نقد و بررسی سرور 2 ایکس لیگ قهرمانان | آغاز 14 مرداد 1400|

• کلید اسرار 3 : احترام

محسنه عزیز این کتیبه انبار رو میدن یا نابغتون فقط حرف زده و گفته ی چیزی گفته باشم دل بچه ها خوش باشه؟

من روش حساب کنم من رو حرف نابغتون 10 میل بیشتر انبار واسه سیو نزدم زود کتیبه رو دادم رفت:D

قال نابغت الوگنس فالساده اندیشون:

شما اول توتال خودتون رو باید توجیه کنید که رختشور خونه رو با فروم اشتباه نگیرن

سلام خدمت دوست عزیز و تازه زبون باز کرده ی فروم

سلام معذرت یه مقدار دیر جوابتون رو میدم و مجدد زبان باز میکنم

بارها و بارها محمد علی عزیزمون این جملات رو شنید از شما که بویی از کل کل تو خیلی هاش نبود....مست از قدرت متا بادها به گلو انداختی و بارها مملی قصه ما رو کوچک شمردی

محمد علی دوست من یاد سریال یوسف پیامبر انداختی منو پسر....اون بزرگ وارم 30 قسمت بده مردم مصر بود به یکباره شد عزیز مصر.....جدا چی کار کردی پسر که یک باره شدی

این:::

سلام عرض ادب

ممنونم از پلیر ها و دوستان شمالی بخاطر دفی که ساختن و مدیریتی که داشتن

چون هندل کردن همچین دفی خودش هنره و تبریک میگم بهشون بخاطر جذابیتی که به سرور دادن

همچنین از مملی وگنس گل که واقعا نشون داد پلیر صبور و با اخلاقیه

ولایق احترام

شدی گل.......!!!!!!!!

ممنون محمد علی که با رفتارت درس اخلاق دادی به خیلی...

پ ن : این پست سراسر فان میباشد

پ ن : دوستان خوبم در ان ای بدور از هر نتیجه ای پیروز این سرور شمایید واندر مهم نیست

پ ن :....

کم گوی و گزیده گوی رو یاد آوری میکنم خدمت دوستان عزیز که زیاد نیاد اینجا گرد و خاک کنن آخرش گندش در بیاد

فک کنم داره گندش در میاد....

خوشبختی و به روزی شما ارزوی ماست

کاوه

• دوست ندارم جو فروم رو خراب کنم کاوه جون عزیز دلم

فقط 1 جمله بهت میگم که دیگه کسی رو اینجا ریپلای نکنی و جو رو خراب نکنی حاصل تلاش 1 سالت رو بذار تو فروم از اکانتت ببینیم چی بودی و چه کردی برا برد سایدت

بعد دیگران رو ریپلای کن و رجز خونی موفق و موید باشی

• دوست ندارم جو فروم رو خراب کنم کاوه جون عزیز دلم

فقط 1 جمله بهت میگم که دیگه کسی رو اینجا ریپلای نکنی و جو رو خراب نکنی حاصل تلاش 1 سالت رو بذار تو فروم از اکانتت ببینیم چی بودی و چه کردی برا برد سایدت

اکانت بابک ۱۲ میلیون دفاع راند قبل

۱۵ میل دفاعی این راند با کمک تیمش و اکانتای دفسازشون در اتحاد های موجود

هم فکری و حمایته همه جانبه کاوه عزیز از NE رو نمیشه نادیده گرفت !!!!

البته فکر نکنم شما دوسته عزیز تاحالا‌تویه عمرت اینقدر برای سایدت مفید بوده باشی...

عمو کاوه مرسی که هستی

توتال‌ Phoenix™ خودتی بمولااااا

• فقط 1 جمله بهت میگم که دیگه کسی رو اینجا ریپلای نکنی و جو رو خراب نکنی حاصل تلاش 1 سالت رو بذار تو فروم از اکانتت ببینیم چی بودی و چه کردی برا برد سایدت

کاش وارد یه همچین کل کلی به کاوه نمیشدی!

حاصل تلاش کاوه همون گزارشی هست که باهاش خیلی آشنایی دارین: "به شگفتی جهان آسیبی نرسید"

من معتقدم کاوه یکی از حرفه ای ترین دفسازهای تاریخ تراوین ایرانه. توی همین سرور با اینکه یک ماه بعد از شروع سرور به جمع ما اضافه شد، زیرساخت چندین اکانت رو طوری آماده کرده که در حال حاضر از همون چند اکانت روزانه چند صد ک دفاع تولید و به واندر اضافه میشه.

