Posts by TRaDeR

سلام خدمت همه

وقتی میگیم یه اکانت تو این ساید ریجستر کنید پشیمون میشید ، وقتی میگیم برا کتیبه بیاید پشیمون میشید ، وقتی هزار تا حرف دیگه میزنیم و گوش نمیکنید ، حتما باید اینطوری میشد ؟

دیروز یه درس به ایلیا یاد دادم ، هر عملی عکس العملی داره ولی نمیخواد بفهمه

وقتی میاید واحه مولتی چیف میکنید و دف میریزید باید به فکر بازی برگشتش هم باشید

۲ تا واحه هم ما چیف کردیم ولی اتفاقی افتاد که قلب خودم به درد اومد

۵ موج از اکانت bella ciao روی واحه اتک بود با تایم کاتا

۷ کی کاتای واندرزن دیوار شد😐به همین راحتی

چرا ؟ چون یکی از بین خودتون اول زرنگی کرد اومد واحه چیف کرد و دف ریخت

بعد برید بگید پلیرای شمال شرق مهربون نیستن

بفرما از اول سرور تا الان فقط ۲ تا همر جنگی رو bella ciao بهتون اضافه کردیم که خودمونو بزنید

واحه اکانت بعدی ۲۰ کی گرزی و ۵ کی تی کی Ronan دیوار شد که عکسشو نمیذارم به خاطر بزرگواری این مرد ، چقدر یه نفر میتونه الگوی خوبی برا بقیه باشه ، انگار نه انگار که داره توی این سرور پلی میده

آقایون خراج بگیر خدایی نکرده اتفاقی افتاده یا سرور ۵ ایکس تخم کفتر خورده بودید ؟

پ ن ۱ : لاگین مهدی اینفینیتی روی اکانت جنوب شرق هنوز یادمون نرفته

پ ن ۲ : میدونیم که اگه رضا سورنا یا عرفان مسافرت نمیرفتن الان ما بازنده بودیم

علی جان. داداش لانچا با من بود همچنان بخدا ایلیا اصلا نیست

یه بار پرسیدم باز میپرسم این بشر چیکارتون کرده که اینجوری هستین نسبت بهش؟😂

بحث اینجاست که ایلیا اصلا کاری نتونسته بکنه و اینقدر گنده میاد ، برعکس این بنده خدا Ronan ، تو سرور فان ۵ ایکس فرومشو دنبال میکردم بعد بسته شدن فرومشم میخواست به زور پست بذاره ، اما الان تو سرور فینال ببین چقدر با کلاس و متین و سربه زیر داره پلی میده حتی تو فروم آنلاین هم نمیشه ، ایلیا هم الگو برداری کنه کسی کاری به کارش نداره

تا 6 ساعت دیگه پلن اومدید اومدید نیومدید تنها حرکتی که این سرور قشنگ بود از مجموع شونصد پلیر ان یی و اسدبل و 200 تا همر و 160 میل دفتون دیستروی همر تو راه و چیف بک واندر بوده و از سرور میرم دیگه کسی نیست جلوتون باس قاب کنید.

دکتر ! مهندس ! فضا نورد ! فیلسوف ! تو تراوین که ظاهرا یاد نگرفتی تو زندگیت اینو یاد بگیر آدم هر کاری میخواد بکنه باید به عکس العمل حریفش هم فکر کنه ، اومدی ناتارهای شمال شرق رو کاتا کردی پلن رفتی بهترین همرهای جنگی جنوب شرق رو کردی تو دیوار ، شاهکارت باعث شد بالای 150 تا کپ از متاتون بخوره 100 تا از Se و 50 تا از Cukur میانگین هرکدوم رو بگیریم 300 کی در ساعت میشه 45 میلیون در ساعت تولیدات خالص کپ رو از متات گرفتی جدا از تولیدات ناتاری که از سایدت گرفتی ، کل دف آنویل جنوب شرق رو بردی رو لاست باعث شدی بالای 10 میل دف از بین بره ، اومدی مقابله به مثل کنی بالای 2 میل هجومی توی کپ دیوار کنی ، عامل برد متای ما اول خدای منان بوده ، دوم حضور تو بعنوان پلنر و مغز متفکر در جنوب شرق ، سوم زحمات بچه های ما بعد اومدی چلنج میدی تو یه جا رو دیستروی کن ؟ قول میدیم 10 جا رو دیستروی کنیم چلنج میدی !! هر ساید و هر تیمی هم میری عامل بدبختی همون تیمی روت میشه الان تو چشم بچه های جنوب شرق نگاه کنی ؟ مسلما اره چون اول اعتماد به نفس بودی بعد دست و پا در آوردی ما اینجوری بلدیم بزنیم آتیش بازی ما هم بمونه برای بعد آزاد شدن نقشه ها ببینم با اون خورده دفی که دارید انتخاب میکنید واندرزناتون رو بزنیم یا واندرتون رو چرخ کنیم و من الله توفیق!

