نقد و بررسی سرور 2 ایکس لیگ قهرمانان | آغاز 14 مرداد 1400|

• سلام

اول از همه از کسانی که اذیتشون کردم بادگاهی با حرف ها رنجوندمشون باید عذر خواهی کنم چه هم تیمی های عزیز و چه شمالشرقی های گل که دوستی با خیلی هاشون بالای 15سال هستش و من کوچیکتر و دوست دار همشون هستم

اول از تیم خودمون از امید عزیز که همیشه آرم و دوست داشتی هستش حسین و آرش عزیز. آرمان و تیم گل و دوست داشتنیشون . امام هومن. کسری دوست داشتنی و مودب . علیرضای گل . فرامز سلطان دف . اشکان سرلشکر دف کورد بی نظیر . حسین تی عزیز تشکر کنم

تیم رقیب یا بهتر بگم رفیق

مهران دوست داشتی . جعفر عزیز بهترین مدیریت کتیبه . مازیار دوست داشتی که خیلی اذیتش کردم و یک عذرخواهی ویژ بهش بدهکارم . جاوید مودب . مملی گل . علیرضا ایران. مجید پرشین عصبی . و ..... خیلین خدای ببخشید اگر اسمی جا افتاد از همگی بابت رقم‌زدن این یک سال متشکرم

اما یک تشکر از خودم که تنها پلی‌دادم روی اکانت gambit

و نتیجه با اینکه تنها بودم برای‌خودم راضی‌کننده‌بود

و

• سلام

اصلا یکی از لذتهای من تو این سرورها کل کل با خودته

یک سوال با این همه رکورد داری و....زورت به واندر خاج رسید که دفاعی توش نبود؟

:D:D:D:D:D:D

• سلام و خسته نباشید خدمت همه شرکت کنندگان در سرور اخیر

بچه های تیم محافظین جوب غرب از جمله آقا یوسف عزیز لطف کردن مارو به عنوان میهمان این سرور تو جمع خودشون راه دادن و دوست های بسیار خوبی که این سرور بین این عزیزان پیدا کردیم.

همچنین خسته نباشید به امید و کسری و علیرضا و اشکان عزیز و تمام بچه های جنوب شرق که کنارشون خوش گذشت.

شمال شرق هم کاملاً مستحق برد بود و بهشون تبریک میگم.

علت های باخت ما از نظر خودم:

1) جنوب غرب بخاطر بازی بدون مولتی نتونست سهم خودش رو از واندرزن ها رو به متای جنوب ادا کنه.

2) بیش از اندازه دست به عصا و محافظ کارانه بازی کردن جنوب بعد از کتیبه ها

3) مهره های بسیار مهمی از جمله پارسا و متین omg و مسعود red که دفساز های اصلی ساید جنوب غرب بودن بدلیل مشغله کاری از اواسط سرور از ما جدا شدن و واقعا جای خالی شون احساس شد.

4) درز اطلاعات محرمانه متا از بالاترین سطوح تا پایین ترین سطوح

5) دف بسیار خوبی که بچه های فونیکس تو شمال غرب کشیدن که این یکی به نظرم کلیدی ترین عامل بود.

و صحبت آخرم خطاب به دوستانی که متای جنوب رو اشتباه می‌دونستن.

متای جنوب کاملاً عاقلانه و در جهت منافع دو ساید بود و ساده ترین دلیلی که میتونم براش بیارم این بود که بعد از 3 سرور متوالی که با حذف دسته جمعی همراه بود بلاخره این سرور تا اندگیم ادامه پیدا کرد. و هر اتفاقی جز این متا سرور رو از حالت بالانس خارج می‌کرد و تکرار مکررات سرورهای قبل بود.

در پایان تشکر ویژه از رفقای عزیزم امیرفایتر و شهریار جان که علی رغم مشغله زیادی که داشتن هر کدوم یک تنه داشتن جور خیلیا میکشیدن.

به پایان آمد این دفتر

حکایت همچنان باقیست

ارادتمند همگی

MuHaWi

• حسین آگه نمیدنی دفاع ساید تو از اکانت های هست که من ساختم

اینم یک مدرک

پس حرف اضافه نزن

بعد عقل به تو بدن که ده همرت رو چیفت می کنه

• بعد عقل به تو بدن که ده همرت رو چیفت می کنه

برو خنده ام نیار😂😂😂یعنی ۵۰۰ کا دف فرستادین رو واندر ما منت هم سرمون میزارید تف به این متایی که با ما‌ کردین ...برو روزیت خدا جای دیگه بده ...

در مورد چیف هم دلیلی نمیبینم به تو جواب بدم هر کاری دلم بخواد میکنم به کسی هم جواب نمیدم ...من کارم همینه هر جور دلم بخواد بازی میکنم تمام.

دیگه جوابت نمیدم هر چی میخوای بنویس ببینم به کجا میرسی !!! اخرش بن بسته!!!

• با سلام خدمت تمامی دوستان

همیشه پست آخر بازی رو بعد از ۱۰۰ شدن واندر میذارم اما به خاطر اینکه تا چند ساعت دیگه باید به خاطر ابتلا به کرونا بستری بشم پستمو زودتر میذارم

در این پست میخوام علاوه بر تشکر و قدردانی از دوستان چند تا نکته رو هم خدمت عزیزان بگم

1)اول از همه به تمام پلیرهای جنوب شرق خسته نباشید میگم به هر حال بعد از بسته شدن آی آر که اومدیم به سایت اسپیدترا از همون سرور اول تمام این عزیزان حضور داشتن در جنوب شرق و به جز یه سرور که متا بودیم بقیه سرور ها مقابل هم بازی کردیم و تا الان هیچگونه بی احترامی ازشون ندیدیم و همینطور اون عزیزان هم از ما و خسته نباشید میگم بهشون

2) تبریک میگم به همه ی پلیرهای شمال شرق بابت این برد با اقتدارشون

از بچه های تندر و آقا مازیار ( اگه باهاش مافیا بازی نکردید نصف عمرتون بر فناست ) و مملی وگنس ( اگه حرفای رولبک درست باشه و همین الان بره بیمه بهش سختی کار میخوره و بازنشست میشه ) و سجاد راجر و امیر رولبک که بالاخره کار خودشو کرد و مارو کشوند تو سرور ، مرتضی عزیز دوست داشتنی و نیما ، جعفر ( واقعا کارش درسته فقط حیف که اول فیدر کاتا میکنه بعد کپ رو میزنه ) و تیم ونگارد و doom hammer و علی فلوید و مهران زرشک و بچه های تیم برادرز و تارتاروسی ها ( مجید پرشیا و آرگین و علیرضا ویسی و کیا بانی ) و دو توتاا عزیز ne سالار و مهران ، علی جون اکانت dendy از پلیرهای قدیمی و خوب فونیکس و تمام کسانی که اسمشون رو یادم رفت بیارم

‌3) از بچه های فونیکس سامان گرس و آقا بابک و کاوه و سهیل و سیما خانوم که دم همشون گرم با اینکه روز سی ام وارد سرور شدن ولی دفی که کشیدن و تحویل ساید دادن از مجموع کل دف جنوب بیشتر شد

4) یه خسته نباشید هم میگم خدمت تمام پلیرهای جنوب غرب از جمله یوسف عزیز که خودش میدونه چقدر دوستش داریم و توهمی و ...

