نقد و بررسی سرور نرمال راند 1| آغاز 2 آذر 1397|

• سلام ملت :)

داشتم رد میشدم از اینجا . دیدم هنوز دارین ناتار میزنین . گفتم بیام یه خورده بخندم :))

اون اوایل سرور گفتم اگه ناتار بزنین ، ناتار زنی باب میشه . بعد همه ضرر میکنن . الان دارین نتیجش رو میبینید . خیلی دوس دارم اون بچه زرنگی که اولین بار زد رو بشناسم و ازش بپرسم ماذا فاذا :)))

یکی یه عکس از واندرا بیاد بزاره تو فروم . یه خورده اکتیو باشید .

پ ن : میلاد تموم کن سرورو دیگه :)))

• سلام ملت

زد و خورد زیاده ولی کسی عکسی رو نمیکنه جالبه خبری از مولاکو نیست تو فروم فقط صبحا میاد تو حراجی نوار زخم و چسب زخم میخره لامصب هنوز خونریزی داری :D ، من که همه لینک ها رو آرشیو میکنم برای نسل های بعد نشون بدم چطور سه تا ساید رو لوله کردیم :thumbup:

افشین جان دکمه تموم شدن سرور قبلا زده شد !!! تایمرش به راه افتاده حدود 40 روز دیگه ایشالا، یکم قراره بزنیم سر و کله واندر همدیگه بازی کش پیدا کنه بنا به دلایلی محرمانه ! :whistling:

ملت اول میان جنگ بزرگ رو سبز میدن بعد چهل روز میان یه همر میدن اونو پس میگیرن، خو بهتر نبود از اول روش دف میریختی و نمیدادی خخخ
    ملت هنوز بدون رم یا هیرو دارن اتک میدن !

{{
    تا اینجا که ما فهمیدیم معماری منحصر رو واندر تاثیر نداره (رو دیوار و همه ساختمان ها غیر از خود واندر تاثیر داره)

سنگ تراشی هم فقط رو خود کپ (همون دهی که توش ساخته شده تاثیر داره و ربطی و تاثیری رو واندر نداره)
    مورال هم واسه واندر نداریم اصلا ؛
    }}

یکی بازی بلد بیاد این حرفا رو تایید کنه، ما هنو شک داریم به بعضی چیزا :دی

برنده سرور معلوم نیست ولی قطعا سایدی که زحمت بیشتر کشیده برنده میشه که همه میدونیم =)
    اونی که فکر میکنه زرنگه بدونه ما همیشه یه قدم ازش جلو تر هستیم =)

واندر ما هم 8 ساعت عقب تره :|

WolFlanD © 2011

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط T.N.T: ویرایش اشکال نگارشی ().

• با سلام به دوستان سرور
    از موناکو گفتین خواستم بدونید آقا نورالله به فروم اومد و فقط از واندر عکس گذاشت
    بحث نکردنش هم به این دلیله که قرار شد بی خیال حاشیه بشیم که خدایی نکرده باز هم به همدیگه توهین بی جا نکنیم و فقط به بازی ادامه بدیم
    هر بازی هم در نهایت برنده ای خواهد داشت انشاالله هرکس که واقعا حقش هست پیروز میشه

Sw4ever

• اولین اتک از ساید ne روی واندSW
    یعنی با همین 150تا گرزی دف کردیم ما !!!!!

یه سوال دارم از توتال بزگ میشه یه توضیح بدین شما که این همه روی رمر زدن ما حساس بودین چرا واندر بدون رمر زدین ؟؟؟؟؟

رم توتن دست دوم سطح 20به فروش میرسد کلویی 500 فقط یه بار لانچ شده :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :D :D

• اینجاست شاعر میگه خدای دف هم باشی واندر سوراخ میکنیم

همون موقع که میلاد گفت همرهای شما دیوار شد و و لنگ کفش های ما شد بیگ سرور من موندم کی رو میگفت و کی قرار همرهاشون بیگ بشه ؟؟؟؟

شما میتونید با عکس همرهای ما نمایشگاه بزنید اسم نمایشگاه هم بزار

همرهای monako مامور مخفی sw

مگه 1نفر میتونه توی سرور نرمال چندتا همر بکشه ؟؟؟

هنوز هم رمر به فروش میرسد

تا الان 6 تا همر از من فقط زده شده و این داستان ادامه دارد

توتال همرت بزن ببینیم از اول سرور همرت دست نخورده بینیم چی شده ؟؟؟؟جزور نفرات اول تا 3وم که نبودی

• درود بر یاران وفادار و ننگ بر دشمنان :دی

این همر هایی که جنوب زد

این همر رنک 3 سرور بوده عزیزان

اینم که میبینید همر رنک 1 سرور بوده

جفتشون هم با یه مقدار اندک دلاور دیوار کردیم =))

ولی جنوب بلوف میزنه مثل چی که با گرزی ما رو دیوار کرده دفشون یه مقدار اندکی از این چیزی که تو این لینک زیر میبینید بیشتر بود ؛

حتی شوالیه همر واندر زنت هم فرستاده بودی گوجه جان ؛

یه جوکی این وسط مطرح هست به این شکل ؛

متاشون سه سایده هست ~~~~> sw+se+nw
    از اول سرور هم با هم بودن یعنی از خود روز اول سرور بر منکرش هم لعنت =)))

اسم هولدر واندرشون Wonder oF West ، واندر غرب !!! همینجا ج.ش رو کلا لاش گذاشتن

الان هم سخنگوشون که فقط یه بلندگو دستش گرفته و میاد فروم پلیر دیفالت SE بوده که ده دیفالتش چون چیف شد اونم سبز ! الان میاد میگه واندر جنوب غرب !!! انگار جنوب غرب تکی در حدی بوده که واندر بگیره

خوبه 80% دفشون از nw براشون صادر شده ، ولی بازم توسط ی پناهنده میان تو فروم گنده نمایی که واندر sw هست !!! sw تکی رو ناتار حریفه =)))

میخای حرف بزنی بیا مثل ادم بگو ضعیف بودیم سه ب ته متا کردیم شاید فرجی بشه که نشد! این حرفا رو برو جلو یکی بزن که تو سرور نیست شاید باور کنه =))

ما همری که لانچ کردیم رو واندرشون رنک 7 سرور بود اون موقع با توجه به آمار بخش عمومی ! شما همر رتبه 1 و 3 روزدی گلم تو دو تا زدی ما یکی زدیم !
    دوباره بده بالا ناتار یه حالی بهت بده دوباره میزنیم

چرا رم بزنیم ؟ چرا رمر بسازیم برای واندر وقتی معماری یونیک هست 30ک رم نیازه جای 30ک رم ک فقط بخاد دیوار رو بزنه کاتا میسازم تاثیرش بیشتره !

در کل شنیدی که میگن یا ما میبریم یا ناتار ؟ ترجیه میدیم ناتار برنده بشه =)) تا یه مشت مفت بر توی متای سه به تک بخوان مفت بری بکنن ؛

/ویرایش شد .

بره بهش بگه که من دف سازم و از هفته 7 ام سرور تو پروفایلم نوشتم که دف سازم هی میاد میگه تو همرت رو رو کن رو کن ،
    همر من همین 20ک شوالیه هست ، بقیش دفاعه مطلق هست ، ولی خب تو با 5-6 تا همرت چی کردی ؟
    اصلا تو 20 تا همر داشتی بازدهی این همر هات چی بود ؟؟؟ یه بار دیوار واندر رو انداختی ؟ فقط همین ؟!
    از اون طرف هم همر خفت دادی مفتی ! 70ک گرزی هم قبل کتیبه سبز چیف دادی، بازم بیا با ادعا بگو من 10 تا همر دیگه هم دارم ؛

آقا ما یه 20ک شوال کشیدیم تو ده دیفالتمون چون ریدش خوب بوده ، این کارا هم باهاش کردیم هنوز هم هستش صحیح و سالم ؛ مولاکو هم 10 بار همر ساخت ده بار دیوار شد، کل بازدهی همر هاش یه بار دیوار واندر زدن بود، قضاوت با شما

یه خسته نباشید ویژه هم ب تیم sw که اومدن کپ مولتی و دف ساز بزنن دیوار شدن ؛ اومدن همر ایمورتال رو بزنن دیوار شدن ، کلا دیوار شدن دیگه ، دیوار ، دیوار ، یه دیواره یه دیواره که تمومی نداره =))

بیشتر از 6 تا عکس نمیشه گذاشت وگرنه میزاشتم بازم،

میگم حالا که از سوراخ موش در اومدی یه یادی هم کنیم به همر ده Wild Cat و Supp 1 که سبز چیف و صفر شدن ، خاستم اشاره ای کنم که هنوزم فارم مایی ؛ یک فارم همیشه فارم هست چه در دژکول چه در اینجا چه در متای سه به تک چه در عمق ساید حریف ، فارم فارمه دیگه عامو شاخ و دم نداره که پسرم ؛

اینجا متای فریوندیونی است سرزمینی که دیوار شدن خفت شدن و سبز چیف شدن جز سنت و افتحار آنها هست ؛
    باشد که فریوندیونی ها رستگار شوند ؛

پ.ن ؛ افشین جان بیا کسی که ناتار زنی رو شروع کرده پستت رو ریپلای کرده بلاخره بعد 40 هفته از سوراخ موش در اومد ، سوراخ موش گرون شده آخه !!! =)))

در آخر هم این رو بگم هر موقع ویرایش شد ، حسش بیاد ، میام فروم جواب تون رو میدم حسش نیاد ویرایش شد ، نمیام پس زیاد تو سر و کله خودتون نزنید تو فروم ؛

• آخر بازی عکس همرهایی که در نظر تو بیگ بودن چیف شدن عکسش میزارم صفا کنی توی دهکده 10کا گرزی بوده چیف کردین فکر کردین همر اونجا بوده ؟؟؟/

از این عکس ها هم ما خیلی زیاد داریم خودتم میدونی روی ان 1من فقط 4تا همرتون دیوار شد چرا دست پا الکی میزنی درک نمیکنم 1همر تو داری که عمرا به 100کی نمیرسه با نهایش بترکونه با 12کی کاتا و چند تا اکانت دیگه که اصلا مهم نیستن تازه شما 4بار دیگه واندر بزنید تازه مساوی میشیم و اگر خدای دف هم باشی و 100بار دیگه هم دیوار 20کنی باز واندرتون صفر میشه و عمران پوینت همرهای شما به همرهای مانمی خوره همون همر که رتبه 3بود 1بار کاملا دیوار شد روی کاتوس 4ماه پیش ولی بازم جزو همرهای اول بود همر رتبه 13 شما رتبه 4تون کلا 10کا شمشیرزن با 10کا شوالیه فرقش دیگه مثلا یکی 80کا شمشیرزنه اون یکی 85کا شمشیرزن نه شما میبرین نه ناتار دیوار ناتار رو هم میارم پایین و درمورد شوالیه هی واندر زن همین بس که شانس اوردی سزار ها کامل نرسیدن وگرزی ها مادف ساز بیکار نداریم باید سربازخونه اصطبل روشن باشه حتی اگر جاسوس بسازه دف پاین ما نشانه از همرهایی دارد که واندر رو سوراخ میکنن

راستی چند تا کتیبه داریم به دردمون نمیخوره باچند تا همر خواستی بگو بدم بهت این جدی میگم

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط norollah ().

• ویرایش شد.

آخر بازی عکس همرهایی که در نظر تو بیگ بودن چیف شدن عکسش میزارم صفا کنی توی دهکده 10کا گرزی بوده چیف کردین فکر کردین همر اونجا بوده ؟؟؟/

از این عکس ها هم ما خیلی زیاد داریم خودتم میدونی روی ان 1من فقط 4تا همرتون دیوار شد چرا دست پا الکی میزنی درک نمیکنم 1همر تو داری که عمرا به 100کی نمیرسه با نهایش بترکونه با 12کی کاتا و چند تا اکانت دیگه که اصلا مهم نیستن تازه شما 4بار دیگه واندر بزنید تازه مساوی میشیم و اگر خدای دف هم باشی و 100بار دیگه هم دیوار 20کنی باز واندرتون صفر میشه و عمران پوینت همرهای شما به همرهای مانمی خوره همون همر که رتبه 3بود 1بار کاملا دیوار شد روی کاتوس 4ماه پیش ولی بازم جزو همرهای اول بود همر رتبه 13 شما رتبه 4تون کلا 10کا شمشیرزن با 10کا شوالیه فرقش دیگه مثلا یکی 80کا شمشیرزنه اون یکی 85کا شمشیرزن نه شما میبرین نه ناتار دیوار ناتار رو هم میارم پایین و درمورد شوالیه هی واندر زن همین بس که شانس اوردی سزار ها کامل نرسیدن وگرزی ها مادف ساز بیکار نداریم باید سربازخونه اصطبل روشن باشه حتی اگر جاسوس بسازه دف پاین ما نشانه از همرهایی دارد که واندر رو سوراخ میکنن

راستی چند تا کتیبه داریم به دردمون نمیخوره باچند تا همر خواستی بگو بدم بهت این جدی میگم

بچه زرنگ من خودم میدونم چی رو چیف کردم ، ولی تو نفهمیدی از کجا خوردی ، اگر میگی ده یک کستل 10ک گرزی داشت مفت چیف کردیم ؟ اگر چیف نمیکردیم اون ده برای بار چهارم و پنجم و حتی ششم دوباره 50ک گرزی میکشید میزد به ما پس ما راه همر سازیت رو بریدیم قشنگ جان ! :thumbsup:
    همین حرکت رو روی چین هم زدیم و جاهای دیگه ، حالا بعد ما 20 تا همر بلند کردیم شما موندی و 5-6 تا همرت میفهمی قبلا چی میگفتم =))

وگرنه کاری نداره ویرایش شد همر بلند کردن و زدن رو ساید حریف ، ولی وقتی هر توله همری رو با پلنی خاص استفاده میگیریم یعنی این توله همرا براشون برنامه دارم، مثل تو نیستم با کله بزنم به دیوار! یا بدون رم میزنی یا بدون هیرو ، نابقه ای هستی در سطح خودت، حالا بیست تا همر این شکلی بسازی بازم همینی هستی که هستی ! ولی میبینی من با یه توله همر چه برد هایی میکنم ؟ اها تفاوت تو و من در همینه ;)

اون همری که تو دیوار کردی 5 ماه بود همون حد بود اصلا ساخته نمیشد نون خورش رو آزاد کردیم !!! خودت لینک های 2 هفته قبلش رو ببین تا روزی که دیوارش کردی ! روز به روز کمتر داشت میشد =))

آره تو در مورد واندر راست میگی قبل اینکه بگی خودم هم متوجه شده بودم ولی برنامه دقیقا چیز دیگست؛ چون دقیقا فکر تو رو میشه خوند، حرکت هایی که میخای بزنی یا فکر هایی که همین الان هم داری میکنی ما قبلا کردیم !

والا یه توله همر من دو برار این 10ک شمشیر و 10ک شوالیه که میگی رتبه 13 سرور هست، هستش ولی رنکش 20 سروره :|
    یعنی حساب کتابت تو حلق سایدی که لیدرش توئی واقعا ! :|

در اخر فقط یک چیز رو بگم فرض کن معجزه ای رخ بده و ما ببازیم، بازی سه به تک رو باختیم ! شما برو همه جا جار بزن افتخار کن سه سایده حریف ما شدی =)) افتخاریه واقعا برای تیم فریوندونی ! من خودم مدال افتخار میدم بهت بزنی به دیوار اتاقت :thumbup:

ما بریم پی دف سازی ، اینجا تو فروم طبق روال همیشه فقط ادعای کاذب هست و بس ، ارزش وقت گذاشتن نداره، راند بعدی میبینمت فعلا بده بالا ناتار بزنه =))

WolFlanD © 2011

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط T.N.T: دلیل:لطفا از کل کل خارج از عرف خودداری کنید درصورت تکرار پست شما به صورت کامل حذف خواهد شد. ().

