Posts by T!rDaD

سلام و درود به ساکنین سرور ۱

منم این نپ رو تبریک میگم و به فال نیک میگیرم که منجر به یکپارچگی کامل و دائمی شمال شرق یعنی ربع محبوب و همیشگیم بشه.

قبلا هم اشاره کرده بودم که بعد از ۷ سرور این اولین بار بود که ربعی به غیر شمال شرق بازی کردم و یه جورایی برای من خونه تراوینی محسوب میشه.

شروع این سرور بخاطر داشتن ۴ ساید نسبتا متوازن نوید بخش یکسال پرهیجان بود ، ولی بدبختانه در ادامه اتفاقاتی افتاد که ۲ ربع رو از دست دادیم ، ولی بازسازی خوب شمال غرب و الآن هم این نپ شمال شرق ، مجدد امیدها رو برای داشتن یه سرور ۴ کوارتری زنده کرده و امیدوارم تا انتها همین روال پا برجا بمونه.

یه مورد خیلی بدیهی و کلیشه ای که بارها هم تکرارش کردم اینه که فرق بازیکن / تیم حرفه ای با تازه کار همینجاها معلوم میشه .

یعنی زمانی که شما ۱۰۰ درصد مطمئن هستی که حرفت درسته و ایمان داری که حق با شماست ولی بخاطر منفعت بزرگتر یعنی یکپارچگی و تضعیف نشدن ربعت ، از مواضع خودت کوتاه میای و از حقت میگذری و صبر و گذشت رو پیشه میکنی.

که خوشبختانه الآن همین اتفاق تو شمال شرق بین لویال و آریانا ( که امیدوارم به زودی با پسوند - سابق - ازشون یاد بشه ) افتاده.

به هر حال امیدوارم از همین امروز همه بچه های شمال شرق دلخوری ها و اختلاف سلیقه ها رو دور بریزن و پشت سر قرار بدن و فقط و فقط تمرکزشون رو روی بازسازی ربعشون بذارن ، که با توجه به زمان زیادی که از سرور مونده ، مشخصا وقت کافی برای این مهم هست و اصلا و ابدا هم دیر نشده.

پ.ن : سکوت جنوب غرب تو فروم از ۲۴ ساعت پیش که این نپ تو فروم هم علنی شد ، به نوبه خودش جالبه.

خیلی واضح الآن میشد دید که کدوم ربع بابت این نپ ، عزای عمومی اعلام کرده و سیاهپوش شده ، به نحوی که از شدت عصبانیت حتی برای حفظ ظاهر هم که شده نتونستن اینجا یه تبریک خشک و خالی بگن ( البته بعد این پست احتمالا هول هولی میان تبریک میگن :دی) در حالی که بقیه ربع ها ، همگی از این نپ استقبال کردن.

منتهی امیدوارم وقتی آرامش کامل به شمال شرق حاکم شد ، اعضاش بشینن فکر کنن و با مرور وقایع این چند وقت اخیر ، متوجه بشن که کدوم ربع هیزم به این آتش ریخت و از این جنگ داخلی سواستفاده کرد.

خوش بگذره

تیرداد

این جماعت جنوب غربی ( خصوصا دایی جان و مش قاسم ) بسیار شخصیت های جالبی هستن.

اینجوری که از اول سرور تا به حال ، هر وقت دیگران رو به صفتی متهم کردن ، در نهایت معلوم شده خودشون به اون صفت مبتلا هستند !

از دو هفته پیش تو فروم فریاد بازی کثیف آمرداد در کتیبه زنی رو سر دادن ولی همگی دیدید اولین کتیبه ای که به صورت نامتعارف و مصداق بازی کثیف از متای شرق خارج شد به چه شکل و به چه طریقی بود !

که مطمئنا منتظر پاس دادن کتیبه های بیشتری هم باشید.

و یا باز هم الان فریاد سرقت کتیبه از شمال غرب رو سر دادن تا کسی اینجا نپرسه که آقا جان ، تو اول یه سوزن به خودت بزن و بیا بگو چه جوری از شمال غرب کتیبه بلند کردی ، بعد ادعای ارث و میراث کن و بگو باز این اینگیلیسا توطئه کردن !

ما خودمون همه توضیحات و لینک و اسناد رو به شمال غربیا میدیم ، شما فکری به حال خودت بکن .

یا مثلا بارها دیگران رو به توهین کردن متهم کردن و میکنن و دم از ادب و دعوت دیگران به مراعات کردن میزنن ،

ولی هر بار داره این اتفاق واسه پستهاشون میوفته :

دیگه تضاد در عمل و شعار از این بالاتر!؟ ، نکنه واسه مدیریت هم میخواین تعین تکلیف کنید !

البته بزودی منتطر اتهام «ادمین با خودشونه » هم باشید :-)))

یعنی کسایی که اول سرور اینهمه دم از فتیله پیچ کردن و ترکوندن فروم نویس ربع رو به رو میکردن ، در نهایت معلوم شد اصول بدیهی فروم نویسی یعنی همانا نوشتن در چهارچوب قوانین رو هم بلد نیستند و نهایت هنرشون فحاشی و متلکهای جنسی و تشبیهات رکیکه.

و الان هم تهدید به فحاشی بیشتر .

من به تجربه یاد گرفتم که هر وقت کسی تو فضای مجازی ، موقع بحث ، یهو شروع کرد به بیوگرافی دادن از خودش ~ که هیچ ربطی به اصل بحث نداره ~ ، که مثلا من ویراستارم یا مترجمم یا وکیلم یا تحصیلاتم فلانه (حالا انگار بقیه ماها کنار خیابون سی دی و پاسور میفروشیم :دی ) میخواد از این طریق ضعف استدلالش رو پوشش بده و اینجوری خودش رو محق جلوه بده.

خلاصه داستان به نظرم بهتره به جای اینهمه فرافکنی و اجرای پروژه های نخ نما شده ، به ربع خودتون رسیدگی کنید و دنبال یکدست کردنش باشید که مشخصا هنوز موفق نشدید ، تا بازم مجبور به تله گذاری و امتحان هکر و به باد رفتن همرهای بیشتر نشید.

البته منم اگه همزمان چیف و دیستروی و کراپ لاک شده بودم ، شاید مثل این بنده خدا ، از سر بیکاری شبها هم کف تاپیک میخوابیدم و بخیالم واندر تو فروم صد میشه :دی

پ.ن : نداره

توضیح : دایی جان ناپلئون و مش قاسم ، ۲ شخصیت کتاب ایرج پزشکزاد هستن که در همین رابطه سریال و نمایش تئاترش هم ساخته شده.

این دو شخصیت نماد توهم تئوری توطئه و اتهام زنی هستند که همیشه نقاط ضعف خودشون رو به گردن عامل خارجی ( اینگیلیسا ) میندازن.

تشبیه به این شخصیت های ادبیات معاصر ، نه توهینه و نه خلاف قوانین فروم.

