Posts by nightmare

من اگه فیر پلی ندم اشکتون در میاد متاسفانه نمیزارن ما هم به تصمیم لیدرها احترام میزاریم

حالا که اولین اینسرت ایپی تراوینو زدم رمز بده اینهمه کاتا داری اینور 12 ساعت تایمشه

هر کاری عرضه اش رو داری انجام بده من خودم اجازه ات رو از لیدرت میگیرم قله ای بوده فتح نکنی تو این سرور لوگین روی اکانتهای شمال شرق داشتن چراغ ؛ دیوار کردن همرهای سایدت ، کاتا کردن ناتار !!

اومدی ناتار رو که همچنان کاتا میکنی !! عکسش رو هم محسن گذاشت

اومدی عکس از کاتا کردن فیدر بادوم میزاری بصورت کج و کوله !! ظرفیت انبار سطح صفر که اطلاع داری 800 هست اومدیم انبار غذا زدیم با آجر سازی یادمون رفته انبار رو بزنیم

تعداد دهکده های ما تو شمال غرب از خود شمال غرب بیشتره بیایم ناتار شمال غرب رو کاتا کنیم چی بشه !!

اولین اینسرت با آی پی رو کی زده تو تاریخ تراوین جهان؟

اولین اینسرت با آی پی از اکانت kgb بصورت کاملا ناخواسته زده شد توسط استاد ایلیا

در سرور سه ایکس اسپید ترا

من موندم الان کی برای اکانت kgb لیست فارم میخواسته بزنه !!

چرا دوستان جنوب شرقی معترض نیستند!!

ما که داریم از طریق مدیریت پیگیری میکنیم ایشالا اکانت گارد حذف شه !!! نه kgb

همری که دیوار شده رو دوستان شما عرضه نداشتن با 90 موج و 700ک همر بدون دفاع بندازن

همون همر لانچ شده 250ک پوینت گرفته

پس بله یاد بگیرید داخل همرهاتون خزانه 10 کنید ازین به بعد

هرکاری بخوایم میکنیم نگران همرای ما نباش

سلطان اولین اینسرت کتیبه تاریخ تراوین ایران توسط تیم تری دات انجام شد توی سرور هشت راند اول

اون موقع شما احتمالا راهنمایی بودی !

ما نگران اون همرها نیستیم اصلا قراره ما پوینت دف بگیریم شما لینک قرمز !

کل افتخارتون تو این سرور این هست فستر صفر نشد بهتون تبریک و تهنیت عرض میکنیم

اول تبریک میگم به تیم پر افتخار شمال شرق ، و ساید متامون که یکی بودن رو معنی کردن

دوم تبریک میگم به تیم منسجم و دوست داشتنی جنوب شرق

سوم تبریک میگم به تیم تیکه پاره شمال غرب بابت داشتن ادریس و محمد پاتریوت از آخرین سروری که باهاشون بازی میکنید لذت ببرید سرور بعدی شده با بستنی هم میریم یه ساید دیگه با هم بازی میکنیم

1- در مورد لانچ ها و پلن تایمینگ اتک ها از لحاظ ترتیب و توالی بهتر بود ولی آنچنان فاجعه ای درش نهفته بود که با احترام 8 تا تارگت در گام اول حذف شد ولی همرها خیلی خوب بودند ، لانچ ها سنگین بودند ، کسی که کارش لانچری هست میتونه درک کنه هم بابت زحمت لانچ و گندم دادن و ریختن این پلن خسته نباشید میگم

2- دیابلو جان برگشتی تو پست قبلیت نوشتی کل کل حد و حدودی داره با اینکه کل کل هامون در زمینه بازی تراوین بوده از طرف ما نه خارج از مسایل این بازی چون شعورمون میرسه همه چی رو با همه چی قاطی نکنیم باز میای پست مینویسی صدا از درز دیوار در میومد از شمال شرق در نمیومد مومن اکانت طرف روی حذف بوده تک اتک با دو تا همر خودش اومده روت نصف اکانتهای جنوب شرق هم اومدن توی تاپ تن ، حتی کپ هایی که زدیم همرهایی که زدیم از شمال غرب یا آنویل ها رو حتی تو فروم پست نکردیم ، به پرهام هم گفتم قبل پلن کتیبه مرتاض یونیک میخواید خودتون رو جمع و جور کنید بهتون نپ بدیم یه مدت ، همتون ظاهران در گروه تلگرام عدد 2 رو زدید! در پایان این سرور یه رکورد رو جابجا کردی نگه داشتن کتیبه جنگ آموز کوچک به مدت 15 روز !!

