شروع سرور تابستانه و فینال نهایی اسپیدترا با جایزه ی ۳۰۰ میلیون ریالی

• کاربران عزیز بازی اسپیدترا ؛

سلام ؛

با توجه به نزدیکی زمان شروع سرور جدید و فینال اسپیدترا شما می توانید در این تاپیک به معرفی خود و اعلام آمادگی برای حضور در این سرور بپردازید و از حضور دیگر بازیکنان مطلع بشید.

#این سرور دارای جایزه ی 300 میلیون ریالی خواهد بود.

#این سرور دارای مدال های فوق ویژه برای فینال می باشد.

سرور کاملا بدون بات خواهد بود و فقط غارت خودکار‌ فعال می‌باشد.

در این سرور یک سری قوانین به صورت خودکار اجرا می شوند. ( برای جلوگیری از مولتی )

همینطور چالش ها و سختی هایی در این سرور وجود دارد.

اطلاعات تکمیلی به زودی اطلاع رسانی‌ خواهد شد .

این سرور از سیستم کنفدراسیون بهره خواهد برد .

تاریخ شروع‌ و جزئیات سرور طی چند روز آینده مشخص خواهد شد.

#لطفا از اسپم کردن و کل کل خارج از عرف خودداری کنید .

آیا آماده ایید ؟!

چنانچه پیشنهادی دارید میتوانید راجب آن در‌ این تاپیک بحث‌ کنید.

با تشکر

مدیریت اسپیدترا

• سلام به همگی دوستان عزیز

درخواست مپ ۲۰۰×۲۰۰ رو برای این سرور داریم

مپ ۴۰۰×۴۰۰ برای مولتی بازی مناسب هست

و با کلنی های ته مپی عملا از جذابیت های

پلن های جنگی برای بازیکنان جنگی کم می‌کند

تیم ما در حال آماده سازی

و در صورتی که مپ بازی ۲۰۰×۲۰۰ باشه

اعلام آمادگی خواهد کرد

مادامي كه عقل خاموش است..... ؤؤ ......خشونت حرف آخر رو مي زند

.......................W.Ss Alone........................

• دقیقا قوانین جدید چی هست میشه بگین ؟

• سلام دوستان

تیم شمال شرق پر قدرت تر از قبل و پر جمعیت تر از قبل به احتمال خیلی خیلی زیاد توی این سرور حضور خواهد داشت. با این که هتریک کردیم. سه تا سرور پشت هم بردیم ولی نه حماسه هستیم، نه افسانه، نه مریم... میرسیم خدمت تا یک بازی پر هیجان رو به نمایش بزاریم. امیدوارم تیم های مختلف اعلام آمادگی کنند تا سرور برای ما کسل کننده نباشد. مثل 2 ایکس همین سرور قبلی باشه. همه چی عالی بود. شمال شرق مانند سرور گذشته همه پرسی خواهد بود و برای تصمیمات ساید جلسات عمومی برگزار میشود. دقیقا مثل سرور گذشته که حتی نظر سجاد هم مهم بود. از دوستانی که میخواهند به جمع پر قدرت شمال شرق بپیوندند خواهشمندیم قبل از سرور هماهنگ کنند. در غیر اینصورت باید کوچ کنید یک ساید دیگه ! چون قبل از شروع سرور خیلی از مسائل اکانت ها مشخص میشه. خیلی از خط مش ها برای ساید و منطقه ها و اکانت ها نوشته میشه. حتی 15 کراپی قبل از اینکه دیده بشه به تیم مربوطه داده میشه. حتی برای جای دیفالت شما برنامه ریزی میشه.

پی نوشت: دوستانی که قبلا با بنده بازی کردند نیازی به پیام دادن دوباره ندارند. خودم میام سراغتون.

پی نوشت: توتال سایدمون هم گوسفندمونه به یاری مهران پوپولو و کاوه پا شکسته. گاد هم الف.تریدر. دست پشت پرده هم سین. گاف. پ

شادزی

ماورای باورهای ما،

ماورای بودن ها و نبودن های ما

آنجا دشتی‌ست...

فراتر از همه ی تصورات راست و چپ

تو را آنجا خواهم دید.

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط VaGNeS ().

