Posts by Moh3en

عزیزان دلم

موضوع دف ریزی با پستی که من خطاب به دو توتال بزرگوار جنوب گذاشتم شروع شد و حقیقتاً من فقط و فقط یک هدف دنبال می کردم: "این حرکت ادامه پیدا نکنه و بازی از حالت متعارف خارج نشه."

خب در ادامه پست های بیشتری در این مورد گذاشته شد، دو طرف ماجرا برداشت هایی از صحبت های هم کردند و موضوع اصطلاحاً کش پیدا کرد.

خوشبختانه هدفی که من داشتم محقق شد و از زمان مطرح شدن این قضیه توی فروم تا الان هیچ دفی به ساپورت های شمال ارسال نشده.

حالا دلیلش رو نمیدونم، یا بخاطر پیگیری لیدرهای عزیز جنوب بوده (که اگه دلیلش اینه ازشون تشکر میکنم) یا اینکه ممکنه پلیر اکانت پیشوا به این نتیجه رسیده ادامه نده.

بهرحال به مدت 5 روزه این حرکت تکرار نشده و امیدوارم این روال ادامه داشته باشه و در قالب یک رقابت سالم بازی رو به انتها برسونیم.

پس اگر موافق باشین این پست آخرین مطلب در این رابطه باشه و به قول یوسف عزیز کمک کنیم جنبه فنی و تحلیلی فروم ارتقا پیدا کنه.

پ.ن: کسری جان لینک های زیادی از تلفات ما بابت دف ریزی اکانت فان موجوده، ولی ترجیح میدم لینک ها رو داخل فروم نزارم تا بحث ادامه دار نشه. لذا شما یا هر کس دیگه ای بنا به هر دلیلی تمایل به دیدن لینک ها داره من واتساپ در خدمتم.

ارادت

محسن

هیچ عقل سلیمی این همه جارو و جنجال رو به خاطر مطلبی که بیش از یک ماه از جمع شدن پرونده اش می گذره نمی پذیره

پ ن : آقا ما هنوز لینکی از تلفات ندیدیم ها :)))

این لینک رو چند روز قبل گذاشتم فروم. در این مورد ما طی 6 موج متوالی بیشتر از 3 ک شوال تلفات دادیم

درود و عرض ادب

w910051_.png">

این لینک هم مربوط به 3 روز قبل هست که بدون هیچ سانسوری میزارم:

">

نیزه هایی که مشاهده میکنید متعلق به اکانت pishva هست و 4 موج متوالی ما این تلفات رو دادیم

هر کس تمایل داره ده ها لینک دیگه از دف ریزی جنوب و تلفات ما رو ببینه کافیه واتساپ به من پیام بده تا واسش ارسال کنم

از آخرین گزارش دف ریزی و تلفاتی که دادیم حدود 72 ساعت میگذره. همونطور که توی پست قبلی گفتم به محض مشاهده اولین مورد بعدی استارت مقابله به مثل رو میزنیم.

بنظرم همه چیز کاملا عیان هست و نیازی به توضیح بیشتر نداره. من هم موافقم که این بحث همینجا مختومه بشه و الباقی قضایا اگه نیازی بود، توی بازی ادامه پیدا کنه.

پ.ن: پلن فوق خفن جنوب: تمام دهکده های حریف رو بزاریم توی لیست فارم و هر نیم ساعت فیک تک نیرو به صورت اتومات ارسال بشه. با این تکنیک بعد از چند روز چشم پلیر به دیدن اتک عادت میکنه و حساسیتش نسبت به شمشیر قرمز کم میشه. اونجاست که ما وارد عمل میشیم و چیز می کنیم... عه ... چیز ... چی بود؟ آها... چند روز دیگه هم فیک ها رو میزنیم ...

پ.ن: تراوین یک بازیه. خیلی سخت و جدی نگیریمش، با هم مهربون باشیم و اینقدر ریچارد! بار هم نکنیم .

ارادت

محسن

درود بر همه عزیزان

سپاس از آقا یوسف و آقا کسری بابت پاسخ به سوال بنده

توجه خوانندگان فروم رو به یک نکته جلب میکنم، با گذشت بیش از دو سوم از تایم سرور تابحال هیچ پلیری از جنوب اعلام نکرده در فارم های عمومی و شخصی جنوب دف ریزی انجام شده ولی ما شمالی ها به کرات نسبت به این موضوع معترض بودیم.

