Posts by Kasra.king

دوست عزیز یه لحظه یاد قدیم کردی خواهشا بگو کدوم سرور من یادم نمیاد کسانی که واندر سایدشون حالا به هر دلیلی زده شده باشه از خجالت حذف کنند؟؟؟

من میشناسمت حاج علی بازیتم دیدم البته اگه همون ساتین ای ار باشی مثل همیشه زود قضاوت میکنی و سایدت رو به چالش میکشی!!!!

شما فکر کن یه درصد ساید اس ای رو بتونی تحریک کنی خخخخ به حدی پلیر با تجریه توی سرور هست که فکرشو نمیتونی بکنی بقول معروف پیرمرد زیاده توی جنوب البته باتجربه اش!!!

درضمن دوست عزیز تا قبل روشن نشدن قضیه سایدتون لطف کنید به کسی یا سایدی تهمت نزنید

ما نه وقت این کارا رو داریم نه اصلا از این کارا خوشمون میاد و نه زیرابی میریم مثل بعضیا

درجواب نامه من به یکی از لیدرهاتون اومد که بچه های ساید خوششون نیومد کتیبه یک ساید دیگه رو زدید واسه همین بهشون دادند

خوب حتما بچه های سایدتون خوششون نیومده زیرابی رفتید و در امانت خیانت کردید دست به خودکشی زدند مثل خودکشی پنگوئن ها خخخخخ

راستی عزیز کلاس اموزشی گذاشتی خبرمون کن بیاییم شرکت کنیم شاید همچین اتفاقی افتاد از خجالت اب بشیم

😅😅😅😅😅😅

یوسف جان غم اخرت باشه

مارو در غم خودت شریک بدون

یا حق

سلام

من این سرور فکر کنم کلا فروم نیومدم ولی حرکت زدن واندر در ساید دیگه نه منو سوپرایز کرد نه تیم توانمند اس ای رو

ولی با این حال تبریک میگم به تیم ان ای بابت اجرای پلن چیف واندر اس ای

ایرج جان این بازی کشتی نیست که رقص پا کنی بری از پشت حریف دربیایی

این بازی بازی سیاست هست

شما واندر زدی گرفتی دمت گرم ایا میتونی نگهش داری ؟؟؟ایا فکر نکردید شاید اس ای خودش تمایل به زدن واندر نداشت با این که دور واندر ده زده بودو پر کرده بود؟؟

منم کلاسیک بازم شاید سن تراوینیم بیشتر نباشه کمتر از شما نیست! تجربه همچین پلنی رو هم داشتم و بلدم چطور از این پلن شما برای ساید اس ای استفاده کنم

فعلا شما فکر کن اون واندر رو گرفتید

ما هم میگیم گرفتید

میلاد فکر کنم باید باشی

خوش اومدی عزیز

یوسف جان تیم امرداد در این سرور حضور نداره درسته منم با اشکان قبل سرور صحبت کرده بودم ودلایل خوبی داشت

ولی خوب یک سری مثل من سالها دوربودن از بازی ولی بنا به رفاقتی که داشتیم جمع شدیم و البته یک سری پلیر نه تیم یک سری پلیر از مجموعه امرداد کنار هم هستیم

جالب بود من حتی به پلیرهای جنوب غرب هم خبر دادم احتمالا یک سری پلیر قدیمی جنوب غرب هم تشریف میارن توی بازی

ان دبلیو هم احتمالا یک سری از سه ایکس بیان

خوشحالم که این سرور هم روبروی هم هستیم محمدعلی

امیدوارم همه از این بازی لذت ببریم

خوشحال میشم این سرور رو کنار دوستان خوبم بازی کنم.

