نقد و بررسی سرور نرمال راند 1| آغاز 2 آذر 1397|

• درود به دوستانم در فروم نه حریفان حقیر !

سلام علیکم :)
    هنوز دارین بازی میکنین این سرور رو ؟! :)))
    میلاد جان تمومش کن دیگه .

پ ن : از کی تا حالا زدن اکانت حریف توی ساید خودی شده کثیف بازی و مولتی زنی و کار بد !!!
    پ ن : وقتی رجیستر میکنی و ساید انتخاب میکنی توی ساید دیگه نمیدازتت .
    پ ن : بیاین برا یه بازی دروغ نگیم خوبیت نداره :)))))

یکی بیاد بگه اینم مولتی بوده :)))

هرکی بیاد ساقی مامور مخفی محل رو معرفی کنه بهم ، جایزه میدم بهش . :thumbsup:
    راستی عکس صرفا برای رفع اسپم هستش و هیچ مصرف قانونی دیگه ایی نداره :P

• aghaye catland accunte valac to saide shomas ? accunte pasargad ke feeder zadin to saide shomas ? ona hich ona player dashtan akhe badbakht acunte conan ba 4 ta dehkade ham to saide shomassss ? accunte gaya ham to saide shomas ? akhe cheghadr to poroi bache ghif ?:D doroste zatet rashtie ama say kon yekam faghat yekam mard bashi albate midonam chize asli ke marda daran to nadari :D manzoram k.... nist azizam ona ke heyvonam dare goftam mard manzoram gh.....:D catland jan . mikhay bazio bebari bia ...... bosi ta begam bachea kolan dige kari nakonan . deghat kardi dishab goftam pa bosi alan migam ....... bosi age ajale nakoe hey badtar mishe :D

• aghaye catland accunte valac to saide shomas ? accunte pasargad ke feeder zadin to saide shomas ? ona hich ona player dashtan akhe badbakht acunte conan ba 4 ta dehkade ham to saide shomassss ? accunte gaya ham to saide shomas ? akhe cheghadr to poroi bache ghif ?:D doroste zatet rashtie ama say kon yekam faghat yekam mard bashi albate midonam chize asli ke marda daran to nadari :D manzoram k.... nist azizam ona ke heyvonam dare goftam mard manzoram gh.....:D catland jan . mikhay bazio bebari bia ...... bosi ta begam bachea kolan dige kari nakonan . deghat kardi dishab goftam pa bosi alan migam ....... bosi age ajale nakoe hey badtar mishe :D

اون اکانت ها رو ما نزدیم امیر پلیر اکانت نوب کبیر زد، دمش هم گرم چیف کرد ، کار خوبی هم کرد چیف کرد ، بازم چیف کنه نوش جونش ، اینطور که خودش به ما گفت ؛ گفته اینا اول بازی به من نارو زدن حتی منو تو اتحاد نمیاوردن و بهم توهین میکردن و مسخره میکردن و همین پلیر های اکانت چین بهم فوش هم میدادن، منم الان تا ( یه نفر از فامیلاشون که حالا سانسور میشه عیبه تو فروم بگم :دی) رو سیخ نزنم ول نمیکنم ؛ پس فسقلی جان پاشو برو خا** بوسی و پا بوسی امیر رو بکن تا بیشتر از این سیخ رو فرو نکرده :دی

هر چند پتک امیر هم نمیتونید بخورید :دی (البته این توهین نیست برگرفته از یه فیلم کمدی و یه اصطلاح هست :دی)

در ثانی ؛ کسی کاتا نکرد که میای میگی داریم کاتا میکنیم ؛ بچه ها چیف کردن بهره برداری کنن :دی

بلاخره وقتی به یکی فوش میدی و توهین میکنی باید بفهمی که یه روزی ورق برمیگرده و اون طرف ممکنه بیاد بالا سرت ؛ پس درس عبرت بگیر و دیگه فحاشی نکن وقتی نمیشناسی طرف کیه و چه کارایی ازش بر میاد ؛ که بعد نیای گریه و زاری کنی :دی

آقا الان که فکر میکنم امیر بنده خدا حق داره ، شما به چه اجازه ای اومدی تو 7*7 کپش ده زدی ؟! قدیما یه قانونی بود که نباید تو حریم خصوصی کسی ده زد؛ شما غلط کردی با مولتی هات اونجا ده زدی که الان اومدی مدعی هم شدی این جنس جدیده !!! :| ساقی تو معرفی کن بگم بچه ها دنبال جنس نابی میگردن برن ازش بگیرن !

