Posts by Majid.Persia

دروودی بی انتها به عزیزان هر 4 ساید سرور...

خسته نباشید به تمامی عزیزان خفتور سایدها که دارن لحظات زیبایی رو برامون رقم میزنند.حتی عزیزانی که 9 ک گرزی منو هم زدند=))(حلال نمیکنم:دی)

کسری جان بنظرم هروقت میخای پست بزاری کمی صبر کن بعد با دقت و حوصله بیشتر پست بزار.

ضمن تبریک به بچه های شمال شرق و بخصوص ایرج عزیز(سلیمه شادی) جنگ آموز کوچک شمال غرب توسط ایرج عزیز زده شد.

تبریک میگم به بچه های شمال غرب که دارن عااالللییییی و زیبا کار میکنند.

خسته نباشید همگی.

ارادمتند همه

--مجید پرشیا

دروودی بی انتها به عزیزان هر 4 ساید سرور....

علی چپ چیست؟!!!

در لغت بمعنی: زمانی که می خواهیم از زیر کاری در برویم یا شرایطی رو به نفع خودمان تغییر بدیم اصطلاحا می گوییم خودم را زدم به کوچه ی علی چپ!.

اما میشه تعریفی دیگر ازش کرد:

زمانی که میخواهیم از زیر بار عملی خفت بار فرار کنیم و وضعیت رو به نفع خودمان تغییر بدیم و یک جمع کثیر یا قلیلی را هالو فرض کنیم بهش میگن خودش و زده به کوچه علی چپ!

-----

فروم زمانی بار فنی رو شاهد خواهد بود که اساتید محترم رقیب اول سعی کنند در جایگاه لیدری شخصیت خود و احترام را حفظ کنند.دوم که ته ته تههههههش تراوین یک بازیه و زد و خورد و برد و باخت عواملی از بازی.همچنین خفت های دلچسب! یاد بگیریم خوردیم زدیم خفت شدیم تهمت و انگ نزنیم.

اینروزا حتی خارج از بازی هم سعی میکنید توپ و بندازید زمین ما:دی

-----

سید بزرگوار، سجاد عزیز، دایه عزیزتر از مادر برای جنوب غرب عزیزمان

عارضم به خدمتتان که 3 تا واژه برات مثال میزنم:

بفرما | بنشین | بتمرگ

به عبارتی میشه گفت این 3 واژه معنی یکسانی در عمل دربر میگیره(نشستن) و اینکه از کدومش استفاده کنیم نوعی بیانگر ادب و شخصیت و خلق و خوی ماست.

بنظرم من وقتی خطابت کردم از واژه بفرما استفاده کردم دلیلشم انگشت اتهام و انگ زدایی شما و دوستانتون در جنوب شرق بود که اگر پاسخی دریافت نمیکردید تا به الان از کاه کوه ساخته بودید. اما دایه ی عزیز توقع میره در جایگاه لیدری با سابقه(طبق گفته خودتان) زمانیکه اشتباهی انجام میدید از روی حرص و عصبانیت وسط مکانی عمومی فریاد نزنید و از واژه بتمرگ استفاده نکنید. پس لطفا بنشین سرجات و بازیتو بکن و شرفت رو سر بازی به باد هوا نده. مرسی اه.

-----

صحبت از مرد و مردونگی کردی سید جان:

از همین تریبون بهت میگم جوخه انتحار متای SW.NE مرد نیست اگر در خاک شمال غربی که به توبره بسته ای، اجازه بده خواب و خوراک داشته باشی.:ایکس.

همچنان دوستت دارم.در جریان باش.

-----

و اما مورد آخر:

بحثی تکراری و بی فایده برای اساتید جنوب شرق(ناموس جنوب شرق):

شمارو به دیدن دیالوگی ماندگار از پلیر جذاب و سلام خوری ملس(هنوزم سلام بهت میدن بچه ها) جناب آقای صادق مایک شینودا دعوت میکنم:

(چت دیگران بودن داشتن اجازه-اخطار)

داداش زحمتت ندادیم.خودمون اونجا بنگاه معاملاتی راه اندازی کردیم.ولی اگر امری باشه حتما بهت ابلاغ میکنم نیازی نیست درخواست بدی.

خوش گذشت.

مراقب سحر و بعد سحر و دم صبح و قبل ظهر و بعد ظهر و قبل افطار و بعد افطار و سر شب و بعد نیمه شب سایداتون باشید.

شب بخیر.