ان ای تاجایی که من خبر دارم بچه های اریامهر،و یک سری از بچه های ان ای اسپید سه ایکس قرار برن که احتمال اومدن مازیار و تیمش هم هست

ولی تکلیف ان دبلیو مشخص نیست

شاید کارو و تیمش باشند شاید هم بچه های فارماشین

سلام

دوست عزیز یک سری از پلیرهای تیم امرداد نه تیمی بلکه جداگانه اعلام امادگی کردن

حالا تصمیم مال اشکان هست که ایا تیم بیاییم یا نه

من خودم این سرور با یک تیم پنج یا شیش نفره توی یکی از سایدها رجستر خواهم کرد حالا احتمال داره تعداد پلیرهام زیادتر هم بشه

سلام

اول از همه تبریک میگم به تیم امرداد بابت بردشون توی بازی

من اولین سروری بودکه با تیم امرداد بازی کردم.همکاری تیمی تیم امرداد رو توی هیچ تیمی ندیده بودم تبریک میگم اشکان جان بابت تیم خوبی که داری

من این سرور به اصرار دوستم مهدی بعد از گذشت بیست و چند روز از بازی به تیم fire hideاضافه شدم و بعد از چند روز اسم اکانت به کماندار تغییر کرد

نمیدونم اگه بعد از تنهاشدن روی اکانت

و تایم کمی که داشتم تونستم برای تیم مفید باشم یا نه ولی تاجایی که تونستم بازی رو ادامه دادم از صالح عزیز که لطف کرد و شبها اکانت من رو با محمد عزیز (اکانت riki)مدیریت کرد تا لاست ندم تشکر میکنم

از دوستان عزیزم تشکر میکنم که با حضور سبزشون بازی رو برای ما شیرین کردن

اشکان عزیز

ماهان همبازی قدیمی خودم

بهنام عزیز دوست قدیمی

اشکان سرلشکر

محمد عزیز

احسان گل

کسری عزیز که بعد سال ها دوباره دیدمش

از تیم روبرو

مازیار گل دوست دوران قدیم

ایدین عزیز که هرگز کل کل هاش بامن توی فروم سال های دور یادم نمیره و واسطه شدن محسن جوریاس

مجید عزیز اکانت اریامهر

پیام و مانی عزیز

مهدی قندیل عزیز هروقت اسمش میاد لانچ های بینظیرش توی سرور های دو ایکس قدیم یادم می افته

موفق و سربلند باشید

Kasra no.1

با سلام خدمت همه دوستان

فکر کنم عاقبت این بحث به جاهای باریک کشیده میشه

پس بهتره چیزهایی که شاید لحظه ای از یادمون رفت رو دوباره مرور کنیم

ما داریم تراوین بازی میکنیم اینجا همه چه دوست چه رقیب باهم داریم از بازی لذت میبریم حالا شایداز فرط عصبانیت یا خستگی حرف های میزنیم در نتیجه جوابش رو هم میگیریم

تیم امرداد باقدرت و سیاست بازی کرد نتیجه بازی زیبای خودش رو گرفت

تیم شمال شرق هم متاو هم رقیب خوبی بود البته اگه وارد جنگ داخلی نمیشد بازی زیباتر هم میشد

حالا به هر حال بازی داره کم کم تموم میشه

به قول دوست عزیزمون مازیار بهتره نبش قبر نکنیم

اگه تیمی ادعا داره که بهتره ،میتونه برای سرور جدید حریف طلب کنه و بجای کل کل ها و ادعا کردن ها، خودش رو نشون بده

به قول اشکان جواب های، هوی هست

پس اگه خیلی ادعا دارید توی بازی خودتون نشون بدید همه بلدن حرف بزنند ولی مسله اینه که کی میتونه انجام بده

در اخر هم یادمون نره ما دوستیم و این بازی فقط برای دورهم بودن هست و لذت بردن

به امیدروزهای بهتر

کسری کماندار

سلام و بدرود مازیارجان

خیلی سال پیش روبروی هم بودیم قبل سرور گفته بودن که برم ان ای و کنار دوستان باشم ولی قسمت نبود کنار هم باشیم

درسته دیر اومدم توی بازی

وسط بازی هم دست تنها شدم و نتونستم هیچ کمکی به تیم امرداد بکنم از این رو شرمنده اشکان و بهنام هستم

