نقد و بررسی سرور مقدماتی 2 ایکس لیگ قهرمانان | آغاز 23 دی 1400 |

• آدمین عزیزم سلام

دعای انتهای سرور

یا اخی اخرج منی و ادخل سرور بعد

یعنی لطفا سرعت سرور رو ببر بالا فرسایشی شده اینجوری که قطع وصل میکنی هر یه روز ۱۰ روز از عمرمون کم میکنه

اگر دوستان موافقت دارن ۵ ایکسش کنین

پرهامم بن شده نمیتونه پست بزاره ولی موافقه

خیر امواتت پاک نکن 😂

• سلام وقت بخیر

موافق افزایش سرعت بازی نیستم.

موفق باشید.

• مجید جان من میگم الکی فرا خوان دادن شما هم که دیگه نمیای بزار ریجستر کنی بزار تموم سرعت بره بالا که بری به زندگیت برسی ما هم به سرور بعدی انشاالله 😂

• با سلام و احترام ؛

بازیکنان عزیز با عرض پوزش بابت تعمیرات و تغییرات اخیر

یک سری جا به جایی های سرور برای بهبود کیفیت بازی داشتیم که باعث مشکلاتی طی این دو روز در زیر ساخت شده بود ، امروز سرور به صورت فریز در آمد.

سرور‌ دوباره از پنجشنبه ساعت 15:00 بدون مشکل از همان زمان ادامه پیدا میکند .

با سپاس از صبر و شکیبایی بازیکنان در این دو روز اخیر ضمن قدردانی از شما عزیزان 600 تا سکه به کل‌ بازیکنان اهدا خواهد شد.

باتشکر

مدیریت اسپیدترا

• سلام پرهام جان خسته نباشی!

وقتی اسم پیشوای بزرگ جهانیان رو میاری اول یک چک بکن ببین پیرمردهای تراوین توی فروم هستند یا نه ،بعدش بیا نی بزن!

شما اگه بزن بودی می نشستی بازیتو میکردی همر میکشی و میزدی نه این که یک چادر بگیری دستت و پشتش وایسی بگی من اینم و اونم!

قبل حذف کردنت هم که کلی دف و ته مونده نیروهاتو زدیم که ادعا نکنی با کلی نیرو حذفیدم!حالا چرا پیام میدادی بیاین اینور؟

این که اس ای همر بلند نمیکنه بخاطر این بود که سرور ادامه داشته باشه وگرنه همون هفته دوم بعد کتیبه قرار بود ان ای پاک سازی بشه ،دقیقا مثل ساید شما!

به نظر شخص خودم بجای بیان تخیلات واهی،ببین تخم مرغات رو کی برداشته!

این همه پیام گذاشتی یک دیسلایک هم ندادم چون فقط داری قصه حسین کرد تعریف میکنی!من الم من بلم!

حتی ارزش دیسلایک هم نداره!

بروکنار بزار باد بیاد

• دوستان عزیز واقعا درک نمیکنم چرا نمیتونید یک سرور رو با روالی که شروع کردید تموم کنید!!!

اگر قرار بود 5X بازی کنید چرا همون اول فراخوان، نگفتید سرعت بیشتر باشه؟

کلا عادت تون شده که چون سرور رسمی نیست یه بهانه ای برای تغییر روال داشته باشید.

اون از سرور نرمال کذایی که با امرداد حضور داشتم ... اینم از این!!!

نمیتونید سرعت پایین بازی کنید چرا رجیستر میکنید ؟

سر جمع با ارفاق 72 ساعت سرور در دسترس نبوده این دلیل میشه که سرعت دو برابر بشه؟

همین 2x رو اگر 10-12 ساعت لوگین نکنید انبارتون اور میشه حالا دیگه سرعت بالاتر بماند ...

شاید یه عده تون وقت زیادی داشته باشید قفلی بشنید پای بازی ... اصلا 10x !!! بتونید پلی بدید و اکانت تون رو هندل کنید

همه مثل شما تایم ازاد ندارن

از ادمین محترم درخواست میکنم به هیچ عنوان تغییری در روال سرور ندن

یکبار هم که شده بزارید سرور همون طور که شروع شده تموم بشه

موفق باشید.