• سلام

برد متایه شمال شرق و غرب سرور آینده رو تبریک مملی میگم سومین برد پشت سرهمتم بدست میاری

خوده من که بعد 4 سرور نیاز به استراحت دارم نیستم خدمتتون (همچنین اکثر بچه های اس ای)

ولی شاید طبق عادت به عنوان خرابکار (:دی ) در سایدتون بیام

پیشنهاد : برا جذابیت بازی مپ همون 400*400 باشه بنظرم ولی سرعت نیرو بشه 3 ایکس یا 2 حداقل سرعت 1 و 1.5 خیلی سم بود این چن سرور اخیر

کاش که یه سرور اسپید برگزار شه با مولتی و همه چی

آقای دانایی دستور چه میفرمایین ؟؟؟

• با سلام خدمت همه دوستان و همراهان عزیز

تیم جدید اس دبل در راه است

ما اینجا چیزی به اسم لیدر نداریم

فقط یک شورا داریم که تصمیمات با همه پرسی گرفته میشه

باتجربه تر ها به جدید ترها که از تجربه کمتری برخوردار هستند کمک خواهند کرد ما اینجا چیزی به اسم من نداریم

ما

زیر یک پرچم به نام جنوب غرب بازی میکنیم

همدلی و یکرنگی در دستور کار قرار داره

و کسانی که دنبال بازی گروهی هستند و می‌خوان که زیر یه پرچم بازی کنن قبل از استارت اعلام کنن

عزیزانی که دوست داشتن با ما همراه بشن اعلام آمادگی کنن

به امید خدا جنوب غرب بعد از مدت ها میخواد این سرور کدورت ها و درگیری های داخلی رو کنار بزارع و یکدست و یکپارچه استارت قوی و زیبایی رو بزنه

انشالله به امید خدا تیم جدید روی کار میاد و بازی خوب و پاکی رو به نمایش میزاره

به امید یک بازی زیبا و مردونه

نه فقط برد

زنده باد جنوب غرب

• سلام خدمت مدیریت محترم اسپیدترا و عوامل فنی زحمتکش

تقریبا با تمام قوانین کنونی اسپیدترا موافق هستم و مشکل خاصی از نظر من وجود نداره. اندازه مپ و سرعت سرور هم عوامل ضریب دار هستند، تعداد پلیرها و میزان استقبال از سرورهای قبلی و همچنین اعلام آمادگی تیم های مختلف برای حضور، اینهاست که مشخص میکنه سرور با چه شرایطی ران بشه.

صرفا یک درخواست بسیار مهم داشتم، بنده در تمام سرورها حتی قبل از کتیبه ها با مشکل لیمیت اتک مواجه هستم. که این کار رو برای ما و بقیه دوستان مثل ما که مولتی باز نیستند واقعا سخت میکنه. اگر تدبیری بشه که این محدودیت به طور کلی برداشته بشه، یا اگر بحث سنگین شدن سرور مطرح هست دست کم برای نژادهای مختلف این رو تعدیل بفرمایید( مثلا نژادهای هون و توتن با توجه به سبک بازی و نوع نیروهایی که دارند حتما باید مشکلی از بابت غارت گری نداشته باشند و دست کم در این نژادها باید لیمیت اتک خیلی بیشتر از بقیه نژادها باشه) ، خیلی میتونه به جذاب تر شدن و رقابتی تر شدن بازی کمک بکنه. طبیعتا همین مانع باعث شده خیلی از دوستان به سمت مولتی بازی روی بیارن که خب این رویه سلامت بازی و فیرپلی رو به خطر می اندازه.

ممنون از زحمات شما خوبان

• سلام خدمت بزرگواران

در تکمیل صحبت‌های دوستمون باید بگم رویه اسپیدترا ناخواسته درجهت سوق پلیرها به مولتی‌بازی هست. از سرور نرمال تا همین سرور مقدماتی چندین تغییر ایجاد شده که ظاهراً سعی در کنترل مولتی بازی داره اما در اصل دست پلیرها رو تو مولتی‌بازی بازتر کرده. این 3 مورد که بهشون اشاره می‌کنم از مقایسه چند سروری که با و بدون مولتی، بازی کردم نتیجه گرفتم.