امیدوارم سرور دو ایکس با قدرت بیایین

و کاستی های که اینجا بود رو اونجا جبران کنی

با تشکر

Kasra no.1

King teutansقدیم

والا من که توی یک ایکس کلا میخوابم مشکلی هم ندارم شکر خدا

شما بخوای پنجاه ایکس یا پونصد ایکس بازی کنی باید چهار نفر دیگه رو استخدام کنی همزمان باهات بیدار باشن و کشیک بدن

ما هم نگفتیم حتما بیایین

البته بیایین هم خوشحال میشیم

کسی نگفته واسه بیکارهاست یکی مثل خود من حدود هیجده ساعت سرکارم کلا شیش ساعت شبا سرم خلوت میشه که میخوابم

درضمن داداش بازی واسه بازی کردن و تفریح هست درسته میگن جدی بازی کن ولی نباید بازی رو با دنیای واقعی اشتباه بگیری ما جمع میشیم بازی کنیم تفریح کنیم لذت ببریم نه این که حرص بخوریم و ...

جدی بازی کن ولی بازی رو جدی نگیر

تفاوت سرور یک ایکس با دو ایکس چیه میشه بگید؟

یک ایکس حدود سیصد روز طول میکشه سرعتش خیلی کمه

دو ایکس حدود دویست روز یا دویست و پنجاه روز سرعت متعادل

سه ایکس حدود صد روز الی صدو بیست روز

خوب الان یک ایکس ران شد پلی دادید

خیلی ها دوست دارن دو ایکس ران بشه و به یاد قدیم و سرورهای مقدماتی بازی کنند.

یک ایکس باز ها مطمعنا تا یک ایکس تموم نشه نمیان یک ایکس

سرور فقط بدون بات

منم شاغلم از صبح زود تا نصف شب سرکارم

کسی که فکر میکنه چون شاغل هست نمیتونه و باید بات باشه اصلا بازی بلد نیست

من یه رفیق داشتم توی خود سه ایکس حدود صدوپنجاه تا مولتی ساخت بات اصلا به درد نمیخوره ولی فارمیاب خودکار عالیه

حداقل منی که سرکارم یه دو دقیقه بتونم وقت بزارم و یه سرچ کنم میتونم اون لیستم رو ادد کنم

یکی دیگه هم بود خیلی ادعای بازی و بازیکنی می کرد ولی تا دید بات نیست توی سرور یک عیارش مشخص شد دوتا ده بیشتر نتونست بسازه

درست وقتی که ما میزاریم روی اکانت نقش مهمی توی بالا اومدن اکانت داره ولی نقش اصلی نیست و نقش اصلی تجربه بازیکن هست

اتفاقا به نظر من با بات باشه

همین سرور 1 که مثلا بدون مولتیه بیشتر اکاتا مولتی هم دارن فقط زحمت میدن دستی میکشن بالا چه فرقی داره با سرور بات دار سختی سرور فقط لیست فارمه که بدلیل کپچا مسخره خیلی حوصله بره

من اگه بات باشه میام ;)

خوب اگه مشکلت لیست فارم هست اون هیچ ولی اکانت که با بات بیاد بالا ارزش نداره

ما وقت میزاریم که از بازی لذت ببریم نه این که فقط اونایی که بات دارن بیان و با بات اکانت اپ کنند و همه کارها رو بات کنه

واسه لیست فارم هم مولتی هانتر عزیز میتونه حالا برنامه فارم لیست رو توی سرور قرار بده

ولی بازی با بات میشه همون سرور سه ایکس که تموم شد

داداش اینجا برنامه کودکه؟؟؟یا داری فیلمی که موقع خواب دیدی رو بازگو میکنی؟!!!!

به نظرت این حرفا ربطی به قضیه ننه من گشنمه داشت؟؟؟

برادر من اینجا تراوینه نه خونه ننه کدو قلقلی!!!!!

یکم پست بخون ببین اصلا ماجرا چیه جواب داری بده نداری سکوت کن

نگو که حاج حسین روی تو هم تاثیر گذاشته

من فقط توی این موندم هدف شیرهای وحشی جنوب غ از تفرقه انداختن توی شمال شرق چی بود!!!