حق داری شک داشته باشی به لیدریه من . چون تا حالا هر چی لیدر دیدی از مرد کمتر بوده عزیزم شما ها لیدریو کنار کثافط کاری میبینید بخاطر اینه منو شبیه لیدر ها نمیبینی

ساید neعادت دارن کلا هر کیو مخاطبت کنی یکی دیگه میاد جواب بده مثلا با سهیل کاری تو فروم رضا رو نقل و قول کن با ایرج کار داری راید سامان رو نقل قول کنی

مت به رضا انگ زدم تهمت زدم هر چی زدم خودش میاد حرف میزنه دیگه این چه سیاستیه دیگه تو فروم دارید

بله بله دوستان حرف های منو باور نکنید چون ne انقدر پرو پلیر هستن که میتونن ۵ دقیقه بعد از خروجت از اکانت بزنن . بنده خدا ابولفضل از اکانت king tabar رو بلاخره خفتش کردن میگفت سید بخدا هر وقت اف میشم میزنن منو چند باری در رفت ولی اخر گیر کرد گفتم اشکال نداره عزیزم میدونم . حالا حتی اگر رضا هم واتساپ منو چک نکرده باشه چراغ داخل اتحاد رو چک کردن

به مولا که این طور بردن هیچ افتخاری نداره

وجدانا خودت میفهمی چی میگی؟به مولا که من نفهمیدم.

لیدرهایی(اکثرا الان پلیر هستند) که من در سایدم داردم وینریهای آی ار بودن روی دوششون هست لیدرهای تیم های روی دوششون هست که اسمشو بشنوی دوباره میزنی زیر گریه

یک درصد لیدرایی که تو ساید دارم رزومه نداری فقط توی فروم رخ نمایی می‌کنی اونوقت عاروق روشن فکری و تهمت کثافت کاری هم به ما میزنید.

زمانیکه شما میای به دروغ و تهمت گزافه گویی می‌کنی شخصی از جنوب شرق میاد تایید می‌کنه و چاشنیش رو زیادتر می‌کنه میخای برات به به چه چه بزنم و تشویقتم بکنم؟

از تهمت زدن و افترا و حسادت دست بردارید و مثل مرررررررددددد داخل بازی حرفی برای گفتن داشته باشید.

لب و دهن نباشید.

دروودی بی انتها به عزیزان هر ۴ ساید سرور

امیدوارم تا اینجای کار لذت کافی رو از بازی برده باشید.

تبریک ویژه و خسته نباشید خدمت تمام عزیزای دلم در بخش خفتورهای متای فوق‌العاده حسرت برانگیزمون.

عرضم به حضور شما ما برامون تکراری شده هرجا رو بزنیم نفت در بیاد نمیایم تو بوق کرنا کنیم و هوار هوار راه بندازیم.ولی همانند خودتون توقع داریم زیر و رو نکشید و سفسطه بازی در نیارید.

سید عزیز بزرگوار لیدر محترم شمال غرب(مطمئنم نیستم لیدر باشی)

شما تا حدود ساعت ۲ با رضا گارد چت داشته آید چتش موجوده من ساعت ۱.۵۰ آخرین پیام به رضا دادم و دیدم رفته بخابه.ساعت ۲ ونیم خودم رید اون اکانت رو آف کردم تا بچه ها دم صبح بزنند.

الان از اکانت داخل اتحاد کشیدید بیرون شده چراغ چک واتس اپی؟??????????o.O

حضرتعباسی یچیزی بگید آدم ژست ترول های خنده نگیره براتون.(برای سید ژست ترول گریه بگیرید)

خلاصه اگر تبریک و خسته نباشید نمیگید (که نبایدم بگید زور داره می‌دونم) گزافه گویی هم نکنید.

الآنم قطاری میان میگن چراغ واتس اپ و فلان کثیف بازه شمال شرقیو فیسانه.

ایام به کام.

پ.ن: شرمنده اگر پست بی روحی گزاشتم چون سری اولم هست با گوشی میزارم ۲ ساعت طول کشید.

پ.ن۲: جوخه انتحار ۲۴ای کار‌کنین نه فقط شبانه.

پ.ن۳:چراغ واتس اپ چک نکنید :)))))))

پ.ن۴:چشمان که رفت.ناموس جنوب شرق رو چکارش کنیم؟؟!!!

پ.ن۵: دسته خرابه دست اینا بوده الان قهر می‌کنند

پ.ن۶:خوردید حذف کردید.لاقل فحش ندید.:)))بعیده از سید اولاد پیغمبر فحش هم بده اونم‌ للللیییدرررر

و من الله التوفیق

دروودی بی انتها به تمامی عزیزان و سروران در هر 4 ساید سرور...

ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات:

کوتاه و مختصر چند کلمه ای بعد از مدتی بنویسیم.

