Posts by HoOomaN

سرور بعد که شما فرمودین با همکاری سامان و فونیکس وینر شدن درسته و البته باز باگ رو بهانه کردی که اگه باگی بوده واسه همه بوده هر چند خیلی تاثیری هم نداشت تو وینری شمال شرق حذف کردن یا نکردن افراد ناراضی.

سلام کاوه جان.

گفتم تو پرانتز یه مطلبیو عرض کنم.

بارها درمورد حذف اس ای در اون سرور صحبت شده‌ خواستم حد اقل یه توضیح ریز تو پرانتز بدم برای بار اخر که ایشالا پروندش بسته باشه.

حقیقتا هیچ بهانه ای در کار نبود کما اینکه شما خودتم چندین سرور رو به روی ما بازی کردی و کم و بیش اخلاق مارو میشناسی. بوده سرور هایی که شرایط از اون سرور هم بدتر بود و ما ادامه دادیم تا اخر. همون سرورم تا جایی که بودیم سعی کردیم بازی قشنگی داشته باشیم و پلن هایی زدیم که مسلما به هیجان بازی کمک کرد. حالا نتیجه خیلی مهم نبود مهم لذت از بازی برای ۲ طرفمون بود.

اما داستان حذف در واقع مطلبیه که دلیل اصلیش خود باگ نبود بلکه نحوه برخورد عزیزانی که باید این باگ رو رفع میکردن (متوجه منظورم هستید دیگه) با این مطلب بود. اولین باری که گزارش دادیم خدمت عزیزان گفتن که مشکل حل شده و وقتی چک کردیم مجدد و دیدیم که حل نشده مجددا و وقتی گزارش دادیم دوباره و صحبت هایی کردیم متاسفانه برخورد خوبیو شاهد نبودیم و جملاتی که گفته شد (به فرهاد و رضا) و لحن صحبت دوستان به قدری ناراحت کننده بود که حقیقتا ترجیح دادیم ادامه ندیم. وگرنه بهانه ای نبوده خودتونم مارو میشناسید دیگه.

پ.ن: برد اس ای رو تبریک میگم خدمت رفقا. پست مفصل بمونه برای ۲ ۳ روز دیگه و در تاپیک خود سرور.

پ.ن: سرور بعدی Bella ciao هنوز برنامه ای برای حضور یا عدم حضور نداره. قرار با بازی باشه قطعا اعلام میکنیم.(مثلا ما خیلی مهمیم 😂😂😂)

پ.ن: فروم سرور پیش به معنای واقعی کلمه فاضلاب بود. خدمت عزیزان بگم اگر نمیتونید ادب داشته باشید حد اقل سکوت کردن رو یاد بگیرید بذارید تاپیک سرور اینده ارزش خوندن داشته باشه.

پ ن: امام فتوا داده واندرها رنک پنجاه رو نبینند!

سلاااام

خوب آخرین واندرم خورد و میشه گفت این راندم تموم شد

فتوای جدید : اگر واندرو بزنید تو چایی بیارید بالا لول بالاتر از ۵۰ هم ببینه مشکلی نداره.

پ.ن: تشکر از پویا، احسان، علی، حسین، میثم، رضا، سروش.

پ.ن: تشکر دوم از اون پسره.

آموزش برای بچه آبنبات دوست

سلام ناصر جان

حقیقتا تا امروز همیشه سعی کردم بچه هارو قانع کنم که وارد این بحثای یه مقدار خارج از ادب نشن. اما خوب بعضی جاها میبینم که نیازه با طرف به سبک خودش برخورد کرد. من هنوزم سر حرفم با شما هستم و شمارو رفیق خودم میبینم. اما یکم داری پاتو فراتر از یه کل کل راجب بازی میذاری. مرز بین توهین و کل کل مرز باریکیه که شما بخاطر فشار ناشی از بازی خیلی راحت اونو رد کردی. من تو پستای پویا هیچ بی احترامی نسبت به شخص شما ندیدم. اما شما خیلی راحت چشاتو میبندی و دهنتو باز میکنی.

من پویارو از نزدیک دیدم و میدونم چه شخصیتی داره پس اگر جواب شمارو به سبک خودت نمیده از ناتوانیش نیست از ادب و شخصیتشه که نمیخواد خودشو بیاره هم طراز با شما قرار بده‌ شما هم سعی کن احترام بذاری وگرنه برای ما سادس بی احترامی کردن. سخت نیست.

در مورد شرط بندی هم عرض کنم خدمتت‌ که اکانت شما به درد ما نمیخوره که ایمیلشو بخوایم. حذفتم برامون ذره ای اهمیت نداره. چیزی که برامون مهم بود اثبات مردانگی شما بود که خوب به همه ثابت شد چه خبره. حالا شما تا ابدم بخوای اینجا خودتو مظلوم جلوه بدی در حقیقت ماجرا چیزی عوض نمیشه. هم ما هم شما میدونیم تو اون پیاما چی گذشته‌. قوانین شرط بندیم به کار ما نمیاد. ما شرط بندی نمیکنیم. چیزیو بخوایم خودمون بلدیم به دست بیاریم. شرط بندی برای کسیه که با توانایی خودش به جایی نمیرسه‌. میخواد با شانس برسه.

خلاصه که سن و سال داشتن یا نداشتن چیزی نیست که بهش بنازه کسی. حقیقتا اگر سن و سال باعث بشه شبیه شما بشیم. من ترجیح میدم جوون مرگ بشم.

پ.ن: بی ادب نشو که من بی ادب میشم. یه چیز میگم زن و بچمم میرن از پیشم.

پ.ن: خطاب به یه عزیزی که احساس میکنم داره بازیچه میشه‌.شاعر میگه "اگه کسی پشتته هوادار تو نیست بدخواه ماست." خلاصه حواست باشه‌.

پ.ن: به اون پسره بگید دل من دیگه باهاش صاف نمیشه. ارزوی موفقیت میکنم براش.

شب تارهههههههه

بیقرارهههههههه

اندبل واندر ندارههههه

سلام خدمت همه عزیزان.

پستمو با یک شوخی با بر و بچه های اندبل شروع کردم امیدوارم ناراحت نشده باشن.

اول از همه تبریک جانانه میگم خدمت رفقای گلم در تیم پلنری و لانچری جنوب شرق. فرهاد برادر عزیزم و ممد نوب که اساتید من روی اکانتمونم هستن. مهدی کلت که کلا اعتقادی به خواب نداره و همیشه هست. و سایر رفقای گل اقا پویا احسان میثم و علی دراگون عزیز که برنامه ریزی این حرکتو از مدت ها پیش انجام دادن و آماده بودن که به این روزها که رسیدیم کارو اینجوری جمع کنن.

خسته نباشید دوم رفقایی که همر دادن. فرهاد اسم برد من دیگه اسم نمیبرم پرچم تک تکتون بالاس رفقا.

تشکر سوم از مهدی دانایی چون دوست دارم ازش تشکر کنم به کسی چه!! :))))

و تمام رفقای گلم تو جنوب شرق (به جز امید :))

خسته نباشید میگم به رفقای اندبل بخاطر دفاع خوبی که کشیدن و زحمتی که تا اینجای سرور متحمل شدن که سرور خوبی باشه برای همه.

اما چند تا حرف داشتم برای زدن که نگه داشته بودم پلن لند شه تا بریم سراغش.

حامد جان سلام

لطفا شما با این اظهار نظر ها گند نزنید به تفکرم نسبت به خودتون. همیشه از شما جز تعریف و تمجید نشنیدم و مطمئنم پلیر به شدت قابلی هستید.

ولی این پستتونو که خودنم یکم جا خوردم ولی خوب طبیعتا این حرفو خودتونم قبول ندارید.

