نقد و بررسی سرور 1 ایکس راند 2 | آغاز 6 شهریور 1399 |

• ببین عزیز جان میشه لینک بقیه کاتاهاشو هم بذاری اگر تک موج هست که منم دارم اقامتگاه و دیوار میزنم و این مشکلی نداره اما اگر موج دیگه همراه اون هست بذار ممنون

چون رم گذاشته و تکم موج زده میخواسته تلفات خودش و هم اتحادیشو کم کنه

باید همین‌طور باشه محمدجان! چند نکته هست:

- برای تخریب ناتار (جهت تخریب بازی رقیب) باید کاتا رو دو هدفه گذاشت برای ضربه حداکثری، مگر سطح اردوگاه پایین باشه که خب حمله کننده رنک ۹ سرور هست و اتک رو از دهکده دیفالت گذاشته با پاپ ۱۱۵۴! و اردوگاه نمی‌تونه ۲۰ نباشه.

- در اتک رم وجود داره به اندازه کاتا! احتمالا اتکر برای تخریب دیوار اومده تا هنگام غارت گزارش زرد نگیره در فارم لیست

- هدف تصادفی خورده به گندم‌زار! احتمالا هدف اقامتگاه بوده (برای کاهش دف پوینت دهکده ناتار و در نتیجه کاهش لاست در غارت) و چون قبلا کسی اقامتگاه رو (باز احتمالا با همون انگیزه) زده، کاتا تصادفی خورده به گندم‌زار (شده من خواستم ناتار چیف کنم اسکات کشیدم اقامتگاه داشته بعد که سی‌پی برای چیف رسیده، کاتا یا چیفر فرستادم و گزارش گرفتم که "معدن آهن تخریب شد، هدف تصادفی انتخاب شده بود" چون کسی قبل از من اقامتگاه رو زده بوده برای چیف یا کاهش لاست در غارت)

• دوستان میون بحث من پیام بازرگانی وار یک باگ سرور رو یادآوری میکنم

تو سرور های تراوین اگر درست یادم باشه این موارد رو مینوشت:

هدف مثلا خزانه،ساختمان مورد نظر در دهکده موجود نمیباشد،هدف تصادفی فلان ساختمون تخریب شد

یا مثلا مینوشت هدف خزانه،هدفگیری تحت تاثیر آبجوخوری تصادفی شده

یا مینوشت مدافع با کتیبه فلان یا سنگتراشی حمایت میشود

تو این سایت هیچی نمینویسه یا من پیداش نکردم؟

هیییچی؟

Don't get too close
    It's dark inside
    It's where my demons hide
    ...It's where my demons hide

• بله درسته، قبلا این طور می‌نوشت تا جایی که من هم خاطرم هست (سرورهای آی‌آر)

اما این‌جا بارها شده من جایی رو زدم (چه تارگت جنگی چه ناتار) و نوشته که "فلان ساختمان تخریب شد، هدف‌ها تصادفی انتخاب شده بودند"، در حالی که من هنگام لانچ، تصادفی نزده بودم! و همر دیگری قبل از لند اتک من، اون ساختمان رو تخریب کرده بوده..

مثل این:

در حالی که من در این اینسرت شکن، انبار غذا رو هدف گرفته بودم نه تصادفی یا سفارت!

So won't the real Slim Shady please stand up

پست 3 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Slim Shady: تصحیح غلط تایپی ().

• یک عدد توصیه!

متاسفانه یا خوشبختانه اینجا هم مثل واتساپ یا خیلی پیام رسان های دیگه وقتی پستی ریپلای شد دیگه دیره برای پاک کردنش!

پس قبل از چسباندن آمپر و ترسوندن واشر سر سیلندر به این موضوع مقداری فکر کنیم، که دیگه وقتی پست ریپلای شد همون بهتر پاکش نکنی!

یک تقاضای شفاف سازی!

جناب اولدارک، ما یه اسم محمد از شما شنیدیم، وقتی دوستان شما اکانت فرومی که بر ضد منافعتون پست میزاره رو فیک و جعلی و بی پشتوانه و ... خطاب میکنن، و به من هم اتهام میزنن که اکانت فروم جعلی دارم برای پست های دیگم :))

پس جا داره از شما که به اندازه 30 عدد اک فعالیت فرومی داری هم پرسیده بشه پشت این افکار چه اکانتی هست! و شنیده شده همیشه هم همین بوده داستان و اکانتی ارائه ندادین! اگه صرفا فعالیت فرومی داری بازم فرقی نداره میتونی حداقل اعلام کنی! از فیک بودن دربیای حداقل!

فاز هیچکسی نگیریم:

همه منو میشناسن من با همه غریبه ام اینه مشکلم!

یک عدد روشنگری مجدد

بله این باگ اسپیدتراس،

وقتی تارگت انتخاب شده در اردوگاه زمان لانچ کاتا

در دهکده مقصد وجود نداشته باشد، لینک گزارشی که میاد اینه که تارگت تصادفی انتخاب شده بود و فلان تارگت بعدی منهدم شد!

ولی در سرورهای اورجینال میگه:

تارگت فلان جا بود ولی چون اون فلان جا وجود نداشت، تارگت تصادفی شد و فلان جای بعدی منهدم شد

امااااااااااااا

با همین حال میشه خیلی مثلا زیرکانه و سیاسانه برای اینکه پات گیر نباشه تک موج تک موج هی بزنی یه ناتارو نابود کنی

تارگت رو هم اقامتگاه بزاری که زمان چیف دودمانت به باد نره!

سیاس بازی انشالاه در نمیاره کسی! خوشبینانه نگاه کنیم اگر!! که سخته البته!