خوش گذشت

تیرداد

اول خسته نباشید میگم به همه ، خصوصا اون عزیزانی که مسوول جمع آوری کتیبه ها بودن.

همگی میدونیم کار سخت و خسته کننده و ملزم بیخوابی کشیدنه و جای خیلی کمی واسه خطا و اشتباه داره .

نکته بعدی اینکه ، همونطور که از اول هم مشخص بود ، اون ربعی که دائم دیگران رو متهم به زمینه سازی برای بازی کثیف در مورد کتیبه ها میکرد و مشخصا ربع جنوب غرب که وکیل و ویراستارش با فریاد و هوار ، متای شرق رو متهم میکردن که میخواد دست به بازی کثیف بزنه ؛

خودشون مرتکب اولین حرکت خلاف عرف و به شدت کثیفی شدن و کتیبه از متای شرق پرواز کرد.

یادتون باشه ، همیشه هر وقت دیدید شخص یا اشخاصی ، دائم دیگران رو به بازی کثیف متهم میکنند ، خودشون از همه بیشتر به این صفت آلوده هستند.

بله ، تبادل کتیبه بین ربعهای متا یه حرکت طبق عرف و پسندیده ست که از قدیم هم بوده و کسی هم بهش معترض نیست.

اما از زمین تا آسمون فرق هست بین تبادل و قرض دادن کتیبه ، بین دو کوارتر در طی سرور ،

و پاس دادن کتیبه حتی کمتر از ۲۴ ساعت بعد از گرفتنش از ناتار !

مشخصا با نقشه و پلن قبلی کار کثیفی کردید.

حالا هر چقدر دوست دارید توجیه کنید و خودتون رو گول بزنید ، ولی واقعیت عوض نمیشه.

پ.ن : تغیر رویه مدیر فروم و رسیدگی جدی ترشون رو به این تاپیک به فال نیک میگیرم.

امیدوارم دیگه شاهد اشارات رکیک و متلکهای جنسی از جانب مش قاسم و دایی جان ناپلئون جنوب غرب نباشیم.

کلکل و رجزخونی میتونه شدید و تلخ و تند و بی رحمانه و ...باشه ، ولی چون خلاف قوانین نیست پس قابل تحمله ،

اما هیچ توجیهی برای اشارات رکیک و متلکهای جنسی وجود نداره ، خصوصا توسط لیدری که از ابتدای سرور در حال تعریف و تمجید از خودش !!! و از ادب و تربیتش هست !

ولی کلا خوش گذشت

تیرداد

سلام به شما

درمورد بخش آبی ؛

اون پست من مشخصا در مورد شمال غرب بود ، طبق دلایل و شواهدی که قبلا گفتم ، منتهی از شدت عصبانیت بعد از چند بار توضیح هنوز نتونستی متوجه بشی که حرف اینه اون شمال غربی که تو جلسه با اون مورد مخالفت کرد ، بعدا معلوم شد اول از همه دست به اینکار زده :-)))

اما ، در انتهای اون پست و قسمت پ.ن بنا به عرف مرسوم اشاره هایی به مطالبی مجزا از مطلب اصلی شده بود .

از جمله شخص جنابعالی ، که باز هم مشخصا بخش مربوط به شما ، در مورد چرایی و انتقاد به ترکیب کردن پست فنی با حاشیه بود .

حالا اینکه شما به بی ربط ترین شکل ممکن داری تلاش میکنی گاف نصف شبت و چسبوندن ج.غ به اون پست رو توجیه کنی و اینکه چه کسی واقعا تب داره و داره اینجا زور میزنه ، دیگه دلیلش رو میذارم به عهده سایر خوانندگان .

اما ... بخش قرمز

خوشحالم که بالاخره موفق شدم اثبات کنم این مدت بی دلیل نمیگفتم اون کت شلوار تنت عاریه هست !

بالاخره به وقت عصبانیت چهره واقعی خودت رو نشون دادی .

میدونی عزیز جان ،

یه خوبی فعالیت زیاد در فروم اینه که امثال من ، خیلی زود ماهیت واقعی امثال تو رو میشناسن و فورا متوجه میشیم که پشت اون نقاب به ظاهر محترم و کت شلوار ، چیزی بیشتر از یه داش جواد فحاش نیست.

امثال تو به محض اینکه تو کلکل طبق عرف و قانون کم بیارن دست به فحاشی میزنن.

تو کوچه و خیابون ، خیلی از امثال شما روزانه قابل دیدن هستن.

اون عده ای هم که تا الان فریب ظاهر محترمت رو خورده بودن ، با دیدن این پستت کاملا واقعیت عریان رو میبینن.

البته میدونم که دست و پا خواهی زد و توجیه خواهی آورد که چون به من گفتن دایی جان ناپلئون پس منم حق داشتم فحش زیر نافی بدم !

دقیقا همونطور که بر اساس سلیقه خودت برای فروم و بازی قانون های من درآورده ای وضع میکنی و برای دیگران تکلیف معلوم میکنی .

در نهایت اینکه ،

من از اول میدونستم این لباس به تنت گشاده !

چون لیدر تنها ربعی تو این سرور هستی که تا به حال اعضاش کف فروم رسما و علنا لفظ رکیک بکار بردن ،

فقط منتظر بودم تا در موقعیت مناسب دیگران هم ببینن.

پس از این ، جنابعالی هم از نظر من ، بخاطر علاقه و لذت بردنت از گل بازی ، همونجایی پرت میشی که از چند هفته پیش قهرمانتون رو پرت کرده بودم.

یکبار بعد از اون دروغ و جعل بی شرمانه ت در مورد پستم و اضافه کردن کلمه «دست» ، بهت فرصت دادم ولی خب مشخصا فایده نداشت چون تا گردن تو گل هستی.

پ.ن : لیدری که دم به دقیقه تو پستهاش مینویسه ، خخخخخخ !

تکلیفش معلومه .

خداوکیلی تا حالا فروم نویس داغونتر از شماها رو به روم ندیدم :دی

اینبار حسابی خوش گذشت

تیرداد

سلام و درود به تمام رفقا.

بالاخص جناب تیردادخان عزیز.

سلام به شما

آروم باش دایی جان ! ، اینقدر حرص نخور ، میوفتی رو دستمون ها !

اون صدای واکسی بود نه قشون اینگیلیسا !

خوشم میاد اینقدر درگیر تئوری توطئه شدین و دایی جان ناپلئونیسم تو روح و جانتون رسوخ کرده که دیگه حتی از خوندن و درک یه مفهوم ساده هم عاجزید‌.

اون پست من راجع به شمال غرب بود و طبعا اون بخش اکانتهای چراغ بین و ....هم راجع به مواضع همون شمال غربیا ( ی سابق) تو جلسه توافقتامه بود که بعد خودشون کف همین تاپیک اعتراف کردن که بر خلاف شعارهاشون عمل کردن و همینجا کلی بحث و جدل پیش اومد.