• منم با نظر مجید جان کاملا موافق هستم . به نظرم بذاریم سرور روال عادی خودش رو بره .

کلا ده روز مونده تا نقشه ها . شما که نود روز طاقت آوردین این چند روز هم ما پیرمردها رو تحمل کنین تا تموم بشه و بره

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• دوست عزیز شماها دارین میزنین اتفاقا یک هفته یا دو هفته پیش دقیقا یادم نیست که من تو گروه گفتم که se داره انبارهای ناتار رو میزنه ما چیف میکنیم میبینیم انبار ندارن که دیگه قرار شد ما هم بزنیم

• چــــــــی میــــــگی ؟

آقا خدایی گوشی های موبایل دیگه گوشی های موبایل سابق نیست اصلا... مثلا نوکیا 1100 میفتاد زمین آسفالت سوراخ میشد. الان سامسونگ و اپل چیه آخه؟ میخوره زمین میشکنه چندین میلیون هم ضرر میزنه. حالا مثلا که چی زوم 100 ایکسی داره خوب؟ کیفیت تصویرش خوبه که چی؟ دویستا قابلیت داره که هم بدرد صاحبش و اطرافینش میخوره خوب که چی؟ دو میلیون بازی مختلف میشه روش کرد خوب مثلا حالا که چی؟ نوکیا 1100 بازی مار داشت، میشد باهاش اس ام اس داد. کوچیک بود، راحت بود. آقا گوشی ها هم گوشی های قدیم.

نوب وقتی سال 87 روس ها با همین سبک بازی جهان رو عوض کردن تو هنوز گیر کردی تو بازی های سبک فتحعلی شاه قاجار که چی بشه ؟ هرچی بیشتر حرف میزنی بیشتر به نوب بودنت آدم پی میبره. اه اه. آقا وقتی یه سبک جدید میاد که از 10 سال پیش تا الان دارن توی بهترین سرورهای دنیا بازی میکنن هر کسی بتونه تیمشو جمع کنه اونجوری بازی کنه یا وقت بزاره اون سبکی بازی کنه هزار بار دمش گرم. صد هزار بار دمش گرم. الان سه تا سرور بازی کردیم که یکیش تیم 7-8 نفره بودیم که از اونا 6 نفرشون رفتن تو کما انقدر سخته این سبکی بازی کردن. والا دو سرور یک اکانت دو اکانت بازی کردیم و دیگه بیشترم نمیتونیم. در توانمون نیست. نمیایم اینجا زحمات شبانه روزی یه سری آدم رو به سخره بگیریم چون خودمون نمیتونیم! تو برو اونجوری بازی کن ولی جلو دهنتو بگیر! مثال گوشی هم بالا زدم که بهت بفهمونم اگر نمیتونی با هرچیزی که دورت هست پیشرفت کنی دهن رو ببندی بهتره !

.jpg

دم همه شماها گرم. شما نه تنها یک اکانت خیلی حرفه ای میکشید و برای سایدتون خیلی مفید هستید بلکه چندین اکانت رو میارید بالا و تو گندم رسانی و دفاع رسانی به کل ساید کمک میکنید. اینا زحمات ده تا اکانت نیست! اینا زحمات 60 تا آدم با برنامه ریزی و با مسئولیت بالاست ! با تلاش و شب بیداری و آلارم گذاشتن 60 تا آدم که بتونن جای خالی کم کاری امثال من رو پر کنن و مایه ی سرافرازی سایدشون بشن. دمتون گرم. کارتون حرف نداره. بهترین سبک تراوین رو بازی میکنید که الان بهترین لیدرهای بهترین سرورها برای داشتن امثال شما سر ودست میشکونن.