توی دهات ما مسئول آموزش جان کتیبه جنگ چند تا فاکتور داره ورودی منابع به دهکده و زمان تسخیر، مدت شارژ جای این همه قفل کردن یگانه جنگ کوچک متا ! همون کپایی که خیلی بودن رو میزدی مدت شارژ رو کمتر میکردی ، یه سوال فنی چرا هر سروری هر سایدی میری وضعیت اون ساید همینه ؟؟ یه توالی تصادفی هست ؟

3- فستر جان ببم جان خیلی از لانچ ها و اتک هامون رو توی فروم نذاشتیم ولی مسلما حداقل سه برابر شما همرها و دمپایی هامون برای دیستروی و چیف بلند شده درصد موفقیتشون هم از شماها خیلی بیشتر بوده با احترام همر قطار کردن و دیوار کردن شجاعت میخواد ولی هنر خاصی نیست اینجا هم به مرجله ای رسیده که داریم جنگی ها رو با جنگ شارژ میکنیم ها بیایم یه کوچولو اذیت میشید هرچند جهت رسیدن به خدمت شما باس باز به شمال غرب سر بزنیم چون اونجا تشریف دارید !

4-راجب به قضیه لوگین کردن و آی پی من به شدت موافقم لیدرهای دو تا ساید با مدیریت سرور هماهنگ کنند اکانت متخلف حذف بشه ! آقای گناباد روی اکانتت لوگین داشتن دیگه از اتک اول ریل بودن رو میفهمیدن دف میکردن نه باید میفهمیدن اتک دوم کاتا نداشته اقامتگاه میزدن ، لوح داخل اکانت موجود بوده لوح میزدن ، روی اکانت چشم یونیک بودیم بعد با چشم یونیک کاری نداشتیم !! نکنید مرزهای بازی سالم رو جابجا نکنید

سطح منطق و برهانت خیلی پیشرفت داشته بهت تبریک میگم احتمالا از این به بعد سقراط صدات کنم

مساله پیچیده ای نیست اصلا یه سری توافقات اولیه بوده ساید شما یه لیدری داشته که الان نیست اون توافق رو قبول کرده !

یه دونه لینک از کاتا کردن ناتار توسط شمال شرق ندارید ! شمال شرق این کار رو نکرده !! اومدید این کار رو کردید لینک هاش در اومده در نمیومد هم که قبول نمیکردید

الان هم جای عذرخواهی نمیکنید چون کار اشتباهی نکردیم مومن اگر اشتباه نکردی دیگه چرا منو بازه !!!

۲گرم مرد باشید خدایی از دهن صحبت کنین

کاملا موافقم آدم باس 2 گرم مرد باشه از دهن صحبت کنه تشریف آوردید تهران ؟؟ قرار بود زنگ بزنی همو ببینیم دیگه من که قول دادم دست بهت نزنم فقط حرف بزنیم کی کجا؟؟

مجید جان توافق چی داری میکنی با کسی باس توافق کنی که در حد و حدود جایگاه تو در شمال شرق باشه

لیدرهای محترم جنوب شرق تشریف بیارید یا حرکت پلیرتون رو تایید کنید یا تکذیب کنید و عذرخواهی کنید پسرجان سرور 2 ایکس تو جواب کاتا کردن های ناتار جنوب شرق ، اومدن از سمت جنوب شرق اعلام کردن که داریم کاتا میکنیم تو وجود همین کار رو هم نداشتی !! که بگی میزنیم همون حد و حدودت در حد کاتا کردن ناتار هست نه بیشتر نه کمتر برآیندت تو این سرور چی بوده ؟؟ کاتا کردن ناتار !!!