کما اینکه اگر بری بخونی ، اون پستی که توش گفتم " این توافق کشکه و ..." دقیقا وسط بحث با آکسفوردیا و خطاب به همونا بود .

اصلا اون زمان بحثهای مورد اشاره من شماها تو فروم وجود خارجی نداشتید ، چون ربع شما در خواب خرگوشی به سر میبرد و تنها سیاستتون در فروم هم ؛

هیچکککی حق نداره اسم ما رو بیاره

و هیچکککی حق نداره راجع به ما بپرسه بود

حالا شما چرا پست من رو به خودت گرفتی و خودت و مش قاسم با بیل روی دوشش نصف شبی پریدین وسط فروم دیگه الله یعلم !!!؟

نه جدا رو چه حسابی الآن خودتو انداختی وسط :-)))

دقیقا مثل همون پست ساده که در باب دعوت به بحث در مورد کتیبه ها گذاشتم و جنابعالی بلافاصله با لباس خواب و با موی پریشون و تفنگ برنو بدست ، از تختخواب پاپتی پریدی وسط فروم که ؛

ای هواااار ، قااااسم ، باز این اینگیلیسای خبیث توطئه کردن !

در ضمن اون پستهایی که بهنام و اشکان گذاشتن هیچ تعارضی با پست من نداشت ، به نظرم فردا صبح که حالت بهتر شد و دکتر ناصرالحکما یه عیادتی ازت کرد و یه جوشونده بهت داد بعدش مجدد اون بخش رو بخون .

بقیه پستت هم پیرو همین قضیه که اصلا شما مخاطب نبودید و صرفا بدخواب شدی ، مثل قصه نبردت تو کازرون از اعتبار ساقط و باطله .

تنها نکته بدرد بخور پستت این بود که گفتی:

دیگه در این مورد صحبت نکن که خیلی خیطه

عجالتا شب خوش بخوابی دایی جان

تیرداد

سلام مجدد

واقعیت نمیخوام گفتگوی من و شما حالت چت دو نفره پیدا کنه و حوصله بقیه رو سر ببره ، به همین علت هم با اجازه از این پست به بعد ، دیگه ادامه اظهار نظر و اعلام موضع رو میسپرم به دست اهل صلاحیت دارش .

فقط نظر خودم رو میگم ؛

من اگر به جای لیدرهای متای شرق بودم و بعد از اجرای اون پلن گسترده بخش شمالی متامون بر علیه شورشی های لویال ، شاهد این بودم که تعداد قابل توجهی از اکانتهای شمال غرب ناگهان به تاپ تن دفاع پرتاب شدن (اگه درست خاطرم باشه مملی وگنس ۱۴ تا اکانت رو با ذکر اسم و مقدار دفاعی که کردن گذاشت تو تاپیک ) ، و اینکه علی رغم چند بار سوال در این مورد تو همین تاپیک هیچ پاسخی از جانب ش.غ دریافت نکردیم ؛

فرض رو بر این میذاشتم که شمال غرب هرگونه توافق ضمنی یا شفاهی مبنی بر بی طرف بودنش رو نقض کرده و طبعا من هم دیگه خودم رو ملزم نمیدونستم .

البته مجدد تاکید میکنم که در جریان چند و چون توافقات شما نیستم ( که اصلا قبل یا بعد اون اتفاق بوده ) و صرفا فقط نظرم رو بر اساس شواهدی که تو تاپیک اومد رو گفتم .

دیگه اگر صلاح دیدید ، از این به بعدش رو شما و لیدرهای متای شرق ادامه بدید

ویرایش :

سیر قهقرایی ،

یعنی اینکه اول سرور ، با کت شلوار کراوات بیای تو فروم و لفظ قلم حرف بزنی و از خودت بیوگرافی ادبی / انتشاراتی / فرهنگی ارائه بدی ،

ولی بعد از مدت کوتاهی با زیرپوش و تنبون گشاد و بازوی خالکوبی شده ، چهار زانو بشینی تو گلهای فروم و تسبیح بچرخونی و رجز بخونی :-)))

همینجوریه که کت شلوار عاریه ملت لو میره.

خوش گذشت

تیرداد

درود بر تیرداد عزیز

سلام به شما

ممنونم بابت توضیحات روشن و مفصلتون .

نکته مثبت اینجا بود که شما میتونستی دو برداشت متفاوت از پست من داشته باشی ؛

یا اینکه مثل بعضی از همسایه های جنوبیتون پست رو به شکل کنایه و متلک برداشت کنی و در نتیجه شما هم پاسخی حاشیه آفرین بهش بدی.

یا اینکه کاملا متوجه بشی که فقط یه اظهار نظر بدون غرض و جهت بوده.

که خوشبختانه شما حالت دوم رو انتخاب کردی و پاسخی در قد و اندازه و شان لیدر یه مجموعه دادی که جای تبریک داره.

امیدوارم منش و مشی شما برای ایفای نقش لیدر در فروم برای بعضیا الگو بشه.

منتهی میخوام از پست شما استفاده کنم و باز هم نظر شخصیم رو در چند مورد مرتبط با کتیبه ها بگم که البته مخاطبش شخص شما نیستی و کلی گویی هست ؛

اینکه هر ربع/اتحاد ، اول کتیبه های خودش رو برداره و بعدها بستگی به نیازش اقدام به تبادل کتیبه با کوراترهای دیگه بکنه ، نه مصداق بازی کثیفه و نه بر خلاف عرف و توافقنامه

اون حالتی که مردوده ، وقتی هست که در همون ساعات اول پدیدار شدن کتیبه ها فقط در نقش کلینر/کاتا زن برای سایر ربع ها عمل کنیم.

اینکه ربعی تو چند وقت اخیر و با استفاده از غفلت اقدام به احداث دهکده ( و نه رجیستر یا خرید اکانت ) در ربع مقابل کرده باشه و ازش در نقش کاتا زن برای کتیبه استفاده کنه ، نه مصداق بازی کثیفه و نه خلاف عرف و توافقنامه.

اینکه ربعی اقدام به کلین کتیبه برای ربع هم متاییش به جهت کمک به تسریع جمع آوری کتیبه هاش بکنه ( کتیبه تو همون ربع بمونه ) ، نه مصداق بازی کثیفه و نه برخلاف عرف و توافقنامه.

البته باید باز هم تاکید کنم که اینها نظر شخصی من به عنوان یک بازیکن بدون مسوولیت در متای شرق هست.

امیدوارم بهتون خوش بگذره

تیرداد

چقدر این امکان " بلاک " کردن تو فروم کاربردش خوبه و من سالها ازش محروم بودم ، امروز که تاپیک رو باز کردم از دیدن بعضی پستها معافم کرد و نفس راحتی کشیدم ، بگذریم

عرض شود که در ارتباط با بحث لاغری دختر خاله ... ببخشید ! ... در ارتباط با بحث کتیبه ها ، خواستم بگم که تو چند روز آینده به خیلی از علامت سوالها راجع به ربع ش.غ پاسخ داده میشه .

