Posts by VaGNeS

برید بپرسید درضمن پیشوا تو ج غ هست به ما نسبت ندید خودتون رو مسخره کردین خدایی؟

سلام

از مجید، محسن و جاوید خواهش میکنم این بحث رو ادامه ندن دیگه (البته خود مختارید) چند مورد توی این جند صفحه به چشم خورده که باید اینجا بگم.

مورد اول اینکه در مواقعی که نیاز باشه جنوب متحد و یکپارچه نشان داده میشه و چنانچه این مسئله خدشه ای به جنوب شرق و یا جنوب غرب وارد کنه جدا میشه... مثل چیزی که ریپلای کردم. اگر دوستان شمال شرقی دارن جنوب رو متهم میکنند بر اساس گفته های شماست که جنوب همه یکی هستیم ولی اینکه دیده میشه الان داره جدا میشه چیه؟ چون به ضررتون شد، الان شد جنوب غرب؟ ما همین مسئله رو در نظر میگیریم که در مورد این موضوع جنوب دو تیکه هست و باید با جنوب غرب صحبت کنیم. خوب مجید، محسن و جاوید عزیز لطفا برای این موضوع و یا تلافی و یا مذاکره با جنوب غرب صحبت کنید. مسئله ی بعدی که دیدیم این بود که تمام واندرها گرفته شد به جز واندر مرزی جنوب. که در واقع برای جنوب یکپارچه باید اون واندر، واندر اصلی میبود. مثل سرور پیش ما و جنوب غرب که واندر خاکستری رو 100 کردیم. ببینید ما هیچ قصدی بر این نداریم که جنوب رو دو تیکه کنیم. ولی داریم مسائل و نکات خیلی قابل تاملی رو خدمت دوستانمون در جنوب میگیم. اگر متا باشه رقیب ما جنوب است. اگر متا هم نباشه رقیب ما جنوب است. میدونی چیه ؟ برای ما هیچ ارزشی نداره متا باشه یا نباشه ؟ رقیب ما کلا جنوبه ... فقط اینکه هی میاید میگید جنوب یکپارچه ولی هم سوتی لفظی زیاد دارید هم در عمل کاملا مشخصه که اینطور نیست خنده داره، همین. اگر جنوب یکپارچه هست چرا تمام واندرها روی استحکام منحصر نیست ؟ نکات این نبودن یکپارچگی زیاده.

در مورد ماهیت ارسال دفاع هم که به نظرم قسمت شرقیه جنوب کار درست رو کرده و نشون داده پاکه توی این مسئله چرا که از خودشون سلب مسئولیت نکردن و زدن صفر کردن اکانتی رو که در شرق جنوبی داشت کار کثیفی رو میکرد. ولی در غرب جنوب این اتفاق نیفتاده و کاملا دارن از روی گردن خودشون باز میکنن. پس اگر کسی از شمال شرق رفت بیرون و اینکارو کردو ما صفرش نکردیم دوستان ناراحت نشن. ولی در مورد شرق جنوب اجازه همچین کاری رو به هیچ کس داخل شمال شرق نمیدم. در مورد قسمت غربی هم من مخالفم. مذاکره کنید مسئله رو حل کنید. راه آخر مقابله به مثل باشه...

خفت خیلی خوبی که به اکانت سزار زده شد رو به علیرضا تبریک میگم. چندتا لینک هم در ادامه ببینیم.

.jpeg

کتیبه چشمانی که دزدیده شد... 2500 کاتایی که اینسرت شد.

-توهمی.jpeg

و خفت های نا موفق:

WhatsApp-Image-2021-10-20-at-7-06-25-PM_6bef5.jpeg

08.png

03_a64a3.png

یک دهکده هم چیف شد ! که لینکاشو ندارم.

پی نوشت: چرا هی میگید "برگشتن مستر رو تبریک میگم" ؟ مگه من رفته بودم که الان برگردم؟ مجید زحمت لینکارو میکشید دیگه من بیام چی بگم ؟ منم میدیدم لایک میکردم. همین !

شمال شرق با پست معروف وگنس « هرکسی بیاد میزنیم » و جنوب غرب با پست معروف اینجانب «چالش بازی بی مولتی» در پی یافتن راهی برای تزریق آدرنالین به این سرور بود .

دایه نگران تر از مادر اکانت دیگران نباشیم :)

سلام. بنده متوجه منظور شما نشدم. اصلا این توضیحاتی که دادید هیچ ربطی به حرفی که من زدم نداشت. نه انتقادی کردم و نه حرفی زدم و فقط نوشتم "یه خفت دیگه هم دیشب اومدید که عکسشو نذاشتید." شما اومدید این همه توضیحات بابت دیواری که شدید میدید. اصلا قابل درک نیست. آیا انگشت های زیادی به سمتتون نشانه رفته؟ مورد بازخواست قرار گرفتید؟ که فروم رو برای جواب تمام کسانی که بهتون حرف زدند انتخاب کردید تا جوابشون رو بدید؟ من چیز دیگه ای به ذهنم نمیرسه. در هر صورت نه انتقادی کردم نه چیزی. فقط نوشتم این عکس رو نذاشتید، پس گذاشتمش.

