نقد و بررسی سرور نرمال راند 1| آغاز 2 آذر 1397|

• خوب به سلامتی کتیبه ها هم اومد :)
    یکی از دوستان بشینه یه تجزیه تحلیلی بکنه برا فردا شب ، ببینیم به کی چی رسیده

پ ن : کسی میدونه دف کتیبه یونیک چقدره ؟
    پ ن : ما از دیشب ریدو خاموش کردیم . اما رنک 1 هستیم همچنان ، یعنی ما نمیتونیم کتیبه بزنیم ؟!

• به نام خدا

خب امروز یه تحلیل کامل در مورد سرور1 نرمال( راند 1)براتون میزارم که امیدوارم خوشتون بیاد (کاملا بی طرف )

خب نگاهی به جدول کتیبه ها میندازیم

خب اول تعدا کتیبه های گرفته شده

ان ای: 2کتیبه یونیک + 0کتیبه بزرگ + 9کتیبه کوچک =11کتیبه در کل

اس دبلیو: 3کتیبه یونیک + 3کتیبه بزرگ + 10کتیبه کوچک =16کتیبه در کل

ان دبلیو : 1کتیبه یونیک + 3کتیبه بزرگ + 2 کتیبه کوچک = 6کتیبه در کل

اس ای : حذف دسته جمعی

خب به خاطر نبودن یک ساید بقیه کتبه ها روی زمین هستن و ساید ها با جمع اوری کتیبه های یونیک و کوچیک (به خاطر تاثی بیشتر ) فعلا کتیبه های بزرگ جمع نکردن

سطح سرور خیلی بالا نیست به البته با این تعدا پلیر خوب تونستن کتیبه ها رو جمع اوری کنن

خب از کتیبه گرفته شده معلومه که SWتونسته کتیبه ها رو خوب جمع کنه و کتیبه های بهتری بزنه و این نشونه داشتن همر زیاد و هماهنگی این ساید هستش و حتما میتونن دفاع این همه کتیبه رو بدن!!!! چون دفاع کتیبه هم مهم هستش ودر غارت بعد ازNEدر جایگاه دوم هستن

NEدر مرحله بعدی کتیبه های خوبی جمع کرده و نشون میده که همرهای کمتر ولی سنگین تری دارن چون با تعداد اکانتهای موجود در NEو غارت بالاشون انتظار خیلی بیشتری ازشون بود واین نشونه زیاد بودن مولتی هستش و یا شاید هماهنگ نبودن اعضا و شایدم ازهمرهاشون برای گرفتن کتیبه استفاده نکردن و پلن دیگه ای دارن

NW دراخر هستش و با تعداد پلیرهای کمتر نسبت به دوساید بالا تر تونسته 6کتیبه رو بگیره و با این تعدا پلیر خوب تونسه کتیبه هارو جمع کنه نسبت غارت این ساید به بقیه کمتر هستش و داری همر کمتر و به همون میزان دف هستن ولی با چندتا اک قدرتمند احتمل داشتن همر های سنگین رو دارا هستن

درکل سرور متوسط و کمی ضعیف رو شاهد هستیم وشاید یه دلیلیش حذف دسته جمعی ساید SEبود که اگر بودن رقابت جذابتری در پیش بود ولی سرور جذاب و غیر قابل پیشبینی داریم

و بازی کاملا بالانس و شرایط یکسانی رو داره و هنوز هیچ متا یا نپ بسته نشده و همه سایدهای موجود به صورت انفرادی کار خودشون ادامه میدن

خب این یه تحلیل نسبی از جمع اوری کتیبه ها و وضعیت سرور

امیدوارم خوشتون امده باشه

• من خوابیدم جنگ کوچولومو بردید

کوفتتون شه :D

2 ساعت دیرتر خورد همرم

بیا ببر . ناراحتی نداره که
    الان چی به چی شد در نهایت ، چرا هنوز اینهمه کتیبه رو زمین هست .
    آقا چکمه یونیک رو با احمق یونیک معاوضه میکنیم . یه جنگم روش میدیم :)
    خداییش منابع خیلی کمه . دوست عزیزی که داشتی ناتار کاتا میکردی . الان چوبشو میخوری . ماهم کنارت میخوریم :|
    چرا هیچکی نمیاد کل کل و کری خونی ؟!
    یه سوال دیگه ، این اکانت USSR مال کیه ؟!