میزان اهمیت تارگت ها مشخصه شبیه سازیارم بچه ها زدن و میشه گفن یه جا به جایی کتیبه چه تاثیری میتونست در نتیجه پلن ما داشته باشه.

مسئله ای هست اینه که از قدیم فروم یکی از تاثیر گذار ترین قسمت های بازی برای تعیین جو و وارد کردن فشار روی حریف بوده و هست.

یکی از کاربرد های اصلی فروم که از ای ار هم خیلی تاثیرگذار بود این بود که بازنده پلن همیشه با استفاده از یه سری دیتا و نوع بیان و آمار های مختلف سعی در وارونه جلوه دادن نتیجه پلن ها داشت یا بزرگنمایی برخی اشتباهات باعث میشد جو فروم به نفع سایدش تغییر بکنه (مثلا 2 سرور پیش اینکارو ایرج به زیبایی به نظرم تو فروم انجام داد.)

کلا آمار بسته به نوع بیانش میتونه منفی یا مثبت باشه. برای مثال به 2 گزاره زیر دقت کنید:

"منچستریونایتد با 20 عنوان قهرمانی پر افتخارترین تیم لیگ برتر انگلستان هست"

"منچستریونایتد در 9 سال اخیر هیچ عنوان قهرمانی در لیگ برتر انگلستان کسب نکرده است"

در گذاره اول به منچستر یک ابر قدرت در فوتبال جلوه داده شده و در گذاره دوم این تیم یک تیم کاملا معمولی نشان داده میشود در صورتی که در هر 2 حالت راجب یک تیم داریم صحبت میکنیم.

این سیاست شما در فروم هم دقیقا شبیه به همینه. اما در مورد پلن اخر ما صدق نمیکنه. چیزی که وجود داره شما واندر اصلیتون کاملا از دور خارج شده در حالی که تنها راه نجات شما میتونست معماری یونیک باشه که خوب ازش استفاده نکردید و به جای اینکه اشتباهتونو بپذیرید با یه اظهار نظر سطحی خودتونو بیشتر زیر فشار میبرید. سیاستی که منو یاد جمله معروف"فشار چیه ببین دارم میرقصم!!" میندازه.

فرض و بر این میگیریم که شما تخمینت از رم درست بوده و در نهایت اون دیوار تخریب میشده. ایا تخمینی از میزان کاتا هم داشتید؟ آیا معماری برای تخریب نشدن انبار ها به شما کمک نمیکرد؟ پاسخ خیلی سادس.

تبریک میگم به بچه های اس ای به خاطر پلن زیباشون

ناصر عزیزم سلام

بعد از اتفاقات دیروز خواستم بهت تو واتساپ پیام بدم ولی بعد از اینکه حس کردم ممکنه تحریفی اتفاق بیوفته تو حرفا گفتم تو فضای عمومی مطرح بشه بهتره.

ناصر جان 80 درصد نتیجه بازی تراوین تو خود بازی اتفاق میوفته و 20 درصد بقیه تو فروم و فضای خارج از مپ بازی. مسیری که شما پیش گرفتی کاملا برعکسه و 80 درصد وقتتو واتساپ و پی وی بچه های ما پر کرده. حاصل همین اشتباهت نداشتن انبار واندر شما شده.

این سرور وجهه خودتو پیش من و خیلی از رفقات تو اس ای از دست دادی ناصر جان. شما کنار ما بازی کردی من و امید و بقیرو خوب میشناسی. اما از هیچ تهمتی به ما دریغ نکردی.

اول که گفتی کتیبه های جنوب غربو توافقی زدیم. بعد میومدی پی وی من میگفتی منظورم این نبوده ولی خوب تو فروم همچنان سر موضع خودت بودی. سیاست یکی به نعل یکی به میخ.

بعد اومدی با یه سری استدلال مسخره تو پی وی من و بقیه بچه ها سعی کردی مهدی کلت خودمونو مقصر بک خوردن دف واندر اس ای جلوه بدی. واقعا خنده داره. میدونی به کی داشتی تهمت میزدی؟ کسی که نصف بار سایدو یه نفری به دوش کشیده. واقعا چه فکری کردی آخه؟ تلاش برای 2 به هم زنی با دروغ و افترا به 1 نفر برای یه بازی واقعا قشنگه؟

ولی جای اشتباهی اینکارو کردی. اگر خود خدا هم از میومد میگفت مهدی اینکاره کردی تو جنوب شرق کسی باور نمیکرد چون مهدی یکی از برادرای ماس و عین خانواده ما میمونه تو جنوب شرق. اینم دیدی جواب نمیده اومدی رفیق خودتو مقصر کردی. همبازی قدیمتو. کسی که بازهم انقدر بهش اعتماد داریم که 1 درصدم حتی نمیخوام اسم ببرم کیه منظورم چون واقعا شخصیت اون آدم انقدر قوی و بزرگ هست که فکر به این داستانم آزارم میده. اونم برای ما عزیز و مورد احترام و اعتماده.

و اوج کار اشتباهت بعد جنگ یونیک دیروز بود که داستاناشو تو فروم گفتن. انگشت اتهامت اول به سمت ما بود که دسترسی داشتیم. بعد که رفتی پی وی اشکان و صحبت های اشکانو اومدی وارونه برای فرهاد بیان کردی و گفتی اشکان میگه لینک نیست (که اصلا همچین حرفی نبوده) بعد که لینکو دیدی عذر خواهی کردی؟ نه!

اخرشم مقصر کردن پلیر اکانت خودتون از شاهکار های بی نظیرت بود. تیر آخرتم توهین به پویا تو فروم.

همه ی اشتباهاتتو گفتم که یه بار مرور کنی ببینی واقعا بازنده اخلاق تو این سرور کی بوده؟

مقصر اصلی شکست احتمالی 3 تا ساید شمال شرق، شمال غرب و جنوب غرب شخص شما بودی با سیاست های غلطت و اشتباهات پر تعداد. از تاپیک آمادگیش ما گفتیم میایم که 3 به1 بشه رومون. به جای متا با جنوب غرب باهاشون وارد جنگ شدی. تصویه حساب های شخصیت برات مهم تر از بردن سایدت بود واقعا؟

میگن دوست خوب کسیه که اشتباهات دوستشو بهش بگه. منم به عنوان یه دوست برات مرور کردم که چقدر اشتباه کردی. یاد حرف یوسف افتادم که گفت این ره که میروی به ترکستانه. بنده خدا حق داشت. داری میرسی ترکستان رفیق. به نظرم یه سر و ته کن برگرد. بذار 4 روز دیگه کسی تورو با رفتار این سرورت معرفی نکنه.

پ.ن: اقا ما خوشحالیم که شمالغرب دوباره متحد شدن بچه هاش حد اقل این چند روزو هم جدی بازی کنن که اخر سرور یه هیجانی باشه.

پ.ن: با هم مهربون باشید.

پ.ن: ناصرا مرد نکونام نمیرد هرگز. :))

پ.ن: احسان شاعر میگفت: هیترام باهم دیگه زدن....؟؟؟؟ ادامشو تو بگو :))

ارادت

یجایی دیدم یکی نوشته بود ما از روز ۵۰ برنامه داشتیم روز ۹۰ جنگ یونیک اس ایو بزنیم دمتون گرم فقط کاش برا نگهداریشم برنامه داشتین 😁

ادامه پست رو آقای دانایی لطفا تکمیل کنن

فکر کنم رفیقمون داشته تاریخچه کترپیلارو میخونده یادش رفته دف بریزه.

دفکورد سایدشونم هستن گویا.

خیره ایشالا

پ.ن: ایلیا جان پستت با اختلاف بهترین پست تاپیک بود به نظرم 😂😂😂

مجید جان منکه نگفتم خفنم شما چرا هی میخوای مارو خراب کنی نمیدونم. این خصومتت از کجا میاد برام عجیبه با اینکه یه بارم باهات همکلام نشدم.