1. لیست خودکار: از نظر مایی که سرور نرمال به جایی رسیده بودیم که هر 8 دقیقه ساعت زنگ می‌خورد که رید رو بزنیم واقعا نعمت بزرگیه چون سرور بعد به مولتی‌ها راحت می‌رسیدیم یعنی روی اکانت اصلی دیگه کار زیادی نبود انجام بشه و البته ساعت خوابمون هم درست شده بود.
    2. محدودیت اردوگاه: این مورد کاملا به نفع مولتی‌بازهاست چون محدودیت چه 30000 اتک باشه چه 500 اتک کسی که مولتی‌هاشو رید میره براش مشکلی به وجود نمیاد برعکس پلیرهای تک اکانت، هم به مشکل گندم برمیخورن و هم کلی از تروپشون تو بیس میمونه و خطر خفت همیشه هست براشون.
    3. سیستم کنفدراسیون: این سیستم هم جدای از اینکه جذابه منتها یه بخشی از جذابیت‌های بازی رو از بین میبره یکی اینکه مولتی‌بازها خیالشون دیگه راحته که دفی نمیره تو مولتی‌هاشون تا لاست بدن و با خیال راحت میندازن تو فارم لیستشون و یکی هم اینکه اکانت‌های خرابکار دیگه نمیتونن از ربعهای دیگه دفی بگیرن.

ارادت فراوان - علیرضا

S3Rd2 2010 : Saeed-69 (Ariana ==> Tigers) meta winer

S2Rd3 2011 : V4R (Vals ==> ValAce) meta winer

S14Rd1 2012 : V4R (Classic) winer

-----------------------------------------------------------------------------------------

S2Rd1 2016 : CONSTANT!NE (Elders) winer

S1Rd4 2018 : ZSZSZ (Swans ==> AmordaD) winer

• سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما عزیزان و بزرگواران

ممنونم از میلاد عزیز بابت پستی که ارسال کرد .

چندین بار در محافل خصوصی گفتم که راه حل مشکل جنوب غرب حل اختلاف بین تیم های موجود و ادغام این تیم هاست ،‌ خداروشاکرم و این نویدو بهتون میدم که این مسیر‌ به کمک بزرگواری شما دوستان در حال انجامه . امیدوارم در سرور پیش رو شاهد یک تیم پر قدرت در جنوب‌غرب باشیم . پس از همینجا از همه ی دوستانی که جنوب‌غربو خونه ی خودشون میدونن درخواست میکنم به خونه برگردن و کمک کنن برای ساخت دوباره وطن .

تیم جدید در‌ حال تشکیله .

هر‌کسی با هر اختلاف نظری با هر مشکلی که در گذشته بود بیاد جنوب غرب و کمک کنه به ساید . بنده هم به عنوان عضو کوچکی از ساید در تایید فرمایشات میلاد جان عرض میکنم که در این تیم جدید با کمک شما دوستان رویه ای جدیدو به کار‌میگیریم تا کل‌جنوب‌غرب زیر یک پرچم و یکدل و یکدست به بازی ادامه بدن .

جنوب‌غرب یک اکانته با هزاران دهکده .

یا حق

یوسف

• درود فراوان

چون حس کردم یه خورده ممکنه تحریف کرده باشید جسارتا جواب میدم.

در خصوص هتریکی که مملی وگنس گفت باید بگم سرور اول رو که اصلا در جریانش نبودم منظور یک ایکس هست و وینری اونجا که ظاهرا متا بودن و وینر شده متا.

سرور بعد که شما فرمودین با همکاری سامان و فونیکس وینر شدن درسته و البته باز باگ رو بهانه کردی که اگه باگی بوده واسه همه بوده هر چند خیلی تاثیری هم نداشت تو وینری شمال شرق حذف کردن یا نکردن افراد ناراضی.

منتها یه سرور رو جا انداختی و اونم سروری که همر های بسیار عالی ساید های جنوبی صرفا گزارش های نا امید کننده ای میگرفت و دو واندر شمال شرق رنک های اول و دوم شدن...با این توضیح مملی وگنس هتریک رو درست گفت و فک نمیکنم تحریفی در کار باشه...

حالا یه چیز کلی بگم در خصوص این نوع لحن های تمسخر آمیز نسبت به رفیق خوب ما در ان ای و اونم اینه که هیج تاثیری در نوع نگرش کلیه پلیر هایی که ایشون رو میشناسن نه تنها نداره که به نوعی حس میکنیم نوعی سوزش در نوع حرف زدن ها هست که دیگه بهتره گذشته ها فراموش بشه

پ ن: بچه ها جمع شدن زیر مولتی ملت؟؟؟؟چی میگی خدایی درک نمیکنم

پ ن: الان اسم وینر سرور ریبلز هست مثلا من بیام پلیر خوبی مثل هومن و امید و رضا و کلی بچه های دیگه اس ای رو که کاملا حرفه ای هستن خراب کنم بگم زیر پرچم ریبلز بودی؟؟

چقد درگیر اسامی هستی؟؟

دم هر کی تراوین بازی میکنه گرم خصوصا خودت که متاهل شدی و با این سختی سرور بعد اعلام حضور کردی.

