نقد و بررسی سرور 1 ایکس راند 2 | آغاز 6 شهریور 1399 |

• دیگه مجبور شدم برای بار دوم ریپلای کنم نور خدا

میتونی اینم قاب کنی بزنی پروفایلت

وقتی لقمه تو دهنته نگو نخورید رفقا

اول بجو لقمتو خوب که جویدیش قورت بده لای دندوناتم تمیز کن بعد بیا عربده گشنگی بکش

3788-22222-png

این اتحاد هم نزن حیفشونه میتونن کلی دف بهت بدن جای اینکه همرت صفر شه

3789-2333-png

• چیزی که ما ازش ضربه خوردیم خنجر زدن از پشت توسط رفیق بود ...

پ.ن : من از بیگانگان هرگز ننالم / که با من هرچه کرد آن آشنا کرد

کوچیک همه یوسف

سلام یوسف جان خوبی داداش؟

یادت بهتون چی گفتم؟

گفتم عزیزای من مقام رو به رزومه طرف و بازی بلد بودنش و دلسوزیش برای سایدش و... میدن نه این که تو چهارتا پلیر دعوت کردی بیا توتال واستا رفیقمی بیا رمز بچها دست تو باش با قیافت حال میکنم بیا پلنر واستا تو پسر خالمی بیا دفکورد واستا.

اه ینفر مونده این مثل این که دلسوز ساید شب بریم دفشو بک کنیم کاتاش کنیم و بگیم این اومده سایدو بهم بریزه.

پ.ن: قرار نیست رفیقمون همیشه رفیقمون بمونه باید به کسی اعتماد کنی که حرفش حرف و همیشه دنباله روی حق باش

پ.ن: الان این معلم که گذاشتین تو فروم جز رفیق بودنش با لیدر اصلی چه رزومه دیگه ای داره؟(هرکی از راه میرسه بخاطر این شخص یدونه میزنه تو سر ساید و رد میشه میره)

• افتخاری دیگر در رزومه کاری سامان بدبو

صرفا جهت اطلاع اون عزیزانی که میگفتن سامان ساید نمیفروشه . سامان کتیبه نمیفروشه . سامان اکانت نمیفروشه و سامان شرف داره .

سامان جان قیمتت چنده ؟ تو که پنج میلیون ضرر زدی به ساید بابت اکانت هایی که نابود کردی حداقل میگفتی یه پول بهت بدیم و بری .

هنوز هم دیر نشده فقط قیمتت رو بگو و برو . بیشتر از این آبرو نداشته ات رو نبر

پ.ن: با تشکر از ایرج جان عزیز . ولی داداش ایرج گل دفعه بعد بهت پیشنهاد دادن از طرف من بخر و بگو من پول رو به حساب طرف واریز میکنم

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• ولی داداش ایرج گل دفعه بعد بهت پیشنهاد دادن از طرف من بخر و بگو من پول رو به حساب طرف واریز میکنم

همین مونده دیگه،
    الان که اکانت نمیخریم و نامه شون رو اینطوری جواب میدیم، این بساطمونه، وای اگه بیایم به طرف شماره مون رو بدیم... فرداش عموقناد با کلی نقاشی و کاردستی رنگارنگ و ... وسط فروم ناله کنه که مازیار همون سامان بدبوی هست ، فقط مثل دارک تو زمان سفر کرده سنش رفته بالا،

آش نخورده و دهن سوخته نخواستیم. پیشکش فیتیله ای های جنوب غرب.

این رو فرستادم که برید تو اتاقتون و به کارهای بدتون تو شمال شرق فکر کنید، فکر کنم تعجب کردید؟ اولین باری باشه که از هر دستی دادید، از همون دست نگرفتید؟
    ما اینیم دیگه ،

• همین مونده دیگه،
    الان که اکانت نمیخریم و نامه شون رو اینطوری جواب میدیم، این بساطمونه، وای اگه بیایم به طرف شماره مون رو بدیم... فرداش عموقناد با کلی نقاشی و کاردستی رنگارنگ و ... وسط فروم ناله کنه که مازیار همون سامان بدبوی هست ، فقط مثل دارک تو زمان سفر کرده سنش رفته بالا،