با اینحال تاثیر حضور کاوه محدود به چند میلیون دفاعی که خودش ساخته نیست. شاید اگر کاوه و آموزش، ترغیب و تشویق مداومش (با ادبیات و استایل خاص خودش) نبود، الباقی پلیرهای شمال هم تا به این حد دل به دفسازی نمیدادن و این حجم از دفاع روی واندرهای شمال مستقر نبود.

پ.ن: توی پست قبلیم این جمله رو نوشتم: "متاسفانه ماشین حساب توی جنوب نایابه". این روزها فقدان این تفکر محاسبه گر توی جنوب خیلی بیشتر احساس میشه. اگه فرصتش پیش بیاد سعی میکنم قبل از اتمام سرور پست مفصلی در این رابطه بنویسم و تقدیم نگاه اهالی عزیز فروم کنم ...

باشد که رستگار شویم (همه با هم)

محسن

• بسیار لذت بردیم از افتخاراتشون گفتید شما سامان حرف که واسه زدن زیاده اما دوستت کاوه زبونش به اندازه کافی موجوده عضو تیمته درسته

بسیار مبارکت باشه اما بهش بهتره یاد بدی اول خطابیه های منو بخونه و بدونه با کی بودم بعد ریپلایشون کنه

فکر کنم این موردم از شما یاد گرفته که تو موضوعی که اسمش برده نشده دخالت کنه

درجواب توهین سکوت جایز نیست این سرور هرکی مدل خودش جوابش داده شده و به جا

از صحبتام در مورد هیچ پستی نه پشیمونم نه دروغی توش بوده که بخوام لاپوشونی کنم

باشه عزیز تو خوب تو خفن اومدی خودی نشون بدی؟بگن سامان و تیمش بودکه واندر شمال رو هولد کرد 15میل از 60 میل دف واندر شمال رو کاوه داد؟اوکی گفتی.

شمام فکر کنم به اندازه کافی لذت بردی از اکانت که اومدی اینجا ته سرور داری کل کل میکنی پس خواهشن صحبت مفید بودن نکن و ی صحبت کن مفید باشه

پ ن:چه خبرتونهههه؟:)

پ ن:مفید شناسی با سامان گرس مرجع تشخیص مفیدهای سرور:)

پ ن:علی گرس هم مثل خودت بود تو تلگرام هنوز جزو بلک لیسته نمیدونم دوالت بوده یا دوالش بودی میشناسی اون رو یا نه

خوشحال شدم

• من هیچ جوابی برای حرفات ندارم اقا مازیار بخواد کت بپوشه ماشالله خدم حشم زیاد داره ..به من احتیاجی نداره بعد اون از من ۲۰ سال بزرگتره من سرم جلوش بیرون بازی پایینه .. اینو سعی کن بفهمی با بی ادبی و ... الفاظ گراپ کراپ گسی بزرگ نشده شیر مادرت حلالت پسر جون اکه بیرون بازی بتونی فقط تو چشم من نگاه کنی 😉😘 ایشالا اینقدر مرام معرفت بیاد تو زندگیت که احتیاجی به این حرف ها و توهین ها نداشته باشی .. من بیرون بازی شاهین شیرکش هستم ،، برد باخت قشنگه و تلخ ... اما من یکی پشت تیممون هستم تا تهش تو شادی و غم و... اینها رو یادبگیر عزیزم ،

بچه ها دمتون گرم خارج از برد باخت تیم خوبی بودیم با بالاترین پتانسیلمون بازی کردیم ..

پشت همو خالی نکردیم این قشنگ تر از ۱۰۰ تا برد ارزش داره ..