اول تبریک میگم به تیم خوب و شایسته جنوب شرق

بابت بدست آوردن کتیبه جنگ آموز کوچک بعد از 13 روز از آزادسازی کتیبه ها

یکی از بزرگترین کابوس هام این بود بعنوان کسی که جنوب شرق رو خونه اش میدونه این ساید سرور رو بدون جنگ آموز تموم کنه الان شبا راحت میخوابم

امیدوارم چرخش براتون بچرخه و واندر زن های در خور و شان ساید جنوب شرق روی واندر شمال شرق بخوره

فرهاد جان ایشالا با این جنگ آموزی که زدید تا ته سرور هستید دیگه ؟؟ اگر نه یه احمق هم هدیه بدیم خدمتتون

و یک سوال مدیریت محترم گلد رو گرون کردید ما شرایطتون رو درک میکنیم انتظار کیفیت متوسط سرورهای گذشته فکر نکنم انتظار بیجایی باشه با تشکر

پ.ن. دیابلو کاربرد دهکده میله پرچم رو متوجه شدی ؟؟ باهاش از واندر مرکزی شمال غرب یا همون پرچم شمال غرب حراست میکنند

پ.ن. محمد پاتریوت بوس رو لپات

ایلیا داداش خفتری ، لانچری ، پلنری خاک خوری داره جدا از اینکه خسارت دیوار کردن همرهای متا رو به عهده داری با پست هات و کل کل هات باعث این شدی تریدر بره 4 تا اسکات بکشه بزنه واندر زن بی دندون میشه در شرایط فعلی پیشنهاد میکنم تو فروم درباره صنعت کشت قهوه تو برزیل صحبت کنی ضررش برای متات کمتره !!

حکایت تو با اینفینیتی میدونی مثل چیه ؟ یه تیم سوپر پلیر خط حمله اش رو بفروشه چون از نظرش بدرد نمیخوره یه مهاجم از خارج بخره اون سوپر پلیرفروخته شده که گفتن دو زار بدرد نمیخوره ردش کنیم بره تو کورس آقای گلی باشه مهاجم خریداری شده اش هم آمارش دو تا گل به خودی باشه با سه تا پنالتی خراب کردن و دو تا اخراج

حالا ایشالا سرور بعدی من و اینفینتی میایم جنوب شرق

متین که هست بکس استورم هم استراحتشون رو کردن محمد نوب رو هم امید میاره

میتونی از گندم دادن همرها ، بیرون فرستادن همرها و فیک زدن شروع کنی کم کم پله های ترقی رو طی کنی

ولی اینکه هنوز به فروم سر میزنی قابل احترامه

پ.ن. ای دیابلو ، ای بیگ همر شمال غرب ، ای آنکه از ترس همر مخوفت شمال شرق واندر میترسد بگیرد ، چلنج رو کی استارت کنیم ، نوپو منتظره ،

پ.ن. تریدر داداش بیا برو فوتبال دستیتو بازی کن الان نمیدونی اون همر واندر زنه شده کلینر ، کی میخواد دفش کنه ستاد روحیه دهی به متای اونوری

ببینید من کلا تو عمرم دو جور تراوین بازی کردم

1- جنگ تمام عیار هیچ توافقی وجود نداشت اکانت جاسوس بود همر تو در و دیوار میخورد واندرزن رو طرف مست میکرد جای واندر هیزم شکن میزد و ده میزدن تو ساید هم ،کتیبه تک هیرو میزدن و ....

2- یه بازی دوستانه که طرف میومد میگفت فلانی ما از فردا با شما تو جنگیم ، تعطیلات رو نپ میدادن بهم یه پلیر اگر مشکلی براش پیش میومد نبود بطور مثال نمیزدنش ، و دهکده تو ساید هم نمیزدن اکانت تو ساید هم نمیزدن و ....

من بالشخصه هر دو جورش رو بازی کردم فرقی هم برام نمیکنه این پلنی که شما دارید میرید تک فیک برده اصلش اینجوری نیست که بیچاره کنه توی ای ار هم استفاده شده جوری که اردوگاه باز نمیشد

این سرور که گذشت و تموم شد همون بصورت مورد 1 به بازی نگاه میکنیم و به توافقاتی که لیدرها کردن احترام میزاریم

ولی ادریس جان یه سوال

1- گفتیم دهکده توی ساید هم نزنیم قبول نکردید نتیجه اش تایم و هزینه برای ما بود و ضرر تراوینیش برای شما

2- اومدیم گفتیم تو مختصات کتیبه ها ده نزنیم کتیبه ها بمونه برای هر ساید گفتید جنگه خاله بازی نیست داداشم نتیجه اش رو تو قسمت خزانه میتونی ببینی