گفتم که بدونیم همه گرگاشو کشتن، الکاشونو آویختن! :))

• سلام و درود به ساکنین سرور ۱

چقدر این امکان " بلاک " کردن تو فروم کاربردش خوبه و من سالها ازش محروم بودم ، امروز که تاپیک رو باز کردم از دیدن بعضی پستها معافم کرد و نفس راحتی کشیدم ، بگذریم

عرض شود که در ارتباط با بحث لاغری دختر خاله ... ببخشید ! ... در ارتباط با بحث کتیبه ها ، خواستم بگم که تو چند روز آینده به خیلی از علامت سوالها راجع به ربع ش.غ پاسخ داده میشه .

یعنی عملکردشون ، حالا چه سرعت جمع آوری و چه کیفت کتیبه زدنشون ، و اینکه چند درصد از کتیبه های کوارتر خودشون رو میزنند و یا ربع های دیگه موفق میشن چند تا کتیبه از ش.غ بلند کنند و یا مثلا کتیبه هایی که خود شمال غربی ها ممکنه به ربع های دیگه پاس بدن و سایر اتفاق های دیگه ، همگی محک خیلی خوبی هستند واسه اینکه متوجه بشیم این ربع اصطلاحا با بقیه سرور چند چنده و اصلا چقدر موفق شدن از این مدت زمان آرامش برای ریکاوری خودشون استفاده کنند و تا حدود خوبی میشه متوجه سیاست حال و آینده زعمای ( یا زعیم؟) شمال غربی بشیم .

حدس شخصی من اینه که شاهد همکاری کتیبه ای پررنگ شمال غربی ها با همسایه جنوبیشون خواهیم بود و شائبه متای غربی خودش رو بیشتر عریان خواهد کرد .

اما در ارتباط با قوانین و توافق های انجام شده در مورد کتیبه ها و تعریف و تعین مصادیق بازی کثیف در این مورد ؛

یادمون نره که قبلا تو جلسه کذایی در موردش بحث و توافق شده ، بنابراین درخواست دارم نه چیزی بهش اضافه کنید و نه چیزی ازش کم کنید و بنا به سلیقه خودتون تعریف سازی و کثیف انگاری من درآورده ای هم نکنید !

هر چند که زمان مشخص کرد علی رغم اون توافقهای جلسه و حرفها و شعارهای قشنگش ، به وقت منفعت بعضی دوستان زدن زیر میز .

مثل اون قضیه اکانتهای چراغ بین و یا جاسوس داشتن تو گروههای تلگرامی/دیسکوردی رقیب.

من همون موقع بعد جلسه و با دیدن بعضی پستهای این تاپیک اومدم و نوشتم که ؛

این توافق کشکه ! (حوصله پیدا کردنش رو نداشتم ولی پستم مربوط به کمتر از یک هفته بعد از اعلام صورت جلسه و نتیجه توافق تو تاپیک بود )

که مرور زمان هم ثابت کرد بدبختانه حرفم درست از آب دراومده ،

اما از همه دست اندر کاران کوارترها تقاضا دارم که حداقل در مورد کتیبه ها به حرف هایی که زدید و توافقی که کردید پایبند بمونید .

پ.ن :

آقای رضا سورنا ، اون پست ممد اولدارک خیلی حرف درستی توش بود.

پستی گذاشتی ، که من ~تنبل به لایک~ هم میخواستم لایکش کنم ولی وقتی به آخرش رسیدم دیدم خرابش کردی !

به این نتیجه رسیدم که شما خودت انگار دوست داری و غلغلکت میاد ،

وگرنه لیدری که میخواد در شان یک لیدر پست بذاره هیچوقت نمیاد یه پست خوب فنی رو اینجوری خراب کنه و به حاشیه بکشه !

پسا.پ.ن :

اونی که اهل گل بازی نیست ، با هیچ بهانه و توجیهی حاضر نیست پا تو زمین گل آلود بذاره و به خط قرمزهای خودش پایبنده .

اونایی که گل بازی دوست دارن کماکان نادیده گرفته خواهند شد !

از پنجاه و خورده ای ساعت دیگه خوشگذرونی تندتر میشه

تیرداد

• اون یکی که از بازی چیزی سرش نمیشه فقط استخدام شده گلدبگیره و شلوغش کنه این یکی هم که ادا پلیرها رو در میاره ولی بازم هیچهی سرش نمیشه !

این تیکه رو اینطوری استثنا گذاشتم تا پست ایشون قشنگ خوانده شود :

جناب اولدارک، ما یه اسم محمد از شما شنیدیم، وقتی دوستان شما اکانت فرومی که بر ضد منافعتون پست میزاره رو فیک و جعلی و بی پشتوانه و ... خطاب میکنن، و به من هم اتهام میزنن که اکانت فروم جعلی دارم برای پست های دیگم :))

پس جا داره از شما که به اندازه 30 عدد اک فعالیت فرومی داری هم پرسیده بشه پشت این افکار چه اکانتی هست! و شنیده شده همیشه هم همین بوده داستان و اکانتی ارائه ندادین! اگه صرفا فعالیت فرومی داری بازم فرقی نداره میتونی حداقل اعلام کنی! از فیک بودن دربیای حداقل!

فاز هیچکسی نگیریم:

همه منو میشناسن من با همه غریبه ام اینه مشکلم!

