نقد و بررسی سرور 3 ایکس راند 4 | آغاز 16 مرداد 1399 |

• اتفاقا برعکس برداشتی که شما داشتین من واقعا از خفت هایی که کردین خوشم اومد ولی چون زیاد فروم نویس نیستم تبریک نگفتم وگرنه هم به خاطر میزان ساخت نیرو هم به خاطر خفت های قشنگت بهت تبریک رو میگم

من در مورد خفت های قبلی سوالی نداشتم و اونا درست بود و تبریکم داشت اما این لینکی رو که سوال کردم چون برای خودم بارها پیش اومده که خواستم خفت کنم یا کانتر کنم اما دیدم همین وضعیت پیش میاد یعنی من اتکر یا بیشتر خسارت میبینم یا برابر و بی خیال شدم در شرایطی هم که قید ساخت اون مدل نیرورو زدم بازم لانچ کردم چون اندک خسارتم از هیچی بهتره ولی این لینک رو که دیدم گفتم نظرم رو بگم شاید من اشتباه میکردم که دیدم فقط تفاوت دیدگاه داریم و دیدگاه شما هم قابل تامل و احترام

با سپاس از وقتتون که جواب بنده رو دادین

• سلام به همه

متاسفانه فرصت نبود بخوام پستی بزارم در این مورد

ولی تبریک میگم به ساید شمال غرب بابت دیوار کردن دوتا همره اضافی جنوب شرق😅

صحبت راجع به دهن کجی به صاحب اکانتای همر دار شد اون دوتا اتک که در حقشون فلان کردین و ...

خواستم بگم نه قربونت اکانت ما (KinG BalA)

و اکانت آقا رضا (rezaanzali)

هیچ کدوممون بدون هماهنگی و بی اطلاعی از سرانجام اون دوتا همر نگفتیم لانچشون کنیم

و اصلا قرارمون همین بود که توی اتک اول اینکارو میخواستیم بکنیم که متاصفانه برگشتن 😅😅

درسته پیر مرد تراوین زیاد داره تو هر ساید این سرور که همه هم استادن ولی معنیش نمیشه که بقیه نوبن و تمرین لازم😁

ArMaN

حاجی قصد توهین یا مسخره کردن نداشتم خودتم میدونی هم یو دوست دارم هم ممد هم هومن قصد من بالا رفتن سطح بازی ممد دارم عیب هاشو بهش میگم که رفعشون کنه گفتم ممد جوانه و جای پیشرفت زیادی داره:love::love:

• درود بر دوستان عزیز. امیدوارم که حال دلتون عالی باشه <3

تشکر میکنم از بچه های اکانت Amphetamine که در خفت امروز با ما همکاری کردن و خسته نباشید میگم به بچه های اکانت خودمون که قرار نبود دیگه ادامه بدیم ولی به دلایلی برگشتیم و جانانه اکانت رو ریکاوری کردن. این خفت هم به بهانه ی بازگشت به سرور زده شد.باشد که رستگار شویم !!

3x ir : Force - LeGenD - Mokafat - KinG OveR - Taboo

3x speedtra rnd1 : TnxOfGod

3x speedtra rnd4 : GoD

;) Shayad Nafare Baadi U Bashi

• از طرف بچه های nw تبریک میگم بابت خفت زیباتو .

این اکانت پلیر نداره ولی این چیزی از حرکت زیبای شما کم نمیکنه.

و واقعا خوشحال شدم از بازگشتتون چون حریف هر چی قویتر بازی جذابتر .

زیاد کار داریم باهاتون.

امیدوارم تا اخر سرور بتونید دووم بیارید.

اندکی صبر حسین و کارو و ممرض و هادی و ارش و سارنگ نزدیکند.

پ.ن امیر دادا هماهنگ سلطان

• با سلام

خب یه اتحاد نظر من با توجه به رید یکباره‌ی شمال شرق جلب کرد :دی

همه مصری

همه دقیقا یک پاپ

همه چهار دهکده

تو رنکینگ هم نزاشتن بیاد تو ۲۰ تا خدای نکرده مورد چشم حسد و طمع قرار نگیره

همه با هم ده دوم‌ رو‌ زدن

همه با هم ده سوم رو زدن

همه با هم ده چهارم رو زدن

و مدیونید فکر کنید همه پلیر دارن و اینقدر منظم هستند که آب از آب تکون نمیخوره و یه پاپ هم کم و زیاد نمی‌زنند :)))

و به یکباره اکانت شمال شرق باید بیاد بالا بالاها تاپ تن و خلاصه کامینگ اساتید :)

شادزی مهرافزون

• خوب عزیز دل با سلام.

میتونی به تک تک این اکانتا یه دونه همر بفرستی تا اینکه سالم برمیگرده یا نه رو چک کنی عزیزم.

