Posts by 2pac

عذر میخوام عزیز جان، از سرور بعدی بنده پلن اکانتامون رو با شما هماهنگ میکنم

توهین ؟ اگر راهنمائی کردن از نظر شما توهین هست که عذر میخوام بنده حرفمو پس میگیرم

بله اکانت سنتکام مولتی بنده هست لطف بفرمایید ارجاع بدید به مولتی هانتر رسیدگی کنند

نمیخوام از زحمت و ارزش پلنی که زده شد کم کنم ولی بحثی که خیلی بنده رو اذیت میکنه اون اکانتهای سه چیفر دو دهکده ای دوستان شمالغرب هست که مشخصا" مولتی اکانت دوستان هستند و بدون شک فقط برای همین منظور ساخته و تربیت شدند،اونم تو سروری که قرار بود مولتی اکانتی توش نباشه!

درود عذر میخوام خیلی مختصر خدمتتون عرض میکنم چون سرکار هستم, شب اگر حوصله ای بود یه پست مفصلتر میذارم

اکانت سنتکام بنده هستم و اکانت دیگری هم در سرور ندارم, اکانت انخ ماهو دانیال داداش کوچیکه حجت خان هست و.....

اصلا لازم به توضیح هم نیست چون واقعا ربطی به کسی نداره کی رو چه اکانتی هست و صاحبش کیه

اما بنظرتون کسی که میاد تو خاکستری ساید رقیب کپ میگیره و سی پی عقب میوفته , کلی عقب هم میوفته سه چیف بکشه بعد میاد فیدر میزنه تا اسلاتش پر بشه یا وایمیسه اسلاتشو با دهکده های رقیب پر کنه?

اگر آره که احسنت بر شما :دی

پینوشت: خواستم بگم برو از بزرگتر و با تجربه تر سایدت دلیلشو بپرس ولی وقتی بزرگتر سایدت بعد از چیف یکی تاپ همراتون و نان کپش بعلاوه چنج کپ یه اکانت دیگه بعلاوه کاتا شدن کراپای یه اکانت دیگتون میاد خیلی لوس مینویسه لوووو ووووووووول و راضی هست در حالی که هنوز نمیدونه چی شده

دیگه مجبورم خودم راهنماییت کنم 😁

درود ایرج جان، خواستم نظر شما رو جلب کنم به این موضوع که بین دوساید جنگ در جریان هست و یا قریب الوقوع ، اگر نظر شما این بوده بین دو ساید اینچنینی هم دهکده ای از تاپ اکانت های یکی از دوساید تو ساید مقابل احداث نشه اونم تو دل ساید ، بله ما مخالفیم

اما اگر بین دو ساید درگیری وجود نداره و یک پلیر از ساید بدون هماهنگی بره یه پانزده کراپ یک خونه تو ساید روبرو بگیره بله ما موظف میدونیم خودمون رو جوابگو باشیم و حق اعتراض برای شما محفوظه

بیزحمت این دو مقوله رو با هم گره نزنید ممنون میشم عزیز

آبشخوری رومن تاثیر نداره درستش کنید باید مصرف سواره کم بشه ولی هیچ تاثیر نداره

روی اکانت بچه های ما تاثیر داره کاکو

این رو مطمئنم، یبار درست تست کنید ، خرجش یه سطح پایین اوردن هست

اینم یکی دیگه بغل دسته اشکان با همون فلسفه فیدر زده...

درود ، بنظرم اتفاقا خیلی خوب و با برنامه اونجا دهکده زدن حسین جان

به چهار دلیل

۱- اینجور که شنیدم کتیبه تو اسپید ترا خیلی چسبیده مرزها هم میوفته

۲- اکانت هون هست و استپ سوار با هیرو سرعتی برابر با رعد داره با اتک پوینتی نزدیک به شوالیه رومن ، لب مرز و خفت دیگه

۳- اون محدوده همینجوری تو مپ یه چرخی زدم خوب غنی سازی صورت گرفته :دی

۴- دور و برش انقدرا بیابون هم نیست

هدفم از این پست این بود که بگم بطور قطع تیمهای لیدری در هر ساید با در نظر گرفتن همه جوانب اقدام به انجام کاری میکنند و در این حرکت بچه های جنوب شرق هم حتما حکمتی نهفته هست

،اگر دوستانمون در شمالغرب برای لو نرفتن اکانت اسکاتر ارزشی قایل بودن کلهم نباید ریسک میشد،شاید اونجا جای 8تا دونه جاسوس مثلا 50 تا جاسوس بود.

