Posts by Haji TrumP

دوست عزیز وقتی شناختی از کسی نداری مجبور نیستی پستش رو ریپلای کنی

ارش جان نیازی نیست بالاخواه کسی در بیای :دی

خودش می تونه بیاد بگه زمان ای ار کجا بوده و اگه کام بازی کرده چی در اومده از اکانتش ...

من احترام زیادی برات قائلم ولی بیایید راجب اصالت صحبت کنیم :دی

از بچه های شمال شرق از کسانی که احترام بنده رو نگه داشتند به عنوان پیشکسوت در بازی واقعا تشکر میکنم!

داداش گلم پیشکسوت چیه ؟

پیشکسوت کسیه که حداقل ۱۰ تا سرور تو رزومه داره که تو هر ۱۰ تاش مفید بوده ...

کلا ۲ تا سرور هست که مد شدی اونم زیر سایه ی امید ، چه طوری روت میشه بگی پیشکسوتی ؟

پیشکسوت احترام خودشو نگه میداره نه با ۲ تا لینک تو فروم بوم بوم کنه ...

حالا تو هی بکش و توهم بزن پیشکسوتی :دی

سلام به همگی

تبریک به همه بچه های شمال شرق بابت دفاع خوبشون ...

پ.ن: امید بیا بالا بگو چی شد دقیقا :دی

البته اینموقع ها خوب غیب میشی ...

پ.ن: سلطان نپی تبریک نگی ۲۵ کی کرزی میزنم واندرتو میارم پایین

پ.ن: کسری دیگه کیه ؟ بازیچه ی جدیده ؟ یا سوپر پلنر جدیدتونه ؟ :دی

من توی شبیه ساز هم محاصبه کردم اون تعداد نه مهاجم ساخته میشه تا الان !نه اون کاتا ها ساخته میشه از دیشب تا الان؟؟

داداش مصرفت رو بیار پایین این سرور دوایکس هست نه هزار ایکس شما چطور حساب کردی؟؟یک روز هم نشده ۱۴۰۰تا کا یا ۱۶۰۰تا مهاجم رو با چی یک روزه اوردی بیرون؟؟؟

مهم نیست چقدر خفت شده مهم اینه که همر رو بهش صدمه زدن!!!

عزیز جان کجای پست من درباره کاتاهایی که خفت کردین صحبت کردم ؟ تنها دستاورد شما دیشب همون خفت کاتا بود ...

فرار رو به جلو ممنوعه داداش :دی

در کل یه حرفی میزنم که اگه کمی فکر کنی به حرف من میرسی ؛ برای مثال شما تریدر رو ۱۰ بار دیگه همین اندازه خفت کنی یعنی به همرش آسیب زدی ؟ شاید جواب شما الان بله باشه ولی جواب من خیر هست تنها به یک دلیل که همرای واندر زن ۵۰ کی بالا و پایین تاثیر زیادی رو زدن واندرشما نداره (اگه کاتا خفت میکردین کاملا حرف شما درست میشد )

برای اینکه به حرفم برسی سرور ۲ ایکس فینال رو فرومش ببین ، سوپر همر رکوردی با همری که ۵۰ کی گرزی ازش کمتر بود به یه اندازه واندر رو آوردن پایین ...

داداش چیزی مصرف می کنی ؟

این باره دومه که ۳ کی از همر خفت می کنی و میای لینک میزاری ...

اگه فقط مشکلت ۳ کی هست من هر هفته واست ۳ کی آماده می کنم خفت کنی ...

پ.ن : وقتی میایید فروم عکس میزارید سعی کنید حداقل ابروی خودتونو نبرید ، اون ۳ کی هم که خفت کردی تا الان ریکاوری شده ...

پ.ن۲ : با توجه به اکانت تارتاروس که اگه اسکات هم بکشین میفهمید اکثر دهاش سواره نظام بالای ۲۵ کی داره ، دیوار شدن ۱۱ کی سواره نظامش اصلا براش مهم نبوده (البته نمی خوام زحمت دیواری که کردین کم جلوه بدم )

درود

خب این سرور قشنگ منو یاد سرور ۲ ایکس فینال میندازه ...

سایدهای جنوبی متا کردن و دست به دامن شمال غربم شدن ، پروژه نخ نمای ناطر کلاهبردار که باز وسط سرور سر و کلش پیدا میشه و یه شبه راجبه شمال غرب صحبت می کنه ، کلا این شخصیت یا مستعمره بوده یا نفوذی برای تیم دیگه بازی کرده ...

این سرور که در حد دف ساز هستیم کنار بچه های شمال ولی اگه عمری باشه سرور بعدی با اساتید شمال اشناتون میکنیم ...(البته اگه دوباره بالانس نشه :دی)

پ.ن: این سرور از روز ۳۰ اومدیم به خاطر اینکه تریدر تو ان دبلیو تنها نباشه ...

پ.ن : اساتید ایز کامینگ :d

Haji Trump