بخش سوم ) یوسف مقصر تمام مشکلات

جدیدا مد شده هر مشکلی پیش میاد میگن تقصیر یوسفه :دی منم که کلا گردن گیرم خیلی خوبه ، این تقصیر یوسف گفتنا هم فقط مختص یه ساید و دو ساید نیستا ،هرکسی از هر جا میخوره میگه تقصیر یوسفه :دی

5) یوسف خودت میدونی که چقدر دوست دارم اما یه بخشی از باختتون به خاطر اطمینان زیادتون از برد این سرور بود و حرفی که به من و سامان زده شد که اگه یه مقدار فروتنی به خرج میدادید الان به این راحتی نمیباختید

جنوب بعد از متایی که بست خدا رو بنده نبود و خودش رو برنده قطعی سرور میدید

این سرور قصد نداشتم پلی بدم و هفته سوم بود که امیر رولبک بهم زنگ زد و گفت پاشو بیا و من هم یه مقدار تایم آزاد داشتم تصمیم گرفتم برم nw یه اکانت و چند تا مولتی برای رید بسازم و هدفم فقط سرگرمی بود و روز هفدهم اکانتامو ریجستر کردم

چند روز بعدش که حمایت چند تا از اکانتای مولتی تموم شد دیدم که چند تا اکانت از خود ان دبل و از اس دبل هم اکانت توهمی دارن اتک میدن و شبش تو مافیا بهتون گفتم که من این سرور نمیخوام سنگین بازی کنم و فقط برای سرگرمی اومدم ولی از بچه هاتون چند نفرشون دارن اتک میدن و گفتید که میتونن میزنن بازم بیشتر میزنن و فارمت میکنن که همونجا گفتم به خاطر این حرفتون خواب بردن تو این سرور رو هم نمیذارم ببینید و بعدش رفتم سامان و سهیل و آقا بابک و کاوه رو با اصرار آوردم توی سرور و دوباره یه شب دیگه برگشتید به سامان گفتید جای شماها بودیم این سرور نمیومدیم آبروتون میره و همونجا بهتون گفتم اکانتایی که از شما دارن اتک میدن اوج هنرشون اینه که برن ۱۰ ۲۰ کی گرزی خفت کنن حالا بشینید ببینید چقدر سورپرایزتون میکنیم تو ادامه سرور و واقعا دمشون گرم چند نفری از کل جنوب بیشتر دف کشیدیم و این دف در کنار دف شمال شرق باعث شد حداقل ۱۰ تا از همرای اندگیمتون رو حتی لانچ نکنید و یه چیزی رو هم باید جنوب شرقیای عزیز در نظر بگیرن ne با وجود اینکه معماری ۳ایکس داشت و شما نصف همراتون رم بود اینکه تقصیر sw نیست و یا با اینکه میدونید دفتون کمه و رفتید رو هر واندر ۵ میلیون دف ریختید و با ۱۰ کی کاتا واندرتون صفر شد و دفتونو متمرکز نکردید اینم چیزی بود که خودتون میدونستید این اتفاق میفته و این هم تقصیر کسی نیست به نظر من جنوب بازی رو به خاطر اعتماد به نفس بیش از اندازش و همینطور توی فروم باخت

از وقتی لیدر کل رفتن و مولتی ها شمال غرب اومد میدونستم جنوب باخت میده پیش بینی منو بخونید اینم عکس پیام من به یوسف توی بازی تاریخش هست چند ماه پیش همه بخونید لطفا

پسر خوب میدونی چرا اکانتای ان دبل بن نشدن؟شما کل سرور فکر کردی که از بات استفاده میکنیم در حالی که اگه به مختصات فیدر اکانتای ان دبل نگاه کنی میفهمی که تمام این دهکده ها چیف شده حتی من برای اکانت اصلی خودمم تمام فیدر و نان کپاشو از ناتار چیف کردم اگه بتونی این موضوع رو درک کنی میفهمی که باتی وجود نداشته

کل اکانتای ان دبل ۱۲۰ تا اکانت بوده که از این تعداد

۳۰ تا اکانت تیم سامان گرس

۱۵ تا سیما خانوم

۱۵ تا سهیل و دوستاش

۱۵ تا کاوه

۱۵ تا آقا بابک

۳۰ تا اکانت هم من کشیدم با کمک یه سری از دوستان و حتی یه سری از پلیرهای شمال شرق هم زحمت میکشیدن تو آپ کردن این اکانتا

چرا اکانتای کاوه باید بن میشده؟ ۱۵ تا اکانت اگه زیاده و فکر میکنید باید بن میشده که اکثر اکانتای جنوب شرق هم بیشتر از این تعداد اکانت داشتن و سرور قبلی که با ما متا بودید دیدید که اکانت آقا بابک و کاوه مجموعا بیشتر از ۳۰ تا اکانتو رید میدادن تازه یه اکانت اصلی خیلی عالی هم داشتن اونموقع چرا صداتون در نیومد که اینا بات دارن و باید بن بشن ؟ و در ضمن بحث آی پی رو هم کاملا رعایت کردیم

ما یه سهیل داشتیم که از ۶ خونه ای نمیتونستید فیدرشو با چکمه یونیک چیف کنید کلا یه پلن اومدید رو شمال غرب که بدون اینکه اسکات بکشیم اونقدر بد لانچ کرده بودید فهمیدیم تارگت کجاست پس مشکلتون نداشتن مولتی نبود مشکل اصلی نداشتن پلنر و لانچر خوب و تجربه کم بود

• والا ما فقط داریم از بازی لذت میبریم نه بحث مدالشه نه چیز دیگه مازیار جان

اون الله بزنه به کمرت که انقدر دروغ میگی مرتیکه. والا فقط داری لذت میبری و عقده پوینت نداری ؟ داداش اونجایی که نشستی سقف و اینا نیست که ؟ نریزه تو سرت.

به حدی عقده دارید که دفاع بک کردی. به حدی عقده داری که میری پوش میکنی با تاجر مدال یک غارت بگیری. نه تنها تو بلکه اون آرش شیفت شب هم که عقده از چشاش داره میزنه بیرون. آخه دروغگو چرا اینجوری میکنی ؟ بدون کاتا زدی مثلا پوینت بگیری ؟ 4ام بودی ؟ :D:D:D:D:D:D

12121_gtso.jpeg

عقده داری، کمبود داری، نوب هستی، خالی بند هستی، شاخ داری، چرا تک شاخ؟ نکنه وقتی دروغ میگی بجای اینکه دماغت گنده شه شاخ میزنه بیرون بجاش ؟ یه دو سرور دیگه بازی کنی شاخت به ماه میرسه انقدر که خالی میبندی. آخه بدون رم زده که برسه پوینت بگیره. آخیییییییی. میبینم که خودتو پاروندی که بشی یک. خودتو کشتی مجید نره بالاتر. الان رتبه 3 رو با صلوات تونستی کسب کنی. زیر اکانت هونی هستی که روز 20 ثبت نام کرد.

جنوب بازی و اخلاق رو باهم باخت

• با سلام

در درجه اول خسته نباشید میگم به تمامی بازیکن ها به خصوص بچهای متای جنوب و تبریک برای برد متای شمال.

به دلیل حرف و حدیث هایی که این چند روز برای اعلام حضور تیم ما شد باید اعلام کنم

تیم ربلز سرور بعد پرقدرت حضور خواهد داشت و برای اولین بار در سایدی خارج از SW و در ساید SE بازی خواهد کرد.

به دلیل نزدیکی شدید بچهای ما و بچهای اس ای که خب دلیلش متای بدون چون چرا و مستحکم همیشگی ما با اس ای طی دو - سه سرور آخری که بازی کردیم بود تصمیم گرفتیم دو تیم رو یکجا جمع کنیم و هم خودمون لذت بیشتری از بازی ببریم و هم بازی رو جذابتر کنیم.

امیدوارم سرور جذابی رو پیش رو داشته باشیم.