این رو فرستادم که برید تو اتاقتون و به کارهای بدتون تو شمال شرق فکر کنید، فکر کنم تعجب کردید؟ اولین باری باشه که از هر دستی دادید، از همون دست نگرفتید؟
    ما اینیم دیگه ،

خیلی راه حل ساده ای داره امیر جان شما که اینقدر نیتت خیر هست میتونی یه تماس با لیدرهای جنوب غرب بگیری بگی فلان اکانت تو جنوب غرب میخواد بفروشه میخواید بخریم بدیم بهتون یا خیر ! این اسمش میشه حسن نیت واقعی دیگه عکس نامه گذاشتن تو فروم و .... نداره !!

ایشالا لانچرهاتون هم دیگه مهارت کافی و بایسته رو با تمرینات درون اردویی (داخل شمال شرق) بدست بیارن تو مسابقات بین سایدی جای همر وسط زن عقب زن جلو زن عوض نشه

• همین مونده دیگه،

ما اینیم دیگه ،

امیر جان ما که تشکر کردیم اولش ولی به این کار میگن حسن نیت که هر اکانت از هر سایدی بهتون گفت میخوام بفروشم شما بگین باشه و بعد با لیدر اون ساید هماهنگ کنین . همونطور که اگه از ساید های دیگه به ما پیشنهاد بشه ما هم همینکار رو میکنیم . با این حرکات دیگه عملا و به صورت اتومات خرید فروش اکانت خرید فروش کتیبه و ... از بین میره داداش . این لیدرهای 4 ربع هستن که خارج از کل کل هاشون باید با همکاری هم دست در دست هم بدن تا این پلیرهای کثیف خودشون از تراوین برن

• خیلی راه حل ساده ای داره امیر جان شما که اینقدر نیتت خیر هست میتونی یه تماس با لیدرهای جنوب غرب بگیری بگی فلان اکانت تو جنوب غرب میخواد بفروشه میخواید بخریم بدیم بهتون یا خیر ! این اسمش میشه حسن نیت واقعی دیگه عکس نامه گذاشتن تو فروم و .... نداره !!

ایشالا لانچرهاتون هم دیگه مهارت کافی و بایسته رو با تمرینات درون اردویی (داخل شمال شرق) بدست بیارن تو مسابقات بین سایدی جای همر وسط زن عقب زن جلو زن عوض نشه

من خودم دوره های چریکی بازی با کلمات تدریس میکنم ، با منم؟
    بنده اصلا و ابدا نگفتم نیتم خیر هست، گفتم؟ اصلا و ابدا نیتم خیر نیست، حتی سر سوزنی نیت خیر ندارم! تعارف دارم مگه؟
    همین که تو این قضیه نیت بد ندارم/ نداریم باید از خداشون باشه، لوح تقدیر اخلاق بگیریم :دی انتظار داری دوره بیافتیم ببینیم کی اکانتشو میفروشه ، بعد تو بازی پیام بدیم به عموقناد و رضا سورنا، بگیم برو اینارو دریاب که پتانسیل سایدت کمتر نشه؟ احتمالا جواب بگیریم : "دمت گرم دادا، واسه جبران زحمتت ، پیش پات 30 کی دف فرستادم کپ نوررالله، یه پک گلد هم زدم رو اکانت های دفسازشون،" نه داداش ، ما دنبال بازی هارد و با اخلاق هستیم، نگفتم که احمقیم ،

در مورد عقب و جلو شدن لانچر و همر هم نیاز نیست دل بسوزنی، ما داریم لذتشو میبریم ، شما مشکلی داری؟ بشین تو همون شمال غرب بازیتو بکن ، دیگه چرا نگران ربعی که ولش کردی رفتی هستی؟ آفرین، مواظب خوبی هات باش. ارادت

همونطور که اگه از ساید های دیگه به ما پیشنهاد بشه ما هم همینکار رو میکنیم .

=)))))))))))))))

خیلی خوب بود، دمت گرم،

• هرچند محمد‌علی میگه ایرج از من تشکر نکن از بچه‌ها تشکر کن، اما تشکر محمدعلی عزیز :دی و همه‌ی بچه‌ها بابت روحیه و کار تیمی

تواضع و فروتنی یعنی آدم مردانه اشتباهات رو گردن بگیره، اگر اتفاقی در پلن میوفته خودش بیان کنه، اگر مثلا هیرو توی اتک نیست صادقانه بگه خب آقا نبود! دیگه بهانه آوردن نمی‌خواد و .. خیلی مثال‌های دیگه..