نکته ای که اینجا برام جالب بود فرمودید: "این اتک رو من لانچ کردم میدونم توضیح نیاز نیست، گلد اکانت رو دادم وقتشو گذاشتم هرکاری دوس داشته باشم میکنم" گلد اکانت Avenger رو شما میدید؟ علیرضا جان شما تایید میکنید این رو؟

حالا که مخاطب قرار دادمت دوست دارم ازت بپرسم تا حالا باهام صحبت کردی؟ میشناسی منو؟ چون طوری که با من توی این فروم (سراسر با کینه و نفرت) صحبت میکنی بعضی موقع ها به فکر میرم این کدوم علیرضا هست؟ نکنه بیرون بازی اتفاقی افتاده و نا خواسته رنجونده باشم؟ چیزی گفتم توی فروم؟ جز واقعیت سعی کردم چیز دیگه ای نگم پس چرا اینجوری حرف میزنه؟ کاری باهاش کردم؟ خلاصه تا الان ریپلای نشده بودی علیرضا جان. نمیشناسمت و دلیلی نداره جواب حرفهای کوچیک و بزرگتو که هیچکدوم واقعیت نیست و فقط برای تمسخر استفاده میشه رو بدم. امیدوارم آرامش رو پیدا کنی و کینه و نفرتی که از بنده داری رو بریزی دور. این یک بازیه برادر... اگر هم به حرف دیگران اومدی این نفرت رو ساختی که خیلی برات متاسفم. اصولا جواب عدد رو با عدد میدن نه با مسخره کردن. جواب واقعیت رو با واقعیت نه با دروغ !

پی نوشت: مگه میشه به حرف دیگران از کسی نفرت داشت ؟

پی نوشت: یکی از شمال شرق داوطلب شه عکس حملات رو توی فروم بزاره. پست های ما (واقعیت) تلخه !

سلام کسری. خوبی ؟

برادر این سبک پست گذاشتنات در شانت نیست. میای اسکرین میزاری عمودی که پستت طولانی شه. اول اومدم اسکرول کردم پستت رو ببینم چقدره. بعدش دونه دونه عکس هارو باز کردم. تقریبا 50% عکس هات کاتا کردن یک اکانت دفاع ساز بود که نشونه ی پست پر کردن بود. بعدش با دو لینکت مواجه شدم. اول از همه با این همری که پروندید مواجه شدم. برادر اندازه همون همری که پروندید دیوار کردید.

IMG-20211020-WA0024.jpg

به اعداد نگاه کن. این همر توی لیست کیلینرهای واندر مرزی و خاکستری شمال شرق بود که کمی لاست داشت و دوباره ساخته بود. دیشبم یه کتیبه کوچیک مسخره برای مسیر توی ساید خالی کرده بود. به عبارتی یه چیزی تو مایه های 22ک مزدور بود با 18ک مهاجم. برای یک همر یه همر اندازه خودش دیوار کردید. البته شاید اون همر هم به درد نخوره. ولی خوب مبارکتون باشه. بشکن زدن نداشت.

بعدش یک خفت دیدم ازتون که اون هم واقعیتش بیشتر شبیه دیوار بود. توجه کن به عکس زیر:

IMG-20211020-WA0012.jpg

هر دو به مقدار 12 میلیون ضرر کردن البته اکانت علیرضا از نظر زمان ضرر بیشتری کردن. یه خفت دیگه هم دیشب اومدید که عکسشو نذاشتید. البته مجید زحمت لینکارو با طنز میکشید (ترش تاک) مثل اینکه نیست. عکس خفتتون رو میزارم لذت ببرید.

WhatsApp-Image-2021-10-20-at-7-06-25-PM.jpeg

کسری جان بیشتر پستت نشونه ضعف بود. چرا که خیلی صفحه پر کن بود و تبلیغاتی. البته شما ساید قوی سرور هستید و این کاراتونو متوجه نمیشم. لینک خفت امروز که زیادن و فقط یکی میزارم تا الکی پستمو طولانی نکنم.

WhatsApp-Image-2021-10-21-at-2-53-57-PM.jpeg

تقریبا 32ک گرزی - 13ک تی کی - 1200 رم - 500 کاتا از اکانت بالا خفت شد.

شادزی

سلام

خوب چند صفحه گذشت و من دیدم کسی عکس زیبایی برای حملات انجام شده نذاشت. کسری این زحمت رو کشید ولی کامل نبود. با این اوصاف عکس هایی که گذاشته نشد رو میزارم:

کراپ هایی که صفر شدند

Hattori-Hanzo-PORTO-CAP.jpg

Insomnia.jpeg

Nimue.jpeg

دهکده ای که صفر شد (در شمال شرق بود)

TARTARUS-01.jpeg

دهکده ای که چیف شد:

Morisniff-01.jpg

پایتختی که صفر شد

Morisniff-02.jpg

دهکده ای که صفر شد

Morisniff-03.jpg

برای کتیبه جنگ آموز اومدن که دیوار شدن. تبریک به تیم دفاعی شمال شرق که توی 2 ساعت این دفاع رو جمع کرد. تبریک به حمله کننده ها و سازنده همرها.

DIVAR-01.jpg

DIVAR-02.jpg

DIVAR-03.jpg

DIVAR-04.jpg

DIVAR-05.jpg

اینجا یک پرانتز باز کنم و چند موضوع رو توضیح بدم و بعد چندتا لینک دیگه ببینیم. اول از همه صحبت هایی در مورد پلن شد و نوع پلن ریزی که یکسری توضیحات داده میشد که خیلی سطح پایین بود.دوستانی بودند که در نهایت احترام (مثل حسین، مثل آرمان، مثل اشکان و...) در مورد پلن نظرشون رو دادن که محترم شمرده میشد و عین واقعیت بود. ما ضغف خیلی زیادی توی لانچ داشتیم و بسیار بد لانچ کردیم که این باعث شد تقریبا 80% تارگت ها از جمع آوری دفاع خارج بشن. کسایی که به این قسمت ضعف پلن اشاره کردند کاملا درست بود ولی کسایی که اشاره به غیر داشتن میشه گفت اشتباه میگید و خیلی سطح پایین دارید صحبت میکنید.

