نقد و بررسی سرور نرمال راند 1| آغاز 2 آذر 1397|

• محدودیت اتک ها از اول سرور‌وجود داشت اما کم رنگ تر بود و‌ تعداد بالا تر ، حالا به ۱۰۰۰۰ از هر دهکده تبدیل شده و اونم فقط برای غارت هستش،حمله عادی موردی نداره [ در سرور ۳ ایکس‌هم موجود بود ]

ادمین عزیز میشه توضیح بدید 10000 تا در مجموع هستش یا فقط در حملات در حال رفتن ؟

• راجب مورال حساب کردن یک اشتباه از من بود که عذر میخوام !
    دیگه باید یه سری جاها اشتباهات رو متوجه بشی و بگی !
    نکته خیلی جالبی که واسمون باز پیش اومد دیگه جدا از این مسائل که توسط بازیکنای دیگه انجام شده!
    ناتار های شمال شرق رو دوستان کاتا کردن بچه ها چک کردن!
    اگر این سبک بازیه مشکلی نیست ما هم خوب میتونیم بازی کنیم به این صورت!
    توی ساید شمال شرق هیچ مشکلی وجود نداره و هیچ درگیری داخلی نه بین ما نه بین باقی دوستان نیست و قاعدتا برد شمال شرق توی این راند صد در صد خواهد بود!
    بت این حرکت کاتا ناتار حتما جواب میدیم!

• جوجرو آخر پاییز میشمارن زود دور نگیر دوست عزیز :* :)

جوجه رو که آخر پاییز خیلی کارا میکنن
    یکی میشماره ، یکی میکشه ، یکی ...
    اما خو جوجه ایی که از الان بیاد و ناتار کاتا کنه رو ما فقط یه کار میکنیم . سر میبریم

پ ن : دوستانی که میاین فروم و صحبتی میکنین اسم اکانت رو بزارین تو امضا بدونیم کی به کیه :)

• من که با رعد دارم ناتارایه شمارم میزنم :D
    اصن نمیصرفه کاتا کنم

ولی کارشو دوس داشتم . لعنتی خیلی ذهن پلیدی داشته هرکی بوده :D

این کارا قدیمی شده . ذهن پلیدی هم لازم نبوده . همون روزی که ناتار با پاپ بالا اومد تو سرور . خواستم بزنم . علیرضا گفت بچه های جنوب غرب همه رفیقن . کثیف بازی نمیکنن . کثیف بازی نکن :)
    همش داریم چوب رفاقت رو میخوریم :)
    البته از اونجایی که ما ناتار های جنوب رو غارت نمیکنیم . برامون میصرفه که کلا 0 کنیم :)
    گندم زار تنها فایده ایی نداره که

• جوجرو آخر پاییز میشمارن زود دور نگیر دوست عزیز :* :)

