نقد و بررسی سرور 3 ایکس راند 4 | آغاز 16 مرداد 1399 |

• وقتی کسی نخواد چیزی رو قبول کنه هیچ جوره نمیشه بهش ثابت کرد،حالا ما هرچی بگیم کسی حرف ما رو قبول نمیکنه،دلیلش هم اینه که دوستان فکر میکردن خیلی خیلی گنده ان اما با دیدن یسری چیزا فهمیدن اشتباه میکنن و الان این براشون سنگین تموم شده،حالا ما هرچی بگیم باز میگن نه برا شما همر ادد شده و فقط خودشون سالم بازی میکنن،جالب اینجاست که هک وی پی اس ها و خوردن همر های اس ای بکلی فراموش شده و دیگه حرفی ازش نیست،جالبه نه؟ :))

همگی موفق باشید

ماییم و نوای بی نوایی

بسم الله اگر حریف مایی

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط EffecT: اصلاح اشتباه تایپی ().

• سلام به دوستان

اتفاقات پیش امده انگیزه ادامه بازی رو حقیتش کم رنگ تر میکنه اعتقادم این هست در صورت حضور دوستان در هر ۴ ساید جذابیت بازی رو بیشتر میکنه امیدوارم کوچ دست جمعی اتفاق نیوفته و بتونیم سالم ادامه بدیم

حسین عزیز خاطرات اخرین سرور ir زنده کردی

قسمت نشد این سرور ولی طبق قولی که مسعود بهت داده هر وقت اراده کنی در راکبت هستیم

هیچ وقت یک رقیب دشمن نیست

سپیده دمان

از پس شبی دراز

در جان خویش

آواز خروسی می شنوم

از دور دست ، و با سومین بانگش

درمی یابم

که رسوا شده ام

آرش

capitan

مشتی باش که اگه به صلیب هم کشیده شدی مسیح باشی نه مترسک مزرعه !!!

ALIFX&POYA

Sajad 33YED

MASOUD NOOB

REZA ROYAL

ASHKAN CAPTAIN

<3CAPITAN TEAM<3

• با سلام .

اینم اخرین پست ما در این سرور .

جالبه بدونیم یک سری از ادما که از پلیر بودن حرف میزنن تا الان کجا بودن چرا چندین سالی هست کسی و ندیدیم و نمیدونیم کجا بازی کردن.

ولی ایا قدمت این پلیرها تا کجای کار بوده .

اره عزیزانم شما حرفه ای ما یک سری نوب که نمیدونیم هنوز روی واندر اول انبار ببریم یا مرتاض یونیک. شما طریقه استفاده از احمق رو بلد ما فقط با جنگ کوچیک شارژ بلد.

دوستای عزیز اینجا سروری هست که تموم شده.

و لازم نمیبینم بیشتر از این کل کلی بشه فقط کافیه سکوت رعایت بشه و همه چی تموم بشه.

به احترام چهار ساید و اینکه اسمی از قلم نیوفته تشکر میکنم از ان ای و ان دبل که رفاقتی به جا گذاشتن تمام نشدنی .

مجید. دانیال. امین. ممدا . سپهر‌ و بهنام . ارین و اگرین. امیرحسین و اکیپ. سامان و دوستاش . برونیل. و تمامی دوستای گلم توی ان ای .

ان دبل ارش . هادی. فرزین. حامد. علی زنو . حسین فشفشه . ممرض. میلاد دهن سرویس. پسرم🤣🤣 . غزل عزیز. و تمامی دوستان.

و دو ساید عزیر رقیب با ارزوی روز افزون و موفقیت کامل

و تشکر ویژه از احمد اف بی ای ‌. ممد کاشی و مانی و میثم عزیزم که کاملا رو اکانت کمک من بودن و زحمات زیادی روی دوششون بود.