ثانیا طرف 8کا رعد رو انتحاری میزنه اونوقت دلش برا 8کا اسکات باید بسوزه؟

فرار رو به جلو و چنگ زدن به ریسمان الهی و بشین پاشو و تشویق و هورا بماند برای کارای شسته روفته!

در جواب شما باید گفت اگر اسکات رو اکانتاتون بذارید متوجه میشید اون اکانت کدوم هست ، پس تا زمانی که میشه اسکات کشید و شما نفهمی ، توجیحه منطقی نداره که خودمون معرف حضورتون کنیم اون اکانت رو ، همین الان که دارم تایپ میکنم هم تو راهه داداش بنظرم همین الان برواسکات تحقیق کن تخس کن تو سایدت بهتره تا اینجا بالا پایین بپری :دی

تیرداد جان یکی از دوستان اومدن فرمودن صاحبش خوابه خودش اومد اگر دوست داشت لینک میذاره،مهدی جان دقیقا همینو فرمودن , میخوایید تا ریپلای کنم, این تمام؟

سخنگوی رسمی هر ساید مشخص شده ، همونطور که ما مواضع شما رو مواضع سایدتون نمیدونیم ، شما هم مواضع رفقای مارو مواضع سایدمون ندونید

مصطفی جان دیروز پست گذاشتن توضیحات رو دادند منم تکمیلش کردم

نظر همه دوستان در فروم قابل احترام هست ولی ختم کلام یک ساید با سخنگوی فروم یک سایده

درود و خسته نباشید خدمت فروم نشینان سرور (قبلا میگفتیم کف خواب فروم :دی)

همه دوستان شکایت از این دارند که سرور بخور و بخواب هست و ,,,,,,

اونوقت یه حرکت ریز خفت هم کسی انجام میده پنج صفحه حواشی ایجاد میشه!!

ما کاری به حواشی ( من موافقم -اون مخالفه- این کار خوبه- اون کار رو نکن) نداریم, در مورد این بحثها هم حرفمون رو زدیم , برید ثابت کنید اونوقت بیایید شلوغ کاری

تیرداد جان , زاوش خیلی واضح با رنگ قرمز براتون نوشت , دیگه واضح تر از این میشد بنظرت?

نه ما موظف هستیم لینکی به شما بدیم , نه شما مرجع این سرور هستید که در جایگاهی باشید درخواست لینک کنید

یبار دیگه هم در مورد اسکرین اتحاد گفتید اونجا هم جوابتونو دادیم به این شکل که این کار حرفه ای نیست , منظور از اون حرف درخواست شما بود عزیز جان

این هم مثل همون , نه دوست داریم لینکی بدیم نه دوست داریم فکر کنید زرنگید نه دوست داریم بدونید از کجا اسکات میکشیم و همر اسکاتمون کودوم اکانتمونه

این مبحث هم واسه ما مثل سری قبل تمام شدست, حالا دوست دارید پنج صفحه دیگه به همین سه صفحه دیروز تا حالا اضافه کنید, بفرمایید مختارید عزیز

در ضمن بنده هم با نظر مازیار عزیز در مورد دو ساید دیگه موافقم و بطور قطع اگر ما هم بجای اونها بودیم سیاست فعلی اونها رو پیش میگرفتیم

یک دوست عزیز هم در مورد اعلان جنگ و این چیزها صحبت کردند بنظرم یا سرور رو درست نمیبینند یا تو باغ نیستند

با تحلیل خودشون الان برای جنگ تمام عیار زوده ولی همین الان هم جنوب شرق رو ما کاتا زده , دو طرف هم چنتا خفت زدن , بجز جنگ تو فروممون که فرسایشی شده دیگه:دی

اگر باور ندارید بگید چه کنیم, اگرم نه که بالشتون رو پشت و رو کنید

پینوشت: احساس میکنم از همونجا که چراغ چک میکنید واسه خفت, اومدید لینک اسکات ندیدید , راهنماییتون میکنم که تو اون اتحادا نیست عزیز جان :دی