با سلام
    خیلی سال های قبل یه حرفی زدم که خیلیا بعدش تکرار کردن اما الانم جاش هست بازم بگم :
    زمانی گنده بیاید که یا پاپ بالا در حد رنک ۱تا ۳ داشته باشید یا جز ۵ ۶ نفر برتر راید باشید!چرا؟چون که بهتون نمیخندن وقتی صحبت میکنید!!!
    یک اکانت با پتانسیل فیدرهای بالا میتونه یه نان کپ قوی داشته باشه و یک اکانت با‌ راید بالا میتونه همر نان کپ خوبی اونم شارژ کنه!
    گزینه بعدی این که تعداد دهکده های توی شمال شرق و جنوب شرق و جنوب غرب رو بشمارید و فیدر های موجود با یک‌تحلیل ساده متوجه میشید که میزان دف موجود توی کدوم ساید از بقیه بیشتره و راجب همر و سنگینی همر ها بازم یه تحلیل گر خوب میتونه متوجه برتری شمال شرق نسبت به ساید شما بشه،‌ما اینجا اگر ناتار هارو کاتا نکردیم صرفا دلیلمون این بود که من دوستان زیادی توی جنوب غرب دارم که همه رو بیشتر از ۷ سال هست که میشناسم!
    و رجوع میکنم به سرور های .ir که دوستان بازی کثیف انجام نمیدادن!این کار ها حرکاتیه که درست نیست چون ساید های مقابل میفهمند و اونا هم متقابلا ناتارهای ساید رو به رو کاتا میکنند!
    این‌باعث میشه که کل ساید ها عقب بیوفتن!
    خب پس پلن اشتباهیه و برای سایدی که این پلن رو‌ میره هیچ ارزشی نخواهد داشت چون این مشکل برای خودش هم پیش خواهد اومد...
    به هر حال با یه آنالیز ساده از جنوب غرب متوجه میشیم که اکانت های خوب اون ها ترجیح دادن در مرکز متمایل به واندر -۱۰۰|-۱۰۰بازی کنند و این یک برتری نسبی به بازیکن های اون ها در اند گیم خواهد داد و پلیر های جنوب شرق این وسط که نقشی در واندر نخواهند داشت بیشتر به نظر من توی میدگیم و پلن ها ازشون استفاده خواهد داشت و سر واندر دفشون روی واندر میره، پس‌ نتیجه که از بازیکنان جنوب میگیریم اینه که بیشتر از دوستان جنوب شرق برای‌میدگیم استفاده میکنند و نقش بیشتری رو‌در میدگیم ایفا خواهند کرد و پلیر های خود جنوب غرب توی اند گیم بیشتر قصد دخالت دارند!
    خوب این حرکت دوستان جنوب غرب میتونه به ضرر سه ساید دیگه باشه و پلن قشنگیه ^^ !

پ.ن:بازم به هر حال شما به شمارش خودتون ادامه‌ بدید...

• متاسفانه بعضی از دوستان فقط علاقه دارند صحبتی کرده باشند و این که چند تا موضوع باید بگم!
    فردی که رنک دوم تاپ هجوم هست و در تاپ غارت نیست خوب قاعدتا یک جای کارش ایراد داره و روش بازی رو متاسفانه بلد نیست...
    اونم توی سایدی که هیچ گونه پلیری وجود نداره!!!عجیبه تاپ غارت نباشی و رنک دوم مهاجمین باشی!
    مورد بعدی که پیش میاد این موضوع هست که اکانت ما کلا 30 تا اثر هنریم نخریده!!!قیمت های اثر هنری فوق العاده بالاست بین اکانت های:
    castle,pasargad,valac,na3erکلا داره تقسیم میشه اثر هنریای توی سرور !حالا نمیدونم شما خودی زدین و منظورتون با بچه های خوتون بود یا صرفا از همون حرفا بود که فقط میخواستید یک پست توی فروم ثبت کنید.
    راجب اون موضوع هم از گذشته ها زیاد صحبت کردن درست نیست ولی از دوستانی که بپرسی رزومه من کلا چه از سرور های .ir و چه جاهای دیگه همیشه این بوده سبک بازیم که رنک 1تا5 سرور قرار داشتم بدون هزینه بالا!
    و این که همیشه هم جز 5تا همر سنگین بازیو داشتم و فکر میکنم هر سایدی توش بازی کردم بالاترین نفع رو به ساید رسوندم و همیشه برای سایدم بازی کردم!
    به هر حال از این صحبتا بگذریم لطفا با منطق و از روی اطلاعات صحبت کنید نه این که فقط بخواید توی فروم پستی به ثبت برسونید!

پ.ن:روی اما و اگر شاید ها بازی نکنید تحلیلی که از جنوب داشتم صرفا در این تایم سرور و با این روندی که دارند بازی میکنند معتبر است!
    پ.ن2:به پست چرت و پرت و قاعدتا بدون محتوا دیگه جواب نخواهم داد!