جوجه ،آخر پاییز شمارش میشه .. زود جشن نگیرید 😅💪

• حاصل تلاش 1 سالت رو بذار تو فروم از اکانتت ببینیم چی بودی و چه کردی برا برد سایدت

میخوام به چالش دعوتت کنم تک شاخ عزیز ( الحق که خیلی هم شاخی )

تو و کاوه بیاید حاصل تلاش یک سالتونو بذارید اگه دیدم مفید تر بودی قول میدم پیش مجید وساطت کنم رنک ۱ هجوم رو بده بهت

عکس بالا یه بخشی از حاصل تلاش کاوه هست توی این سرور که باعث شد پلنتون از کری خوندن تو فروم به دوست یابی تغییر کنه البته نقش مسعود میو میو رو نمیشه نادیده گرفت

یه سوال داشتم ازت دوست گلم تو یه سال گذشته کل همرایی که کشیدی و به واندر اصلی ne زدی تاثیرش رو لول واندر دو رقمی شده هنوز یا نه؟

توجه کردی تعداد همرایی که گزارش (( شگفتی جهان آسیب ندید )) گرفتن از تعداد پستات بیشتر شده ؟

بسیار لذت بردیم از افتخاراتشون گفتید شما سامان حرف که واسه زدن زیاده اما دوستت کاوه زبونش به اندازه کافی موجوده عضو تیمته درسته

کاوه مشغول ساخت کلید اسرار قسمت ۴ بود و نتونست خودش جواب بده به بزرگی همر و افتخاراتت ببخش

کاوه قول داده ۲ سرور دیگه روبروش بازی کنی مستند کلید اسرار رو هم استارت بزنه

پ ن:علی گرس هم مثل خودت بود تو تلگرام هنوز جزو بلک لیسته نمیدونم دوالت بوده یا دوالش بودی میشناسی اون رو یا نه

پس به جز سامان گرس از علی گرس هم خاطره بد داشتی و نمیدونستیم ؟

اینو سعی کن بفهمی با بی ادبی و ... الفاظ گراپ کراپ گسی بزرگ نشده

اونی که ۲ کی شمشیرزنش دیوار شد و گفت فحش ... میدم و لفت داد فکر میکردم شما بودی ولی الان شک کردم شاید خودم بودم

جوجه ،آخر پاییز شمارش میشه .. زود جشن نگیرید 😅💪

دوست عزیز ببخشید شما کدوم ساید هستی ؟

امیدوار باش به شمردن جوجه ها

پ . ن : دوست عزیزم خواستم بگم سرور تموم شد هم من آب خوش از گلوم پایین رفت هم سامان😂

• شما که ادعا میکنی بازیت تیمی بوده الان فهمیدم کل دف جلو مارو کاوه ساخته پس:)

ی لینک بده ببینم کجا همر ما خورد و به شگفتی شما آسیب نخورد عزیز جون

شما امیر حسین تریدری که اکانتات شمال غرب بود درسته؟:)

خدا این بچه های گل و شیرین زبون رو از ترواین ایران نگیره تو میخوای به ما رنک همر بدی؟:D

باشه راحت باش:)

• سلام رفقا

واقعا بسه خداوکیلی سرور تموم شد شما هنوز بی خیال نشدید ؟!

آدم میاد اینجا رو می خونه به جای لذت بردن حالش بد میشه واقعاً

مهرشاد داداش بسه دیشب هم گفتم بی خیال شو دنبال چی هستی؟!

تو پلیر خوبی هستی امیر حسین و سامان عزیز هم همین طور به گواه این دوستان کاوه هم برای سایدش زحمت کشیده (شخصاً افتخار اشنایی باهاشون رو نداشتم ) دمش هم گرم واقعا اجرش با سازندگان کتیبه های باستانی

از صفحه یک این تاپیک تا الان به جز یه سری از پست ها که مطالب جذاب و اتفاقات بازی رو بازتاب دادند بقیه فقط من خوبم تو بدی و تو نوبی من خفنم بوده !

بابا به خودتون بیایید

فکر نمی کنم دیگه کسی باشه بازیر بیست و پنج شش سال سن که این بازی رو انجام بده !

اما یکی از بیرون بیاد اینجا رو بخونه میانگین سن پست گذارندگان رو عمراً بایای 8 سال نه اصلا 16 سال بتونه تخمین بزنه

اونی که برده باید جنبه بردن داشته باشه اونی هم که باخته باید جنبه باختن

اونی که برده مبارکش باشه که برد

اونی هم که باخث تجربه بشه براش برای اینده

یه کم به خودمون بیایم

درسته کسی اهمیتی به حرف من برای خیلی ها اهمیت نداره ولی ما وظیفه مون گفتنه یه وقت یکی مثل محمد جواد منت سرم می زاره و کلا بی خیال این دست جریان ها میشه یه وقت هم یکی مثل مهرشاد یه موضوع رو کشش میده