با احترام

• با سلام خدمت تمامی ساکنان این سرور دوست رقیب رفیق همه و همه

تبریک میگم به رفقای هم سایدی بابت پیروزی در پیش و تشکر ازتمامی پلیر های 2 ساید رقیب که اگر نبودن و بازی نمیکردن و متا نمیشدن شاید الان این برد برامون شیرینی کمتری داشت

از همه و همه تشکر میکنم به عنوان یه عضو کوچک از اکانت T A R T A R U S که کمک کردن از ابتدای سرور چه در جهت رشد اکانت چه در جهت اهداف و سیاست های ساید NE

تشکر ویژه از هم بازیای خودمون پرشیای 83 دور رنگ ، آرگین عزیز و نازک نارنجی ، علیرضا دلبر گیسو پریشون ،احمد عزیز مسئول فروم اکانت که همگی روی تمامی اکانتها چه اصلی چه وابسته چه دلبسته و ... زحمت بسیار کشیدن

امیدوارم به شرط حیات بازم تجربه کنم در کنارتون لذت بردن نه تنها از بازی بلکه از زندگی رو و در نهایت یادی کنیم از دوستان قدیمی سعید SMS عزیز نیما REVENGER دوست داشتنی و همه کسانی که روزی کنارمون بودن و دیگه بینمون نیستن

این شعر بی مزه هم خطاب به مجید پرشیای دوس داشتنی خودم تقدیم به همگی :

برویم ای مجیدِ پرشیا

برویییم با همون جی بی ها(GB)

اون همه خودت رو کردی لووووس

اخرم شدی چوبِ رو کووس ( طبل بزرگ )

بس که تو فربه شدی ز غارت وابستگانِ تارتارتاروووووس

همه را کردی عاصی و آخر شدی پتروس ( داستان پترس فداکار )

شب نخوابیدی و کردی جَننننگ

صبح ها در کنار ما کمی مَنگ

حیفِ آن ارگین شوخ و شنگ

همان آرگییین که خفتر بود در کنار توعه شِلنگ

حیف آن همه اسکات دلبر (علیرضا )

که میشد بهر تو هر روووز پر پر

صبح بودی چند جنگیِ قلدرررر

نیمه شب شدی چند واندر زن مفت خووووور

و در اخر تو ماندی و واندر و عده ای مزدوووور

که البت همان شد سمبه ی پر زوووور

هی به من گفتی ای کیا ، تو دف بساز

در جوانی تا توانی ، دف بساز

ساختم با بازوان و گلد و پوش وابستگان با کمال

این R E V E N G E R دوست داشتنی و بد اقبااااال

چون نبودش از اقبال مَستر بر رونجر نشان

دفَش به واندرِ دل ماند ترشی و پشیمان

که البت فقط شانس و اقبال نبووووود

حریفی که باشد در این حد و سایزش نبووووود

حال ما ماندیم و این بنای تاریخی

همین واندر 100 شده ی سیخ سیخی

در نهایت بسته بندی کنیم این مرورگر کرووووم

این شعر در پیت هم تقدیم احمد(fbi) مسئول فرووووووم

دوست دار تمامی شما <3

ارادتمند

کیا ( R E V E N G E R )

شاد زی

• جووووون تو فقط بیا😍منم میام کنارت8o8o تو رو میکنم بووووسسس😘😘😘

• درود فراوان و عرض خسته نباشید خدمت همه عزیزان که در کنار هم لحظات خوبی سپری شد

تراوین بدون هم، با هر طرز فکر و زاویه ای نسبت به هم، بی معناست هرچند نقد زیادی وارده به نوع و سبک بازی ها نسبت به دوران گذشته ولی خوب تغییرات جزئی از زندگی هست هرچند رزیدنت اویل 2 روی پلی استیشن وان شیرین تر از نسخه های جدیدش روی کنسول های جدید تر برای ماست ولی چاره چیه....

تبریک میگم به ساید خوب و هماهنگ و پر انگیزه شمال شرق که این سرور تونستن در کنار هم لحطات شادی رو سپری کنن و یکی از خاطره انگیز ترین سرورهای اخیر رو شیرین تر از دوستان دیگه به اتمام برسونن ایشالله همیشه در تمام مراحل زندگی شاد باشن اسامی زیاد هست و من فراموش کار فقط میدونم تمام بازیکن ها با هم به یک اندازه سهیم هستن تو این برد.....

دست دوستان جنوبی هم درد نکنه که تا آخرین لحظه تلاششون رو کردن هرچند بعد آزادسازی نقشه ها و گزارش اسکات از واندر دوم شمال شرق(دل) و مشخص شدن نحوه اند گیم براشون تلاششون رو کردن و بهشون خسته نباشید عرض میکنم امیدوارم تنشون سلامت و روزگارشون به کام باشه

گفتنی ها رو گفتن دوستان فقط مطلبی که تا حدودی جای بحث داره دلیل باخت رو بعضی دوستان متا بیان کردن که به نظرم از ابعادی فرا فکنی هستش...

نکته عیان بازی بعد از روز 30 اضافه شدن اکانتایی بود در شمالغرب که به دید اول مولتی رید تصور شد و حتی بارها با تک اسکات دوستان سعی در پیدا کردن شخص صاحب مولتی و ریدر داشتن که فهمیدن اینچنین نیست منتها درک صحیحی نتونستن پیدا کنن از اتفاقات اند گیم و پیش رو، که سبب شد وقت خودشون رو در فروم صرف کنن یا بعضا منتظر تلاش هم متایی در خواب خرگوشی فرو رفتن...

عدم یک تحلیل مناسب در روند ساید ان دبل باعث شد پتانسیل ساید اس دبل صرف اذیت کردنهای بی فایده و چشم بسته این اکانتها بشه که به نظرم اگر تفکر قوی و آنالیز قوی تری صورت میگرفت این وقت های صرف شده بی هوده صرف در افزایش پتانسیل درون سایدی متا میشد و قطعا ما خورسند نبودیم در اسکن سراسری بعد از پلن فیک هامون....

استارت حدود 100 اکانت در ان دبل اون هم در روز 30 بازی اگر به چشم اومد و به لیدرها گفته شد شایسته بود از طرف متا مقابل به مثل بشه و با تعداد بالای پلیری و متمرکز کردن پتانسیلی که صرف کارهای جانبی میشد این اختلاف پاپ و فیدر هاقابل جبران بود که اثرات اون در اند گیم خیلی میتونست مشهود تر باشه تا الفاضی که بیشتر از غرور کاذب زده شد...

پس به نظر من بهتره دلیل باخت رو سهل انگاری که مقصرش میتونه تمام پلیرهای جنوب باشه رو در نظر بگیریم تا بخوایم گردن کس دیگه بندازیم...

پ ن : یوسف جان صد در صد تراوین سایت دوس یابی نیست و سعی کن با این ادبیات از کم کاری های صورت گرفته شونه خالی نکنی...برای تمام کسانی که شما رو به عنوان لیدر انتخاب کردن ارزش قایل باش خصوصا برای وقتی که میگذارن.پشت جملاتی مثل نهضت ضد مولتی قایم نشو و چهره ساید مظلوم نگیر تراوین بازی لطیفی نیست میتونستین با یک برنامه ریزی دقیق اندگیم قوی تری برای سایدت به ارمغان بیاری

پ ن :شاهین عزیز ادعایی خارج از بازی نداریم گردنمون از مو باریک تر باید بگم تو ان دبل پلیری هست که شاید نتونه درب قوطی رب رو به تنهایی باز کنه و از همسرش کمک بگیره ولی زور بازیش هزار برابره شما باشه...نتیجه شو رو لینک هایی که زدی رو واندر دوم ان ای مشاهده کردی....این یک بازی هست در دنیای مجازی از ادبیاتی در شان یک گیم استفاده کنیم بهتر هست.....

پ ن : دم همه بچه های اس ای و اس دبل و ان ای گرم که با وجود تمام مشکلات زندگی دور هم جمع شدن اوقات خوش رو ساختن برای هم

به امید دیدار مجدد همه عزیزان

کاوه

فونیکس تیم

• برو خنده ام نیار😂😂😂یعنی ۵۰۰ کا دف فرستادین رو واندر ما منت هم سرمون میزارید تف به این متایی که با ما‌ کردین ...برو روزیت خدا جای دیگه بده ...

