Posts by AVENGER

درود درود درود....

خسته نباشی به عزیزان دل ....

خب اول از مهدی عزیز که یهو تصمیم گرفت جمع مارو ترک کنه و همرشو بکوبه تشکر میکنم که چند تن از پلیرهای شمال رو که توی سوراخ قایم شده بودن رو دوباره بلبل زبون کرد.

مطلب دوم تشکر از کسری عزیز بابت پست های زیباش😘

خب چندتا لینک و اسکرین بود من واقعیت صبح خودم میخواستم بزارم اما دیدم با گذاشتنش دوباره خیلی ها گارد میگیرن روبروی سرور و دوباره حرف های تکراری شروع میشه بخاطر همین شاید به دوتا از پلیرهای شمال ارگین یا جاوید عزیز فرستادم که خودشون بشینن پلیرشون رو ادب کنن که مثل وگنس دوست داشتنی حرف از سر معده نزنه و برای حرفاش مدرک داشته باشه😁

پ.ن دوست خوبم که داری واندر زن میکشی کنار همرت اسکات بزار که حداقل لینک بگیری اینجور خفت نشی بلدم نیستی از استاد آنالیز بپرس شاید بلد باشه😂😂

پ.ن2 همه درس بزرگی از این سرور گرفتیم که کتیبه راز منحصر ارزشی نداره برای واندر اونم از معلم عزیز شمال شرق ملقب به استاد آنالیز 🤣

پ.ن 3 این پ ن بیشتر حالت نصیحت داره آقا حرف میزنی اول مطمن شو از دهنت درومده به مردم قول کتیبه انبار میدی عمل کن 😂

پ.ن 4 تیم دسته چندم خوب داره گل میزنه حواست نیست کریس رونالدو😁 مربیتون نگرانی از چهره اش می‌باره

آنالیز گر تخصصی فنی کی بودی تو نکنه امضا مدرکتم استاد آنالیز زده 😂

تا درودی دیگر بدرود AVENGER TEAM

درود بر عزیزان فروم‌نشین ...

محسن جان این که فردین بازی درمیاری و گردن میگیری جای تحسین داره ولی این کارت دوتا باز خورد داره. یا اینکه داری جور خراب کاری و بی تجربگی بقیه رو میکشی یا ساید شمال شرق در این حد داخلش هرج و مرج که هرکس دلش بخواد هر کاری می‌کنه .(بنظرم مورد اول با توجه به شناخت من از پلیرهای شمال معقول تره)

ماشالا طرف میاد توی فروم(مخاطب خاص خودم که همه میدونن کیه) جوری ادعا می‌کنه که تریلی نمی‌کشه و بعد از گندی که زده خودشو پشت بقیه قایم می‌کنه به قول آرمان یزیدتووووو😁😁

پستی که پ.ن مخاطب خاص من توش نباشه پست نیست

پ.ن عزیزم بازم که آنالیز هات اشتباه درومد ولی بازم میگم آنالیز گرای قبل از تو سو تفاهمی بیش نبودن😂😂

پ.ن این انبار مارو کی میدی این مهرشاد ما خیلی روی حرف تو حساب کرده ایشالا که از دهن درومده این حرف🤢

پ.ن.

یک روانشناس گفت: افرادی که احساس خودبزرگ‌بینی و بی‌نظیر بودن دارند، از نوعي بيماري روحي ـ رواني رنج مي‌برند.وی به برخی ویژگی‌های دیگر افراد خودشیفته و خودبزرگ‌بین اشاره کرد و گفت: از جمله بارزترين ويژ‌گي‌هاي اين افراد، حساسیت زیاد نسبت به انتقاد و نیاز عمیق به تحسین شدن از جانب دیگران و همواره خود را مستحق برخورد ویژه می‌دانند

پایدار باشید

Avenger team

سلام وقت بخیر

آموزش رایگان پلن و لانچ هم دارم دوستان مایل بودن

پی وی پیام بده

آرش جان من گمون میکنم زیر نظر استاد آنالیز شمال شرق این حرکت انجام شده 😂😂😂

پ.ن آنالیز گرای قبل از تو سو تفاهم بوده لعنتی جذاب😂😂😂😂😂😂

😂😂😂😂یعنی بشر تو چقدر سطح بازیت و فکرت نابوده .یعنی دمت گرم امروزمونو ساختی با آنالیزات