یعنی عملکردشون ، حالا چه سرعت جمع آوری و چه کیفت کتیبه زدنشون ، و اینکه چند درصد از کتیبه های کوارتر خودشون رو میزنند و یا ربع های دیگه موفق میشن چند تا کتیبه از ش.غ بلند کنند و یا مثلا کتیبه هایی که خود شمال غربی ها ممکنه به ربع های دیگه پاس بدن و سایر اتفاق های دیگه ، همگی محک خیلی خوبی هستند واسه اینکه متوجه بشیم این ربع اصطلاحا با بقیه سرور چند چنده و اصلا چقدر موفق شدن از این مدت زمان آرامش برای ریکاوری خودشون استفاده کنند و تا حدود خوبی میشه متوجه سیاست حال و آینده زعمای ( یا زعیم؟) شمال غربی بشیم .

حدس شخصی من اینه که شاهد همکاری کتیبه ای پررنگ شمال غربی ها با همسایه جنوبیشون خواهیم بود و شائبه متای غربی خودش رو بیشتر عریان خواهد کرد .

اما در ارتباط با قوانین و توافق های انجام شده در مورد کتیبه ها و تعریف و تعین مصادیق بازی کثیف در این مورد ؛

یادمون نره که قبلا تو جلسه کذایی در موردش بحث و توافق شده ، بنابراین درخواست دارم نه چیزی بهش اضافه کنید و نه چیزی ازش کم کنید و بنا به سلیقه خودتون تعریف سازی و کثیف انگاری من درآورده ای هم نکنید !

هر چند که زمان مشخص کرد علی رغم اون توافقهای جلسه و حرفها و شعارهای قشنگش ، به وقت منفعت بعضی دوستان زدن زیر میز .

مثل اون قضیه اکانتهای چراغ بین و یا جاسوس داشتن تو گروههای تلگرامی/دیسکوردی رقیب.

من همون موقع بعد جلسه و با دیدن بعضی پستهای این تاپیک اومدم و نوشتم که ؛

این توافق کشکه ! (حوصله پیدا کردنش رو نداشتم ولی پستم مربوط به کمتر از یک هفته بعد از اعلام صورت جلسه و نتیجه توافق تو تاپیک بود )

که مرور زمان هم ثابت کرد بدبختانه حرفم درست از آب دراومده ،

اما از همه دست اندر کاران کوارترها تقاضا دارم که حداقل در مورد کتیبه ها به حرف هایی که زدید و توافقی که کردید پایبند بمونید .

پ.ن :

آقای رضا سورنا ، اون پست ممد اولدارک خیلی حرف درستی توش بود.

پستی گذاشتی ، که من ~تنبل به لایک~ هم میخواستم لایکش کنم ولی وقتی به آخرش رسیدم دیدم خرابش کردی !

به این نتیجه رسیدم که شما خودت انگار دوست داری و غلغلکت میاد ،

وگرنه لیدری که میخواد در شان یک لیدر پست بذاره هیچوقت نمیاد یه پست خوب فنی رو اینجوری خراب کنه و به حاشیه بکشه !

پسا.پ.ن :

اونی که اهل گل بازی نیست ، با هیچ بهانه و توجیهی حاضر نیست پا تو زمین گل آلود بذاره و به خط قرمزهای خودش پایبنده .

اونایی که گل بازی دوست دارن کماکان نادیده گرفته خواهند شد !

از پنجاه و خورده ای ساعت دیگه خوشگذرونی تندتر میشه

تیرداد

پ.ن۳: دقت کردید که روال فرومی رفقامون در اتحاد EAST اینجوری هست که هر وقت می بینن حرفهای رقباشون داره بر کرسی میشینه و به عبارتی کم میارن؛ آقا تیرداد یهو ورود می کنن و میگن آخ آخ آخ چقدر خسته شدیم موضوع رو عوض کنید و یه قصه ای میگن و همه شون هم پشت بندش نقش هاشون تو قصه رو بازی می کنن.‌

امشب تیردادخان کار داشتند؛ امیروال عزیز زحمت این حرکت رو کشیدند که بدینوسیله از طرف رفقاشون ازشون تشکر می کنم فقط توجه کنید که این روند لو رفته و باید یک روال و ابتکار جدید به کار ببندید. برادر شما که اهل کل کل بودید دیگه چرا؟

باشه چشم

من مجدد سکوت میکنم که یه وقت به تریج کت عاریه شما برنخوره و فکر نکنی بازم دسیسه واست چیدیم .

ازت هم عذر میخوام که اشتباهی فکر کردم وقتی فقط چند روز به آزاد سازی کتیبه ها مونده ، تاپیک " هم ! " جایی واسه بحث کردن در مورد کتیبه هاست !

شما و دوستان هم بفرمایید و طبق روال ۴۰ روز گذشته بحث تکراری و بی حاصل چگونگی و چرایی متای شرق رو ادامه بدید ،

که فلانی به فلانی پیام داد و اون یکی پای تلفن اینو گفت و فلان وویس و اسکرین شات موجوده و بگم بگم راه بندازید و .....

بعد هم تو خیال خودتون فکر کنید که حرفتون داره به کرسی میشینه و طرف مقابل داره کم میاره !

فقط من اینوسط نفهمیدم این «داره به کرسی میشینه » یعنی چی دقیقا!؟،

یعنی داره باعث میشه آریانا ربع رو تحویل لویال بدن و برن ؟،

یا مثلا متای شرق رو بهم بزنن؟ ،

یا مثل آریانا بیاد زیر پرچم لویال و یکپارچه بشن و پستهای لیدری رو تحویل لویال بدن !؟

اگر کسی فهمید که از این بحث تکراری و تهوع آور قراره چه نتیجه "عملی" بدست بیاد و قراره باعث چه "قدمی رو به جلو " بشه ، بعدا به منم خبر بده .

طرف روزی که بحث متای شرق رو اینجا شروع کرد ، کاربر ساده بود و الآن رسیده به امپراطور و به زودی هم با ادامه این بحث به رتبه خدایی میرسه !

نمیدونم شاید تو این سالهایی که من نبودم ، فروم هم مثل بازی عوض شده و معنی کلکل فرومی هم این شکلی شده که با تکرار و تکرار و تکرار یه مشت حرف خنثی و بی حاصل گند بزنی توی تاپیک .

کتیبه ها رسید و این تاپیک هنوز گیر کرده توی بحث ۴۰ روز پیش ، که بدبختانه بحثی هم هست که نهایتش نتیجه ای نداره که اگر داشت هم میگفتیم خب به جهنم تحمل میکنیم .

اگر هم اعتراض کنی که فوری میگن :

آهااااان ، دیدی این پدرسوخته ها را !

جنابعالی که بزرگترشون هستی طرز فکرت اینه ، دیگه وای به حال آدمات !

