تاپیک اعلام آمادگی برای سرور جدید با سرعت 2x

• کاربران عزیز بازی اسپیدترا ;

سلام

با توجه به نزدیکی زمان شروع دور دوم سرور 2x اسپید ترا شما می توانید در این تاپیک به معرفی خود و اعلام آمادگی برای حضور در این سرور بپردازید و از حضور دیگران مطلع بشید .

#این سرور هم دارای جایزه ی نقدی خواهد بود.

#لطفا از اسپم کردن و کل کل خارج از عرف خودداری کنید .

آیا آماده ایید ؟!

اطلاعات مربوط‌ به سرور به زودی اعلام میشود.

چنانچه پیشنهادی دارید میتوانید راجب آن در‌این تاپیک بحث‌کنید.

~

با تشکر

مدیریت اسپیدترا

• سلام یه سوال مثل همین سرور 1x بدون بات استارت میشه و به همین شکل ناتاراش پر برکته ؟

کی استارت میشه سرور ؟

Beauty catches the attention , but character catches the heart

زیبایی توجه هارو جلب میکنه اما شخصیت دلهارو.

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط kadkheda ().

• سلام.مثل یک ایکس بدون بات و مولتی باشه

منم قطعا میام که یاد و خاطره سروهای دو ایکس مقدماتی ای ار تکرار بشه

ساید همیشگی خودم توی دو ایکس ها

Nw

• اتفاقا به نظر من با بات باشه

همین سرور 1 که مثلا بدون مولتیه بیشتر اکاتا مولتی هم دارن فقط زحمت میدن دستی میکشن بالا چه فرقی داره با سرور بات دار سختی سرور فقط لیست فارمه که بدلیل کپچا مسخره خیلی حوصله بره

من اگه بات باشه میام ;)

• اتفاقا به نظر من با بات باشه

همین سرور 1 که مثلا بدون مولتیه بیشتر اکاتا مولتی هم دارن فقط زحمت میدن دستی میکشن بالا چه فرقی داره با سرور بات دار سختی سرور فقط لیست فارمه که بدلیل کپچا مسخره خیلی حوصله بره

من اگه بات باشه میام ;)

خوب اگه مشکلت لیست فارم هست اون هیچ ولی اکانت که با بات بیاد بالا ارزش نداره

ما وقت میزاریم که از بازی لذت ببریم نه این که فقط اونایی که بات دارن بیان و با بات اکانت اپ کنند و همه کارها رو بات کنه

واسه لیست فارم هم مولتی هانتر عزیز میتونه حالا برنامه فارم لیست رو توی سرور قرار بده

ولی بازی با بات میشه همون سرور سه ایکس که تموم شد

• بدون مولتی و بات باشه عالیه! البته من خودم هم با فارم خودکار موافقم... البته با فاصله زمانی معقول که افرادی که دستی می زنن بتونن جلو بیوفتند از بقیه.

به نظر من مولتی دستی ایرادی نداره فقط جوری باشه که صنعتی و شهرک سازی نباشه!

• دوستانی که دم از سرور بدون بات میزنن احتمالا باید خیلی خوشبخت باشن که تو این شرایط اقتصادی کشور میتونن ۲۴ ساعته بخورن و بخابن و بازی کنن و خرج کنن. اکثر جمعی که توی اسپیدترا بازی میکنن از پلیرهای وفادار و قدیمی تراوین هستن و یه میانگین سنی بگیریم چیزی حدود ۳۰ تا ۳۵ درمیاد.

اکثرا یا شاغل هستن، یا دانشجو [اکثر اوقات روز کلاس آنلاین] یا مثل بنده سرباز و شاغل به صورت همزمان. به هیچ‌وجه وقت کافی برای بالا کشیدن دستی اکانت مهیا نیست و الا خودم شخصا طرفدار سرور بدون بات هستم تا عیار اصلی بازیکن‌ها بدوت توجه به پولی که هزینه میکنن، به دست بیاد.

فکر نکنم سرور اسپید بدون بات با این شرایط کاری و اقتصادی معنا داشته باشه. همین الان هم یک سرور بدون بات در حال برگزاری هستش. دوستان علاقه‌مند میتونن به سرور نرمال بدون بات تشریف فرما بشن.

باز با این حال ببینیم مدیریت چه تصمیمی میگیره.

پ.ن: تاپیک اعلام آمادگی بدون اعلام تاریخ شروع، شوخی جالبیه.

پ.ن: شمال غرب هواش چقدر خوبه.

پ.ن: White Horse is Coming

پ.ن: تا سرور با بات نگیریم، آروم نمیگیگیرم.

سیاستمدار انسان‌ ها را به دو دسته تقسیم می‌ کند؛ ابزارها و دشمنان.

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Yaghi ().

• دوستانی که دم از سرور بدون بات میزنن احتمالا باید خیلی خوشبخت باشن که تو این شرایط اقتصادی کشور میتونن ۲۴ ساعته بخورن و بخابن و بازی کنن و خرج کنن

والله با بات که هم بیشتر وقت می ذارند و شهرک سازی می کنند هم بیشتر خرج صد تا مولتی می کنند!
    برا همین می گیم بات نباشه ولی فارم خودکار باشه که ما شاغل ها هم بتونیم بازی کنیم!!

• برا همین می گیم بات نباشه ولی فارم خودکار باشه که ما شاغل ها هم بتونیم بازی کنیم!!

خب فارم ادد کردن یه مسئله‌س

اون فارم هارو سر تایم و خودکار زدن یه مسئله

استفاده منابع جمع شده یه مسئله دیگه

در هر صورت فقط فارم خودکار باشه بازم با شاغل بودن نمیخونه. مگر اینکه چند نفر باهم رو یه اکانت باشن و ۲۴ ساعت رو پوشش بدن که اینجوری هم پلیرا جمع میشن رو یه اکانت و تعداد اکانت‌های اصلی میاد پایین.

خودم بیکار بودم ترجیحم سرور بدون بات بود. ولی با شرایطِ الان من و خیلیای دیگه، سرور بدون بات عملا غیرممکن میشه بازی کردنش.

سیاستمدار انسان‌ ها را به دو دسته تقسیم می‌ کند؛ ابزارها و دشمنان.

• سرور فقط بدون بات

منم شاغلم از صبح زود تا نصف شب سرکارم

کسی که فکر میکنه چون شاغل هست نمیتونه و باید بات باشه اصلا بازی بلد نیست

من یه رفیق داشتم توی خود سه ایکس حدود صدوپنجاه تا مولتی ساخت بات اصلا به درد نمیخوره ولی فارمیاب خودکار عالیه

حداقل منی که سرکارم یه دو دقیقه بتونم وقت بزارم و یه سرچ کنم میتونم اون لیستم رو ادد کنم

یکی دیگه هم بود خیلی ادعای بازی و بازیکنی می کرد ولی تا دید بات نیست توی سرور یک عیارش مشخص شد دوتا ده بیشتر نتونست بسازه

درست وقتی که ما میزاریم روی اکانت نقش مهمی توی بالا اومدن اکانت داره ولی نقش اصلی نیست و نقش اصلی تجربه بازیکن هست

• اصلا برنامه ای برای استارت دارید یا دارید پلیر پیدا میکنید برای سرور!!!!!!!!!!!

یه تاریخ نمیخواید ارائه بدید ؟

Beauty catches the attention , but character catches the heart

زیبایی توجه هارو جلب میکنه اما شخصیت دلهارو.