من دقیقا هر کدومو با با رنگ خودش جواب میدم :

اسم : محمد یا محمد جواد هم توی اسپید اینجا میشناسن

لقب :اسپید آی آر owldark

در سرورهای نرمال با اکانت های war masters , guns4war, rturn of kings, gambit, owldark , و غیره قدیمی های هر سرور منو یا یکی از این اکانت ها میشناسن این اکانت ها صرفا برای زنده نگه داشتن یاد دوست هام گذاشته میشده

آخر سرور بیا تا برات کلاس آموزشی بذارم دفعه بعدی اکانت ساختی و خواستی با اون یکی دور برداری سوتی ندی که گندش در بیاد استاد

شما از من اسم اکانت خواستی و در ایت قسمت جواب دادی من به اندازه 30 اکانت در فروم فعال هستم یعنی به اندازه دو برابر در سرور فعالیت دارم پس من در هر اکانتی که شما فکر کنی در اتحاد شمال من حضور دارم

بار ها و بارها گفتم مگه اکانت داشتن مهمه ! نه داشتن رفیق و دوست های با مرام مهمه چون هر موقع اراده میکنی میتونی روی یکی از اون اکانت ها کانکت بشی حتی در ساید شما و حتی لینک های رید دادن مولتی های همر خدا بیامرزت و غیر اما اگر نمیایم اینجا اعلام کنیم چون رفیقمون بهمون اعتماد کرده و قوانین نانوشته ....

اون تیکه آخرش رو تیرداد با تو بوده میخواد برند تیرداد رو ازت بخره یکم از برندت استفاده کنه واسه خودش اسم و رسم دربیاره

• سلام دوستان گرامی

نمیدونم تاثیر چیه یکی با مرغ پوست کنده حرف میزنه

یکی دیگه هم که وجود خارجی نداره گاها پستهایی میزاره که اون مرغه هم احتمالا خندش میگیره ( البته باید از استاد استعلام بگیرم ایشون تو جریانه )

یکی دیگه هم که فقط میخواد حرف بزنه اصلا براش مهم نیست چی میگه......

عزیزان من حرف زدن بلد نیستید , حرف نزدن هم بلد نیستید آیا ؟؟؟؟؟؟

آقایونی که برای توجیح گندکاریها میاید دست به دامان هر حرفی میشید و خودتونو ضایع تر میکنید

کدوم آدم عاقلی از مختصات (29/42) میاد اقامتگاه ناتار با مختصات (130/165) رو کاتا کنه..........( همکاری تیمیتون خیلی ضعیف شده ها )

قبول کنیم میخواسته اقامتگاه بزنه یعنی دقیقا باید ناتاری که کنار وحید هست رو بزنه......... اتفاقی هم گندم زار تخریب کنه همینجوری اتفاقی هم اون ناتار انبار

نداشته ( اینجوری پیش برید مرغه ناراحت میشه ها )

ناتارای دور من رو لطف کنید یه چک کنید اتفاقا همشون اقامتگاه دارن مشکشون نداشتن انبار هست و داشتن زیادی مخفیگاه

قرصهاتونو پشت و رو نخورید , نشسته نخورید , خام نخورید و .............

پیشنهاد میکنم دوستان بجای مصاحبت با مرغ و خروس بشینن یکم بچه هاشونو نصیحت کنن

برای تیمی که ادعاش میشد 88 درصدی هستن و ما 12 درصد و 3 روزه کل لویال رو جمع میکنن و .... خجالت داره از .......... افتادن به کاتا کردن ناتار

( از طرفی هم خودشون انقدر مولتی رید میزنن که نیازی به ناتار نداشته باشن ) (عکس هم خواستید بزارم )

بیاید حرف مفت نزنید ............. حداقل یک روز

( چه جمعی شدید : سلیمان , فردوسی , خورزو خان , نوستراداموس , با آقای shadow به همراه ماله کش و دو تابی خبر و یکم گندم خور اضافی )

تبریک میگم بهتون

• درود بر تیرداد عزیز

در مورد جمع آوری کتیبه های شمال غرب تا 48 ساعت دیگه شاهد این قضیه خواهیم بود که کتیبه هامون رو میتونیم جمع کنیم یا خیر بهش امیدوار هستیم در حد توانمون هم برنامه داریم اتفاقا یه آزمونی هم برای سه ساید دیگه هم خواهد بود که ببینیم سر حرفشون هستند و اکانت داخل شمال غرب دارند یا خیر و سالم بازی میکنند یا خیر ویا کاتا ازداخل شمال غرب برای زدن کتیبه رسال میشه یا خیر!

در مورد جابجایی کتیبه با سایدهای دیگه مسلما اگر احساس کنیم کتیبه ای رو نیازی بیشتر بهش داریم که در سایدمون موجود نیست و میتونیم با کتیبه ای معاوضه کنیم که به دردمون بیشتر بخوره مسلما اینکار رو خواهیم کرد رابطه امون هم با هر دو ساید جنوبی و آریانا سابق و لویال هم خوب هست

در مورد متا هم خدمت همه سرور خیلی شفاف و واضح عرض کنم

نه علاقه ای داریم بصورت نمایشی عضو تیم و متای برنده ای باشیم نه برامون اساسا مهم است اگر خودمون با تلاشمون در انتهای سرور نتونستیم برنده باشیم کی برنده میشه

ممکن هست مراوداتی با هرکدوم از سایدهای سرور داشته باشیم براساس صلاح و منفعت صرف ساید شمال غرب ! ولی بستن متا رو فعلا ضرورتی براش احساس نمیکنیم

براساس پست چند صفحه قبل شما هم من هم امیدوارم کتیبه های هر ربعی داخل اون ربع بمونه و یا اگر جابجا میشه معادل اون کتیبه ای گرفته بشه تا یکطرفه داده بشه به سمتی !

باز هم جا داره اعلام کنم چه زمان کتیبه ها چه اندگیم اگه نمایندگان شایسته ای برای ساید پر افتخار شمال غرب بودیم که واقعا امیدواریم اینگونه اتفاق بیافته افتخارش رو تمام دوستانی که الان داخل سرور کنارمون نیستند سهم عمده ای داخلش داشتند و دارند و اگر کسری و نواقصی هم داخلش بود مشکل از بنده و دوستان حاضر هست

• درود بر تیرداد عزیز

سلام به شما

ممنونم بابت توضیحات روشن و مفصلتون .