به قول سلطان سبیل قاجار ؛

همه چیزتون به همه چیزتون میاد .

اون از کاریزمای نداشته ی لیدریتون ، اینم از فروم نویسیتون !

پ.ن : طرف خودش از اول سرور تا حالا هر بار من یه اصطلاح یا واژه بکار بردم بلافاصله ازش تقلید کرده بعد اومده اینجا به بقیه میگه روت سیاه ! ، بابا تو خودت اون دیگ بزرگه ای :-)))

ویرایش : دلم نمیخواست اینکار رو بکنم ولی واسه اولین بار از سال ۲۰۰۹ تا الآن به ناچار میخوام از گزینه " بلاک " تو فروم استفاده کنم تا بلکه اینقدر خزبعلات نبینم .

خوش گذشت

تیرداد

اتحادی/اکانتی که کتیبه از ربع خودش برداره و به ربع دیگه ای بفرسته ، خائنی بیش نیست .

برای زدودن و پوشاندن لکه ننگ اینچنین خیانتی ، بزرگترین ماله ها و حجیم ترین دبه های ماست هم کافی نیست.

پ.ن :

( مکالمه دو لویالی در خلوت )

سوال : واقعا چرا آمرداد باید به متا پایبند بمونه و وقتی که ج.غ از دور خارج شد دیگه چه نیازی به آریانا داره که واندر رو مشترک ۱۰۰ کنه ؟ نه جدی واسم سواله !

جواب : چون یه عده آدم عاقل و بالغ و متعهد و آبرو دار و بدون عقده لیدری/واندر/اسم و رسم ، ساکن شرق سرور با هم یه قول و قراری گذاشتن که حاضرن سرشون بره ولی حرفشون نره و زیر قول و قرارشون نزنن.

خلاص !

با خیانت کردن خوشگذرونی نکنید

تیرداد

امیدوارم که این روزهای بارونی قرنطینه به همه تون خوش بگذره و خودتون و خانواده هاتون سلامت باشید.

با توجه به اینکه خوشبختانه ظاهرا جو تاپیک مقداری به سمت آرامش رفته و بالاخره فتیله بحثهای مکرر و بی حاصل ؛

رید مولتی و متای شرق و عدم بالانس و درگیری داخلی و ....پایین کشیده شده (گوش شیطون کر ، دستم به تخته ، بترکه چشم حسود ، یه دور هم آیت الکرسی ) ، میخواستم از دوستان ماشین حساب بدست و آنالیزور درخواست کنم با توجه به قریب الظهور بودن کتیبه های سرور یه تحلیلی در موردش داشته باشن ؛

اعم از تخمین مقدار دفاع ناتار ، پراکندگی و دوری/نزدیکی کتیبه ها نسبت به مرکز در هر ربع و طرز پخش شدن و سهم منحصرها در هر کوارتر و امثالهم .

امیدوارم که اینجوری تو بحثهای فرومی یک قدم به جلو برداریم و بریم مرحله بعد.

اینجوری تضمینی خوش میگذره

تیرداد

سلام به شما

حسین جان یه مطلبی رو میخواستم بهت بگم منتهی هر دفعه یادم میرفت ولی اینبار با دیدن پستت بالاخره یادم موند.

تو خیلی از پستهات یه سری کلمات هست که همیشه در حال تکرار شدنه؛

مستعمره ، بزرگترت ، اجازه گرفتن ، ارباب ، رییس ، فرمان گرفتن ، دستور دادن و ....( بعضیاش نقل به مضمون بود )

حتما میدونی که اون ضرب المثل « کافر همه رو به کیش خود پندارد » ، در حقیقت داره به یه اصل روانشناسی ساده اشاره میکنه و به طور خلاصه داره میگه آدمها از دریچه ذهن خودشون به دنیا نگاه میکنن و فکر میکنن طرز فکر دیگران هم مشابه خودشونه.

ببین یه عده ذاتا هیچوقت نمیتونن کارفرما باشن و همیشه باید واسه کسی دیگه کار کنن.

اینا هیچوقت نمیتونن صاحب بیزنس خودشون بشن و همیشه حقوق بگیر باقی میمونن و شخصیت فرمان پذیری دارند.

شما طبق چیزی که از پستهات متوجه شدم دقیقا جز همین دسته هستی و تو معادلات ذهنیت اصلا و ابدا نمیگنجه که یه حالتی از متا هم وجود داره که هیچکس برده و فرمانبردار اون یکی نیست و کاملا از موضع برابر با همدیگه همکاری و تعامل دارند.

شاهدم برای حرفم هم همین نسبت لویال با مسترز هست تو متایی که بستید ،

که یه طرف داستان عملا فقط بله قربان گو هست و بدون اجازه حتی آب نمیخوره و فقط پلنهای اربابش رو پیش میبره.

حتی همین معنی اسم "مسترز" خودش بدترین متلک به شماست چون به ازای مسترز همیشه اسلیو هم هست :دی

به همین علته که همش فکر میکنی تو متای شرق هم باید یه نسبتی مثل متای خودتون برقرار باشه و الان یک ماهه شما و دوستان دارید عین ذرت در حال پاپ کورن شدن تو این تاپیک بالا پایین میپرید و هی تکرارش میکنید.

خلاصه اینکه خواستم بگم اینقدر با اعصاب و روح و روان خودت بازی نکن برادر من و سعی کن از بازی لذت ببری و از بحث متا بیای بیرون ؛

چون تا حالا دیگه باید فهمیده باشی ما شانتاژگرای پیر دیگه ازمون گذشته با اینجور شانتاژهای دیگران تحریک بشیم.

خوش بگذرون

تیرداد

دو هفته پیش عرض کردم که :

و از دیشب تا حالا هم که شاهد پروژه جدید هستیم.

دقت کنید ، تمام این دست و پا زدن و هوچی گری و یقه درانی ها فقط برای پوشوندن و پرت شدن حواس ها از اینه که مدیریت به شدت ضعیف مسترز پس از گذشت قریب به ۳ ماه از شروع سرور هنوز نتونسته یه کوارتر یکپارچه و همدل و هماهنگ رو به نمایش بذاره ( خنده داره که همینا واسه مازیار منبر میرفتن و میخواستن بهش آموزش توتال لیدری بدن ! ، زرررشک ! ) و از اون بدتر هم هنوز نتونسته محض رضای خدا یک پلن درست و حسابی اجرا کنه .

وضعیت لانچ ها و فیک دادنها و دیوار شدنها خودش گویای همه چیز هست .