سیاست جالبی بود تفرقه بنداز بشین نگاه کن مثل شمال غرب که افتاد به جون جنوب شرق و ش ش و ج غ بازی خودشون رو کردن الان ش ش داره خود زنی میکنه

جالب نبود

سلام خدمت علیرضای عزیز که سال های دور باهم توی یک اتحاد و یک ساید بودیم وبنا به شرایطی نشد توی تورنمنت کنارتون باشم

جالب بود برام علیرضا پلیرهای که تا دیروز خودشون رو یه جورایی ابرقهرمان و فوق العاده می دونستن و هر روز برای حاشیه سازی ساید های دیگه تلاش میکردن و از هر فرصتی برای ایجاد تنش استفاده میکردن چطور خودشون باعث درگیری داخل ساید شدن و خودکشی کردن

حاج حسین عزیز که همیشه می اومد نظرات فوقالعاده از خودش به عمل می اورد نظری درمورد خودکشی پنگوئن ها نداره؟؟؟

لینک های که دیدم خارج از دفاع خوب شما فقط خودکشی پنگوئن میشه گفت بهشون چون پنگوئن ها فقط میتونن بدون رهبر یا قهرمان جایی حمله بکنند

واقعا لانچر این پلن ها کی بوده

حاج حسین عزیز میشه بیای و اعلام حضور کنی و توضیح بدی؟؟؟؟

لابد میخوای بگی امداد غیبی بوده؟؟؟

یا قهرمان توی راه رفت شام بخوره خوابش برد نتونست بیاد؟؟؟

یا شایدمیخوای بگی جنوب شرق دفاع ریخته اونجا؟؟؟؟

ولی بازم میگم جنگی که زود شروع میشه زودم تموم میشه

😊😊😊😊

در مورد پلن اول

اتک ها روی اکانت های زیادی بود که اعلام نشده بودن به لیدر

امادگی نبود بین بچه ها و در لحظه های اخر که دفاعی های کمی میرسید اعلام شد

پلن دوم

دفاع زیاد سنگین نبود و اتک روی یه سری اکانت ها بود که از اکانت های دفاعی فاصله زیادی داشتن

پلن سوم

امادگی بین دوستان زیاد شد

دفاع هر روز به لطف دوستان سنگین و سنگین تر شد به صورتی که اگه سه برابر این اتک ها بلند میشد باز هم دفاع برای دیوار کردن توی اکانت ها بود و کل دفاع ساید ارسال نشده بود

این استدلال من به عنوان یه پلیر خیلی قدیمی درمورد این پلن ها بود حالا خود لیدرهای عزیز میتونن توضیح بدن

دمت گرم داداش

میدونی مشکل چیه یه سری پلیر فوق حرفه ای که توی بازی هستن تا اتفاقی می افته میگن ادمین کرد ولی احیانا اگه پلنشون خوب بود و موفق شدن میگن کارمون عالی بود

بابا بیخیال!!!!

من توی سه ایکس بودم اونم توی شمال غرب اکانت رو دادم به بچه ها اومدم اینجا لذت بازی رو ببرم

میگن توی سه ایکس ادمین نیرو داده

به کی داده همون بچه های ان ای کلی نامه دادن اقا سرور رو برگردن عقب اکانت هامون حذف نشه حرف یه سری پلیر فوق حرفه ای رو باور کردیم و اشتباه بود نباید حذف میکردیم و ...

کجا نیرو داده بود؟؟؟

وقتی حرفی با مدرک نباشه میشه توف سربالا

مثل همین حرف که پلیرهای فوق حرفه ای اینجا زدن که پلن لو رفته

پلن لو نرفته این زحمت و تجربه ای بالای لیدر دفاعی(دف کوردیناتور) جنوب ش بوده که تونسته پلنتون رو خراب کنه البته پلن که چه عرض کنم زدن اکانت های اول اتحاد اونم به این شکل!!!

پلن اولتون هم مشخص بود کجا رو دارید میزنید فقط دیر به لیدر اعلام شد دفاع به حد کافی نرسید حتی دفاع خود من توی اکانت موند وگرنه حتی اون اکانت هم نمیپرید

پرچم ج ش بالاست