علاوه بر ارسال دف به اکانت های ساپورت شمال، ما ناچار شدیم تمام اکانتهای فارم عمومی با جمعیت زیر ۵۰ رو از لیست خارج کنیم!

من چون طرفدار صداقتم حرف دو توتال محترم جنوب رو باور میکنم و معتقدم این دو عزیز با این کار مخالف هستن ولی قطعاً پلیرهایی در جنوب به صورت مخفیانه و خودسرانه اقدام به اینکار میکنن.

همونطور که در پست قبلی گفتم شخصا مخالف دف ریزی در ساپورت های شخصی افراد نیستم و معتقدم این حرکت یکی از صدها استراتژی تراوین برای ضربه زدن به حریف هست (لازم به توضیحه از نظر من دف ریزی در فارم های عمومی ساید رقیب مصداق بازی کثیفه). کسی که چند اکانت جهت ساپورت اکانت اصلی رجیستر میکنه موظف به مراقبت مداوم از کلیه اکانت های خودش هست...

با اینحال با توجه به عرف فعلی اسپیدترا که دف ریزی رو نمی پسنده ما تابحال هیچ اقدامی در این راستا انجام ندادیم.

و اما

من موضع دو توتال محترم رو به نوعی سلب مسئولیت میدونم. اینکه بگین اکانت خاطی رو اخراج کردیم و کار دیگه ای از دست ما بر نمیاد برای من توجیه پذیر نیست.

لذا من ترجیح میدم اقدامی بکنم که تیم لیدری جنوب احساس مسئولیت بیشتری نسبت به این موضوع داشته باشه.

از این لحظه، به محض اینکه مشاهده کنم مجدد از سمت اکانت pishva یا هر اکانت دیگه ای از خاک جنوب به ساپورت های شمال دف ارسال شده، شخصاً وارد فرآیند مقابله به مثل میشم.

نه به صورت مخفیانه، بلکه کاملاً عیان و لینک های مرتبطش رو هم توی فروم میزارم.

طبیعتاً تیم رقیب هم این حق رو داره کاری که تابحال انجام می داده رو به صورت گسترده تری انجام بده 😊

خلاصه که من پایه ام یه هبجان جدید به سرور تزریق کنیم. نیازی هم نیست دزدکی و قایمکی اینکارو بکنیم، مرد و مردونه توی ساپورت های هم دف میریزیم 😆

پ.ن: امتیاز دفاعی تندر از امتیاز هجومیش جلو زد، با همین فرمون ارسال اون فیک های تکی رو ادامه بدین میریم جزو ۵ اکانت برتر دفاعی سرور. مرررسی

سلام محسن جان

اول خسته نباشید میگم بهتون

من و یوسف عزیز بارها به تیم جنوب گفتیم که این کار درست نیست و میدونم که این کار از تیم جنوب رخ نداده

اتفاقا چندین بار شخصا مشاهده کردم که از اکانتthe endروی اکانت های جنوب تک جاسوس ارسال شده

این اکانت پیشوا رو هم پیگیری میکنیم ببینیم چی به چیه! حتما اطلاع میدیم

کسری جان ممنونم بابت پاسخگویی

صدها اسکرین واست میتونم ارسال کنم که توی فارم های عمومی و ساپورت های شمال شرق دف ریخته شده.

رقیب ما شما هستین و قطعا خودمون توی فارم های خودمون دف نمیریزیم!

در مورد اکانت the end، اون اکانت دست منه و تک جاسوس ها رو تماماً خودم ارسال کردم. هدفم تکمیل اکسل مربوط به تک تک اکانتهای اس ای بود که خب انجام شد.

مطلقاً اینکار رو به نیت ساپورت یابی و دف ریزی انجام ندادم و خب هیچ دفی هم به هیچ نقطه ای ارسال نشده.

در فاصله پست قبلی من و پاسخ شما، ۱۷ ک نیزه توسط اکانت پیشوا به کپ یکی از اکانتهای ما ارسال شد که اونم لینک گزارش و اسکرینش موجوده.

ممنونم بابت پیگیری و امیدوارم نتیجه اش تا امشب مشخص بشه و با اعلام روی حذف گذاشته شدن اکانت pishva، من از نیت خیر شما مطمئن بشم.