درود و خسته نباشید

ناتارهای شمال غرب هم همین حالت رو داره ، پس یحتمل بدلیل اپدیت های مولتی هانتر سرور هست که در تمام سایدها این اتفاق داره می افته ، بنده بشخصه(حرف خودم هست نه ساید) این اتفاق رو به فال نیک میگیرم ، چون بطور قطع با وجود دهکده های ناتار با تولید ساعتی بیست سی کی توازن نیرو در سرور بهم میخورد و بازهم میرفتیم به سمت همون سرورهای صنعتی با این تفاوت که تولید ناتارش صنعتی بود و راهکاری هم واسش وجود نداشت ، واقعا با ناتارای هفتاد هشتاد کی منبعی همه میتونستن خشابی هجومی بکشند و اخر سرور هم شاهد دف پنجاه شصت میلیونی در واندرا باشیم

پینوشت: دوستان عزیز سعه صدر داشته باشید و سریع انگشت اتهام به باقی سایدها نزنید، کدوم ساید انقدر دیوانه هست که با انجام این حرکت چیپ باعث بشه هم وجهش خراب بشه هم خیلی راحت ناتارای خودشم خراب بشه

خوش بگذره کاکوها، یحتمل چندتا از شیرازی های اندبل هم بیان هواشونو داشته باشید

پینوشت: خوشا شیراز و‌ وضع بی مثالش

خداوندا نگهدار از زوالش ❤️❤️❤️

درود و‌خسته نباشید

بنده هم از طرف شورای شمالغرب ضمانت اجرایی تک‌تک مواردی که بهنام جون گفتن رو میدم

پایدار باشید

درود و خسته نباشید

راحت بریم سر اصل مطلب

وزیر جوان اعلام کردن هشتاد نود تا پلیر هستن

ولی دوبرابر اکانت هست الان جنوب شرق

ما همچنان میگیم مولتی نداریم

کل این بحثها بر سر این هست که پیش از سرور تو‌ تیم لیدریشون ننشستن یه انالیز کنن ببین نژاد مصری چه مزایایی داره و الان تمام این رنجش و ناراحتیشون از همین هست

دوستان فرق مولتی اکانتی و پوش رو‌نمیدونن ، حرفی میمونه دیگه؟

لینک پوش خودشنو ‌میذاریم کف فروم ، اون واسه جابجایی منابع بوده :)

اسکرین از اتحاد ساید روبرو میخوان :|

دنبال سه به یک هستن :)

اخر سرم آرداشونو ریختن و‌....

ببینید دوستان از خوبیهاتون گفتید ما هم تا حالا فروتنانه براتون دست زدیم گفتیم ایول ، گفتید واندر صد کردیم گفتیم جدی مگه صد هم میشه!!! ایول

ختم کلام اینه که این سرور اومدیم لذت ببریم در کنار امرداد ، شما هم که کاکو‌سعید گفت دارید لذت میبرید ، خیلی هم عالی با لینک‌ صحبت کنیم دیگه و بحثای خاله زنکی و تحلیلهای صد من یه شاهیو از کف فروم جمع کنید دیگه

پینوشت : کاکو جان این دوتیم که الان ادغام شدن تو شمالغرب اندازه تعداد نفرات اتحاد خودت واندر صد شده دیدن ، توش از پلیر سرور تست ای ار قدیم هست، تا مولتی هانتر همون ای ار، تا ...دلیل اینکه بعد چند سال جمع شدن کنار هم بازی کنن تنها و تنها لذت بردن ناب از تراوینه و دلیل اینکه شما رو هم انتخاب کردیم به عنوان رقیب ادعاهاتون‌تو تاپیک امادگی بود