یوسف شما هم حق ندارید اینطوری من رو مورد مواخذه قرار بدید. مخصوصا جایی که کلام من با شما کاملا خصوصی بود و شما اومدید عمومیش کردید. توی رفاقت اینجا یک هیچ به نفع من ! چون من از شما توی اون چت به عنوان یک آدم مجری صحبت کردم. یعنی کسی که میره کتیبه رو پس میگیره. گفته شد "خریدن" نه خریدی ! بنده به شما اطمینان کردم که حتما میتونی واقعیت رو در بیاری و این مسئله رو حل کنی چون میدونم اینکاره نیستی. در هر صورت اگر علاقه داشته باشی میشه ته این مسئله رو میشه در آورد. اگر علاقه مندی بیا توی خصوصی صحبت کنیم و ببینی که کتیبه چطور رفته. در هر صورت کتیبه های انبار ما تقریبا داره بیکار میشه. نیازی بهش نبود. در مورد احمق هم اگر برید توی خزانه کامل متوجه میشید که اون هم اصلا ازش استفاده نمیشد. همینطور یک احمق دیگه هم هست که روی اون هم اگر تمرکز کنید میتونید بزنید چون بلا استفاده هست. در هر صورت من نمیگم انبار خریده شده و یا هر چیزی ولی رفتنش واقعا مشکوک نبود ؟ من چند مورد میگم : 1- دفاع در لحظات آخر بک شد 2- آخه با اون مقدار همر میان برای کتیبه بردن؟ با این اوصاف بنده اصلا علاقه ندارم زحمات کسی رو کم نشون بدم و هزارتا دلیل برای بی توجهی خودم انجام بدم ولی پیامم به تو (یوسف) برای این بود که بریم واقعیت رو پیدا کنیم. همین ! این همه داد و بیداد نداشت.

یک چیزی هست توی گیمر ها به اصطلاح بهش میگن TRASH TALK که دوستان در رتبه های بالای این قضیه هستن. ببینید این حرف های چرت و پرت زدنش از هر شخصی بر میاد و کاری نداره. البته زدنش از سمت هر کسی باشه باعث انزجار اون شخص نه تنها در دید رقیب بلکه در دید خودی هم میشه... زدنشون هم کاری نداره. مثلا من میتونم بیام بگم سواره زدن اینجوریه ؟ (اشاره به لینک بالا) یا بگم آها خوب شد پلن رو یاد دادید. یا بگم خیلی خفنی یاد گرفتم از سواره ها چجوری استفاده کنم استاااااااد. ولی خوب سطح خودمو اونقدر نمیارم پایین. نه تنها اینجا بلکه هیچ جایی اینکارو نمیکنم. از اونجایی که دوست دارم بجای Scroll کردن پست ها اونها رو بخونم و لذت ببرم دوست دارم تمام افرادی که اینجا پست میزارن از این Trash Talk یا یاوه گویی ها خودداری کنند تا لذت کافی رو ببریم و صفحات فروم هی الکی پر نشه.

18-Mehr-IRAN-DIVAR.jpeg

18-Mehr-KHEFT-Doom-Hammer.jpeg

خیلی ممنونم تیم راجرز - شماها نمونه اید (لب نداره - تو عکس ببین)

.jpg

:*

شادزی

سلام دوستان

خسته نباشید میگم به تمام دوستان شمال شرق. همر سازهایی که یک ماهی میشه میگن بزنید. تبریک خیلی بزرگ به ساید جنوب شرق بابت دفاع عالی و محشرشون که تونستن دوتا از همرهای جنگی خوب مارو بگیرن و باقی همرهای دیواری. از کسری و یا کسانی که عکس حمله رو میزارن خواهش میکنم قشنگ بزارن که از لحاظ بصری خوانندگان لذت ببرن.

تبریک - شادزی

سلام برای اینکه پست طولانی میشه معذرت میخوام:

این برای بار آخر هست بنده جواب یه سری آدم رو میدم. بی تعارف واقعا اگر آیدین بود و یا لقمان پستی میزاشتند که بحث فنی بود جوابشون رو میدادم. متاسفانه چند نفری هستند چیزی برای ارائه ندارن جز تنفرشون و اصلا قبل از اسپیدترا اسمی ازشون شنیده نشده بود و یا بنده اصلا نمیشناختم. جالبیشون اینه که بنده توی پست هام افراد رو تحسین میکنم ولی اونا بدون حتی کلمه ای صحبت کردن با بنده، با استنباط بر شنیده هاشون از بنده تنفر دارند. حالا سوای اینکه بدون هیچ شناختی این تنفر رو دارن بزرگتر و بزرگتر میکنند، باید بگم این که یک بازیه برادر تو دنیای واقعی هم اینطور نباش. بریز دور... حتی اگر میشناختی. شماها که هیچ شناختی از من ندارید.

اگر ممد موکسی میومد حرفی میزد جواب میدادم. اگر ممدرضا شریف عسگری میومد حرفی میزد جواب میدادم. اگر پیمان کینگ هکتور میومد حرف میزد جواب میدادم و یا ممز بحث فنی میکرد در مورد پلن و غیره حتما جواب میدادم، ولی خوب یه سری آدم سر حرف های مسخره میان بر اساس تنفر که توی پست هاشون هم احساس میشه حرف میزنن و تهمت میزنن که دلیلی نمیبینم جواب بدم. طبعا مازیار و مهدی و تمام دوستانی که کنار بنده هستن و شخصیت منو میدونن بعد از مدتی دوست دارن جوابی بدن که از همینجا خواهشمندم ازشون دیگه جواب این چنین افراد رو ندن. شماها سوای این بازی خیلی آدمای خوبی هم هستید. مرسی. بنده هیچ وقت محسن و مازیار و هیچ کدوم از افراد شمال شرق رو سپر خودم نمیکنم. توی این فروم بارها این شهامت رو اثبات کردم که میام ابراز شرمندگی و پشیمانی میکنم و به اشتباهم اعتراف میکنم.