حداقل بیاین یه خورده جوک بگین

تاپ 10

• سلام مجدد
    از اتاق فرمان اشاره میکنن که دوباره داره داستان ناتار کاتا کردن شروع میشه
    از همین تریبون به همه دوستان حاظر در سرور پیشنهاد میکنم که نکنین این کار رو . ببینم ناتار کاتا شده . کل ناتارهای سرور رو کاتا میکنم و چیزی که زیاده کاتاس تقریبا روزی 40 تا ناتار رو میتونم تخریب کامل کنم . بعدش هم مولتی باز ها کاملا مشخص هستن توی تاپ تن رید . مولتی ها ها رو هم کاتا میکنم . که کلا سرور بره روی لاست گندم .
    در مورد این داستان زیاد صحبت شده ونیازی نیست بازم در موردش صحبت بشه .
    بیایید سالم بازی کنیم !

• سلام مجدد
    از اتاق فرمان اشاره میکنن که دوباره داره داستان ناتار کاتا کردن شروع میشه
    از همین تریبون به همه دوستان حاظر در سرور پیشنهاد میکنم که نکنین این کار رو . ببینم ناتار کاتا شده . کل ناتارهای سرور رو کاتا میکنم و چیزی که زیاده کاتاس تقریبا روزی 40 تا ناتار رو میتونم تخریب کامل کنم . بعدش هم مولتی باز ها کاملا مشخص هستن توی تاپ تن رید . مولتی ها ها رو هم کاتا میکنم . که کلا سرور بره روی لاست گندم .
    در مورد این داستان زیاد صحبت شده ونیازی نیست بازم در موردش صحبت بشه .
    بیایید سالم بازی کنیم !

سلام

اتفاقا داشتم میومدم راجع به همین صحبت کنم

من چند تا لیست دارم
    کل ناتارای سرورو میزنم
    حالا همتون دارید احتمالا
    میتوونید ببینید روزی 4-5 تا ناتار کم میشه که رو اعصابه
    همین الانشم رو لاستیم
    اگه ادامه پیدا کنه خود منم ترجیح میدم همه ناتارا کاتا شه + مولتیا
    لا اقل همه با هم میریم رو لاست

پ.ن : اینارو بیخیال ، جنگ آموزو نمیدید من ؟! :D

• واقعا برای خودم متاسفم که شرایط بازی کاری کرده که یه عده ادم که اصلا معلوم نیست کی بازی یاد گرفتن کجا پلی دادن امدن یه حرکت هایی هم میکنن بعد افتخار هم میکنن 1درصد فقط 1درصد گر درست بود کارها الان ان ای نباید وجود داشت

monako مامور مخفی sw

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط norollah ().

• تهش ساید nwبازی رو میبره
    بازی هم که حدودا 3به 1 هست
    ساید se که 3تا اک داره الان رفتند تو اتحاد sw البته متا و... نمیشه بهش گفت ولی خب رفتند دیگه
    nw هم به جز اک من بقیه دارند برا sw بازی میکنند چون 3هفته قبل پلن ne روی sw با دف nw دیوار شد و دف اکانت pasargad
    ولی 3به 1 نیست
    یک در مقابل یک به اضافه 10تا اک کمکی از بقیه ساید ها

• نمیشه بازی پیش بینی کرد ولی حدس هایی زده میشه

البته تعداد اکانت های ne بیشتر از 3تاساید دیگست که توشون خبری نیست ولی کیفیت اکانتها خیلی بیشتر از neهستش و پلیرهای حرف اهی تر هستش
    و این که خودتون معرفی میکنید بیشتر بشناسیمتون