در چنین شرایطی ورشکسته های سیاسی/ نظامی جنوب غربی هیچ چاره ای به جز چنگ زدن به سناریوی قدیمی و نخ نما شده فرار رو به جلو و فرافکنی ندارند تا مجبور نشن پاسخگوی اعضای ربع خودشون باشن که ؛

آقا جان این چه افتضاحیه درست کردید و این چه بلاییه سر پر پلیرترین و پر پرپتانسیل ترین کوارتر بازی آوردید !؟

آدم ناخودآگاه یاد کشوری میوفته که مسوولینش همه ناتوانی ها و نابلدی هاشون رو به گردن تحریم خارجی میندازن و مردمش حیران در اینکه ، آخه قیمت گوجه و پیاز یا رانتخوری و اختلاس و فساد اداری چه ربطی به تحریم داره !؟

پ.ن : اون اکانتهایی که اخیرا تو ج.ش رجیستر شده و هنوز هم تحت حمایته و عضو اتحاد مسترز هستن ، انشاالله تعالی که به نیت بازی پاک هستن .

پسا.پ.ن : سرنوشت شخصی که بر اثر فشار عصبی ناشی از دیسروی کپ ؛

از ویراستاری و مترجمی و پستهای شسته رفته فرومی ،

به سمت بندری زدن و شونه لرزوندن و کله معلق زدن تو فروم کشیده شد ، بسی عبرت آموز است .

پسین .پ.ن : لقمان بیا با هوش سیاهت به این نوب ها تکنیک غارت رو یاد بده .

بالاخره کولرا رو خاموش کردیم و خوش گذشت

تیرداد

واقعا هیچوقت فکر نمیکردم لازم باشه اینجا بدیهیات رو توضیح داد ، اما بخاطر وجود یک عده «نوب» [ نوب در بازی و در فروم ] ، به ناچار یه سری قواعد بدیهی رو توضیح میدم.

ملاک برای تشخیص توهین آمیز بودن یک کلمه/عکس/جمله در فروم چیه ؟

قطعا ملاکش ، سلیقه و تشخیص اعضا نیست چون اونوقت به عنوان مثال این انجمن گفتگو با داشتن قریب به ۸۰۰ عضو ، می باید ۸۰۰ قانون و شرح و تفسیر فقط در باب توهین میداشت !

که خب نه مقدوره و نه معقول ،

پس راهش اینه که هم این انجمن و هم همگی انجمنهای گفتگوی دیگه ، اعم از ایرانی و فرنگی ، اومدن و قوانینی رو برای فعالیت اعضا در نظر گرفتن.

ملاک و مقیاس توهین بودن ، یک جمله/عکس/ کلمه و تخلف تشخیص دادنش ، "فقط و فقط" قوانین اون فروم هست ، و مسئول تفسیر و اجرای اون قوانین هم "فقط و فقط" مدیران انجمن هستن .

پس کودکان دلبندم ، این نکات بدیهی رو یاد بگیرید.

که حداقل پسفردا دوباره نیاین اینجا یقه درانی کنید که چرا گفتین ؛

شمشیر چوبی و قهرمان مگس وزن و شنل قرمزی و ورشکسته سیاسی و ...

و از شدت فشار عصبی و عدم توانایی دادن پاسخ مناسب ، "در همون سطح و طبق قوانین" ، فحشهای مثبت هجده بدید که در نتیجه ش با پسگردنی به سیاهچال انجمن هدایت بشید .

بعدم لیدرتون فورا اون کت شلوار عاریه ش رو بپوشه ( که زیرش عرقگیر و تنبونه ) و بیاد اینجا ۵۰ خط توجیه و تفسیر مضحک بنویسه و تو روز روشن کلمه "دست" رو جعل کنه و ....

چرا ؟ که بعدش بگه چون شما توهین!!! کردید و خودتون شروع کننده بودید ! ، اعضای ما هم حق داشتن که اومدن و فحش مستقیم زیر نافی گذاشتن و عکس پورن پرت کردن وسط انجمن ! ( نمیدونم چرا همیشه وقتی پست میذاره ، ناخودآگاه توی ذهنم ، با صدا و حالت اون ملای شهر قصه میخونمش )

وقتی گفتم ؛

یک مشت طفل که فقط عدد شمع های روی کیک تولدشون زیاد میشه ،

دقیقا به همین علته که طرف با این همه ادعا ، هنوز نمیدونه ملاک تشخیص توهین ، سلیقه بنده و جنابعالی یا اون یکی نیست ، بلکه قوانین انجمن و مدیرهاش هست .

بخاطر شدت نوب بودن و همین برداشت ها و رفتارهای کودکانه ست که تا بحال «فقط اعضای یک ربع مشخص» ! اومدن اینجا و مستقیم لفظ رکیک بکار بردن و فحاشی کردن و بعدم توقیف اکانت شدن و از اونور هم زعمای کودک تر از اعضاشون نوحه برخورد دوگانه ادمین سر دادن.

شما الفبای فعالیت تو فروم رو یاد بگیر ، سابقه ویراستاری و تدریس زبان و خبرنگاری و وکالت و ترجمه متون انگلیسی پیشکش .

جالبه اسم هر چیزی میاد هم اینا توش سالها سابقه کار دارن ، مثلا شما فردا بگو ساختمان ، فورا میان میگن اصلا "ایران مال" رو ما طراحی و اجرا کردیم .

جالبتر اینکه یه بنده خدایی اول کار اینجا چنان ژست روشنفکری گرفت که اینستاگرام رو زرد میدونست و فقط "توییتر" رو داخل آدم حساب میکرد ،

اما تهش معلوم شد که نهایت در حد "استوری واتس آپه" و از هموناست که ملت رو به "دارکوبی" حواله میده !

در هر صورت با کمال احترام به تصمیم دوستانی که تمایل دارن همچنان تو این تاپیک فعال باشن ، ولی من همونطور که قبلا گفتم ، تمایلی به سروکله زدن با یک مشت طفل بی تربیت رو ندارم و ترجیحا سکوت میکنم.

پ.ن : الآنه که جاعل کت شلواری تشخیص بده که کلمات "نوب" و " کودک" مصداق توهین هست و به تریج قبای مبارکش بربخوره و دوباره به «آدماش» بگه ؛

بریزید تو فروم و اسافل اعضاتون رو حواله جسم و روح ملت کنید ، تا بعدش من با یه ماله و یه دبه ماست خودم رو برسونم !

ویرایش : اگر دیدی که یه سری کلمات و جملات که ناقض قوانین نیستن ، داره ناراحتت میکنه و عصبانی میشی ، معنیش اینه که جنابعالی ظرفیت و جنبه فعالیت در تاپیک "سیاست و دیپلماسی " تراوین رو نداری.

تو قرنطینه هم خوشگذرونی راه خودش رو داره

تیرداد

۵) تیرداد جان ؛ شخصا برای شما خیلی احترام قائلم اما منصفانه اگر بخوایم با هم صحبت کنیم خود شما به چند نفر انواع لقب ها رو می دادین؟ از کدخدا و شنل قرمزی و عموقناد و شمشیر چوبی و این حرفها بگیر تا اون جمله: خواستن و دادم دستشون! بعد الان که یکی برعکسش رو گفته ناراحتی؟ آستانه تحملت این بود برادر؟ فقط شعار نده عمل کن. پست خود شما از هر هتاکی بدتر بود. و جالبه پاک هم نشده! رفتار دوگانه مدیر فروم هم مزید بر علت هست. به رفتار خودتون نگاه کنید بعد توقع احترام از دیگران داشته باشید.