در مورد تراوین قبلی هم بگم که پنل میفروختن. گلد مجانی میدادن. تروپ ادد میکردن. مولتی هانتر پول میگرفت هیچ! پنل ادمین کل هم دست بعضی ها ما دیدیم. سگ اسپیدترا شرف داره به تراوین قبلی... هرکسی هم بیاد اینجا در مورد تراوین قبلی حرف بزنه میفهمم تو زمین مساوی هیچی نیست! فقط داره حرف بیهوده میزنه تا بد بودن خودشو اینجا توجیه کنه. تا بگه انقدر بازی بلد نیستم و انقدر چیز هستم که کسی حاضر نیست بیاد باهام بازی کنه! چون مواردی که من توی تراوین قبلی دیدم میتونم با اسم اکانت و سرور و اتفاقاتش ریز به ریز اینجا طومار بنویسم. اتفاقاتی که توی اون سرورها میفتاد هزار برابر از رید تیمی بدتر بود. ده هزار برابر بدتر. در ضمن تراوین در سایت بین المللی (دات کام) هم بارها توی طول یک سرور میره توی تعمییرات. همین دو ماه پیش با مازیار داشتیم دات کام بازی میکردیم که سرور دوبار همون روزهای اولی رفت توی تعمییرات... در نتیجه خواهشا منطقی باشید. شعور داشته باشید. انقدر یاوه گو نباشید.

پی نوشت: روی صحبتم با هرکسی که اینجوری رفتار میکنه و فکر میکنه. مخاطب خاصی ندارم

ماورای باورهای ما،

ماورای بودن ها و نبودن های ما

آنجا دشتی‌ست...

فراتر از همه ی تصورات راست و چپ

تو را آنجا خواهم دید.

• اینم دوتا شات که یکی ماله دیشب هستش و یکی هم مال دو سه هفته پیش هست که چیف شده و هیچ کدوم انبار نداشتن که اونی که مال دو سه هفته پیش بود رو تو گروه هم گذاشتم و گفتم که se داره انبارهای ناتار رو میزنه ،دیگه فکرشو نمی‌کردم اینجوری ناجوانمردانه بیاین و بازی بکنین،شما که بازی رو تموم میکنین ولی دیگه این ک....کاری ها چیه که انجام میدین،چند سرور قبل که بودم se شروع کرده بود از باگ استفاده کردن،این سرورم که انبارهای ناتار nw رو دارن میزنن....⁦☹️⁩

• تبریک میگم به تیم پلنری شمال غرب بابت این پلن فوق العاده خفن که جنگ یونیک رو آوردن تا یک هفته ی باقی مونده رو اس ای نتونه دفسازی سمگین انجام بده

جا داره تشکر کنم از لانچر عزیزمون

که همر های منو بدون هیرو زد حالا نمیدونم میخواست مثلا پوینت هجوم کمتر بگیریم یا نوب بود

که من فکرشم نمیکنم ی درصد این بزرگوار نوب بوده باشه

البته اینم بگم من حدود یک هفتس رو اکانت نیستم و برام م مهم نیست اما خب به هر حال جالب بود وقتی دیشب دیدم میلاد شات فرستاده

جالب بود ک فقط دوتا همرهای تیم تگزاس بدون هیرو لانچ شده بود

Texas

Cheetah

بریم واسه سرور بعد که ب نظر ی سریا میخوان تگزاسو بزنن

منتظرتونم سلاطین

• سلام به همگی

اومدم ببینم سرور تموم شده میبنم هنوز سرور تموم نشده این صفحه اخر و خوندم یه چیزای جالبی دیدم مگه میشه سرور با یه سرعتی استارت بخوره بعد با یه سرعت دیگه تموم بشه :d خب از همون اول نرمال بازی نکنید یا تایمشو ندارین اکانتو بدین به دوستان یا حذف کنید اینکه سرعت سرور بالا پایین بشه خیلی خنده داره

بهتره از همین الان رسول سرور بعدیشو اونم اسپید 3 ایکس یا 5 ایکس ران کنه

یه ضرب المثلی هست میگن شهر که شلوغ میشه قورباغه هفت تیر میکشه حکایت دوستان اس ایه من موندم کی میخواد این همه ادعا رو جمع کنه همشون واسه خودشون پرو پلیری شدن :d سرور بعدی فقط به قصد زدن اس ای میایم تیم خوبی جمع و جور کنید