نکته مثبت اینجا بود که شما میتونستی دو برداشت متفاوت از پست من داشته باشی ؛

یا اینکه مثل بعضی از همسایه های جنوبیتون پست رو به شکل کنایه و متلک برداشت کنی و در نتیجه شما هم پاسخی حاشیه آفرین بهش بدی.

یا اینکه کاملا متوجه بشی که فقط یه اظهار نظر بدون غرض و جهت بوده.

که خوشبختانه شما حالت دوم رو انتخاب کردی و پاسخی در قد و اندازه و شان لیدر یه مجموعه دادی که جای تبریک داره.

امیدوارم منش و مشی شما برای ایفای نقش لیدر در فروم برای بعضیا الگو بشه.

منتهی میخوام از پست شما استفاده کنم و باز هم نظر شخصیم رو در چند مورد مرتبط با کتیبه ها بگم که البته مخاطبش شخص شما نیستی و کلی گویی هست ؛

اینکه هر ربع/اتحاد ، اول کتیبه های خودش رو برداره و بعدها بستگی به نیازش اقدام به تبادل کتیبه با کوراترهای دیگه بکنه ، نه مصداق بازی کثیفه و نه بر خلاف عرف و توافقنامه

اون حالتی که مردوده ، وقتی هست که در همون ساعات اول پدیدار شدن کتیبه ها فقط در نقش کلینر/کاتا زن برای سایر ربع ها عمل کنیم.

اینکه ربعی تو چند وقت اخیر و با استفاده از غفلت اقدام به احداث دهکده ( و نه رجیستر یا خرید اکانت ) در ربع مقابل کرده باشه و ازش در نقش کاتا زن برای کتیبه استفاده کنه ، نه مصداق بازی کثیفه و نه خلاف عرف و توافقنامه.

اینکه ربعی اقدام به کلین کتیبه برای ربع هم متاییش به جهت کمک به تسریع جمع آوری کتیبه هاش بکنه ( کتیبه تو همون ربع بمونه ) ، نه مصداق بازی کثیفه و نه برخلاف عرف و توافقنامه.

البته باید باز هم تاکید کنم که اینها نظر شخصی من به عنوان یک بازیکن بدون مسوولیت در متای شرق هست.

امیدوارم بهتون خوش بگذره

تیرداد

• سلام تیرداد جان راجع به اون قسمت از پستت که رنگشو سبز کردم میخام حرف بزنم

به نظر من حرف شما صحیح میباشد ولی در مورد زمانی که یک طرف یک ساید کامل باشه مثل شمال غرب قبل از حذف که بچه های ما اومدند و توی ساید جنوب شرق ده زدند و مثل الان که تقریبا چیزی از این ساید نمونده و تنها کاری که من تونستم بکنم سر و سامان دادن به اکانتها بود و فرصت نکردم که دهکده های احداثی از سایدهای دیگه رو رفع و رجوع بکنم .

تنها کاری که تونستم انجام بدم این بود که از دو ساید شمال شرق و جنوب غرب این تعهد را بگیرم که از دهکده های داخل ساید شمال غرب که زده شده کاتا سمت کتیبها نرود و فقط از ساید جنوب شرق نتونستم تعهد بگیرم راجع به این قضیه(در صورتی که این تعهد را اشکان جان شفاها به من داده بودند و با هم نپ کتیبه بسته بودیم ولی الان ظاهرا حرف خودشونو فراموش کرده اند)

باشد که این سرور تا اخرین روزی که جنوب شرق 100 میکنه سرور جذابی بمونه

• این تیکه رو اینطوری استثنا گذاشتم تا پست ایشون قشنگ خوانده شود :

نه آقا شما مداد گلیات رو یه مدت گم کرده بودی دوباره پیداشون کردی انگار!

ببین دیگه به گِل بازی عادت کردی و غرق شدی توش! و محترمانه هم باهات صحبت میکنن قبلش توهین غیرقابل انتشار متصاعد میکنی از خودت و بعد این مدل جواب دادن!

نمی دونم اثرات بازی با گِل هست یا استنشاق گُل! که هرچی هست ترکیب سمی هستی! و شادی پس از گُلت دیگه غیر قابل تحمل شده

با همون مداد رنگیات چند بار از روی اینا بنویس یادت نره:

1. بابا آب داد.

2. ان ای دف داد.

3. ادمین تارگت داد.

4. لقمان بات و مولتی داد.

بار ها و بارها گفتم مگه اکانت داشتن مهمه ! نه داشتن رفیق و دوست های با مرام مهمه چون هر موقع اراده میکنی میتونی روی یکی از اون اکانت ها کانکت بشی حتی در ساید شما و حتی لینک های رید دادن مولتی های همر خدا بیامرزت و غیر اما اگر نمیایم اینجا اعلام کنیم چون رفیقمون بهمون اعتماد کرده و قوانین نانوشته ....

اون اسمهایی که آوردی تاریخچه دوال پلیریت بوده یا هرچی نمی دونم! و مهم هم نیست!

سوال اینجاست توی این سرور چیکاره ای!؟ میشه جدی گرفتت یا فقط پتو و بالشت به دست توی گلا داری با خودت گلاویز میشی و نباید جدی گرفتت!

البته خیلی خفنی! روی همه اکانتها لاگین داری، شنیده شده روی ناتار هم لاگین داری!

اینجوری برداشت کردم که میری کپچا حل میکنی و لیست فارم ران میکنی برای ملت که البته خیلی هم کار خوب و پسندیده ای هست! پس در حد خودت حرف بزن ازین پس!

هر لینکی هم داری از رید مولتی من بزار کف فروم اینقدر حرف نزن خسته شدیم همگی!