دوستان مدعی بهتره این صداقت و تواضع رو یاد بگیرن، و به یاد بیارن که تراوین همین هست و اشتباه هم ممکنه رخ بده، پلن موفق بوده شما غصه عقب زن جلوزن رو نخورید..

پ.ن: ناصر جان ما هیچ دخالتی نمی‌کنیم حتی این مدلی که شما پیشنهاد دادی..

از این‌ها البته باز هم هست :)

• شما ها تو ساید خودتون موندین ^^^^

یجور میگید کسی ندونه فکر میکنه میتونستین و نکردین 8o:D

بعدم خودسر که نمیتونین باید از بزرگانتون تو امرداد کسب تکلیف کنین8)

من واقعا موندم آیدین (بازیکن ساز تراوین) رو ول کردی چسبیدی به یه شاخ دیروز؟

که الان مجبور باشی دستاوردی که میزاری کف فروم یه نامه از یه مجهول الهویه باشه؟

آقا بهنام به ایشون اجازه دادی بیاد فروم پست بزاره؟ یا خودسر اومده؟ :/

نمیتونین مارو بزنین رفتین بزرگترتون رو از جنوب شرق آوردین؟ دیگه 6 تا همر که دارین؟ یارو تو جنوب شرق همر سومش از همر اول شما گنده تره، بعد فاز شاخی برتون داشته؟ چقدر واقعا شما منزجر کننده هستین، حذف کنین بره بابا

• اتفاقا بازی با کلمات رو شما داری میکنی امیر جان

راه منطقی و دوستانه و فیر پلی همینی هست که بهت گفتم چیز جدیدی هم نیست قبلا هم تو ای ار اتفاق افتاده مشکل از اینجاست و بازی با کلمات اینه که شما نگران این بودی اکانتی که نامه زده دست خود جنوب غرب باشه و تله باشه گفتی نه دلت هم که نمیخواد اون اکانت برگرده به پتانسیل جنوب غرب الان دقیقا منت چی رو داری میزاری !

من جنوب غرب نیستم ولی واقعان جاشون بودم خیلی رک میگفتم شما هرکاری دوست داری بکن اکانتی که امروز بخواد بفروشه و نفروشه فردا که همرش گنده تر شد و قافیه تنگ شد میفروشه به یه ساید دیگه پس چه بهتر که الان بفروشه !

این که دنبال بازی هارد هستید رو امیر جان مربوط به این سرور بود یا سرور دیگه ؟؟

من دلی نمیسوزونم شما هرجور دوست داری بازی کن عقب و جلو شدن لانچر و همر !!! شنیده بودم همر رو با تایم بندی لانچ میکنن نشنیده بودم عقب و جلو نشستن لانچر با مانیتور تاثیری تو لانچ همر داشته باشه !

من فعلا برم رو تراس یه نخ سیگار بکشم به دریای خلیج فارس نگاه کنم البته پول سیگار ما زیاد نمیشه دو روز یه پاکت اولترا ایکس اس میکشیم میشه روزی 9 تومن

منظره خوبی هم داره جات خالی

• سلام عرض ادب

اصلا دوست نداشتم ندارم تو فروم بیام بحث کنم ولی خوب وقتی اسم Royal اورده شد امدم

وقتی پیشنهاد بازی تو نرمال و جنوب شرق شد مشتاقانه پذیرفتم چون دوست داشتم تجربه کنم بازی کنار دوستان AmOrdaD چون از همدلی یکرنگی هاشون شنیده بودم .

