نقد و بررسی سرور اسپید راند 1| آغاز 23 شهریور 1397|

• با سلام و احترام ;

همونطوری که طبق عکسا گفته شد و حساب کتاب هایی که میشد انجام داد ، بررسی شد و مشکل فوق حل شد و واندر این ساید پانیش خورد !

و سطح دیوار و لول هم غیر از این نیست !

در این باره اگه به یاد داشته باشید خودتون هم این اتفاق واستون افتاد که درحال صحبت بودین با ما و چند دقیقه بعد 2لولی که به بالا رفته بودین پایین اومد (لول 96 به 98 معادل 13 ساعت و در لول های حساس بازی ) !!
    شما نیز 2 الی 3 بار این حرکت و انجام دادید که به پایین اورده شدید با گزارش های دیگران ، و همینطور با گزارش های فوق این اتفاق نیز واسه ساید مورد نظر اعمال شد !

ایراد سطح نیز برطرف شد .

6 لول معادل 12 ساعت !
    هک شدنی در کار نیست چون پلیر شخص خود شما رمز رو به ساید مقابلتون هدیه داده ( طبق مدارک فوق و صحبت خود ایشان ) !!!

با تشکر - مدیریت اسپیدترا

• عزیزم حالا چرا عکس مربوط به تایید خودت در مورد درستی کار رو پاک کردی

وقتی بهت میگم یه جای کار مشکل داره، میگی نه درسته، عکسش رو پاک نمیکردی تا همه ببینن

بعد سریع میایی تا کاور بدی خطای خودت رو

بابا خیلی خوبید

هر موقع بتونی تایید حرفت در مورد درستی واندر اونها و کارایی کردی رو منطقی اثبات کنی، منم میگه حق با تو هستش و از رو پنل همر من لانچ نشده.

تمام

یا حق

• با سلام

گذاشتن هرگونه عکس از پیام شخصی هر شخصی خلاف قوانین بوده و باید پاک شود

هر شخصی مسولیت حفظ امنیت پسورد خودش را دارد و این موارد هیچ ربطی به سایت نخواهد داشت در حفظ امنیت خود کوشا باشید ( به هیچ وجه بک خوردن و یا برگشت به حالت قبل وجود نخواهد داشت )

موضوع رو هم که ادمین سایت به اطلاع شما رساندند راجب دیوار بود نه واندر پیام هارو درست بخوانید

موضوع پیگیری و اصلاح انجام شد فرافکنی و خلاف واقع جلوه دادن موضوع با وارن مواجهه خواهد شد

موفق باشید

• دم از باگ میزنی ؟! خخخ

واندرت 98 بود رفرش کردم 99 شد به ادمین میگیم میگه 98 بوده 99 نشون میداده خخخخخخخ

سرورش خطای دید داره خخخ

#صرفا_جهت_فشار

• سلام دوستان

مدیریت عزیزم آقای فلانی
    تو پیامی که بهت دادم و بعدش 30 دقیقه مکالمه تلفنی که با هم داشتیم دقیقا بهت گفتم این هیچ جوره درست نیستش
    و تو پیام با گذاشتن عکس از محاسبه بالا بردن دیوار واندر و گفتن اینکه چطور الان 20 کرده و سطح 26 رو هم زده رفته بالا ، که گفتی اوکی هستش و پای تلفن هم من رو داشتی توجیه میکردی که اوکی هستش

بعد از 36 ساعت با عملکرد ضعیفت مجبورم کردی که با مدرک با خودت صحبت کنم که بفهمی وفت و پول کسایی که خودت با اصرار زیاد دعوت کردی به این سایت غیر رسمی برای حمایتت از خودت از سر راه نیومده

پ ن : دقیقا بحث هک شدن در کار نیست ، چون میدونم از کجا لانچ کردی و چه اتفاقی افتاده ، همون شب هم بهت گفتم شاید مجبور بودی و تشکر هم کردم و گفتم خوش گذشت بیشتر خودت رو خراب نکن

پ ن : آبروی شهرت رو بردی فقط ، چون به یه چیز دیگه معروف بودن ، ولی با وجود امثال تو از شهرت یه دید دیگه گرفتم ، لوووووول

شاد باشید

یا حق

علی

• دایی قدمت تراوین بازی کردن من مال سال 86 سرور تست به زبون آلمانیه رکورد همر EVANESCANCE مون تو سرور کلاسیک رو همینجا تو اسپیدتون با زور میزنید

سرور اول ایران رو رفیق 14 سالم با اکانت RISE OF NATION 100 کرد که من بازی رو اونجا یاد گرفتم

سرور 2 ایران رو با اکانت LICH KING خودم 100 کردم

ی عمر تو این سرور اون سرور چرخیدیم از تراوین دات کام باگ دراوردیم ریپورت کردیم بهمون کلی احترام گزاشتن و ریوارد دادن سرور مولتی هانترهای اونجا رو بازی کردیم بعد ی سریا میان میگن باگ چیه نق نزنید باگ نداره بازی کنید گلدم زیاد بخرید

بگید ی سرور زدیم خودمون و رفیقای نزدیکمون بازی کنند انتقاد هم خر است (هرچی انتقاد نوشتیم هرجا دود شده)

• با سلام :

نظرات شما متین هست ، اما باید عرض کنم سرور اول ایران که سرور تست بود بدون واندر 100 شده به اتمام رسید .

همه این خاطرات و اکثریت دارن فقط شما نبودین ...

شما نظرات تحمیلی خودتون رو داخل پست هاتون ننویسید پستی هم پاک نخواهد شد.

شما باگ گزارش کردین درست اما همونطوری که قبلا به اطلاع رساندیم ، یک سری از باگ هایی که در کل گزارش شده و برطرف کردیم

یک سری هم نیازمند این هستند تا سرور 3 ایکس به اتمام برسه که کامل برطرف کنیم !

باگ هایی که در سرور 1 ازشون دم میزنید در روند بازی تاثیری ندارن ، ایرادات کوچیک هست که به مرور رفع خواهند شد .

بازیکنی مثل شما که افتخاراتی برای خود داره قطعا باید بدونه تراوین هم دیباگ نبوده از اول ، و به مرور دیباگ شده ... شاید هنوزم باگ هایی داشته باشه !

اینکه راجب گلد صحبت میکنید ;

شما در سرور 3 ایکس عرض کردید میخواهم حذف کنم ! باهم صحبت کردیم خیلی محترمانه (که از نظر شما بی ادبی بوده) چرا میخواهید حذف کنید حیفه زحمت کشیدید و ... که گفتید نه باید حذف کنم سر مشکلات سایدی و شخصی ... گفتیم هرجور مختارید خوشحال میشیم بازم بازی کنید و سرور 1 که چند وقت بعد شروع میشد رو به شما پیشنهاد دادیم ! گفتید باشه و گلد هایی که خریداری کردم چی میشه؟

گفتیم داخل ایمیلتون سیو میشه و سرور های بعدی میتونید استفاده کنید (پیامی حاوی گلد به ایمیل نمیره_به زودی)

سرور 1 ایکس که شروع شد شما نامه زدید گلدتون و خواستار شدید و چیزی که داخل ایمیل اکانتتون برای بنده نمایش داده شد _ 3500 بود که به اکانت شما انتقال دادم ...

بعد شما گفتید کمه و 3900 یا 4000 بوده ! که عرض کردم 400 یا 500 چیز زیاد و مهمی نیست که نخوام بهتون ارجاع بدم چیزی که بوده 3500 بوده ! اما با این تفاسیر 400 تا گلد دوباره اضافه کردم که سرجمع شد 3900... ( صحبت ها رو در همین مایع به یاد دارم و موضوعات همین بوده یکم پایین بالا )

اما شما این رو منت گذاشتن تلقی کردین یکمی عجیب هست ...

یک باگ هم گزارش کردین که بهتون اعلام شد چرا فقط شما این مشکل و دارید !؟ که این هم به منظور بد گرفتین ! ( که در واقعیت هم این مشکل فقط برای شما بوده و تا به حال کسی همچین مشکلی نداشته )

اگه انتقاد یا پیشنهاد یا ایده ایی یا گزارش باگ دارید به مولتی هانتر داخل بازی نامه بدید با کل لیستی که جمع کردید . رسیدگی خواهد شد .

درکل شخصیت ها متفاوت هست و شاید شخصیت شناسی بنده خوب نباشه چه برای صحبت چه برای دوست یابی ...

اگه چیزی بوده که شمارو ناراحت کرده از شما عذر خواهی به عمل میارم و امیدوارم پیروز باشید !

باتشکر مدیریت اسپیدترا

• درود بر همه .

تازه اومدم رو اکانت و دیدم که اتک بنده زده شد .
    تصور می کنم تک اتک و بدون جلوزن زده شده .
    خب همر خوب نبود و کامل نشده بود و از نظر خودم که تنها ادامه دادم روند شارژ نیرو رو و پتانسیل غارت بالا رو داشتیم و نبود همبازی باعث شد غارت هم نباشه و خلاصه یه 12 لول از واندر دوستان عزیزم در اس دبل رو زدیم و پوزش از هم تیمی های گرامی که نشد همر بهتری رو برسونم .

مانا باشید همه .

از بی هنران شعله ادارک مجویید

این طایفه را طره دستار بلندست

تن چیست که با خاک برابر نتوان کرد؟

از کوتهی ماست که دیوار بلندست .

صائب تبریزی .

• تشویش اذهان عمومی واسه چیه ؟ باگ بود ازش استفاده کردیم. شما هم استفاده کردید!
    پانیش هم که زدن بعدش!

• درود .
    ناپرهیزیه اما واندر رفاقت 100 شده یا نه؟

دیدم که منفجر شد اما انگار داره عادی میشه .
    منحصر معماری که سهل ه ، فولاد هم کاشته بشه باز همینه :D ;)

مانا باشید .

از بی هنران شعله ادارک مجویید

این طایفه را طره دستار بلندست

تن چیست که با خاک برابر نتوان کرد؟

از کوتهی ماست که دیوار بلندست .

صائب تبریزی .

• سرور بی وجودها !
    خب بالاخره سپهرجان و دوستان عزیزشون دین خودشون به ساید روبرو رو ادا کردن
    توی یه حرکت جالب دف رو از واندر بک دادن که بیان 0 کنند و همر 1 میل گرزی رو میزنن به واندر NE که توش دف زیادی نداره !!!!
    ایول به معرفتت که همش کشک و پشم بود
    راستی قیمت رفاقت چنده سپهرجان ؟
    امیدوارم معرفتتو ارزون نفروخته باشی
    مشتی تو اگر میخواستی باج بدی به ساید دیگه میگفتی بازی نمیکردن کساییکه واقعا وقت و هزینه کردن برای سرگرمی و دور همی این سرور

یکم مرد باشید !!!!

• (ویرایش شد) ، بابا برو بگو بزرگترت که سر کیسه رو شل کرد بیاد جواب بده 700کی دف فقط از اکانت ما بک خورده بچه جون و همر هایی که رو انی خورده برو ببین بعد بیا شلوغش کن

این عکس و دف توش خیلی حرف واسه گفتن داره هانی جون من باهات هم بازی بودم خوب میشناسم خودتو و تیمتو !

• (ویرایش شد) ، بابا برو بگو بزرگترت که سر کیسه رو شل کرد بیاد جواب بده 700کی دف فقط از اکانت ما بک خورده بچه جون و همر هایی که رو انی خورده برو ببین بعد بیا شلوغش کن
    این عکس و دف توش خیلی حرف واسه گفتن داره هانی جون من باهات هم بازی بودم خوب میشناسم خودتو و تیمتو

محمد جواد عزیز
    به نظرم بهتره اول از زیر و بم یه اتفاق با خبر بشین بعدا توی فروم عمومیش کنیم
    در جواب یه نفر نباید یه حرفی زد که به چند نفر دیگه بر بخوره
    توقع من از شما بیش از اینه

• محمد جواد عزیزبه نظرم بهتره اول از زیر و بم یه اتفاق با خبر بشین بعدا توی فروم عمومیش کنیم
    در جواب یه نفر نباید یه حرفی زد که به چند نفر دیگه بر بخوره
    توقع من از شما بیش از اینه

هانی عزیز شما توضیح بده بگو ما هم بدونیم به خدا اگه اون همر 10یا 15 لول بیشتر کم میکرد بدونه رم ولی همرهای ما رو چک کن چقدر کم میکرد حالا اینا به کنار چرا دف واندر بک میشه بازم این به کنار خودت یک قضاوت بکن بیاید توضیح بدید مگ فقط میدونم دیگا با بعضی ها عمرا بازی کنم همین سرور هم نمی خواستم بیام کاری به سپهر ندارم اما یکسری دیگه متاسفا ثابقه توبی ندارن چه توی تراوین وچه توی سرور اوی فیک هانی تو منو میشناسی هر کوری واسه سایدم میکنم کنارت بودم اما این که دف بک بشه تو منطق من نمی گنجه ازگا یک علامت سواله که متاسف شدم از بازی کنار خیلی ها تاجر های ما میرن 6ساعت بعد برمیگرده بعد دفاع من ب میشه ....... نالا تو بیا بگو الان روز کی باور میکنه

• سلام و درورد فراوان
    این سرور هم تموم رو به اتمامه ولی چند نکته در مورد سرور
    سرور خوبی نبود بسیار خسته کننده و فرسایشی بود
    وجود باگ بسیار ازار دهنده بود و ازار دهنده تر ناتوانی ادمین های سرور در رفع باگ و بیشتر سعی داشتن بجای حل باگ اون رو بپییچونن
    در بازی ابهاماتی وجود داشت در اوایل سرور قبل از ورود کتیبه ها کراپ 20 در سروروجود داشت و وقتی گزارش دادیم اکانت بن شد و هیچ نیرویی در اکانت پارک نبود
    اما بعد از 2 هفته اکانت از بن در اومد و همر های fear در اکانت پارک شد و دوباره بن شد (حالا چطور 20 شده و کی از ین در آورده و دوباره بن شدن بماند)
    بعضی از دوستان نمی خواستن تو این سرور بازی کنند اما با وعده های گلد رایگان و کمک های غیبی تو این سرور ثبت نام کرد یعنی شما اگر در ساید بغل دست SE ثبت نام می کردید بعد ورود به اتحاد گلد رایگان داشتید :?: :?: :?: :!:

بر داشتن واندرNE از روی حذف زمانی خود صاحب ایمیل اکانت رو روی حذف گزاشته و 1 ساعت قبل از حذف شدن مولتی هانتر محترم وارد عمل میشه و واندر NE رو از روی حذف ور میداره و بعد از حذف نشدن اکانت N E خود The heroes تو فروم پست گزاشت که به چه اجازه ای این اکانت رو ار رو حذف برداشتی
    همر های عجیب و دستکاری شده هم کم ندیدیم یعنی اگر بابای پول دار یا فردی با توان مالی بالا هستید اینجا جایی هست که برای شما ساخته شده
    اگه Daddy Sugar هم دارید جای بدی براتون نیست

و خیلی چیز های دیگه که نمیشه گفت ......