شاید یه کم هم در دوستان شمالی تاثیر کرد

پ ن : ساختن کلید اسرار رو ادامه بدید تا یه قصه قشنگ از مثنوی براتون تعریف کنم (حقیقت الان دیدم خودش تولید تنش می کنه اما اگر می پسندید این فضا رو قسمت های بعدی رو بسازید تا جوابش رو هم از حضرت مولانا بگیرید )

پ ن 2 : اگر کسی رنکی رو می تونه بگیره دمش گرم لطفا به برده کشی به کمک سهیل عزیز ادامه بدید :دی

پ ن 3 : دیدگاه شخصی افراد ربطی به تیمی که در اون بازی میکنند نداره

پ ن 4 : ادم های کوچک از خودشون حرف می زنند و دیگران راجع به ادم های بزرگ

صبوری خویشتن داری و تحمل شما رو کوچیک نمی کنه بلکه نشانه شخصیت شماست

پ ن 5 : حکایت عجیبیه که بعضی ادم ها وقتی در فضا و ساختار بازی قرار می گیرند اساسا افتادگی و فروتنی و سر به زیری و کلی صفت دیگه رو کاملا فراموش می کنند

پ ن 6 : میلاد 200t عزیز دلم یه بحث مفصل و جالب می تونیم در خصوص اون چیزی که تو سرور فینال گذشته دیدیم و اینجا تفاوت ها و شباهت هاش با هم داشته باشیم

فقط یادت باشه که رفقای قشنگت و تیمشون (محمدین رتیل و جغد و بر ور بچتون) سرور پیش حدود 50 میلیون دف برای واندر ساختند پس رقم هایی که اینجا می بینیم هم تغییر کلی سیستم تراوین رو نشون میده

درسته من خودم دوستش ندارم و به نظرم بی مزه شده ولی واقعیت اینه که خود من هنوز دارم تو 10 سال پیش سیر می کنم

این تغییرات رو سیاست های مدیریتی سایت نمی تونه عوضش بکنه متاسفانه ترواین 2022 با 2008 تا 2010 خیلی فرق داره

بحث مفصل بمونه بعد تموم شدن سرور یا زمانی که حضوراً در خدمتت بودم

باشد که رستکار شوید

• سلام

اول تبریک به دو طرف بازی که بعد از مدتها باعث ایجاد سروری شدن که حداقال اخرش هیجان داشت و با حذف همرهای ملت تبدیل به ترشی لیته نشد.

توی بازیهای جنگی و حتی جنگهای واقعی یکی از ارکان برد تضعیف روحیه و جنگ روانی هست کارهایی مثل تخریب رقیب متشنج کردن جو و.....از مهمترین کارها تو جنگ روانی هست که خوب باعث کل کل و داستانهای دیگه میشه اما الان که تقریبا سرور تموم شده به نظرم دیگه اسمش جنگ روانی نیست.

مهرشاد عزیز قطعا اگه ورق این سرور برگشته بود و شما پیروز این میدان بودید تا الان لاقال پست مملی که گفته بود 3 به 1 میزنیم رکورد نقل قول گینس رو زده بود و طبیعی هم هست که میخواستید یاداوری کنی که دیدی نتونستی و ما بهتر بودیم پس زیاد سعی در اثبات خودتون در فروم نداشته باشید.

اینکه هرکی حرفی خلاف من بزنه با پاسخ چیکار کردی چی داری رو کن و....نشان از قوت من نیست بلکه دلیل ضعف من میشه این حرف عین این میمونه که به رییس جمهور یا پادشاه یا هر کسی که اداره امور مملکت دستش هست بگیم تو خودت چندتا کشتی داری؟چقدر هواپیما تو خونت هست؟چندتا کارخونه داری و....

فکر کنم اگر کسی همچین چیزی بپرسه تمام طنز نویسهای دنیا در موردش یک طنز رو کم کم بنویسن.

تاثیر افرادی مثل کاوه مملی مجید و.....فقط تو نیروی نظامیشون نیست بلکه تو منیج و هماهنگی اعضا و نیروها هست اگر تیمی برنده بازی میشه فقط عامل اون تعداد نیروها نیست درست و بجا استفاده کردن از داشته ها بالا نگه داشتن روحیه تیم تو بزنگاهای حساس و....مهمترین کار تیم لیدری هست و به نظر بنده مهمترین عامل توی لذت بردن اعضا از بازی هست.شاید شما تجربه لیدر نداشته باشید اما از دوستانی که تجربشو دارن بپرسید قطعا اینو بهتون خواهند گفت.