اشکان سرلشگر وقتی کپ شو زدین به یه چشم بر هم زدن همه چی اوکی شد کپ بهتر از قبل شد حالا قبل تر نمیخوام اسم ببرم

ولی جالب هست اکانت Armlo اسکات کشیدیم هم تو اتحاد بود و هم اینکه بازی میکرد رفتیم برا خفت کردنش جا خالی هم داد ولی خوب تو مرحله بعدی خفت شد بعد از اتحاد بیرونش کردن بعد بنده خدا رفت رو حذف

میگن وجدان تنها محکمه ای هست که نیاز به قاضی نداره

مطلب بعدی ما بازم اکانت Armlo چک کردیم بچه ها گفتن بعد خف انداختنش بیرون رفته رو حذف ما هم تا قبل حذف رید میدادیم که دوستان فقط زحمت کشیدن عکس کاملشو نذاشتن چون حرفی برا گفتن نداشتن

بازم هر دوستی که واقعا واقعا واقعا حرفش و عملش یکی هست بیاد چک کنه اگه ما مولتی زدیم ما میریم روحذف اگه سندی نبود حرفش عملش یکی باشه بره رو حذف فقط اکانتی که رید در اندازه اکانت Royal باشه سالم باشه نه مولتی

مشتی باش که اگه به صلیب هم کشیده شدی مسیح باشی نه مترسک مزرعه !!!

ALIFX&POYA

Sajad 33YED

MASOUD NOOB

REZA ROYAL

ASHKAN CAPTAIN

<3CAPITAN TEAM<3

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Flamma ().

• سلام به شما

حسین جان یه مطلبی رو میخواستم بهت بگم منتهی هر دفعه یادم میرفت ولی اینبار با دیدن پستت بالاخره یادم موند.

تو خیلی از پستهات یه سری کلمات هست که همیشه در حال تکرار شدنه؛

مستعمره ، بزرگترت ، اجازه گرفتن ، ارباب ، رییس ، فرمان گرفتن ، دستور دادن و ....( بعضیاش نقل به مضمون بود )

حتما میدونی که اون ضرب المثل « کافر همه رو به کیش خود پندارد » ، در حقیقت داره به یه اصل روانشناسی ساده اشاره میکنه و به طور خلاصه داره میگه آدمها از دریچه ذهن خودشون به دنیا نگاه میکنن و فکر میکنن طرز فکر دیگران هم مشابه خودشونه.

ببین یه عده ذاتا هیچوقت نمیتونن کارفرما باشن و همیشه باید واسه کسی دیگه کار کنن.

اینا هیچوقت نمیتونن صاحب بیزنس خودشون بشن و همیشه حقوق بگیر باقی میمونن و شخصیت فرمان پذیری دارند.

شما طبق چیزی که از پستهات متوجه شدم دقیقا جز همین دسته هستی و تو معادلات ذهنیت اصلا و ابدا نمیگنجه که یه حالتی از متا هم وجود داره که هیچکس برده و فرمانبردار اون یکی نیست و کاملا از موضع برابر با همدیگه همکاری و تعامل دارند.

شاهدم برای حرفم هم همین نسبت لویال با مسترز هست تو متایی که بستید ،

که یه طرف داستان عملا فقط بله قربان گو هست و بدون اجازه حتی آب نمیخوره و فقط پلنهای اربابش رو پیش میبره.

حتی همین معنی اسم "مسترز" خودش بدترین متلک به شماست چون به ازای مسترز همیشه اسلیو هم هست :دی

به همین علته که همش فکر میکنی تو متای شرق هم باید یه نسبتی مثل متای خودتون برقرار باشه و الان یک ماهه شما و دوستان دارید عین ذرت در حال پاپ کورن شدن تو این تاپیک بالا پایین میپرید و هی تکرارش میکنید.

خلاصه اینکه خواستم بگم اینقدر با اعصاب و روح و روان خودت بازی نکن برادر من و سعی کن از بازی لذت ببری و از بحث متا بیای بیرون ؛

چون تا حالا دیگه باید فهمیده باشی ما شانتاژگرای پیر دیگه ازمون گذشته با اینجور شانتاژهای دیگران تحریک بشیم.

خوش بگذرون

تیرداد

• الان دقیقا منت چی رو داری میزاری !

منت اینارو:

لویال دوست ما هست و از هیچ تلاشی برای حمایتشان دریغ نمی کنیم.

بچه های لویال همه تون عشق.

