تاپیک آمادگی برای دور دوم سرور 3X اسپید ترا

• سلام به همگی دوستان
    این سرور هم تا چند ساعت آینده شروع میشه و امیدوارم که سرور بدون حاشیه ای باشه
    به احترام داداش فرزاد هر جا بگه میرم اونجا بازی میکینم
    ولی اونی که میاد میگه شمال غرب مال ماست و نمیتونه کسی بیاد بازی کنه اگه فرزاد بزاره میخواستم ببینم چطوری میخواد نزاره الان 3 سرور اینجا ران شده
    کی اومده شمالغرب نگه داشته سه سرور دارم تو شمالغرب بازی میکنم 2 سرور تک و تنها تو شمالغرب بازی کردم و نگهش داشتم یه سرور هم افتخار حضور کنار محمد کوماتسو عزیز داشتم .از اول به جز شمال غرب هیچ جا بازی نکردم ولی باز هر چی برادر بزرگمون فرزاد بگه ما میریم اونجا بازی میکنیم .امیدوارم که در کنار دوستان سرور بدون حاشیه ای داشته باشیم ولی باز چشم زیاد آب نمیخوره .

• خب خب خب
    گویا هنوز هیچی نشده یک جنگ لفظی داخلی داریم
    یک قدرت طلبی ( من از همتون سر ترم)
    یکی دو نفرم :
    من نه منم. نه تو تویی( من شاخم :) )
    چند تا هم خط و نشون
    که اگه من بودم ال میکردم و همون اول سروم با نژاد مغول میرفتم به جنگ بربرها و
    از اون طرف یک کاری میکردم چین و امریکا مستمعر ما بشه /:
    یک تعدادیم که هنوز مشغول ماچ و بوس
    (عه سلام داداچ چخبر . آقا شما هم می‌آید دیگه
    بوس بوس میبینمت)

فرمانده ای که در 100 جنگ 100 بار پیروز شده کاری مضحک انجام داده. هر فرماندهی باید قبل ازینکه دشمن برایش تهدیدی به حساب بیاید نابودش کند…

• امادگی کامل برای شروع سرور 3x با تیم monster در ساید se

سلام

دوستان زیادی امدن حتما سرور خوبی میشه و طبق روال گذشته و قدیم حتما جنوب شرق کنار دوستان خواهم بود

مشتی باش که اگه به صلیب هم کشیده شدی مسیح باشی نه مترسک مزرعه !!!

ALIFX&POYA

Sajad 33YED

MASOUD NOOB

REZA ROYAL

ASHKAN CAPTAIN

<3CAPITAN TEAM<3

• سلام خدمت دوستان
    اگه کسی دوال یا پلیر کمکی میخواد لطفا بیاد تو پروفایل پیام بده
    تجربه بازی دارم
    تیمی ندارم و سایدی انتخاب نکردم

• با سلام به همه دوستان

ظاهرا استاد فرزاد عزیز طبق پیش بینیهای ما نتونست از مانی زئوس اجازه ورود بع خاک شمال غرب رو بگیره و از ناچاری و ترس از رجیستر کردن بدون اجازه زئوس
    دست از پا دراز تر میرع به ان ای
    چه سرورس بشه
    کاش مام میتونستیم بازی کنیم

• فرزاد پانیشری که ادعا میکرد هر سرور سه به یک میزنه حالا اجازه ورود به ضعیف ترین ساید سرورو بهش نمیدن

• اگه فرزاد بزاره میخواستم ببینم چطوری میخواد نزاره الان 3 سرور اینجا ران شده

به قول اون دوست عزیز که گفت: بزار اونایی که زدی از بیمارستان دربیان بعد شاخ و شونه بکش...

هر وری برین باهاتونیم داشم...

به قول اون یکی دوستمون که توصیه کرد به یکی که نره جایی چون ازش استقبال نمیشه...

منم بهتون توصیه میکنم نیاین اینورا

پ.ن: افسانه به پا میخیزد :rolleyes:

• سلام به همگی

خوبی علی زنون

میگم اون سرور راند 4 که همه در رفتین از ترس اس ای کی تو ساید شمال غرب موند و سایدتون رو نگه داشت

کی بود که سه سروره داره تو شمال غرب بازی میکنه و سایدو نگه داشته و نزاشته هرکسی از راه میرسه بزنه تو سر ساید شمال غرب ها ؟ اینو روشن کن اول

فرزاد به هر دو ساید شمال شرق که خانه اصلیمونه و هیچ احد و ناسی نمیتونه مارو بیرون کنه و از اون طرف تو ساید شمال غرب هم یه اتحاد خوب درست کرده داخلش حق به گردنشون داره پس هیچ کس نمیتونه بگه کجا بخوایم بریم بازی کنیم یا کجا نریم

این جمله آخر مربوط به کسیه که فکر میکنه کسی میتونه مارو راه بده یا نه خخخخخخخخخخخ

در تیم پانیشر از بس همه بچه ها با هم رفاقت و صمیمیت بینشون هست فرزاد به تنهایی تصمیم گیرنده نیست

تیم پانیشر یه تیم کاملا حرفه ایه پس اگه بچه های تیم تصمیم بگیرن که بخوان برن شمال غرب حتی اگه خود فرزاد هم مخالفت کنه و بخواد شمال شرق بازی کنه مجبوره با تیم پانیشر باشه و ما نمیزاریم جای دیگه ای بازی کنه ما هرجا بخواییم بازی کنیم فرزاد مجبوره به حرف بچه های تیمش گوش کنه الان ما تصمیم گرفتیم بریم شمال غرب فرزاد هم مجبوره بیاد

هر کسی هم با این قضیه مشکل داره بیاد جلو ما دنبال دردسر میگردیم اصلا تراوین رو واسه همین بازی میکنیم در افتادن با تیم پانیشر هزینه سنگینی داره اونهایی که در افتادن میدونن من چی میگم

احمد اف بی آی

• ضمن عرض سلام مجدد خدمت تمامی عزیزان
    همونطور که قبلا در این تاپیک به اطلاع بزرگواران رسوندم هیچ تیمی در شمال غرب حضور نداره.
    و تعداد انگشت شماری از دوستان جهت بازی کردن بدون حاشیه و ایجاد چالش برای خودشون اعلام آمادگی جهت حضور در ساید شمال غرب کردن،
    همچنین اندک اعضای شمال غرب به هر تیمی که بخواد جهت منافع ساید و پبیشبرد بازی بدون حاشیه وقت و هزینشو تو خاک شمالغرب خرج کنه خوشامد گو هستن
    و حضور در این ساید نیازمند اجازه هیچ شخصی نیست.

• با سلام

بازیکنان عزیز

منتظر خلق حماسه های ابدی شما در این سرور هستیم...
    متشکریم از اعلام آمادگی کلیه عزیزان امیدواریم در سرور لذت کافی را ببرید.

از این پس میتوانید برای بحث و گفت گو در تاپیک نقد و بررسی سرور ۳ ایکس راند ۲ ، مباحثه داشته باشید.

با آرزو موفقیت و پیروزی برای تک تک عزیزان ...
    مدیریت اسپیدترا

• Admin

Approved the thread.
  • Admin

Approved the thread.