• واقعا مسخرست که حتی معنی پیام اول منو نفهمیدی قصه حسین کرد را انداختی

1- منظور من از دور نگیر این نبود که من حریف شمام . منظور این بود سایدای دیگه ام هستن
    2- میتونی دلیل رنک هجومی منو تو پروفایلم ببینی
    3- من دیر شروع کردم و اصن کی گفته من همر دارم یا غارت گرم ؟!
    4- جمعیت بالا امتیاز فرهنگی بالا میاره و تو سروسری که منابع فراوونه پاپ زدن با گلد کار سختی نیست
    5- کسی از گذشته شما حرف نزد . منم میدونم شما پلیر خوبی هستی

6- به خاطر یه خط ببن چه بلبشویی را انداختید ^^ :D

پ.ن: بازیه جدی نگیریم ... ^^

پ.ن2 : پستای قبلی رو حذف میکنم که بر نخوره بهتون :- *

• از خدا که پنهون نیست ، از شمام پنهون نباشه . تراوین بازی میکنم واسه کف خوابی فروم :)

قدیما همه بجه ها هم میومدن . الان نمیدونم یا حالشو ندارن ، یا وقتشو

اما خو قرار باشه یه سال بشینیم بدون کل کل و کری خوندن پاپ بزنیم و همر بکشیم که حال نمیده !

سایدای دیگه ایی هم که میگی رو میشه نام ببری ؟!

جنوب شرق که هیچی

شمال غرب هم که 2 تا اتحاد داره و اصلا معلوم نیست چند چندن ، یه بازیکن چینی هم آوردن که خودی و ناخودی و نخودی رو داره کاتا میکنه :))

تنها 2 ساید با برنامه اومدن ، جنوب غرب و شمال شرق . شمال شرق اوایل پلیر بیشتر نسبت به همه ساید های دیگه داشت و داره . جنوب غرب هم این کمبود پلیر رو با جذب جنوب شرقی ها تا حدودی جبران کرده .

همه چیز رو زمان مشخص میکنه . اونم سرور نرمال زوده برا شمردن و نشمردن جوجه و مرغ و خروس :)

اما در کل این حرکت ناتار کاتا کردن اصلا کار جالبی نیست ، چون هر سایدی که شروع کنه دودش به چشم هر 4 ساید میره

پ ن : کار خوبی میکنی میایی پست میزاری و فروم رو از حالت سکون خارج میکنی . ادامه بده . بقیه رو هم بیار

• بسم الله هرچی ما خواستیم تمیز بازی کنیم و کثافت کاری های مرسوم توی دژکوب رو به این سرور نکشونیم ، مثل اینکه دوستان عادت به جای تمیز واسه بازی ندارن و هرجا برن کثیف بازی کردنشون رو هم با خودشون میبرن
    دوست عزیزی که میایی ناتار رو کاتا میکنی و به حساب خودت فکر میکنی بچه زرنگی ، نتیجه این کارت این میشه که ما هم بیایم و شروع کنیم ناتار های ساید های دیگه رو کاتا کنیم و در کل 400 تا ناتار پاپ خوب رو مدیریت ادد کرده توی سرور و هر ساید 50 دونه داره . شما حساب کن که ما توی 10 روز میتونیم 50 تا ناتار یه ساید رو کامل 0 کنیم . شما هم همینطور میتونی مال مارو 0 کنی
    خوب 20 روز هم بزاریم واسه ساید های دیگه . در مجموع یک ماه دیگه هیچ ناتاری برای غارت وجود نداره . نتیجه این میشه که برنده سرور رو مولتی باز تعیین میکنه
    بعد میریم سر مولتی بازی ، منی که خودم فروشنده vps هستم و سرور و هاست و امکانات دارم ، میتونم 50 تا آیپی بخرم دونه ایی 5 هزار تومن ، رو هر آیپی هم 3 تا مولتی میسازم ، برام در میاد هر 5 هزار تومن 3 تا کپ 15 کراپ . خوب شما هم میایی مولتی میسازی ، اما من میام ریپورت میدم بن میشی یا اینکه شمام جیبت پره ، میری vps میخری . بازم این وسط من که یه آدم بیکارم میام مولتی شمارو دف میریزم و شما میایی مولتی منو
    در نهایت این میشه که سروری رو که با هزینه مثلا 200.000 تومن میتونستی تموم کنی ، حدود 1 تومن میایی هزینه میکنی و تهش هم ناتار برنده سرور میشه !
    بعد با گریه و زاری بر میگردی به همون سایت بی کیفیت و پر از مشکل دژکوب و شروع میکنی توی کثافت بازی کردن !
    خوب عزیزم یه خورده بشینی با خودت فکر کنی ، میبینی که بهتره دست از این کارای بچه گونه برداری ، مثل مرد بازی کنی
    البته مرد نایاب شده توی سرور های ایران چه دژکوب و چه اینجا و چه آی آر
    یه مشت چادر به سر که شرفشون رو میفروشن واسه 100 کردن واندر !
    پ ن : ناتار بعدی رو که ببینم توی ساید NE پاپش کم شده یا 0 شده ، از 100 100 جنوب غرب شروع میکنم تک تک ناتار ها رو میپرونم