رضا SOURENA

بهت نمیخوره اینقدر دیر بگیری، کلی وقتمو گرفتی با این سوالت،
    چون محترمی، یه بار دیگه قضیه رو توضیح میدم،
    1-تو شمال شرق یه عده با سیاست هامون مشکل داشتن، از مجموعه خارج شدن و .... داستان ،
    جنوب غرب خیلی شیک و رسمی ازشون حمایت کرد، یه صدباری در موردش صحبت شده، حمایت لوجستیکی و دفاعی و پلنرو لانچر و همه جوره خلاصه، نمیخوام دوباره بازشون کنم، اگه نخوندی، کلا ولش کن، اگه خوندی بازم کلا ولش کن :دی

2-تو جنوب غرب یه عده با سیاست ها و لیدرها مشکل داشتن، از مجموعه خارج شدن و ... داستان،
    شمال شرق، خیلی شیک و رسمی ازشون اعلام برائت کرد، یه صدباری هم در مورد اینکه دخالت نمیکنه صحبت کرد، فقط الان اومدیم گفتیم آقا!!! دست بالای دست بسیار است، اکانت حاج حسین کلا 10 کی تبر داشت ، شما مارو بهش فروختین، ما هم اگه بخوایم مثل شما باشیم راه زیاده، اما مثل شما نیستیم،

فقط موضوع اینه ما همینقدر خوبیم، نه بیشتر، بیشتر از این خوب باشیم احمق هستیم،
    یعنی میایم میگیم ببینید، ما مثل شما نیستیم، دیگه اینکه اون اکانت آینده میفروشه یا نمیفروشه به ما چه؟؟ ما خریدار بودیم الان میخریدیم، نه آینده،
    نمیایم بشینیم فروشنده هارو لیست بندی کنیم ، بعد لیستشو بفرستیم واسه کسایی که به لویال کمک میکنن،

نگو که نفهمیدی هنوز، چون بیشتر از این ازم برنمیاد،

اون لانچر رو هم من اشتباه پیامت رو خوندم، معذرت میخام بابت اون مدل نگارشم ، برگشتم پستت رو دوباره خوندم دیدم یه چیز دیگه نوشته بودی، ولی خب در کل اصل موضوع سرجاشه، بچسب به بازیت تو شمال غرب، شما ده روز قبل متای شرق گذاشتی رفتی و دیگه نگران شمال شرق نباش، راستی رفتنت رو به متای شرق یا این شوخی ها ربط نده، چون مجبورم برم تاریخ پست خدافظیت رو با تاریخ اون جلسه 45 نفره (که تصمیم متا قطعی شد) و یه سری جزییات بزارم اینجا، که هی ربطش ندی به قضیه متا و ایزی مود، من یکم راحت تر از ایرج اینطور مسائل رو حل میکنم، میفهمی که؟

پ.ن: تو روحت تیرداد =))))

• امیر جان من یک ماه داخل شمال شرق بودم از نظر بنده این قضیه تموم شد

داخل یک تیم هماهنگ هم داریم کار میکنیم که نظر اصلی و نهایی رو علی فلوید میده چون زجمت اصلی ساید به روی دوش ایشون هست

1- توی جنگ ایران و عراق هم ایران به کردهای معارض عراقی کمک میکرد عراق هم به عرب های جدایی طلب و .... چیز عجیب و غریبی هم نیست ! خیلی هم واضح و شفاف اعلام کردند تو فروم که این کار رو دارند انجام میدن شما هم بر اساس سیاست یا نفع سایدت یا احساس میکنی این تعداد اکانتهای معترض یا اکانت فروش قابلیت استفاده آنچنانی و ارزش سرمایه گذاری نداره یا موارد دیگه که قشنگترین جمله رو هم یوسف گفت ( اجازه بدید آخر سرور بابت این قضیه ازتون تشکر بشه )

2- این شما الان مخاطب دوم شخص هست ! اگه منظورتب با بنده هست من شمال غرب هستم دفی هم به لویال داده نشده از سمت این ساید ! اتفاقا من با نوری یا 250 گرم و .... زمانی که توی شمال شرق بودم مشکل داشتم این رو از دوستان میتونی بپرسی فارغ از اینکه دیدگاه و خط فکریشون رو قبول دارم یا ندارم و اینکه این حرکات بنظر من به نفع ساید نیست بخاطر تحمل این همه فشار سیاسی و نظامی و تلاششون تحسینشون میکنم حالا تو دفاع کردن ضعف دارند تو پلن زدن ضعف دارند و یا .... دارن بازی میکنن پتانسیلشون چقدر هست و ...