آخر سرور بیا تا برات کلاس آموزشی بذارم دفعه بعدی اکانت ساختی و خواستی با اون یکی دور برداری سوتی ندی که گندش در بیاد استاد

بله بله! شما استاد این حرکت هم هستی! دیگه اعتراف به این زیبایی ندیده بودیم.

اینم تصویر ثبت شدت بعد از هر پست به خیال خودت قهرمانانه و لایک با اکانت های مولتی فرومت:

حدس شخصی من اینه که شاهد همکاری کتیبه ای پررنگ شمال غربی ها با همسایه جنوبیشون خواهیم بود و شائبه متای غربی خودش رو بیشتر عریان خواهد کرد .

حدس کاملا شخصی من هم اینه که این جملات مصداق بارز دخالت و فضولی در امور سایدهای دیگه و تعیین تکلیف برای دیگران هست، حالا یکی با متانت جواب میده یکی شبیه خودتون، پس از متانت دیگران هم سواستفاده نکنیم!

سناریو جدید روی میز زیاد داری انگار که هی سعی میکنی جرقشو بزنی و موج و جو راه بندازی! ولی دیگه تموم شد دوران جولان در مرغزارهای فروم! بی دلیل خودمو گلی نکردم!

هر چند که زمان مشخص کرد علی رغم اون توافقهای جلسه و حرفها و شعارهای قشنگش ، به وقت منفعت بعضی دوستان زدن زیر میز .

مثل اون قضیه اکانتهای چراغ بین و یا جاسوس داشتن تو گروههای تلگرامی/دیسکوردی رقیب.

فقط ارجاع میدم همگان رو به همون عکس "سنگ پا"

- یکی هم هست زمین رو به صورت دیمی آب بسته و شالیزار کرده، و از همه دعوت کرده به گل بازی و الان خودش خسته شده دیده حتی توی گل بازی هم تبحر خاصی نداره، باز کت شلوار پاپیون رفته کنار زمین داره عواملشو تشویق میکنه! و پست های نوستراداموسی ابداع میکنه!

• سلام مجدد

واقعیت نمیخوام گفتگوی من و شما حالت چت دو نفره پیدا کنه و حوصله بقیه رو سر ببره ، به همین علت هم با اجازه از این پست به بعد ، دیگه ادامه اظهار نظر و اعلام موضع رو میسپرم به دست اهل صلاحیت دارش .

فقط نظر خودم رو میگم ؛

من اگر به جای لیدرهای متای شرق بودم و بعد از اجرای اون پلن گسترده بخش شمالی متامون بر علیه شورشی های لویال ، شاهد این بودم که تعداد قابل توجهی از اکانتهای شمال غرب ناگهان به تاپ تن دفاع پرتاب شدن (اگه درست خاطرم باشه مملی وگنس ۱۴ تا اکانت رو با ذکر اسم و مقدار دفاعی که کردن گذاشت تو تاپیک ) ، و اینکه علی رغم چند بار سوال در این مورد تو همین تاپیک هیچ پاسخی از جانب ش.غ دریافت نکردیم ؛

فرض رو بر این میذاشتم که شمال غرب هرگونه توافق ضمنی یا شفاهی مبنی بر بی طرف بودنش رو نقض کرده و طبعا من هم دیگه خودم رو ملزم نمیدونستم .

البته مجدد تاکید میکنم که در جریان چند و چون توافقات شما نیستم ( که اصلا قبل یا بعد اون اتفاق بوده ) و صرفا فقط نظرم رو بر اساس شواهدی که تو تاپیک اومد رو گفتم .

دیگه اگر صلاح دیدید ، از این به بعدش رو شما و لیدرهای متای شرق ادامه بدید

ویرایش :

سیر قهقرایی ،

یعنی اینکه اول سرور ، با کت شلوار کراوات بیای تو فروم و لفظ قلم حرف بزنی و از خودت بیوگرافی ادبی / انتشاراتی / فرهنگی ارائه بدی ،

ولی بعد از مدت کوتاهی با زیرپوش و تنبون گشاد و بازوی خالکوبی شده ، چهار زانو بشینی تو گلهای فروم و تسبیح بچرخونی و رجز بخونی :-)))

همینجوریه که کت شلوار عاریه ملت لو میره.

خوش گذشت

تیرداد

, I Thought I knew It All

, But I Was Wrong

! Again

پست 3 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط T!rDaD: داش جواد :دی ().

• تیرداد عزیز

مسلما اینجا ای ار نیست

پس برای یک سرور شبه تراوین

حداقل ما تو شمال غرب نیازی به خرج دادن سیاست زیادی نمیبینم (تلاش میکنیم سیاستمون عین دیانتمون ) باشه

در مورد اون 14 تا اکانتی که شما میفرمایید توضیحات لازم خیلی واضح داده شد به دوستان شمال شرق

چندین پلن هم روی لویال انجام شد دیگه دفاعی از شمال غرب مشاهده نشد وگرنه مطمین باشید پست هاش رو تو همین فروم مشاهده میکردید

نظر شخصی من هم این هست هر چقدر سایدها از نظر پتانسیل و رشد و وحدت و یکپارچگی تو سطح بالاتری باشند شانس شمال غرب بیشتر خواهد بود نه سوریه بودن شمال شرق دردی رو از ما دوا میکنه ! نه درگیری و دو دستگی تو جنوب غرب !به جز پست های مثل پستی که الان گذاشتید و علی فلوید جواب داد واقعان انتظار دارید جواب هر پست و ادعای درست یا نادرست و تصورات هر کاربر فروم رو راجع به شمال غرب تیم لیدری شمال غرب بدو بدو بیاد پاسخ بده ! طبیعی هست هر پستی که توام با احترام باشه و لزوم پاسخگویی درش احساس بشه از سمت شمالغرب جواب داده میشه