متشکرم

درود و عرض ادب

w910051_.png">

من یک سوال از دو توتال محترم متای جنوب دارم. یوسف عزیز و کسری عزیز

سوال: دف ریختن توی اکانت های ساپورت رقیب مجاز هست یا خیر؟

این حرکت بارها و بارها انجام شده، هم در فارم های عمومی و هم ساپورترهای شمال شرق از جنوب دف ارسال شده بطوریکه شخصاً تمام فارم های عمومی (اکانت های تک دهکده ای با پاپ 8 تا 50) رو از لیست خارج کردم.

جواب خودم به سوال بالا مثبته. یعنی از نظر من ارسال دف به فارم های شخصی رقیب یک نوع استراتژی محسوب میشه و معتقدم کسی که چند اکانت جهت ساپورت اکانت اصلی رجیستر میکنه باید حواسش به همه اکانتهاش باشه.

اما شورای لیدری شمال شرق با من هم عقیده نیستن و به پلیرهای شمال شرق اجازه انجام این کار رو تابحال ندادن.

حالا من میخوام از خود شما این اجازه رو بگیرم.

اگر جواب شما به سوال بالا مثبته که خب با هم هم نظر هستیم و در صورت تایید شورای لیدری NE ما هم میتونیم مقابله به مثل کنیم.

اگر جواب شما منفیه و مخالف اینکار هستید لطف کنید:

- اول اینکه رسماً موضع خودتون رو اعلام کنید

- دوم، تکلیف اکانت pishva رو مشخص کنید. یعنی من انتظار دارم تا 72 ساعت آینده این اکانت حذف بشه

اینکه یه مدت با اکانت fun این کار انجام میشد و حالا با اکانت pishva و تیم لیدری جنوب بخواد از خودش سلب مسئولیت کنه حقیقتاً برای من قابل قبول نیست.

منتظر پاسخ دو توتال محترم جنوب هستم و عدم پاسخگویی به منزله رضایت شما نسبت به این اقدام از طرف من برداشت میشه.

ارادت

محسن

درود

تبریک میگم به طرفین درگیری بابت تزریق هیجان به سرور

تبریک به همه بچه های شمال شرق بابت وقتی که برای ساختن همرها گذاشتن و تبریک ویژه به تیم پلنری و لانچری بابت پلن زیبایی که تدارک دیدن. دمتون گرم، تا تهش پشتتون هستیم 😍

دست مریزاد به تیم دفکوردی جنوب بابت عملکرد خوبی که داشتن. خدا قوت رقبای عزیزم

پ.ن: بعضی ها (مثل اشکان سرلشگر) بدون هیچ حاشیه و ادعایی در خدمت تیمشون هستن و بین دوست و رقیب احترامشون روز به روز بیشتر میشه. بعضی ها هم ادعاشون رو تریلی نمیکشه، فکر میکنن خیلی شاخ و تک شاخ و شاخ شکنن و روز به روز در حال کسب انزجار بیشتری هستن.

بدرود

محسن

لینک بعدی مربوط میشه به پرش از دیوار lazy bee

خوب دیوارش زیاد هم تاثیری نداشت!!!

فکر کنم دوستان ان ای یادشون رفته بود نیزه بدن دست نیزه دار ها!!!

درود

من دو تا پیشنهاد دارم:

پیشنهاد اول: کسری جان، عکس که آپلود میکنی یه اینتر بزن بعد متن و توضیحات رو تایپ کن (صرفاً یک پیشنهاده و اگه دوست داشتی امتحان کن شاید کیفیت بصری پستت بهتر شد)

پیشنهاد دوم: یه تعداد فیدر مشخص کنیم و ما دقیقا به همین اندازه (۱۷ ک نیزه) میزاریم توی فیدر و شما با هر تعداد سواره که دوست داشتین نیزه ها رو خفت کنین. بعدش هم اسکرینش رو میتونید بزارین فروم و به تیمتون روحیه بدین. ما آماده ایم هر روز و به هر تعداد که شما تمایل داشته باشین، اینکار رو انجام بدیم.