در مورد چیف هم دلیلی نمیبینم به تو جواب بدم هر کاری دلم بخواد میکنم به کسی هم جواب نمیدم ...من کارم همینه هر جور دلم بخواد بازی میکنم تمام.

دیگه جوابت نمیدم هر چی میخوای بنویس ببینم به کجا میرسی !!! اخرش بن بسته!!!

داداش من خودم از اکانت 33yed که فقط بخاطر اسمش ریجستر کرده بودم و روش بازی نمیکردم بیشتر تو ساید جنوب شرق رو اونجر وقت میگذاشتم ۳۰۰ ک نیزه فرستادم

به نظرم درست نیست اینطور قضاوتت

۵۰۰ ک دف اصلا عددی نیست تو اسپیدترا

پ.ن: خیلی دوس دارم سرور بعدی رو تو neریجستر کنم تا آشنایی که با بکس ne دارم رو از فروم به داخل گپ واتساپ و داخل بازی ارتقا بدم و در رکابشون تجربه کسب کنم ، آخرین بار به دعوت میلاد ولف لند فک کنم سال ۸۸دبود رفتم ne هیچوقت قسمت بر این نشد که در رکابشون باشم ولی احساس میکنم اگر در اینجا همنشینی با مجید پرشیا عزیز رو از دست بدم ضرر کردم

تبریک مجدد به شمال شرق ، بریم ببینیم میتونن سرور بعد هتریک کنن😂

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط 33yed ().

• سلام به همه ی عزیزانم در ۴ ساید بازی😍

خب این سرورم تموم شد و چیزی که تهش موند دوستی و رقابت و ... برایه سرور بعد😁

امیدوارم همه ی دوستان این قضیرو درک کرده باشن که این فقط یه بازیه و همه چیزش در غالب بازی بوده حتی فروم و کل کلاش

اول از همه

تبریک میگم به شمال شرق بخاطر برنامه ریزی و هماهنگیشون که بردشونو محقق کرد

مبارکتون باشه و حقتون بود

.

.

خب

این افتخار و دارم که آخرین پست در رابطه با اکانته Mr.ScarY و من بزارم و خیلی سریع میرم سر اصل مطلب😁

اکانت Mr.ScarY متشکل از ۶ همر و ۲ رمر واندرزن و مجموع دفی به اندازه ۳.۵ تا ۴ میل

آمار تقریبیه دوستان😁 لطفا قلم انتقادتونو بزارین سر جاش در مورد این ارقام🤪چون یسریاش بیشتر هم بوده حتی و من حد تقریبیشو در نظر گرفتم

۴ میل گرزی

۳۴۰ ک تبری

۱.۱ میل تی کی

۹۵ ک رم

۱۳۰ک کاتا

۲.۳ میل نیزه

۱.۲ میل دلاور

که از اول قرار به این بود ۴ همر واندر زن و ۳ همر جنگی داشته باشیم و متناسب با اوضاع ساید و شرایط سرور اوضاع تغییر کرد و چیزی شد که در ادامه عکسهارو قرار میدم

این ۳تا همر آخرم که نصفه و نیمه و ناقص و دوتاشون بدونه هیرو لانچ شدن که فقط ترشی نشن🙂

این همر تبری هم سورپرایز اسکری بود که حسین کینگ بالا پیشنهادشو داد که یه همر تبری هم استارت کنیم از یکی دو هفته فکر کنم قبل از کتیبه ها اگه اشتباه نکنم

که حتی فکر میکنم یه اسکاتم ازش نخورد و لو نرفت تا قبل از دف ریختن تو فارما از سمته ساید رقیب😏

این همر آخر رنک ۴ سرور بود و قطعا اینی که الان تو عکس مشخصه نبوده و حدود ۱۰ک گرزیش کم شده و ۶ ک تی کی که تو رید بودن این دمه اخری واسه لانچ و جا موندن😆

و همینطور ۲۵ک کاتا

این نکترم بگم که این همرا بعد از کلی لاست به اینجا رسیدن نمونش

از تبریاش معلومه واسه ده تبریمونه یا بگم؟😂

و لاستایی که بخاطر دف ریختن تو فارما و ... دادیم

سیو منبع اکانت

وضعیت اکانت بعد از زدنه دوتا از همرها که تویه عکس مشخصه

رنک دفاعی اکانت بعد از زدنه همه ی تروپ حجومی

این عکسه آخریو به عشقه مملی گذاشتم که شد دوم دفاع سرور😆

حاصل زحمات شبانه روزیه اسکری تیم شد یک اکانت اصلی و یک اکانت کلینر کتیبه

البته با تشکر از امید عزیز بابت راهنمایی واسه قرار گیریه دهکده ها و هومن مورس عزیزم که تمومه زَحَماته اکانت belial رو کشید

و تعدادی اکانت ساپورتر واندر و دفساز و دو اسکاتر

کلام آخر

تشکر ویژه دارم از تمومه بچه هایه تیم که حسابی غرایه منو تحمل کردن😁

و حسابی زحمت کشیدن پایه اکانت و اکانتهایه وابسته که تهش دستاوردی شد که خدمتتون ارائه دادم

حسین کینگ بالا

مرد دوس داشتنی و مهربون و دوست عزیزم که بعد از سرورها این سرور قراره جدا باشیم از هم☹

آرش کاپیتان

کاپیتانه دوست داشتنیمون که مرد بیدار شبه و منت رو سر ما گذشت و این سرور با تمومه مشکلاتی که بود اومد و حسابی زحمت کشید

مهرشاد تک شاخ

مهرشاد عزیزم که با تمومه اختلاف نظرهایی که داشتیم با هم،این سرور حسابی به هم ثابت شدیم

هومن مورس عزیزم

این سرور افتخار اینو داشتیم که به جمعمون اضافه شه و کلی هم خوش گذشت کنارش😁و همینطور چند قسمت از سرور کمکهایه اساسی کرد

مهدی کلت

چشم سبزه بی اعصاب😁

کوچیکترین فرد اسکری تیم اگه اشتباه نکنم که از حق نگذریم بیشترین زمان و گذاشت واسه تیم

مهدی ترکس

یکی از دوس داشتنی ترینها که وقته کمی داشت این سرور ولی تا جایی که تونست کمک کرد

ادریس (برده کش😅)

دکترمون که کرونا ولش نمیکنه😂تا جایی که یادم میاد از وسطایه سرور تا اخر سرور بالایه ۵ بار کرونا گرفت😆

و در اخر هم

محمد کینگ بالا

دوست عزیز و سربازم

که فکر کنم تایمه انلاینیش تو سرور زیره ۵ دیقه بوده😂

و تشکر بعدی از تمومه دوستانم در ساید جنوب شرق

که در هم اسماشونو میبرم چون تقریبا ۴ ساعته دارم تایپ میکنم این پستو با گوشی😁و فقط میخوام تموم شه که بخوابم این لحظه😂

امید ۳ ایکس عزیزم که حسابی زحمت کشید این سرور

امااااام هومن عزیزم

فرامرز

اشکان سر لشکر توپوله دوس داشتنی(مثه خودم😂🤪)

محمد اولدارک عزیز

ارش افکت

سعید اس

فرهاد و رضا که جاشون خالی بود

محمد نوب عزیزم بسیار جاش خالی بود

و ...

کلی اسامیه دیگه که تک به تکشون جسابی زحمت کشیدن و بودن در کناره این تیم بمدته دوسال واقعا تجربه خوب و دلچسبی بود و حسابی گفتیم و خندیدیم در کناره هم❤ ممنونم از همتون که منو تحمل کردین تو این مدت و به احتمال ۹۹٪ سرور جدید کنارتون نیستم☹

داشتم فکر میکردم به سرور جدید که یاده حرف ایدین افتادم که میگفت ادم باید بدونه کی از سر سفره پاشه🙂

بگذریم

دوستانم در ساید اس دبل یوسف ریتالین و احمد استراوات و محمد توهمی عزیز و...