valac همونی که اول سرور می اومد دستمال میزد که عاقا نزنید اتحاد منو من با شما هستم و بعد خودش نفر اول رو شمال شرق همر بلند کرد ؟! هر چقدر به این بشر تجاوز کنن البته درون بازی منظورمه :دی حقشه

پ.ن ؛ والا اونی هم که همیشه داشت *** بوسی ما رو میکرد و هی میگفت بگیم ادمین ناتار ادد کنه شوما بودی از چت تلگرامت هم اسکرین شات داریم در این مورد میخای بزارم براش تا بقیه بفهمن پا بوش و دستمالچی و ... کیه ؟؟؟

پ.ن ؛ مثل دخترای 15-16 ساله فینگلیش میتایپه بچم :دی ، اصلا ما چرا داریم تو فروم با یه بچه 15-16 ساله کل میکنیم اصلا lol

• سلام
    اولند تو باید پلیرت جمع کنی (البته کسی ... حسابت نمیکنه)دوما این مولتی هااصلا اول بازی نبودن که بخان به این فش بده یا اذیتش کنن منظورم کودک ازاری هستش
    میلاد دکمه ... نزن خدایش کلی به حرفات میخندیم لامصب داری توی روی خود منم دروغ میگی
    یه چیز درمورد کاتاها بگم کل سایدتون اندازه 3تا از اک های نفره دهم اتحاد ما هم کاتا ندارید یعنی کاتای خالی بزنیم بازم کاتا داریم :thumbsup: :thumbsup:

سوما مصطفی رو ما توی این سرور شناختیم نکته مثبت این سرور همین دوست خوب هستش بعدشم پاچه خاری شما اقا میلاد برای ما مشخص شده و این که برای بردن توی بازی حاضری از (سر بسته گفتم )همه چیزت مایه بزاری ما هم طلبه همه چیز شما هستیم اگر خواستی بیا بهت ادرس بدم
    monakoمامور گربه هایی که ادعای گرگ دارند :saint: :saint: :saint: اره عاموووو

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی

• سلام ممد جان ؛

ممد جان عزیزم خیلی از این حرفا که ما زدیم ، مخاطبش شما نبودی ، نیازی هم نبود در موردش حرفی بزنی ، ولی وقتی میای و میری تو فاز وکیل مدافعی و از دیگران دفاع میکنی خب ما هم شما رو مثل دیگران میپنداریم پس لازمه جواب بعضی از حرفات رو بدم که فاز شاخ بودن نگیری ؛

دستمال چی ساید جنوب رو همه میشناسن موصی فسقلی معروفه ، ولی اگر به تو برخورد لابد خودت هم دستمال کشی میکردی که بهت برخورده وگرنه دلیلی نمیبینم حرفی که مخاطبش تو نباشی رو تو بیای در موردش بازتاب نشون بدی !

ما ادعای رفاقت با کسی نداریم ؛ طرف یا رفیقمونه یا رفیقمون نیست ؛ رفاقت هم یه جاده دو طرفست ؛ یکی مثل افشین پای رفاقتش میمونه، یکی مثل تو به یه جایزه سرور رفاقت رو میفروشه و میره سمتی که فکر میکنه برنده هست و روی واقعی خودش رو به همه نشون میده ؛ تو اگر واقعا رفیق بودی ، حالا من هیچی ، بقیه رفیق هات رو که دست کم دو سه ساله تو گروه تلگرام هستی و باهاشون رفاقت داشتی رو به چندر غاز جایزه سرور نمیفروختی که چه بسا احتمال شریک شدن و جایزه گرفتنت در این زمینه هم ناچیز هست !

یه بار دیگه هم میگم، برای بار دوم صرفا جهت اینکه شاید بار اول رو دقت نکرده باشی ؛ دستمال چی جنوب = موصی فسقلی ؛ ولی خب نمیدونستم تو وکیل مدافع موصی و سایر آش خور ها هستی !

دیگه حالا چه سرور 5 تا اکانت باشه چه 500 تا ! متا سه ب تک هست ؛
    آنچه عیان هست چه حاجت به بیان هست، بر ما تاسفی نیست اگر سه به تک ببازیم چون سه ب تک بوده ؛ ولی بر شما قطعا ننگ و شرم فراوان است که سه به تک ببازید این جمله یادت باشه !