• ir. روز به روز داره پیشرفت میکنه و به سمت بازی سالم پیش میره

مولتی هانترا بلافاصله بعد از اینکه به یه نفر شک میکنن مولتیاشو میبندن

تنها مشکلش تراوین پلاس تو اوایل سروره که با قفساش اعصاب آدمو سرویس میکنه

اینجا با وضعیتی که من از اول سرور دیدم لااقل NE و خصوصا NW نباید از مولتی بازی شکایت کنن (حالا خودتون میدونید چرا )

ناتار کاتا کردن مشکلش همینه که شما گفتی . خیلی ام درست ولی ناتار کاتا نکردنم یه مشکل دیگه داره که یه همر توتن میتونه کل دف WW رو بشوره با توجه به این منابعی که هست و بدون لاست توتن خیلی خیلی گردن کلفت تر از بقیه نژاداست . ( اینم خودتون میدونید چرا )

من که از شما چه پنهون کلا 100 تا کاتا زدم بخوام کاتا کنم ام پتانسیلشو ندارم :)

واقعا دوست داشتم اینجا یه نمونه از ir. بود بدونه تراوین پلاس ولی خب خیلی مشکلا داره

بازی واسه من که کسل کننده شده ، شمارو نمیدونم . نباید اینقدر راحت باشه تراوین . اصن واسه همینه که شما اتحاد میخوای و پیش زن میخوای و غیره و ذالک!!

به نظر من کاتا کردن ناتارا باعث میشه بازی جذاب شه . بعضی از دوستان همرایی زدن که تو ir. خوابشم نمیدیدن :D ( حالا از الان اتکاشون میاد رو من و میگن آهان این بود کاتا میکرد پیداش کردیم :D )
    نظر شخصیه . حالا نیای بگی نوبی و فلان :huh: :/

پ . ن : من وقتی میتونم با دف غارت کنم چرا باید همر بزنم ؟؟!

پ . ن 2 : دخالت تو حراجی خیلی مسخرست . باید واسه خریدن پمادم به بدبختی افتاد چه برسه به بقیه جنسا .

پ . ن 3 : یه عکس از فروشای خودم (ir) که دف سازم هستم میزارم ، هنوز گلد نخریدم حتی . واقعا ساده بودن سرور اذیتم میکنه

• صحیح . صحیح . ماشالا . <3

سلام عزیزم
    والا منم پست بالا همینو گفتم دیگه . کاتا کردین و کاتا میکنیم :)
    به همون دلایلی هم که گفتی ، اوضا شمال شرق با زدن ناتار به هم نمیریزه .اما وقتی بحث کاتا کردن ناتار و کثیف بازی پیش بیاد
    ما هم اول ناتار میزنیم ، بعد دفساز میزنیم . بعد فیدر میزنیم :)
    اون همر توتن هم که میگی گردنش کلفت میشه ، شما حساب کن با همون شرایط همر سزار رومن چقدر گردنش کلفت میشه
    در کل تیم مدیریت یه اشتباه داشته و اونم پر کردن ناتار ها بوده که گاهی انجام میشده و انشاالله دیگه انچام نشه
    هدف همه شبیه شدن این سایت به ورژن آی آر هستش . که بچه ها بتونن با هزینه کمتر اما کیفیت بهتر بازی کنن
    اما ناتار کاتا کردن توی هر سایت و ورژنی حرکت بدیه به همون دلایلی که بالا گفتم :)
    حساب کردم با قدرت حجوم کاتای رومن . میشه روزی 7 تا ناتار رو خودم تنها 0 کنم :)
    این دوستمون که عکسش رو گذاشتی صرفا جهت تست قدر اتک کاتا بود و با این وضعی که دیدم ، 15 روز دیگه بازی برا همه جذاب میشه ، تاپ غارت از 50 میل تبدیل میشه به 10 میل