پس به اندازه ادعاتون بزرگ باشید و این بحثهای الکی رو ادامه ندید

راستی یه چیزی یادم رفت چند سال قبل تو همون دژکوب بنده شما شرق بودم با یه تیم که نمی خوام اسمشونو بیارم به جز امیر پرشین خلاصه با اینا بودیم و درمقابل جنوب غرب بود تیم آکسفورد چقدر هم سرور خوبی بود بعد از چند سال داشتیم دور هم حال میکردیم که فهمیدیم بلههههه دوستان اکانت کتیبه جنگ جنوب غرب با یه همر توپ و واندر کلا همه چیو فروختن به امیر پرشین وبقیه دوستانش و ما و محسن توپاک اینا کلا از همه چی بی‌خبر بازم خدا رو شکر مولتی هانتر یکم قوی عمل کرد و اکانتهای متخلف رو کلا بن کرد آقووووو (به قول شیرازی‌ها) ما چند نفرم که مونده بودیم تصمیم گرفتیم به شدت مقابل این قضیه کثیف بازی وایسیم خلاصه سرتون رو درد نیارم اینارو گفتم که بگم به پاک بازی کردن کاکو محسن و احسان و بقیه دوستانش تو اون سرور ایمان آوردم به همین خاطر اینجا ازشون حمایت می کنم و قبول نمی کنم مولتی بازی کردن

بابت اینکه پست طولانی شد و دوستانی که خوندن اذیت شدن(البته اگه کسی قابل دیده) معذرت می خوام شاد و پیروز باشید

پ. ن : فقط اسم امیر پرشین رو آوردم چون این کارو سرورهای بعد هم تکرار کرد امیدوارم اینجا نیاد

درود سعید جان

سعید اون سرور رو که میگی گمونم l1 بود

من و تیمی به نام اکسفورد اون سرور حضور نداشت

البته چنتا از بچه هایی که الان در اکسفورد هستن اون سرور جنوب غرب بودن

البته تاپیک اون سرور در بایگانی اون سایت موجود هست و خب مشخصه چی شده

ما در هنگام اغاز اون سرور در سرور j1 حضور داشتیم روبروی تیم c.o.b :دی

در مورد بازی پاک که شما لطف دارین من اون سرور در این حد که بتونم روی مولتی هانتر فشار بذارم برای رسوندن حق به حق دار بله دخالت کردم

پینوشت: دوستانی که باید مارو بشناسن میشناسن و میدونن ما هیچگاه وارد قضیه خرید و فروش و دف واحه و این چیزای مسخره نشدیم ، حالا چهار نفر هم بیان داد و هوار، بهرحال حتما مارو نمیشناسن و خب این سرور میشناسن

دکتر جان درود

مایه دولت ابد ادب است سایه رفعت و خرد ادب است

باز هم‌در پستت دژکول دژکول کردی بزرگوار

درضمن خدمتت عرض کنم که ما عارمون میشه با شخص شخیصی همچو شما همسو باشیم در کار خاصی

در مورد پست البرز هم شما مانور نده ، احیانا زیر پرچمشونی شور میزنی یا چی؟

اون بین ماست و البرز جان

عشق قشنگم ادب ایجاب میکنه نام هر چیز رو درست بگی، مثلا شما دکتر نویدی پلیر تراوین نه دکی نخود یه ساید دیگه

انتقاد پذیر باش جانم ، اب خنک بخور نفس عمیق بکش، افرین حالا برو زیر پرچم دلخواهت :دی

خوش باشی گلم

پینوشت: بذار درست است :دی دکتر جان

درود بر دکتر فروم جنوب شرق

خوبی عزیز! دوغ و قهوه نخور شما ، اب بخور :دی

خواستم ببینم شما کجا از دژکولیا به قول خودتون فشار خوردین که این شکلی طبابت میکنید

یکی از انگیزه های ما در این سرور شمایی عزیز دل ، شما دست به قلم شو تا وزیر جوان و دوستان لایک کنن ما هم حال کنیم

اعلان جنگ :دی

تو سروری یا تعریف کنیم برات؟

بنده به مدرک دکتریت شک دارم عزیزم ، بیا پی وی چک کنیم ببینیم

پینوشت: مشخصا تحلیل های عنصرهای خود فروخته فاقد اعتباره

پینوشت۲: خداییش خودتم میفهمی چی میگی؟ رفتیم بیخ گوششون ده زدیم توقع داری هیرو و دفو بک کنیم؟ هیرو مصری یعنی مولتی؟

پینوشت ۳: بنده از ادمین تقاضا دارم اسم نژاد مصری رو به مولتی تغییر بده ، الان به فروم دات کام هم همین پیشنهاد رو میدیم :دی

اما راجب لینک پوشی که میگن:

اول اینکه تراوین یه بازی دسته جمعی هست که خوب من انتظار ندارم اینو شمال غرب درک کنه چون بلد نیستن!