امیدوارم درسای خوبی گرفته باشیم

کارو بابا

• سلام بر دلاور مردانی جنوبی :)

همچنین سلامی بر قافیه تنگ دیدگان شمالی

اقا الان اومدم براتون قصه بگم از اونجایی که من نوچه ادمین ام کلا رابطه خوبی باادمین های تمامی اپلیکیشن ها و سایت ها دارم

جلسه ای تشکیل شد در اتاق فکر شمال غرب که نتیجه اش هک کردن اکانت های جنوبی بود

اما این اتفاق به این سادگی ها تموم نشد ورود دوستان به اکانت های جنوب شرق ترس عجیبی به دلشون انداخت

اولین مکالمه ای که بینشون صورت گرفت احتمالا این بود که :

- فلانی این فارمه که الان رو اکانتشیم همرش 11 اتحاده ! تو کل سرور نفر 20 ام هست

یعنی تو کل سه تا ساید دیگه ده تا همر بزرگتر از این فارمه داریم !

- حاجی ظاهرا واندر زن هامون بادبزن هم نیست :)))

- خوب چی کار کنیم ؟!!؟

- من نظرمه که یه پلن بریم اگر تونستیم یه جا رو صفر کنیم که خوبه بعدی رو هم میریم تا از همرهاشون کم شه و بازی به تعادل برسه !

- بابا دیوار میشیم ما تا حالا پلن موفق نتونستیم بزنیم هیچ وقت

- می دونم فکر اونجاش رو هم کردم وقتی دیوار شدیم می زنیم به صحرای کربلا می گیم ادمین این همر ها رو اد کرده و دفاع رو ادمین اینسرت کرده ومی ذاریم رو حذف

- داداش یه کم سناریو تکراری نیست

- نه مهم اینه که بگن زئوس نباخت بقیه اش مهم نیست !

- اوکی عشقت رو عشقه داداش هر چی تو بگی

دو نفر بالا را خودتان از با خلاقیت خود جایگزین کنید

و اینگووه بود که حذف جمعی کلید خورد

-------------------------------------------------------------

اما بحث تحلیلی ماجرا :

چیزی که بالا گفتم و اقا دزده رو اکانت کینگ بالا دید عکس زیر بود

بر همگان واضح و مبرهن است که تیم کینگ بالا از فارمی موضعی رنج می برد

پس شرایط برای دوستان بسیار سخت است

تازه این امار برای همر باقی مانده از اکانت بود و همر مرحوم رو خدایش بیامرزد

پس در سرور همر اتک پوینت بالای بیست میلیون در سه ساید دیگر فقط 9 عدد موجود است !

جاداره در این زمان حساس ببینیم در ساید جنوب غرب چه خبر است :

با تشکر از پارسا جان نگاهی به ان سمت بازار می اندازیم :

خوب همانطور که در تصویر بالا ملاحضه می کنید تعداد همر های بزرگ تر از 23 میلیون اتک پوینت نمایش داده شده که سهم جنوب شرق 4 همر است

پس برای برادران شمالی موند 5 همر !

بد نیست اینجا رو هم ملاحظه کنید :

وقتی اتک پوینت رو تا 17 میلیون پایین بیاوریم سهم همر های جنوب غرب 15 همر از 45 همر سرور است

پس من با اجازه اساتید اینجا وسطش رو بگیرم لااقل یک همر دیگر به همر های جنوب غرب اضافه کنیم!

پس

مطلب جذابی که قابل تامل است این است که از بین 20 همر برتر سرور تنها 4 همر مربوط به بزرگواران شمالی است که می توانید به تناسب ادعا بین خودتان تقسیم کنید.

تازه 3 تاهمر هم مال اکانت بلاچوعه( bella ciao) که اونم به عنوان آوانس در نظر بگیرید که اگر نگیرید می ماند شما را همان 1 همر :)

حال شما بیابید پرتقال فروش را !!!