3- از کجای پست من به این نتیجه رسیدی رفتن یا نرفتن من ربطی به متا شرق داشته !!بستن این متا هم خیلی هوشمندانه بود یه بزرگواری که ما اسمش رو هم نمیتونیم بیاریم چون متهم میشیم از مایه گذاشتن از ایشون ! از سیاست و دیپلماسی و تجربه اش نهایت استفاده رو کرد بهترین تصمیم رو برای تیمش گرفت اینکه از نظر من دو تا عدد پتانسیل سایدها رو نشون میدن مجموع تاپ غارت اتحادها ! مجموع پیشرفت اتحادها ! حالا شما اعتقاد داری هارد مود هست بازی نظرت محترمه ولی هم نظر نیستیم

• داداش اگه اطلاعات نداری حذف ۷۲ ساعت طول میکشه . هنوز ۷۲ ساعت از خفتتون نگذشته .

باز هم اگه اطلاعات ندارین چند صفحه برین عقب تر آفرین یکم عقب تر خوبه الان دیگه باید رسیده باشین اونجا سامان جان که خوب بهتون اطلاعات میده شات گذاشته که اکانت armlo تو اتحاد بوده حذف شده .

واقعا کسی مجبورت کرده بود پست بذاری که اومدی پست گذاشتی ؟

اینم گفتم برات بذارم که زیاد تو صفحه های فروم نچرخی سرت گیج بره . آفرین بچه خوب اومدی یه چیزی گفتی که بگی هستم و همه فهمیدن هستی حالا برو بشین خونتون

فقط نگو که خدایی نکرده اطلاع نداشتی که هر اکانت که حذف میشه تو دید کلی اتحاد میزنه اتحاد رو ترک کرده .

به قول بچه های خودتون تو دیگه چه سمی بودی ^^

بچه ها خداییش هر کی راه اینقدر سریع حذف شدن رو بلده که ساعت ۸ صبح خفت بشی و ساعت پنج عصر حذف کنی و علت حذف هم بشه خفت شدن رو بیاد به ما هم یاد بده تا دفعه بعد خواستم حذف کنم از این روش استفاده کنم که سعید ملا و سام رله عزیز وقت نکنن زنگ بزنن و فحش بدن و بگن از رو حذف بردار ;)

پ.ن : سامان چرا اکانت فرومت رو پاک کردی ؟ خودت هم از دیدن این همه کثافت کاری هات خسته شدی ؟

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Kolahbardar ().

• زیادی به القاب تراوین خوش کردی چون سریع پاسخ میدی :D:D:D

گفتم که تو فروم دنبال اسم رسم نیستم بازی برامون جنبه تفریحی داری تا یه رکن تو زندگی

چون اسم اوردی امدم فروم وگرنه فروم برا امپراطور نویسنده حرفه ای محبوب قلب ها ...از این جور القاب هست ما که نوب هستیم

دوستان لطف دارن نسبت به ما همه که مثل شما خوب نیستن باید یه بد وجود داشته باشه اونم ما اشکالی نداره فقط چرا فشار سمی به تو امده :D:D:D:D

اینکه بعد خفت گذاشته رو حذف رفته بهترین کارو کرده هستن دوستانی که تو این سرور سابقه رو حذف گذاشتنشون از سابقه بازی شون بیشتره ولی هنوز هستن :D:D:D:D

بابت رید مولتی هم اگه دوست داشتی یا هر کدوم از دوستان که مایل باشن حاضرم اثبات کنم به شرط

در کل با هر نوع گویشی برام قابل احترامی هر چی دوستان راجب ما میگن راجب شما هم به ما میگن افتخار اینو داریم کنار خوبان تراوین مثل شما 3 تا سرور بازی کردیم

مشتی باش که اگه به صلیب هم کشیده شدی مسیح باشی نه مترسک مزرعه !!!

ALIFX&POYA

Sajad 33YED

MASOUD NOOB

REZA ROYAL

ASHKAN CAPTAIN

<3CAPITAN TEAM<3

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Flamma ().