قول میدم :)

• واقعا نمیدونم چی بگم اخه اگه میخواین بازی کنین درست و مردونه بازی کنید تو این سرور چیزی که معلومه فقط بعضی ها امدن عقده هاشونو خالی کنن . اینی که جنوب ناتارا شمال و کاتا کنه شمال ناتارا جنوب اصلا درست نیست شمایی که میاین میگین توتن سرتر میشه از بقیه نژادها کسی مجبورت کرده بود گول بازی کنی ؟ قبلا اگه کسی اکانت مولتی داشت باعث خجالت بود اما انگار الان افتخار حساب میشه .

پ . ن : نیم وجب باش ولی مرد باش

• چقدر این سرور بی .... زیاد شده

اگه بن نمیشدم همینارو تو روت میگفتم

چقدر باید بی ... باشی که ده چیف کنی بعد دف بریزی واسه گرفتنه مدال

دفعه چندمه داره این اتفاق میفته

من منظورم با همه بود نه ساید خاصی

جمع کنید این بی ... بازیاتونو

ویرایش شد.

پ.ن : تشکر ازون دوستایی که حتی بعد یک هفته ام دف نزاشتن و پیام دادن که رید نده ... کسی که بازی بلد باشه با شخصیت بازی میکنه ... دم شما گرم

• سلام به همه دوستان چه خبر
    دوستان عزیز یه چیز که کاملا مشخصه این هستش که شمال اول کاتا کردن ناتار شروع کرد دلیلشم داشتن مولتی هستش که خیالش راحت هست که منبع کم نمیاره و بچه های ما تا جایی که میشد کاتا نکردن و مخالف این کارها بود
    کم شدن جذابیت این سرور به خاطر حذف کل ساید اس ای بود که سرور یکم اورد پایین وگرنه که هنوز مونده تا جذابیت سرور الان نزدیک کتیبه ها هستش دوستان نظرهاشون وتحلیل هاشون برای کتیبه بزارن
    ماشالله با مولتی که شمال داره من خودم به شخصه انتظار همرهای سنگین تر و دف بیشتر هستم ولی
    یه جمله هست که یه شاعر چینی گفته کمیت و کیفیت خیلی بهتره
    و در اخر چیز جدید که مد شده تو سرور این هست که دوستان بعد چیف نامه نمیزنن مستقیم دف میکنن خب برادر من ما هم همین کار میکنیم مگه اول سرور نامه میزدین در نمی اوردیم یا برعکس ما هم به شما نامه میزدیم خب هر عملی عکس العملی بع همراه داره

وبازم در اخر این که اقا من اردک نگه میدارم ایا اردک رو هم اخر پاییز مشمارن؟؟؟؟

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی

• درود

دو هفته مونده به کتیبه ها و اوضاع همه داغونه و معلوم نیس کدوم ادم بی ...ی شروع کرد به کاتا کردن ***
    یه چیز دیگه دف گزاشتن داخل ده چیف شده عنده ‌... بازیه برید از قدیمیاتون بپرسید اونا بهتون میگن سر این کار داخل تمامه سرورا فحش ناموس گذاشتن
    البته کسایی که سایت های فیک بازی کردن قدیمی حساب نمیشن بگردین دنبال یکی که ای ار بازی کرده :lol:

سعید کستل

• درود

از قدیم گفتن فوش بچه صلواته =)

پس فردا هم میان میگن، از قدیم فوش گذاشته بودیم هر کی ساید ما رو بزنه :دی

جمع کنید این مسخره بازی ها رو خدایی ، سن و سالی ازتون گذشته ؛

بچه های جنوب ناتار چیف میکنن نامه میدن ؟! (یه دونه از نامه هاشو نشونم بده)
    ما ناتار چیف کردیم تو شمال شرق سه چهار تا اسلات منابعش صفر بود، خرزو خان زده بود ؟! (اسکرین شاتش موجوده)
    تو جنوب هیچ کسی مولتی نداره ؟ (میخای از الان بگم کدوما مولتیه؟)

نکنه از ده تا اک تک دهی میترسین میگین مولتی مولتی ؛
    عامو اون ده تا ده فقط منابعش سطح 10 شد ده دف ساخت و ارسال کرد، تو یه لینک پوش از جایی بیار من بت جایزه میدم ؛
    پوشر تو این ساید فقط منم که هنوز پوشی رو شروع نکردم !!!