و دوستانم در شمال شرق

امیر رولبک، مملی ، مهدی عشقی ،و ...

یه عذر خواهی هم از کسایی که اسمشون اورده نشد بکنم و حق بدین خستگیه ذهن و خواب و ...😁

مرا سخن به نهایت رسید و فکر به پایان

هنوز وصفِ جمالت نمی‌رسد به نهایت مستر اسکری😆

فقط بچه هایه تارتاروس نیستن که بلدن شعر بگنا😆😆

اتمامه سرورو به همه ی عزیزان تبریک میگم امیدوارم تو همه ی مراحل زندگی واندرتونو ۱۰۰ کنین

پ.ن:

۱۱ نفر از کجا درومد خداییش؟😆😆

من تا الان نشمرده بودم وگرنه اینم جواب میدادم 😂

پ.ن:جداً دو سایدو نیم بسیج شدن واسه اینکه یه اکانت پوینت حجوم و دف کمتری بگیره؟😆

بابا رقیب که رقیب نبوده اینهمه زحمت نیاز نبود😆

پ.ن: خرمون از پل گذشت بازم بشناسیم همدیگرو🙂

پ.ن: اماااام😍😁

پ.ن:اس ای❤😩

• با عرض سلام و خسته نباشيد به تمام سايدها

تبريك ويژه به بروبكس خفن NE

هومان هستم از اكانت Cruella كه قبلا با اسم Nimue بازي ميكردم

واقعا از ليدرهاي عزيز و دوستان NE بابك ،مجيد ، نيما ، محمد تشكر ويژه ميكنم

پلن ريزي قشنگي داشتن بچه ها واقعا خوب اعتماد كردن به همرهاي جنگي كه تونستن ازش واندر زن در بيارن در حدي كه بتونه ٣٠ لول رو صفر كنه

تيم بسيار خفن دف ساز كه بي نظير بود

حتي متا و معماري يونيك هم نتونست ١٠٠ شدن واندر NE رو عقب بندازه

به هر حال با هر حالتي كه اين دف و تروپ هجومي به دست اومده جاي تقدير داره و يادگيري براي دوستان جنوب كه ايشالا بتونن پرقدرت ظاهر شن و نيازي به متا در ماه اول نداشتن باشن از ترس

٢ تا لنگه دمپايي همر داشتيم كه خدا رو شكر ٣٠ لول رو صفر كرد كلا هم ٢ بار جنگ كوچيك رو اين دهكده اومد

بيشتر از اين هم پتانسيل نداشت

اميدوارم موفق باشين همگي

• درود بر تمامی فروم نشینان عزیز

خب این سرور هم به پایان رسید ، برنده لذت بردش رو میبره و بازنده تجربه خوبی کسب میکنه

فصل اول - تشکر و قدردانی

جا داره از تمامی دوستانم تشکر کنم و بگم واقعا این سرور برد حق شما بود

آقا مازیار عزیز، مملی وگنس، جعفر اس ام اس ، سجاد یونیک ، علی ونگارد ، امیر رول بک عزیز مهاجر دوست داشتنی ، سجاد راجر ، محسن هاشمی ، مسعود میومیو ، مسعود تامی، توتال عزیز بلاروسی مهران جوکر ، توتال دیگه مون سالار عزیز، دانیال عزیز ، دفکورد خوبمون نیمای عزیز با اون خش صداش و جذبه اش ، رفیق گل دوست داشتنی مرتضی عزیز که این سرور افتخار آشنایی باهاش و داشتیم ، علی تهرانی حسابگرمون با اون مسیر تجارت های زیباش، مجید پرشیا که خدا لعنتش کنه که از طفولیت ما باید در سرور های آی آر و یا اسپیدترا تحملش کنیم (واقعا دوست داشتنی هستی عمو مجید گل و بدون تو نه سرور لذت داره نه دیسکورد نه گروه واتس آپ) علیرضای ویسی، مهران زرشک، کیای دوست داشتنی ، آقا سیروان، آقا مهرداد، آقا حمزه که تازه باهاشون این سرور آشنا شدیم، سعید ویسی عزیز، علیرضا ایران ، آرگین عزیز لانچر دل ها، آقا حامد که در پلن ها کمک زیادی کردند، افشین عزیز و دیگر دوستانی که اسمشون از قلم افتاده و حافظه من یاری نمی کنه <3

و حالا حضور افتخاری دوستانم از تیم فونیکس که تعصبشون رو میکشم

" سامان گرس کبیر " ، " کاوه معلم بی اعصاب" ، " آقا بابک بزرگ تیم مون" ، " امیر حسین تریدر ، سلطان لاست ایران که آرزوی شفای عاجل براش دارم" ، " علی دانچستر" و " رضای اشکبوس که در این سرور حضور نداشت ولی پشتیبان و باعث دلگرمی ما بود"

تشکر می کنم از ناصر کلاه بردار عزیز که کمکمون کرد و به ما نشون داد که چه دیپلمات قدرتمندی هست و ما از ایشون درس دیپلماسی گرفتیم

تشکر می کنم از عمو کامل ( اکانت PepperMint ) که دف بسیار خوبی به واندر ما داد بی منت

تشکر ویژه می کنم از سهیل نپی عزیز که باعث شکل گرفتن متای جنوب بود، چون خدایی دو به یک بردن جذابیت بیشتری داره تا یک به یک !

تشکر میکنم از یوسف ریتالین که به سامان گرس گفت چون رفیقمی میگم این سرور نیا و هزینه نکن چون میزنیمت و نمیتونی پا بگیری که خب تجربه شد براش که مخاطبش رو بسنجه و حرفش رو مزه مزه کنه و بعد بزنه ، فقط امیدوارم عمو یوسف خیلی سوپرایز نشده باشی !

فصل دوم - ویدئو چک

خب باتوجه به اینکه مملی خیلی فتوشاپ کار خوبیه ( وقتشم پره حاضر نیست یه کلاس واسه ما بزاره) من از حضار محترم تقاضا دارم یه سر به اکانت NE Team بزنید و برای من توضیح بدین چطور مملی تونسته با فتوشاپ واندر و 100 کنه !!!

Acc Name: Ne Team

Acc Password: wiNEr

فصل سوم - سهیل گرندپا

از اونجایی که سهیل اکانتی در فروم نداره پس در انتهای این پست با هم به خطبه هاش گوش نوازش دل و جان را می سپاریم

هی خواب دیدی باشه خیر ، اگه تو بهتر ا منی منو بزا لای جرز

پینوکیو افتادی تو جنگ با فلز ، تاهدفت راهی نی به ما برس

معادله اونقدام که میگی پیچیده نی ، یکی خوب بلده
    میبره اون یکی میشینه زیر

توام شیری اما مناسب شیشه شیر ، کی به کیه شمام دیده شین دیگه چی

توپشت میزبشین زندگی عادیتو کن ، مابرا حمله آماده ایم پ وایسین تو گود

بکن شارژتو پر ، چون من پرکنم بخواین بم برسین ،
    میشه شاسیتون غُر

---------------------------------------------------------------------------

شیش سال پیش من بودم و هنو منم ، تو حالت بهتره تو نبودنم

پ به خواب ببینی بکشم پامو عقب بگو ، بگو خودت فرق وفاصلمونو

بگو تا بدم دستت جایزتونو ، بین منو تو نشده بازی تمومو

تازه دو سرور دیگه میبرمت پای تنور ;)

• درود به همگی

خب بالاخره این راند هم تموم شد و همانطور که گفتم زنده باد شمال شرق همیشه جاویدان و یه عده ای امدن مسخره کردن

امیدوارم حالا به قدرت و یک دل و بودن و هماهنگی بکس پر افتخار ان ای پی برده باشید

اول از همه میخوام از بروبکس اکانت خودمون که واقعا واسه تارتاروس زحمت کشیدن تشکر کنم مجید پرشیا عزیز آرگین جان عزیز کیا و علیرضا دوست داشتنی

بقیه دوستان عزیز که بودن در کنارشون واسم افتخار بود. کاوه. نیما. محمد علی. محمد. سعید. مهران. مهرشاد. دانیال. محسن. امیر. مهرداد. مسعود. افشین. مازیار. سیروان . .... تشکر کنم که زحمت کشیدن اگه کسی از قلم افتاد به بزرگی خودتون ببخشید.