اشخاصی مثل کاوه قطعا تعداد نیرویی که دارن اصلا و ابدا ملاک تواناییشون حساب نمیشه(بماند که در این زمینه هم جزء بهترینها هستن)بلکه ملاک تواناییشون تو کارهای مدیریتیشون برای مدیریت اعضا تیمشون هست.

در نهایت مجدد تبریک میگم به هر دو طرف بازی که سرور نسبتا جذابی رو رقم زدن.

• سلام به همه برو بچه های سرور علی الخصوص ساید شمال شرق

خب دوستان یک سروی اتفاقات در چند صفحه قبلی فروم مشاهده شد که کمی راجب اون صحبت میکنم و در اخر یک توصیف کلی از تجربه بودنم در ساید شمال شرق و حضورم رو کنار دوستان شمال شرقی عزیزم مطرح میکنم.

خب این که ساید دلی بنده جنوب غرب به دلایل خیلی کلی کمی کاستی و ناهماهنگی در مدیریت نظم درون سایدی دارن اما با تمامی این مشکلات به شکل خوبی تونستن این سرور رو به پایان برسونن که البته کمی از این سرور باقی مونده.

از زمانی که یادمه تو جنوب غرب ریجستر کردم و بازی کردم عزیزانی مثل یوسف ریتالین ، پارسا لاغونچر، علی زد ک ان جی و ... همیشه تلاش خودشون رو برای پیروزی این ساید انجام دادن و حالا در این بین کمی هم مشکلاتی وجود داشته که طبیعی هست

دو سرور هست که عمو شاهین شیرکش گل رو میشناسم و میدونم که چقد مرام و معرفت حالیشه و خودش رو برای ساید خودش همیشه وقف کرده

حالا بنظرم اگر مشکلی پیش میاد و تو فروم بیان میشه بنظرم فقط جنبه اینو داره که به ساید های رقیب فهمونده بشه که ما هم از عملکرد خودمون راضی نیستیم و اینطوری نیست که خودمون رو به خواب زده باشیم در پایان عمو پارسا امیدوارم خدمتت رو به خوبی به پایان برسونی و برگردی پیش خودمون تا باهم مث قدیما خوش بگذرونیم

کلام اخر در این مورد هیچ وقت وارد بحثی نشید که از جیک و پوک اون به طور کامل باخبر نیستید و ارزش خودتون رو با ورود نکردن به اون پایین نیارید.

حالا میرسم به توصیف تجربه حضورم در ساید دوست داشتنی شمال شرق

خب اینطوری عنوان میکنم و از هر شخصی چند کلمه ای مینویسم

مملی وگنس:بسیار مودب و خاکی و بسیار پر تواضع ایشون در این حد بهتون میگم روی امور و کار های درون ساید تمرکز داره که از ساعت 7-8 صبح تا 10-11 شب توی دیسکورد مربوط به ساید حضور فعال داره و همین برای من پلیر کافی هست

در مورد اعتمادی هم که به بنده در این ساید شد همین مرا و شما را کافی که ایمیل و پسورد 100 تا 200 اکانت ساید دسترسی کامل داشتم و چند تا از ایمیل های اکانت های تاپ و پسورد این ساید هم به من سپرده شد.

همین جا تشکر ویژه میکنم از تمامی عزیزانم در شمال شرق که این اعتماد رو نسبت به بنده داشنتد با توجه به این که اولین حضورم در این ساید بود.

جعفر و مجید و سامان گرس عزیز و موری عزیز و سیروان عزیز و مهرشاد عزیز و علی حسابگر عزیز و سجاد یونیک عزیز و علی الخصوص مهران توتال عزیز ما و سالار استاد دل ها

و عزیز دل ها مازیار عزیز نیمای عزیز سهیل گرندپا عزیز و سیما خانوم و امیر حسین تریدر عزیز و کاوه عزیز و بابک عزیز و رضا اشکبوس عزیز و اشکان پسر گل و جاوید عزیز علی تهرانی عزیز مهرداد عزیز و مهران زرشک عزیز ووووووووووو اینقد این اسامی زیادن که بخوام بنویسم شب شده حالا چرا این همه اسم ردیف کردم اونم از حفظ فقط فقط به دلیل این که تمامی این افراد فعال پر انررژی هم در سرور هم در گروه ها و دیسکورد حضور داشتن از تک تکشون تشکر میکنم و از بقیه که اسمشون جا انداختم هم همینطور...