فقط میتونم بگم تو حرف نداری توی آنالیز😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

خدایا این چه سمی بود😂😂😂

پستتم لایک میکنم فقط بخاطر اینکه خوشحالم کردی😂😂

چیزی که برای من جالبه اینه که ما هر چی رو خفت میکنیم ازتون یه تیکه زباله بوده در مسیر سطل آشغال

ولی شما هرچی از ما میزنید ما قرار بوده باهاش ازدواج کنیم و خوشبختمون کنه و تمام آمال و آرزوهای آینده ی ما بند به اون بوده

آخه 2.5 کی کاتا ته موندس !!!

بخدا که مسلمون نیستید
    ما ام که فرق چیز بدرد بخور و بدرد نخور رو نمیدونیم

عاقلان دانند

سلام عرض ادب بر همگان به خصوص دوستان شمالی حالتون چه طوره؟؟ خوش میگذره که بهتون؟؟؟😁

عزیزم این که داری میگی ما خفت میزنیم شما میگی پیف پیف .برو چند صفحه قبل بخون ببین این حرکتو اون پلیر به خیال خودش خوب اول زده اینو گفتیم که ببینی چه حالی میده زدی ضربتی ضربتی نوش کن😁

مورد بعد عزیزم (آره دقیقا خودت) کسری توتال جنوب شرقه اشتباه هم نگرفتی ی اخلاق خوب داره با هرکس در حد اندازه خودش صحبت می‌کنه و بنظرم بیشتر از حد اندازه شما هم باهاتون صحبت کرده که دمش گرم اینم از بزرگیش بوده.

پ.ن روزها بیشتر بخوابید که شب ها اینجور آبرو ریزی به بار نیارید😁

پ.ن ممد این بنده خدا که از رگ گردن نزدیک تر بود کجاست 😁😁

پ.ن طرف با چه ذوقی اومده لانچ‌کرده اونم با کلی کاتا بعد اومده میگه ته مونده همر بوده داداش ما اون که فکر میکنی نیستیم برو آیینه رو ببین متوجه میشی😂

ارادتمند . پایدار باشید

Avenger team

عرض سلام خدمت دوستان عزیزم در هر چهار ربع بازی ❤️

بنده هم به نوبه خودم یه خسته نباشی به لیدرها بابت جمع آوری کتیبه میگم که به زیبایی هرچه تمام تر در کمترین تایم کتیبه هارو جمع آوری کردن . امیدوارم که بازی از این به بعد از این حالت خسته کننده و کسل کننده دربیاد که همگی لذت ببریم.

پ.ن کاش به اون حد از شعور برسیم که وقتی طرف کلی تایم میزاره و آمار هارو به این شکل در اختیار همه میزاره و گاها شاید اشتباهی رخ بده با لحن بهتری و دور از شیرین بازی این موضوع رو مطرح کنیم.

پایدار باشید.

Alireza.avenger

درود بی کران به دوستان عزیز هر چهار ساید و آرزوی موفقیت برای همه...

بنده هم به نوبه خودم این متا رو به بچه های جنوب تبریک میگم و آرزوی موفقیت دارم .

یک تشکر ویژه هم از دوستانم در جنوب که واقعا این مدت رفاقت و برادری رو تموم کردن در حق من و همیشه جویای احوال من بودن

پ.ن سهیل عزیز توی این مدت کوتاه شدی جز بهترین رفیقام❤️

پ.ن ممد توهمی چی شد پس....! کار داریمااااا 😂😂

با سلام و درود بی کران خدمت فروم نشینان محترم...

خب امروز گویا روز خبرهای خوبه

خبر خوب که میگم دو سر داره

برای بچه های جنوب شرق بسیار خوشایند 😁😁

برای بقیه شاید ناخوشایند....😥😥

خبرایی اومده که آرش کاپیتان برگشته به جنوب شرق و قرار شاهد بازی یه پلیر خوب دیگه از جنوب شرق باشیم

اگر واقعا صحت این خبر تایید بشه من خودم به نمایندگی از دوستانم خوش آمد میگم به آرش عزیز❤️❤️

سلام.