یه روالی تو بچه های جنوب شرق هست کسایی که ده اولشون با ده دومشون خیلی فاصله داره بجای اینکه با تاجر منابع از ده اول به ده دوم بدن ( تاجر 24 ساعت تو راه باشه ) منابع رو این پایین میدن به بچه های دیگه اون بالا از همون طرف که تاجرش خیلی نزدیک تره منابع رو پس میگیرن

درود بر وزیر جوان خارجه ارتباطات و فن اوری

قربونت برم کسی نگفت پوش نکنید ، میکنید اون اکانتها هم پلیر داره ما هم قبول میکنیم و نوش جونتون ، اصلا غیر از این باشه اشتباهه ، اگر پوش کردن غیر قانونی بود که خب چه توی دات کام چه توی ای ار چه توی دژکوب چه اینجا خیلی راحت با یک دکمه قطعش میکردن مسئولان

بحث بر سر این هست که شما برچسب مولتی اکانتی رو به همه میزنید اگر پوش کنن ولی برای خودتون یه داستان دیگه ای داره ، همونطور که شما پلیر دارید رفته ته مپ همه سایدها دارن همینطور که کنار واندر زنتون دوتا دفساز که دفشو ردیف کنن و پوشش کمک کنه دارید همه سایدها دارن ، همه میدونن با یه کپ مثلا توتن صد و پنجاه درصد با تولید رو سطح ۲۱ ساعتی ۲۴۰ کی در بیابون که ناتاری هم وجود نداره نمیشه واندر زن در بیاری

شما دارید توضیح واضحات رو میدید جوری انگار همه منتظر بودن شما اینو کشف کنید و مارو از سردرگمی در بیاری

لقمان جان در همین فروم فرمودن رفتن سرور سه ایکس ، دقیقا من هم همونجا در کنارشون بودم توی شمال شرق و توی همون گروه واتساپ و بنده هم به همون دلیلی که ایشون فرمودن اون سرور رو رها کردم چون با ذائقه من جور نبود ، ایشون فرمودن ما مثل سابق نهایت میتونیم چهار نفری سه چهار تا اکانت رو داشته باشیم یکی هجومی باقی دفساز و ساپورتر هجومی ، خب اینکاری هست که تو این سرور در همه سایدها داره انجام میشه ما هم همینطور شما نیز هم

توی ساید ما در این تایم اکانت بی پلیر وجود نداره همینطور که میدونم توی سه ساید دیگه هم وجود نداره فعلا ، ولی روند سرورهای نرمال بدلیل تایم طولانیش باعث میشه یکسری اکانتها در کل سرور بدون پلیر بشن و اونموقع ساید باید از این اکانت که امکانات در اختیارش داده قبلا بنا به مصلحتش استفاده کنه ، این هم از این نکته

در پایان خدمتتون یاد اور میشم ما همگی (منظور کل چهار ساید) اینجا اومدیم تا در کنار مشغله روزانه لذتی از این سرگرمی ببریم نه اینکه خدای نکرده اعصاب خودمون رو بذاریم روش ، سعی کنید در سخنان خودتون سنجیده فکر کنید که باعث تکدر خاطر دوستان نشید و این تاپیک وارد حاشیه نشه:

به من چه و ... داره جرقه های این رو میزنه که این تاپیکم مسیر باقی رو‌پیش بگیره ، کما اینکه دوستانی که در سرور هم نیستن میان میبینن یه پست توهین میذارن و توسط شما هم لایک میشن و تشویق میشن به ادامه اینکار ، خواهش دارم کنترل رو بگیرید دست که در پایان هرجا صد کرد همه خوشحال باشیم از یکسال وقتی که گذاشتیم و دوستان جدیدی پیدا کردیم ، این رو از شما خواهش کردم دوستان وگرنه عواقب بدی داره

ببخشید سر همگی هم درد اووردم

برقرار باشید

درود و خسته نباشید خدمت فروم نشینان سرور

در آغاز باید گفت

بوق بوق

این مال بامداد دیروز هست ولی چون سعید جان بوقش خراب شده بوده یحتمل نتونستن خودشون بذارن ، بنده قبول زحمت کردم

یه خرده کاتا دیوار نشده باقی مونده بوده که زدن گندم خور آزاد کنن حتما :دی

خب بریم سر اصل مطلب :

دوشب پیش ایستگاهتونو گرفتیم و کلی هم خندیدیم و اگر ایدین جان نیومده بود کمکتون هنوزم داشت سرتون گیج میرفت ولی خب نذاشت ایدین :دی

خبر بدی که برای شمالغرب پیش اومده این هست که پلیرهای اکانت ایمپریال بدلیل عدم حمایت شورای لیدری، متاسفانه به ما اعلام کردن زین پس در جنوب شرق سرور رو ادامه میده

بنده بهشون گفتم خب ما که مضایقه نکردیم ولی لینکهایی به من نشون دادند که فهمیدم واقعا ما پتانسیل ساید رو خراب کردیم

بنده پس از دیدن این اینکها حقیقتا دیدم ما همچین پتانسیلی رو در ساید نداریم که یک اکانت رو اینچنین پوش کنیم و به اونها عرض کردم شاید این از اکانتهای کم پلیرشون هست ولی اونها با نشان دادن یه لینک دیگه

به بنده گفتن نه داداش، حتی لیدر اونجا هم در پوش کمکمون میکنه و پتانسیل سایدشو خراب نمیکنه

بنده گفتم شاید چون شما مهمان هستید و اونها مهمان نواز دارن به رسم ادب به شما حال میدن

جواب دادن خیر محسن جان اونجا همه همینجورن

پس به این نتیجه رسیدم که حداقل از پتانسیل جنوب شرق در راستای اون کراپهای یازده کاتا خورده خودمون هم استفاده کنم که خب خدا رو شکر اونجا هم لطف داشتن و پس از دو روز شد

مرسی و ممنون از تیم لیدری جنوب شرق که در چهارچوب منافع تمام دهکدهای موجود در جنوب شرق حرکت میکنن و پتانسیل سایدو خراب نمیکنن ، دوستتون دارم بوس

این پست شبیه به یک کیک شد و میخوام تقدیمش کنم به کاکو ملا، فقط خامه نداشتیم شرمنده

اوه مرسی زاوش جان ، زاوش هم زحمت خامه روی کیک رو کشید براتون

نوش جان

پوش نکنید زشته بخدا مگه ما این سرور نمیخواستیم یه سرور پاکو بدون پوشو حرف حرف حرف حرف حرف - برید اقلا یکم خجالت بکشید دیگه

منبعد بی ادبی بچه بازی بحث مولتی بحث های الکی حرفهای زیر پانزده سال پچ پچ های خاله زنکی رو بذارید کنار و با لینک تشریف بیارید کف فروم

مشکل اساسی شما در این هست که فرق بین مولتی و پوش رو نمیدونید ، برید قوانین این بازیو بخونید شاید فهمیدید هرچند دوستان هم سایدی خودتون هم گفتن بهتون ، ولی خب صرفه با این هست ندونید وگرنه لینکهای بالا نشون میده چه خبره تو جنوبشرق و با اختلاف بیشترین میزان پوش هم اونجا داره انجام میشه

در مورد اکانتهای مصری و مولتی صحبتهای ابوالفضل جان کاملا واضح بود من هم یه عکس اضافش میکنم

اینها هم بیرون اتحاداتون دارن رشد میکنن معلومه کم پلیر هم هستن :دی

پینوشت: با اختلاف خز ترین و سطح پایین ترین تاپیک تراوینی بوده که تا بحال در اون پست گذاشتم ولی چاره ای نیست، تو این موندم که اینا کجا دوبار صد کردن؟ سه به یک ؟ وزیر؟

پینوشت ۲ : ادمین جان مراقب جو فروم باش اگر این بی ادبی ها ادامه پیدا کنه اتفاقای خوبی نمیوفته

خب بسلامتی شما هم رفتی تو خاکیو wc و این چیزا

بلک لیست داره تکمیل میشه ، یجورایی دایورت هستید از این به بعد بجز سر لشگرتون

در مورد اون هنر نمایی صبحگاهیتون هم زاوش جان شب یه پست مفصل میذاره هرچند ایدین خان خیلی از مطالب رو گفتند ، با دیدن چندتا اسکرین خیلی شسته و رفته توضیح دادن که اشتباهاتون کجا بوده ولی شماها که خودتون پای اون کار بودین اصرار داشتین همه چی ارومه

پینوشت: ای ار جدید یا ای ار قدیم مسئله این است :دی