تجربه کلی که کسب کردم هماهنگی بالا و مدیریت منظم و شوخ طبی بالا و جنبه بالا بین تمامی افراد این ساید هست و خیلی به من در کنار این عزیزان خوش گذشت و میگذره

در آخر از برکت شمال شرق بگم که چیزی نیست جز حضور پر افتخار تیم راجرز

اقایان سجاد راجر ، موری اسنیف و خودم .

این تیم خدمات ارزنده بسیاری برای ساید خودش انجام داد که در نوع خودش بی نظیره 8)8o

• سلام

خسته نباشید به همه پلیر های عزیز کری خوندن توی زمان برد طبیعی هست خواهشا ظرفیت ببرید بالا و در ضمن شما هم که برنده هستی اگر الان مراعات کنی هنر کردی به هر حال دم همتون گرم مه یک سال تمام خاطرات خوشی رو رقم زدین برای هم

بلاخره ما هم یک سرور لوزر شدیم و خوشحالم که جلوی پلیرها و اساتید قدیم و لیدرهای گلی مثل جعفر و مهران عزیز و مابقی بوده خودم بوده (مهران شرمندت شدم توی تایم های از بازی با حرف هام ناراحتت کردم اما میدونی ارادت قلبی دارم)

از بچه های تیممون هم ممنونم با اینکه تعداد بر خلاف تیم شمالشرق فوق العاده کم بود اما تمام تلاششونو کردن تا خاطرات خوشی برای هم رقم بزنن

کاوه عزیز گاهی بر بلندای پیروزی هستی و گاهی بر دره شکست مهم نگه داشتن افرادی هستش که توی همه شرایط همرات باشن از پیروزی مغرور و از شکست نا امید نشو

محمد owldark

• مهرشاد عزیز قطعا اگه ورق این سرور برگشته بود و شما پیروز این میدان بودید تا الان لاقال پست مملی که گفته بود 3 به 1 میزنیم رکورد نقل قول گینس رو زده بود و طبیعی هم هست که میخواستید یاداوری کنی که دیدی نتونستی و ما بهتر بودیم پس زیاد سعی در اثبات خودتون در فروم نداشته باشید.

.

مازیار جان من هیچوقت بعد از برد هیچ سروری چه زمانی که با آمرداد بودیم چه قبل اون ننشستم پستای فروم ساید مقابل رو ریپلای کنم و زحمت و حرفای طرف مقابل رو

کوچیک و یا تو چیزی که بهم ربط نداره دخالت کنم و طرف مقابل رو با این رفتار بکوبم به شما و تیمتون تبریک میگم

همونجور که از ابتدای کار و طبق ادعایی که کردم خدمتتون تونستیم طبق توانمون اکانتی بسازیم در خور شان خودمون و اینکه کسی بیاد و این زحمات رو به سخره بگیره و یا

بخواد کوچیک بشماره مسلما آزار دهندس قبول کنید و حق بدید اگر چیزی که هستیم رو مورد انتقاد بگیرن باکی نیست اما نباید از خیلی مسایل چشم پوشی کرد

مثال اصلی اینه که مثلا بیای بگی مسی چون تیمش قهرمان لالیگا نشد بازیکن مزخرفیه:)که این باعث خنده هست و مایع طنز هرچند دیگران میدونن ما مسی هستیم یا شیث رضایی

اینم که من میپرسم چی بودی و ساختی فقط صرفا جهت اینه بدونم طرف حسابم چیکاره بوده تو سرور که الان گردوخاک میکنه از طرف دیگه ی تلنگری هم باشه بهش که بدونه تکل که میری زیر پا مسی یا شیث باید حداقل خودت در حد فردیناندی مالدینی چیزی باشی میپرسم بدونم مالدینیه یا مهدی شیری:)

نه اینه که بگم من قطار دارم تو نداری پس تو ضعیفی

موفق و موید باشید پستی دیگه جواب داده نمیشه و کاملا حق با تیم برندس

ایشالا همیشه موفق و پیروز باشید هم شما مازیار جان هم تیمتون

• درود خدمت همگی...