نمیخواستم حداقل دیگه حالا حالاها اینجا فعالیتی داشته باشم ولی به قدری این پست وقیحانه بود که دیدم سکوت جایز نیست

از این پست شما به این نتیجه رسیدم علاوه بر اینکه شدیدا شخصیت دورو و دروغگویی داری بلکه اصلا مخالف توهین نیستی و چه بسا از پشت صحنه خودت هم داری آدمهات رو میفرستی که تو فروم تا فحاشی کنن و بعدش خودت بیای و ژست مخالفت با توهین بگیری !

من گفتم خواستن و دادم دستشون !!!؟

این "دست" رو از کجا آوردی دقیقا!؟

واسه شمایی که مدعی هستی سنی ازت گذشته زشته که تو روز روشن و جایی که همه پستهای قبلی قابل مراجعه ست بیای اینجوری دروغ بگی و جعل کنی !

They ask for it , i give it to them

برو سرچ کن ببین این یعنی چی و کاربردش تو زبان انگلیسی و خصوصا تو فیلمها کجاست و بعدم تک تک کلمات اون جمله من رو باهاش مقایسه کن

جنابعالی میخوای به من فروم نویسی یاد بدی و از لا به لای جملات من توهین جعل کنی که خودم ۴ سال و خورده ای کارم تو فروم آی آر این بوده که مو رو از ماست تو کلمات و جملات اعضا بکشم بیرون !؟

کدخدا و قهرمان شنل قرمز که بعد شد شنل قرمزی و شمشیر چوبی و قهرمان مگس وزن و .....توهین و الفاظ رکیکه!!!؟

باید در جوابش عکس پورن گذاشت و اومد نوشت اسم تیرداد یعنی فلان کاره ست و رو هیکلت فلان کنم و یا به اون یکی گفت فلانم به فلانت و ....!؟

اصلا دیدی چه فضاحتی به بار آورد که مدیر تاپیک مجبور شد از بیخ اینجا رو ببنده!؟

الان به یکی بگن نوب و بهش خیلی بر بخوره باید بیاد فحش ناموس بده چون بهش برخورده؟ینی هر جمله ای به یکی برخورد معنیش اینه اون جمله توهینه!؟الان شما به یکی گفتید اقای مجری و فرضا اون ادم به این کلمه حساسه؛

چطوره بیاد وسط فروم فحش کشتون کنه و بگه چون من به این کلمه حساسم ؟

نکنه شماها از اونایی هستید که اگر کسی تو خیابون چپ بهتون نگاه کرد به تلافیش یه چاقو میکنید تو قلبش؟

اصن درست خوندی اونی که بار اول نوشت بستنی ، چه مضمونی نوشت یا فقط بستنی رو بهونه کردید واسه بکار بردن کثافت ترین الفاظ ممکن ؟

ممد اولدارک کجا لفظ رکیک بکار برد که واسش نوشتید دارکوبی ؟

واقعا خجالت نمیکشی که ۵۰ خط توجیه فحاشی های رکیک و فضاحتهای فرومیتون رو کردی و داری همچین مقایسه هایی میکنی ؟

یه کلام ختم کلام

جنبه و ظرفیت بازی ندارید و قدرت درک و تمایز فحش و توهین با کلکل طبق عرف و قانون رو هم ندارید.

ببینید چه روزی دارم اینو میگم ، قول میدم به زودی اینجا علنا فحش ناموس هم میدید (هر چند که یکیتون هم داشت میداد اگه بن نمیشد).

فروم هم ارزونی خودتون چون من یکی که حاضر نیستم با یه مشت طفل بی تربیت و بی جنبه و لوس که فقط عدد شمع های رو کیک تولدشون زیاد میشه دمخور باشم

خلاص

یه کم شرم و حیا داشته باش و خجالت بکش

درسته این فروم مدیر نداره ولی خودت چی ، درک و شعور داری !؟

الان یه سندرم داون هم میتونه بفهمه اصل این عکس و منظورت چیه !

هر چند از ادمی که تو همه پستهاش یه اشاره ای به مواد مخدر داره و مشخصه چکاره ست و دنیاش تو چی خلاصه میشه ، نباید انتظاری بیش از این داشت.

فقط دلم میخواد ببینم یوسف و رضا بازم روشون میشه اینجا به بقیه درس اخلاق بدن !؟

این فروم هم ارزونی خودتون ،

فقط اونا که میخوان اینجا فعالیت کنن ، این رو بدونن که بزودی شاهد فحش به ناموستون هم خواهید بود ؛

چون ظاهرا اینجا یه عده آدم هیچی ندار هست که تراوین واسشون همه چیزه

در مورد 2 به 1 هم ارجاع میدمتون به پست لیدر های شمال شرق که فرمودن لویال اقلیت شمال شرقه و 5 درصد شمال شرقه . با این حساب ما 1.05 هستیم و شما 1.95 . من گرد کردم گفتم 2 به 1 نمیدونستم اینقد رو 5 درصد حساس هستید ...

سلام به شما

یوسف جان خوشم میاد وقتی به نفعته جوری خودت رو تو کوچه علی چپ گم میکنی که حتی خودت هم باورت میشه گم شدی.

فارغ از اینکه من ندیدم کسی بگه ۵ درصد و فقط دیدم که گفتن لویال اقلیت هست (شایدم هم گفتن و من ندیدم ) ؛

ولی اصلا بیایم و همونطور که شما گفتی عدد رو گرد کنیم و لویال رو هیچ حساب کنیم ( وقتی میگم ورشکسته سیاسی واسه همینه که حتی خودت هم اعتراف کردی با "هیچ" متا کردید) و بگیم تا اینجای حساب کتابمون متا ۲ به ۱ بوده .

خوبه اینجوری ؟

فقط میشه بگی چرا سر پلن اخیر هم متایی ما ( آریانا ) ، علیه هم متایی شما ( لویال ) ؛

۱۴ تا اکانت شمال غرب به فضا (تاپ دف) پرتاب شدن !؟

نمیخوای که بگی در جریان نیستی !

یوسف جان عرض کردم که :

برادر ، اینقدر خواننده رو شنگول الذهن و مشنگ الاحوال و خجسته مغز ، فرض نکن ،

خوبیت نداره.

پ.ن : از قدیم رسم بود وقتی همر شاخ یه پلیری صفر میشد ، بلافاصله هم اتحادی هاش به رسم احترام و قدردانی ، همه دهکده ها رو به نام اکانتش تغیر میدادن و یه پلن سنگین و خفن رو حریف میرفتن و انتقامش رو میگرفتن .

