نقد و بررسی سرور 2 ایکس لیگ قهرمانان | آغاز 14 مرداد 1400|

• سلام وقت بخیر

آموزش رایگان پلن و لانچ هم دارم دوستان مایل بودن

پی وی پیام بده

مشتی باش که اگه به صلیب هم کشیده شدی مسیح باشی نه مترسک مزرعه !!!

ALIFX&POYA

Sajad 33YED

MASOUD NOOB

REZA ROYAL

ASHKAN CAPTAIN

<3CAPITAN TEAM<3

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Flamma ().

• سلام وقت بخیر

آموزش رایگان پلن و لانچ هم دارم دوستان مایل بودن

پی وی پیام بده

آرش جان من گمون میکنم زیر نظر استاد آنالیز شمال شرق این حرکت انجام شده 😂😂😂

پ.ن آنالیز گرای قبل از تو سو تفاهم بوده لعنتی جذاب😂😂😂😂😂😂

• سلام

چندتا لینک ببینیم.

10-Mehr-TONDAR-WALL-03.jpeg

10-Mehr-TONDAR-WALL-04.jpeg

10-Mehr-TONDAR-WALL-01.jpeg

و یه چندتا دیگه که اومده بودن کتیبه ببرن یا ؟ نمیدونم. ممنون از حمله کننده و سازنده همر. با تشکر از دفاع کنندگان.

پی نوشت روانشناسی از کتب دوره دانشگاهی: افرادی که دچار عقده حقارت شدید می شوند برای مبارزه علیه حقارت خود و همسان کردن خویش با فرد دیگر به تمسخر روی می آورند، در حقیقت برای پنهان کردن عیب خود آن را به شخص دیگر فرافکنی می کنند یعنی عیب خود را به فرد دیگر نسبت می دهند.این افراد کنترلی بر احساس خود ندارند و دچار ضعف روانی هستند .

شادزی

ماورای باورهای ما،

ماورای بودن ها و نبودن های ما

آنجا دشتی‌ست...

فراتر از همه ی تصورات راست و چپ

تو را آنجا خواهم دید.

• آقا رضای عزیز. تسلیت میگم

امیدوارم غم آخرتون باشه

J.Bro

اگر، در زندگی نگاهت به داشته هایت باشد ،بیشتر خواهی داشت.

اما اگر مدام به نداشته هایت فکر کنی، هیچ وقت هیچ چیز برایت کافی نخواهد بود

فکرت رو ترمیم کن...

• با سلام دوستان

عصر همگی بخیر

یک لینک جا مونده بود برام

فقط برام یک سوال وجود داشت!!!؟

این همر هست یا دفاع؟؟؟اگه دفاع هست اون کاتا رمر چیه؟؟؟

شاید هم ته مونده همرهای کتیبه زن هست مونده یک گوشه داره خاک میخوره!<X<X<X<X<X:P:P:P8o8o8o

• سلام

من همچنان منتظرم کتیبه انبارای ش ش بیاد ببینم سرحرفشون هستن یا فقط حرفن;)

هرچی هم دارم میگم آقا انبار بهم بدین میگن برو ش ش انبار مجانی میده از اونا بگیر^^

حداقل منم بذارید تو لیست گردش کتیبه هاتون

راستی اون چکمه هاتون که ته مپ رو دفسازه هم که تاثیر چندانی نداره بود و نبودشون؟ استاد اینجور فرمودند میشه اونارو هم بدین ما خدایی جای دوری نمیره

بلاخره ما ساده اندیشا اینجوریم این انبارا رو چند روز دیگه بیام ببرم ایشالا؟

• سلام

صبح نزدیک به ظهر همگی بخیر و شادی

چند تا لینک اوردم براتون از مهمانی های شبانه در شمال

تصویری که ملاحضه میکنید تصویری از پارتی شبانه هست که یک سری از گندم خورها با خوردن نوشابه انرژی زا به هلاکت رسیدند

در راه برگشت یک سر هم به خونه دوستمون زدیم که در رو باز نمیکرد و کلی اصرار و خواهش و پرو بازی و ...

فقط این میزان نیرو بهمون داد و ما دو راهی خونه کرد ولی خوب ما یکم پرو تشریف داشتیم

سر برگشت به خونه گفتیم از دیوار یک دید کوچیک بزنیم دیدیم پارتی هست گفتیم ما هم از این پارتی سهم ببریم

با ورود به خونه انگار همه شکه شدند و یک مقدار نیروی سنگین به هلاکت رسیدند

امیدوارم این تعداد نیروی خفت شده همون مقدار نیروی ته مانده از همرهای کتیبه زن باشه که فقط داشت خاک میخورد!

ستاد پاک سازی نیروهای ته مانده از همرها و گندم خورهای اضافی

• پلنی جدید و دیواری دیگر

اینبار دوست عزیزمون اشکان پسر قربانی تخیلات و توهمات شد

تصور و توهم جدید باب این که جنوب دف نداره!!!

فراموش کردن این که جنوب دفکوردی مثل اشکان سرلشکر داره!!!!!

این هم پلن چیف شکست خورده و ناکام

و مهمان نوازی جنوب در خاک شمال

• سلام خسته نباشید

من از روز بعد کتیبع تا الان لاگین توی سایت نداشتم

دلیلشم بچه ها میدونن البته به لقمان عزیز هم گفتم

حقیقت واسم ارزش نداشت دیگ ، وقتی قرار بود همر واس ساید بدم اونم اند گیم ی همچین حرکتی زده شد ک باعث شد دیگ دلگرمی واس ادامه نداشته باشم

اکانت از روز بعد کتیبع رو لاست بود

امیدوارم از بازی لذت ببرینX(

• سلام

من لینک ها رو کامل ندیدم و تمام اطلاعاتم در حد پست های فروم هست

الان یک سوال ذهنم رو درگیر کرده قبل از اتک اکانت اشکان پسر کیلینر زده بودن یا نه؟ سوال خیلی بزرگیه برای من وقتی یک رومن میزنه به یک مصری( دقت کنین مصریییییییییی) چطور با ۵۵ تا دونه رم زده؟؟

اصلا من میگم حرف خود اشکان درست و میخواسته همرش رو دیوار کنه و بنا ب هر دلیلی از سرور بره ولی ایا نمیشد از این همر رومن تو جای بهتر و مناسب تری استفاده کرد؟ فکر کنم همه میدونن ک تخریب نشو ترین دیوار این ورژن مصریه ک سطح ۲۰ این دیوار۶۴٪ پوینت دفاعی میده حالا بگذریم از تحلیل هایی ک راجب واندر و استحکام و اینا انجام شده ولی این یک دهکده ساده بوده بایک دیوار سطح ۲۰ نمیشد اول یک کیلینر اون دیوار رو بزنه بعد این همر رومن بخوره ب اکانت؟؟تا۶۴٪ لاست رو کمترش کنه؟

پ.ن لقمان یک تحلیل راجب دفاع با دیوار ۲۰ و بدون دیوار لطفا بزار ( البته بماند ک نیازی ب تحلیل نیست

پ.ن هر وقت دیوار شدن یک اکانت رومن رو میبینم واقعا میسوزم چون خودم رومن بازم و عاشق این نژاد اشکان جان تبریک میگم بهت بابت ساخت اون کاتاها واقعا حیف شد اکانتت دوست داشتم میموندی و همرت رو تو اندگیم میدیدم

• سلام علیکم جمیعاً.

والا تحلیل های اکسلی خوراک حقیر نیست. سایت kirilloid هست دیگه.

امروز تحلیلی در کار نیست و فقط یک آمار داریم. چون خودم شگفت زده شدم گفتم با همه شما عزیزان در میون بزارم. چون درگیری هام زیاده اصلاً نمیرسیدم بیام نمودار بکشم( با اینکه همش اتومات هست) و ببینم داستان از چه قرار هست. تا اینکه امروز به درخواست ناصر کلاه بردار که گیر داده بود بیا NW رو راه بندازیم ( بهش گفتم دوست دارم همین موضع بی طرفیم رو حفظ کنم به دلایل عدیده که برخی رو بعضی از دوستان میدونن) اومدم و یک چکی کردم ببینم اوضاع سرور از چه قرار هست.

فقط میتونم بگم که سلام کنید به NW.

نمودار اولی که میبینیم برای تاریخ 17 شهریور هست. یعنی حدود 24 روز پیش.

و حالا نمودار امروز. یعنی 11 مهر.

رسماً NW هم وارد بازی شده و به بازی گردانان NW مخصوصاً امیرحسین TRaDeR تبریک میگم.

جنوب شرق خیلی از سطحی که انتظار می رفت ضعیف تر عمل کرده و رسماً شل گرفتن بازی رو. امیدوارم محکمتر ادامه بدن. به نظرم این متای 2 به 1 که کردن آفتشون شده و جدی نگرفتن کار رو.

ولی در کل به نظرم سرور جذاب تر شد. اگر مثل نمودار 24 روز پیش بود میشد گفت کی برنده بازیه. ولی الان نمیشه. و این خیلی خوبه.

سلامت و شادکام و سربلند باشید.

ارادت در جریان است.<3

لقمان

پی نوشت: برای اکانت Ashkan psr خیلی متاسف شدم. و درست فرمودن. به بنده که گفتن حذف میکنن وقتی کاتاهاشون رو زده بودن به ناتار. همینکه اکانت تا الان مونده یعنی برای تیمش بازی کرده و قابل تقدیر هست. ان شاءالله که موفق باشن هر جا هستن. این زنگ خطری هست برای همه که مواظب باشید کی میاد روی اکانتتون و همچنین پسوردهای قدیمی رو هم عوض کنید.

• سلام

بابت حمله ای که از اکانت اشکان پسر شد بدون هماهنگی و سر خود حمله انجام شد. تبریک بابت دفاع. بابت همر قشنگت اشکان خسته نباشی. همچنان در شمال شرق هستی و این خوشحال کننده هست. در ادامه هم چندتا لینک قشنگ ببینیم :

11-Mehr-KHEFT-4-.jpeg

11-Mehr-KHEFT-1-.jpeg

11-Mehr-STARK-WALL.jpg

11-Mehr-KHEFT-2-.jpeg

11-Mehr-KHEFT-3-.jpeg

تشکر از آرگین و مسعود و باقی خفت کنندگان. تشکر از مجید و باقی دفاع کنندگان

شادزی

ماورای باورهای ما،

ماورای بودن ها و نبودن های ما

آنجا دشتی‌ست...

فراتر از همه ی تصورات راست و چپ

تو را آنجا خواهم دید.

• خوب شکر خدا یکی اومد و توضیحی داد در مورد اتک اشکان پسر ولی محمد علی جان به نظر بدون هماهنگی نبوده و قشنگ با پلن چیف اتک زده شده بود که پشت بندش چیفرها هم خورد و دیوار شد!

بابت دفاع قشنگتون هم بهتون تبریک میگم!درست پلن اتک بدون هماهنگی با پلنر ساید بود ولی خوب زده شد تبریک میگم به تیم starkبابت اتکی که گذاشتن

• خوب شکر خدا یکی اومد و توضیحی داد در مورد اتک اشکان پسر ولی محمد علی جان به نظر بدون هماهنگی نبوده و قشنگ با پلن چیف اتک زده شده بود که پشت بندش چیفرها هم خورد و دیوار شد!

بابت دفاع قشنگتون هم بهتون تبریک میگم!درست پلن اتک بدون هماهنگی با پلنر ساید بود ولی خوب زده شد تبریک میگم به تیم starkبابت اتکی که گذاشتن

درود

پلن اکانت اشکان پسر و تمامی لانچ ها (اعم از فیک و ریل) صفر تا صدش با من بود و تیم پلنری در جریان نبودن.

بابت دفاع خوبی که انجام شد به تیم اس ای تبریک میگم و از هم سایدی های عزیزم بخاطر ناموفق بودن پلن، عذرخواهی میکنم

محسن

• درود بر عزیزان فروم‌نشین ...

محسن جان این که فردین بازی درمیاری و گردن میگیری جای تحسین داره ولی این کارت دوتا باز خورد داره. یا اینکه داری جور خراب کاری و بی تجربگی بقیه رو میکشی یا ساید شمال شرق در این حد داخلش هرج و مرج که هرکس دلش بخواد هر کاری می‌کنه .(بنظرم مورد اول با توجه به شناخت من از پلیرهای شمال معقول تره)

ماشالا طرف میاد توی فروم(مخاطب خاص خودم که همه میدونن کیه) جوری ادعا می‌کنه که تریلی نمی‌کشه و بعد از گندی که زده خودشو پشت بقیه قایم می‌کنه به قول آرمان یزیدتووووو😁😁

پستی که پ.ن مخاطب خاص من توش نباشه پست نیست

پ.ن عزیزم بازم که آنالیز هات اشتباه درومد ولی بازم میگم آنالیز گرای قبل از تو سو تفاهمی بیش نبودن😂😂

پ.ن این انبار مارو کی میدی این مهرشاد ما خیلی روی حرف تو حساب کرده ایشالا که از دهن درومده این حرف🤢

پ.ن.

یک روانشناس گفت: افرادی که احساس خودبزرگ‌بینی و بی‌نظیر بودن دارند، از نوعي بيماري روحي ـ رواني رنج مي‌برند.وی به برخی ویژگی‌های دیگر افراد خودشیفته و خودبزرگ‌بین اشاره کرد و گفت: از جمله بارزترين ويژ‌گي‌هاي اين افراد، حساسیت زیاد نسبت به انتقاد و نیاز عمیق به تحسین شدن از جانب دیگران و همواره خود را مستحق برخورد ویژه می‌دانند

پایدار باشید

Avenger team

• تبریک میگم بهت محسن جان بابت پلن قشنگت البته نمیدونم حقیقتا حرکت و پلن خودت بوده یا به قول علیرضا عزیز فردین بازی دراوردی!!

اگه پلن خودت بوده خیلی عالی بود واگه کنار چند پلنر خوب باشی میتونی پلنر عالی بشی و مشخصه تاره کاری و داری کپی برداری میکنی ولی اصول اولیه این پلن رو رعایت نکردی شاید هم بهت نگفته بودن اصول اولیه این مدل پلن چیه!!!البته بعید میدونم مال تو باشه و احساسم میگه داری گردن میگیری و فردین بازی درمیاری،دوره فردین و فردین بازی گذشته دوست عزیز!!!

البته این معرفت و مرامت رو میرسونه و از خیلی ها این رو درموردت شنیدم و بهم ثابت شد!!!

موفق باشی عزیز

• سلام

صبح بخیر

یک خفت دیگه از دوستان عزیزمان در neالبته حتما ته مانده همر کتببه بوده

یا شاید هم اشتباهی اونجا داشت خاک میخورد و اصلا اهمیتی نداره!!

;););)<X<X<X