خب کم کم داریم به پایان سرور میرسیم چون من احتمالا نباشم، اینه که پیش‌دستی میکنم و تبریک ویژه میگم به تیم وینر 💓 از ته قلبم براتون آرزو میکنم توی زندگی موفق باشید و واندر زندگیتون صد بشه. جا داره از دوستان عزیزم تشکر کنم و اگر از ابتدای سرور هر کل کلی از طرف بنده بوده که باعث شده کسی ناراحت بشه عذر خواهی میکنم و اینو بگم که فقط برای جذابیت و تزریق آدرنالین بیشتر بوده وگرنه تک تک شما چه در شمال چه جنوب برای من قابل احترام هستید و توی قلب من جا دارید و شاید در آینده کسانی که امروز رقیب بودن دوست باشن و بالعکس.

مملی عزیز دوست خوبم که نشون داد پلیر قابلی

مازیار عزیز که قسمت شد این سرور باهم رفیق بشیم و در ارتباط

مجید پرشیا عزیز که هرچقدر از بزرگواری این آدم بگم کم گفتم (عرق نعنا ما چی شد)🤣

جاوید عزیز جات توی قلب کنه

عذر خواهی از سیما خانوم اگر از طرف بنده موردی بوده که ناراحتتون کرده شما کارت درسته

ارگین عزیز سجاد یونیک با معرفت(mr.dislike)😘 و تک تک عزیزان در شمال ببخشید اسم نمیبرم چون ماشالا پلیر خوب و قابل بسیار است

اما ساید دوست داشتنی جنوب 💓

امید عزیز سلطان معرفت که همه جوره هوامونو داشت

کسری جان همیشه صبور بودنت رو دوست داشتم

اشکان سرلشکر، فرامرز، مهرشاد، محمد اولدارک ،هومن امام ،حسین فستر، مهدی کلت، حسین کینگ عزیز ،آرش گادفادر اسطوره ادب،آرش کاپیتان خوش صدا و کلیه بچه های با معرفت ج.ش صمیمانه و از ته دل دوستتون دارم واقعا دمتون گرم گل کاشتید 💓

سهیل نپی عزیز می‌دونی ک چقدر میخامت 💓

یوسف ریتالین عزیز پسرک خوش قلب 💓

عمو شاهین که رفیق شفیق خودم

ممد توهمی عزیز که خط قرمز منی میخامت با معرفت

و تک تک پلیرهای ج.غ که واقعا دوست داشتنی هستن

و در آخر استاد عزیز خودم سجاد33yed که تا ته سرور اکانت رو هندل کرد شما نیاز به تعریف نداری 🥰

ببخشید اگر اسم کسی جا موند اما همتون برام عزیز هستید

عذر خواهی میکنم پست طولانی شد پست آخر بود به بزرگی خودتون ببخشید

مخلص و کوچیک تک تک پلیرهای اسپیدترا علیرضا

پایدار باشید

Avenger

• با سلام به همه ی بازیکن های عزیز چه جنوب چه شمال

تشکر میکنم از تک تک عزیزان که این سرور حضور پیدا کردند و با زحمت های شبانه روزانه خود لحظات زیبای رو فراهم اوردن

همونطور که مجید و امید عزیز درجریان هستند من چند روزی هست توی سفر کاری هستم و نمیدونم اوضاع سرور درچه حالی هست!

هر سایدی برد دمش گرم تلاش کرده زحمت کشیده بهش خسته نباشید میگم!

اول تشکر میکنم از دوستان خوبم در جنوب شرق که خیلی کم بودیم ولی خیلی تلاش کردیم واقعا دمشون گرم!

همشون بهم افتخار دادند و کنار من بازی کردند

امید عزیز،هومن عزیز،حسین و تیم اسکاری،ارش عزیز،علیرضا و سجاد و سعید پلیرهای تیم اونجر،دوست خوبم محمد جواد،دوست و داداش گلم ارمین،حسین فستر و مصطفی گل،دوست گلم سعیداس،مرتضی26،داداش گلم فرامرز،اشکان سرلشکرکه افتخار دادو این سرور کنارم بود،سینا و امیر ،حسین پاتریوت عزیز از تک تک شما واقعا ممنونم!

اگه اسمی فراموش شد منو به بزرگی خودش ببخشه!

از بچه های جنوب غرب تشکر میکنم خیلی به من لطف داشتندو تاجای که میتونستند تلاش کردند!

از بچه های شمال شرق از کسانی که احترام بنده رو نگه داشتند به عنوان پیشکسوت در بازی واقعا تشکر میکنم!