سالم بازی کنیم همگی که به همه خوش بگذره

• سلام داداش گلم میشه توی پست تیرداد عزیز بگی چه توهینی بوده ؟

که لوزوم بر پاسخویی یا پاسخ ندادن باشه ! ببین لزوم پاسخ گویی و پاسخ دادن و یا ندادن یک بحث هستش و اینکه بیای مثل اون عمو کت و شلواری بگی چون فحاشی کردی جواب نمیدم یا منم فحاشی میکنم یک بحث دیگه داداش گلم وقتی میخوایی پستی رو جواب ندی بهتر بیای بگی آق ما با لیدر ها صحبت کردیم میتونید به اونا رجوع کنید یا یک چیزی توی این مایه ها یا اگر جوابی برای اون نداری گردن بگیرید ولی خواهشا انگ فحاشی رو برای رهایی از زیر بار فشار وارد نکنید و نذارید حالا که نظر ما نسبت به شما انسان با ادب و متین هست تغییر کنه

تیرداد میدونی هر چی فکر کردم دیدم پست های این استاد و عمو عزیز نه ارزش خوندن داره و نه وقت گذاشتن حتی برای یک کلیک دیسلایک شما هم فکر کنم با من هم عثیده شدی و زیاد واست مهم نیست پست گذاشتنش :S

محمد جان بهت توصیه میکنم پست من رو یک بار دیگه بخونی !

جایی گفته شده تیرداد پست توهین آمیز گذاشته !! یک موضوع بیار که واقعان نیاز به پاسخگویی شمال غرب بوده علی فلوید جواب نداده باشه !

اینکه لزومی دیده نمیشه جواب هر پستی رو راجع به شمال غرب بدیم که از نظر ما ممکنه محتوا یا لحن درستی نداشته باشه مشکلی داره ؟ باید از شما اجازه بگیریم چه پستی رو دلمون میخواد جواب بدیم چه موضوعی رو دلمون نمیخواد !!!

ترجیح دادیم پستی که از سر بادهوا هست و ارزش پاسخگویی هم نداره ( از نظرمون) رو با لبخند ازش رد شیم وقت و انرژی براش نزاریم که اگر این کار رو نمیکردیم بجای صفحه 178 فروم الان صفحه 378 بودیم احتمالا !!!( روی اینگونه پست ها منظورم سیاست شمال غرب یا هر چیز دیگه ای نبود و نیست )

به کسی هم فحش نمیدیم اصولا ! ما اصولا فشاری حس نمیکنیم که بخوایم برای رهایی ازش کاری بکنیم همونجور که علی گفت و خیلی واضح هست برای بردن خودمون تلاش میکنیم شانسمون هم کم باشه براش میجنگیم خدا رو شکر اگر کم هم باشیم تو شمال غرب هم واندر صد شده تو ای ار دیدیم هم تو سرورهای فیک هم برد رو دیدیم هم باخت رو دیدیم

داریم بازی میکنیم حال کنیم بردیم نوش جونمون باختیم هم فدا سرمون

اینقدر هم احساسی نباش تو جواب دادن پست ها

• سلام علی جان

(در صورتی که این تعهد را اشکان جان شفاها به من داده بودند و با هم نپ کتیبه بسته بودیم ولی الان ظاهرا حرف خودشونو فراموش کرده اند)

باشد که این سرور تا اخرین روزی که جنوب شرق 100 میکنه سرور جذابی بمونه

علی جان یکچیزی بگو بگنجه ! من صحبتی که با شما کردم رو خوب یادمه و صحبت ما سر نزدن ربع ان دبل و به عبارتی نپ بود.من نمیدونم چرا شما معنی نپ و نزدن کتیبه از رو ناتار رو علیرغم اینکه خصوصی هم بهت گفتم متوجه نشدی و منم جوابمو دوباره واجب دونستم کتبی دوباره تکرارش کنم.

کاش زودتر به من معنی نپ مدل علی فلویدی رو بهم میگفتی چون این مدل نپو اصلا قبول نکردم.

سپاس

پ.ن : ۲ راند پشت هم یه یونیک ان دبلو زدیم :) یه راندشو خودتم بودی علی.رضا هم بود.یادته؟

• سلام شاید من خیلی از یه دوست قدیمی که باهاش حرف زدم توقع دارم وگرنه کسی که توی موضع قدرته خیلی راحت میتونه حرفشو بچرخونه و کسی هم نمیتونه محاکمش بکنه

• سلام شاید من خیلی از یه دوست قدیمی که باهاش حرف زدم توقع دارم وگرنه کسی که توی موضع قدرته خیلی راحت میتونه حرفشو بچرخونه و کسی هم نمیتونه محاکمش بکنه

علی جان دوست عزیز من مگه قرار با موضع قدر یا ضعف نظر آدم تغییر کنه ؟ من یک زمانی با شما صحبت کردم اون موقع ابتدای سرور بود و موضع قدرت یا ضعفی وجود نداشت یادته اما اون موقع به من گفتی فقط واسه یک هدف اومدین درسته ؟ من هم گفتم این سرور اومدم به بچه های اینور کمک کنم و برای هم آرزوی بازی جذاب کردیم اما من کاری به اتفاقات بعدش ندارم و خیلی خوش حال شدم که موندی چون همیشه ارادت خاصی بهت داشتم چه اون سروری که بنده به عنوان پلیر بودم و شما لیدر من بودی و چه این سرور که شما از ابتدا رغیب دوست داشتنی و با ادب من بودی و چه حالا که هنوز موضعت کاملا مشخص نیست در هر حال ارادت داریم فقط می دونم با هوش و تدبیری که من ازت سراغ دارم در راستای سایدت قدم بر میداری و نمیذاری مثل شمالشرق دودستگی توسط یکسری اکانت به ظاهر آشنا تو سایدت بی افته به هر حال موفق باشی رفیق

• سلام و درود به تمام رفقا.