• رید مولتی

با سلام خدمت اون دوستانی که فکر میکنن رید زدن از مولتی شون خیلی برای بقیه مهم هست . نه داداش متاسفانه متوجه نشدی اصلا منظور بقیه از اثبات مولتی رید دادن شما چی بودی . داداش هر کس میتونه مولتی رید میده و میزنه و نوش جونش هر کس هم دوست نداره مولتی رید بده مثل ما میاد ناتار میزنه . نه روش بازی شما به ما مربوطه و نه روش بازی ما به شما . به قول یه عزیزی میتونم میکنم ، میتونین بکنین .

خب حالا علت اینکه همه به مولتی رید دادن شما گیر دادن ؟

با ذکر مثال براتون توضیح میدهم .

فکر کنین تو یه شرکت 4 تا کارمند تو یه اتاق دارن کار میکنن یکی از اون 4 نفر همش در حال رشوه گرفتن هست . بعد از یه مدت میاد به 3 تا دوست دیگه خودش میگه ببینین من با این حقوق کارمندیم چه زندگی لاکچری دارم شما سواد اینکه از حقوقتون چطور استفاده کنین ندارین . چشتون در بیاد حقوق من بیشتر از شما برکت داره و ...

خب داداش دارین مولتی میزنین نوش جونتون ولی دیگه بقیه رو خر فرض نکنین که نمیفهمن . دیدی که اون چالش دو نفره ای که با لیدرتون پیشنهاد دادم گفتم همر رنک 1 سرور رو میذارم وسط و تو هم در صورت باخت فقط بیا معذرت خواهی کن از بقیه . بازهم قبول نکرد .

از بقیه سایدها خواهش میکنم دیگه بچه های شرق هر چی در مورد غارتشون گفتن شما هم دایورت کنین فقط

• ماذا فاذا

انگار بی خوابی بهت فشار آورده برادر ناصر

اونی گند مولتی زدنش اول در اومد شما بودی لینک هاشم اومدوسط همین فروم یادته ؟ یاده بچه ها گفتن اگر قرار بر مولتی بازی باشه ما خیلی بیشتر از شما میتونیم ؟ با این حال هنوز هم یکی از اون اکانت های که اسم بردی مولتی نداره اما الان بنا به دلیلی نمیتونم بگم باشد آخر سرور یادت میدم چطوری میتونی بدونه مولتی کاری کنی که طرف با مولتی هم نمی تونه بکنه :D شما حالا بدو دنبال تاپ تا بهش برسی:D هعمر یک سرور هم زیاد بهش دل نبند همر دوست معلوم الحال استاد عربی کت شلوار پوش هم رنکش بالا بود اما الان وجود خارجی نداره و خودشو مشغوا به دف سازی هست پس شما هم زیاد دور ورت نداره که یک موقع شما هم به شغل دفسازی مشغول میشی;) و کسای که اینجا سریعا میان لایکت میکنن دوستت حساب نمیشن چون اگر قرار بر رفتنت باشه و دیگه واسشون منفعتی نداشته باشی پته هم واست خورد نمی کنن :thumbup: میگن باز ندای آزادی میخواد بلند بشه از سایدتون جنوب غرب جریان چیه :?: دوباره که یکسری از افراد جست گریخته از اتحاد هاتون زدن بیرون :( لیدری که هواسش به پلیرهای تاپ سایدش نباشد و جاش بره از 4 تا اکانت در پیت ساید دیگه دفاع کنه و ساپرتشون کنه تا ساید دیگه رو بریزه به هم وضعیت سایدش بهتر از این نمیشه ;):S یکم به بچه های مظلوم سایدت که به عنوان چراغ خاکستری و دف ساز بهشون نگاه کردی بیشتر توجه کن این از من به تو نصیحت;)