بالاخره یک نفر اومد که یک حرف حساب بزنه

واقعا تحلیل زیبایی بود...

حدود بیست روزه دو سه تا تیم اومدن اعلام آمادگی کردن و بعضی از دوستان رفتن به حاشیه و دنبال مولتی و.....

بابا اصل ماجرارو ول کردید .... اسپیدترا داره از بین میره شما رفتید دنبال مولتی... با این وضعیت اصلا سروری ران نشه سنگین تره اکثر پلیرهای قدیمی جای دیگه مشغول بازی هستن و ی جورایی اینجارو کلا فراموش کردند که همه بر دلایل این دوستان واقف هستیم.

بنده نظر بر این دارم اگر قرار اینجا بازی کنید بیاید با پیشنهاد ها و انتقادات مشکلات اینجارو حل کنید و از پلیرهای قدیمی درخواست کنیم که برگردن و اگر این مشکلات حل شد بیاید روی مولتی و..... اینا بحث کنید

بیاید شفاف صحبت کنیم اینجا درست مشکلاتی وجود داره اما یک سری آپشن ها هم داره به فرض مثال بحث خرید گلد در دات کام برا برخی از ما سخت اما اینجا این مشکل رو نداریم و تراوین بدون گلد ی جورایی کارگری بدون مزد. به نظرم باید اول نظرات بدیم و حمایت کنیم و در مقابل مدیریت هم سریعا رفع مشکلات کنه و جواب حمایت پلیرهارو بده نه که یک‌طرفه باشه.

ارادتمند.....

درود خدمت دوستان عزیز و مدیریت اسپیدترا ..

با توجه به شرایط پیش آمده در اسپیدترا و این مدت زمان کسل کننده بنده با عرض معذرت از دوستان اعلام آمادگی خود را لغو کرده. یوسف عزیز به نکته خیلی خوبی اشاره کرد که مدیران سایت از کنارش به راحتی رد شدن و این بود که تا پلیر ها برای سرور قهرمانان جمع بشوند یک سرور ران کنید که همین مقدار پلیر باقی مونده بازی کنند . البته خیلی از دوستان آگاه هستند که اسپیدترا به شدت ریزش پلیرش داشته و همین الان در دات کام حضور دارند و هم بنده و خیلی از شما بزرگواران دلیلش رو میدونید و بارزترین دلیلش فاصله کسل کننده بین سرور هاست دقیقا همین پلیرها دارن چندین برابر اینجا هزینه می‌کنند و وقت میگذارن. از همین جا درخواست دارم که مدیران سایت به خودشون بیان و این خلأ بزرگ رو سازماندهی بکنن وگرنه دور نیست که این سایت هم به مانند بسیاری از سایت ها شکست بخوره .

ببخشید اگر زیاده گویی شد.

پیروز و دنباله دار باشید

ارادتمند ....

واقعا دوست عزیز نمیدونم چه فکری کردی این حرفارو زدی ؟ صحبتی که شد اصلا ربطی به این موارد نداشت که شما مطرح کردی. من به شما پیشنهاد میکنم استراحت کنید چون هنوز سرور شروع نشده دچار توهم و کابوس شده اید. اگر قصد تخریب دارید که اینم راهش نیست گلم .

یوسف چرا این بچه هارو میترسونی😂😂😂

با سلام دوباره بنده هم به شدت با این تایم مخالف هستم و اگر این تایم قرار به استارت سرور جدید باشه با دوستان دات کام بازی میکنم.

با تشکر از یوسف عزیز که بالاخره ی حرکتی زد و استعلامی گرفت که ما تکلیف خودمونو بدونیم

با تشکر

با درود به تمامی عزیزان و ادمین محترم.

تیم avengerهم آمادگی خود رو اعلام می‌کنه تا لحظه آخر منطقه بازی رو اعلام نمیکنیم

از ادمین محترم درخواست داریم که سرعت سرور حداکثر ۲ایکس باشه و درخواست بعدی زودتر استارت شدن سرور جدید است

با تشکر ....

به پایان آمد این دفتر حکایت همچنان باقیست ...