در مورد فوش و فحاشی شدن، والا افشین همیشه تو گروه بوده و هست ، و همه بچه ها دوستش دارن و بعضی هاشون رفاقتشون با افشین قدیمی تر هست تا رفاقتشون با من !!! حتی این یه مدتی هم که نبود همش میگفتن که دیگه افشین رو بیاریم به گروه، ولی خب یکی دو بار سر بحث ناتار و ... مثل اینکه بحث کردن تو گروه ولی خب بحث همیشه هست البته بحث با فحاشی و فوش ناموسی خیلی فرق داره :|
    گروه ادمین داره ، ادمین هم همه چت ها رو میخونه و هواسش هست و بنده میتونم خدمتت تضمین کنم تنها کسایی که فوش ناموسی و ... خوردن دشمنان حاجی بودن و بس ...

در آخر ، ما از تو کینه ای نداریم ، ولی انتظار هم نداشتیم سر یه قرون دو زار این همه رفاقتت رو به گند بکشی !!! ، چقدر نیاز داشتی میگفتی دونگ میزاشتیم تو گروه برات میزدیم عیدی !
    عاقا تو سرور p1 یه اکانت ساختی فارم من بود من ریدش میدادم :دی یادته ؟ sponge bob

در اخر هم هر کجا هستی موفق باشی

• موناکو ماموری در جنوب ؛
    این شخصیت کیست ؟ شخصی هست ترسو که از هفت جد و آبادش ترسو بودن و هستن و این صفت به این اسکل اعظم به ارث رسیده ؛
    احمق خان تو کل سه ساید جمع شدین 1.5 میل دیواری دادین تا یه همر بپرونین ؛ تو چی کاتا داشته باشی اخه بچه قشنگ ؛
    اگر به همین غلط خوری هات همینطوری ادامه بدی ، میام تک تک فیدرات رو میچیفم همونطوری که فیدر های صولتی ، مفسد ، و ... رو چیف کردیم :)
    پس دکمتو بزن برو ... تا تک ده نشدی ؛
    امثال تو ... بیش نیستن، به قول افشین دکمه پایان سرور دست ماست فشار بدیم سیخ میره تو ... ؛ پس قیافه بچه زرنگ ها رو نگیر تو ترسو ای بیش نیستی بچه جان ، با همین رفیق های جدیدت مثل موصی و ... برو سرور بعدی شاید اونجا به جایی رسیدی

یادت باشه تویه ترسو بیش نبودی و نیستی و نخواهی بود ؛

• با سلام و احترام خدمت شما عزیزان

بار‌قبلی عرض‌کردیم که هرگونه فحاشی و بی احترامی به شخص،ادیان،قوم،نژاد بن در پی خواهد داشت،اما کسی توجه نکرد و همچنان ادامه پیدا کرد.

از این پست به بعد مشاهده هرگونه بی احترامی موجب‌ بن از‌انجمن اسپیدترا‌خواهد شد.

لطفا با رعایت ادب پست خودتون رو ارسال کنید در غیر‌این صورت ممکنه پست شما با تغییرات ادمین های انجمن محتوای اصلی‌خودش و منظور‌ شمارو‌عوض‌ کنه!

موفق باشید
    مدیریت اسپیدترا

• ترسو رو برات اشتباهی ترجمه کردن کت لند عزیز اون که فرار میکنه اخرین کارش پلن بره تا یه فیدر مولتی چیف کنه ترسو میشه نه اونی که میزنه جای طرف توی نقشه سوراخ میشه اون میشه سوراخ کن البته منظورم روی نقشه هست

هرکس به پلیرهای تیم من بی احترامی کنه یا احساس کنه شاخ شده شاخ رفته ....
    بیرون این بازی که هیچ اما داخل بازی کاری مکنم روش نشه بیاد فروم
    حیف به حرف ادمین احترام میزارم
    کت لند عزیز شما و هفت جد ابادت دلقک sw و ا این هم رتبه بالا به شما ارث رسیده پس پات از گلیمت درازتر نکن حداقل یه کاری بکن بعد بیا اینجا گنده پاره کن همری که ازت ندیدیم و نخواهیم دید چون قراراه بره پیش کاکتوس جونت و این که از سطل ابی که مصطفی جان بهت گفتن استفاده کن البته هر5دقیقه یک بار چون معلومه 10دقیقه کار ساز نبوده