از دوستان عزیز امیرحسین تریدر و. اقا سهیل و سیما خانم

یه زمانی چه قدر تو دیسکورد با هم حرف میزدیم سهیل جان یادش بخیر

و در اخر تشکر ویژه ای از سالار توتال ساید که تمامی زحمات رو دوش ایشون بوده 😊😊😊

امیدوارم تو مراحل زندگی تون موفق باشین

از ساید متا هم تشکر میکنم که با این کار به خودشون ثابت کردن با متا هم حریف ان ای نمیشن (( 😁🤣🤣😂😂))

دلتون شاد

احمد اف بی آی

• سلام

پست بنده به سه بخش اکانت - مدیریت - تقدیر و تشکر تقسیم میشه.

اکانت:

قبل سرور با یار خودم (جعفر) صحبت کردم که این سرور رو چه کنیم؟ هدف این شد که بیایم کارهای مدیریتی ساید رو انجام بدیم و به دور از اکانت خوب باشیم و تمرکز روی مسائل ساید باشه. نتیجه ای که برای اکانتمون در نظر گرفتیم 30-35 دهکده با نهایت 2 میلیون دفاع بود. بلاخره سرور رو استارت زدیم بدون هیچ اکانت ساپورتی. تک اکانت وارد سرور شدیم که تا پایان هم همین موند. بدون هیچ اکانت ساپورتی تونستیم بیش از 4 میلیون سرباز پیاده بسازیم + 500ک کاهن سواره. البته چیزی حدود 500ک سرباز پیاده هم لاست بی گندمی خورد. رتبه یک پاپ و دوم مدافعین هم حاصل تلاش جعفر و من بود:

Final18_145f9.jpg

Final02.jpg

Final04.jpg

این اکانت کتیبه ای (جنگ آموز بزرگ) به خودش ندید نه انبار بزرگ و نه مرتاضی. همینطور هیچ اکانت ساپورتی نداشت که بتونه از منابعش استفاده ای بکنه. تک و تنها و بدون هیچ کتیبه ای و فقط و فقط با برنامه ریزی و تکیه به منابع خود اکانت تونست 4.5 میلیون پوینت دفاعی کسب کنه. بیش از 5 میلیون گندم خور دفاعی بکشه و رتبه یک بازی رو کسب کنه. بخاطر مسائل سایدی روزانه کمتر از نیم ساعت وقت برای اکانت گذاشته میشد.

مدیریت ساید:

خوب ساید بر این اصل بود که همه پرسی برای مسائل مختلف ساید میشه و ساید بدون هیچ توتالی به مسائل مربوط به بازی میپردازه. این اصل در جنگ کردن و متا بستن و نبستن و باقی مسائل اجرا شد. از همون اول بازی تیم اجرایی ساید تشکیل شد. منطقه بندی و پات بستن اتحادی برای راحتی دفاع رسانی و منابع رسانی به اکانت های اصلی انجام شد که با در نظر گرفتن کتیبه مختصات ها داده میشد. هیچ بازیکنی 15 گندمی انتخاب نمیکرد و بر اساس 8 فاکتور که از بازیکن و یا تیم اکانت میگرفتیم در روز دوم بازی پخش شد. از اونجایی که مطمئن شدیم (مازیار گفت) جنوب متا بسته و فقط علنی نشده از همون روز اول برنامه ریزی برای ساخت دفاع افسانه ای و دو واندری بودن رو گرفتیم. البته دو واندری که یکیش 20 میلیون و دیگری موقع حملات تا 40 میلیون دفاع برسه. پلن های دفاع سازی (دهکده های مقرری) انجام شد. پلن گندم رسانی هم پایه ریزی و فاز اجرایی برداشت. ساید شمال شرق روزانه 2 میلیون دفاع قبل کتیبه ها میساخت (روز 100 ما میتونستیم روزی 5 میلیون دفاع بسازیم) دو پلن گندم رسانی و یک پلن دفاع سازی اجرا شد و قطره ای به اون اضافه میشد. روز 25-30 بازی بود خبری بسیار عالی برای ساید شمال شرق رسید. اون هم اومدن اعضای بسیار با ارزش برای ساید بود. همونجا پلنمون از دو واندر به سه واندر (یکی 20 میلیون و دو 40 میلیون) دفاعی تغییر کرد. تیم پلنری و لانچری تشکیل شد که بعد از چند جلسه خط مشی برای هرکدوم نوشته و اجرا شد. مثلا در تیم هجومی ما به تعداد همرهامون اضافه کردیم چرا که این احتمال رو میدادیم جنوب تعداد واندرها رو افزایش بده و مسائل زیادی که در تیم هجومی ساید اجرایی شد. در تیم دفاعی هم با تشکیل جلسات و نظارت دقیق تونستیم به چیزی که امروز میبینید برسیم. تیم کتیبه درون ساید و تیم کتیبه بیرون سایدی تشکیل دادیم و بعد از جلسات زیاد تونستیم برنامه ریزی دقیقی داشته باشیم که نتیجش عالی بود. تیم هولدری هم سنگ تموم داشته های شمال شرق بود. برنامه ریزی بسیار دقیق و ثانیه ای و جلسه پشت جلسه باعث شد که این دفاع افسانه ای به ثمر بنشینه. ما بر اساس دارایی که داشتیم (وقت و نیروی انسانی) نیازهای اولیه ساید رو دیدیم و بر اساس اون اجرا کردیم. مثلا ما روز کتیبه ها آماده این بودیم که بریم تمام واندرها رو چیف کنیم و بندازیم روی گیج منحصر به فرد ولی خوب نیروی انسانی کم مارو از این تصمیم منصرف کرد. پس نیروی انسانی برای هر سایدی جایگاه خیلی مهمیه چرا که کمبود اون در ساید شمال شرق باعث میشد خیلی از پلن ها اجرا نشه. پس نیازها اولیه ساید رو سعی میکردیم در بالاترین حد توانمون اجرا کنیم و کار اضافه نکردیم.

تقدیر و تشکر:

سلام به همه مخصوصا مازیار (خجالت بکش. تو میگی به جز مملی من میگم مخصوصا مازیار. این کجا و اون کجا) اول از همه سه برد پشت هم رو برای ساید کبیر شمال شرق تبریک میگم. برد اولمون با امرداد عزیزم بود که متا برنده شد. برد دوممون با یوسف گل و مهربان بود که متا برنده شد و اما برد سوم که مهمترین هم بود به صورت تنهایی جلوی دو ساید پر قدرت رقم خورد که این بسیار لذت بخشش کرد.

مازیار عزیزم یار و یاور من. از همون سرور یک که یک اتحاد دفاع ساز بودید ولی هم دفاع ساختید هم کلی همر از اتحادتون اومد بیرون نشون دادی از خیلی طبل های تو خالی بیشتر بازی بلدی. خیلی ها در حد و اندازت نیستن. خاطرات من و تو رو میتونن کتاب کنن. باهم دعوا میکنیم، میخندیم و کلی بحث فنی و سیاسی میکنیم و رفاقتمون همینطوری زیادتر و زیادتر میشه. به معنای واقعی دریا دل به خودت میگن. جای پسرتم و حتی نوه ی تو از بچه ی من بزرگتره ولی وقتی باهات حرف میزنم احساس میکنم پدرمی، رفیقمی، داداشمی و هر جوری راحتم باهات حرف میزنم. مهربون و دریا دل خودتی. خیلی مردی

جعفر یارو یاورم. خیلی چیزارو توی تراوین باهم تجربه کردیم. بسیار آدم منطقی و حسابگری هستی، دوستی من و تو خارج تراوینه و این یک افتخار بزرگ برای من هست. سر هر موضوعی میشه باهات صحبت کرد و این یک مزیت بزرگه. بعضی موقع ها سر یک مسئله ای خیلی دارم پا فشاری میکنم ولی با متانت و منطق خیلی راحت من رو منصرف میکنی و بهم میفهمونی اشتباهه ! وجود تو در زندگی هر شخصی یک موهبت هست.

