند و از دوستان که چه قبلا در این ساید بازی کردن و یا نکردن دعوت به عمل می آوریم.دوستان میتوانند برای کسب اطلاعات بیشتر با ای دی زیر در تماس باشند
    @Alireza_xyster
    موفق باشید

به به زاکی. اومدی آخرش ؟
    آرمان دراز و بقیه بچه هاتونم بیار

• ناجی چیکار به ترانتولا داری تو خودت اینجا چی میخوای؟منه نوب هر سایدی ناجی بره میرم همونجا :دی

تو چی میخوای اینجا جوونه خسته داروخونه رو ول نکنی :thumbsup:
    والا اگر زئوس و کلاغ ها بخوان بیان که قائدتا میرن شمال سعی میکنیم بچه هارو ورداریم بیاریم بریم جنوب
    سرور یک که فجیع باختن رفتن سرور 4 لاتی کردن :D یه دست بریم با هم ببینیم داستانشون چیه البته بعید میدونم کسی بیادش با این وضعیت شلوغی اکثرا رفتن تو استراحت منم یه سرور دات کام بازی داریم میکنیم واندر 100 کنیم احتمالا تا 1 سال دوری بجوییم 8o
    فرزاد پانیشرم که اومده به به چه شود این سرور... احتمالا بشم مولتی هانتر من برم پیش ناتار مرکزی ده بزنم :P ^^

• سلام خدمت تمامی دوستان
    این سرور در کنار دوستان در جنوب شرق هستیم و کمک میکنم

آقا ی سوال جنوب غرب خبریه ؟ نذری میدین ؟

اگه هست به ماهم بگیم :D

ای روزگار ...

• سلام با صحبت هایی که شد
    تصمیم به بازی شد و ما این سرور رو در ساید همیشگیمون جنوب غرب هستیم
    البته نه با قدرت همیشگی اما یه کمکی به تیم SW میکنیم

خر داغ می کنند، کبابی در کار نیست
    داداش نظری رو اینطور نمی نویسن (نذری)

• سلام دوستان خسته نباشید همگی
    احتمال زیاد این سرور مای نوبم یک آک بسازیم و بازی کنیم
    این جور که میبینم خیلی از قدیمی ها هستن
    بعضی هارو از زمان های قدیم می‌شناسیم
    بعضی هارم نه که از بد شانسیه
    ایشالله سرور خوبی باشه برای همه :)

فرمانده ای که در 100 جنگ 100 بار پیروز شده کاری مضحک انجام داده. هر فرماندهی باید قبل ازینکه دشمن برایش تهدیدی به حساب بیاید نابودش کند…

• دکتر اغفال نشی بری جای دیگه
    پیش خودمونی

• دکتر اغفال نشی بری جای دیگهپیش خودمونی

چطوری احسان جان
    فعلا که تنهاییم
    چند نفری قراره بهمون خبر بدن
    و ایشالله که چند نفر از بچه ها جمع میشیم رو یک آک و بازی می کنیم
    امید وارم سرور خوبی باشه ❤️

فرمانده ای که در 100 جنگ 100 بار پیروز شده کاری مضحک انجام داده. هر فرماندهی باید قبل ازینکه دشمن برایش تهدیدی به حساب بیاید نابودش کند…

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Dr.CrazY(LorDHojaT) ().

• سلام و درود بر دوستان بزرگوار
    زیاد اهل فروم و فروم نویسی نیستم اما هیجان دوستان رو که دیدم یکم هوا برم داشت
    ایشالا اگه قسمت باشه و شهاب سنگ از آسمون نزول اجلال نکنه کنار رفقامون تو ne خواهیم بود
    ایشالا که سرور جذابی از آب در بیاد و لذتشو ببریم
    ارادتمند
    رضا