monakoمامور شاخ شکن se

MONAKO مامور مخفی

• bache joon boro be feeder zanit onam az accuntaye multi eftekhar kon badbakht :D ma mardesh boodim tak target zadim 1.5 mil def azaton parondim dehesham ke parid shoma chi nahayate kareton in boode ke ro acce multi ro kole dehash faik bezarin bad berin yeki az dehaye feedereesho chif konid bishtar az in kari kardi akhe ... palasht :D . ey kash az chatat screan gerefte bodam ke ki dasht vase ki dastmal mikeshid =)):D

boro az satle estefade koon atish gereft baba heyfe cheshme omide kheylia be one bodo boro az satl ab estefade kon :D

• بابا ناموسا دس خوش شما ها سلطان شکر خوری ایران هستین چقدر پرو چقدر ادعا چقدر بزرگ صحبت کردن آخه ! چقدر شکر میخورین آخه !
    این حجم از چرت پرت واقعا بی سابقست تو سطح سرور

موصی گلم تو اون سطل آب .... که از سوزش اون دهایی که امیر چیف کرده گویا خیلی میسوزه :دی هر دقیقه یکبار بمال :دی

مامول مخفی تو یکی که دیگه اصلا حرف نزن ، هر چند من به توی مامول صفت ک* بودن رو نسبت داده بودیم ولی گویا ویرایش شده به ترسو ، که خب به ادمین عزیز باید احترام گذاشت

در ضمن دار ندار ما .....؛ دار و ندارم رو تقدیمت میکنم بچسبونی به دار و ندارت که تا ... (بقیش رو نگیم سانسور کنیم عیبه تو فروم بچه نشسته یاد میگیره) اگر طلبه ای آدرس بده بیام :دی

یادت رفته نانکپ سبز چیف شد دیگه یادت رفته نانکپت خفت شد با کتیبه یادت رفته عیبی نداره، تا باشه از این پلن ها باشه امثال شما ها سبز چیف و صفر میشن، حالا عجله نکن همین روزا میام بالا سر تو هم میام موصی جان

تا صبح بشین حالا تو فروم ک* بگو
    تو یک کو* بیش نیستی مامول مخفی جان

پ.ن؛ اون کو* منظورم "کود" بود تو ولی چون ذهنت منحرف بود چیز دیگه خوندی حالا همون که خوندی اصلا :دی :دی :دی

• اصلا توراس میگی 10بار سبز چیف شدم 10بار خفت شدم 10تا همر ازم دیوار کردی 10تا همر دیگه هم دارم تو چی کار کردی نه کتیبه زنی ازت دیدیم نه همری نه دفی هیچی با این چیزها الان باید یه 500کی گرزی با 100کی تیکا زده باشه دیگه ولی چون میدونیم ازتو بخاری در نمیاد کاریت نداریم بنده خدا با هیچی اینارو ساختیم فکر کن اگر 60تامولتی داشتیم مثل شما چیکار میکردیم

امثال تو مثل گاز نوشابه میمونن چیزی ندارن ولی زیاد نشون میدن خودشون بعد یه مدت که صبر کنی میبینی چیزی ازشون نمونده

با این همه چیزهایی که داشتین بازی به اینجاکشیده همین شرایط اگر ما داشتیم شما قبل کتیبه ها به دزکوبتون برگشته بودین پس بدون تو به ما نمیخوری پیشی ملوس جان

شرایط شما

1-داشتن مولتی زیاد که نقشه کوچیک شبیه قارچ کرده

2- با وجود این همه مولتی شروع به کاتاکردن ساید حرف بکنی

3-بعد فیدر مولتی بزنی (بعد فلترینگ اولین بار دیدیه شده)و نشانه بزرگی میدونن جدیدن

4-زدن فیدر های اکانت (اینم جداد افتخار شده)

5-رشتی بودن و نداشتن .... (که هرچی بگی به خودش نگیره )و حتی به اینم افتخار کنه

با همه اینا بازم مثل گربه میترسی اب یه بخاری داره سیبزمینی هم رگ داره ما از اول سرور چیزی از تو ندیدیم ماشالله هرجا اسمت میاد به خاطرکارهای خوبت ازت تقدیر میکنن

ولی خدایی همینی که هستی باش باعث شدی کلی بهت بخندیم عوض نشو قول بده همیشه بیای فروم مارو بخندونی ماهم میزاریم واندرتون100 بشه خوبه عمو جون

MONAKO مامور مخفی

• با سلام متای 3 به تک... منظور اکانت amirna و pain تو SE + اکانت فلفلی تو NW + ساید SW ... فقط واسه کسایی که این سرور نیستن عکس نقشه کوچیکو میزارم تعداد پلیر ها ام که ملاک نیست... مهم فقط تعداد ساید عه...