• سلام به همگی

اومدم ببینم سرور تموم شده میبنم هنوز سرور تموم نشده این صفحه اخر و خوندم یه چیزای جالبی دیدم مگه میشه سرور با یه سرعتی استارت بخوره بعد با یه سرعت دیگه تموم بشه :d خب از همون اول نرمال بازی نکنید یا تایمشو ندارین اکانتو بدین به دوستان یا حذف کنید اینکه سرعت سرور بالا پایین بشه خیلی خنده داره

یه ضرب المثلی هست میگن شهر که شلوغ میشه قورباغه هفت تیر میکشه حکایت دوستان اس ایه من موندم کی میخواد این همه ادعا رو جمع کنه همشون واسه خودشون پرو پلیری شدن :d سرور بعدی فقط به قصد زدن اس ای میایم تیم خوبی جمع و جور کنید

قول میدی وسطش وقتی همرای مارو دیدی مثل اخرین سرور حذف نکنی بری و تو گروهتون بهمون فحش ندی؟ (اسکریناش موجوده)

اگه قول بدی ما میایم. 😂😂😂😂

• سلام به همگی

سلام ای جوووون تو فقط بیا عزیزم نیاز نیست تیم جمع بشه خودم اگر وقت داشته باشم میام تنهایی سایدتون خراب میکنم میرم...شما که اینقدر ادعا داری چرا نیامدی این سرور زیارتت کنیم عزیزم چیشد ...تفنگ‌ آب پاشت شکست دیگه هفت تیر نداشتی بیای 😁😁

پلن موفقیت آمیز با شانس 10 درصد رد شدن nw بهشون تبریک میگم ...امیدوارم موفق باشید

و یه تبریک ویژه میگم به تیم دفکوردی SE

و دفسازهای عزیز❤😘😘

که گل کاشتن باعث شدن 90 درصد همر های nw به درک واصل شد و همچنان دهکده های همر ها سالم است و باعث ناراحتی اس که دو کتیبه ازمون زده شد ولی قبل از بردن کتیبه تا جایی که لازم بود همر هامون شارژ شده به اندازه کافی پس فکر نکنید همرهامون ناقص میشه چون همین الانش هم نتیجه خوب رو با جنگ اموز ها از قبل گرفتیم ...

به امید پیروزی SE

لینک حملات به زودی در فروم قرار میگیره

منتظر باشید 😉😉

Faster

• سلام به همگی

به به سلام آقا مجیو

فکر کنم عزیزم اب پرتغال رو امروز زود شروع کردی

تشریف بیارید قربان در هر ساید و هر جا بازی کردی تا تو خود ساید se برات فرش قرمز پهن میکنم

در خدمتتون هستم شما بیا بزن ما نه نمیگیم

من از بچگی دوست داشتم فقط تو بیای من و بزنی

:D

فقط یه قولی بده که تا آخرش وایستی هرچی شد حذف نکنی

• واقعا حسین جان 90 درصد ؟ بی انصاف حداقل میگفتی که ما ده تا همر داشتیم کلا و حالا که 8 تاش رفته تو دیوار 80 در صد همرهامون پریده .

حالا ان دبل چکار کنه بدون همر ؟

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• سلام:)

که همر های منو بدون هیرو زد حالا نمیدونم میخواست مثلا پوینت هجوم کمتر بگیریم یا نوب بود

که من فکرشم نمیکنم ی درصد این بزرگوار نوب بوده باشه

البته اینم بگم من حدود یک هفتس رو اکانت نیستم و برام م مهم نیست اما خب به هر حال جالب بود وقتی دیشب دیدم میلاد شات فرستاده

جالب بود ک فقط دوتا همرهای تیم تگزاس بدون هیرو لانچ شده بود

میلاد اول اینکه ما با تو که مشکل نداریم که بخوایم بدون هیرو لانچ کنیم نه تو نه چیتا بعدشم فکر نکن فقط شما بودین که سوتی خوردین بجز شما جولو زن همر خودم تایمش خراب شد همر چکمه متین که بدونه تارگت بود اضافه شد تو پلن ریل اکانت KarKasif که پلیرش فرید جان هست رویه LAST LORDS تایمش رد شد فکر نکن ما با شما مشکل داشتیم

.