اقا توتاله سرور بعد تو ان ای خودت بیا اینجا مخلص همه دف سازا هستن تک تک بچه ها.

آقا مازیار خدا وکیلی ندیدم فحش بدی.داده باشیم نصف یه بنده خدا که همش قلیون‌میکشه با ناصر باجناقش میره پلور ندادی!!!!!

سرور بعد حضور نخواهم داشت.امیدوارم سایدی که بیشتر به هم و به دیگران احترام میگذاره و با برنامه تر هستن موفق بشن.

فروم سرور قبل ناامید کننده و پر از الفاظ زشت و ناپسند بود امیدوارم بزرگ تر بشیم هممون

یوسف ریتالین تو با جنبه ترین آدمی هستی که دیدم پرچمت بالاست پسر خوب با تمام نقد هایی که نسبت بهت دارم

بدرود

کاوه

فونیکس تیم

• میلاد جان تاریخ نگاریت ایراد داره. یه سرور جا انداختی

بعد از اون سرور نرمال، سه تا سرور ۲ ایکس ران شد، اولیش رو شما توی جنوب شرق بودی حذف گروهی کردین و شمال شرق وینر شد

دومیش رو شما حضور نداشتی و شمال شرق در مقابل متای جنوب برنده شد

سومیش هم که در حال اتمامه، تیم شمال شرق حضور نداشت و شما رو هم نمیدونم حضور داری یا نه و اس ای برنده سروره.

تیمی که توی شمال شرق شکل گرفته و ترکیبی از بچه های فونیکس و آریاناست، بنظرم یکی از هماهنگ ترین تیم های حال حاضر تراوین ایرانه. ادعای زیادی نداریم ولی میتونیم به عنوان یک تیم و رقیب خوب به جذابیت سرور کمک کنیم.

محسن

• سلام و درود خدمت همه بزرگان و دوستان

میلاد داداش به سلامتی مبارکه فقط چرا مارو دعوت نکردی؟؟؟ امید خدا خوشبخت بشی

اما خداییش نگو این چیزها رو مملی بسیار پسر خوب و با شخصیتیه شما هم خیلی با معرفتی فقط دید متفاوتی نسبت به تراوین دارید فکر می کنم اگه باز هم بیای در کنار بقیه و کدورت ها رو کنار بذاری هم شما از بازی بیشتر لذت میبری هم ما، پیشنهاد کمک لیدری رو درکنار سالار بهت میدم...

راستی مازیار ممکنه دیکتاتور بزرگی باشه اما فحش و توهین به بچه ها رو من نشنیدم

پ. ن:امیدوارم سرور خوب و بدون حاشیه ای باشه با زد و خورد بالا

پ. ن2: خدایا چرا باز قبول کردم با سالار هم تیمی شم؟؟؟

• سلام

دوستان من این سرور یک سری مشکلات شخصی برام پیش اومد جوری که مجبور شدم اخرای سرور رو کنار دوستان نباشم

تازه امروز رسیدم و پست های دوستان رو دیدم

من این سرور متاسفانه بدلیل خستگی و یک سری مشکلات دیگه توی مجموعه اس ای حضور ندارم!نمیدونم چه کسانی توی سرور هستند و چه کسانی توی اس ای حضور خواهند داشت ولی قطعا من کنارشون نیستم!

امیدوارم سرور جذابی باشه و همه شما دوستان که حضور دارید از بازی لذت ببرید!