و اما کسری جان. سر اینکه فرمودید توی نکسوز بودید باهاتون در ارتباط بودم ولی صحبت های شما نشانه ی بارز چند شخصیتی بودن هست که این باعث میشه پیامد هایی برای اطرافیان و خود شما داشته باشه که نشانه ی اصلی اون دروغگویی است. از آخر هم به اول میریم. مثال:

کلی خندیدم داداش داری توهم میزنی داداش

میزونی؟؟؟چه نپی برای برداشتن کتیبه از شما؟؟؟

هیچ گونه مذاکره انجام نشده راحت شدی

توی پست بالا شما دارید در عین لات منشی و عدم رعایت ادب با کسی که نشانه ی ادب و احترام و مشتی گری و لوتی گری است صحبت میکنید که بعضا وسط همین فروم از ادب و احترام و رعایت معرفت صحبت کردی. به عبارتی کت شلوار تنت کردی و بعضا پست های چاله میدونی گذاشتی. خوب این نداشتن ثبات شخصیته. مثلا ممد توهمی همیشه یه شکله...

اومدی وسط این فروم انواع و اقسام توهین هارو بهم کردی و گفتی پای حرفم نموندم و توی اتحاد جنوب غرب جاسوس داشتم (عکس غارت های توافقی توهمی) که بعدش فهمیدی داستان چیز دیگه ای بوده اومدی سریع پستت رو حذف کردی ( معذرت خواهیت کو ؟) ندیدم ازت. تهمت زدی شهامت اینو داشته باش که بگی آقا اشتباه کردم عذر میخوام. بعضا توی پلیرهای شما دیده میشه که حتی توی خصوصی اعلام آمادگی کردن از سرور بعد دیگه تو شمال شرق بازی کنن، چون ؟ با ما نپ کتیبه بستی و وقتی دیدی اوضاع بیخ پیدا کرده سهیل فردین که تمام شمال شرق خوب میشناسنش افتاد وسط و گفت آقا من میدونستم. اگر توتال جنوب غرب نمیدونست که در واقع شما اصل خیانت رو کردی ! اگرم میدونست میشه بفرمایید توی مذاکره کجا بود، چون من ندیدمش ؟ اگرم میدونست میشه بگی چرا ما باید جنوب غرب رو غارت میکردیم شما رو خیر ؟ میشه بگی چرا بازیکن Iran رو انداختید بیرون و صفرش کردید ؟ چون نپ جنگ بسته بودید و نمیخواستید حتی جاسوسی انجام بشه ! میشه بگید توی 5 مدل نپی که با ما بستید جنوب غرب کجاش بود ؟ چون اصلا انگاری براتون متاتون مهم نیست و اصلا نگاهی بهش نکردید و اصلا حضور نداشتن. میشه بگی چرا جنوب غرب باید زیر حملات و فیک های ما باشه و کتیبه هاشون غارت بشه ولی شما نه ؟ چرا همچین نپ هایی با ما میبستید ؟

در مورد یوسف عزیز که اومدن وسط فروم بحث کردند باید بگم عزیزم من تورو دوست دارم. اینو بارها گفتم و دوست ندارم بازیچه قرار بگیری همین. وگرنه به قول دانیال عزیزم:

Capture_4e970.jpg

دقیقا هیچ فرقی برای ما نمیکنه شما متا باشید یا نباشید. اصلا قصد ما برهم زدن متا نیست. خواهشا اینو هی تکرار نکنید وگرنه رفتار شما مارو یاد جمله های کلیشه ای اینستاگرام میندازه، هی میاید میگید متای جنوب و میخواید بهم بزنید و... آقا ما چیکار داریم به متای شما ! من بارها به یوسف گفتم بازیچه قرار نگیر، همین ! دیروزم باهاش تلفنی حرف زدم یک جمله گفت من خیالم راحته راحت شد. یوسف جان دمت گرم واقعا، یادم نبود چرچیلی. واقعا خوشحالم کردی و دیگه قرار نیست زنگی بابت این نگرانیه من داشته باشی.

1587045273730112.png

بچه ها این واقعیه ها ! هی نگید آقا.

در مورد جمله ی معروفی که بار ها تکرار شده و امیدوارم تجدید نظری توی این قبیل رفتارها پیش بیاد. تلاشی کردم فروم به سمت فنی بره ولی این چند صفحه ناراحت کننده بود و پست های اون افراد ناراحت کننده تر. این پست منه:

سلام دوستان

چند روزی بود که میخواستم پستی بابت کتیبه ها بزارم که خوشبختانه دوستان عزیزتر از جانم این زحمت رو کشیدند ولی با کمی تحریف ! به همین علت بنده با مدرک سعی در نشان دادن چیزی که هست رو میکنم. ترتیب معرفی کتیبه ها بسته به میزان مهم بودنشون خواهد بود:

چرا این پست رو گذاشتم ؟ همون اولش گفتم: چون تحریف میدیدم توی گفتن واقعیت در مورد داشته های کتیبه (حتی توی اعداد) مجبور شدم بیام این پست رو بزارم و در آخر برای اینکه پست طولانی تر نشه عکس کتیبه انبار رو نذاشتم و در موردش هم اینو گفتم : در مورد کتیبه انبار خدمتتون عرض کنم که نبودش هم اتفاق خاصی برای یک ساید نمیفته. مثلا تصور کنید مرتاض یا جنگاموز نباشه یا انبار ! کلا انبار کتیبه ای هست که بعد از دو هفته دیگه هیچکی نمیخوادش. به نظرم یک بزرگ و یک کوچیک کفایت میکنه چون نهایت مصرف یک اکانت 10 میلیون منابع هست که ما معمولا یک ساعته میزنیم و رد میشه میره اکانت بعدی... خیلی جدی نیست این کتیبه. از دو هفته دیگه هم اصلا جا ب جا نمیشه. کسی خواست میتونه از ما بگیره.