تمایل داشتم دقیقا روز بعد از کتیبه ها از عملکرد فوق العاده عالی تیم شمال شرق پستی ارائه بدم که لزومی ندیدم بیام و از ادبیاتهای موتونیم موکونیم یا تونستیم کردیم و نتونستید نکردید استفاده کنم!!! و همه اساتید مستحضر هستید که چیزی که عیان است چه حاجت به بیان؟

و اما بریم سر اصل مطلب....

اصل مطلب تبریک جهت متای ضربدری شمال شرق و جنوب غرب میباشد.

و اما یک دیدگاه فرعی کوچک جهت چاله چوله های شرق:

هر آنچه که شما شروع کردید دلیل بر پایان رساندش نمیباشد.

تا جایی که ذهن بنده حقیر یاری میکنه بقول همون عزیزمون واندر آبرو و شرف(داخل بازی نه خارج) یک ساید و پلیرهاش میباشد.دوستان جنوب شرقی عزیز و برادرهای گلم در راس کار ظاهرا آبرو و شرف بازیشون رو میخان محک بزنند.صلاح مملکت خویش خسروان دانند!!!

پ.ن: بوسیدن دیوار نیز لذتهایی دارد مثل آزاد شدن گندمخور و با خیال راحت دفسازی کردن=)). زمان مشخص کننده دیوارهای بعدی نیز خواهد بود.سوال اینه کدوم جهت؟اینور یا اونور؟

دروودی بی انتها به عزیزان خارج و داخل سرور...

با عرض خسته نباشید به پلیرهای سرور قبلی و تبریک به تیم امرداد بابت هتریکی که انجام دادند و پلیرهای متای شرق که تا اخرین لحظه بازی خود را انجام دادند.

این سرور نیز برای تمامی پلیرها تمامی ساید ها آرزوی سروری جذاب و زیباتر از سرور قبلی رو دارم.

امیدوارم از ثانیه به ثانیه های بازی سالم لذت کافی رو ببرید.

ارادتمند همگی

سرباز شمال شرق

--

مجید پرشیا

دروودی بی انتها به عزیزان باقیمانده در سرور...

متاسفانه علی رغم میلمان شرایط به طوری پیش آمد که ادامه سرور در کنار دوستان عزیزم و اساتید و حضرات گرامی میسر نبود.

من باب همین موضوع شرمساری بزرگی برای بنده بوجود امد که امیدوارم دوستان عفو کنند.

بنده با تمام شدن این سرور برای سایدم از کل تراوین (ایران دات کام اسپیدترا و یا هرجیزی)خداحافظی میکنم و در هیچ سرور دیگه ای حضور نخواهم داشت.و امیدوارم دوستان این اعتیاد شیرین براشون جذاب باشه و مقدر باشند برای ادامه بازی در سرورهای آینده.

از همه پلیرهای شمال شرق تشکر ویژه ای دارم که در هر مقطع رشادت و دلاوری خودشون رو به نمایان گذاشتند.

این عکس زیر عکس اخرین روز حضورم در سرور و قبل از کوبیدن همرها از اکانت آریا مهر بود.

لازم به ذکر است این همر بعد از نامردی جناب مرتضی واروار و کوبیدن همرهای اکانت به واندر ساخته شد.

4097-aria-mehr-png

جوانمردانه بازی کردن در عرصه بازی شرافتی میخاهد و معرفت که هرکس از این خصوصیات بهره مند نمیباشد(خطاب فقط به یک دوست سابق قدیمی)

امیدوارم دوستان عزیزم در هر 4 ساید سرور در زندگی موفق باشند نه فقط در تراوین.

صد شدن واندرم برای بار سوم به تیم آمرداد تبریک عرض میکنم و امیدوارم بردهای بیشتری در دات کام برای ایران به ارمغان بیاورند.

پ.ن: فیلم بازها از سایت بنده نیز دیدن فرمایید پارس موویز http://www.parsmovies.net

ایام به کام روزگارتان خوش

ارادت مند همگی

مجید پرشیا

دروود بر شما مانی عزیزم امیدوارم حال و احوالت خوب و خوش و خرم باشد.همانطور که با رفتنت واقعا احوال ما خوب و خوش و خرم شد.حتی با وجود درگیری از رفتنت بسیار بسیار خرسند شدم چرا که بجز گل به خودی زدن کاری بلد نیستی برادر.

دلیل حرفهایی که مستقیم بهت میزنم رو با دلیل و مدرک بهت میگم.