تو که از محنت دیگران بی غمی نشاید که نامت نهند آدمی

ای دیابلو ای دف کورد بی همتای تاریخ تراوین از زمان پارینه سنگی تا کنون

هم اکنون که یاران با وفایت گرزی هایشان در جنوب شرق به جای گندم آهن میخورند

صحیح نیست که گندم به نیروهایت بدهی 13 تا کپت رو به تنظیمات کارخونه برگردونیم

اگر از تصمیمتون برنگردید من میمونم ، داداشمون نوری ، تریدر ، 48 تا واندر زن و دیابلو !!!

جدیدا کاتاها سندروم کراپ بی قرار گرفتن

امروز رفتیم یه تارگت دیگه بزنیم ولی نمیدونم چرا برگشتنی کاتاها سر خود ۴ تا پس گردنی به مولتیای دیابلو زدن

۴۸ تا واندرزن فکر کردن بهشم سخته

سلام خدمت همه

یه روزی یه روزگاری شماها سنتون نمیرسه یه برنامه ای پخش میشد به اسم آنچه شما خواسته اید

ای دیابلو ای نامت لرزاننده قلب عاشقان تراوین ای پلیر تراوین از زمان پارینه سنگی تا کنون

ای دارنده رکورد جنگ آموز کوچک در یک دهکده از تاریخ تاسیس تراوین تا کنون

ای کسی که لینک های دیستروی آنویل و کپ رو بیهوده میپنداری و فاقد ارزش و اعتبار

اینک با احترام زدن لینک مرتاض کوچک شمال غرب بحضور تقدیم میگردد

اول سرور هم مثل الان تو فروم آروم میگرفتید کارتون به مسافرت و مهاجرت نمیکشید

با سلام

من با این مورد مشکل ندارم اما شرط داره

اکانت Guard در مقابل اکانت KGB

هر ۲ اکانت از اتحادهای سایدشون اخراج بشن

اگر قبول میکنین من در خدمتم

رضا جون مورد داشتیم عزیزان هوای بارونی تو واندر رو بهونه کردن حذف دسته جمعی کردن وقتی احتمال وینری پایین داشتن ( سروری که واندرشون دست ما بود )

الانم اگه یه درصد به ما شک داشتن بهونه بهتر از این برا حذف پیدا نمیکردن ولی الان تو فروم آنلاین هم نمیشن

فستر ؟ فاستر این همرت رو خودت چیف میکردی سنگین تر نبود ؟

پ.ن3: سروری که حتی نقشه نداشتن دوستان، بعد از اتمامش سرزده رفتیم مهمونی، تریدر جون، توی پستو قایم شده بودی و استرس داشتی بیای باهامون همصحبت بشی. الان خوب جولان میدی عزیزم.

سلام بر ستون تیم چوکور ، لات سرورهای خالی ، بزرگ پلیر سرورهای خلوت ، گفتم بهتون سرورهایی که هستیم زرنگ باشید کتیبه های خودتونو زودتر از ما جمع کنید گوش نکردید مجبور شدید برید مسافرت ، الانم داغ نکن با ادمین صحبت کن خیلی زود سرور با ایکس بالا ران کنه برید دوباره عربده کشی کنید

مشکلتون میدونید چیه ؟ از شمال شرق عقده ی بزرگی دارید نمیدونم چرا برا همینم خیلی دوست دارید جایگاه پلیرای شمال شرق مثل مجید پرشیا و ... رو داشته باشید ، اگه روزی این جایگاه رو هم داشتید بهتون تبریک میگیم ولی تا اون روز کمتر گنده بیاید که از بازی لذت ببرید ، قبل سرور هم بهتون گفتم از جو و توهم سرور ۵ ایکس بیاید بیرون بازی براتون خراب نشه گوش ندادید ، این سایدی که میبینی جلوی کسایی ۳ به ۱ پلی داده که از سایشونم میترسید ، تو اسپیدترایی که همه میگن پلن بری دیواری ۲۰ روزه جمعتون کردیم ، رکورد زدید ولی تو صفر شدن ، رکورد زدید ولی تو تو حذف دسته جمعی زودهنگام😍

سرور بعد همچنان با اک دیابلو میام، اسم اک اعلام کن با ساید مورد نظر، یکم چلنج داشته باشیم، بحث فرومی خسته کننده شده دیگه!