از مازیار عزیز واقعا ممنونم که لطف داشتند و این سرور با این که روبروی هم بودیم جانب احترام همیشه بین ما برقرار بود

از سیما خانم هم از جانب کسانی که احساس کرد بهش بی احترامی شده عذرخواهی میکنم،قطعا سوتفاهمی بیش نبوده!

از دوست گلم مجید پرشیا هم ممنونم!

از دوست قدیمی خودم امیر کیلر که یک سری حرف توی فروم بارم کرد هم ممنونم، تا یادم باشه ته دلم باهاش صاف نمیشه!

سهیل جان کارت درست بوده و هست و خواهد بود!

ایرج عزیز دلم برات تنگ شده گاهی یک سر بهمون بزن توی واتساپ!

و تشکر میکنم ازکاوه و جعفر و محمدعلی عزیز که خیلی با برنامه کار کردند!

این یک بازی بود و نمیدونم تموم شده یا نه ولی امیدوارم واندر زندگیتون صد بشه!

اگه عمری بود هستم توی بازی اگه هم نبودم این پیام من رو بعنوان خداحافظی از سرور تلفی کنید!

یادتون گرامی

بدرود:love::love::love:

• از بچه های شمال شرق از کسانی که احترام بنده رو نگه داشتند به عنوان پیشکسوت در بازی واقعا تشکر میکنم!

داداش گلم پیشکسوت چیه ؟

پیشکسوت کسیه که حداقل ۱۰ تا سرور تو رزومه داره که تو هر ۱۰ تاش مفید بوده ...

کلا ۲ تا سرور هست که مد شدی اونم زیر سایه ی امید ، چه طوری روت میشه بگی پیشکسوتی ؟

پیشکسوت احترام خودشو نگه میداره نه با ۲ تا لینک تو فروم بوم بوم کنه ...

حالا تو هی بکش و توهم بزن پیشکسوتی :دی

• دوست عزیز وقتی شناختی از کسی نداری مجبور نیستی پستش رو ریپلای کنی

• دوست عزیز وقتی شناختی از کسی نداری مجبور نیستی پستش رو ریپلای کنی

ارش جان نیازی نیست بالاخواه کسی در بیای :دی

خودش می تونه بیاد بگه زمان ای ار کجا بوده و اگه کام بازی کرده چی در اومده از اکانتش ...

من احترام زیادی برات قائلم ولی بیایید راجب اصالت صحبت کنیم :دی

• ارش جان نیازی نیست بالاخواه کسی در بیای :دی

خودش می تونه بیاد بگه زمان ای ار کجا بوده و اگه کام بازی کرده چی در اومده از اکانتش ...

من احترام زیادی برات قائلم ولی بیایید راجب اصالت صحبت کنیم :دی

اقای عزیز من لازم نمیبینم خودمو به شما معرفی کنم دوستانی که زمان ای ار بازی کردن همگی منو میشناسن!

شما اگه خیلی مشتاق هستی میتونی از پلیرهای قدیمی ای ار پرسجو کنی!

کسانی مثل پیام فونیکس،مانی پارتیزان،اشکان کشاورز،محسن جوریاس،سهیل نپی ،مهدی سوته دل ،سعیدصامت یا همین مدیریت اسپیدترا.

من هرچی بودم یا نبودم مهم نیست!هرکی هستی هم برام مهم نیست!

شما هنوز نمیدونی ما که بازی میکنیم فقط بخاطر دیدن دوستان قدیمی و پیدا کردن دوستان جدید هست.هرچند همونطوری که به مجید عزیز گفتم تمایلی دیگه به بازی ندارم!

موفق باشید:*

• زمانی که با آمرداد بودیم چه قبل اون ننشستم پستای فروم ساید مقابل رو ریپلای کنم و زحمت و حرفای طرف مقابل رو

۱- قبل اون که خیلی خوب بود، اون زمان شما یه مقدار فتوشاپت خوب بود،یادمه تروپ اکانت رومنتو که عباس روش لاگین داشت دولاپهنا میزاشتی فروم

۲- قطعا با آمرداد هم کف فروم افتاده بودی، با دستآورد هایی مث خرید پسورد اکانت های حریف و متا های سه بع یک جهت اطمینان از برد وارد بازی میشدی و کاری به جز ریپلای کردن تو فروم نداشتی.

پ.ن:این یه صحبت با یه شخص بود، هیچ سایدی مخاطب نبود و منم تو سرور نیستم، یهو داغ نکنید لطفا