نقد و بررسی سرور 1 ایکس راند 2 | آغاز 6 شهریور 1399 |

این لینک پست نتیجه خروجی توافق 4 ساید بود.و سیاست تیم آریانا مبنی بر همین توافق جلو رفته و هنوز جایی ندیدم خارج از این عملکردی داشته باشیم.

مبحثی که با خیالپردازی فوقالعاده کمدیتون به راه انداخته اید و من الان تازه بعد از 4 هفته اومدم فروم و بعد از گذر 23 صفحه بجز یک لبخند ملیح به شما اتفاق عجیبی بهم دست نداد باور کن.

بدین دلیل که طبق توافقی که انجام شده بود:

1. هر گونه خرید و فروش کتیبه کاملا ممنوع و محکوم بوده و اگر کتیبه با تک هیرو زده شد، باید توسط ساید با تک هیرو پس داده شود.

3. زدن کتیبه از ناتارهای سایدهای دیگر مجاز است، به این شرط که با پلن سالم و با همر و قهرمان سایدِ خودی انجام شود.

این 2 مورد مرتبط با موضوع الان ما هستش که دوستان لطف کردند و لینک همری که سالم زده شد و انبار کوچک رو آورد رو به نمایش عموم دراوردند.

پس شما بحث مزحک تک هیروی کتیبه رو بستی و الان داری قشنگ میری توی موضوعی که به شما هیچ ارتباطی نداره که لویال و اریانا تکذیبیه برای هم بدهند یا خیر!!!

بنظرم بیاید یک بحث جدید رو که بنده شاهدش بودم رو باز کنیم با عنوان:
    عملکرد افتضاح شمال غرب در جمع آوری کتیبه

شنیده ها نیز حاکی از این بوده که شما مانی عزیز دخلی در جمع آوری کتیبه داشتی.پس دور از انتظار نباید باشه این جریان.

تایمی که بنده برای کتیبه انبار کوچک با فاصله 21 خونه(اگر اشتباه نکنم)لانچ کردم نمیتونست زودتر از 12 و1 صبح روز کتیبه باشه بدین دلیل که همر اول روی مرتاض کوچک شمال شرق لانچ شد اما لویالی ها بخاطر نزدیک بودن کاتای موجودشان زودتر کتیبه را بلند کردند و همر آریا مهر دست خالی برگشت.با وجود حدود 20 خانه فاصله بین همر مرزی من با کتیبه انبار موقعی که بک شد بعد 45 دقیقه با تاییدیه ی تیم پلنری روی انبار و احمق لانچ کردیم.لانچ ما 1دارای همر2دارای کاتا3دارای هیرو از داخل خاک شمال شرق و از داخل اکانتهای آریانا انجام شد.

سوال من اینجاست که با وجود اکانت و دهکده هایی که قطعا کاتا در اون محدوده داشته اند و حتی دهکده ای از اکانت علی فلوید عزیز در اون منطقه چرا باید کتیبه تا 7 صبح 90درصد تقریبا کلین شده باشه؟؟؟؟؟

اشتباهات شدیدی سر جمع آوری کتیبه مرتکب شدید که به شدت ضعف شمال غرب رو میرسونه.

ماشالله فقط ما نبودیم ازتون کتیبه زدیم.

--

ببین مانی عزیزم

وینگ های شمال رو مقایسه میکنیم.

اریانا نیز نتونست کل کتیبه های شمال شرق رو بلند کنه اما تنها و تنها دلیل اصلی که نتونست کاتاهای تایم کمتر تیم مقابل بود و حتی سر یونیک احمق ما 8 دقیقه دیر رسیدیم.

اما شمال غرب بدون درگیری داخل سایدی و خارج سایدی چرا باید همچین اشتباهات جبران ناپذیری رو مرتکب بشه؟

مگه فقط انبار کوچک شما بود که دیر زده شد؟کتیبه های دیگتون میدونید توی چه تایمهایی بلند شد توسط خودتون؟

لینک رو ما ارائه دادیم و الان ازت میخام شما هم لینکهای انبار کوچک رو قرار بدی تا اشتباهتون مشخص بشه.بعید میدونم لند کلین ناتارتون با کاتا و با هیروتون 3 دقیقه اختلاف داشته باشه.منتظر لینکتون هستم.اگر لینکی ارائه ندادید بهتره سکوت اختیار کنید وگرنه عواقب سیاستگذاری بر علیه تیم شمال غرب گردن خودتون هست.

شهر هرت نیست رو هوا فرمایش کنیم 3 دقیق اختلاف بوده و درز اطلاعاتی بوده تک هیرو زدید بردید.بدون مدرک و سند هیچوقت حرف نزنیم.