monako مامور مخفی SW

MONAKO مامور مخفی

• سلام خدمت همه دوسنان این سرور من گیر کردم بین دوستانم توی ne و sw برای ادامه بازی !اول سرور بحث هایی بود و وجود داشت و این که فقط تنها چیزی متوجه شدم .
    میلاد رشتی کارای جالبی کرد به pv من اومد و عذر خواهی و فاز رقاقت برداشت و امروز رمزمون رو تنیدونم پطور بدست آوردند به هر حال کل دفاع مارو بک کردند و این که من از قبل گفتم تنها سایدی که میزنم nw است!و نوی جنگ sw و ne دخالتی نمیکنم اما خوب باید یادمون باشه میلاد یه آدم رشتی است به غیرت و درست کاری معروف بود روی حرفش موند و اون التماس هاش که کمکش کنم رو فراموش کرد و الان همر روی ما لانچ شد از ساید خودمون اونم با زمانی که دفاع بک شده:)) حالا کاری نداریم که چقدر با ما فاز دوستی ببرداشته بود و هر شب پیام میداد!به هرحال بازی و جهت سرگرمی است در کل! امروز رمز مارو به هر طریقی شد بدست آورند و دفاع مارو بک دادن و دو تا همر من داره میپره! اصالا حالا کاری ندارم با این بحث رمز اکانت mofsed هم داشتند و الان تمام انبار هارو یک رشتی با غیرت درست کار تخریب کرده و از اکانت خودش هم wolfland گلد داده روی اون اکانت و خراب کرده به هر حال از نظر مولتی هانتر مشکلی نیست و میگن خوب رمز داشتند:))امیدوارم پیگیری های لازم رو بکنند و این کثیق بازی کردن ها پیش نیاد البته خوب هرکسی ممکنه رمز داشته باشه و بزنه اکانت دیگران خراب کنه و این به هرحال یک مستخدم که کلید خونرو داره و دردی میکنه از اون خونه باید مجازات شه ، موضوع بعدی راجب این که روی اکانت ما لاگین داشتند نمیدونم به چه صورتی رمز مارو بدست آوردند اما چندتا سوال از تمام بازیکنا دارم: 1.اگر این مشکل پیش بیاد برای شما با اکانت رو به رو اینقدر دقبق پیش اومده مولتی باید چه رفتاری داشته باشه؟ 2.اکانت mofsed رو کاتا های من پارک بوده به نحوی گیر آوردند و روی اکانت بودند و خفت کردند رو نباید بک داد؟ 3.وظیقه مولتی هانتر توی این سرور چیه؟اکانت ما به یه صورتی رمزش درومده دفاع ما بک شده و الان همر های ما دارند میپرند مولتی عزیز ببینیم چه مسیولیتی در این مواقع انجام میدهند!!! در کل بازی کثیف چیزی برای گفتن نمیگذازد:))

• سلام
    علیرضا جان درکت میکنم سرور ۶ ای ار همین بلا سر بنده امد پس کامل حالت میفهمم من که ناموس نزاشتم برای طرف چون اگر میود درست میزد حتی سوراخمم میکرد ناراحت نمزشدم چون دفم زده بود به ناتار بعد باهمرم دف کرده بودن خیلی بهم فشار امد در مورد رمز هم هم حق بامولتی ولی نباید کار این پلیر باب بشه الان اقا میلاد یه تیکه برای یکی از اک های ماهم رفته شیطنتی کرده و اخرش که چی سرور های بعدی شمارو با چه اسمی یاد میکنن من به عنوان یه پلیر از مولتی هانتر میخوام که یه برسی بهتر بکنن با این که حق با مولتی هانتره ولی اینکار این اک بی جواب نمونه

در مورد اون بتن که نوشتید جدولم نبود ۱میل دف پاره کردیم و این که ناتارکاتا کردن الانم رفتید روی اک ها سو استفاده از اعتماد اخرسر هم باید فیدر کاتا کنید کثافت کاری تون تکمیل بشه واقعا باید گفت ....تو این بازی کردنتون واقعا متاسفم برای خودم که حریفم انقدر حقیر هست که ادم نتونه ازش تعریف کنه یادتون در مورد سطح بازی بهتون گفتم در حد منم نیستی الان ثابت شده به همه بهتر بیشتر از این ابروی حرفه ای هاو پلیرها رو نبرید یه تازه وارد این حرکت هارو ببینه دیگه بازی نمیکنه در هرصورت درست بازی کنیم تا حداقل جایی اسم مون امد حرف های خوبی زده بشه نه فهش این چیزا

در مورد بازی هم که دم خودمون گرم دم بچه ها هم گرم همه کسانی که همکاری کردن

سوال :این موناکو این همه همر از کجا اورده :?: X( X(
    جواب : وای پشمام :!: :!: =O =O =O
    :D :thumbup: :thumbup: :whistling: :whistling:
    monako مامور مخفی sw