3- این هم سومیش هست چرا فکر میکنی توی این قسمت باز نتیجه ای مثل دو مورد بالا نمیده داداشم

این اسمش تراوینه اینقدر هممون برد و باخت رو جدی گرفتیم داریم میلیونی هزینه میکنیم از همه چیمون هم میزنیم برای این بازی ارزش نداره از نظر من ها سرور بعد هم همیناییم دور هم

این سرور که گذشت ولی سرور بعد قبل استارت بشینید ببینید چجوری بازی کنیم همه لذت ببرن حتی اگر شانس برد سایدمون یک کم کم شه تعامل کنید

پ.ن.1. چشم و چراغ شمال غرب ، ای دیابلو قهرمان ، دارنده یگانه جنگ کوچک شمال غرب ، استوار و باصلابت در کنار دهکده میله پرچم نوپو ، اگر فحش تو دیسکورد نمیدی ، آزمایش دی ان ای هم ازمون نمیگیری دلمون برات تنگ شده بیا فروم کمتر شارژ بزن

پ.ن.2. امید داداش خوش اومدی ایشالا بازی جذابتر شه ، با اومدنت قطعا بازی سالمه

پ.ن.3. مورد داشتیم طرف نژاد مصری کشیده فقط دف کشیده ، کاتا هم شارژ نکرده ، میگه چرا روی دهکده هام اتک قرمزه ، ترمیناتور دفت بره جایی ریل باشه نگی بازی کثیف نگهبان خاکسترام رو کشتن

سلام خوبی داداش ردیفی ؟ دات کام نرسیدم بیام ایشالا بترکونی

در مورد بالانس بودن که کاملا تیکه بود عجیب بود جدی بگیری

یه سوال برام پیش اومد ؟ الان با جنوب غرب و جنوب شرق میخواستید سه سایده شمال شرق رو بزنید؟! انتظارت این بود ؟؟؟ دم شما گرم که فقط برای برد بازی نمیکنید سلطان

ایلیا نیست میخوام براتون قصه بگم روزی بود

دو تا چوپان بودن گله گوسفند داشتن یکیشون ده بالا بود یکیشون ده پایین یه آقا گرگه ای هم گوشه کنارا نشسته بود اول سرور یکی از چوپان هاکه زرنگتر بود به اون یکی چوپان ساده دل گفت بیا این مقدار سکه سیمین رو بگیر برو دهن گرگه رو سرویس کن شبا راحت بخوابیم تو قوی هستی گرگ عددی نیست ! چوپان ساده دل ما سکه ها رو گرفت رفت بازار دو تا سگ گله خرید ! از اونجایی که ساده دل بود جای سگ گله بهش یه پرشین کت و پامر خرسی دادن دوبله پول هم گرفتن ازش

گرگ قصه ما یه روز صبح بلند شد دید چوپان شمال بالا با گوسفنداش و پرشین کت و سگ پامر به لونه اش حمله کردن گفت چوپان جان برو عزیزم ما خرگوش شکار میکنیم کاری بهتون نداریم برو در خونه اتون

چوپان ما گفت آناناس با گوسفندام پاره ات میکنم گرگ قصه ما هم قاطی کرد گوسفندای دم لونه اش رو کشت بقیه گله گرگ ها رو هم فرستاد وسط ده بالا بکش بکشی شد ! گوسفند بود که پشت گوسفند پاره میشد سگ پامر و پرشین کت هم رفتن بالا درخت گفتن ما گیلاسیم ! چوپان ساده دل ما هم به همکارش گفت داداش اینا ما رو پاره کردن کلا از 200 تا گوسفند 20 تا هم برام نمونده چه کنیم یه کمکی چیزی ! همکارش هم گفت دوشواری نداره بیا برو دات کام گوسفندات رو هم بده من نگه میدارم تو عالم همکار بودن من همه جور همکاری میکنم ! گوسفندا تک هیرو رفتن ده پایین و این اسمش شد متا !

نتیجه اخلاقی ! اندازه پتانسیلتون ادعا کنید نگید گرگه چرا دندون داره چرا پاره امون کرد اینکه ده پایین چرا نگاه کرد ده بالا پاره شه چشمش دنبال گوسفندای ده بالا بود و به چوپان ده بالا دنده داد ما کاری نداریم

کلیه اسم های این قصه خیالی بوده تشابه ای با کسی پیدا کردید ناشی از ذهن مریض شماست !

بده اس دبل برات لیست فارم بزنه لاستت کمتر بشه. اخه دستشون تو کار خیره همینجوری شبونه گمنام میان برای اکانتای دیگه لیست فارم میزنن میرن.

متین جان یه سوال آیا اون پلیر شما نمیدونست داره به ساید دیگه پسورد میده دیگه جانشین نمیشد کنفدراسیون نبودن ، میدونسته کسی هم که میخواد براش فارم لیست بزنه ساید دیگه است باز پسورد داده اولین پیام رو کی داده اصلا ؟ از جنوب غرب دادن یا جنوب شرق

من لیدر بودم همچین پلیر مشنگیو با لگد از اتحاد مینداختم بیرون حالا شما براتون یه اکانت هم یه اکانته شده پلیر فریب خورده ما هم میگیم ایشالا گربه است ولی سرور بعد نیاید بهش بگید جاسوس و فلان و .... همین سرور اگه جاسوس هست بزنید صفرش کنید نه اینکه از اکانتش استفاده کنید بعد بهش بگید جاسوس

خفت 20 تا کاتا هم باشه ارزشمنده

با یه آنالیز خفت ها من به تنهایی متوجه شدم که جنوب غرب دیگه واندر زن نداره ! پس بی زحمت اون دو تا جنگ آموز کوچیک و یونیک رو بدید به ما روی دف تمرکز کنید

پ.ن. نوری تو چرا اینقدر ابلهی شمال غرب مگه شمال شرق بیابون داشته باشه شمال غرب غار داره !

خواستم متای جنوب شرق و شمال غرب رو تبریک عرض کنم

با این متا سرور کاملا بالانس شد جابجایی کتیبه ها هم نشون میده که دو ساید کاملا متوازن و برادرانه دارن پیش میرن

جابجایی کتیبه ها از شمال غرب به جنوب شرق

1- انبار بزرگ

2- مرتاض یونیک

3-احمق کوچیک

جابجایی کتیبه ها از جنوب شرق به شمال غرب

بدلیل باگ سرور چیزی نشون داده نمیشه احتمالا !

یه تعداد اکانت هم وسط شمال غرب رفتن تو اتحادهای جنوب شرق

راجب به بحث اکانت NOPO

1- فاصله لانچ اتک ها از ابتدای لند تا انتها 8 ثانیه بود دیوار سطح 6 جمعیت 1 میده یه امر کاملا مصطلح هست که دیوار آپ میکنن یا مخفیگاه میزنن اون ده 200 تا موج کاتا هم روش میخورد تا زمانی که رمر توی موجهای آخر نبود نمیپرید ضمن اینکه اسلات هم داشته یه گندمزار ، جند تا گندمزار سطح 1 ، ساختمون اصلی ،و ....

2- وقتی اتک رو از راه دور میندازید مثلا توی ثانیه 00:35:46 یه کار کاملا مصطلح اینه مدافع بیاد بقیه ثانیه ها رو با اینسرت راه دورر ببنده مثلا :00:35:47 کاهن هایی که اینسرت شده از راه دور بوده میخواید بگید اینسرت سیم سکند شده ! 3 موج کاتا رفته تو دیوار ، این قضیه رو به مدیریت گفتیم یه علت واضح داره استفاده از اسکریپت لانچ خارج از سرور یا استفاده از بات نه ویو بیلدر سایت

3- متین جان راجب به قضیه چیف من برات تلگرام عکس فرستادم ، به مدیریت هم اون عکس ها رو فرستادم میتونی ملاحظه و مراجعه کنی ببینی

4- تا الان داخل سرور بیش از 200 تا دیستروی بوده کلا بالای 100 تاش رو شمال شرق زده همچین باگی توی ویو چیدن ملاحظه نشده توی تخریب توی چیف دیدیم اعلام کردیم

5- ادریس جان روی قضیه اکانت ATILA ما همر رو گذاشتیم که دف ضرر کمتری ببینه چون اون همر جنگی هست ویو ها رو دیدم باز فکر کنم 13 ثانیه بین اولین اتک و آخرین اتکتون فاصله بود باز هم توش دیوار آپ کردیم

6- کلا نفی نمیکنم این سایت قبلا باگ داشته الان هم باگ چیف داشته ممکنه باز هم باگ داشته باشه چون سخت افزار سرور متناسب با این همه حجم اکانت و مولتی و بات نیست

7- راجب به نوپو توضیح کامل رو بهت دادم ادریس جان ، راجب به بقیه باگ ها هم اینکه همر اومده غیب شده هیرو بوده هیرو نبوده حرفت منطقیه ولی باز به ما ارتباطی نداره مزیتی برای ما نبوده

و من الله توفیق

پ.ن. مجبورید اول سرور با کت و شلوار و کراوات پست بزارید ؟؟ همون اول با شلوار شیش جیب و شلوار کردی و زیر پیرهن رکابی بیاید لات های مجازی خوردنی

پ.ن2: بچه های شمال غرب تمرکزشونو گذاشتن رو بازی بجا فروم , به شما هم توصیه میکنم همینکار رو بکنید ;)

پ.ن3: اینم واسه اون دوستمون که بوس خیلی دوست داره :*:*:*

با تمرکز بازی کردن همیشه ساید رو به برد نزدیک میکنه البته گاهی هم نقطه نقضی وجود داره !

پ.ن: به دوستان هم بگم به ازای هر ۱ اکانتی که تو ساید ما بزنند جهت تشکر از لطفشون ما ۲ اکانت داخل سایدشون خواهیم زد.

با احترام

فقط نمیدونم چرا تعداد دهکده های ما بیشتر شد تو شمال غرب و تعداد دهکده های شما روز به روز کمتر

پ.ن۴: حرف دیگه کافیه. لینک های آخر هفته رو کی شروع می کنه؟ خودم شروع کنم؟ چی دوست دارین؟ کاتا یا خفت؟ منو باز و آپشن زیاده خلاصه! بیشترین درخواست هر کدوم باشه همون انجام میشه.

شاید این جمعه بیاید … شاید

پرده از چهره گشاید … شاید

مراقب باشید و لباس گرم بپوشید تا دوباره نسیم از یه طرف نوزه و نچایین، به خودتون نترسین و ۲۴ ساعت توی غار پناه بگیرین، این بار فشارتون بیفته کی آب قند باز بده دستتون؟

استاد لوازم مورد نیاز برای 24 ساعت پناه گرفتن در غار رو فرمودید برای مدت طولانی تر با توجه به تجربه اتون چه توصیه ای دارید؟

وقتی میاین ان دبل با پرچم و میله پرچم، محل نصب پرچم هم به همراه داشته باشید، تا مجبور نشیم خودمون احداثش کنیم.

فقط ظاهران محل نصب پرچم رو یه مقدار عمیق حفاری کردید یه 20 تا همر رفتن تو محل نصب پرچم مرحوم شدن روحشان شاد یادشان گرامی

ادریس خودت میدونی من از ته قلب هم تو هم محمد پاتریوت رو دوست دارم

از شما دو نفر خواهش میکنم در جلوی جمع فروم این سرور رو حذف کنید به بقیه کاری ندارم فقط از شما دو نفر این خواهش رو میکنم

الان که سامانشون نیست بعد با این وضعیت رنک 1 رید اتحادی ، رنک 1 پیشرفت ، این همه پلن موفق ، این همه دف موفق از نظر تو طبل تو خالی هستن ؟؟

بنظرت این حرف تو توهین به بقیه پلیرهای محترم سرور نیست !

الان داخل سرور حضور داری دیگه یه چکمه بزرگ اگه میشه ببر روی اکانتت با دو ایکس بی حساب شیم بعد بریم کارخونه متروکه اکباتان چهار برگ بازی کنیم

در مورد ارزش هزینه هم کاملا باهات موافقم پول دور ریختن هست اگر همینجوری که تا الان بازی کردن ادامه بدن ارزش نداره نه هزینه کنید نه تایم بذارید

پ.ن. من همچنان نیستم ! خیر سرم قرار بود تو تیم پلنری باشم نقشه رو باز کردم تو شمال غرب دیدم به اندازه هر دهکده شمال غرب دو تا دهکده از شمال شرق تو شمال غرب هست نقشه رو بستم

پ.ن. دیابلو ریست تایم تاپ اکانت ها رو خارج کنیم اوکیه؟