انجمن اسپیدترا

رویداد های اخیر

• nightmare

پسند (پست)
    پیش بینی من اینه بزن بزن خاصی توی سرور تا بیست سی روز یعنی تا کتیبه ها وجود نداره

بعد از این ۲۰ ۳۰ روز شاید چند کتیبه زنی اول از شمال شرق (از هر سه ساید ) و بعد اگر درگیری بین شما و جنوب غرب پیش بیاد از شما باشیم

جنوب غرب به نظر دف…
  • Reza Guard

پسند (پست)
    پیش بینی من اینه بزن بزن خاصی توی سرور تا بیست سی روز یعنی تا کتیبه ها وجود نداره

بعد از این ۲۰ ۳۰ روز شاید چند کتیبه زنی اول از شمال شرق (از هر سه ساید ) و بعد اگر درگیری بین شما و جنوب غرب پیش بیاد از شما باشیم

جنوب غرب به نظر دف…
  • HoOomaN

پسند (پست)

جنوب غرب به نظر دف…
  • Dona.Hellseeker

پسند (پست)
    هُوَ الَّذي أَرسَلَ رَسولَهُ بِالهُدىٰ وَدينِ الحَقِّ لِيُظهِرَهُ عَلَى الدّينِ كُلِّهِ وَلَو كَرِهَ المُشرِكونَ

از دوستان NW خواهشمندم تا اطلاع ثانوی از پست و جواب پست های ارسال شده برعلیه ساید NW خودداری فرمایند
    و
    با سپاس بسیار از گرم کردن فروم بازی
  • _Al0Ne_

پسند (پست)
    با این نوع جواب دادن استاد اسپارتان احساس میکنم دیابلو پشت اکانتش نشسته و میخواد بچه های شمال غرب رو یکی پس از دیگری فحش کش کنه😂😂
    قربون شکل ماهت برم مگه نمیگی ما هرز نویس و چرت و پرت نویسیم؟
    خب حداقل ما پستامون کوتاهه
    مثل تو شیشه نمیزنیم
  • _Al0Ne_

پسند (پست)

جنوب غرب به نظر دف…
  • Mors

پسند (پست)
    هی منو از خواب زمستانی سنگین بیدار میکنید
    بزارید بشینم با بات ها مسابقه بدم:)
    موضوعی که خیلی جالبه سطح یاغی های سرورا هم عوض شده
    یه زمان با نیما رونجر خدا بیامرز سر امین tomcat و بچه های دیلم بحث بود که یاغی هست و نمیاد تو اتحاد و ...
    (البته
  • Spartan

پسند (پست)
    هی منو از خواب زمستانی سنگین بیدار میکنید
    بزارید بشینم با بات ها مسابقه بدم:)
    موضوعی که خیلی جالبه سطح یاغی های سرورا هم عوض شده
    یه زمان با نیما رونجر خدا بیامرز سر امین tomcat و بچه های دیلم بحث بود که یاغی هست و نمیاد تو اتحاد و ...
    (البته
  • پیش بینی من اینه بزن بزن خاصی توی سرور تا بیست سی روز یعنی تا کتیبه ها وجود نداره

جنوب غرب به نظر دف…
  • EZREAL

پسند (پست)
    همین که 2500 کلمه مینویسی و توش 2499 بار (بچه های شما) میاری یعنی بچه های ما خوب میدونن دستشون رو کجا گذاشتن :)

توی گروه خصوصی میخواستم بگم فعالیت رو کمتر کنن اما چون از این فشار خوشم اومده تشویق هم میکنم تا ببینی و بسوزی!

لیدرهای سایدها