ارادت

محسن

ممنون از پاسخگوییت ولی من بالای 10 بار اینکارو کردم. اگر منطقی نگاه کنی نقشه ساخت انبار لحظه ای که دادیم دست ساخت تو دهکده بوده

سید جان اگه منظورت اینه با یک دونه گلد گذاشتی تو صف ساخت که هر زمان منابع به حد نصاب برسه ارتقا شروع بشه، خب طبیعتا کتیبه از روی اکانت بره ساخت انجام نمیشه

اگه لول ۱۹ و ۲۰ در حال ارتقا هست، فکر میکنم ساخت ادامه پیدا میکنه و نباید کنسل بشه

تبریک میگم بهت محسن جان بابت پلن قشنگت البته نمیدونم حقیقتا حرکت و پلن خودت بوده یا به قول علیرضا عزیز فردین بازی دراوردی!!

اگه پلن خودت بوده خیلی عالی بود واگه کنار چند پلنر خوب باشی میتونی پلنر عالی بشی و مشخصه تاره کاری و داری کپی برداری میکنی ولی اصول اولیه این پلن رو رعایت نکردی شاید هم بهت نگفته بودن اصول اولیه این مدل پلن چیه!!!البته بعید میدونم مال تو باشه و احساسم میگه داری گردن میگیری و فردین بازی درمیاری،دوره فردین و فردین بازی گذشته دوست عزیز!!!

البته این معرفت و مرامت رو میرسونه و از خیلی ها این رو درموردت شنیدم و بهم ثابت شد!!!

موفق باشی عزیز

سلام کسری جان

آقا بیخیال، فردین بازی کیلو چند؟!

بعد از اینکه اشکان پسر عزیز اکانت رو رها کرد، اکانت رو من تحویل گرفتم. دیدم همر روی لاسته استاپش کردم که یه حرکت باهاش بزنم.

اگه پلن توسط تیم لیدری انجام میشد قطعاً تعداد تارگت های بیشتری انتخاب میشد...

بنظرم کاملا مشخصه این ماجرا یه کار انفرادی و تک نفره بوده.

اینکه چرا موج اول رمر نزاشتم یا موارد دیگه خب دلایلی داشت که حقیقتاً خیلی نیازی به توضیح توی فروم نمیبینم.

فقط یک نکته اینکه، اگه اطلاع داشتم اشکان سرلشگر عزیز این سرور حضور داره پلن رو طور دیگه ای اجرا میکردم (اشکان جان خاطرت واسم عزیزه ❤ و خوشحالم این سرور پلی میدی)

ارادت

محسن

خوب شکر خدا یکی اومد و توضیحی داد در مورد اتک اشکان پسر ولی محمد علی جان به نظر بدون هماهنگی نبوده و قشنگ با پلن چیف اتک زده شده بود که پشت بندش چیفرها هم خورد و دیوار شد!

بابت دفاع قشنگتون هم بهتون تبریک میگم!درست پلن اتک بدون هماهنگی با پلنر ساید بود ولی خوب زده شد تبریک میگم به تیم starkبابت اتکی که گذاشتن

درود

پلن اکانت اشکان پسر و تمامی لانچ ها (اعم از فیک و ریل) صفر تا صدش با من بود و تیم پلنری در جریان نبودن.

بابت دفاع خوبی که انجام شد به تیم اس ای تبریک میگم و از هم سایدی های عزیزم بخاطر ناموفق بودن پلن، عذرخواهی میکنم

محسن

درود

سه نکته

نکته اول:

در مورد مقایسه کارایی دو کتیبه اندگیم، ذهنیت خیلی از دوستان سرورهای کالاسیکِ سه نژاده هست که هولدر واندر از نژاد توتن انتخاب میشد و در نتیجه کتیبه راز معماری و به طبع اون رمر اهمیت زیادی داشت.

در حال حاضر نژاد مصری رو داریم که با پوینت دفاعی و استحکام بالای دیوارش، تا حدود زیادی تاثیر رمر رو کم میکنه. دیگه مثل قدیم پلیرهای هجومی نسبت به ساخت رمر تمایلی ندارن و گواه صحبت من تورنمنت اخیر دات کام هست که تقریباً هیچ رمری به سمت هیچ واندری لانچ نشد!

در واقع خلاصه صحبت وگنس عزیز این میشه : واندری که با راز معماری منحصر محافظت میشه، با دو همر کاتای متوالی ضربه بیشتری میشه بهش زد تا اینکه یک رمر بعلاوه یه همر کاتا باهاش برخورد کنه

در واقع ساید رقیب، با تغییر استراتژی همرسازی، میتونه تاثیر استحکام منحصر رو کمتر کنه.