اون همه ی پست رو که چندین پست بابت تحریف کردنش گذاشتید و ما واقعیت رو نشون دادیم ول کردید چسبیدید به این یه تیکه کوچولو ؟ واقعا ؟ در ضمن خدا کنه کسی کارش پیش شماها گیر کنه. پست برای 11 روز پیشه ! بالای 20 بار گفتید که آقا کتیبه رو بدید. دو هفته هم نشده، طبق صحبت های من انقدر این کتیبه بیکار میشه که چرخشی براش نمیمونه و داده شد به دوست مجید در جنوب شرق. ببینید واقعا کتیبه انبار کتیبه حساسی نیست: مثلا کتیبه کوچیک های ما توی این 12 روز چهل بار جا به جا شده. کل شمال شرق مگه چندتا اکانته ؟ کتیبه انبار بزرگمون روزی یک بار جا ب جا شده ! با احتساب جا ب جایی های امروز ما 55 جا ب جایی کتیبه انبار داشتیم. به عبارتی نصف اکانت های شمال شرق انبارشون خورده ! آقا واقعا دیگه نیاز آنچنانی نداریم که یکیشم رفاقتی دادیم جنوب شرق. خوب من که به حرفم و ماهیت گفته ام که بعد دو هفته نیاز نداریم عمل کردم ولی شماها رو نمیدونم چرا بعد از اون پست اون یه تیکه رو گرفتید ! البته میدونما چون تلاش چندین روزه ی خود برای عوض کردن واقعیت کتیبه های جمع آوری شده با اون پست نقش بر آب شد. چون با مدرک وسط فروم گذاشتم که خشم خیلی هارو بدنبال داشت.

سهیل نپی عزیز این آخرین باره که شمارو مخاطب قرار میدم. بعد از اینکه همدیگه رو دیدیم قرار بود وسط فروم عذرخواهی کنی چون یه سری تهمت های ناروا به من زده بودی. توی واتساپ زدی زیر قول و قسمی که خوردی و دو مورد رو گفتی که من هم باید بگم. منم گفتم میگم و باز هم زدی زیرش. برادر من. دوست با مرام و معرفت من. دوست دارم خیلی زیاد. و اصلا ازت ناراحت نیستم. اگر من در حد تو نیستم و از این بابت ناراحتی که سرور پیش بر اساس شانس کارهایی کردم معذرت میخوام. اگر شمال شرق جای من نیست و من حق بازی کردن در خاک شمال شرق رو ندارم معذرت میخوام. اگر من نوبم و جایگاهی که بین بچه ها دارم حقم نیست معذرت میخوام. دوست من شما جایگاهت بین بچه ها هر روز داره کم رنگ تر و بد تر میشه و این رو دقیقا بهت میگم چون توی دیسکورد شمال شرق هر روز شاهدش هستم. تو بچه لوس خل و چل نوب سگ شمال شرقی که هر دفعه میای توی دیسکورد انقدر سر به سرت میزاریم تا فحشمون بدی و بگی فردا میام بالا سرت و دوباره فردا بیای... تو مال شمال شرقی و انقدر برای بد کردنش به واسطه ی تحقیر کردن من نجنگ.

پی نوشت: جواب اینکه چرا نمیام جواب بدم رو گرفتید ؟ نیازی نیست. واقعیت توی همین فروم موجوده. چه در جنگ و خفت که حساب کردم. چه در کتیبه و جمع آوری. این عکس زیر هم میزارم و کادویی بچه های شمال شرق به متای جنوب باشه:

Art-Raz-Memari-Uniq.jpg

اون مختصات راز معماریتون نبود ؟ اون دهکده TARTARUS بود. به عکس زیر هم توجه کنید:

WhatsApp-Image-2021-09-25-at-12-34-14-AM.jpeg

توی اون دهکده 100 تا کاتا بود. ساعت 9 خزانه به اون سطح رسید. شما هم ساعت 12:30 رسیدید بهش. به مجید هم گفتم یه جوری بزنه خزانه تخریب نشه. جهت اطلاعتون اون کتیبه هم برای ما بود. چرا نزدیم دیگه بماند ( هزارتا هم فحش خوردم سرش)

ببخشید پست طولانی شد. زین پس با عکس لینک و پست های فنی خدمت میرسم. شادزی

سلام. خیلی منتظر وقتی بودم تا بتونم مقدار ضرر ساید شمال شرق و دو ساید جنوبی رو حساب کنم. خوب قائدتا این ضرر هم بر اساس میزان از دست رفته نیروی هجومی باید حساب بشه. قبل از هر چیزی تبریک میگم به این سه ساید که تونستن سرور رو جذاب کنند. همچنین تبریک میگم به جنوبی ها (علیرضا، آرمین، حسین و..) همینطور به شمال شرقی ها مثل آرگین، مسعود، علیرضا، علی و سجاد، مجید و... که با وارد کردن هیجان به این سرور نشون دادن بازی زیبا رو بلدند. خوب من تقریبا تمام عکس ها رو به تاریخ توی کامپیوتر ذخیره کردم و بر اساس داشته هام اینارو حساب میکنم. ممکنه حمله ای از دست رفته باشه یا ذخیره نکرده باشم که میتونید حدودی در نظر بگیرید.