متاسفانه لحظاتی قبل تعدادی از پلیرهای شمال شرق از جمله مانی پارتیزان از شدت خنده اتفاق خوبی براشون نیفتاد

اینجوری میای حلمن مبارز میطلبی شمال شرق ریزش پلیر پیدا میکنه

ببین دیابلو آدم توی باتلاق که گیر کنه هرچی بیشتر دست و پا بزنه زودتر غرق میشه الان میگی سرور بعد با اسم خودم میام بنظرت همه میگن دیابلو اومده ؟ چقدر ترسناکی

اینکه اومدی دف کورد یه ساید شدی همه دف رو مثل جارو برقی کردی رو خودت همه جا رو با لینک سبز زدیم بنظرت ترسناکه ؟

اینکه به قول مانی رکورد نگه داشتن جنگ در یک دهکده رو تو اسپید ترا زدی ترسناکه ؟

اینکه سورنایی که میگفت لینک چی بدم خفت یا اتک یا دیستروی کارش به مهاجرت کشید ترسناکه ؟

کپ مصری زدیم نوش جونمون این همه ده دیستروی کردیم نوش جونمون

همه از یه جایی شروع کردن تو اول آباده شمال شرق رو رید برو ترست بریزه بعد برو رو فیدر بعد روی کپ

همه از یه جایی شروع کردن

مجبورید لقمه گنده تر از دهنتون بر دارید اسم دهتون رو بزارید جگوار😆

بعد چیف بشید ؟

کل کل کنید تیکه پاره بشید

سلام خدمت همه

تبریک به کسایی که این همر هارو ساختن

تبریک به تیم دفکوردی خودمون مخصوصا ادریس و مجید پرشیا

سرنوشت همرهایی که برای جنوب شرق در جهت اختلال در امپراطوری شمال شرق کشیده شده

درب رحمت خدایگان شمال شرق برای شما همچنان باز هست

برای شما نشانه هایی فرستاده ایم ، آیا ایمان نمیاورید ؟

اول از همه رضا سورنای دات کامی

ستون خوشحالم که از مسافرت صحیح و سالم برگشتی

همری که با دف رضا گارد دیوار شد

همر اکانتی که ایندفعه قسمت نشد وسط راه ناکام از دنیا بره

همر بعدی خدای تناسب گرزی و تی کی

همر بزن بهادر چوکور

و در ادامه ...

میشه خراج بدیم اینقدر مارو نزنید ؟😆

این شمایید که برای برد به هرکاری دست میزنید

اینقدر نخندون مارو پسرجان

سرور برامون روی ایزی مود هست به جای اینکه به هر کاری دست بزنیم پای سیستم داریم چرت میزنیم ، تازه لیست ناتارم مهدی اینفینیتی برامون میزنه

کاری میخوای بکنی اول تو گروهتون از بزرگترت اجازه بگیر که بعدش بیان گردنت بگیرن

سلام خدمت همه

این ۳ تا عکس رو از آقا جاوید بزرگوار اجازه گرفتم خودم بذارم برام رزومه بشه😂

از این به بعد بعضیارو باید مینی مارکوپولو صدا کنیم ، مارکوپولو کل عمرش رو مسافرت میرفت اینا فقط اول تا آخر سرورای تراوین رو

پ.ن : تریدر خدا به راه راست هدایتت کنه ، از من چی آرشیو داری بیا با هم صحبت کنیم شاید معاملمون شد :دی

خدا لعنتت کنه یوسف آرشیو های تو توی هارد اکسترنال جا نمیشه از بس که گردن گرفتی

آقای رضا سورنا اول از همه بابت از دست دادن فرزندتون بهتون تسلیت میگم عذر میخوام اونموقع متوجه نشدم که تسلیت بگم

البته همون سرور شخصا در طراحی پلن کلین واندر شما در کنار حسینTNT عزیز بودم که صفرش کردیم. دقت کن ما صفرش کردیم نه شما! درسته؟ متای ما جنوب شرق اون سرور برنده شد‌. الان ما بدیم شما خوب؟