نکته دوم:

پلنری تارگت رو انبار و انبار غ انتخاب میکنه که توی دست و پالش کلی همر اندگیم هست. با تعداد کم پلیرهای اسپیدترا و در نتیجه تعداد انگشت شمار همرهای اندگیم، هیچ پلنری اقدام به این نوع خودکشی نمیکنه. با اینحال شمال شرق خوشحال میشه اگر جنوب انبارهای واندر ما رو تارگت کنه!

نکته سوم

عکس العمل ها نسبت به پست محمدعلی عزیز جالب بود!

بهرحال توی صفحات تاریخ هم زیاد دیدیم که نوابغ در ابتدا همیشه از طرف مردم ساده اندیش (واژه مودبانه تری پیدا نکردم) مورد تمسخر قرار میگرفتن و حرف ها و ایده های جدید همیشه مورد تمسخر قرار میگرفت! در صفحات تاریخ زیاد هست و خب چون ما به تاریخ علاقه داریم به این موارد عادت کردیم، پس ملالی نیست و راحت باشین 😊

گذر زمان خیلی چیزها رو ثابت میکنه...

بدرود

محسن

راست میگی خداییش، تا وقتی اینجا بود که به راه راست هدایت نشد. حالا که پیش شماست، نصیحتش کنین شاید درست شه

- سهیل نپی خدا بگم چکارت نکنه 😂😂

پ.ن: با یک قسمت از صحبت های یوسف خیلی موافقم، امیدوارم روزی برسه که بحث مولتی بازی توی فروم های تراوین دیگه مطرح نشه. نه کسی به مولتی بازی افتخار کنه و نه کسی علم مبارزه با مولتی بازی برداره. همه به این نگرش مشترک برسیم که هر کس هر طور تمایل داره بازی میکنه بدون اینکه مورد قضاوت قرار بگیره.

متا تقریبا روز ۱۴ سرور بسته شده...

ولی وقتی ک کسرا دید زیر فشاره از طرف ساید شما برای متا...

مهران عزیزم ب رفیقات بگو اینجاست ک میگن دست طرف ب متا نمیرسه میگه پیف پیف پیف 😂😂

سهیل عزیز سلام

با اجازه ات بقیه قسمت های پستت رو پاک کردم و این چند جمله ای که نگه داشتم رو رپلای میکنم.

اول اینکه با قسمت اول صحبتت موافقم، منم معتقدم متای جنوب قبل از سرور بسته نشده، ابتدای این فروم هم شاهد درگیری لفظی بین پلیرهای دو ساید جنوبی بودیم. این متا در ادامه روند سرور بسته شده که خب به نوبه خودم به طرفین متا تبریک میگم و امیدوارم این توافق باعث جذابتر شدن سرور بشه.

سهیل جان با قسمت دوم صحبتت قویاً مخالفم. از ابتدای شروع سرور، تفکر غالب شورای لیدری NE این بود که با هیچ سایدی متا نکنیم. هیچ اقدامی جهت متا با لیدرهای دو ساید جنوبی انجام نشد و در جلسه بین سه ساید که شخصاً حضور داشتم این موضوع از طرف شمال شرق مطرح شد که "جهت جذابتر شدن سرور هیچ متایی بین سه ساید شکل نگیره ...".

کاملاً روشنه ما با هر سایدی متا میکردیم، ساید سوم حذف دسته جمعی میکرد و کسالت و رخوت بر سرور حاکم میشد. اتفاقی که دو سرور قبل افتاد رو بهیچ عنوان دوست نداشتیم این سرور تکرار بشه.

شمال شرق این سرور به صورت شورایی اداره میشه و من به عنوان کسی که به لطف دوستان هر از گاهی طرف مشورت قرار میگیرم، با توجه به اطلاعی که از فضای فکری شورای لیدری ساید دارم، معتقدم در ادامه روند سرور، حتی اگه متای جنوب بنا به هر دلیلی بهم بخوره، باز هم NE با هیچ یک از دو ساید جنوبی متا نخواهد بست.

پ.ن: آقا مازیار جمله قشنگی گفت: در مجموع پلیرهای هر سه ساید مگه چند نفرن؟ کسانی که دیروز متحدمون بودن امروز رقیبمون هستن و ممکنه سرور بعد مجدد متحدمون باشن. حرمت ها رو نگه داریم و به هم توهین نکنیم.