دو ساید جنوبی توانستند تا اینجای کار آمار زیر رو ضرر بزنند. (فارغ از مهم بودن یا نبودن اون نیرو)

- برای اینکه پست طولانی نشه من فقط تعداد نیروی پیاده - سواره - رم - کاتا رو مینویسم

- حساب برای نیروهای تلف شده چه در حمله و چه در دفاع (نیروهایی که دیوار بغل کردند) ، همچنین خفت های انجام شده است

- برای راحت تر خوندن، اعداد رو برای خودمون رند رو به پایین و برای دو ساید روند رو به بالا کردم

- نتایج رو هم حساب کردم: مثلا دهکده ای که از مجید چیف شد حاوی 12000 تیرانداز بود (دهکده 14ام)

- نتایج دو ساید جنوبی رو ضربدر دو کردم (پیاده و سواره نظام) که احیانا اگر من لینکی ذخیره نکردم در حق کسی اجحاف نشه!
    (برای اعداد واقعی تقسیم بر دو کنید)

نیرو های هجومی شمال شرق که از دست رفته است:

پیاده نظام: 164.000 (عدد واقعی تقسیم بر دو)

سواره نظام: 134.000 (عدد واقعی تقسیم بر دو)

رم: 4.000

کاتا: 4.600

نیرو های هجومی دو ساید که از دست رفته است:

پیاده نظام: 570.000

سواره نظام: 250.000

رم: 7000

کاتا: 6000

پی نوشت: از قدیم گفتن گول تبلیغات رو نخورید. ببینید واقعیت چیه. اون هم با جمع و تفریق (سود و زیان) و یا کمی هزینه و وقت حساب میشه.

پی نوشت: حتی اون کاتاهایی که مهران اشاره کرده حساب شده

شادزی

سلام

بابت حمله ای که از اکانت اشکان پسر شد بدون هماهنگی و سر خود حمله انجام شد. تبریک بابت دفاع. بابت همر قشنگت اشکان خسته نباشی. همچنان در شمال شرق هستی و این خوشحال کننده هست. در ادامه هم چندتا لینک قشنگ ببینیم :

11-Mehr-KHEFT-4-.jpeg

11-Mehr-KHEFT-1-.jpeg

11-Mehr-STARK-WALL.jpg

11-Mehr-KHEFT-2-.jpeg

11-Mehr-KHEFT-3-.jpeg

تشکر از آرگین و مسعود و باقی خفت کنندگان. تشکر از مجید و باقی دفاع کنندگان

شادزی

سلام

چندتا لینک ببینیم.

10-Mehr-TONDAR-WALL-03.jpeg

10-Mehr-TONDAR-WALL-04.jpeg

10-Mehr-TONDAR-WALL-01.jpeg

و یه چندتا دیگه که اومده بودن کتیبه ببرن یا ؟ نمیدونم. ممنون از حمله کننده و سازنده همر. با تشکر از دفاع کنندگان.

پی نوشت روانشناسی از کتب دوره دانشگاهی: افرادی که دچار عقده حقارت شدید می شوند برای مبارزه علیه حقارت خود و همسان کردن خویش با فرد دیگر به تمسخر روی می آورند، در حقیقت برای پنهان کردن عیب خود آن را به شخص دیگر فرافکنی می کنند یعنی عیب خود را به فرد دیگر نسبت می دهند.این افراد کنترلی بر احساس خود ندارند و دچار ضعف روانی هستند .

شادزی

میلیتاری جان (ریما). از اونجایی که میدونم کامی نیستی ترجیح میدم همون میلیتاری صدات کنم. تمام حساب کتاب هات رو دابل چک نکردم ولی از توضیحاتت متوجه شدم که داری اشتباه میکنی. دو مورد موجوده که شما دقت نکردید که همین دو مورد تمام حساب کتاب های شما و زحماتتون رو غلط نشون میده.

1. مطمئن باشید از یک جایی به بعد 100% ما از کتیبه های بهتری روی اکانت هولدر استفاده میکنیم. اتفاقا این نکته ای بود که امیر وال بهمون گفت و ازش استفاده میکنیم. زیر ساخت هاشون هم آمادست. در نتیجه باز اون تخریبی که شما مد نظرتون هست به مراتب پایین تر میشه و کاری که مرتاض باید میکرده، کرده.
    2. این مورد رو چند بار نوشتم پاک کردم چون ممکنه سر نخی باشه برای استراتژی همرهای اند گیم شمال شرق. در نتیجه همون مورد 1 میتونه تمام حساب کتاب شمارو اشتباه نشون بده و کفایت میکنه.

عکس هارو از اینترنت پیدا میکنم. در ضمن احساسم میگه شما تصمیم تو تغییر صحبتتون ندارید و فقط جلوی خودتون رو میگیرید و با تیکه پرونی های ریز سعی در تخریب دارید. بنده هم ادامه نمیدم. سطح آگاهی بازیکنان ما هر چقدر کم باشه از خیلی ها بالاتره که عملکردشون هم حداقل توی این سرور اینو نشون میده.

موفق باشید.

جناب میلیتاری شما خودتون رو معرفی نکردید. با این اوصاف ممنونم که متواضع برخورد کردید و با انعطاف بالا و بزرگی خود به اشتباه خود با شهامت تمام اعتراف کردید. البته این خصلت شما یکی از ویژگی های بزرگ هست. ممنونم. به نظرم بدیهی بودن بعضی از مسائل توی یک آنالیز و تحلیل جایی برای ایراد گیری نمیزاره. به همین علت بیان نکردم. در مورد انبار هم باید خدمتتون عرض کنم اصلا منطقی نیست که همری به اون خوبی روی واندر بره و انبار بزنه. به عکس زیر توجه کنید:

-سوسیس-ww-1-.jpg

فکر میکنم بسیار منطقی ساخته شده و مقدار انبار منابع 1.680.000 هست و غذا 1.440.000. خوب شما فرض کنید بیاید با اون همرهای عالی انبار بزنید واقعا عقلانی است ؟من حساب کردم شما باید 7 انبار رو با 7 همر 450ک گرزی و 120ک تی کی و 22ک کاتا بزنید تا بشه 980 ! واندر کلا 8 ساعت میفته عقب. ولی خوب واندر رو بزنن فکر کنم صفر بشه !