بالاخص جناب تیردادخان عزیز.

عزیزم قبلا این مساله رو توضیح داده بودم حالا یا شما اون پست رو ندیدید یا اینکه با فرار به جلو میخواید بعضی گندکاری ها رو لاپوشونی کنید. امیدوارم مورد اول درست باشه.

اما برای اینکه این حرفهای شما که کذب محض می باشد و خود شما این را از همه بهتر می دانید مجددا توضیح می دهم.

البته شما انقدر باهوش هستید که می دانید فقط این موضوع جهت آماده سازی اذهان عمومی و سمپاشی دروغین هست برای رفتارهای کثیف در زمان کتیبه! که مثلا بگید یادتونه فلان شده بود ما هم بهمان کردیم. ولی پیشنهاد می کنم به شعور ملت احترام بگذارید. الان بریم واسه ادعای کذب شما در قسمت رنگی پست فوق:

۱) مثال زدی که اکانت چراغ بین استفاده کردیم و اکانت داخل تلگرام داشتیم! درسته؟ عزیزم اینها اصلا مورد توافق قرار نگرفتند! دقت کن برادر. مثال شما خیلی فاجعه بود. در همان جلسه به قول شما کذایی؛ جنوب غرب و شمال شرق اکانت چراغ بین را ستون پنجم تلقی کردند و جزئی از بازی دانستند!

تیردادخان؛ ما زدیم زیر توافقی که انجام ندادیم؟

نکته ۱: نکته جالب ماجرا اینجاست که ما گفتیم این را قبول نمی کنیم و بخشی از بازی هست و یادمه جنوب شرق گفت این مصداق بازی کثیفه! اما کسی که دست به این کار زد جنوب شرق بود. ما که اکانت kolahbardar را داشتیم و همان زمان تحویل جنوب شرق دادیم که از دفاع اون اکانت در برابر اتک ما استفاده هم شد.

تیردادخان خیلی جالب بود قبول داری؟ الان اومدی ادعای چی می کنی؟ حواست جمع نیست ها. عاشقتونم طرفداران بازی پاک! پاکبازها یا خاکبازها!مساله این است.

نکته ۲: حداقل ما انقدر وجود داشتیم که گفتیم اکانت داریم! و لازم بدانیم استفاده هم می کنیم. نگاهمون این بود. کاش حداقل سایر لیدرها هم انقدر وجود داشتند که مثل ما صادقانه حرف بزنند. اما...بی خیال.

۲) داشتن اکانت تلگرامی: سر این موضوع هم توافق نکردیم برادر. هر دو بحث همزمان مطرح شد ولی دو ساید نظرشون منفی بود و کنسل شد. الان ما باید به توافقی که نکردیم پایبند بمونیم؟ همان جلسه هم گفتم ما می توانستیم اکانت تلگرامی داشته باشیم ولی کلا قید پلیر را زدیم و برای سایدش بازی کرد و یکی از بهترینهای ساید خودش شد. لا اله رو دیدین الا اله رو ندیدین؟ الان حاجتت رو به کدام امامزاده میبری تیردادخان؟

نکته: جالب اینجاست که ما مچ اکانت واتس اپ دوستان شما را گرفتیم. شما که مخالف این کار بودید دیگه چرا؟ شمایی که این را مصداق بازی کثیف می دانستید دیگه چرا؟ حالا اگر ما بودیم می گفتیم از اول گفتیم جزئی از بازی میتونه باشه. اما شما که جانماز آب می کشیدی نباید انقدر کثیف کاری می کردی.

یادآوری می کنم توافق شده بود زدن کتیبه از ناتارهای سایدهای دیگه در صورتی که همرکلینر و کاتا و قهرمان از خاک یک ساید ارسال بشه بلااشکال هست!

تیردادجان ، نظر لیدرهاتون در مورد توافق مذکور و زدن کتیبه از ساید دیگه رو ندیدین؟ نه بابا. خب الان ببین.

به نظرت لازمه توضیح بدم؟

هنوز کتیبه نیومده میتونوم میکونوم راه انداختن.

تیردادخان واقعا یه خسته نباشید بهتون میگم بابت تلاشتون ولی دیگران را زیادی ...فرض کردی برادر. یک مقدار فکر کن حداقل دروغ های بهتری تحویل بده. اینها چی بود که گفتی؟ دیگه هم در این موارد صحبت نکن ‌که خیلی خیطه.

پ.ن۱: قطعا توقع بازی سالم ندارم. شماهم که مرد بازی سالم نیستید. چرا دنبال ادا و اصول هستید؟ باز دم اشکان و بهنام گرم که رک گفتند هر کاری دلمون بخواد می کنیم. خلاص.

پ.ن۲: تیردادجان اون دوستی که فرمودید پیامش رو جدی بگیرم من اصلا و کلا جدیش نمیگیرم چون هنوز حرف زدنش رو بلد نیست و در مورد تربیتش خیلی کم کاری شده. با اینکه چند پست هم خطاب به من گذاشت اما چون قبلا هم گفته بودم طبیعتا به پست های غیرمحترمانه هیچ پاسخی ندادم.

پ.ن۳: یکی عموحسن رو جدی بگیره. بهش سرپناه و اکانت و غذا دادین. زشته جدیش نمیگیرین. عمو حسن، ممکنه اشتباه زیاد کرده باشم اما اگر یک کار درست کرده باشم قطعا کاتا کردن شما و اخراجتون از مجموعه بود. صرفا جهت اطلاع.

پ.ن۴: بابت نظرهای بسیار فنی دوستان در مورد تحلیل درخواستیشون کمال تشکر را دارم.