درود

آقا مازیار عذرخواهم ازین بابت که گفتی بحث ادامه پیدا نکنه، ولی حقیقتاً یک نکته ای این وسط هست که دلم نمیاد نگم:

من اگه بدونم پلیری به پنل دسترسی داره (حتی اگه هم تیمی من باشه) قطعاً اکانتم رو میزارم روی حذف و هیچ وقت تا ابد اسپیدترا رو لاگین نمیکنم، مطمئنم خیلی از پلیرهای سرور در این مورد با من هم نظر هستن.

حالا چی میشه شمایی که به این مسئله واقفی مجدد میای در همین سایت ثبت نام میکنی؟ اونم توی ساید رقیب؟ وقتی میدونی رقیبت دست خداست؟

بعید میدونم کسی به این قضیه باور داشته و مجدد در همچین میدانی حضور پیدا کنه.

بدرود

درود

نتیجه ای که از دیتاهای ارائه شده توسط لقمان عزیز و پست تحلیلی یوسف عزیز میشه گرفت اینه که سه ساید ان ای، اس ای و اس دبل تقریباً توازن قدرت دارند و ظاهراً با گذشت زمان این توازن در حال متعادلتر شدن هست. این موضوع باعث دلگرمیه و با جذابیتی که ایجاد میکنه، عدم جذابیت ناشی از کمبود پلیر حاضر در سرور رو تا حدود زیادی جبران میکنه.

با اینحال بنظرم بزرگترین تهدید برای این جذابیت، متاست!

معتقدم تا زمانی که روال سرور به همین شکله، هر گونه متایی باعث بهم خوردن تعادل موجود و در نتیجه عدم جذابیت سرور میشه. لذا از لیدرهای هر سه ساید درخواست میکنم "جذابیت و لذت" رو فدای "نتیجه و برد" نکنند. (اول از همه از شورای لیدری ساید خودم (شمال شرق) این درخواست رو دارم که فعلاً به فکر متا با هیچ سایدی نباشند).

تجربه سرورهای قبل نشون داده با ایجاد عدم توازن و یکطرفه شدن سرور، شاهد حذف های دسته جمعی و گروهی بودیم و رخوت بر کل سرور (حتی تیم برنده) حاکم شده.

البته طبیعتاً با توجه به شرایط سرور، میشه از گزینه های نپ و توافقات مقطعی استفاده کرد ولی بنظر میرسه هر گونه توافق دائمی از جنس متا، احتمال زیاد نتایج نامطلوبی بهمراه خواهد داشت.

پ.ن: سرور تازه استارت خورده و وضعیت سایدها ممکنه بنا به هر دلیلی تغییر کنه، این پیشنهاد رو با فرض حفظ کلیت شرایط موجود مطرح کردم.

پ.ن: مطلبی که گفتم صرفاً یک پیشنهاد از طرف یک پلیر معمولی (بدون هیچ سمت و مقامی) بود و قطعاً لیدرهای عزیز هر سه ساید، بهتر از من خیر و صلاح سایدشون رو تشخیص میدن

بدرود

محسن

محسن جان یه سوال!!!

الان که شما کشف کردی که میتونی نقش دلقک رو برای ساید ها و فروم بازی کنی

چرا یه تست توی سیرک نمیدی!!!؟؟؟

همه ما محمد رو میشناسیم و به توانی هاش اگاهیم ولی توانایی شما رو کشف کردیم عالی بودی عزیز

البته به دلقک امیدوارم توهین نشه!!!

دوست عزیزم ممنونم بابت توصیه خوبی که کردی.

من به توصیه شما عمل کردم و امروز اول وقت یه سر رفتم دفتر گزینش های سیرک.

بعد از تکمیل فرم اولیه، واسه انجام مصاحبه منو به اتاق مدیر مربوطه راهنمایی کردن.

بنده خدا فرم رو مطالعه کرد و سوال کرد:

- غیر از طنز نویسی چه مهارت دیگه ای داری؟

گفتم: چه مهارتهایی مدنظر شماست؟

گفت: مثلاً بندبازی، پرش از ارتفاع، پرش از حلقه آتش و خلاصه انجام حرکات خارق العاده یا مضحک که باعث حیرت یا خنده تماشاچی ها بشه.