سامان داداش گلم. سهیل مهربون، سیما خانوم عزیز، کاوه عزیزم، امیر حسین گوگولی و بابک جنتلمن. این سرور اومدید گرد و خاک خیلی زیادی کردید. دمتون گرم. من یکی خیلی بهتون بدهکارم. دست همتون درد نکنه. همه میان میگن بخاطر 40 میلیون دفاع شما تونستیم شمال شرق رو نجات بدیم. به نظر من این 50% قضیه هست. 50% اصلیش وجود تجربه شما، وجود شماها توی جلسات عمومی، نظامی، استراتژی و سیاسی ساید نقطه قوت شمال شرق حساب میشد. خیلی بازیکن های قدری هستید و سوای اعداد داخل بازی، ذهن خلاق و استراتژیست شماست که برد رو برای ساید رقم میزنه. هر قسمت از مدیریت ساید رو میبینم شماها بودید، به بهترین شکل هم بودید.

مجید پرشیای عزیز - علیرضا ویسی گل - کیارش شازده و آرگین عزیز شماها هم داخل بازی ترکوندید هم توی رفاقت کم نذاشتید و هم توی کارای ساید کمک زیادی انجام دادید. دمتون گرم. وجود شما برای هر ساید یک نعمته . مهران و مسعود شما دوتا خل و چل عزیزم. مهران یکی از فانتزی های من این سرور شنیدن غرهای تو ساعت 11:30 به وقت ایران بود. ساعت 11 میومدم دیسکورد تا تو 11:30 بیای با صدای خوابالود بگی سلام بچه ها خوبید ؟ بعد بگی مملی این چه وضعشه و... غرها شروع میشد و در نهایت هم میخندیدیم. نیما داداش عزیزم که رفاقت ما به دنیای واقعی هم کشیده میشه. دف کورد سایدمون بودی و بسیار دقیق ساخت دفاع رو آنالیز میکردی و با پیگیری های تو بود که ساید شمال حدود 110 میلیون دفاع در زمان نقشه ها داشت. جا ب جایی دفاع تو و برنامه ریزی اکانت به اکانت برای ساخت دفاع تو بود که این افتخار رو آفرید. دمت گرم، صد البته در زدن کتیبه های جنوب غرب ترکوندیشون و بنده خدنگی تورو میکردم. دانیال و جاوید و علی و حامد عزیز. کاری که شما در ساید شمال شرق کردید بسیار ستودنی است و دستتون درد نکنه. عالی بودید. مخصوصا مشاوره های دانیال که میگفت ممد هستی؟ من چهار ستون بدنم میلرزید. علی ونگارد و سجاد گل. دمتون گرم عالی بودید و تونستید 2 سوپر همر عالی (رومن و هون) به همراه کلی همر و همر جنگی در اختیار ساید بزارید. صد البته کمک شما در کارای سایدی حسن شما بود. علی با حسابگری بازرسی طوریش خیلی کمک بزرگی بود. دمت گرم . علی 13 خودمون که با نام فلوید میشناسیدش. همشهری عزیزم که اومد توی شمال شرق و چهار همر عالی ساخت که این یک افتخار بزرگ بود و اینو بدون دیگه از اینجا نمیری. محسن گل از اکانت فورزا یووه که میشه گفت بهترین بازیکن در جهت دهکده مقرری واندر و ساخت دفاعی بود. دمت گرم گل کاشتی داداش. تیم بزرگ و پر قدرت راجر که میشه گفت در سخت ترین شرایط بهترین نتیجه رو گرفتن و گل کاشتن. سجاد نق نقو و امیر که دیگه شد لژیونر شمال شرق دمتون گرم. علی جون کاکو شیرازی خودم که با 4 همر همه رو سوپرایز کرد. دمت گرم. محسن جامی دقیق با حسابگری عالی و برنامه ریزی های دقیقش بیشتر از یک ساید بود. دمت گرم. کمک های سایدی تو خیلی بیشتر از اعداد داخل بازیت بود. مرتضی دوتا باز حرفه ای که با نوب بازیام این سرور خیلی اذیتش کردم. اولین سرورش بود ولی خیلی ها رو فارم کرد. خیلی همر پروند دمت گرم. حسین همشهری گلم که میشه گفت تو هم بهترین اکانت برای واندر بودی. حرف نداری رفیق. مهران زرشک مهربون. دوست داشتنی و دقیق. این بشر حرف میزنه انجام میده. دمت گرم باز هم مارو قابل دونستی و اومدی. رفاقت من و تو خارج بازیه داداش. مسعود میو میو. وای تو یکی برکتی. برکت هر سایدی. تنهایی 10 تا اکانت مثل اکانت من کشیدی. تنهایی لامصب ده تا مسترپیس بودی ! اینا به کنار دفاعی که شخص خود تو تونستی تو واندر بکنی عالی بود. دفاعت 1 بود ولی 50 میلیون جرات برگشت رو نداشتن. اینا به کنار لامصب تو توی دیسکورد حرف میزنی آدم میمیره از خنده. افشین منتال گل که وقتی اکانتشو تحویل ساید داد و گفت دیگه بازی نمیکنم فرداش اومد گفت بگو چه کنم و چجوری به ساید کمک کنم و تو تیم هولدری ترکوند. شمال شرق برد بخاطر امثال شما. سالار شاه شمال شرق با یک همر و چهار دهکده اصلا مهم نبود. این بشر فقط توی گروه چت کنه اون ساید برندست ! مهدی داداش گلم از اکانت اینفینیتی و سزار ترکوندی مرد. دمت گرم باز قابل دونستی و اومدی. ترکوندی. بهترین اکانت واندری و دفاع سازی بودی. علی عزیز که باز اومدی و به ساید کمک خیلی بزرگی کردی. اکانت مصری عالی کنار واندر کشیدی و به گندم رسانیش و دفاع سازیش کمک خیلی بزرگی کردی و صد البته مشاوره هات خیلی با ارزش بود. دکتر سینا ی عزیز که به قلب 3دات بازگشت و اکانت عالی و دفاع عالی برای واندر ساخت. دمت گرم. از سعید ایتالیانو، حمزه یا همون شیش کوچولو ، مسعود فراهانی، مهرداد کینگ ناتار، هومن ، سامان، اشکان پسر، ممد کینگ، علیرضا ایران، مهدی قندیل تشکر میکنم. وجود شما برای هر سایدی برکته. دمتون گرم

سخن پایانی:

شمال شرق در سرور بعد از عید حضور خواهد داشت و برای استراحت بعد از هتریک شیرینش چند ماهی تراوین بازی نمیکنند.این سایدی که از شمال شرق دیدید 10% قدرت واقعی شمال شرق بود. خودتون رو آماده کنید برای سرور بعد از عید که شمال شرق با توان بیشتری میخواد بازی کنه. ما یک سایت کمکی داریم که در سرور عید ازش استفاده خواهیم کرد تا شما بتونید قدرت و هماهنگی واقعی ساید کبیر شمال شرق رو ببینید. پایین پستم هم مینویسم تیم شمال شرق

001-Login-Page_de20f.jpg

پی نوشت: اسم کسی اگر جا موند (بعید میدونم) عذر مرا بپذیره. همانطور که سعی کردم از تمام افراد داخل شمال شرق نام ببرم متوجه شدید تک تک اونها در کار ساید مشارکت داشتند همانطور که در تصمیماتش مشارکت داشتند. این زیبایی شمال شرق است.

