Posts by nightmare

محسن جان عزیزم وضعیتی که شما با تصمیمات لیدری برای کراپ های سایدتون ایجاد کردید یک تصمیم داخلی هست و سود و ضررش هم مشخص خواهد شد در آینده نه چندان دور اینکه چرا این کار رو نکردیم یا دوستان ساید دیگه نکردند یک دلیل خیلی واضح داره با توجه به تیم هایی که وجود دارند در سایدها و سرور و نا آشنا بودن تیم ها با یکدیگر دلیلی برای خراب کردن بازی یک تیم دیگه وجود نداشته اول بازی ! گفتن این که میتونستید میکردید وجود نداره زیاد جالب توجه نیست به سرور سه ایکس همین سایت سری بزنی تا 20 در 20 ساپورت های واندر جنوب شرق لاک شده کار شاقی هم نیست تخصصی هم نمیخواد !

اینکه بگیم اکانت مولتی نداریم شاید تعبیر بنده از مولتی با تعبیر شما از مولتی فرق کنه از نظر من هر اکانتی که بخواد با قفس منابع خالی کنه یا بره کنار یه اکانت ریدر کپ اوسیس بالا بگیره اسمش مولتی هست

مورد بعدی دوست ما اگه قابل بدونه ما رو دوستش حساب کنه جزو افتخارات تراوین ایران هست چندین پست هم تحلیلی گذاشت ولی در جواب پستهاش از در و دیوار و منظره صحبت شد به جای حرف نسبتا منطقی خودش هم قابل بدونه پاسخ پست شما رو میده

مورد بعدی من توی تیم لیدری نیستم سیاست های ساید رو هم دوستان مشخص میکنم ولی اینقدر میدونم مختصات مرزی سایدهای جنوبی نمیتونه جزو خاک شمال غرب محسوب بشه ولی متلک انداختن و شاخ پنداری و دری وری جواب دادن به یکی از لیدرهای خوب شمال شرق قطعا میتونه اعلام جنگ باشه

پیشنهاد میکنم از دوستان باتجربه تری مثل شایان که بغل دستتون هست استفاده کنید برای اتخاذ سیاست ها و پست گذاشتن تو فروم !

اولا در دنیای امروز شما نمیتونی بگی من سوار ماشینم نمیشم ماشینم رو سوار خودم میکنم چون استهلاک ماشین بالاست ! بعد بهت بگن فرمایش شما درست پیاده برو یا با مترو برو ماشینت رو کول نکن بگی شما نمیفهمید یک درصدی رو هم بزارید که کار شما غلط باشه کسی هم نمیگه هرکاری دوست نداری انجام نده ولی فرمون این قضیه که کسی هم بهت چیزی نگه قابل درک نیست مورد بعدی شما هر سروری بری نگاه کنی هر پلیری یک اثر و آثاری داره توی بازی و سرور اینکه سطح بازیمون و سطح نگاهمون اینقدر پایین باشه که بخوایم یه نفری رو که از روی نظریات و تحلیل هاش توی ار کاری رو انجام میداد که ده تا همر واندرزن هم نمیتونستند انجام بدند رو اشاره بدیم روی اینکه کار خاصی توی بازی نکرده اونم از نظر شما ! در صورتی که من بعنوان کسی که توی تری دات بازی کردم سرور 8 ای ار و بنظرم جذابترین سرور بازی هم بود برام تا بحال آیدین یک ساید نصفه و نیمه رو با تفکرات و نظراتش تبدیل به یک ساید پیروز کرد ممنون از شما هم که با این وضع پست گذاشتن بهش انگیزه میدید که ببینید کاری از دستش برمیاد یا نه !

مورد بعدی راجع به ساید شمال غرب برادر من خیلی راحت توضیح دادن میشد تمام اون مختصات رو لاک کرد تا مصری های عزیزتون بخوان کپ آپ کنند اینکه بخوایم بگیم اینجا هم کسی مولتی بازی نمیکنه به یه جوک بی مزه شبیه هست صرفا جلوی مولتی بازی سنتی گرفته شده شما که مولتی زدید 10 تا بیشتر میزدید همون قضیه اضافه تولید جبران میشد نژادهاتون هم بالانس میشد انتظار پست ها و جوابیه های پخته تری رو هم از ساید شما داشتیم

بینظیر بود واقعان خسته نباشید

با این حساب و آماری که من دیدم بنظرم جنوب غرب فعلا جلوتر هست

تحلیل خوبی بود هرچند به نظر بنده خیلی زود هست هنوز که بخوایم اظهار نظر کنیم

مورد بعدی بهتر هست هر سایدی بعد از یک دست شدن یه نماینده معرفی میکنه که نظر رسمی ساید رو بگه با نظرهای شخصی قاطی نشه

قرار هم هست یک سال بازی کنیم کنار هم بهتره هنوز هیچی شروع نشده کل کل نکنیم

شاد باشید

سلام به همه دوستان

بعد از مدتها اومدم یه سرور 5 نژاده رو امتحان کنم

دیدم سایت ایرانی هست گفتیم یه تستی بزنیم ببینیم چی تغییر کرده

بعد ازذحام سرور رو دیدم خوشحال شدم

اومدم فروم رو دیدم باز از دیدن این همه اسم قدیمی خوشحال تر شدم

الان دقیقا دو راه داریم البته اینکه میگم دو راه بیشتر روی صحبت با اساتید و لیدرها هست

بازی رو easy ,moode کنید مثل خیلی از سرورهایی که تو سایت های بعد از ای ار پیش اومده و پیش میاد و پیش خواهد اومد

یا مثل ای ار بیایم بگیم این یه سرور جدید هست رفاقت بیرون بازی جای خود کدورتهای سرور قبل جای خود هر تیمی براساس صلاح و منفعت سایدش و بر اقتضای این سرور عمل کنه نه متایی از الان باشه نه نپی نه واندر رو بدید به هم دیگه پیشکش

ممنون میشم بزرگواران این رو مشخص کنند اگر صرفا قراره 4 تا اکانت تو شمال غرب زده بشه 1400 تا اکانت دیگه احساس پیروزی کنند ما اینجا تایم نزاریم

مانی پازتیزان