متاسفانه ما اگر درگیر جنک داخلی نبودیم کتیبه های بیشتری هم ممکن بود بزنیم و تنها دلیل من بر اون محدوده ده زدن و همر کشیدن به همین خاطر بود.

یک لیوان اب سرد نوش جان کن و دیگه دست از تخیل پردازی کمدیت بردار.

ایام به کام

ارادتمند همگی

مجید پرشیا

دروودی بی انتها به عزیزان هر 4ساید سرور

خدا قوت به همتون که تا اینجای کار با زدن با خوردن با چیف و هرمسئله ی مربوط به بازی چه سالم و چه کثیف باعث جذابیت بازی برای بنده و برای بقیه دوستان در سرور شدید.

جا داره یک تبریک ویژه بگم به عزیزان توهم زایی که تنها موفقیتشون قدرت تخیل فوقالعاده بالا هستش.حتما بهم مراجعه کنین تا از تخیلتون در مورد فیلمهایی که قرار میدم توی سایت استفاده کافی و لازم رو ببرم و شما هم به یک دردی بخورید.

با توجه به حدود 26 ساعت به آزادسازی کتیبه های بازی،بزودی شاهد نحوه عملکرد تیمها و خواهیم بود.و متاسفانه قطعا بازی کثیف نیز در این بین شکلی خواهد داشت چونکه حریف مقابل عددی نیست که توان سالم بازی کردن را داشته باشد.

بعد مدتی اومدم فروم بعد از کلی درگیری های شخصی و فلان فلان فلان 73 پیج پست بود که 3 تاشو ب زور خوندم.چخبرتونه؟؟؟؟چخبررررتونه؟؟؟؟

بگذریم.

بریم سر اصل مطلب.

یسری عکس از دیروز و امروز قرار میدم.نه حالشو داشتم کادر رنگی دور زمان و تاریخ بکشم نه ژیگولش کنم.

و اما بریم سر اصل مطلب اونم بدون شرح:

Benito اتک چیف کردنش

Benito اتک های دیوار کردن پارتیزان

---

kara300 اتک چیف کردنش

kara300 اتک های دیوار کردن پارتیزان

---

king mma دیوار کردن مگنتر

ارادت مند همگی

--

مجید پرشیا

سر بلندی گر تو خواهی با همه یکرنگ باش

قالی(فرش) از صد رنگ بودن زیر پا افتاده است....

--

دروودی بی انتها به عزیزان در هر 4 ساید سرور.

تشکر ویژه ای از تیم نظامی شمال شرق و تک تک رفقایی که به هر بخش از پلان های اخیر یاری رسانی کرده اند چه از لحاظ همر چه از لحاظ تامین گندم و چه از لحاظ آنالیز و پلنری.خدا قوت دلاوران.بار دیگه ای مشت محکم بچه ها بر صورت سرخ شده و کبود شده ی لویال کوبیده شد.

قبل منتشر کردن این پست 3 ساعت طول کشید تا یکسری از خزعبلات فروم رو بخونم.واقعیتش تایم آزادی ندارم برای خوندن یکسری از پستهای بی محتوای دیسلایکخور!!!!

اما چند مورد هست که لازم به ذکر میباشد.

--

ابتدا درمورد یکسری ناهنجاری هایی که به شدت تیم کلاسیک مخالف اینگونه رفتارهای غیر اخلاقی میباشد فحاشی است. همانطور که فحاشی نسبت به خودمان را محکوم کردیم فحاشی نسبت به وینگ خائن و رقیب را هم محکوم میکنیم.اما توصیه میکنم از موضوعی سو استفاده نکنید چون تهش به یه بن بست بیشتر نمیخورید.مثلا من اگر فحش بخورم از شخص ایکس نمیام بگم فریاد ملت واویلتا منو فحش کش کردن.پیگیری های قانونی(داخل بازی مولتی هانتر)میکنم.افتاد؟:)

اینکه من بخام از اکانت فیکی به کسی فحش بدم یا ناسزا بگم جور در نمیاد.هروقت شخصیتم در حد شما افت پیدا کرد تماس میگیرم مستقیما مورد عنایت قرارت میدم.مرسی که هستی فقط.

--

موضوع بعدی در پست اخیر گفته بودم تک تک دهکده های لویال رو به طوبره(توبره)خواهیم کشید.نمونه هاش رو دوستان عزیزم در فروم علنا قرار داده و شاهد ماجرا هستید.

پیشنهادم اینه آبروی خودتون رو بیش از پیش از بین نبرین و حداقل کاری که توان(عرضه) انجامش رو دارید، اینه که سکوت کنید.