.

.

.

اومدم ریلتو بزنم دیدم هیرو نیست اینجا بود حالا اگه باور نداری هنوز

این عکسو نگاه کن

.

اره تو درست میگی من با تو مشکل داشتم با خودم چی؟ چرا باید بدونه هیرو بزنم بعد از رو کپم مجبور بشم تک موج هیرو بندازم پشتش که کتیبه رو بلند کنه؟

هیرو چیتا هم من خراب کردم بعد زدم با دیفالت بره

.

.

.

یکم بعدش که دیگه تارگتا نزدیک شدن این وضعیت بود

.

.

خیلی مردی بشین پشت اینا لانچ بزن ببینم تا کجا حریفی

30 تارگت 240 تا لانچ تو فقط لانچشم نمیتونی بزنی تو این فاصله باید همر هارو گندم میدادیم حواسمون باشه خفت نشیم برایه خفت بیان دف بدیم

از ساعت 2 شب تا 18 فقط لانچ میزدیم با این وضعیت خداتو شکر کن همر رو خودی بلند نشد

من وقت نکردم صبحونه و ناهار بخورم

.

.

حالمم از تراوین بهم خورد ولی اگه خیلی ادعات میشه سرور بعد بیا ساید مقابلت رجیستر میکنم صفرت میکنم حذف میکنم میرم

• قول میدی وسطش وقتی همرای مارو دیدی مثل اخرین سرور حذف نکنی بری و تو گروهتون بهمون فحش ندی؟ (اسکریناش موجوده)

اگه قول بدی ما میایم. 😂😂😂😂

اینقد بهت گفتن امام انگار باورت شده واقعا )))

همین مونده تو که تا قبل اسپیدترا نمیدونستی همر و با چه ه مینوشتن شاخ بشی :)))

هر وقت تونستی خودت خرج اکانت و بدی ممد قطری ساپورت نکنه بیا ادعا کن

کل کارای اکانتتو فرهاد و ممد میکنن رو اکانتت نباشن هیچی نیستی فقط افتخار فروم نویسیش واسه توعه تهش هم اون پایین امضا بزنی بلا چاو این رکوردهایی که تو میخوای توو اسپیدترا بزنی واست آرزوعه برای ما توو آی آر خاطره شده

یه ضرب المثلی هم هست در مورد حسین فستر که یه کلاغی بوده خرابکاری میکرده حالا حسین فستر اومده گیر داده به ما لوووول

اشکان سرلشگر جان عزیز شما در حدی نیستی که من بیام بزنمت میگم که شهر شلوغ میشه امثال شماها شاخ میشید 1 سرور اومدم کام بازی اکثرتونو دیدم درسته تراوین تایم زیاد یکی از عوامل موفقیتشه ولی کنارش چیزای دیگه هم لازمه شما فقط اون تایمرو داری واسه همین نمیتونی پیشرفت کنی

در نهایت سرور بعدی اسپید بود میایم تا تهش هم هستیم اسپید هم نبود که باز دور همی واسه همدیگه نوشابه باز کنید

• اولن مجید جان من به شما بی احترامی نکردم که داری بی احترامی میکنی

دوم کمی آروم باش چه خبرته انقدر توپت پوره

سوم الان چدا زاویه میگیری با آدم صحبت میکنی وقتی با احترام دارم باهات صحبت میکنم با احترام جواب بده

دیدم بازی کردنتم پرو پلیر آخرین بار یادت گفتی میخوای بیباب کیو بزنی؟ زدیش؟
    بعد من کی گفتم بیا من و بزن؟گفتم در خدمتم