موفق و پیروز باشید

• درود

با اینکه موافق همه متلکها نبودم میلاد جان ، ولی کلیت صحبتت در مورد اون فرد درسته

یادمه همون نرمال کذایی در اغاز پیش ما بود و از ارزوهای بر باد رفتش میگفت

در اون نرمال که تنها بود در ش ش عیارش مشخص شد و الباقی که تیم قوی ش ش برنده شد، نه این شخص

در هر صورت خوب شد این سایت درست شد و امثال .... ( واقعا ترجمه لقبش :دی) توانستن رنگ واندر ۱۰۰ رو ببینن زیر زحمات دیگران

پینوشت: در کنار خودروی لاکچری دیگران عکس یادگاری نگیرید

پینوشت ۲: بحث متا وینری رو تمام کنید که واقعا لوث شده ، فکتش در تاپیک نرمال همین سایت که بهنام جان از خجالت یوسف جان در اومد و گفت همینجوری شما رو هم اووردیم اتحاد اول خوش باشید ، تا زمانی که واندر مرکزی یک ساید ۱۰۰ میشه صحبت متا وینری خنده داره

ارادمنتد - محسن توپاک ( اکانت اصلی فرومم بن هست با اکانت دوستان پست گذاشتم)

• احتمالا همه ما اینو تجربه کرده باشیم که یکی از پلیرهای تراوین رو بر بخاطر چند برخوردی که باهاش داشتیم و یا بر اساس پست های فرومش قضاوت کرده باشیم و بعدها که از قضا باهاش هم تیمی شدیم و بیشتر شناختیمش، نظرمون در مورد اون شخص کاملا عوض شده باشه.

مملی وگنس رو حداقل یک سرور از ابتدا تا انتها باید باهاش توی یک تیم بازی کنی تا خوب بشناسیش. شخصا سه سرور در کنارش بودم و به نظرم یکی از خلاق ترین و باهوش ترین پلیرها و لیدرهای حال حاضر تراوینه. خیلی دقیق و حسابگره و در عین حال بسیار مسئولیت پذیره.

ازون دست پلیرهاست که اگه توی سایدت باشه خیالت از خیلی چیزا و به ویژه برنامه های مرتبط با واندر کاملا راحته.

شما دوستان عزیزی که ذهنیت خوبی ازش ندارین قطعاً درگیر قضاوت عجولانه شدین و شناخت کافی ازش ندارین.

پ.ن: امیدوارم سرور پیش رو رقیب توانمند و قابلی روبروی خودمون ببینیم و سرور مهیجی رو در کنار هم تجربه کنیم

ارادتمند همه رفقا و رقبا

محسن

• سلام

میدونی میلاد جان این پستت رو حتی کسی که تو تراوین نیست و از هیچی خبر نداره بخونه فقط و فقط نتیجه ای که ازش میگیره یک چیزه کینه محض!!!

از صحبتهای خودت استفاده میکنم به گفته خودت تیم جمع کردی 20 روز نبودی همه چی عوض شد درسته؟

این الان حسن تو هست یا عیبت؟

تیمی که با 20 روز نبودن تو برنامش عوض بشه قطعا نشون از ضعفت داره متاسفانه چون اون سرور چندبار ازت تعریف کردیم که 15 گندمی تقسیم کردی پف الکی گرفتت و خود شاخ پنداری پیدا کردی در حالی که یک بچه 5 ساله هم میتونه اینکار رو انجام بده.

انقدر خود شاخ پنداریت کورت کرده که سروری که ان ای برد و تو تو اون سرور بازی نمیکردی رو اصلا محاسبه نمیکنی و باعث میشه چنین سوتی وحشتناکی بدی!!!

تو فکر کردی با کوبیدن مملی بزرگ میشی اما سخت در اشتباهی گفته های تو در مورد مملی فقط پوزخند به لب کسانی میاره که میشناسنش تو این شک نکن.

میشه بگی چی میشه که همون تیم اریانا سرورهای بعد کنار همین مملی اختاپوس دارن بازی میکنن بدون مشکل؟

تیم فونیکس تو سرور نرمال 2 تا پلیرش بازی میکردن بابک عزیز و رضای گل ایا اگه انقدر عوضی بودیم ما سرور بعد میومدن برای زدن ما یا بازی با ما؟

ایا اینکه کسی بتونه تیم تشکیل بده و هر سرور گسترشش بده هنره یا اینکه تو فروم فقط غرغر و منم منم کنه؟

ایا سرور بعد همون سرور نرمال چندتا پلیر لویال نیومدن تو تیم ما؟

این حسنه یا عیب؟

انقدر کینه جلوی چشمت رو گرفته که به ملت گفتی مملی برد اس ای رو به نام خودش میخواد ثبت کنه بعد هم بدو بدو امدی میگی دیدید گفتم و باز باعث لبخند ما شدی!!

در نهایت سرور بعد مملی داره میاد شما هم تیمت رو بیار و بزن لت و پار کن اتحادی رو که مملی توش هست و ته سرور بیا سرتو بگیر بالا بگو دیدی گفتم عددی نیست در غیر اینصورت حرفهات در حد باد هواست که میاد و میره.