در مورد مرتاض منحصر بله شما درست میگید. اگر ساید نتونه درست ازش استفاده کنه که اصلا در مقابل استحکام قابل مقایسه نیست و ده برابر استحکام بهتره، ولی اگر استفاده درست بشه به نظر بنده حقیر 100% مرتاض بهتره. با تشکر

شادزی

سلام خوب از اونجایی که یه سری آدم سبک اومدن با مسخره کردن و فرار از واقعیت پست بنده رو یه چیز دیگه نشون دادن تشکر میکنم. متوجه شدم شما حاضر نیستید کمی فکر کنید و فقط دنبال بهونه و فرار از حساب کتاب هستید. ولی خوب دوستی این وسط با تمسخر چندتا نکته رو گفت که من اینارو برای روشن شدن ابهامات مینویسم تا جو فروم از افراد فرومایه خالی بشه و به سمت فنی شدن بره. جناب میلیتاری شمارو نمیشناسم ولی قسمت های سبک پستتون رو از چشمانم پنهان میکنم و فقط برای بهتر شدن جو فروم سئوالاتی رو که فرمودید پاسخ میدم.

فرمودید: دفاعی که ارایه دادی کاملا آن بالانس هست ! و....

جواب:
    مسئله این نیست که دفاع بالانس هست یا نه ! مسئله امتیاز دفاعی سواره و پیاده جلوی همری است که داره میاد. مثل:

ww-attack-02.jpg

تقریبا میزان امتیاز دفاع پیاده امتیازش 250 میلیون میشه (میتونید توی شبیه ساز ببینید) و میزان امتیاز دفاع سواره 250 هست. به عبارتی 1/1

مجموع اون ها هم میشه 500 میلیون امتیاز دفاعی موجود در دهکده. واقعا مسئله این نیست که اون بالانس هست یا نه ! مسئله فقط میزان امتیاز دفاعی سواره و پیاده هست. وقتی حمله ای صورت میگیره و دفاعی جلوی همر موجود میشه در واقع اعداد هستند که کار اصلی رو میکنند و نه نژاد ! اون دفاعی هم که بنده گذاشتم هم ربطی به معقول بودن و یا نبودنش نداشت. مسئله اعداد بالانس بود که امتیاز دفاع پیاده 1 میلیارد و 100 میلیون بود و سواره تقریبا 1 میلیارد، واقعا به نظرم موضوع مهمی نبود که بهش پرداختید.

فرمودید: ضمن اینکه آیا امکان داره ۱۴ میلیون دفاع انویل بسازیم؟ و....

جواب:

در سرور یک بود ما به مولتی هانتر نامه زدیم و پرسیدیم که اگر از چندین دهکده 50ک دفاعی ارسال بشه و قهرمان از دهکده ای که 5ک دفاعی داره ارسال بشه، امتیازات و درصد های قهرمان روی 5ک اثر میکند یا روی 50ک. فرمودند 50ک. خوب پس به عبارتی تعداد دهکده در ساخت دفاع به مراتب بهتر از انویل است. یعنی اگر کسی اصرار داشت انویل سواره پیاده بکشه فقط برای زیبایی است ولاغیر.

فرمودید: من به عنوان پلنر شاید دوست داشته باشم ۲ انبار بزرگ بزنم و اصلا نمیخام شگفتی جهان بزنم.

جواب:

در سرورهای جدید وقتی میتونی انبار اضافه بسازی (چون از خیلی قبل تر واندر رو میگیری) هدر دادن همر برای انبار کار عاقلانه ای نیست. حتی توی شبیه ساز هم اینو میتونید تست کنید. به عبارتی اگر اون همر رو جای دیگری استفاده کنید بهتر است چرا که اون همر، واندرو عقب نمیندازه.

فکر کنم جواب تمام سئوالات و ابهامات داده شد. اونایی هم که مسخره میکنند. بکنند. موفق باشید.

پی نوشت: انبارهای کوچک شمال شرق 3 - باقی ساید ها 3
    پی نوشت : انبارهای کوچک شمال شرق بین 14 بازیکن چرخیده اکتیو بوده - انبارهای کوچک باقی بین 8

سلام دوستان

چند روزی بود که میخواستم پستی بابت کتیبه ها بزارم که خوشبختانه دوستان عزیزتر از جانم این زحمت رو کشیدند ولی با کمی تحریف ! به همین علت بنده با مدرک سعی در نشان دادن چیزی که هست رو میکنم. ترتیب معرفی کتیبه ها بسته به میزان مهم بودنشون خواهد بود:

کتیبه جنگ آموز کوچک :

.jpg

1 ساید : سه جنگ آموز ------------------------ 2 ساید: سه جنگ آموز

.jpg

1 ساید : سه مرتاض ------------------------ 2 ساید: سه مرتاض

.jpg

1 ساید : پنج احمق ------------------------ 2 ساید: چهار احمق

%DA%86%DA%A9%D9%85%D9%87.jpg

1 ساید : چهار چکمه ------------------------ 2 ساید: دو چکمه

.jpg

1 ساید : دو چشمان ------------------------ 2 ساید: چهار چشمان (تبریک میگم)

کتیبه های بزرگ

-بزرگ.jpg

1 ساید : یکی ------------------------ 2 ساید: سه تا (تبریک میگم)

-بزرگ.jpg
    1 ساید : دوتا ------------------------
    2 ساید: دوتا

-یزرگ.jpg

1 ساید : دوتا ------------------------ 2 ساید: دوتا

-بزرگ.jpg

1 ساید : دوتا ------------------------ 2 ساید: دوتا

در مورد کتیبه انبار خدمتتون عرض کنم که نبودش هم اتفاق خاصی برای یک ساید نمیفته. مثلا تصور کنید مرتاض یا جنگاموز نباشه یا انبار ! کلا انبار کتیبه ای هست که بعد از دو هفته دیگه هیچکی نمیخوادش. به نظرم یک بزرگ و یک کوچیک کفایت میکنه چون نهایت مصرف یک اکانت 10 میلیون منابع هست که ما معمولا یک ساعته میزنیم و رد میشه میره اکانت بعدی... خیلی جدی نیست این کتیبه. از دو هفته دیگه هم اصلا جا ب جا نمیشه. کسی خواست میتونه از ما بگیره.