مدیونی اگه فکر کنی هیچ اکانتی توی ان ای بی کسه مث هیچ کس 😃😃

• خوب عزیز دل با سلام.

میتونی به تک تک این اکانتا یه دونه همر بفرستی تا اینکه سالم برمیگرده یا نه رو چک کنی عزیزم.

مدیونی اگه فکر کنی هیچ اکانتی توی ان ای بی کسه مث هیچ کس 😃😃

ارادت

این تهدیدها رو سرور یک راند یک ir جماعتی بر روی پروفایل می‌نوشتند که فکر نکنم سن شما کفاف بده برای یادآوری . ما تو ۵۰ در ۵۰ آرمی جون سالم به در بردیم :دی

این سریع جواب دادن شما هم خودش تایید این موضوع می‌تونه باشه :)

با یه فیک لیست رو ارباب میشه صفرشون کرد کاری نداره که

مختصات دهکده‌ها هم جالبه

هر کدوم به کسی نزدیک

دفاع شناور یا منابع شناور :دی

پ.ن

فولدر آپشن

مخفی

• در ادامه‌ی این نظم و ترتیب شمال شرق و ربات زحمتکش که با عرق جبین دهکده‌ها رو آپ می‌کنه میتونیم به سایر اتحادهای شمال شرق اشاره کنیم که مختصاتشون نشون دهنده‌ی اینه که حتی فکر داستان جدایی متا رو هم کردن :دی

حتی این‌ چهار اتحاد که توسط مستر ربات اداره میشن خیلی قشنگ و با بنای دهکده‌های جدید به سبک رونالدینیو »»

چهار دهکده ای ها یکی به صفر‌و صفر

یکی شمالی به شرقی برای واندر

یکی شمالی به شمال غرب برای تهدید احتمالی متا :دی

یکی هم نزدیک به ارباب

• تنها چیزی که اواخر صفحات فروم مشهوده،تلاش بی وقفه بچه های جنوبیه بخاطر اینکه متا شمال زیر سوال بره،قابل درکه اما واقعا نمیدونم اگر احیانا متا بهم بخوره سه به یک میشه؟! یا دو به یک _ یک😃 چیزی این وسط براتون میماسه؟؟از هجم پلنهای خفنتون کم میشه که بریم سمت کشاورزی؟؟؟😃😂😅😢

من تا دو سه روز پیش تو جریانات سرور و اتفاقاتی که افتاده نبودم که چرا و بخاطر چه موضاعات سیاسی متا انجام شده.دانیال لیدر بوده صلاح دونسته متا کرده مبارک شمالی اا،اما چیزی که واسه من جالبه اینه که همین دوستانی که همه جوره دلیل میارید مشکل دارن چرا راند قبل کاکاشی های شما بودن؟؟!!کم مونده بودید پارتی بدید ...

نظر شخص منه،اگه دانیال متا کرده تا تهش سرپا وامیسه.شخص من بهش ایمان دارم حرفی که زده زیرش نمیزنه✌🙏

به عنوان شخصی که جدیدالورودم تبریک میگم به متای شمال وآرزوی موفقیت دارم واسه شمال شرق و نهایتا شمال متحد.

این نکته رو هم شفاف سازی کنم بخاطر پست رضاجان شبهه ای افتاده که من se ثبت نام کردم.علیرغم اینکه بهترین دوستام حاج رضا،کاظم .کینگ مهرداد،هادی جان و رسول از پلیرهای se بودن و من ارادت کامل دارم نسبت به همشون اما هیچ جا خونه آدم نمیشهNE

پ ن:نعمت خوش اومدی رو اکانت

پ ن: میثم کجایی عشقم

شمال راند بعد با تیمی کامل ایشالا خدمتتونیم

پ ن: هفتیر رو دادم دست داداشت بذاره تو کمدتون😉

با سپاس تورج

«تنها یه خدا وجود داره و اون خدای مرگه”»

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط jagen haqar ().

• سلام و وقت بخیر خدمت شما دوست عزیز.

ما اهل کل کل و... نیستیم و ترجیح دادیم که داخل بازی جواب تهدید شما رو بدیم.