بسنجید مطلب فوق را با جلسه اتاق فکر حضرات تا ربط اوضاع و حذف یک دفعه ای دوستان برایتان چون خورشیدی در دل تاریکی روشن گردد

باشد تا بالاخره یه سروی را هم اینها بتونند از ما ببرند :))))))

• دوست عزیز یه چندتا نکته هست تو مقایسه همرها که داری اشتباه میزنی :دی بعضیا فکر میکنن که حتما چون پوینت اتکشون بیشتره لزوما سایدشون تو وضعیت بهتر قرار داره اما چیزی که مهمه و نکته ای که هست... و اصل داستانه! یک: میزان دف واندر هست که رو همرهای شما تاثیر داره سایدی که دفش بیشتر باشه باید همر بیشتری براش خرج کرد و نکته ای دیگه ای که تو اسپید ترا مهم هست تعداد همر بیشتر هست نه لزوما کیفیت همر! چرا که شما همر یک سرور هم بزنی به واندر طی گزارشات سرور قبل که حضور داشتم نهایت ۴ سطح تو سطح بالا بتونی بندازی پایین در صورتی که مثلا ۴ تا همر داشته باشی و کیفیتش کمی کمتر باشه به طبع تاثیرش بیشتر و مقایسه تعداد همر واندر زن ها از نظر بنده به پوینت اتکش نیست! (به تعداد کاتا رمش هست) همر ها پوینتاش بهم خیلی نزدیک هستند مثلا ۲۰ک بالا پاین گرزی دارن و تی کی که خوب تاثیری تو روند کار نمیزاره چیزی که شما باید توجه کنی تعداد همرهای واندر زن شمال هست نسبت به جنوب و همچنین دف بیشتر شمال !

به جز این موارد باز تعداد واندر های شمال بیشتره که شما باید بیشتر واندر زناتونو خرج کنید و چندتا واندر بیارین پایین (یکی از کارهایی که سرور پیش باعث شد شمال شرق نبره) به علاوه شما همرهاتون و پوینتاش بیشتر روی رم میچرخه! صرف اینکه رکورد بزنید ولی خوب اکثر شمال رکورداشونو جاهای دیگه دیدن و زدن!:دی و اعداد و تعداد بیشتر واندر زن رو قطعا به کیفیت ۲۰-۳۰ ک گرزی بیشتر ترجیح میدند..

اینه که سس ماست لطفا پلی شه...

• اصل داستانه! یک: میزان دف واندر هست

آمار دفایی رو هم لطف کنید رو کنید تا با آمار دفاعی ما خیالتون راحت باشه که عمرا اگه ۱ درصد هم قصد موندن داشتید پشیمون نشید از خودکشی نهگ ی تون

به علاوه شما همرهاتون و پوینتاش بیشتر روی رم میچرخه!

اینم بیشتر به لطف هکر محترمتون بوده که به نقل از حسین بلا (کینگ، رو نگفتم چون خودش شاه تونه)

وقتی اکانت و دیده خودش مونده و برگای پاییزیش ریخته

صرف اینکه رکورد بزنید ولی خوب اکثر شمال رکورداشونو جاهای دیگه دیدن و زدن!

سکوت میکنم

اگر کثافت کاری رکورد محسوب بشه جایی قطعا اولینید

(سفر کنید تا از یادتون بریم ..

خواهید دید که نمیشه )

• دوست عزیز یه چندتا نکته هست تو مقایسه همرها که داری اشتباه میزنی :دی بعضیا فکر میکنن که حتما چون پوینت اتکشون بیشتره لزوما سایدشون تو وضعیت بهتر قرار داره اما چیزی که مهمه و نکته ای که هست... و اصل داستانه! یک: میزان دف واندر هست که رو همرهای شما تاثیر داره سایدی که دفش بیشتر باشه باید همر بیشتری براش خرج کرد و نکته ای دیگه ای که تو اسپید ترا مهم هست تعداد همر بیشتر هست نه لزوما کیفیت همر! چرا که شما همر یک سرور هم بزنی به واندر طی گزارشات سرور قبل که حضور داشتم نهایت ۴ سطح تو سطح بالا بتونی بندازی پایین در صورتی که مثلا ۴ تا همر داشته باشی و کیفیتش کمی کمتر باشه به طبع تاثیرش بیشتر و مقایسه تعداد همر واندر زن ها از نظر بنده به پوینت اتکش نیست! (به تعداد کاتا رمش هست) همر ها پوینتاش بهم خیلی نزدیک هستند مثلا ۲۰ک بالا پاین گرزی دارن و تی کی که خوب تاثیری تو روند کار نمیزاره چیزی که شما باید توجه کنی تعداد همرهای واندر زن شمال هست نسبت به جنوب و همچنین دف بیشتر شمال !

به جز این موارد باز تعداد واندر های شمال بیشتره که شما باید بیشتر واندر زناتونو خرج کنید و چندتا واندر بیارین پایین (یکی از کارهایی که سرور پیش باعث شد شمال شرق نبره) به علاوه شما همرهاتون و پوینتاش بیشتر روی رم میچرخه! صرف اینکه رکورد بزنید ولی خوب اکثر شمال رکورداشونو جاهای دیگه دیدن و زدن!:دی و اعداد و تعداد بیشتر واندر زن رو قطعا به کیفیت ۲۰-۳۰ ک گرزی بیشتر ترجیح میدند..

سلام بر شما دوست عزیز

در میان فرمایشان شما نکته اول اینه که اگر زئوس جایی بازی کنه معمولا واندر ها رو نمی بینه پس خیلی مهم نیست تعداد واندر ها

و مطمئنا اگر بنا بر این شد که بازی کنند خواهند دید که چه تاکتیک هایی در مورد واندر هاشون قابل اجراست :)

اما اگر مایل باشی همین فرمون رو در خصوص همر های با اتک پونیت 100 میلیون هم می تونیم داشته باشیم که باز هم نتیجه مشابهه و کفه ترازو یه وری سنگینی می کنه

راجع به دف هم هنوز زمان بسیاره و اگر دوستان در بیست و چهار ساعت اینده در بازی بودندو فرار را بر قرار ترجیح نداده بودند می تونیم در موردش صحبت کنیم

• سلام و خداحافظ به ساکنین سرور سه ایکس :دی

این اولین و آخرین پیامم توی این سرور هست

این سرور به دعوت کارو چپ دست تو این سرور اومدم که علی رغم اینکه تایمم فول بود و از بچه های تیمم هم کسی وقت نداشت باهام بیاد ولی تا جایی که تونستم اومدم کمکش .

امیدوارم اتفاقاتی که از طرف ادمین سرور ها افتاده واقعی نباشه ؛ هر چند که مدارک موجود این رو نمیگن :)، چون این سرور ها و بازی ها و ... ارزشش رو نداره آدم شرافتش رو بفروشه و بخاطرش زحمات و وقت های بقیه رو هدر برده .....واقعی نباشه هر چند که مدارک موجود این رو نمیگن :)

امیدوارم بعد از حذف اکانت های شمال ، بازی برای جنوب همچنان جذاب بمونه ! یاد شازده کوچولویی افتادم که تو سیاره تنهایی ، خودش هم قاضی شد هم وزیر شد هم ... :دی

تشکر و خسته نباشید خدمت همه بچه های عزیزمون توی شمال ...

متن زیبای زیر رو هم بهتون تقدیم میکنم :

مریم عزیزم سلام . من در چهل و یک سالگی به بسیاری از آن چیزهایی که امروز آرزوی جوانان و دانشجویان است رسیده ام. پزشک ، جراح ، فوق تخصص ، استاد و حتی رییس!
    اما امروز بعد از این راهِ دراز و پر مشقّت ، یک آرزو بیشتر ندارم . همه این ها که برشمردم را پس بدهم. در عوض لحظه ای کنارِ تو بنشینم، در چشمانت نگاه کنم و فنجان چایی با هم بنوشیم و این بار قول میدهم که چای را نه یکباره و داغ ؛ که با آرامش و پا به پای تو بنوشم.
    ***مریم عزیزم ؛ این روزها جوانترها آنچنان برای پیشرفت ، عجله دارند که نگاهِ مادر ؛ نفسِ پدر و عشقِ همسر را نمی بینند و برای رسیدنِ هر چه سریعتر به قله ، بسیاری را در دامنه جای میگذارند .

***مریم عزیزم ، من پشیمانم از تمامِ شبهایی که صحبتِ تو را نمی شنیدم و به فکرِ تشویقِ حاضرینِ در سخنرانیِ فردایم بودم. من پشیمانم.