• با سلام و احترام
    متای سه به تک جدای از تعداد پلیر از یک نظر دیگه اهمیت داره. وقتی با سه تا ساید طرف هستی پلن زدن و چیدن پلن سخت تر میشه چون با فاصله زمانهای مختلف طرف هستی. و به همین اندازه پلن زدن برای حریف راحتتره چون دستت برای بلند کردن همر بازتره. درضمن وقتی توی یک ساید چندتا اکانت بزرگ تنها باشن مسلما از نظر غارت و منابع در موقعیت بهتری قرار میگیرن. و حتی میتونن به اندازه چندین اکانت دیگه همر و دف بسازن. پس لطفا طوری وانمود نکنید که متای سه به تک تنها با تعداد اکانت و پلیر قیاس میشه.
    البته درنهایت هرکسی اختیار سایدشو داره و حق داره با هرکسی خواست متا کنه و ما هم بابت این موضوع مشکلی نداریم. شما هم با تعداد ما مشکل نداشته باشید.
    بالاخره تیم حاجی بزرگه کاریشم نمیشه کرد. شما هم سعی کن به جای توجیه متای سه به یک تیمت رو بزرگ کنی. سعی کن.

• دقت کردی دو سه روزه تو فروم هی داری له له میزنی کل حرفت هم اینه اینا از ما بهترن دارن در ما میزارن ؛

خب ما خودمون هم میدونیم از شما بهتریم و رو دم شما مونده ، اگر حرفی واسه گفتن نداری هی پست شر و ور نزار ؛ فقط یکسره داری اسپم میکنی ، هیچ نکته ای در چندین پست آخرت نیست ؛

رفتی فحاشی کردی به یه پلیر اونم هر کی نزدیکش بود زد چیف کرد، بجای ناله و گریه زاری یاد بگیر این یه بازیه و به بقیه احترام بزاری ، هرچند تو نه شعورش رو داری نه تربیت خونوادگیشو ؛

والا اون نقشه ای هم که عکسشو گذاشتین ، آدم کور باشه میفهمه جمع اون سه تا ساید شما خیلی بیشتر از یه ساید شمال شرقه ! ولی خب از الان بهانه ها رو جمع و جور کن که فردا اتفاقی افتاد بچسبونی به این بهونه ها ؛

جالبه وقتی خودتون کثافت بازی میکنید و ناتار میزنید عیب نیست ، مولتی میزنید عیب نیست اول سرور این اک مستر سیویل دهن مولتی های ما رو اسفالت کرد ما به رومون نیاوردیم !!! الان یه نفر اومده یه فیدر تو 7*7 کپش چیف کرده به ما میگن مولتی زن خخخخ ،
    خلاصه این کثافت کاری ها رو شما میکنید بعد ما همون حرکات رو سر شما میزنیم میشه عیب میشه بدی ، صداتون در میاد، خیلی جالبه ؛

کل افتخار این سه تا ساید ؛

پروندن یه همر کاکتوس، پروندن یه همر آرشک، پروندن یه همر مستر وی ، دیوار کردن کپ شهرام هفته 12، به قیمت دو میلیون هجومی تلفات دادن ، چیزی حدود 5 برابر همری که از ما گرفته شدن تو این زدنا از شما دیوار شد !