--

و اما

تصویر لو رفته ای از عزیز دلی که امروز صبح ازش گرفته شده:

https://parsmovies.net/wp-content/uploads/2020/11/11.jpg

پ.ن: محمد جان دوستمون پیشرفت داشته و بجای اقدامی مزحک آمیز در راستای اعلان دف بودن تارگت اعلان کم بودن سایز همر رو میکنه.اما این چیزی از ارزش های وجود گهربارش کم نمیکنه=)))))

پ.ن2: بچه جان شما مونده امثال اقا فرشید عزیز رو هنوز حتی توی تخیلت بگنجونی.

پ.ن3:مهران زرشک خط قرمز منه.مراقب حرفهاتون باشید:) تارگتها از فروم انتخاب میشوند:))))

شما ناجوانمردانه بازی کنید، ماهم مردانه میزنمیتون صدا طبل(تبل) بدید.

بقول تیرداد عزیز

بعد چند روز امروز خوش گذشت:)

دروودی بی انتها به عزیزان سرور

ابتدا برای دوست صمیمی و عزیزم علیرضا ایران عزیز آرزوی سلامتی و بهبودی هرچه سریعتر این بیماری منحوس رو دارم و انشاالله هیچ شخصی به این بیماری دچار نشود.

--

پیرو فرمایشات یکسری از عزیزان لازم به ذکر توضیحات واضحاتی هستم تا شفاف سازی کاملی در فروم ایجاد شود و هرکس و ناکسی درمورد ما و درمورد لیدرهای ما حرفهای صد من یه غاز نزند.

اکانت آریا مهر با 2 پلیر ساخته شد.بنده ی حقیر و مرتضی واروار.پلان اکانت رو من چیندم(مثلا چه تعداد همر و چه نوع از همر و چه مقدار دف و فلان)

روی این پلان و با زحمتهای فراوان مرتضی و خودم اکانت به بهترین شکل ممکن بالا اورده شد.مرتضی عزیز لطف کردند و دعوتم رو به این سرور پذیرفتند و قسمت بود یک سرور دیگر مانند دات کام و گذشته های دور هم بازی باشیم.هیچ سروری هیچ کدورتی بین بنده و مرتضی پیش نیامده بود.بجز این سرور.

بماند که همین عزیزان نسبتا محترم که باعث و بانی ایجاد سو تفاهماتی به شدت میان من و مرتضی عزیزم شدند و هنوز که هنوزه قصدشون همینه لیکن زهی خیال باطل.

پس از برهم زدن میانه من و مرتضی برای یک مدت کوتاه و موقت سعی در سو استفاده از اسم و اعتبار خود مرتضی واروار عزیز کردند و بعد از مدتی نیز به بنده انگ جاسوسی و فلان و فلان زدند و در یک جلسه هر حرف مفتی بود رو به بنده نسبت دادند.(ویسهای کامل موجود هست لطفا مرد باشید برای یکبار که نیستید و زیرش نزنید من بخام مدرک بزارم از گنده تر از شماهم عبایی ندارم)

وقتی همه چیز مثل روز روشن برای ما برملا شد و همچنین برای مرتضی عزیز خود ما اگر سو تفاهمی بینمون بود خود به خود رفع شد و همنطور که نابینا نیستی و داری میبینی مرتضی همچنان با من روی یک اکانت و روی اکانت آریا مهر پلی میده،میداده،و خواهد داد.

--

مورد بعدی درمورد اینکه جانشین های اکانت رو نمیدونستین خیلی مزحک بنظرم میاد.جناب مهندس یا شما مارو هالو فرض کردی یا واقعا خودتو زدی به کوچه علی چپ.

شما حتی پسورد اکانت واروار رو برای یک مدت طولانی داشتی و حتی اوایل روی اریا مهر لاگین داشتی کل سرور میدونند مرتضی با پسورد جانشینی روی اریامهر لاگین داشته بعد شمایی که پسورد اون اکانت رو داشتی میگی نمیدونستم؟کتاب لطیفه برات میخرم لطفا دیگه لطیفه واقعی بنویس نزار حرفهای خودت رو لطیفه ی فرض کنیم.