مریم جان بگذار جوانترها را نصیحتی کنم .
    در بالای قلّه ها و آن سوی ابرها خبری نیست ، هر چه هست در دامنه زندگی شماست

پیام دکتر سعید مهرپور متخصص و جراح ارتوپدی خطاب به همسر مرحومش ، پس از فوت ایشان

تموم شد و رفت :) خدا یار و نگهدارتون .
    REZA_LATI

• با سلام

حسین کینگ بالا عزیز با امار و ارقام ثابت کردن که شمالی ها از همر کشیدن فقط تنظیمات بات برای ساخت نیرو رو بلدن.

کلا از بازی کردن قیافه گرفتن تو فروم رو بلدن.

خدایی ما عارمون میشه این همرا رو دیوار کنیم رو اکانتامون شما چطوری روتون میشه لانچ کنید!!!!!

و در ادامه چندتا عکس لو رفته همر های شمال رو میذارم تا از دیدنشون لذت کامل رو ببرید.

• سلام دوستان عزیز هر کی ادعاش میشه همرش سنگین عکسشو‌بزار مثل ما وگرنه از دور همه 600کا گرز دارن ببینیم‌همرتون چیه اینقدر ادعاتون میشه چون بعد از حذف شمال همتون باید بشینین رو‌اکانتاتون تخمه بشکنید همراتونم بزارین در کوزه ابشو بخورین

حد اقل مقدار کاتا بدین لات مجازی نباشین تصویری حرف بزنید

البته اگر همراتونم مثل دفتون ادد نشده باشه

• رضای عزیز بازی در کنار کسایی مثل تو ، فرزین ، دکتر سینا ، علیرضا لست هیرو ، مجید تامارا دوست داشتنی و با معرفت ، جاوید رفیق وفا دار و داداش بنده و پلیر عزیزم لای سین ، مسرور آوازه ی سرور ها :دی، حمید ، علی جز و سایر تیمم (فروهر) بسیار برام لذت بخشه و واقعا شرمندم که 45 روز وقتتون رو حروم کردم . باشد که بشه تجربه برای من و اشخاصی همانند من /.

تیم زئوس : و اما تیمی شیک ، قدرتمند و دقیق که از قدیم گفتن هر چقدر رقیبت ازت بد گفت بدون کارت خیلی درسته ( داداشم فرید رومو زمین ننداختی و اومدی دمت گرمه یادم نمیره ، آرش یک لیدر عالی و غزل عزیز ، هادی ( دو هفته باهاش نشست برخواست کنید میفهمید دلش از همتون پاک تره این پسر) بر خلاف باطن کثیف خیلیا ، دکتر علی زنو ، مجید ،هادی نایت خودم ، شهاب و یاشار رفقای جدیدم ، ممرض عزیز , هومن عزیزم ، محمد رضا سایکو خوش اخلاق و با ادب ، میلاد عزیز ، حامد ، حسین تی ان تی زحمت کش ، علی تو دور گاد خفن و با ادب و سایر دوستانی که حضور ذهن ندارم /.

تیم بریو و سارنگ :

با اختلاف یکی از بهترین و مچ ترین تیم هایی که تا بحال دیدم که با نادانی جنوب غرب سرور پیش این تیم عالی رو از دست داد /.

داداشم سارنگ بازهم یک سرور کنار هم بودییم و بازهم حتی کوچیکترین مشکلی تو بازی بوجود نیومد تو سایدمون اما اینبار بسیار خوشحالم و با تیمت که مثل خودت گلن و با مرامن آشنا شدم از ایمان و محمد عزیز تا پوریا جان و سبحان و حسین ، علی ها .

تیم متای ما شمال شرق :

مجید جان ما آدمای با ادب و خوش برخورد رو همیشه رفیق ثابت خودمون میدونیم و آشنایی ما همین سرور باعث بر رفاقتی طولانی میشه همچنین امین دوست داشتنی رقیب با ادب دیروز رفیق با مرام امروز و دانیال که نگم براتون از میثم سینیور داداش بنده بسیار سپس گزارم برای کاری که در حق بنده کردن ، امیر تریدر عزیز ، پژمان و سایر دوستان این تیم که همگی به پیشنهاد متای بنده اعتماد کردن و روز ب روز قوی تر شد متای شمالی .