موفق باشی تو فروم ایشالا

• سرور بعد که شما فرمودین با همکاری سامان و فونیکس وینر شدن درسته و البته باز باگ رو بهانه کردی که اگه باگی بوده واسه همه بوده هر چند خیلی تاثیری هم نداشت تو وینری شمال شرق حذف کردن یا نکردن افراد ناراضی.

سلام کاوه جان.

گفتم تو پرانتز یه مطلبیو عرض کنم.

بارها درمورد حذف اس ای در اون سرور صحبت شده‌ خواستم حد اقل یه توضیح ریز تو پرانتز بدم برای بار اخر که ایشالا پروندش بسته باشه.

حقیقتا هیچ بهانه ای در کار نبود کما اینکه شما خودتم چندین سرور رو به روی ما بازی کردی و کم و بیش اخلاق مارو میشناسی. بوده سرور هایی که شرایط از اون سرور هم بدتر بود و ما ادامه دادیم تا اخر. همون سرورم تا جایی که بودیم سعی کردیم بازی قشنگی داشته باشیم و پلن هایی زدیم که مسلما به هیجان بازی کمک کرد. حالا نتیجه خیلی مهم نبود مهم لذت از بازی برای ۲ طرفمون بود.

اما داستان حذف در واقع مطلبیه که دلیل اصلیش خود باگ نبود بلکه نحوه برخورد عزیزانی که باید این باگ رو رفع میکردن (متوجه منظورم هستید دیگه) با این مطلب بود. اولین باری که گزارش دادیم خدمت عزیزان گفتن که مشکل حل شده و وقتی چک کردیم مجدد و دیدیم که حل نشده مجددا و وقتی گزارش دادیم دوباره و صحبت هایی کردیم متاسفانه برخورد خوبیو شاهد نبودیم و جملاتی که گفته شد (به فرهاد و رضا) و لحن صحبت دوستان به قدری ناراحت کننده بود که حقیقتا ترجیح دادیم ادامه ندیم. وگرنه بهانه ای نبوده خودتونم مارو میشناسید دیگه.

پ.ن: برد اس ای رو تبریک میگم خدمت رفقا. پست مفصل بمونه برای ۲ ۳ روز دیگه و در تاپیک خود سرور.

پ.ن: سرور بعدی Bella ciao هنوز برنامه ای برای حضور یا عدم حضور نداره. قرار با بازی باشه قطعا اعلام میکنیم.(مثلا ما خیلی مهمیم 😂😂😂)

پ.ن: فروم سرور پیش به معنای واقعی کلمه فاضلاب بود. خدمت عزیزان بگم اگر نمیتونید ادب داشته باشید حد اقل سکوت کردن رو یاد بگیرید بذارید تاپیک سرور اینده ارزش خوندن داشته باشه.

• درود بر همه ی بازیکنان محترمی که قصد استارت در این راند رو دارن .

ما استراحت کردیم که این راند دوباره در خدمت دوستان و روبروی حریف ها باشیم و امیدوارم که سرور جذابی باشه و سطح فرومش هم مثال راند پیش با احترام : فاجعه بار نباشه و صرفا در حد قلم فرسایی و به رخ کشیدن شخصیت واقعی .

___ ظاهرا این کینه قرار نیست تموم بشه؟ در همون راند برخی اکانت ها از جمله خود ما چنان ضرری دید از 15 کراپی که اثراتش بر پیکر اکانت دوستانم که با بنده بودن هم نشست و رفقای جان و قدیمیم حمایت کردند از نحوه ی تقسیم 15 کراپ ها ، همین رفقایی که الان به کین در موردشون قلم فرسایی میشه و بار اول هم نیست ، قبلا با نهایت احترام در این مورد مستقیم صحبت کردم و ظاهرا نرود میخ آهنین در سنگ .

این هم راند جدید و لطفا نشون بدین که فقط ادعاییم .

_____ تا به این لحظه ندیدیم مملی بیاد چیزی رو به نام خودش ثبت کنه گرچه به حق هست بگیم که در کنار کار تیمی و هماهنگی بالای بچه ها و درکشون از روابط این هنر برنامه ریزی مملی وگنس ( یا بقول یه بزرگی مگنس;)^^;)) و اشرافش به شرایط تیمی در کنار تک تک بازیکنانی که هر کدوم لیدری بوده و هستند ، مثال زدنیه .