حالا اینجور که معلومه کل احترام و ارزش و منزلت قهرمان مگس وزن ، واسه کوارتر جنوب غرب ، فقط در این حد بوده که به احترامش اسم همه دهکده ها رو تغیر دادن و به افتخارش اندازه ۱۰ ک فیک سنگین سمت ما ول دادن : دی

خسته نباشید واقعا ، ما رو پوکوندید با پلن " ریونج آو رد هودی " : دی

میرم که امشب خوش گذرونی سفتی داشته باشم ( شماها ولی سعی کنید سالم زندگی کنید) .

تیرداد

با اجازه میخوام یه مروری داشته باشیم به بهانه ها و یقه درانی های " ورشکسته های سیاسی " از یکماه اخیر تا به امروز جهت ثبت تو این تاپیک.

چون فکر میکنم در آینده لازم باشه به همین پست رجوعی داشته باشم ؛

. سرور رو آن بالانس کردید

. متای زیرزمینی کردید

. باعث حذف ش.غ شدید

. ادمین بهتون امداد غیبی میکنه

واستون تروپ اضافه میکنه و تارگت لو میده و مختصات نان کپ بهتون میده

. دارید ۲ به ۱ میزنید

. مولتی رید میدید

. تو خاک ما اکانت رجیستر کردید

. دارید تلاش میکنید بین ما تفرقه بندازید

. کثیف بازی میکنید

. تو اتحادهای ما جاسوس دارید

. با پلن قبلی و از همون شروع سرور ، آدم فرستادید شمال شرق

و این لیست ادامه دارد !

داشتم فکر میکردم تو تمام این سالهایی که بازی کردم ، چقدر بهانه ها و نق زدنهای "حذف کنندگان " و " حذف خواهند کنندگان : دی " تو تمام سرورها ، تکراری و مشابه و عین همدیگه بوده ؛

انگار که همگی به شکل " واو ننداز " دارن دستورالعمل یک دفترچه راهنما رو اجرا میکنن .

تکنیک قدیمی و نخ نمایی هم هست چون ؛

اگه حذف کردن که میگن در اعتراض به تقلب و بازی کثیف و امداد غیبی حذف کردیم.

اگه موندن و باختن هم که میگن حریف کثیف بازی میکرد و حمایت ادمین رو داشت.

اگر موندن و بردن هم که دیگه نور علی نوره ؛

میگن با وجود اونهمه فساد گسترده حریف ، ولی ما تونستیم ببریم.

خلاصه اینکه بهتون پیشنهاد میکنم با روح و روان و اعصابتون از اینکارا نکنید و به جای اینهمه وقت گذاشتن رو حواشی و اصرار و لجبازی بر سر ادامه سیاست های غلط ؛ تمرکز و انرژیتون رو صرف خود بازی و برطرف کردن اشتباهاتتون بکنید.

در ضمن درست فیک بدید ، نه مثل اون دوستمون که واسه اینکه ثابت کنه کارش با پلن و فکر قبلی بوده ، هنوز که هنوزه داره با ۲۱ دونه شمشیر و ۱ دونه کاتا فیک میده :-)

پ.ن : به طرز جالبی اون بخش سخن مازیار که گفت : 《 ج.غ مسئول درگیری داخلی ما نبوده 》

دائم داره بولد و بهش استناد و ۵۰ بار تکرار میشه.

ولی اصلا و ابدا اون بخش سخنش که گفت :

《 ج.غ به محض دیدن اولین جرقه های اختلاف در ش.ش بوی کباب به مشامش خورد و از هول حلیم خودش رو کلهم اجمعین پرت کرد وسط غائله ( نقل به مضمون ) 》 ،

خونده نمیشه.

پسا.پ.ن : یوسف جان اون ۲ به ۱ رو از کجا آوردی دقیقا !؟

برادر ، اینقدر خواننده رو شنگول الذهن و مشنگ الاحوال و خجسته مغز ، فرض نکن ،

خوبیت نداره.

پسین.پ.ن : با بنی اسرائیل و زمین و بهانه و کج ، به سلیقه خودتون جمله بسازید.

خوش گذرونی در حد دیسکو هتل امپریال خیابون آل مکتوم

تیرداد

جدی جدی اینو صادقانه میگم ؛

بعد از مواجهه و دیدن هنرنمایی پلنرها و لانچرهای ش.غ و مقایسه ش با کارهایی که الآن جنوب غربیا دارن میکنن،

مثل اینه که در حین قدم زدن تو واکینگ استریت پاتایا ، یهو مجبورت کنن بیای و تو بازار عبدالحمید اهواز راه بری !

من تو گروه آمرداد گفتم ، اینجا هم میگم ،

به نظرم بهتره تو پلن بعدی ، جلوی جنوب غربیا رو خالی بذاریم و اجازه بدیم چند تا تارگت رو بزنن وگرنه اینجور که پیش میره ، اینا هم حذف میکنن و مجبور میشیم تا آخر سرور السا آنا بازی کنیم .

بندگان خدا همه چیزشون برعکس از آب در میاد؛

مثلا قهرمان مگس وزن با شنل قرمزش اومد و شمشیر چوبیش رو تو هوا تکون داد و با غرشی رعدآسا و چشمان خونبار ، گفت :

مراقب حرف زدنتون باشید ، از الآن به بعد از تو فروم تارگت انتخاب میکنیم !

هنوز طنین صداش تو تاپیک داشت میپیچید (شما بخونید هنوز بزاق دهنش خشک نشده بود ) ، که خبر اومد دهکده ش نیست و همر نازنینش رو گربه خورده ! ( همون گربه که ۱ ماه اول سرور زبون همه ج.غ رو خورده بود ) .

یا مثلا اون بنده خدا که تو فروم لاتی حرف میزنه و همه رو به مرگی فجیع تهدید میکنه و ادعای حرفه ای گریش لایه اوزون رو پاره کرده ولی قیافه ش ناز و مهربونه .

بعد این مدلی فیک میده :

بزرگوار شما با این اطلاعات غنی که از بازی و ظرفیت اردوگاه و علم محاسبه داری ، به ما رحم کن و پلن حرفه ای رو ما نذار ، میترسیم ، حذف میکنیما !

پ.ن : قهرمان ، قرار شد عکس همرت رو بذاریا که ببینیم گربه چی خورده .

پسا.پ.ن : رضا سورنای عزیز ، خوشم میاد تلاشت برای زدودن لقب "ورشکسته های سیاسی " از جنوب غرب بی وقفه ادامه داره ولی خب اشکالت اینجاست که از اولش رفتی سر قبری گریه کردی که مرده توش نیست .

پسین.پ.ن: این حضرات شورشی واقعا فکر کردن با بکار بردن الفاظی مثل مستعمره و دفساز و نوچه .... در مورد پیرمردهای آریانا ، میتونن بین آمرداد و آریانا رو بهم بزنن !؟ ، باشه . 😂

بساط خوشگذرونی دوباره برپا شد

تیرداد