MONAKO مامور مخفی

• یه چیزم در مورد نوب کبیر بگم در مورد ساید بازی

چند تا پلیر از ان دبلیو امدن پیش ما ولی با احترام ما ازشون درخواست کردم و از اول پیش ما بودن

داداش شما برای سایدت بازی نمیکنی شما سمت کسی که فکر میکتید برنده هستش بازی میکنید ما ۱گوشه از قدرت نشون دادیم و مستقیم روی اکی که دف داشتید زدیم فکر نکنید خبریه
    خبر هست خبری دراه است گوشه دومی در راه هست
    خخخ

MONAKO مامور مخفی

• یه چیزم در مورد نوب کبیر بگم در مورد ساید بازی

چند تا پلیر از ان دبلیو امدن پیش ما ولی با احترام ما ازشون درخواست کردم و از اول پیش ما بودن

داداش شما برای سایدت بازی نمیکنی شما سمت کسی که فکر میکتید برنده هستش بازی میکنید ما ۱گوشه از قدرت نشون دادیم و مستقیم روی اکی که دف داشتید زدیم فکر نکنید خبریه
    خبر هست خبری دراه است گوشه دومی در راه هست
    خخخ

nori jan mohem nist bezar harki harchi delesh mikhad bege man ke avale server hich kasio nemishnakhtam ama didam maram marefate bachea sw kheyli behtar az ne hast vase hamin ma ham ba jon va del davate shomaro ghabol kardim . dash khodemonima cheghadr def parondim damemon garm :D khkhkhkhkhkhkhkhkhkhkhkhkhkhkh
    پ ن : نیم وجب باش ولی مرد باش
    پ ن 2 : الان معنی کروز فهمیدین یا هنوز تو شکین D:

• درود به همه بچه ها به جز پول پرست ها

اقا شنیدم یکی از دوستان بخاطر اینکه بتونه پولی که خرج سرور کرده رو در بیاره داره انواع کثیف کازی هارو میکنه از دور بهت سلام میرسونم ملعون
    یکی از دوستان دیگه هم اداعای رفیق چند ساله بودن کرد (نه با من) ولی متاسفم برا رفاقتت

ما هستیم و می مونیم چه بازی رو ببریم چه نبریم

پ ن > راستی ملعون پول خواستی پیام بده برات یورو بزنم

• مصطفی داداش نداشتیم اصلا همچین کروزی زدی وسط بتن پودر شد فکر کنم رادار گریز بود لعنتی

مصطفی اکانت بده جنازه بگیر اتحاد بده قبرستون بگیر
    خخخخ
    این بنده خدا کاکتوس توی فکر زدن شما بود دف سایدشون پرید نفر بعدی دیگه گزینه دفاع ساید رو نداره خخخخخخخخخ

دم همه بچه مشتی با معرفت ها گرم

معرفت دور گرانیست به هرکس ندهندش
    پر طاووس قشنگ هست به کرکس ندهندش

MONAKO مامور مخفی

• سعید داداش پول بلیط قطار ۱۰۰یورو هستش بده به این بنده خدا ۱روز نرو بیرون بزار بنده خدا به زندگیش برسه خخخخخخ

لعنتی چیکار میکنی اخه به خودت رحم کن همین الان ناتار نامه زده گفته به میلاد بگید ۱۰۰کا تیغ پوش دارم چند میخره البته قبلش باید توبه کنه که با کروز چین نزننش اینا ۱مل پروندن ۱۰۰کی چیزی نست

اقاتوبه کنید توبه

MONAKO مامور مخفی

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط norollah ().

• nori azizam akhe dige chizi namonde ke bekham begam jenaze begiram :D yeroz goftam mizanam sorakhesh mikonam bavar nakard hala shansesh goft 4ta katibe ba in hammer zade bodam va koliam lost bi gandom dadam :D . in catland koshesh nistesh :D . nori to inhame hammero chejori akhe to ye acc ja dadi haji ye kelas amozeshi bezar :D

• Saeed jan bordan mohem nist mohem ine alan midonam chanta doste ba marefat daram na kasi ke bekhatere bord dast be khodforoshi mizane :D