• ایا میدونستی کاملا در اشتباهی فکری که تو داری از همین الان بگم تو دیواره

بعدشم شما اصلا فکر سه به یک نباش از هر ساید 1نفر باماست چه 3به یکی

خب اونجوری باشه نوب کبیر هم باشماست البته شما اگر یکم ادب داشتی میدیدی خیلی کارت راحتر جلو میرفت

نکته بعدی که اگر من لیدر بودم تا الان شما هم مثل دوستات یا حذف میکردی یا ول میکردی

و تنها فرق ما باشما در پلیر ها هستش ما پلیرحرفه ای داریم ولی کم هستیم ولی شما بیشتر هستید وگرنه اون خفتهایی که زدی واقعا من خودم خندم گرفته بود
    همین پلن اخر اگر درست لانچ میشد همر ایمرتال چیف میشد وبازم اشتباه کردن مثل سری قبل که خودت چیف میشدی

اگر قراره ناتار تلفات بگیره روی دیوار 20 پس شما که بدون دیوار هستید چیکار میکنید ؟؟؟؟

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی

• این جمله رو یادته 3روز پیش بهت گفتم

ایا میدونستی کاملا در اشتباهی فکری که تو داری از همین الان بگم تو دیواره

دیدی گلم بهت گفتم فکری که تو داری میشه خوند اینم نتیجه گوش نکردن به حرف من خلاصه سرور خوبی بود خسته نباشید

• پند اخر سرور شما همون پلن چیف یا زدن مولتی یا فیدر رو انجام بده این پلن ها برای تو سنگینه کی بود میگفت یا ما میبرین یا ناتار مابرنده ایم از این حرفا بهش گفتم نزن این حرف رو که اگرم باختی روت بشه بیای تو فروم

پند:خب حالا این ده مصطفی هم اگر میپرید بازم اتفاقی نمیفتاد چون ماهمر زیاد داریم برای همین دفمون یکم کمه

این اکانت ها هم میتونن مثل اون دوستمون که تو پروفایلش نوشته رکورد تازه ای در دف در راه است دف بکش اگر سعی کنید دفتون به 6ملیون برسه میخوام همر بزنم روی 6ملیون دف ببینم چطور میشه در این آزمایش مارا یاری کنید.

هم اکنون یاری حذف شما هستیم

• پند اخر سرور شما همون پلن چیف یا زدن مولتی یا فیدر رو انجام بده این پلن ها برای تو سنگینه کی بود میگفت یا ما میبرین یا ناتار مابرنده ایم از این حرفا بهش گفتم نزن این حرف رو که اگرم باختی روت بشه بیای تو فروم

این همر ها رو جلو پنکه میذاشتن یه دست میگرفت نه اینکه حاکم کت شه :thumbsup:

• خوب اقا یه سوال . کسی دوستمون اقایه کتلندو ندیده ؟ میخواستم فقط یه سوال ازش بپرسم اونم این که آیا اصلا لینکی از اتکا گرفتین ؟ پسرم برو توبه کن و به شغل شریف مولتی زنیت برس اخه پشمک توا چه به همر پروندن خخخخخخ

• سلام افشین جونسالمی؟
    داداش سرور داره تموم میشه، شمام که اکانتت حذف شده...چه گله ای از ناتار داری دادا :S
    پ.ن: سرور هم تموم میشه ;)

گله ندارم که داداش .
    کلا خواستم یادآوری کنم . والا من اصلا توی سرور لوگین ندارم که بدونم چی به چیه .
    این سرور که تموم میشه به هر حال اما ناتار زنی رو یادتون باشه درست نیست .
    مرد باشه اون کسی که شروع کرد ناتار زنی رو بیاد آخر سرور خودشو معرفی کنه . دور همی بحث کنیم چرا و چطوری به این نتیجه رسید که این حرکت رو انجام بده :)