--

مورد بعدی شمایی که گلد اکانتات وابسطه به کسی دیگس و هنوز اسمی ازت در سرورهای رسمی و سنگین نه بوده نه آورده شده و توی اسپیدترا شناخته شده هستی در حدی نیستی که بخاهی فعالیت های لیدرهای ساید رو چه از لحاظ کوتاهی کردن در موضوعی یا چه از لحاظ پیگیری در موضوعی زیر سوال ببری.اصلا شما در حدی نیستی که بخای حتی اسم آریا مهر و یا من و یا مرتضی رو به زبونت بیاری چون واست زیادی سنگینه افتاد گلم؟؟؟

--

مرتضی و من همیشه 2 رایدر بودیم و در هر سروری بازی کردیم کم پیش امده که توی یک ساید بیوفتیم اما تز بازیمون یکسان و مشابه به هم بوده تا حدودی و یکجورایی رقیب بر پایه رفاقت دیرینه.این سرور تصمیم به یکسو بودن کردیم ولی متاسفانه امثال نامردانی از جمله شما موفق شدند برای یک زمان موقت باعث کدورت بین ما بشوند که چیزی بجز روسیاهی برای شما بجا نمونده وبزودی نیز آبروی از دست رفتتون نیز بیشتر از بین خاهد رفت.

-----

اکانت آریا مهر اگر قرار بوده تا الان 5 همر ساخته بشه از الان 10 همر در آن ساخته خواهد شد.این کار ناجوانمردانه ای که طرف وجود رودررو بودن در یک بازی رو مثل مرد نداشت و سعی در بهم زدن بازی شد باعث از دست کشیدن بازی نخاهد شد.هرچندکه ابتدا تصمیم رفتن داشتیم اما از قبل هم بیشتر توی سرور و فقط برای یک هدف خواهیم جنگید.

هرکسی که باعث این عمل ناپسند و ناجوانمردانه شده چه شخصش چه عوامل پشت پردش و چه عواملین ماهی از آب بگیری که ازشون حمایت میکنند بزودی جواب کارشان را خاهند گرفت.

اتحاد لویالی های نصفه محترم(نصفشون قابل احترام هم نیستند) از الان به بعد اولویت کارم شماهایید.تا خاک اخرین دهکدتون رو به توبره نکشم سر بچه بازی که درآوردید دست بردار نیستم.از این پس آب خوش از گلوی شما خائنین(نه خوارج)پایین نخاهد رفت.

پ.ن: پست بعدی شامل برملا شدن حقایقی خاهد بود.امیدوارم قبل ارسال پست بعدیم بارتون رو از سرور که نه از اسپیدترا ببندید و بروید.

ایام به کام

ارادتمند عزیزانی که مردونه بازی میکنند حتی اگر جنسیتشون هم زن باشه.نه مردانی که از جنسیت مردی فقط نربودنش رو بلدند.

مجید پرشیا

دروودی بی انتها به عزیزان حال حاضر در هر 4 ساید سرور...

اول جا داره به عزیزانی که پدر گرامیشون رو از دست دادن مجددا تسلیت خودم رو عرض کنم.

---

متاسفانه بنا بر دلایل مزخرف بنده رفتنم رو از این سرور اعلام میکنم و بجز اکانت آریا مهر تمامی اکانتهایی که دست بنده هست،

به دوستان، رفیقان،عزیزان دلم، یعنی تیم کلاسیک واگذار خواهد شد.

آرزوی سروری جذاب و بینظیر رو برای یکایکتان میکنم.

موفق و پیروز باشید.

ارادتمند همه عزیزان

مجید پرشیا

دروودی بی انتها به عزیزان حال حاضر در هر 4 ساید سرور....

همونطور که امروز به داروغه اتون گفته شد برای آموزش راید سالم لطفا وقت قبلی رزرو کرده و با تدریس مرتضی واروار و اینجانب از آموزشها بهره کامل و کافی رو در تیم اسپیک ببرید.

یچندتا عکس الکی میزارم با تایمش که گویای همه چیز باشد.

نقل قول از مرتضی: برید از لیدرتون بپرسید رید ما سالمه یا خیر.

نقل قولی هم از خودم:از اب گل نشده ماهی نمیشه گرفت:))

دلایل رفتن آیدین ربطی به اینگونه مسائل نداشت، با مدرک و سند ثابت میشه ریدرهای شمال شرق رید توافقی نمیزنند.

تاکید میکنم به تایم عکسها به دقت نگاه کنید.بازم اگر شک و شبهه ای بود(که ذره ای واسمون ارزش نداره)جهت مسوم نشدن فروم درمورد ربع شمال شرق

مدارکی مبنی بر ساعتهای 16:36 تا19:57 فردا ارائه خواهد شد.امشب خستم.:دی

بهنام جان عزیز دل نیای بگی فتوشاپه از ماهم:)))) من اهل فتوشاف نیستم رید توافقی بزنم میام وسط فروم میگم زدم از هیچی هم باکی نیست.

تا ناتار هست چه حاجت به رید توافقی.

موفق و پایدار باشید.