• ماذا فاذا

انگار بی خوابی بهت فشار آورده برادر ناصر

اونی گند مولتی زدنش اول در اومد شما بودی لینک هاشم اومدوسط همین فروم یادته ؟ یاده بچه ها گفتن اگر قرار بر مولتی بازی باشه ما خیلی بیشتر از شما میتونیم ؟ با این حال هنوز هم یکی از اون اکانت های که اسم بردی مولتی نداره اما الان بنا به دلیلی نمیتونم بگم باشد آخر سرور یادت میدم چطوری میتونی بدونه مولتی کاری کنی که طرف با مولتی هم نمی تونه بکنه :D شما حالا بدو دنبال تاپ تا بهش برسی:D هعمر یک سرور هم زیاد بهش دل نبند همر دوست معلوم الحال استاد عربی کت شلوار پوش هم رنکش بالا بود اما الان وجود خارجی نداره و خودشو مشغوا به دف سازی هست پس شما هم زیاد دور ورت نداره که یک موقع شما هم به شغل دفسازی مشغول میشی;) و کسای که اینجا سریعا میان لایکت میکنن دوستت حساب نمیشن چون اگر قرار بر رفتنت باشه و دیگه واسشون منفعتی نداشته باشی پته هم واست خورد نمی کنن :thumbup: میگن باز ندای آزادی میخواد بلند بشه از سایدتون جنوب غرب جریان چیه :?: دوباره که یکسری از افراد جست گریخته از اتحاد هاتون زدن بیرون :( لیدری که هواسش به پلیرهای تاپ سایدش نباشد و جاش بره از 4 تا اکانت در پیت ساید دیگه دفاع کنه و ساپرتشون کنه تا ساید دیگه رو بریزه به هم وضعیت سایدش بهتر از این نمیشه ;):S یکم به بچه های مظلوم سایدت که به عنوان چراغ خاکستری و دف ساز بهشون نگاه کردی بیشتر توجه کن این از من به تو نصیحت;)

میشه لینک مولتی زدن من رو نشون بدی ؟ خوشحال میشم خودم هم ببینم داداش .

هنوز مردش رو ندیدم اینجا که جرات داشته باشه رو همر رنک یک لانچ کنه .

بعدشم داداش من خودم دفساز هستم حالا اون وسط یه همر رنک یک هم اومده بیرون نمیدونم چرا .

دفسازی هنر هست پلیرهای بزرگی هستن که فقط تخصصی دف میسازن .

با این جمله ات الان به پلیرهایی مثل اشکان سرلشکر هم توهین کردی . اشکان جون دقت کردی که نظر بچه های تیمت در مورد کسی که دفسازی میکنه چیه ؟

به قول فامیل دور من دیگه حرفی ندارم :D

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Kolahbardar ().

• مقاومت در مقابل فهمیدن به شورا توتالی موتالی هم نفوذ کرده

ناصر واقعا چی فک میکنی؟رنک ۱؟رد چالش؟ارسال منبع به ناتار؟ خخخخ

تنها مدرک ناصر کلاهبردار برای رید :) منو از تاپ انداختن بیرون ، جغجغه مو ازم گرفتن پس اینا اخ هست پوف هستن.خب ناصرجون کو مدرکت؟یه لینکی یه بندی یه بساطی.اینجوری که نمیشه اخه !!!

به خدا که تاپ بی تو اصلا صفا نداره ناصر اما خب چه کنیم که در حد و اندازه توانایی ها بچه های ما نیستین و باید همین توی فروم بشینین حسرت خوردن هاتونو به گوشمون برسونین

ضمن فعلا که رنک ۱ به اندازه تعداد دهکده هاش قهر کرده :Dتا یکی بیاد نازشو بکشه (حالا راستشو بگو یوسف نازتو بهتر میخره یا رضا؟)

بعدشم صبور باش.شما هسی مام هسیم :) شما باش انشالله صفر شدنت هم میبینی.فعلا جنوب غرب یه له شده داره که دچار مشکلات روحی شده.انشالله حالش بهتر شد میریم واسه بعدی

سپاس

پ.ن : واقعا تباه کردن این همه پتانسیل دست آوردی هست که باید توی تاریخ ثبت شه.طرف توی خود جنوب غرب میگه چک خور شدیم.چه کردین با غرور اعضاتون؟لیدرشونم میاد با افتخار میگه ما ویتنامیم :) دست مریزاد به مدیریت عالی این همه پلیر و پتانسیل

پ.ن :‌ جنوب غرب

;) Ever tried , Ever failed.No matter.Try agian , fail again , fail better

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط A$HKAN ().