استقبال میکنیم این چلنج رو و طرفدار بازی جذابیم :love:

و یه خسته نباشید و تشکر ویژه از عمو کامل عزیز برای بازی خوبش و همکاری که در خفت امروز داشتیم <3

3x ir : Force - LeGenD - Mokafat - KinG OveR - Taboo

3x speedtra rnd1 : TnxOfGod

3x speedtra rnd4 : GoD

;) Shayad Nafare Baadi U Bashi

• لینک نزارید :rolleyes:

تصویر نزارید ?(

کلا حرف نزنید :/X/

هرچی بگیم و بزاریم قضیه یاسین خوندن میشه🤦‍♂️

میگن جنوبی ها از متای ما بدشون میاد و همش میخوان خراب کنن رابطه رو

خب برادر من شما که شگرد ما رو میدونی و فهمیدی نیا داد بزن کف فروم روسیاهی برای ذغال میمونه در آخر 8)

الان میان میگن کاری نکردید :/😳🙄😳

اینا چند تا لنگه دمپایی بوده 😑اکانت لب مرزی بوده 😑زدن که گندم خور آزاد کنن

خفت شدن شون هم در راه رضای خدا بوده 😂🤣😂

باقالا پروداکشن

سهراب سپهری عزیز گفت ؛ آب را گل نکنیم

نگفته نریز اونجا که میسوزه که شما بریز 😂😂😂

• لان میان میگن کاری نکردید :/😳🙄😳

اینا چند تا لنگه دمپایی بوده 😑اکانت لب مرزی بوده 😑زدن که گندم خور آزاد کنن

اولا سلام

دوما تا جایی که من فروم رو دنبال کردم همچین حرفی ندیدم شمال بزنه اما دقیقا همین جمله رو وقتی جنوب دیوار شد شنیده شد

جالب بود که شما دیوار بشین دنبال دیوار بودین و گندم خور آزاد کردین پیش پیش به بقیه میگین استفاده نکنین این جمله رو که خز و دروغه

رطب خورده منع رطب خوردن کردن!!!!!!!!!!

نگفته نریز اونجا که میسوزه که شما بریز 😂😂😂

امان از تجربه حتما استفاده کردین جواب داده که تجویز میکنین!!!!!!!!!

پ.ن : به پلنر عزیز و دوستانی که نیرو ساختن در شمال خسته نباشی میگم و به دف سازای عزیز(هنوز کسی مثل من دف میسازه یا دفاع فقط از بات میاد) و دف کورد جنوب تبریک و خسته نباشی میگم

• سلام به همگی

من تا الان نشسته بودم یه گوشه کاری به چیزی نداشتم و بازی خودمونو میکردیم

دفعه اول کاتا مولتی خفت کردین گفتیم بیخیال دفعه بعدش مولتی مرزی چیف کردید بازم گفتیم بیخیال

دفعه سوم اومدین انبار مولتی کاتا کردین دیگه نمیگم بیخیال از حالا به بعد به سبک خودم بازی میکنم چون بهم انگیزه دادین :d

تا آخرین دونه گرزی اکانت و خرج اس ای میکنم شروع کنندش شما بودین حالا ببینیم کی تمومش میکنه :d

unknown.png

• داداش شما بازیتو بکن اینقد دنبال بهونه نگرد

خاله زنک بازیا چیه تا یچیزی کاتا میشه میای اینجا عین بچه مدرسه یا چوقولی میکنی

لابد اکانت اصلیتو کاتا کنیم میری دادگاه بین الملل شکایت میکنی هن؟

با هیچی کاری ندارما ولی خداییش خودتو در حد کاتا کردن اکانت اصلی مجید میدونی؟

اگه واقعا همچین فکری میکنی به لیدرت بگیم امین آباد پیادت کنه

داداش خوبی ؟

از قدیم گفتن از داشته ها حرف بزن. داری از کاتا کردن اکانت مجید حرف میزنی؟

فقط به عشق امید چیزی نمیگم ولی بشین از داشته هات حرف بزن عزیز دلم :)

• دوستان عزیز

خواستم از دوستان سرور 3 ایکس خداحافظی کنم. این سرور به خاطر حضور دوستان گل بریو حضور داشتم و از اونجایی که هیچ گونه رقیبی و یا دشمنی برای کل کل برام بوجود نیومد انگیزه ای ایجاد نشد و به سرور دل نبستم. ( نه میتونم با مجید کل کل کنم نه زئوس :)) )

تمام وقت من در مدت اخیر به یک شیف 4 ساعته بود که همون هم قادر به انجامش نیستم چون سرور های صنعتی بشدت پر کار و پر دردسر هستند و برای من جذابیتی متاسفانه نداره و ترجیح میدم در سرور نرمال بدون بات بازی کنم که از نظر زمانی بیشتر بدرد امثال من میخوره.

امیدوارم که سرور خوب و جذابی داشته باشید. تلاش میکنم که به صورت محدود همراه دوستان بریو باشم.

تشکر ویژه از محمد و سارنگ که واسشون کلی دردسر داشتم همیشه :دی . تشکر ویژه تر از شورا

آزاد شدم :دی

Pr!est, A L B 0 R Z, 13th LeG!0n, L0st LeG!0n, ADraSTe!a, Alex!a & nobody, Roman AnV!iL, Ch3St3

PARS HIT ACE ELDERS .??. WINNERS ..??.Wild&Brave

PuPPeT MaSTeRs