پ.ن۵: داشت یادم می رفت؛ در مورد لایک کردن بنده توسط شما عزیزان: اولا هر جور راحتید. دوم زمانی که بابت تسلیتم به دکتر سینا دیسلایک خوردم فهمیدم نخونده دیسلایک می کنید پس لایک و دیسلایکتون به نظرم فاقد اعتبار هست. منم که نیازی به لایک ندارم.

مولا می فرمایند(زمانی که دشمن از شما خشنود بود باید به خودتان شک کنید).

در پناه مولای متقیان باشید

شب خوش

• سلام و درود به تمام رفقا.

بالاخص جناب تیردادخان عزیز.

سلام به شما

آروم باش دایی جان ! ، اینقدر حرص نخور ، میوفتی رو دستمون ها !

اون صدای واکسی بود نه قشون اینگیلیسا !

خوشم میاد اینقدر درگیر تئوری توطئه شدین و دایی جان ناپلئونیسم تو روح و جانتون رسوخ کرده که دیگه حتی از خوندن و درک یه مفهوم ساده هم عاجزید‌.

اون پست من راجع به شمال غرب بود و طبعا اون بخش اکانتهای چراغ بین و ....هم راجع به مواضع همون شمال غربیا ( ی سابق) تو جلسه توافقتامه بود که بعد خودشون کف همین تاپیک اعتراف کردن که بر خلاف شعارهاشون عمل کردن و همینجا کلی بحث و جدل پیش اومد.

کما اینکه اگر بری بخونی ، اون پستی که توش گفتم " این توافق کشکه و ..." دقیقا وسط بحث با آکسفوردیا و خطاب به همونا بود .

اصلا اون زمان بحثهای مورد اشاره من شماها تو فروم وجود خارجی نداشتید ، چون ربع شما در خواب خرگوشی به سر میبرد و تنها سیاستتون در فروم هم ؛

هیچکککی حق نداره اسم ما رو بیاره

و هیچکککی حق نداره راجع به ما بپرسه بود

حالا شما چرا پست من رو به خودت گرفتی و خودت و مش قاسم با بیل روی دوشش نصف شبی پریدین وسط فروم دیگه الله یعلم !!!؟

نه جدا رو چه حسابی الآن خودتو انداختی وسط :-)))

دقیقا مثل همون پست ساده که در باب دعوت به بحث در مورد کتیبه ها گذاشتم و جنابعالی بلافاصله با لباس خواب و با موی پریشون و تفنگ برنو بدست ، از تختخواب پاپتی پریدی وسط فروم که ؛

ای هواااار ، قااااسم ، باز این اینگیلیسای خبیث توطئه کردن !

در ضمن اون پستهایی که بهنام و اشکان گذاشتن هیچ تعارضی با پست من نداشت ، به نظرم فردا صبح که حالت بهتر شد و دکتر ناصرالحکما یه عیادتی ازت کرد و یه جوشونده بهت داد بعدش مجدد اون بخش رو بخون .

بقیه پستت هم پیرو همین قضیه که اصلا شما مخاطب نبودید و صرفا بدخواب شدی ، مثل قصه نبردت تو کازرون از اعتبار ساقط و باطله .

تنها نکته بدرد بخور پستت این بود که گفتی:

دیگه در این مورد صحبت نکن که خیلی خیطه

عجالتا شب خوش بخوابی دایی جان

تیرداد

, I Thought I knew It All

, But I Was Wrong

! Again

پست 3 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط T!rDaD: اسدااله میرزا کجایی که خیلی جات خالیه :دی ().

• سلام

پ.ن۱: قطعا توقع بازی سالم ندارم. شماهم که مرد بازی سالم نیستید. چرا دنبال ادا و اصول هستید؟ باز دم اشکان و بهنام گرم که رک گفتند هر کاری دلمون بخواد می کنیم. خلاص.

اول اینکه شما در حدی نیستی که بخوای حرف مردی و مردونگی رو برای ما بزنی وقتی که تو اتحاد ما جاسوس داری و عکساشم فروم گذاشتید مردونگی رو از کجای کت شلوارت در اوردی؟

به نظرم نمیخواد داروغه سرور بشی و واسه سرور تعیین تکلیف کنی وقتی ربع خودت اشو لاشه

نکته بعدی

شما اومدی تو کاری که اصلا بهت مربوط نیست دخالت کردی منم جوابتو دادم اشکانم همین طور حالا اینکه بازی ناسالمو چطوری برداشت کردی نمیدونم دقیقا کوت زیر:

تبصره۲: اگر جنوب شرق در زدن کتیبه های شمال شرق با دادن همر یا خزانه یا هر نوع ابزاری مداخله کند از نظر ما نقض آشکار تعهداتشون هست و عواقبش هم قطعا به نفع هیچکس نخواهد بود. هر گونه توجیه هم در نگاه ما صرفا یک نوع بهانه تراشی برای استعمار سایدی دیگر هست. شمال شرق را به حال خودش بگذاریم تا بازی شون رو بکنند و به تمامیت ارضیشون احترام بگذاریم.

منم در کوت پایینی جوابتو دادم

الانم یه بار دیگه میگم چون انگاری مقاومت شدیدی در مقابل فهمیدن داری من از شما اجازه نمیگیرم و شما و ربعت در حدی نیستین که بخواید تبصره بزارید و به من بگید چیکار باید بکنم! ما مجموعه east هستیم اسما و رسما با هم یکی هستیم و واسه کارهامون از شما اجازه نمیگیریم

به نظرم بشین تحلیل های ابکیتو از سرور بکن و جنوب غرب لتو پارو لایق 5 تا مرتاض بدون و 3 تا انبار بدون و لذتتو ببر .... شما رو چه به بازی حرفه ای ، راستی هکر به صحنه جرم برگشت تونستید بگیریدش؟

پ.ن: کم گوی و گزیده گوی ( نه به پست های پر حجم و بی محتوا )