کتیبه اند گیمی: مرتاض منحصر به فرد و استحکام منحصر به فرد
    بنده دیدگاه دیگه ای به کتیبه استحکام دارم و سعی میکنم اینجا بگم. یک شبیه سازی انجام شد که توی اون 21 میلیون دفاع خوب که سطح 20 هستن و قهرمان هم فول امکانات کنار استحکام منحصر قرار دارد. یک رمر خوب و یک کاتای خوب به این واندر حمله میکنند. نتیجه در عکس زیر:

-استحکام-یک.jpg

-دو.jpg

میبینید که واندر 3 سطح اومد پایین (22 ساعت واندر عقب افتاد) - حالا رمر رو حذف میکنیم

-سه.jpg

باز میبینید که واندر 3 سطح اومد پایین (22 ساعت واندر عقب افتاد) . حالا اگر رمر بیشتری بزنیم و دیوار رو صفر کنیم ببینیم چه اتفاقی میفته:

-4.jpg

اینجا واندر 38 ساعت عقب افتاد. میخوام بدونم آیا میارزه خرج همرمون رو دو برابر کنیم فقط برای 12 ساعت بیشتر ؟ به عبارتی اگه این 4 همر همه کاتا بودن الان 4تا 22 ساعت (یعنی 88 ساعت) واندر رو عقب مینداختن ! حالا میپردازیم به نگه داریه این کتیبه:

خاصیتی نداره که ساید بتونه ازش استفاده کنه ! فقط باید همیشه +500 ک دفاع روش باشه تا آبروی ساید در خطر نیفته. همینطور باید کلی پتانسیل و وقت هزینه و استرس بکشیم تا این کتیبه رو نگه داریم.

و اما عشق من ! یعنی مرتاض منحصر به فرد. تمام اون دفاع رو در دو ضرب میکنیم ! میدونی چرا ؟ چون نگه داریه این کتیبه خیلی راحته. روی یک کپ مصری که 150% هست شما میتونی 1.500.000 دفاع ثابت نگه داری بدون اینکه منفی باشی ! میتونی چندین پلن بری که گندم خور سایدتو دوبرابر کنی که ما داریم میریم. مثلا یکی از دفاع سازهامون 500ک پیاده داشت و یک هفته ای بود متوقف شده بود. الان شده 600ک. داره میسازه مثل بنز ! با مرتاض منحصر به فرد پلن های خیلی زیادی میشه رفت تا دفاعتو تو 10 روز دوبرابر کنی ! که ما داریم 8 پلن متفاوت باهاش اجرا میکنیم ! حالا فهمیدید چرا دفاع رو دوبرابر میکنیم ؟ خوب الان میریم سراغ شبیه سازی:

-1.jpg

-2.jpg

فقط و فقط یک سطح ! فقط و فقط 11 ساعت ! دیگه شبیه سازی همه چی رو میگه. من دیگه توضیح نمیدم.

اگر سایدی مرتاض منحصر به فرد داشته باشه و بتونه باهاش پلن های مختصر سازی گندم خور رو در چندین جهت انجام بده ساید پیروز هست نسبت به استحکام ! این هم از دو یونیک اند گیم !

سه یونیک جنگی داریم (چکمه، جنگاموز و چشمان) و دو یونیک شخصی (احمق و گیج) از سه یونیک جنگی دوتاش دست یک سایده و یکیش دست دو ساید دیگه. شخصی ها هم برای خودتون. پست طولانی شد. صرفا جهت حمایت از تیم کتیبه ها گذاشته شد. مرسی

شادزی

سلام یه زمانی بود ما در حال جنگ با یک اتحاد بودیم. اون اتحاد رو به خاک خون کشیدیم. روزی 2 تا 3 کپ میپروندیم. کلی همر خفت میکردیم و... داشتیم حال میکردیم که دیدیم همرهای یکی از اکانت های خوبمون داره میره تو واندر ! خیلی ناراحت بودیم و کارد میزدی خونم در نمیومد ! یکی از بچه ها زنگ زد و گفت تقصیر خودتونه =O من خیلی خودمو کنترل کردم هیچی بهش نگم و ادامه داد و گفت "اونا هیچی برای نشون دادن نداشتن" ادامه داد گفت "اونا هیچی برای از دست دادن نداشتن" ادامه داد و گفت "اونا دست به هرکاری میزنن تا اعصاب شمارو خورد کنند" و.... دیدم راست میگه واقعا ! تقصیر ما بود. در هر صورت میخواستم بگم خفت دیفالت هایی که قراره واندر کلین کنه و یا دیوار شدنشون مایه ی خرسندی ما هست. چون گندم خور آزاد میشه. خیلی از اینا داریم.

در ادامه باید خدمت عنبرتون بگم که زدن دهکده در یک ساید دیگه نشونه ترس است. چرا که بخوان همر توی اون خاک بگیرن و توی خاک خودشون کمتر مورد حمله قرار بگیرن.