چشم ها را باید شست و جور دیگر باید دید ، واژه هارو باید شست و جور دیگر باید نوشت .

همدیگه رو می بینیم در راند پیش رو و امیدوارم که عملکردها چه در بازی و چه در فروم ، پخته تر شده باشه .

مانا باشید .

SirvaN

از بی هنران شعله ادارک مجویید

این طایفه را طره دستار بلندست

تن چیست که با خاک برابر نتوان کرد؟

از کوتهی ماست که دیوار بلندست .

صائب تبریزی .

• سلام راجب لیست خودکار : خیلی از پلیرهای این سایت به شدت به خاطر شغلشون وقت کمی دارن و رید خودکار واقغا نعمته

چاقو هم میشه باهاش میوه میوه پوست بگیری هم ادم بکشی

راجب محدودیت اردوگاه هم همنوطور که میدونید در ورژن اصلی محدودیت رید هشت هزارتایی برای هر ده وجود داره که در این سرور افزایش پیدا کرده و به ده هزار‌ رسیده و اگر این محدودیت نباشه در سرورهای پیش که محدودیت وجود نداشت شاهد اکانت های که غیر منطقی نیروسازی‌میکردند بودیم و بالانس بازی‌ به طور کامل به هم میخورد

در رابطه با سیستم کنفدراسیون این هم قانون ورژن اصلیه و البته بسیار برای مقابله با مولتی بازی خوبه چون شما نمیتونید دفاع از اکانت های اصلی در پلن ها براشون بفرستید و حداقل این زحمت هم به وجود میاد که طرف داخل خوده مولتیا دف بکشه که واقعا سخت میشه

• کاوه

سلام توتال

محسن

سلام رائفی پور

سعید

سلام عزیزم. گلد مارو کی این سالار میده؟

مازیار اینجا هم بلاکی. اون گروه لیگ آف کینگدامز هم بلاکی. فقط گروه مافیا صدا و تصویرتو دارم.:D

دوستان عزیزم توجه شمارو به تصویر زیر جلب میکنم:

11_boak.jpg

با میلاد هیچ مشکلی ندارم. نه خوشم میاد ازش و نه بدم میاد. از اونجایی که سراسر نفرت وجودشو گرفته (اون هم کورکورانه و کاملا احمقانه) ترجیح میدم وقتم رو سر پستاش نذارم. در صورتی که حتی سرور قبلی کلی بهش زنگ زدم بیا شمال شرق بازی کن. تمام این اراجیف هم یکبار با سند و مدرک جواب دادم وقتی هم دیدم داره دوباره تکرار میکنه به پروفایلش رفتم و بلاک رو زدم. خر از یک مسیر میره و میفته تو چاله وقتی دوباره اون مسیر رو میره برای بار دوم نمیفته. ببین خدا چی خلق کرده که وقتی به بنده اش حقانیتت رو ثابت میکنی بازم با مخ میره تو دیوار... موفق باشی.

میلاد از اونجایی که زیاد ریپلای شدی پستت رو در پست دیگران خوندم. اگر به شمال شرق بیای خوشحال میشیم و یک بازی زیبا رو کنار هم تا آخرش میکنیم و از تجربیات بهره میبریم. حتی سجاد...

درود

ارادمنتد - محسن توپاک ( اکانت اصلی فرومم بن هست با اکانت دوستان پست گذاشتم)

سلام

من اصلا شمارو نمیشناسم. در هر صورت شما از اونجایی دارید میسوزید ما چیپس و ماست نخوردیم و با امرداد متا کردیم و براشون دفاع فرستادیم که همرهای رنگارنگ شما دیوار رو بوسیدن. که با 100ک 200ک دفاع ماه دوم سرور نرمال یک ساید رو که شما باشید حذف کردیم.

در مورد این سایت گفتید. خوب خدارو شکر. امثال تو بتونن دهن رو باز کنن چهارتا حرف مفت بزنن شاید شناسایی شدند. ولی اینو بدون تراوین توی ایران نبود. زمانی که قهرمان وجود نداشت من و نیما و یاسی داشتیم با اینترنت هوشمند تراوین بازی میکردیم. شما اون موقع دنبال دکمه روشن کردن کامپیوتر بودی. دو سرور پشت هم ما توی دات کام بازی کردیم و بعد تراوین ایران سرور یک ران شد!