محمد

شمال شرق - شادزی

ماورای باورهای ما،

ماورای بودن ها و نبودن های ما

آنجا دشتی‌ست...

فراتر از همه ی تصورات راست و چپ

تو را آنجا خواهم دید.

• سلام و احترام بی انتها به همه رفیقان و رقیبان

این سرورم تموم شد و مثل همه سرور ها میگیم غلط بکنیم دوباره تراوین بازی کنیم ولی سرور بعد هم دوباره زودتر از مولتی هانتر ثبتنام میکنیم

عامل اصلی برد مجموعه ne مدیریت درست و برنامه ریزی دقیق لحظه لحظه سرور بود . کلونی ها برای تیم ها مشخص بود و تو هر منطقه تعدادی مشخص دفساز و همر مشخص شده بود.

باید تشکر کرد از بچه هایی که ۲۴ ساعته از زن و بچه هاشون زدند تا ما نوووب ها از بازی در کنارشون لذت ببریم و تو گروه واتساپمون بگیم و بخندیم.

تشکر از مجید و مملی و جعفر و نیما و سامان و کاوه و دانیال و امیرحسین افشین و علی ایران و علی تهرانی و مسعودها و محسن ها و مهران ها و احمد و آقا مازیار بزرگ و هر کسی که از قلم افتاد که چندماهی بازی به ما یاد دادند

دمتون گرم

از بچه های تیم خودمون سعید ایتالیا و محسن و مهرشاد و مهرداد هم تشکر ویزه میکنم که ۶ نفری تونستیم ۸تا دفساز و ۴تا همر را هندل کنیم. دمتون گرم بازی یادم دادید.

از ساید رقیب هم که نشون دادند که ۲ به ۱ هم فایده نداره و باید ۳به ۱ کنند تشکر ویزه میکنم

امیدوارم توتال خوبی بوده باشم براتون😂😂😂

ارادتمند همه بزرگان

سالار

• عرض ادب و احترام،

تبریک میگم به بچه های گل شمال شرق بابت ۱۰۰ شدن واندر.

ممنون از بچه های تیم تندر که انقدر حرفه ای بازی کردن و اجازه دادن کنارشون کسب تجربه کنم. همگی خسته نباشید. انصافا باعث افتخار بود کنارتون بازی کردن.

اقا مازیار عزیز، محسن جامی، مسعود فراهانی، مسعود تامی، مسعود میو میو، مجید پرشیا، سجاد راجر و امیر رولبک (شمال شرقی شد رفت)،

علی فلوید، علی ونگارد، دانی و جاوید و بقیه ی بچه های تیم برادرز، آرگین، آرین، کیا رونجر، علیرضا ایران، مهران زرشک، سامان اس ام اس، سیروان،

هومن، سلطان مهرشاد، سالار (صاحب برند گوسفند) و توتال شمال شرق، افشین منتال، حمزه عزیز، سجاد و بقیه بچه ها...

به تشکر خیلی ویژه از بچه های هولدری و ساپورت واندر که این مدت و صبح و شب زحمت کشیدن.

مملی وگنس، محسن جامی، مجید پرشیا، نیما، علی آرتمیس، جعفر اس ام اس، کاوه (مجید رو میسپرم به خودت) و بابک گل، سهیل کلاب، سامان گرس، سیما، امیر حسین تریدر
    (امیدوارم زودتر خوب شی و گرنه بعید میدونم ۲ تا پرستار کافی باشه 😷) و موری اسنیف گل که سرور اولش بود که جدی بازی میکرد. دمتون گرم. خیلی زحمت کشیدید.

یه تبریک ویژه هم به جنوب شرق و غرب بابت همر های زیبایی که رونمایی کردن. انصافا دمتون گرم و خسته نباشید. فقط کاش بجای تلاش برای پوینت حجوم، خیلی از همر هاتون رو بهتر لانچ میکردید. حیف بود اون همه رمر خوب. ای کاش مدیریت بهتری بود تو جنوب.

یه سرور دیگه هم تموم شد. از خیلی جهات سرور خوبی بود و از خیلی جهات بد.

خوب بخاطر اینکه بلاخره همرها و دف ها ترشی نشد و بد بخاطر اینکه سطح کیفی سرور خیلی از چیزی که انتظار میرفت پایین تر شد.

میخواستم یه پست کامل بزارم و یه سری چیزهارو توضیح بدم ولی خب اگه قبل پایان بازی میبود احتمالا باعث ماهیگیری دوستان میشد.

الان که تموم شده میشم یکم واضح تر صحبت کرد. امیدوارم بجای دلخوری باعث بشه کلاه خودمونو قاضی کنیم.

یادم نمیره همین کسایی که الان کت شلوار تنتون کردید، چقدر مملی رو واسه تحلیل هاش مسخره کردید.

چقدر به مجید و محسن جامی تیکه انداختید.

و چقدر احترام اقا مازیار رو نگه نداشتید.

کاش یاد بگیریم با بی احترامی کسی بزرگ نشده. آقا شاهین عزیز، شنیدم که فرمودید کسی جرات داره تو چشم نگاه کنه، شنیدم که گفتید یا باید برم یا فحش بدم و...

این راه و رسمش نیست. بازی بازیه. ما دوست داریم ولی یکم جنبه هامون رو بالا ببریم.

بیرون از این مجازی اکثرا آدم ها برای خودشون کسی هستن.

یادم نمیره هر زمانی که کسی عصبانی بود یا بی احترامی کرد آقا مازیار یادآوری کرد.

احترام بزاریم که احترام ببینیم.

در مورد خود بازی:

اول دمتون گرم که از بازیه خوب شمال تعریف کردید. کار تیمی بود. مهم ترین دلیلش همدلی و همفکریه بچه ها بود. یادمه روی واندر پیک و گیشنیز همزمان اتک بود

و همر های سنگینی لانچ شده بود. خیلی از دف ها جابجا کردنش سخت بود.

بچه ها لیدری داشتن همفکری میکردن که چیکار کنیم که احتمال صدمه ی واندر هارو کم کنیم.

چون روی پیک به اندازه ی کافی دف نبود. درنهایت تصمیم بر این شد که تمام تی کی های همرا (جنگی و واندر زن) فرستاده بشه روی واندر.

همینطور دف تمام همر ها هم بک خورد. هیچ کدوم از همر های واندر زن دف نداشتن 😬

این یه نمونه ی کوچیک از تصمیم هاییه که روهم جمع شد و تبدیل به برد شمال شرق شد.

درمورد بچه های جنوب غرب و یوسف گل. من همیشه احترام دیدم. خیلی مخصلیم دم همتون گرم ولی بنظرم دیگه وقتشه از این شیوه ی متا وینری دست بکشید

و بجای تکیه به یه ساید دیگه، روی خودتون تمرکز کنید. یوسف جان، این صحبتم هیچ ربطی به الان چون بازنده شدم پس گرندگیرم خوبه نداره.

هیچ ایرادی توی متا کردن نیست ولی به قول آقا مازیار سروری که هنوز شروع نشده و قدرت ها مشخص نیست، متا توش هیچ معنی نداره.

نه اینکه قبل شروع سرور متای ۲ به ۱ و ۳ به ۱ کنین برای بردن جلو شمال شرق. بخدا ما انقدر قوی نیستیم و نبودیم. بردیم چون با برنامه بازی کردیم.

سرور قبل، قبل از شروع سرور بهت گفتم با جنوب شرق بستی زیر بار نرفتی.

الانم دارم بهت میگم از الان داری با جنوب شرق صحبت میکنی و تو باز زیربار نمیری. 😅

ببخشید طولانی شد.

ارادت همه ی دوستان

مهران