تمامی این اسم ها برای 2 هدف آورده شد :

1: قدر دانی از زحمات روز و شب این دوستان
    2: مدیریت بدونه چند پلیر به صورت کلی برای همیشه از دست داده . !!

فردا روزیست که در تاریخ این سایت ثبت خواهد شد /.

با حترام /.

کارو چپ دست /.

• فردا روزیست که در تاریخ این سایت ثبت خواهد شد /.

سلام کارو جان

با کمال احترام به عقاید و تصمیمتون در مورد این یه جملتون باید بگم

از این تاریخ ها زیاد ثبت شده ولی باز هم مورخان رو همینجا دیدیم.

نمونه زیاده

حتی خود ما

تیم ربلز یک بار سر شک و گمان به همین شکل حذف دست جمعی کرد (سرور ۵ ایکس) و پس از سرور خیلی حقایق ها برای ما رو شد.

پس از اون تصمیم گرفتیم بدون مدرک موثق تصمیمی نگیریم.

پس اگر برای شک و گمان هاتون مدرک موثقی دارین اراعه بدین شاید ماهم با شما همراه شدیم

ولی اگر ندارید حداقل زحمت پلیر ها رو زیر سوال نبرید.

در مورد تعداد همر سایز همر و میزان دف هم بعد از حذفتون میتونید از همونجاکه بقول خودتون همر خریدید سوال کنید در ساید ما چه خبره شخصا این اجازه رو میدم صرفا جهت اینکه بدونید وقتی میگیم میزنیم وقتی میگیم می بریم گنده گویی نیست!

همین الان هم حاضریم سرور برگرده به قبل این داستانا ولی خب تصمیمتون قابل احترامه

ولی درکل با مضامین فلانی ادمینه فلانی فلانه به شخصیت و هویت طرف مقابل توهین نکنید.

• شما بشین اینسرتاتو بزن پارسا جان :)))

واقعا فکر کردی میام دوباره پلی میدم ؟؟ سال ها بشین بازی کن سال ها اکانت های 14 15 دهی با قهرمان های لخت با اسم ده های مشابه برات ادد بزنن بازم درک درستی از این بازی نمیتونی داشته باشی چون حذف مارو گذاشتی پایه قدرت خودت :)))) موندم بعد ما قدرتت رو به رخ کی میکشی ما که چیزی ندیدیم البته چرا یک اسکات از دهکده ی آمستردام من کشیدید 10 سال دیگه اینجا بازی گنی و گلدتم مدیریت بده پارسا جان 4 نفر پلیر نمیتونی دورت جمع کنی چون گفتم درک درستی از این بازی نداری از دوال به توتال تبدیل شدن عواقب داره که این سرور همه شاهدش بودن حتی مدیریت شاید تجدید نظر کردن و زنگ زدن بهت که دیگه شما بازی نکن چون داری پلیر میپرونی :))))

• شما بشین اینسرتاتو بزن پارسا جان :)))

واقعا فکر کردی میام دوباره پلی میدم ؟؟ سال ها بشین بازی کن سال ها اکانت های 14 15 دهی با قهرمان های لخت با اسم ده های مشابه برات ادد بزنن بازم درک درستی از این بازی نمیتونی داشته باشی چون حذف مارو گذاشتی پایه قدرت خودت :)))) موندم بعد ما قدرتت رو به رخ کی میکشی ما که چیزی ندیدیم البته چرا یک اسکات از دهکده ی آمستردام من کشیدید 10 سال دیگه اینجا بازی گنی و گلدتم مدیریت بده پارسا جان 4 نفر پلیر نمیتونی دورت جمع کنی چون گفتم درک درستی از این بازی نداری از دوال به توتال تبدیل شدن عواقب داره که این سرور همه شاهدش بودن حتی مدیریت شاید تجدید نظر کردن و زنگ زدن بهت که دیگه شما بازی نکن چون داری پلیر میپرونی :))))

خب همین که ازت مدرک خواستم با کل کل پاسخ دادی من یکی رو قانع کرد که تصمیم درستی گرفتم.