پ.ن ؛ جوجه رو سیخ میزنیم، اردک هم سیخ میزنیم، چهار پا باشه هم سیخ میزنیم، کلا سیخ میزنیم :دی

ختم کلام ؛
    خودتون رو با این چیزا گول نزنید دوستان ؛

تو جنوب غرب اکانت با فیدر بالا بیشتره، تو شمال شرق تعداد اکانت ها ، از دید فراتری بخوای به قضیه نگاه کنی بازم از نظر تعداد دهکده ای دو تا ساید تقریبا برابرن ، پس دف و همرشون هم تقریبا برابره ، مشکل شما چیز دیگست اینا بهانست ؛ اون بنده خدا هم قبل حذف از جنوب شرق رید خودکار و بات و این کشکول بازی ها رو بهانه کرده بود ک بره ؛ شما هم آفرین از الان بهانه کن اگر باختی بگه آره گفته بودم که ده تا مولتی تک دهی دارن دیدی باختیم بخاطر اون ده تا تک دهی ها بوده ؛

بدرود

WolFlanD

• سلام دوباره نمیخواستم ریپلای کنم ولی مجبورم
    از بزرگای بازی معذرت میخوام
    ولی دوست عزیز فکرنکنم سابقه بازی شما در حد باشه که اونجاهارو دیده باشی قبلا 20هزار تراوین پلیر داشت اون موقع زدن فیدر هم نامردی بود کلی طرف مسخره یکردن که فیدر زن شدی خجالت نمیکشی الان دیگه فرق کرده داستان خداروشکر گنده پاره کردن دیگه کنتر نمیدازه و دوستان همه قبل فیلترینگ همردار لیدر بودن نمیدونم چرا اینارو ندیدیم ما !!!
    ویه چیز این که خیلی از اینا با پست های اموزشی خود بنده باا امدن روش بازی یاد گرفتن

1- در مورد کاتا کردن اگر ما میخواستیم کاتا کنیم که الانne وجود نداشت
    2-این که به نظر شما سایدی که مولتی بیشتر داره ما هستیم یا شما (نقشه کوچیک مراجه کنید شبیه قارچ شده ) پس شما با کاتا کردن ناتار که پلن جالبی نبود خواستید ساید های دیگه رو ضعیف کنید

3- مولتی دو دهکده ای وتک دهکده ای که بدرد نمیخوره پس برای چی ساختین واقعا چه فکری کردی ؟؟؟ میخوای بگم تولید منابع مولتی از اول سروربامنابع سطح 10رو یا دفی که میشه ساخت رو باهمون مولتی ها خخخ گل من یه چیز بگو نخندن بهت

4-درمورد اون بنده خدا که رفت یه چیز بگ که اگر همون میموند شما الان اینجا نمیتونستی پست بذاری چون الان یه سرور دیگه داشتی پلی میدادی
    5-در مورد بهونه گیری اینابهونه نیست واقعیت بهونه بهچیز دیگه میگن دی:
    6- شما همون برد در نظر بگیر انشالله بهش میرسی خخخخخخخخخخخخ (نمیدونم شاید اسپری خود باور امده ما خبر نداریم )

کلا توی هیچ رتبه بندی سرور نیستی اگر 20برابر جمعیتتم نیرو بودی بازم اخه نباید اینجوری صحبت میکردی جمعیتت بیار بالا حداقل ببیننت بشه رو حرفت حساب کرد

خودم خندم گرفته به خدا کار مارو ببین همهرو برق میگیره مارو باطری

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی