Posts by JAVID

درود

دیشب اتک بر روی یکی از اکانتهامون داشتیم که بخوبی دفاع شد و تیم مهاجم لینک هم نگرفت. البته این سبک اتک دادن عجیب هم هست!

و 7 موج بصورت عکس زیر

و همچنین

و 7 موج به صورت عکس زیر

و اتک های ما تخریب کپ 15 کراپی از شمال غرب

و یه چیف ریز از اکانت پارتیزان ^^

تشکر از همه بچه های شمال شرق

خصوصا نیما و ادریس

با سلام،
    جو فروم این چند روزه به شکلی بود که هرکسی وارد می شد باید با همون فرمون ادامه میداد، پس تصمیم گرفتم با وجود علاقم به فروم چیزی ننویسم

محمد جان در جواب پست شما لازم هست چند مورد خدمتتون بگم:

چند تا پست از بچه های شمال غرب دیدم در مورد اینکه با کلمه مزدور مشکل داشتند و این موضوع باعث رنجششون شده

قطعا این اتفاق بخاطر صحبت ها و رفتارهای پلیرهای خودتون هست

وقتی ساید شما ادعا میکنه میخواد شمال شرق را بزنه بخاطر مولتی بازی و بخاطر بات و این در حالی هست که جنوب شرق هم به همون اندازه بلکه هم بیشتر هم مولتی داره هم بات و کاری هم به جنوب شرق نداره این میشه مزدور یک ساید دیگه؛

پیشنهاد میکنم پرچم مسخره مبارزه با مولتی و بات را بگذارید کنار و خیلی ساده بگید اقا دوست داریم شمال شرقو بزنیم. حال نمیکنیم جنوب شرقو بزنیم

اینطوری خیلی بهتره

مورد بعدی اینکه تهدید آخرتو خیلی دوست داشتم. صادقانه بگم واندر 100 کردن برای مایی که سابقه 100 کردنش را زیاد دیدیم هیچ ارزشی نداره. قطعا برای شما هدفه؛ ولی برای ما فقط بازی جنگی تو این سرور مهمه

ما اومدیم یک بازی زد و خورد داشته باشیم. جنبه اتک خورمون هم بالاست. شما فقط بزنش باش . شما بذار رو تروریست مد. بذار رو خفن مود اصلا.

دفعه بعدی چهار تا لینک بذار بعد بیا تهدید بکن

با احترام

چند تا لینک هم از دیروز و امروز تقدیمتون میکنم

5 تا چیف اکانت های حریف

خسته نباشید به بچه های خوب ساید و تیم هجوم

دو مورد هم خفت داشتیم و یک دفاع

دم همگی گرم

دفاع شدن اکانت got you

پ.ن: ادریس هر روز صبح زود باید پیامتو ببینم ;)

هومن جان سلام

خودت هم میدونی صحبت من و شما چقدر صادقانه و مخلصانه بوده و هیچ زیر و رویی از طرف من کشیده نشده.

تلفنی هم خدمتت گفتم اتحاد قبلی اکانت نامبر وان و اتحاد فعلی NE TeamS جز اتحادهای سایدی که دست ما باشه نیست. این را اینجا هم میگم چون دیدم یکسری از دوستان همسایدی خودم هم میگن چرا اکانت را نمیفرستید بیرون اتحاد؟! در صورتیکه اتحاد اون اکانت دست ما نیست.

صحبتهای چندین باره من با پلیر اون اکانت همه چی اوکی بوده.

هنوز هم اعتقادم همینه و دیفالت باید حذف بشه و همچنان روی این مسئله داره صحبت میشه.

منتها در ایام عید یک سمتش من خیلی وقتها نبودم یک سمتش پلیر اکانت نبود برای همین این موضوع طولانی شده. تلفنی هم خدمت گفتم اگر در جریان عادی ساید بود این مسئله زودتر حل میشد.

بنظر بنده این گره با صحبت کردن حل خواهد شد.

ولی متاسفانه با چیزی که الان دیدم باید این حقیقت رو پذیرفت که شمال شرق کاملا زیر توافقاتش زد و این خیلی برای من ناراحت کنندس.

بنابر این بر خلاف میل باطنیم باید بگم که از این پس در مقابل ساید شمال شرق ما هیچ حد و مرزی برای بازی قائل نخواهیم بود.

هومن جان شما هر تصمیمی برای سایدت میتونی بگیری

من هم بهت کاملا حق میدم با جریاناتی که اتفاق افتاده ناراحت باشی

هر سبک بازی ای که شما در ادامه انتخاب بکنی، ما هم پس از صفر کردن دیفالت؛ با شما همراهی خواهیم داشت.

پ.ن:جاوید جان بنده هیچ شکی در صداقت شما ندارم برادر ولی متاسفانه گویا برخی از دوستان شما از صداقت شما سو استفاده کردن و با ۱۰ روز زمان خریدن باعث تثبیت جایگاه اون اکانت در اون منطقه شدن.

امیدوارم اینطور که شما میگی نباشه. موضع ما هر چه بوده همچنان هم هست و خواهد بود.

ارادت

درود به همگی

جاوید جان در عجبم که تحلیل گر های ساید شما خیلی ریزبینانه رد و بدل نشدن اتک بین دو ساید ضربدریو +-و-+ رو متا تشخیص میدن، بعدش اتک ندادن دو ساید ضربدری ++و-- رو حسن غیر همجواری قلمداد میکنن و راجب عدم درگیری دو ساید غربی نظری ندارن... مرحبا به این هوش، احسنت به این ذکاوت

فرهاد جان صحبت از متا شد شما چرا اینقدر عصبانی شدی! مثبت منفی کردی! باتری به باتری!

خیلی سادست برادر من؛ شما و شمال غرب در یک جهت دارید حرکت میکنید. حالا برای این موضوع صحبت کلامی نشده. ولی تو عملی اتفاق افتاده! چه صحبت بشه چه نشه هیچ تغییری در جریان سرور اتفاق نمیافته.

اینکه شما انتظار داری شمال شرقی که با دو ساید درگیری داره بیاد با ساید سوم هم درگیر بشه انتظارات ما را هم بالا میبره که جنوب شرق هم بیاد با سایدهای دیگه هم درگیر بشه. فعلا که خبری نیست!

راجع به عدم درگیری دو ساید غربی هم کاملا مشخصه! توافقی هست که شده. چرا من باید نظر بدم؟ شما نظری داری بفرمایید.

و بیشتر در عجبم که شما وقت داری که نظرات فرومیتونو به عنوان نماینده رسمی ساید شمال شرق تو فروم مطرح کنی ولی یک هفته دنبال 1ک کاتا واسه اون جریان که میدونی میگردی...مرحبا به این درایت،احسنت به این مدیریت.

این موضوع در فروم مطرح نشده و توافقی هست که بین دو ساید در حال اجرا هست و با هومن صحبت هایی کردم و تمایلی به باز کردن این بحث تو فروم ندارم.

خفت خیلی قشنگی بود تا به اینجا خفن ترینش بود تبریک به مهاجم

ولی از اون همر استفاده های بهتری شده تا زدن 4 تا ببر و 6 تا خرس

این راه ادامه دارد .....

امروز چیف از اکانت loot را داشتیم فکر کنم حداقل 8ک رعد داشت این دهکده

تشکر از بچه های خوب هجوم

و همچنین دفاع خوبی در یکی از اکانتهای خوبی داشتیم . تبریک به مهاجم و تیم دفاعی . 2200 تا کاتا در این پلن دیوار شد.

پ.ن:

با سلام

ظاهرا در پست قبلی عکس ها لود نشده خواهشا پست قبلی پاک بشه مجدد ارسال میکنم

در ابتدا همه دوستانم در ساید شمال شرق را دعوت به آرامش میکنم. خواهشا هر پستی میخواهید بگذارید به یک روز بعد موکول کنید که به دور از هیجانات و تصمیمات عجولانه باشه.

وقتی عکس پایین به عنوان خفت توسط پلیر های حریفمون تو فروم گذاشته میشه تصور غلط ایجاد میکنه که ببین پایین چه خبره!!

منابع که غارت نشد! اون 46 تا سواره ذوق داشت یا 1 دونه کاتا!!!

انقدر درگیری تو این سرور و زمان مزخرفش که تو ایام عید هست زیاد هست که واقعا وقت فروم نویسی نیست وگرنه ما هم بلدیم از هر در بی دری براتون عکس بگذاریم

چیف اکانت سورنا فکر کنم دومین باری بود که چیف میشه که اولین چیف اصلا فروم نشد

دو تا دیوار هم تقدیم دوستان شمال شرقی که در جریان اتفاقات نیستند.

ما اکانت هامون رو قرار نیست از اتحاد ان ای ببریم بیرون کسی ناراحته جمع کنه از ان ای بره

اول سرور میگفتید متا با اس دبل الان میگید اس ای

با اس ای متا باشیم بهمون دف بدن به شما فشار سنگینی وارد میشه?

الان حس نمیکنی خودتون بازیچه ساید ما و اس ای شدین?

ادریس جان یکی اومد گفت شما مزدور ساید اس ای هستی. مگه اشتباه؟!

انقدر فشار نداره این موضوع

اولاً اونی که در مورد متا با اس دبل حرف زد ما نبودیم مملی گفت

دوما قرار نیست شما برای ما متا را تعریف بکنی؟ مگه متا به حرفشه؟ 2 تا لینک از زدن اس ای بذار فروم. اصلا ولش دو تا جاسوسی از اس ای بذار تو فروم!

اکانتهاتون را از اتحاد ان ای ببرید بیرون! یعنی این همه ادعا برای داشتن بازی کثیفتون

با احترام شما را اندازه این حرفها نمیبینیم که بخواهی برای ان ای تصمیم بگیری یا حتی شخم بزنی!

با سلام

در ابتدا همه دوستانم در ساید شمال شرق را دعوت به آرامش میکنم. خواهشا هر پستی میخواهید بگذارید به یک روز بعد موکول کنید که به دور از هیجانات و تصمیمات عجولانه باشه.

وقتی عکس پایین به عنوان خفت توسط پلیر های حریفمون تو فروم گذاشته میشه تصور غلط ایجاد میکنه که ببین پایین چه خبره!!

forum.speedtra.com/index.php?attachment/8157/

منابع که غارت نشد! اون 48 تا سواره ذوق داشت یا 1 دونه کاتا!!!

انقدر درگیری تو این سرور و زمان مزخرفش که تو ایام عید هست زیاد هست که واقعا وقت فروم نویسی نیست وگرنه ما هم بلدیم از هر در بی دری براتون عکس بگذاریم

forum.speedtra.com/index.php?attachment/8155/

چیف اکانت سورنا فکر کنم دومین باری بود که چیف میشه که اولین چیف اصلا فروم نشد

forum.speedtra.com/index.php?attachment/8156/

forum.speedtra.com/index.php?attachment/8154/

دو تا دیوار هم تقدیم دوستان شمال شرقی که در جریان اتفاقات نیستند.

ما اکانت هامون رو قرار نیست از اتحاد ان ای ببریم بیرون کسی ناراحته جمع کنه از ان ای بره

اول سرور میگفتید متا با اس دبل الان میگید اس ای

با اس ای متا باشیم بهمون دف بدن به شما فشار سنگینی وارد میشه?

الان حس نمیکنی خودتون بازیچه ساید ما و اس ای شدین?

ادریس جان یکی اومد گفت شما مزدور ساید اس ای هستی. مگه اشتباه؟!

انقدر فشار نداره این موضوع

اولاً اونی که در مورد متا با اس دبل حرف زد ما نبودیم مملی گفت

دوما قرار نیست شما برای ما متا را تعریف بکنی؟ مگه متا به حرفشه؟ 2 تا لینک از زدن اس ای بذار فروم. اصلا ولش دو تا جاسوسی از اس ای بذار تو فروم!

اکانتهاتون را از اتحاد ان ای ببرید بیرون! یعنی این همه ادعا برای داشتن بازی کثیفتون

با احترام شما را اندازه این حرفها نمیبینیم که بخواهی برای ان ای تصمیم بگیری یا حتی شخم بزنی!

ادی جان سلام

عکس اول شما کاملا گویا این موضوع هست که این سیستم مشکل داره و بنظر من هم خیلی ابتدایی فکر شده!!

فقط چون یه مورد توی صحبت های اینجا اشتباه بود خواستم اصلاحش بکنم تا تاثیر کلام شما بیشتر بشه

10 تا اکانتی که هر کدوم 10 تا رید رفتند را شما نمیتونی غارت بکنی چون نوشتند فقط تولید را میتونی غارت بکنی

ولی راه دور زدن هم میشه شما بجای اینکه بیایی 10 تا همر درست بکنی رو اکانتت میایی 10 تا اکانت رجیستر میکنی (با وی پی اس هیچ مشکلی هم از نظر قوانین نداره) و به همین سادگی از 100 تا مولتی هم استفاده میکنی

تمام این آپدیت ها برای اینه که جلوی مولتی بازی گرفته بشه ولی بنظر من کسانی هم که دارند پاک بازی میکنند هم متضرر میشند حتی بیشتر

ارادت

فرهاد جان سلام و ارادت

ارادت

فرهاد جان بحث 1 خونه و 14 خونه نیست

دو مورد متفاوت هست اینجا

اولین اکانتی که ده دوم میزنه از اس ای هست 14 خونه تو ان ای اکانت هون

بعد مقایسه میشه با اکانت مصری روز 4 بازی 1 خونه ای اس ای!

کار بدی نیست عرض کردم خدمتتون منافاتی با قرارداد بینمون نداره. منظور من 10 برابر بیشتر هست. الان هم من به هومن پیام خواهم داد و این قضیه مشخص میشه و در فروم اعلام میشه.

در مورد پیام های محمد هم که خب کری خونی جزئی از جذابیت های بازی هست. ولی سکان کشتی خیلی راحت به سمت دیگه میتونه بچرخه میتونه هم نچرخه :);)

محمد پلیر سایدی هست و در جهت تفکرات و تصمیمات سایدی حرکت میکنه

ارادت

جاوید عزیزم سلام

بله در‌جریانم.

قضیه کاملا دو طرفه هستش.

هومن جان اگر نیت حل کردن قضیه نبود من اصلا پیام نمیدادم.

الان پلیر شما اولین کانت دوم سرور را میزنه اونم 14 خونه تو ان ای مقایسه میشه با کپ 15 گندمی 1 خونه ای تو اس ای!!!!

هومن جان اصلا صحبت من را تهدید برداشت نکن. تهدید بیشتر پوچ و تهی هست من کاملا عملی خواهم کرد. ساید ما شروع کننده نیست ولی تمام کننده خوبی خواهد بود.

شما بعنوان رقیب قابل ستایش هستی و احترام خاصی برای شما قائل هستم. تمایلم هم بازی زیبا در کنار شما هست بنابراین من در این زمینه هم پیش قدم خواهم شد و به شما پیام خواهم داد و چهارچوب ها و پیشنهادات شما را در این زمینه خواهم شنید.

ارادت

هومن عزیز سلام

هومن جان میخواستم بدونم شما بعنوان لیدر جنوب شرق در جریان این اکانت هستی دیگه؟ و مورد تایید شما هم هست ؟

کاری هم به توافق بازی کثیف و سالم ندارم چون هیچ مفادی از اون قرارداد نقض نشده. ولی همونطور که مانی عزیز هم گفت خیلی از مسائل و لذت های بازی مثل دفکوردی و ... با این کار گرفته میشه.

اگر شما مخالف این حرکت هستید که خب راه برگشتش را بهتر از هر کسی میدونی. و قائله همینجا تمام میشه

اگر موافق هستی که از همینجا اعلام میکنم شمال شرق هر گونه حرکت های اینچنینی را با 10 برابر بدتر پاسخ میده هم در ساید شما هم در ساید متا و دوستتون. الان میگم که گله ای نباشه. همه با هم در کنار هم در سایدهای شما

منتظر پاسخ شما دوست عزیز هستم.