ممنونم.

شاد باشید.

• خب همین که ازت مدرک خواستم با کل کل پاسخ دادی من یکی رو قانع کرد که تصمیم درستی گرفتم.

ممنونم.

شاد باشید.

سال ها اکانت های 14 15 دهی با قهرمان های لخت با اسم ده های مشابه برات ادد بزنن بازم درک درستی از این بازی نمیتونی داشته باشی.

مدرک به این میگن :

اکانتشماره 1 ادد شده از آسمان به جنوب غرب :

سیستم دهکده ها : 3 آّبادی برای پایتخت تمام فیدر ها بی آبادی
    قهرمان: بدون هیچ آیتمی
    اسم دهکده ها : 1 2 3 .... و 93 94 95 96 ...
    هدف : ساپورت دفاع واندر پارسا

اکانت شماره 2 ادد شده از آسمان به جنوب غرب :

هدف : ساپورت دفاع اکانت پارسا

اکانت شماره 3 ادد شده از آسمان به جنوب غرب :

اکانت شماره 4 ادد شده از آسمان به جنوب غرب :

و و و و حوصله نداشتم بقیه رو نشونتون بدم ...

مدرک میخواستی ؟؟؟ دیگه واضح تر از این ؟؟؟ مگه این اتحاد اصلیت نیست ؟؟ حالا تو بیا اتحاد ما یک اکانت پیدا کن که سیستمش مثل اکانت دیگه ای باشه و پلیر نداشته باشه ... چرا زور میزنی از خودت دفاع کنی با 4 تا اکانت فیک ؟؟؟

4 تا پلیر دفاع ساز 4 قلو در یک خونه اومدن واندر جنوب غرب رو ساپورت کنن آره ؟ همگی اعتقادی به آیتم هیرو ندارن همگی پاپشون دووس دارن مثل هم باشه و همگی علاقه ی شدیدی دارن اسم دهاشون مثل هم باشه اره ؟؟ آبادی هم یه هیچ عنوان دوس ندارن بگیرن چون در حق بقیه ظلم میشه نه ؟

هدف : ساپورت دفاع واندر پارسا :)))))))

با تچکر از واندر پارسا جان و تیم مخوفش /.

• دوست عزیز اینبارو نتونستم از دور دست تکون بدم تصمیم گرفتم قبل حذف بیام از نزدیک حسابی برات دست تکون بدم

با تچکر /.

کارو/.

• اصلا بهمم ریختی با این تحلیلت، با این مدرکت :D:D:D

نکشیمون پوآرو....

حاجی الان این مدرکته؟

من حرفی ندارم :D

یکم فکر نکردی که راه بهتری هم برای دف ادی بوده که تابلو نشه؟

مثلا آنویل توی مولتی ها؟

یا کلا دف روی مولتی؟

یا اینکه مثلا اون دوست عزیزی که اد میکنه بلد نبوده با یه کلیک هیرو رو سطحشو پر کنه؟

اون دوست عزیزی که اد میکنه انقدر نفهمه که اسم دهکده ها رو یکی بزاره؟

یعنی واقعا به ذهنتون خطور نکرده پلیر این اکانت ها یه نفر هست؟ (البته محمد ۵ تا اکانت داره)

در کل خیلی خندیدم

مثل بنز خفت شدید و مثل بنز دیوار شدید

ولی زبون رو دارید

نه خوبه ;)

پ ن: امید گاد، ممد پرشین، میلاد ولفلند انقدر رسول نباشید، انقدر مهدی ان ۲۰۰۰ نباشید، انقدر تابلو نباشید....:D

پ ن: مسعولین وقتی اد میکنید حواستون باشه تابلو نشه... مرسی آه :D

• چه سنگین از خودت دفاع کردی من که قانع شدم :)))))))