زحمت اکانتم بله منم میگم فرهاد و ممد خیلی بیشتر از من زحمت میکشن و حرفی توش نیست. دمشونم گرم.

اگه قسمت شد و اومدیم سرور بعد و شمام بودی که میزنیم تو سر و کله هم عشق میکنیم. اگه شما زدید ما دسخوش میگیم به شما و برعکسشم شما بیا دسخوش بگو. دیگه دعوا و من قبلا این بودم و اون بودم نداره که مشتی.

اگرم نتونستیم بیایم که از بیرون بازیتونو میبینیم یاد میگیریم.

خدایی نکرده اگه مشکلی با ما داری که ایشالا قسمت شه تشریف بیار کافه ما یه اب پرتقال با یه پیتزا بزنیم باهم بشوره ببره. ما که داستانی با شما نداشتیم و نداریم. شمام یه نفس عمیق بکش ایشالا تا سرور بعد.

ارادت

سلام به همگی

اومدم ببینم سرور تموم شده میبنم هنوز سرور تموم نشده این صفحه اخر و خوندم یه چیزای جالبی دیدم مگه میشه سرور با یه سرعتی استارت بخوره بعد با یه سرعت دیگه تموم بشه :d خب از همون اول نرمال بازی نکنید یا تایمشو ندارین اکانتو بدین به دوستان یا حذف کنید اینکه سرعت سرور بالا پایین بشه خیلی خنده داره

بهتره از همین الان رسول سرور بعدیشو اونم اسپید 3 ایکس یا 5 ایکس ران کنه

یه ضرب المثلی هست میگن شهر که شلوغ میشه قورباغه هفت تیر میکشه حکایت دوستان اس ایه من موندم کی میخواد این همه ادعا رو جمع کنه همشون واسه خودشون پرو پلیری شدن :d سرور بعدی فقط به قصد زدن اس ای میایم تیم خوبی جمع و جور کنید

قول میدی وسطش وقتی همرای مارو دیدی مثل اخرین سرور حذف نکنی بری و تو گروهتون بهمون فحش ندی؟ (اسکریناش موجوده)

اگه قول بدی ما میایم. 😂😂😂😂

همون موقشم که بودی همر رنک داراتون دونه دونه پرید.

همون موقع که بودی کتیبه هاتون تر و تمیز جمع شد.

خلاصه که همون موقع که بودی هرکاری خواستیم با سایدت کردیم.

شما چی؟

همون موقع که بودی هم کبریت بی خطر بودی برادر.

یکی دوبار بحثش شد بذاریمت تو فیکا ولی خوب دیدیم ارزش نداره زحمت لانچر زیاد میشه.

حالا چرا از ناراحتی پست نصفه میدی؟ 😂😂😂

چیزی از ساید ماهم ندیدی مشکل ما نیست شاید از چشمای شما باشه.

در مورد ادبم. من با هرکس در حد خودش صحبت میکنم از اول سرور جز بی احترامی و قارچ قارچ کردن ازت ندیدم. سبک خودت باهات صحبت کردم.

تا الانشم جواب دادم خودمو خراب کردم چون هیچجوره به من نمیخوری. دیگه جوابی نمیگیری. خوشحال شدیم در کل عزیزم 😂😂

ناصر جان کاش سوالات کنکورم شما طرح میکردی با این سطح سوالا فکر کنم رتبه ۱ شده بودم 😂😂

جواب سوال ۱: خوب این برای خود ماهم سواله که پسوورد چجوری افتاده دست شخص دیگری.

جواب سوال ۲: زمانی که شخص خرابکار شروع به بک کردن دف کرد مهدی کلت رو اکانت واندر بود و بلافاصله پسوورد عوض کرد

جواب سوال ۳ و ۴: عمده دف از اکانت x3x و امفتامین بود. امید که دیگه نیاز به معرفی نداره محمد امفتامینم از پلیرهای پارساس و چندین سروره که باهاش بازی کردیم. نکنه میخوای بگی امید مثلا با من مشکل داشته دف خودشو بک کرده؟ 😂😂

سوال پنجم: رمز هولدر فقط دست تیم لیدری اس ای بوده و هیچکس نداشته. تیم لیدری اس ای رو هم شما خوب میشناسی. میدونی که بالای ۵ ۶ سروره باهمیم.

ناصر جان این فاز چرچیلی که گرفتیو بذار کنار. سعی نکن توپو بندازی تو زمین ما. خودت بچه های اس ای رو میشناسی میدونی مشکل از تا ساید ما نیست‌.

یادت باشه اخرین کسی که فاز چرچیل گرفت تو این فروم سایدش چجوری شخم خورد. این نصیحتو از من رفیق کوچیکترت بپذیر.

پ.ن: یکم سرم خلوت شه به دوست پلنر فیزیک دانمونم میپردازم. راستی نظرت راجب عنصر ۴۰ چیه؟

پ.ن: دوست سبز سابق که الان قهوه ای شدی. پرهام جان. ۳ ۴ بار اسم جنوب شرق اوردی. اسم مارو نیار که برات سنگینه. همین هارت و پورتا جوری ساید محبوبتو شخم زدن که ۱ دونه گرزیم دیگه توش پیدا نمیشه. یادت نره چرا حذف کردی. سکوت خیلی بیشتر بهت میاد بچه.

مجددا سلامی به کوتاهی دیوار جنوب غرب

یه خسته نباشید ویژه خدمت مهدی و پارسا بابت کتیبه انبار بزرگ. و خسته نباشید به ساید جنوب غرب که تا اینجای سرور جانانه حضور داشتن و قله های افتخار رو یکی پس از دیگری دارن طی میکنن. به خاطر ندارم سایدی در تراوین وجود داشته باشه که اینجوری بازی کرده باشه.

3.جنوب شرق با پتانسیل 4.5 برابری ما :

معروف به ساید کرکس ها

این ساید با داشتن پتانسیل فوق العاده در همر هاشون از 3 پلنی که لانچ کردن موفقیت دو پلنشونو مدیون سیستم تازه تاسیس کنفدراسیون هستن که البته باز دمشون گرم زیادن میشینن چک میکنن به هر حال هر کی بیشتر وقت بذاره نتیجه بهتریم میگیره

اولا چرا 3 پلن علی جان؟ میشه مجددا بشماری؟ تا الان اگر پلن جمع کردن کتیبه های شمارو هم حساب کنیم فکر میکنم 6 یا 7 پلن روی شما اومدیم که در تمام پلن ها هم به چیزایی که میخواستیم رسیدیم.

چند نکته بهت میگم علی جان. ایشالا به دردت بخوره

نکته 1:

سیستم کنفدراسیون میگه شما اگر وارد اتحاد های یک کنفدراسیون بشین تا 12 ساعت نمیتونید از کنفدراسیون دف بگیرید و اگر کنفدراسیون خود را ترک کنید دف روی شما 12 ساعت بعد بک میخوره. حالا شما گفتید ما از این داستان استفاده کردیم پلن زدیم. من نمیدونم این چیش بده؟ اتفاقا این زرنگی و حواس جمعی مارو میرسونه و البته نوب بودن شمارو میرسونه. چرا میگم نوب؟ چون با اینکه یه بار از این سیستم ضربه خوردید بازم همون کارو تکرار کردید. و جریمه سنگینی هم بابتش پرداختید.

نکته 2:

نگهداری از کتیبه. کتیبه انبار بزرگ در این تایم سرور جزو با ارزش ترین کتیبه های بازی هست. چرخش صحیح این کتیبه میتونه یه ساید رو کلی جلو بندازه. یا برعکس چرخش اشتباه این کتیبه میتونه ضرری جبران نا پذیر به هر سایدی بزنه. وقتی دیروز خزانمو چک کردم و این کتیبرو تو مختصات 13 -13 دیدم نمیتونستم باور کنم که ساید چقدر میتونه نوب باشه که این کتیبرو لب مرز ما 2 روز نگهداره. حالا مسأله ای که برای من جای سوال داره شما اون سیف زونی که تو مختصات 300 300 خودتون زدید دقیقا چه استفاده ای براتون داشته؟ استفاده اصلی سیف زون برای شما فقط نگهداری از کتیبه انبار بزرگ و جنگ بزرگتون بود که ببرید اونجا و چیفی استفاده کنید. اونم اوردید تو 13 13 خودتون و انقد راحت زدیمش. علی جان تا حالا شده تو بازیتون یه وقتایی هم فکر کنید؟ یا فقط شاخ و شونه کشیدن رو بلدید؟

معروف به ساید کرکس ها

اگر نمیتونی مودب باشی حد اقل سکوت کردن رو که بلدی دیگه؟

از خادم جنوب غرب میخوام اگر بلد نیست ادب رو یاد پلیراش بده حد اقل سکوت رو یادشون بده تا بیشتر از این چهره تیمشون خراب نشه. همین الان فکر میکنم با اختلاف دوست نداشتنی ترین (خیلی مودبانه گفتم) تیم تاریخ تراوین ایران شدید بیشتر از این خودتونو خراب نکنید. فکر نمیکنم کسی بوده باشه که خلاف این رو گفته باشه.

به زبون خودتون بخوام بگم خطاب به یوسف:

یا پلیراتون رو جمع کن و تربیتشون کن. یا محبور میشیم به سبک خودتون رفتار کنیم. بار سوم بود اینو ازتون خواستیم دفعه بعد دیگه قرار نیست این لحن رو تحمل کنیم.

جنوب غرب تا الان با همه سختیاش وایساده مردونه جنگیده با اینکه از 3 ساید روش همر لانچ شده ولی 80% همرای لانچ شدرو به گور فراخوانده

در مقابل شما چیکار کردین

چرا وقتی نشون میداد درصدو ساید جنوب شرق میخند؟

چرا در 55 روز اول سرور درصد جنوب غرب بالای 80 درصد شد؟

این تعداد دیوار میشه 80 درصد؟ جنوب غرب بالای 100 درصد رو دیوار کرده.

جنوب غرب بعد منچستر اوله.

شما واقعا تو توهماتتون زندگی کردید. چیو دیوار کردی از جنوب شرق؟

میخوای بهت بگم ما چیکار کردیم؟

1. 3 تا پلن اول بازی رفتیم که 3 تا همر استراتژیکتون رو گرفتیم

2. یه پلن رو مولتیای توهمی زدیم کلا از دور خارج شد بنده خدا

3. کتیبه های یونیکتون، چشمانتون، چکمتون، انبار بزگتون و احمقتون رو مثل آب خوردن زدیم.

4. یه همر واندرزنتون دیشب دیستروی شد و یکی دیگه هم کاتاهاش کاملا نابون شد

5. تمام زد و خورد های مرزی رو ازتون بردیم.

6. تو ساید خودتون کپ گرفتیم همونجا هم دیوارتون کردی به راحتی

دیگه کاری مونده نکرده باشیم؟ بیا از این بعد نگاه کنیم که شما چیکار کردید؟

حقیقتا هیییچ. شما و یوسف فقط و فقط حرف زدید. لب و دهن. ادعای پوچ. تو بازی چی بودید؟ هیچی.

فقط برو یه نگاه کن ببین همر اکانت effect چند بار روتون لانچ شده؟ به این میگن ریکاوری پسر. این میشه سطح بازی آرش. وضعیت شمام که مشخصه. تو 2 تا لینک بیار ببینم چیکار کردی با ما تا حالا؟

همه اینارو گفتم که بدونی تراوین به ادعای توخالی نیست. دوره شاخ و شونه کشیدن گذشته. رو کن ببینیم چی تو چنته داری؟

به هر حال ما ازوناش نیستیم که فرار کنیم وسط سرور :))

والا داداش الان بود و نبودتون زیاد فرقی نداره میخواید بمونید خوب بشینید نگاه کنید یاد بگیرید. :))

سلاااامی به کوتاهی دیوار جنوب غرب.

دیروز متاسفانه یه گل پسری اومد تو فروم و پست خداحافظیشو گذاشت. بعد از دیدن پستش حقیقت ناراحت شدم چون بلخره میشه گفت جزو تنها اکانتای جنوب غرب بود که به نسبت بقیه اکانتاشون یه ذره بهتر بود حد اقل ارزش داشت بزنیم. و البته زحمت زیادیم کشیده بود حیف بود به خاطر ناتوانی یه نفر تو کنترل ساید زحمت و وقتش هدر بره. تو این شرایط اصلا قصد نداشتیم بزنیم.

اما چند ساعت بعد متوجه شدیم که مجدد به اتحاد برگشته. پس همرارو خوابوندیم و یه پلن ضربتی زیر ۱۲ ساعت(که نتونه از اتحاد دف بگیره با توجه به قوانین کنفدراسیون) با همرایی که چکمه داشتن نوشتیم و اجرا کردیم تا این دوستمون یاد بگیره قبل از اینکه بخواد کاری کنه یا بیاد حرفی بزنه و فاز لوتی بازی برداره به عواقبش فکر کنه.

پلن دیشب شامل ۲ تارگت بود:

دیستروی دهکده چهارم اکانت:

پیش بینی بنده این‌بود که همر جلومون بذارن حد اقل لاست بگیرن ولی خوب دوستان اینکارو نکردن و دهکده تقریبا سبز پرید.

چیف دهکده سوم اکانت:

هدف از این پلن چیف دیگر همر دوستمون بود که ۳ چیفر اخر رو به خوبی اینسرت کردن و ده چیف نشد.

ولی خوب با توجه به اینکه ۵ کی کاتا + ۸۰ کی پیاده از این همر تو بیسشون بود عملا ایشون یه واندرزن رو از دست داد. ۳۴ کی مارکسمن از یه همر دیگشتونم تو بیس بودن که اونام پریدن و یه همرشونم اینجوری زخمی شد.

نکته آموزشی شماره ۱:

راه های بسیار زیادی برای دفاع از دهکده وجود داره ولی قطعا دفاع با کاتا جزوش نیست. (قال میثم سرانو)

در‌کل ما رفتیم ۲ تا همر واندرزن این عزیزمون رو بپرونیم که یکیش کامل پرید یکیش جوری پرید که واندرزن نیست دیگه اشانتیونم ۳۴ کی مارکسمن از همرای دیگش دادن بهمون انقد این عزیزمون بزرگواره

اما چندتا نکته هست خواستم بپرسم و عزیزان جنوب غربی پاسخ بدن:

۱. اکانتی که رو حذفه چرا برگشته به اتحاد غیر از اینه که پشیمون شده؟

۲. یوسف دیشب پست گذاشت و در قسمت پی نوشت گفت که توهمی هست و برای ما سورپرایز داره. اما چند دقیقه و به محض دیدن اتکای ما این قسمت رو از پستشون حذف کردن. سورپرایزتون‌ دفاع با کاتا بود؟

۳. اکانتی که روحذفه انبار میچرخونه رو دهاش؟ و بعد میذارید بمونه رو دهش اکتیو شه استفاده کنه؟ اتکم میاد روش رو دهای خودش جا به جا کنه؟ حالتون خوبه؟

در ادامه تشکر میکنم اول از فرهاد و احسان که خیلی ضربتی پلنو چیدن و مجددا از احسان که تا ۵:۳۰ صبح بیدار موند برای لانچ کردن.

و تک تک بچه هایی که دیشب همر گذاشتن.

ماهان و کسری اکانت Last legend

پویا احسان میثم و حسین و رضای گلم از اکانت Last lords

علی دراگون عزیز که پادگانه و هنوز ندیده با همرش‌ چه کردیم.

ارش Effect عزیز

و تمام عزیزانی که اگر اسمشون از قلم افتاد عذر خواهی میکنم ازشون.

اما قسمت آخر پستم. روی صحبتم با متوهمه:

پسر جان. اگر تو فروم این سرور چند باری سر به سرت گذاشتم دلیل نمیشه فکر‌کنی خبریه یا فکر کنی گنده شدی. از هر زاویه ای که نگاه کنی هیچ جوره حتی نزدیک ما هم نمیتونی باشی. پس ادبو رعایت کن. وقتی میای اینجا میگی تو کنفدراسیون نیستم بزنید حق نداری بعدش توهین کنی. مرد از دهنش حرف میزنه(مگه خودت نمیگفتی) یه بار برای همیشه یاد بگیر اینو. کفتار و شغالی که میگی ما نیستیم همه میدونن کیه. یکبار دیگه پاتو از گلیمت بیشتر بذاری، تیکه بندازی یا توهین کنی مجبورم به سبک خودت جوابتو بدم. خلاصه که مراقب رفتار و حرفات باش. کل کل میکنی در قالب بازی کل کل کن اما پاتو فراتر نزار که بد میشه برات.

پ.ن: قال پویا : اینهمه نیومدیم برنامه بریزیم و به بهترین شکل ممکن کتیبه جمع کنیم که یکی از خواب بپره بیاد تهمت کتیبه گرفتن از جنوب غرب به ما بزنه! از این به بعد خدا به سایدت رحم کنه

پ.ن: قال خودم: تویی که میخواستی با لینک سبز بیای جنوب شرقو بزنی. چی شد رو اسدبل دیوار شدی؟ نکشیمون پلنر؟

پ.ن: خوشحالم که چهره واقعی بعضی اشخاص داره برای همه‌ نمایان میشه.

پ.ن: دفعه بعدی خواستید قهر کنید از گروه واتساپ لفت بدید اینجا کنفدراسیونه

ارادت

استاد نفرمایید ما شاگرد شما هم نمیتونیم باشیم.

به فنا دادن ۳ کی کاتا اونم تو ساید خودتون فقط هنریه که شما بلدی ما اصن عمرا از این تواناییا نداشته باشیم.

یه نمونه از هنر نمایی های استاد.

۳۵ موج به همین سبک دوستمون به دیار باقی شتاباندن. بعضی از موج ها ۵۰ تا کاتا داشت مجموعا ۳ کی کاتا به رحمت ایزدی پیوست.

یا مثلا سوپر پلن های استاد رو کتیبه های جنوب شرق که یه نمونش رو دیروز شاهد بودیم

خلاصه استاد ما اصن در حد آموزش شما نیستیم. کارایی که شما میکنی ما همه انگشت به دهن موندیم که چجوری میشه که اینجوری میشه.

استاد یه جوری هم میفرمایند شما همون پلنتونو برید انگار پلن رفتن فحشه. البته که در مقابل پلن های استاد پلن های ما از فحشم بدتره.

پ.ن: دعوت به سکوت

پ.ن: هی نمیخوایم بپردازیم بهتون خودتون نمیذاریدا

پ.ن: چیزایی این سرور دیدیم که تا میلیاردها سال بعید میدونم تکرار بشه.

سلام و عرض ادب خدمت پلیرهای سرور

خسته نباشید میگم به تک تک پلیرهای جنوب شرق علی الخصوص رفقای گلم در تیم پلنری که از قبل سرور برنامه ریزی کرده بودن برای اتفاق دیروز و دیدیم که طبق برنامه همه چیز تقریبا اونی شد که میخواستیم.

از اونجایی که با گوشی تایپ میکنم نمیتونم پست شمارو تیکه تیکه جواب بدم پس خیلی کلی عرض میکنم خدمتت.

اینکه شما دائما از ۲ تا چیز میخواید بر علیه ما استفاده کنید (حذف ۲ سرور پیش و حضور تیم ربلز در جنوب شرق) تنها دلیلش اینه که چیز دیگه ای بر ضد ما ندارید. و با پیش کشیدن این ۲ مطلب که به زعم شما نقطه ضعف ما بوده سعی بر خالی کردن فشار ناشی از اتفاقات این سرور دارید. قبلا در مورد این ۲ مطلب صحبت کردید و پاسختونم دادیم. سعی کنید از مباحث جدید تری برای خالی کردن فشاری که روتون هست استفاده کنید.

تا جایی که من در این ۳ سرور دیدم از نظر قدرت شما همیشه در همین سطح بودید. پس اینکه میفرمایید در ضعیف ترین حالت هستید رو به هیچ عنوان نه من نه هیچکدوم از خواننده های فروم قبول نمیکنیم. چون چیزی غیر از این ندیدیم. امیدوارم در آینده چیز های بهتری از تیم شما ببینیم.

در مورد ۲ سرور پیش و کتیبه ای که از خاک شمالشرق برداشتیم یه مطلبی بگم. درسته شما یادت نمیاد شمالشرق اینکارو کرده باشه چون حضور نداشتید. ۲ سرور قبل از تشریف فرمایی تیم معظم شما به سرور های اسپید اسپیدترا ساید شمالشرق با همین روش از ما ۲ تا کتیبه زد. و کاری که ما کردیم دقیقا تلافی همون اتفاق بود. ۲ طرف هم فکر نمیکنم کدورتی دیگه از هم داشته باشن. شما هم دست از مظلوم نمایی بردار یوسف جان. شما خودتم از روز اول میدونستی که ما تو ان ای اکانت داریم. و یکی از اعضای تیم لیدری شما تو پی وی فرهاد در به در دنبال پسوورد اون اکانت بود.

اینم که میگی از شما میترسیم من بی صبرانه منتظرم یه دلیل بیاری که چرا ما باید از شما بترسیم؟ از دف و همرتون که سوژه خنده خاص و عامه یا پلنری که تا حالا نداشتید. یا لیدری بی نقص خودت؟ من تا حالا تیمی به این حد ضعیف در جمع کردن کتیبه ندیدم.

مطلب بعدی اینکه سرور پیش به خدمت شما نرسیدیم فقط به خاطر این بود که تیم ما نبود و طبیعتا تیم لیدری وقت اس ای این تصمیم رو گرفتن. البته من تنها بازی کردم فقط به خاطر امید و هیچ دخالتی تو امور ساید نکردم. ولی حالا که اینو گفتی من همینجا خیلی جدی اینو بهت میگم:

هر سروری که شما بگی و هر جایی که شما بگی تیم ما با کمال میل امادس که مقابل تیم شما بازی کنه. بدون ربلزم میایم. هر شرطیم شما بذاری قبوله. هر موقع احساس کردی در قویترین حالت هستید کافیه بگید ما منتظریم.

مطلب اخر اینکه یوسف عزیز. شما بازیگر خوبی هستی و نقش ادم موجه رو بسیار خوب بازی میکنی ولی یادت باشه شما هیچوقت نقش اصلی این فیلم نبودی. تهش سیاه لشگری بودی که از گوشه تصویر رد بشه. اتفاقاتیم که این سرور برای شما میوفته و نحوه صحبتی که باهاتون میشه کاملا بازخورد رفتار پلیراتون تو فروم همین سروره. پس انتظار نداشته باش در‌مقابل تمام این توهین ها احترام ببینی عزیزم.

پ.ن: تبریک به حسین و تیم پاتریوت بابت کتیبه ای که زدن و چیف دهکده.

پ.ن: ما کاری با شما نداریم دیگه چون کارامونو کردیم باهاتون مگر اینکه دوباره وسوسمون کنید بیایم سراغتون.

پ.ن: میگن طرف اومده ۴۰ تا همر رو ما بزنه سایدو گشته دیده ۲ تا همر بیشتر نمونده براشون.

پ.ن: تشکر ویژه از جنوب غرب بابت کلین ۲ کتیبه که ما ازشون بلند کردیم. 😂😂😂

اقا سلام.

اولا که الوعده وفا.
    دم همه بر و بچه های جنوب شرق گرم.

پاسخ:موضع ضعف جاییست که شما با داشتن پتانسیل 6 برابری در برابر دشمن در خاک خودتون مشغول کشتی گرفتن با ان باشید و بعد با خوشحالی و صفحات فروم رو با حرف های پوچ و خاله زنکی پر کنید

مثال:فکر کنید روسیه در اواسط درگیری با اوکراین بیاد و خبری حاکی از زدن یک پادگان نظامی تقریبا خالی رو در نزدیکی کرملین پخش کنه(تو خاک خودش) و طبق امار نصف نیرو های ارسالی به اون پادگان هم طلف شده باشن و از تمام قرقاول های ارتش روسیه(اسکاتر ها) یک دونه هم برنگشته باشه

اینو اگه شما اسمشو پیروزی میذارید که ماهم به نظر شما باز احترام میذاریم :))

پ.ن:این که در تمثیلم از روسیه استفاده کردم صرفا به خاطر تسلیهات مولتی بازی بسیار گسترده هستش وگرنه قدرت اصلیه روسیه , رهبر اون کشور پوتین هستش

علی جان میدونی چرا پتانسیل اس ای رو ندارید؟

چون بلد نیستید.

شما همرای اس ای رو ندارید و نخواهید داشت چون بلد نیستید همر بکشید.

شما رید اس ای رو ندارید چون بلد نیستید رید کنید.

شما مشکلتنون الفبای تراوینه علی عزیزم.

شما روسیه رو مثال میزنید و من فرض رو بر این میذارم که ما روسیه هستیم. آیا روسیه از روز پیدایش کره زمین همینقدر تسلیحات و امکانات داشته؟ مسلما خیر. زحمت کشیدن تحقیق کردن از منابعشون به بهترین شکل استفاده کردن و ساختن تا به اینی که هستن برسن. اینجوریه که بین این همه کشور یکی میشه روسیه.

حالا من یه سوال ازت دارم.

همین مثال پادگان نزدیک کرملین. عین این قضیه الان بر عکسشم هست. الان روسیه اومده و تو کیف یه پادگانو گرفته (اکانت makan که متعلق به ماست.) و اتفاقا پادگان پر باری هم بوده (کپ ۱۵ کراپ ۱۵۰ درصد)

بعدشم میاد از همون پادگان چندتا پادگان کوچیکتر (فیدرای اطراف که چند روز پیش کاتا شد) رو هم میزنه میترکونه. ارتش اوکراین میاد که جبران کنه و ولی نمیتونه و کل نیرویی که فرستاده بوده قلع و قمع میشه( همر اکانت tital).

ایا رئیس جمهور اکراین بعد از این فضاحتی که تو خاک خودش اتفاق افتاده میاد میگه اون سربازامون که مردن چیزی نبودن که هه ما خیلی خفنیم هنوز. یا سرشو میکنه تو لاک(!!!) خودش و سکوت میکنه؟

مشکل شما اینه هییییچ دستاوردی تا به حال نداشتید جز حرف زدن. زمانی بیا بازی‌مارو نقد کن. که بتونی ۱ همر نمیگم اندازه ما ولی نزدیک به ما بدی. یا یه پلن در حد پلنای ما بزنی. یا اصن اونم هیچی شما ۶ همر بردار. پشت هم درست لانچ کن. یه چیزی خلاصه رو کنید بعد ۳ سرور که ما بازیتونو دیدیم حد اقل بگیم تو ۳ سرور یه لینک ازشون در اومد.

این هالک ایرانی فتوشاپیم حد اقل یه زور زد مارتین فوردو بزنه زمین نتونست. شما همون زورم نزدید. زدیمتون بلند شدید میگید هه ته زورتون همین بود؟ من اگه هیکل شمارو داشتم که الان بیشتر زده بودم.

جای غر زدن راجب امکانات اس ای برو تلاش کن توام اکانتات شبیه ما بشه. یادت نره هممون بازیو با ۱ ده با پاپ ۸ و بدون تروپ شروع کردیم. ولی الان ما شدیم روسیه. شما تهش کره شمالی. اونم با ارفاق 😂😂.

و سوال اخرم علی‌جان. ما دقیقا چیو باید سوراخ‌کنیم؟ چی دارید که ما بزنیم؟ تارگتی نیست اخه برادر بیایم فیدراتونو بزنیم؟ 😂😂

ته حرفم اینکه کمتر حرف بزنید. بیشتر تلاش کنید.

به به سلطان تحلیل های نا منظم.

ببین عدد و رقمات خوبه ها. قشنگه. ولی طبق استدلال شما. هرکی بخوره برد کرده. چون یه همر داده ولی یه همر یا ۲ همر گرفته. پس کلا همیشه ساید کتک خور تو هر سروری برد کرده.

شما سعی کن تو این سرور برنده بمونی و بذار ما تو ظلمات جهل و شکستمون بمونیم‌.

درمورد پارسا و تیمشم یه چیزی بگم بهت برای بار آخر.

تیم ما و پارسا تفکیک نا پذیرن چون پلیرایی داریم که تو هر ۲ تیم بودن. واسه نشون دادن این موضوعم تو هر اسمی بگی میذاریم رو اتحادمون مثلا sw puncher خوبه؟

داستان ما و پارسا فراتر از بازیه و ما ۱ سرور یا ۲ سرور تراوین نیست تو که اینارو میدونی پس چرا باز میگی؟

در مورد حذف ۲ سرور پیشم دلایلشو گفتیم و میدونی. حتی ۱ درصد هم ربطی به شما و تیمت نداشته. پس زیاد روش مانور نده چون به جایی نمیرسه. کمک پارسارم به وقتش میبینید اگر تو سرور بودید ولی بدون برای زدن شما نبوده.

پ.ن: گفتید فلان دهو بزنید منم گفتم سوراختو پر کنی میزنیم. الانم میگم. تو پر کن. ما اگه نزدیم بیا بگو فلانی از دهن حرف نمیزنه.

پ.ن: این دعوت دوئلو که دیدم بازم یاد سجاد غریبی افتادم نمیدونم چرا 😂😂

پ.ن: میگن تیم انالیز اسدبل بعد تحقیق روی سن ما الان داره رو فیس ما تحقیق میکنه تا الان که گویا من بچه خوشگل بودم. دلیل لاست بودن دفشونم گویا همین تحقیقات رو فیس ما بوده سرشون شلوغ بوده.

پ.ن:اگر دنبال لایکید برید اینستاگرام اینجا تراوینه

پ.ن: قبلا گفتم بازم میگم. به اندازه تواناییتون ادعا کنید.

ارادت

سلام خدمت عزیزان

سلام به روی ماهت جوان.

نگاه سطحی شما به روند سرور و اتفاقات یکی 2 شب اخیر میتونه نشانه 2 چیز باشه.

1. درک شما از بازی در همین حده و توانایی آنالیز اتفاقات رو ندارید.

2. فرار رو به جلو و اینکه دوست دارید همه چیو عادی جلوه بدید.

اگر از بعد اول به قضیه نگاه کنیم چند موضوع رو باید مورد بررسی قرار بدیم. هر پلن یا هر حرکتی در بازی تراوین برای بدست آوردن چیزی انجام میشه. برای مثال هر پلنری حرکتی انجام میده طبیعتا با محاسبات ذهنش و سنجش داشته هاش اقدام به انجام به انجام پلن میکنه. یعنی اگر پلنری حاضر میشه چند همر رو دیوار کنه برای پریدن 1 همر مسلما اهدافی داره که ارزششو داره چنین پلنیو بزنه.

شما میفرمایید 2 همر دیفالت ما (که رنک دار هم نبودن البته شاید برای شما رنک دار محسوب میشدن) دیوار کردید اما به یه چیزی دقت نمیکنی ( یا نمیخوای دقت کنید). هر دوی این همر ها جنگی محسوب میشن و هدف از ساخت همر جنگی استفاده اونها در زد و خورد های میانه بازی هست و طبیعتا کسی که همر جنگی میکشه میدونه که اون همر بلخره دیوار میشه ولی برای هدفی که داره میدونه باید از خیر همرش بگذره تا به چیزی که میخواد برسه.

نکته دیگه که شما بهش دقت نمی کنی اینه هر 2 ی اون همر ها در حد اقل 2 پلن استفاده شدن و و ما به هدفمون از کشیدن اون همر ها رسیدیم. ساید جنوب شرق 4 پلن رو شما اجرا کرد که در 3 مورد 100 درصد موفق و در 1 مورد هم 70 درصد موفق بود (پریدن 2 همر رنک دار شما، کپ 8 تا از مولتی های شما و مورد اخر همر اکانت revenant که با اینکه ده صفر نشد اما همر اون ده در دفاع کاملا از بین رفت.)

وقتی به وضعیت همر های سرور نگاه کنید، سایدی مثل جنوب غرب که از نظر تعداد و کیفیت همر در شرایط بسیار ضعیف تری نسبت به جنوب شرق قرار داره ( یه نگاه به بخش عمومی و رنک همر نگاه کنید متوجه عرض بنده میشی) در شرایطی که ابزار شما نسبت به ما کمتر و ضعیف تره اهمیت اون 2 همر شما که پرید بسیار بیشتر از همرهای ماست و طبیعتا شما نگاه خیلی ویژه تری باید به اون همر ها میداشتید.

در این شرایط پلیر شما میاد و اعلام میکنه دفشو داده به بقیه و خودشو خالی گذاشته با این تفکر که همه بگن واااای فلانی چقد از خود گذشته و لوتی منشه در صورتی که هر آدمی چنین جمله ای رو بشنوه اولین چیزی که میگه اینه که واقعا چطور میشه که کسی که همرش جزو بهترین همرای سایدشه دفشو خالی کنه برای بقیه. این حرکت نه تنها جای تقدیر نداره بلکه یه اشتباه بزرگ از اون پلیره که یه همر استراتژیک ساید شمارو خیلی راحت از دست داده و یه جورایی پتانسیل ساید رو خراب کرده.

نکته بعدی اینکه باز هم گاف بعدی ساید خودتونو دارید با یه نگاه سطحی میپوشونید.

پلیر شما اومد داخل ساید ما ده زد. 30 کی دف روی اون ده دپو کرد اونم زمانی که ساید شما زیر اتک بود. فشار گندم دادن اون ده در یک ساید دیگرو به سایدش تحمیل کرد اما آیا دستاوردی داشت؟ در نهایت هم که همر اون دهو زد تو دیوار و رفت پی زندگیش. شما مقدار منابع و انرژی که هدر دادید رو در نظر بگیری متوجه عرض ما میشی برادر.

حالا همونطور که توضیح دادم خدمتت یا درکت از بازی ضعیفه یا فرار رو به جلو میکنی که خودم ترجیح میدم گزینه دوم باشه چون اصن دوست ندارم جلو چنین تیمی بازی کنم که سطحشون اینه. ( هرچند 99 درصد مطمئنم که سطحتون همینقدره)

1.تقلیل فشار حاصله از سرور قبلی:این موضوع درک متقابلی هستش و من در این مورد حق رو به شما میدم ,شاید اگر ما هم سرور پیش به اون صورت چه در فروم و چه در بازی تحقیر میشدیم ,این سرور رو حداقل در فروم سعی در جبران فشار حاصله میکردیم تا مبادا روی دلمون بمونه

دقیقا کدوم فشار؟ سرور پیش ما باختیم ولی عملکردمون با توجه به تعدادمون جای بحثی نمیذاره. یادت رفته بیشتر از نصف همرای سرور کجا بود؟ یا شایدم یادت رفته بیگ همرتون نصف کوچیک ترین همرمون بود. کی تحقیر شده علی جان؟

علی جان راجب تحقیر شما نباید صحبت کنید. شما تیمی هستید که تو سرور که انقد یه طرفه هستید بازم کسی حاضر نیست متا کنه باهاتون. بعد ما تحقیر شدیم؟

2. رنج سنی:رنج سنی باعث پخته تر عمل کردن و حرف زدن میشه و اینطوری که تیم انالیزوری ما براورد کرده میانگین رنج سنیه شرکت کننده داخل فروم اس ای همه متولد 1378 به بالا هستن(لذا اگر میبینید که اکثر پست های شمارو بدون جواب و یا حتی دیسلایک از کنارش میگذریم ناراحت نشین ما شما رو دوست داریم)

به شخصه معتقدم سطح شعور و شخصیت افراد ربطی به سن وسال نداره بلکه کاملا رابطه مستقیم با محل زندگی، میزان تحصیلات و تربیت خانوادگی داره. سن یه عدده که اصلا ربطی به شخصیت افراد نداره. هر جوابی که شما در این فروم میگیرید بازخورد صحبت های خودتونه. اگر طاقت شنیدن حرف های بچه های مارو ندارید اول اکانت فروم دوست متوهمتونو بگیری و نذارید پروفایل بنویسه. دوم اون یکی دوست نا محترمتونو از کف فروم ببرید که تمام پستاش سرشار از توهین و بی ادبیه. بعدش مطمئن باش ماهم مجبور نمیشیم اینجوری جوابتونو بدیم.

به تیم آنالیزوریتون هم بگید به جای اینکه وقتشونو به سن و سال ما اختصاص بدن یکم تایم بذارن و اتکامونو آنالیز کنن که همر اصلی سایدتون انقد راحت نپره.

ارادت.

محمد واقعا میگی؟ منو نمیشناسی؟

دلم شکست. بابا منم. هومن. کابوس کل شبای آیندت 😂😂😂😂

فارسیتم ماشالا بهتر شده ها. یا میدی کسی پستاتو ادیت میزنه؟

اول از همه تبریک میگم به ساید پر قدرت جنوب غرب که طی یک حرکت فوق العاده و انسجامی که از خودشون دیشب نشون دادن که در تاریخ تراوین کم ازش دیدیم موفق عمل کردن و خفت نشدن. 😂😂😂

در ادامه عرایضم هم خدمت متوهم با استعداد عزیزم بگم گه سعی کن زیاد گرد و خاک نکنی. که خاکش میره تو چشت. من قول میدم تو هر وقت سوراخ همر قبلیت که پرید رو پر کردی من رو ۰۱ هم میام. خوبه؟

در مورد اون بحث گریز کپم برو تحقیق کن اگر دیدی کسی نمیدونه بیا خودمون یادت میدیم که دیگه اینجوری پست نذاری. حقیقتا ما فکر میکردیم شما اصول اولیه بازیو بلد باشید وگر نه کلاسارو از پایه شروع میکردیم.

خلاصه که لینکایی که ما و شما میذاریم خودش بیانگر تفاوت لول بازیمون هست عزیزم.

موفق باشید

سلام دوستااان

۲۰ تومن ممد مبااااااااارک

آقا ما الان بیدار شدیم. بگید دقیقا از کی باید عذر خواهی کنیم. 😂😂

خوب از اونجایی که پلن قبلی دوستان جنوب غربی مهمون نوازی بسیار زیبایی داشتن تصمیم گرفتیم زود به زود بهشون سر بزنیم که حالصلش شد این.

باقی همر هارو چون سبز برگشتن نمیذارم.

همری که پرید رنک ۴ یا ۵ سرور بود و جزو مهم ترین همرای اسدبل و واقعا برام عجیب بود که فقط همر جلومون بود و دفی ندیدیم.

خسته نباشید به تیم پلنری و لانچری اس ای (فرهاد، احسان، ممد، پویا و علی دراگون و البته پارسای عزیز)

خسته نباشید دوم به همر ساز های گل اس ای

بر و بچه های اکانت گاد امید و ایرج

اکانت Last lords : پویا، احسان، علی، حسین، رضا ،میثم، سروش

ارش افکت عزیز.

و تیم خودمون.

میگن دوره ی بزن در رویی تموم شده. ما که زدیم. ببینیم تهش چی میشه.

یه تشکرم از محمد توهمی عزیز که با زدن ده تو اس ای خودشو فقط اذیت کرد.😂

پ.ن: وعده حسین کینگ بالا ایز لودینگ

پ.ن: به اندازه ی توانایی هاتون ادعا داشته باشید. نه بیشتر

پ.ن: یه بنده خداییم وسط لانچ اتکای ما رو سایدش داره پست تحلیلی میذاره همرای مارو انالیز میکنه. برو دف جور کن ۲ شبه زیر اتکی بابا.

ارادت

سلام

اگر تاریخ رو اشتباه نکنم فکر میکنم سال ۸۶ یا ۸۷ بود و از طریق تبلیغات یاهو با بازی تراوین آشنا شدم. اون زمان اولین سرور ایران راه اندازی شده بود و منم یه ۱۳ ساله و بچه مدرسه ای که عاشق گیم بودم و جذب این بازی شدم. و بعد کلی بد بختی و با اشنایی با یکی از لیدرای جنوب غرب در اون سرور تراوین رو یاد گرفتم و تا امروز همچنان دارم تراوین بازی میکنم به حز یه دوره چند ساله بین ۲ فیلتر تراوین که بازی نکردم.

سرورای اولی که تراوین بازی میکردم اگر درست یادم باشه نزدیک به ۱۰۰۰۰ اکانت در هر سرور رجیستر میشد و خیلی از سایدا متشکل از چند تیم بزرگ با تعداد زیادی پلیر بودن که هر کدوم از تیما از چند شاخه ۶۰ نفره تشکیل میشدن. و در این شرایط حتی رنک ۲ رقمی برای خیلیا ارزو بود. در این شرایط اما ۹۰ درصد اکانتا فارم بودن پلیرا خیلی راحت با فارم لیستای درست میتونستن غارت مناسب خودشونو داشته باشن و به راحتی همرشونو میکشیدن. در اون دوران با توجه به تعداد پلیر اکثر اکانتا تک همر واندرزن داشتن و به راحتی شارژ میکردن و همین تعداد اکانتا باعث میشد که فشار بسن پلیرا تقسیم بشه و هر اکانت واندرزن یه همر بکشه و اوضاع برای تیم ها خیلی راحت باشه.

امروزه با کاهش تعداد پلیر که دلیل اصلیش پیشرفت دنیای گیم و گرافیک و گیم پلی بازی های مختلف پلیرهای خیلی کمی جذب و تراوین میشن و رنج سنی پلیرهای تراوین بسیار بالاتر رفته. البته معدود افرادی مثل فرهاد و رضا (که به جرات میگم خوشفکر ترین پلیرهایی هستن که دیدم) به عنوان پلیرهایی با رنج سنی کمتر نسبت به بقیه مجذوب این بازی میشن.

طبیعتا با کاهش پلیر (که عمده دلیل اون پیشرفت دنیای گیم هست و هیچ ربطی به مولتی بازی نداره) تمام تیم ها برای جبران کاهش فارم و منابع داخل سرور به مولتی بازی رو اوردن (هرچند از اولین سرور ای ار هم شاهد مولتی بازی بودیم.) و اکثر اکانت های توانمند جور بقیه تیم رو میکشیدن و تعداد واندرزن های خودشومو افزایش میدادن. و تنها راهی که برای تامین منابع مورد نیاز چند واندرزن یا دف مورد نیاز ۱ ساید وجود داره مولتی بازیه.

در چنین شرایطی بنده اصلا اعتقادی به اینکه مولتی بازی باعث کاهش پلیر شده ندارم و اتفاقا بر عکس معتقدم کاهش پلیر باعث افزایش مولتی بازی شده و در کل هیچ مشکلی با مولتی بازی ندارم و خودم چندین سرور بالای ۵۰ تا مولتی داشتم و چون تجربه کردم میگم که انقدر سخت و زمان بر هست که هرکی مولتی بکشه نوش جونش چون زحمت میکشه حتی با وجود بات هم سختی های خودشو داره.

در طول ۶ یا ۷ سروری که اسپیدترا بازی کردم چیزی که دیدم این بوده که در شروع تمام سرور ها تعداد زیادی پست راجب مخالفت با مولتی بازی در فروم گذاشته شده و راجب این قضیه بحث شده و فکر میکنم دیگه شورش در اومده. برای همین یکبار برای همیشه خواستم راجبش صحبت کنم شاید در اینده دیگه این بحث تکراری رو دیگه نبینیم.

چیزی که به وضوح مشخصه بسیاری از پلیر های اسپیدترا یا حتی تیم های حاظر در این سایت ضعف های خودشونو گردن مولتی بازی سایر تیم ها میندازن.

مثلا پلیر توانایی کشیدن یک همر نیمچه واندرزنو نداره و اینو میندازه گردن بقیه که مولتی دارن. به نظرم این بحث بیشتر یک بهانه برای خیلی از عزیزانه که عدم توانمندی خودشونو مرتبط میکنن به نداشتن مولتی.

اینکه من مولتی دارم و ۳ ۴ تا واندرزن میکشم هیچ ربطی نداره به اینکه شما مولتی نداری و ۱ همرم نمیتونی بکشی. مخصوصا در اسپیدترا که ناتار ها خیلی راحت منبع میدن و شما اگر بازیکن باشی راحت میتونی با چندتا خمره منابع ساخت ۱ همر واندرزن خوشگلو سیو کنی و استفاده کنی.

سرور قبل اکانت بنده ۵ روز دیر رجیستر شد و بدون حتی ۱ مولتی همرم رنک زیر ۱۵ سرور بود و به راحتی شارژ میکردم اما سایدی که ادعای مبارزه با مولتی داشت حتی همری نزدیک به منم نداشت. پس همر‌ کشیدن یا دف کشیدن در همین اسپیدتراشم شدنی اگر شما بازیکن قابلی باشی وگرنه با ۱۰۰۰ تا مولتیم نمیتونی همر بکشی.

مسئله بعدی پلن زدن در این سرور های پر از مولتی هست. با افزایش تعداد مولتی دست پلنر برای فلج کردن ساید مقابل به شدت بازه و همونجوری‌که ۲ سرور پیش نشون دادیم به راحتی میشه با فکر کردن و پلن ریختن درست خیلی راحت پلن های موفق متعدد داشت (فکر‌ میکنم ۲ سرور پیش نزدیک به ۵ یا ۶ پلن زدیم که تمامش با موفقیت به سرانجام رسید.)

در‌کل میخوام بگم اینکه خیلیا توانایی بازیشون ضعیفه هیچ ربطی به مولتی بازی نداره بلکه به تبحر افراد در بازی بستگی داره و وجود تعداد مولتی زیاد در هر‌ ساید به همون اندازه که میتونه باعث افزایش قدرت یک تیم بشه به همون اندازه هم میتونه نقطه ضعف باشه. بستگی داره شما چقد بازیکن باشی که بتونی این نقاط ضعفو ببینی و ازش استفاده کنی.

وگرنه هرکسی که معتقده بخاطر مولتی بازی دیگران نمیتونه بازی کنه در واقع بهانه و سرپوشی پیدا کرده برای پوشش سطح بازی خودش.

ارادت