گفتم: نه، هیچکدوم ازین مهارت ها رو ندارم.

- خب پس شما واسه این شغل مناسب نیستید!

- حیف شد! پس من چطور میتونم از استعدادم (که یکی از دوستان فروم تراوین به تازگی زحمت کشیده و کشف کرده) استفاده کنم؟

- از طنزپردازها کسی رو میشناسی؟ نویسنده های طنز پرداز منظورمه

- خب آره، عبید زاکانی، ایرج میرزا، محمدعلی جمال زاده، صمد بهرنگی، ابراهیم نبوی و ...

- آفرین، اینا توی سیرک کار میکردن؟

- نه

- چکار میکردن؟

- کتاب می نوشتن یا توی نشریه ها مطلب می نوشتن

- آفرین، تو هم اگه فکر میکنی استعداد داری برو همینکارو بکن

- والا نمیدونم استعداد دارم یا نه، همونطور که گفتم یکی از دوستان فروم تراوین استعدادم رو کشف کرد و این پیشنهاد رو بهم داد

- یعنی یکی از دوستانت گفت تو استعداد طنز نویسی داری و برو سیرک؟

- آره والا

اینو که گفتم مدیر استخدام سیرک خنده بلندی کرد و تقریبا ۲۰ ثانیه ای میخندید. منم با لبخند بهش نگاه میکردم.

گفت: آفرین، خوب سرکارت گذاشته، شماره دوستت رو بهم بده

گفتم: شماره ای ازش ندارم، فقط یک آی دی فروم ازش دارم. چرا میخواین باهاش تماس بگیرین؟

- دمش گرم، منو کلی خندوند، میخوام دعوت به کارش کنم.

- بسیار خب، لطف می کنید. فقط یه نکته

- جانم؟

- دعوت به کارش میکنید یوقت توهین نشه!!!

- مگه شما اومدی اینجا بهت توهین شد؟

- نه اتفاقاً صحبت خیلی بود، ازین بابت میگم چون ظاهراً ایشون روی این موضوع حساسه و اصرار داره که توهین نشه!!!

- نه عزیزم، خیالت راحت، محترمانه دعوتش میکنیم که یوقت توهین نشه!!!...

بعله، اینم از ماجرای امروز ما

خلاصه اینکه ممنونم بابت پیشنهادت

تجربه خوبی بود

رضا جان از زمانی که ساید شمالشرق شده... بدونه رزومه و با سوغاتی از یزد زیر بلیط بقیه برای جمع کردن رزومه و ...

رضا جان آدم ... بدونه رزومه درست و درمونه:D

ببین تفاوت همین جا رقم میخوره ... که یک بی رزومه...

محمد owldark

اگر سهراپ سپهری اولدراک بود:

رزومه ای خواهم ساخت، خواهم انداخت فروم

اگر ابی (خواننده) اولدراک بود:

رزومه دارم سبد سبد، باز گل عشق جوونه زد

رزومه دارم قطار قطار، خزونمو کردی بهار

اگر ساسی مانکن اولدراک بود:

- آقامون رزومه داره، رزومه داره

- این خانومم دوال منه، دوال منه

اگه تتلو اولدراک بود:

هی رزومه رزومه اخماتو وا کن، هی رزومه رزومه یه نیگا به ما کن

امام اولدراک (رز):

رزومه باید رزومه باشد، رزومه ای که رزومه نباشد، رزومه نیست.

اگر عبید زاکانی اولدراک نبود:

حکایت: آورده اند روزی جمعی رزومه دار بر مفلسی فاقد رزومه رسیدند. به قصد استهزاء وی را گفتند:

- ای مفلس، هیچ می دانی چه گوهری در رزومه نهان است؟

مفلس ایشان را گفت: آری، نیک می دانم. گوهر رزومه در دو حرف اول آن است که چون برعکس نمایی "رز" به "زر" بدل گردد و این زَر همان گوهر نهان رزومه است.

گفتند: از مفلسی چون تو بعید است این راز بدانی.

گفت: گوهر رزومه نه این "زَر" است که شما می دانید، گوهر واقعی آن است که نمی دانید.

گفتند: برایمان بازگو تا بدانیم

گفت: گوهر نهان رزومه، زَر نیست، زِر است، و این بدان معناست هر آنکس صاحب رزومه ی گران تر باشد، زِر زِر کمتر کند.