با سلام خدمت همگی

امیدوارم سرور جذابی پیش رو داشته باشیم

با تشکر از مملی و یوسف عزیز بابت پست هاشون در مورد بازی پاک و سالم

بنده هم از طرف ساید شمال شرق با مواردی که این دو دوست عزیز فرمودند موافق هستم و شمال شرق به موارد عنوان شده در مقابل سایدهایی که موافق بازی پاک هستند، پایبند خواهد بود.

ادریس عزیز سبز شدن ناتار به نمودار رشد جمعیت ساید مربوطه و با توجه به اکانت بیشتر در ساید شمال شرق ناتار با جمعیت بیشتری در این ساید وجود داره. احتمالا همین قضیه در مورد جنوب شرق هم هست که میتوانید بررسی کنید. تبانی با ادمین!!!!

با سلام خدمت دوستان عزیز

حقیقت برای سرور پیش رو برنامه ریزی کاملی را داشتیم و قرار بر این بود که تیم برادرز با اضافه کردن چند بازیکن شاخص و مهم در ساید شمال شرق با قدرتمندترین حالت ممکن ثبت نام بکنه. متاسفانه با شرایط و مشکلات پیش آمده، عدم حضور تیم های مورد انتظار ما در ساید مقابل و خلوت بودن سرور، تیم ما هم از امروز انصراف خودشو از بازی در این سرور اعلام میکنه .

تا روز شروع سرور در خدمت دوستان برای انجام امور سایدی که قبول کردم هستم و بعد از آن آرزومند سرور خوب برای دوستانی که قصد بازی دارند هستم.

ارادت

جاوید

سلام دوستان عزیز

جسارتا بنده هم نظر خودم را در این باره بدم

بنظرم برای بحث مولتی فعل خواستن صرف کردن فایده نداره. چیزی هست به اسم عدم اعتماد. شما وقتی بدون مولتی میایی این تو ذهنت هست که ممکنه فلان ساید داره مولتی میزنه ناخودآگاه برای اینکه کم نیاری شما هم به سمت مولتی بازی خواهی رفت.

تو تراوین بحث مقایسه ای هست همر رنک فلان و غیره . بنابراین یا همه باید مولتی بازی نکنند یا کسی که مولتی بازی نکنه زیاد تو چشم نمیاد. میشه نوبی که مملی گفت.

بحث تیکت بنظرم بی فایدست. اول حرف و حدیثه.

این بحث من اصلا دخالت در امور مدیریتی نیست. ولی بحث مبارزه با مولتی فقط و فقط از سمت ادمین امکان پذیره. مولتی اکانت تعریفش سادست اکانتی که مرتب غارت میشه و منابع از دست میده.

بنابراین خیلی ساده مولتی اکانتها توسط ادمین قابل شناسایی هست.

بحث بات هم بنظرم میشه براش راهکارهایی ارائه داد و باتها از کار افتاد.

اتفاقی که تا الان نیفتاده چون برای ادمین نمیصرفه سروری بدون مولتی باشه. مولتی خرج داره که اگر نباشه یعنی هزینه های سرور برای ادمین در نمیاد.

خلاصش اینه که بحث مبارزه با مولتی بازی کاری نیست که ما بخواییم انجام بدیم. خیلی راحت توسط ادمین قابل پیگیری هست. حالا اینکه گلد گرون بشه راهکار خوبیه و پلیر تمایل به بازی کردن داره یا نه! این معلوم نیست

نه پرهام جان

حرف من چیز دیگه ای هست

دلیل برد سرورها فقط و فقط زمان هست

سرورهایی که ما بردیم وقت بیشتری برای سرور گذاشته شده

سرورهایی هم که باختیم حریف وقت بیشتری برای سرور گذاشته

این سرور هم شما و متای شما وقت بیشتری نسبت به شمال شرق گذاشته

وگرنه ما هم راه بردن را بلدیم (نوب نیستیم اگر خدا قبول بکنه)

اولا سن بالا خجالت نداره

دوما به شخصی که میاد برد را تبریک میگه نمیگم جنبه باخت نداری!!