ارادتمند شما

--

مجید پرشیا

دوستان و عزیزان دل....

خیلی تمایلی به در حاشیه بودن این سرور ندارم.اساتید بزرگوار با درج تحلیلهای زیبا باعث فیض بردن ماها میشوند.

اما رویه صحبت این پستم با عده ای هست که خواسته یا ناخوسته،عمدی یا غیر عمدی، از پیش تعیین شده یا فی البداهه با سخن گرانبهایی که در فروم تایپش میکنن باعث رنجور شدن پلیر،اکانت و یا یک ساید میشوند.فقط بدلیل ناراحت شدن افراد نیست و بنظر بنده این بدور از اخلاق و معرفت شخصیت واقعی آدم هستش.

همونطور که پلیر عزیز و محترم اکانت ایمپریال فرمودند هرکسی در تراوین سبک بازی خودش رو داره.

برای مثال درمورد صحبتهای این عزیزمون و آیدین عزیز که اشاره ای فرمودند:

در تراوین دات کام(نمیدونم کی و کدوم سرور و چند سال پیش)تاپ 1 رید بودیم.و یچیزی در حدود 1500 اتک در 3 دقیقه لانچ میشد از یک ده.و حدود 1000 اتک در ده از غارت برمیگشت در حدود 5 الی 7 دقیقه.ریدی که ما میزدیم شرایط و آب و هواش با اینجا فرق داشت.نه توافقی بود نه واحه.

این مطلب رو بیشتر باز میکنم....

شما 20 تارگت داری با تولید فرضا ساعتی 500 منابع تجمیعی...

اگر شما پیاپی و منظم بدون وقفه ریدتو بری ساعتی 500 از هر تارگت میتونی بدست بیاری که این یعنی ساعتی 10ک و در روز 240ک و در یک هفته

1.680.000 منبع.با 20 تارگت (علی الخصوص ناتار) براحتی میشه به این مقدار از منبع دست پیدا کرد.

من بحث ارزش بودن رید و تلفات و مباحث حواشی رو باز نمیکنم ولی مطمئنا کسی که چنین ریدی بخاد بزنه و یا تجربه زدنش رو داره

قطعا میدونه ارزش 10 20 تلفات در روز رو داره(پیاده منظورمه نه سواره)

حالا شرایط توی اسپیدترا هنوز برای من واضح و شفاف نیست که به چه صورته اما شما در نظر بگیرید همین شخص بخاد

حدود 100واحه زیر 20 خونه رو فقط یکبار خالی کنه

100 واحه 25درصدی میشه 400هزار منبع

50واحه 50درصدی هم داشته باشه میشه 400هزار منبع

بنا برگفته های ایدین عزیز

حدود ساعتی 70 منبع از واحه های 25درصدی مساویست با 7هزار منبع در ساعت از اون 100 واحه

حدود ساعتی 140 منبع از واحه های 50درصدی مساویست با 7هزار منبع در ساعت از اون 50 واحه

که مجموع رید واحه های فرضی در روز =336.000 منبع

این حساب کتاب سر انگشتی بنده هستش.

جمع بندی:من با توجه به سرورهایی که بازی کردم و خدمت ساید بودم دانش من نادون اینه که چنین ریدی در هفته سوم بازی بنظر من اصلا غیر واقعی نیست.

بنده تیم ایمپریال و تمامی بچه های 4 ساید با هر نژآدی که در تاپ تن هستند رو تحسین میکنم چون هر تیم و هر پلیری به نوبه و به سبک خودش داره زحمت میکشه.

اگر قرار بر این بود رید غیر واقعی باشه بنظر من حداقل باید الان ایمپریال 3 برابر نفر دوم رید میزد.

پ.ن: بهنام زیاد فیلم میبینی جدیدا.تخیلی زیاد نبین واسه روحیاتت ضرر داره:))

پ.ن2: فروم جدید اپشن دوست یابی نداره یا من بلد نشدم هنوز:(

پ.ن3: با این تورم و گرونی در سرور که بیداد میکنه فردا یا پس فردا شاهد رانت خواری عزیزان درمورد انحصار اثر هنری خواهیم بود.

ارادتمند همگی

مجید پرشیا

دروودی بی انتها به عزیزان حاضر در هر 4 ساید سرور...

سروری جذاب و دیدنی رو برای تک تکتان آرزو میکنم.

دیدن چهره های دوست داشتنی بعد از سالها لذتی بی نظیری برایم به ارمغان آورد.امیدوارم رفاقتها همیشه پا برجا و برقرار باشند.

از بازی لذت ببرید.

مجید پرشیا