رزومه داران چون این بشنیدند، جملگی برآشفتند، رزومه ها دریدند و گزینه حذف بفشردند.

پ.ن: فروم سرور قبل، یکی در میون پست های محمد رزومه بود که خب حضور داشت.

فروم این سرور، یکی در میون پست های محمد رزومه هست که خب حضور نداره.

با چند نفر از بچه ها قراره بریم دات کام، توکل بر خدا، ایشالله که زبان انگلیسیش خوب نباشه.

درود بر همه عزیزان

حقیقتش متاسف و ناراحتم

نه به خاطر حذف رقیب و نه به این خاطر که با رفتن رقیب هیجان سرور تمام میشه.

ناراحتم ازین بابت که این قضیه داره تبدیل به عادت میشه، اینکه وقتی باختمون مسلم شد دنبال بهانه باشیم برای حذف و خالی کردن میدون.

آخرین سرور ۲ ایکس آی آر هیچوقت یادم نمیره، با اینکه جزو تیم بازنده بودم.

اس دبلیو بودیم (یک اتحاد نصفه نیمه) در مقابل متای قدرتمند شمال. باختمون قطعی بود ولی مثل فرفره توی اکانتها میچرخیدیم دف میساختیم و واندرو پوش میکردیم.

زمانی که اولین همر رقیب روی واندر ما لانچ شد موفق شده بودیم ۲۵ میلیون دف روی واندر مستقر کنیم.

در نهایت باختیم ولی سربلند باختیم و اون باخت تبدیل شد به یکی از دلچسب ترین و لذت بخش ترین تجربه های تراوین من و خیلی از کسانی که توی اون اتحاد بودن ...

بنظرم انگیزه ها در زمان استارت سرور باید تغییر کنه

وقتی برای بردن میایم و میبینیم نتیجه دلخواه حاصل نمیشه ترجیح میدیم میدون رو خالی کنیم، ولی وقتی برای "دور هم بودن" و "لذت بردن از بازی" بیایم نتیجه نهایی خیلی ملاک نیست.

جاوید تعریف خیلی قشنگی از پلیر حرفه ای کرد و کاملا با تعریفش موافقم.

شما دوست عزیز من، اگه صرفاً واسه بردن میای یک پلیر حرفه ای نیستی و مصیبت اونجاست که با این نگرش عهده دار لیدری هم بشی...

بنظرم یا نگرشمون رو عوض کنیم، یا هیچ سرور دیگه ای رو استارت نزنیم.

سربلند باشیم

محسن

سلام

الان یکی بیاد بگه "اوهوم"، یه دفعه ای محمد اولدراک میپره وسط و در مورد تاریخچه "اوهوم" و اینکه "اوهوم" چه نقش موثری در سرورهای خیلی خیلی قدیم داشت صحبت میکنه.

آخرش هم میگه: "البته خیلی مسائل هست که بهتره اینجا گفته نشه..."

حقیقتاً تا به الان کسی رو ندیدم که نسبت به تک تک پست های فروم، تا این حد احساس مسئولیت کنه

احتمالاً الانم که این پست رو میخونه اول به تاریخ ثبت نام فروم من نگاه میکنه، بعد تعداد پست هام رو میشمره، بعدشم رپلای میکنه و میگه "تو رو نمیشناسم، من خیلی قدیمی ام و تو خیلی نوبی، پس ارزش رپلای کردن نداری..."

چند روز قبل آرگین توی گروه واتساپ ان ای نوشت: "یک خفت زدم که باعث شد سرور بعد توی جنوب غرب جنگ داخلی بشه 😅". (ارجاعتون میدم به پست های چند صفحه قبل و مجادله ای که بین عزیزانِ دو ساید غربی در گرفت و شاخ و شونه هایی که واسه سرور بعد کشیده شد)

آرگین جان، دیروز هم یک خفت دیگه زدی که ظاهراً باعث شده یک تعداد از پلیرهای ساید رقیب بزارن روی حذف!

خداییش همچین خفت های موثری با این دامنه برد و تاثیر گذاری بالا، تابحال توی هیچ سروری ندیده بودم :دی

پ.ن: جهت اطلاع، آرگین و مهدی عشقی با هم روی اکانت نپی پلی میدن 😆