بدلیل مشکلات شخصی هر موقع میاییم تو سرور بصورت تیمی ظاهر میشیم و وقت هم خیلی برای سرور میگذاریم. سرور گذشته هر ساعتی که ممد توشی شیفت بود ما دیوارش کردیم.

این سرور هم واقعا نمیتونستم وقت بگذارم فقط در حد تایمی که بودم برای ساید دفاع ساختم. حتی دفاع هم خود بچه های ساید ارسال میکردند

هر سروری که تیم ما بود، حرفهایی برای گفتن داشتیم.انشالله سرور بعدی اگر شد میرسیم خدمتتون :) میمونه یه پدرام دراکولا که خداییش نمیدونم کدوم جاویدی را زده که فکر میکنه منم!;)

بده دیدم عرفان ناراحت شد از اینکه اکانت ندارم اومدم یه دف ساز دست گرفتم!!

پرهام گرین خیلی دوست داری شلوغ بکنی که شمال شرق همه پلیرهاشون بودند

ولی واقعیت اینه که خیلی ها نبودند کسانی هم که بودند پی مشغله زندگیشون بودند.

حالت دومش هم اینه که همه بودند. ما نوب که باختیم

دوستان هم دو سرور به همین نوبها باختند! شما که دایره لغاتت زیاده تو تراوین بگو بدونیم به شخصی که به نوب ببازه نوب میگن یا سوپر نوب یا ...؟!

والا من درجریان فتوحات شما نبودم سرور های که توی اسپیدترابودم اینها هستند:

سرور یک ایکس که با امرداد بودم بازم اس ای حاکم مطلق بازی بود

سرور بعدش که بنابه مشکلات سرور کل اس ای مجبور به حذف شد

سرور بعدش که من کلا دفاع بودم بله شما بردید اونم روی اشتباهاتی که انجام شد نه سر برتری خودتون،مبارکتون باشه!

سرور قبل هم که خودم شخصا چندین واندرزن داشتم با اکانتhivهم خدمت شما بودم neهیچ حرفی برای گفتن نداشت!امیدوارم سرور دوباره شروع بشه تا خودتون متوجه ماجرا بشید!!!

سلام کسری جان

ببخشید میون کلامتون دو تا مسئله هم برام پیش اومد

سروری که اس ای مجبور به حذف شد دقیقا میشه بگی کدوم مشکلات سرور؟! باگ منظورته دیگه! اون سرور بیشتر باگ داشت یا سرور ناتمام؟! (بهانه های الکی)

سرور بعدترش که شما فقط دفاع بودی احیانا همون سروری نبود که توتال بودی؟! ادعات گوش فلک را هم کر کرده بود؟

سرور ناتمام هم چهار تا کتیبه زدید فکر کردی سرور را بردید؟! اون سرور واندر زنی دیستروی شد از NE?واندرزنی چیف شد؟!

شما 2به 1 و 3 به 1 را وقتی شمال شرق کامل بود باختید بعد یه سرور 5ایکس با متا اومدی از دو سایدی که 8 تا پلیر فعال نداشته بردی شیر شدی؟!

برد این سرور را هم به ساید و متای برنده تبریک میگم چه جدی چه فان برد شیرینست. این سرور تیم برادرز به دلیل مشغله بالا شرکت نکرد و سرعت بالا برای پیرمردهای 40 ساله ای مثل من مناسب نیست. یک اکانت دف ساز دست بنده بود که روزی نیم ساعت لاگین میکردم و برای دوستان و ساید دفاع میساختم. شرمنده دوستانی شدم که برای ساید وقت گذاشتند و زحمت کشیدند انشالله سرور های آینده با وقت بیشتر حضور قدرتمندتری خواهیم داشت.