چشمه ای از کارهایی که ما کردیم؛
    پروندن نانکپ آرپیچی زنها، پروندن کپ آرپیچی زنها -----> قاطی باقالی شدن اک ارپیچی زنها
    دیوار کردن نانکپ خاکستری والاک، بعد که ریکاوری همر کرد سبز چیف کردن همین همرش، اون یکی همرش هم که تو راه که لانچ شده بود پرید ، به لطف اون یه اکانت توی شمال غرب چند تا فیدر این لاشی خان هم چیف شد ----> قاطی باقالیا شد اینم
    چیف ده 14 کستل، دیوار جفت همر های کستل -----> الان یا مشغول کشاورزیه یا داره از صفر میسازه هفته 27 سرور !!!
    دیوار کردن بیگ چین، این اگر 400ک گرز میشد... همینطور میساخت و تلفات نمیداد واندر ما رو پودر میکرد ولی الان ت*م واندر ما هم تکون نمیده دیگه :دی
    دیوار جفت همر های اکانت اسان ، دو مرتبه خفت مجدد همرش -----> قاطی باقالیا شده داره از صفر میسازه بازم
    چیف همر 65 ک گرزی موناکو هفته 12 سرور !! بیگی بود واس خودش ولی سبز چیف شد، دیوار بیگ همر تبری موناکو، خفت کامل یکی دیگه از همر هاش 60ک گرزی بود و زدن کتیبه چکمه کوچیک ----> الان 4-5 تا همر 15- 20 ک گرزی ساخته ادا شاخ ها رو در میاره و قمپوز در میکنه فقط
    دیوار کردن همر رنک یک پاپ سرور پاسارگاد
    از اکانت صولتی هم که نگم براتون اون علیرضای پشمک میتونست ورق بازی رو اند گیم به نفع شما عوض کنه مهره سنگینی بود ... حذف شد
    از ما بقی همر های بسیار دیگه ای که دیوار شدن هم نگم براتون فعلا همینا رو داشته باش ؛
    یه زمانی جمع سه تا ساید شما 50ک اختلاف پاپش میشد با ما، الان 20ک از نظر پاپ و ده کمترین قطعا تو پتانسیل دف هم تاثیر داره این قضیه، چه بسا خیلی از اکانتای شما اصلا دف نمیزنن تو فیدراشون با این وجود آمارشو دارم که میگم

حالا یکی بیاد بگه ما این وسط ضرر کردیم یا اونا ضرر کردن ؟!

در مورد اکانت من ، آقا من یه همر دارم 10ک شمشیری ، یه همر دارم 12ک شمشیری ، یه همر هم ته ساید دارم 20ک شمشیری ، هر سه تاشون هم فقط یه سه چیفر دارن هر موقع نیاز شد بزنم برا چیف ، اصلا من دف سازم من چیزی ندارم من فقط جاسوس و محافظ میسازم برای ساید ، ولی در عوض مغز اینو داشتم اینقدر شما رو دیوار مالی یا سبز چیف کنم ؛ همین کافیه برام،[/i]
    خلاصه کلام پلیر با لیدر خیلی فرق داره امیدوارم بفهمی اینقدر نگی هیچی ازت ندیدیم چون من مثل تو یه پلیر ساده نوب نیستم هی همر بسازم هی بزنم دیوار افتخار کنم که خفت شدم و چیف شدم و دیوار شدم !!!!!

امضا مامول *خمی جنوب شرق پناهنده به جنوب غرب و دستمال کش دو طرفه شمال غرب ، استاد سبز چیف شدن، استاد دیوار شدن، استادن خفت شدن همر و کتیبه دادن خلاصه هر چقدر از القاب و مهارت های این استاد بزرگوار بگیم کم گفتیم، استاد ما هستن ایشون، استاد بیا به ما یاد بده چطور سبز بگ* بریم بعد در عین حال اعتماد به سقف بگیریم بیایم فروم بگیم آرهههههه اونی که سبز بگ* رفت من بودم کار هر کسی نیست سبز بگ* بره و این حرفا، خلاصه ادرس ساقی یادت نره :D

اگر بازم پست دری وری و بی محتوا و علکی اسپم کنید ، ما به *** چپمون دایورت میکنیم ... باید تایم بگیر با 10-15 تا از دهاتون میخام یه پلن بزنم ،خیلی ساده بزنم یه فیدر بپره خخخخ فقط یه فیدری که توش واندر کوب داره :دی

پ.ن؛ شمال غرب فقط یکی دو تا اک نبوده، تبدیل به یکی دو تا اک شده ;)

• خب میبینم خوب بلدی جو سازی کنی همهچیز برعکس نشون بدی همون همر کاکتوس با 10کاکاتای رومی خالی بزنی واندر میاره پایین
    بعد تولیدری واقا جدی میگم توساید که توپشمک لیدر ش باشی