1. سرور یک راند یک اتحاد کبیر تریدات . LOSE
    عوامل باخت: عوض کردن ایمیل توسط سرپرست مولتی هانترها و بک دادن دفاع واندر و پاک کردن دو همر واندرزن ما توی راه واندر شمال شرق

2. سرور سه راند یک. اتحاد پر قدرت شمال (شرق و غرب) اتحاد آواتار. WIN

3. اتحاد تریدات سرور پنج در شمال شرق. WIN

4. اتحاد تریدات در سرور هشت در شمال سرور. LOSE
    همرهامونو نزدیم به واندر متامون چون نمیخواستیم بزنیم. ولی بجاش واندر جنوب غرب رنگ لول 50 رو ندید و واندر والس نزدیک واندر متامون نشد.

5. اتحاد ایس در شمال شرق. WIN

6. اتحاد الدرز در شمال شرق. WIN

7. سرور یک دات کام واندر Nima SH وینر در شمال شرق WIN
    البته فقط لاگین بود و نگاه بود. همه زحمات رو خود نیما میکشید

8. سرور یک ایکس اسپیدترا در شمال شرق WIN

به اسم اتحاد دقت کن دلیل سوزشت همینه که وقتی توی شمال غرب چک و پر میزدم آقا منم میتونم کمک کنم من رو انداختید یه گوشه... اشتباهتون همینجا بود مغرور بودن خودتون رو نذاشتید کنار و از پتانسیلی به اسم وگنس استفاده نکردید! منم رفتن شمال شرق پیش رفقا و کتیبه هارو ندیدید! حذف کردید رفتید دنبال منچ! اشکان و بهنام هم گفتن هرکسی خواست بگه شما وینر نبودید ارجاعش بده به خودمون تا توجیهشون کنیم.

22_a7bc.jpg

ببین چقدر متامون برامون ارزش قائل میشد که حتی حذف کردیم و رفتیم اسم اتحاد رو عوض نکرد! اگر تو شعور و فرهنگ متا نداری ضعف خرد و دانش بازی تو هست که در ادامه توجه تورو به عکس زیر جلب میکنم:

9.سرور دو ایکس اسپیدترا در شمال شرق WIN

33_6l8d.jpg

دقت کن در اسم واندرمون به احترام متامون اسم سایدشونو اول آوردیم! با اینکه میتونستیم تک به سه بزنیم ولی به متای عزیزمون احترام گذاشتیم و اسم سایدشون SW رو پیش از اسم خودمون گذاشتیم! باز تکرار میکنم که اگر تو و یا هر کس دیگه ای شعور و یا فرهنگ متا نداره ضعف خرد و دانش بازی خودش هست.

10 .سرور دو ایکس اسپیدترا در شمال شرق WIN

این هم سرور سوم که با اقتدار جلوی 3 ساید واستادیم و همراشون رو دیدیم چی شد! همرهامون هم دیدیم چه کردند!

final01_usxs.jpg

11. تشت آب سرد نیازه: سرور دو ایکس اسپیدترا در جنوب شرق: WIN

پی نوشت: این راهی هم که شماها دارید میرید جز خنده برای من و سامان چیزی نداره. همیشه خندیدم و گفتیم این اسکلارو! اگر فکر میکنید من و سامان همه چیز رو با هم هماهنگ نمیکنیم و اسکرین چت و ویساتون و حرف هاتون رو بهم نمیگیم سخت در اشتباهید. یک دست صدا نداره! البته از نظر ما این رفتار شماها منطقیه چون دو سرور گذشته این تیم شمال شرق تک به سه هم رقیب نداشته و نخواهد داشت. احتمالا باز هم با کسی متا نکنیم. کلا حال میکنیم تک به سه بزنیم.

پی نوشت: از دوستان جنوب شرق (هم اتحادی های حال و رقبای آینده) تقاضا دارم بعد از استراحت حتما تیمی قوی جمع کنند و به این سرور فینال بپیوندند تا بازی جذابی داشته باشیم. میگن مدالاش قشنگه :love: (منم کف مدال. اصن این مدالایی که انتقال پیدا میکنه سرور بعد رو میزنم به سینم میخوابم) ببخشید نوبیم.

شادزی

NE Team

ماورای باورهای ما،

ماورای بودن ها و نبودن های ما

آنجا دشتی‌ست...

فراتر از همه ی تصورات راست و چپ

تو را آنجا خواهم دید.

پست 4 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط VaGNeS ().