امیدوارم دوستان تفاوت بازی و واقعیت را درک بکنند و اگر کل کلی هم صورت میگیره با رعایت ادب و احترام باشه. استفاده از هر کلمه ای برای این بازی بی ارزش مناسب نیست خصوصا شما جناب حسین فستر عزیز!! شرف و مردانگی ما به کلام و متون بدور از ادب شما بستگی نداره

ارادت

سرور باز شد بیا پیش خودم با هم میریم به جنگ ne اینها فقط جز ادعا و حرف پوچ زدن هیچی بلدن نیستن ... کارشون همینه اگر خوب بودن که من داخل ne میموندم هنوز حرف های ۱۰ ساله هر سرور میان تکرار میکنن مال ال کردیم ما بل کردیم شما اگر بازیکنی کل تیمت بردار بیا مردونه بازی کن جلوی بقیع تیم های بجای اینکه فرار کنی بعد بیای تو فروم بگی ما اینجوری بودیم اونجوری بودی تیمت که هیچ خودت اگر بازیکن بودی تا الان تیمت جمع کرده بودی اومده بودین درخواست راه اندازی ادامه سرور میدادین پس خاله بازیتون خوش باشین متاسفانه من از شما نه از تیم ne هیچ چیزی جز ترس برای ادامه سرور نمیبینم خوش باشید با چادر گل گلی هاتون اگر چادر هم کم اوردین براتون بفرستم ... یه وقت نترسی اقای جاوید خان... :(:S

نکشیمون سامورایی :D

حسین جون عصر یخبندان میبینی؟! سرتو کردی تو برف.

ما فرار کردیم!! همه شمال شرق که تا اخرین لحظه سرور بودند در خدمتتون. حلالش باشه جنس خوبی بهت داده

بذار از دو سرور پی در پی برات بگم

سرور اول سروری بود که جنوب شرق به بهانه باگ سرور زدن به چاک. ما اگر دنبال بهانه برای این حرفها بودیم که سرور قبل بیشترین باگ تاریخ اسپیدترا بود. ولی موندیم به دو دلیل 1- برنده بودیم دلیلی بر فرار نداشتیم 2- اگر هم میباختیم مردونه میباختیم مثل شما که اون سرور چادر گل گلیتو سر کردی و فرار کردی نمیکردیم! چادرتو نگه دار پیش خودت لازمت میشه

سرور بعدی هم درس عبرت بود برای ج .ش که متاسفانه کمترین بهره را برد. وقتی بیگ همر سرور با 29 ک کاتا بخوره به واندر و واندر 1 لول هم پایین نیاد باید متوجه بشید که چه عواملی باعث برد ما میشه منتها افتادی فروم دنبال افتخارات نداشتت میگردی و فکر میکنی چهار تا کتیبه تضمین کننده بردت هست. ارمان جان شما دنبال افتخارات امیرحسین میگشتی؟! هر کی دیگه این حرف را میزد برام منطقی تر بود ولی شما نه.

الانم میخوام یه موردی بهت بگم بین خودم و خودت بمونه. اونی که سرور را فریز کرد مملی خیر ندیده بود. زهر خودشو ریخت. همه فکر میکنن مهدی بوده ولی ممل بود. الانم انتی فریزش با مملیه. قراره سرور را 5 دقیقه مونده به 100 شدن واندر شمال شرق باز بکنه فقط سر تاریخش با مهدی اختلاف دارند.

پ.ن : حسین جون زحمت کشیدی تا اینجا اومدی یه سوال تخصصی هم ازت بپرسم. من تصمیم دارم یه کتیبه احمق بندازم رو نان کپم و چیفش بکنم که تاثیرش عوض بشه. شما که تجربه ی این کارو داری جوابه دیگه؟!

پ.ن : عرفان ازت ناراحتم من تو را دعوت میکنم بیایی شمال شرق تو مجوز منو تو فروم باطل میکنی؟!

پ.ن: ایلیا تو با عرفان حرف بزن موضع جفتمون ضعیف کردن شمال شرقه که. نمیدونم چرا اینجوری میکنه:(

پ.ن: یاد اقا مازیار افتادم امروز. امیدوارم هر جا هست سالم و تندرست باشه