تو یه بزدل بیش نیستی

MONAKO مامور مخفی

• تو اگه ...... همون اولم میگفتی مخاطبت کیه، نه اینکه بیای چرت و پرت تفت بدی بعد بگی با تو نبودم
    فاز شاخ بودن ندارم داشی ولی خو اگه ما شاخ نیستیم تو داش*اخم نیستی.
    p1که اصلا من بازی نکردم نکبت:| یه اکانت برات ریجیستر کردم فقط:| عامو تو دیگه از ...رعدوبرق درست میکنی؟:)))
    این سرور هم که از اول بهت گفتم اکانت از من نیست از گروه هم اومدم بیرون...الان اومدی میگی برا 2قرون؟؟؟؟ خدا خر رو دید بش شاخ نداد:|
    پسر خو از بچه ها تیم خودت بپرس... الآن این بازی 3به تکه؟ تعداد اکانت هاتون 2برابر!!خو چرا نمیای یه سرور شلوغ ادعا 3ب تک کنی؟

• :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
    شاخ نبینم

MONAKO مامور مخفی

• درود به با شرفا و بی شرفا
    خوب اومدم یه سری مساعل برای گنده لاتمون توضیح بدم که ... خوری زیادی میکنه

اقای .... از اول سرور فقط .... میکنی چه ....خوردی یه پلن درست رفتی که هی من لیدرم من لیدرم میکنی
    خوب مرتیکه مامور ... دادن تویی که میایی ...... میکنی معلوم نیس از زیر کدوم بته در اومدی تو
    خوب یه خودی از خودت نشون بده ببینم ....کدوم .... هستی تو
    اقا افشین که هی میای پیام میزاری میلاد تمومش کن شما حق حرف زدن نداری میلاد اگه می تونست چیزی بخوره همون موقع میخورد

نوری پرچمت بالا

سعید کستل .. میلاد۲

• aghaye catland mishe be on .... ke omade gofte ma avale server behesh fosh dadim va to etehad rahesh nadadim begin age vaghean ...... pedareti mardone va dorost harf bezan age na ke hich :D etehade ma ke az aval kolan 3 ta accunt bod kasi be ma name ya pm nadad ke bekhaim begim nemiarim to etehad ya foshesh bedim . catland jonam goftam behet age mikhay bebari bia ..... bos kon ta be bachea begam ke kolan dige bazi nakonan bezaran bebari vagarna ba in k... kalak bazia be jai nemiresi :D . toi ke miyay hey shekar mikhori 3 be 1 akhe oskol alan se ke accunta khodetonan bejoz amirna va pain baghiasho beri bebini accuntaye khodeton omadan deh zadan pas 3 be 1 koja bood ?:D aghaye catland onmoghe ke miomadi dastmal mikeshidi ke ma bademon nemiad big hammer server bahamon basheo in harfa chera be khodet nemigofti dastmal chi ?:D ma didim shomaha adam nistin ba inke hich kodom az bachea sw nemishnakhtam ama tarjih dadam berim ba ona ta ye oskolai mesle shoma ke faghat vase jayeze bazi mikoanan va sherafat va asle bazio vase bordan zire soal mibaran :D

beja kaf khabi to forum boro ye plan beriz bia feeder multy mano bezan chif kon badbakht :D

• aghaye catland mishe be on .... ke omade gofte ma avale server behesh fosh dadim va to etehad rahesh nadadim begin age vaghean ...... pedareti mardone va dorost harf bezan age na ke hich :D etehade ma ke az aval kolan 3 ta accunt bod kasi be ma name ya pm nadad ke bekhaim begim nemiarim to etehad ya foshesh bedim . catland jonam goftam behet age mikhay bebari bia ..... bos kon ta be bachea begam ke kolan dige bazi nakonan bezaran bebari vagarna ba in k... kalak bazia be jai nemiresi :D . toi ke miyay hey shekar mikhori 3 be 1 akhe oskol alan se ke accunta khodetonan bejoz amirna va pain baghiasho beri bebini accuntaye khodeton omadan deh zadan pas 3 be 1 koja bood ?:D aghaye catland onmoghe ke miomadi dastmal mikeshidi ke ma bademon nemiad big hammer server bahamon basheo in harfa chera be khodet nemigofti dastmal chi ?:D ma didim shomaha adam nistin ba inke hich kodom az bachea sw nemishnakhtam ama tarjih dadam berim ba ona ta ye oskolai mesle shoma ke faghat vase jayeze bazi mikoanan va sherafat va asle bazio vase bordan zire soal mibaran :D

beja kaf khabi to forum boro ye plan beriz bia feeder multy mano bezan chif kon badbakht :D

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

MONAKO مامور مخفی