خب دوستان عزیز بزرگواران هر ۴ ساید آخرین پست بنده هست . ضمن تشکر از استاد خودم سید(سجاد) که همه چیز بازی رو بهم آموخت ناصر عزیز سعید با حوصله و عزیز بابک دوستداشتنی آرش کاپیتان رفیق عزیز اکبر با مرام فرامرز عزیز و همیشه آنلاین سعید اس بزرگوار و رئوف مصطفی فلفلی عزیز ممد آقای گل مژگان و پویا خوب و زحمتکش آقا شاهین شیر کش و اشکان با ادب😉 و خیلی عزیزان که بمن کمک کردن که تا اینجای سرور در خدمت باشم اکانت wineston و مدتی mr .scary رو در خدمت داشتم البته دو هفته دیر هم اومدم

همینجا اگر بی احترامی شد به بزرگی خودتون بگذرید این یک بازی و زیباییش به این کل کل ها و به چالش کشیدن هاست

امیدوارم در سرور های بعد با دوست خوبم که قرار باهم خیلی جدی پلی بدیم تک تکتون رو زیارت کنم

یه تشکر هم از آقا رسول عزیز آقا ناصر و آقا مهدی صاحبین سایت امیدوار سرور بعد خیلی از این مشکلات برطرف بشه

و اما لقمان عزیز یک انسان همه چیز تمام که خیلی چیز ها بمن آموخت و این اخری ها باهاش موفق شدم ارتباط بگیرم برای برخی سوالاتم

از الان هم به تیم وینر تبریک و خسته نباشی میگم مبارک تک تکتون باشه

از اینجا برای تک تکتون آرزوی موفقیت دارم

پیروز و دنباله دار باشید

کوچیک همه

علیرضا....

من هنوز منتظرم بگی کدوم سرور منو و ممد توهمی فارم اختصاصیت بودیم

با اسم اکانتت و سرور بهمون بگو

اولا نگفتم فارم من بودی برو کامل بخون حالا دوست داری فارم من باشی و این افتخار نصیبت بشه ی بحثی دیگس دوما با ممد صحبت کردم و بهش گفتم

بابا چرا اینقدر فشار اومده بهت این سرور خوبه وینر شدین البته ان ای تصحیح میکنم:D

پارسا هنوزم داری دف میکشی:D:D:D

بهتر‌این بحث ها تموم بشه سرور تموم شدس انشاا... قسمت شد سرور بعد جواب همو میدیم

اقا مرد از دهن حرف میزنه این حرکت برو از پلیزا قدیمی یاد بگیر بگو با نامه خفت میزدن یا نه بعدشم سلاطین جواب منو که نمیدی نمیگی کی یادم دادین کی فارمم کردین شماها بزرگایی هستید که تو زندگیتون موفق نشدید امدطد تو مجازی اونم به چوق رفتید نمیتونی خفتا منو زیر سوال ببری چون من راجب خفت اصلا صحبت نکردم مگه نگفتی تو کاپیتان من یاد گرفتم چرا نمیایی یکیتون بگه یادش دادیم بنده خدا اسمتو من بلد نیستم این اخرین پیام من بودن جواب ادم بی گردن سکوته اخر سرور امدی منو بزنی گنده شی داداش ایقد خوب جواب دادم که همتون ریختین فروم سوخته برادر من سوخته

بابا قدیمیییی:D ای خدا:D

بابا توی زندگی موفق:D

ی جاشو خوب اومدی با این همه چرت پرت گفتنات

مرد حرف از دهنش درمیاد چه جالب شما هم مگه شنیدین اینو اگه شنیدین پس چرا عمل نکردید و حرفتون رو آسانسور زدین پایین و بازگو گردیدن پس به نتیجه میرسیم چادر ب سر کنید اگه هوا گرمه روسری هم قبوله

داستان فارم هم ایشالا وقتش با افرادش جمع میشیم میارمت یاداوریت میکنیم اینجا خب زشته ...

آقا من فارم ایشون بودم:D شما هم بگین ناراحت نشه

به هر حال هر شب شب ک چ عرض کنم نصف شبا ی سلامی میداد اونم از ما نگیرید;(

بد زمانی و بد شرایطی به پستم خوردی حییییف

اما زمین گرد

آدرس هم برات گذاشتم اکانتتو چک کن

من ازت عذر میخام تو فقط بغض نکن:(

:D:D=O:D=O=O=O