بله در جریان هستم هر سایدی تو هر سروری برنده شده مغز متفکر اتاق فکرش شما بودی

از همون حسین TNT بپرس ، ۴ تا همر جای اینکه بزنم به واندر جنوب شرق زدم به واندر جنوب غرب که متای پانیشر ۱۰۰ نکنه ، جنوب شرق با اختلاف ۲ ساعت ۱۰۰ کرد ، سر این حرکت همه پلیرای تراوین به من مدیونن که باعث شد دیگه پانیشر تراوین بازی نکنه😂البته هنوزم ۳ تا پانیشر و طبل توخالی داریم یکیش خودت یکیشم همین ایلیا ، ایلیا رو هم مملی با اردنگی انداختش بیرون یکی هم عرفان که مثل خودت رفت مسافرت تو هم تا آخر عمرت ببین کدوم ساید خالیه برو همونجا لیدری کن

حرف از سابقه هم نزن ، ۲۰۰ سال بعد اینم پلی بدی بازم رنگ واندر رو نمیبینی همونطوری که تا الانش ندیدی ، الان تو هر سایدی چند نفری هستن که یه ساله پلی میدن ، تو یه شب مورد هتریک هم قرار نگرفتن😂 ، تو یه سال ۲ ۳ بار واندرو هم از نزدیک دیدن

وقت بقیه رو با صحبت سرورای گذشته کمتر بگیر ، ۴ تا لینک بذار بقیه ببینن حال کنن ما زیاد گذاشتیم ، به قول رضا گارد لینک اتک به واحه هم بذاری قبوله

کسی که هر سرور تراوین توی فرومش پست داشته و هیچکدوم از اون سرورا رو گردن نمیگیره و همش تو مسافرته

پست بعدیتم ویس بگیر تو تلگرام بفرست بذاریم رو 2x تموم بشه

پ ن ۱ : سفسطه اگه رشته بود استاد دانشگاه میشدی ، منم با مانی میومدم برا خودت و دانشجوهات چایی میریختم

پ ن ۲ : از سروری که در حال اجراست حرفی دارید بزنید وگرنه مزاحم بقیه نشید

پ ن ۳ : دعا کنید اینترنت قطع نشه همینطوری شاخ بمونید

سلام خدمت همه

رضا سورنا اینکه پست های فرومت به رمان بیشتر شبیه هست رو کاری ندارم

اینکه همیشه ۴ تا بچه سال میفرستی جلو توی فروم و ... تهش میای ۴۰ صفحه بقیه رو نصیحت میکنی چیزی از ارزش های شما کم نمیکنه😂

امثال فرزاد پانیشر فرقشون با شما تو سیاستشونه ، یه سرور با فرزاد پانیشر پلی دادم و ظاهر و باطنش یکی بود ، اما خوب نبود آخر سرور هم کاری باهاش کردم که از اون روز توی تراوین کسی ندیدش ( ویس هاشم معروفه😂)

اما سیاست شما نسبت به اون خوبه ، باطن و ظاهرتون فرق میکنه ، اینکه تا امروز از شما پستی ریپلای نزدم و اسمتو نیاوردم به خاطر حافظه ضعیف ما نیست ، به خاطر احترامیه که به سن و سال و موی سفیدتون میذاشتم وگرنه سابقه شما رو که بهتر از خودتون میدونم

1 ) راند ۵ اسپد آی آر : اولین سروری که فرزاد پانیشر رو از شمال شرق بیرون کرده بودن و تیم پانیشر از شمال شرق اومده بودن شمال غرب ، منم که قبلش همیشه nw پلی میدادم اون سرور آشنا شدم با تیمش

اون سرور شما nw بودی ، جنگ آموز شمال غرب رو زدی به کسی ندادی ، خواستیم ازت بگیریم چرخشی باشه ندادی ، یکم درگیری مختصر پیش اومد این نامه رو دادی👇👇👇

و صبحش که از خواب بیدار شدید و رو اکانتاتون لاگین کردید دیدید که بومبببب!😂مثل این سرور قرعه هتریک دوباره به اسم شما در اومده بود ، اکانتتون صفر شد کتیبه هایی که دست بقیه پلیراتون بود دادید به شمال شرق و حذف کردید

2 ) راند ۶ اسپید آی آر : بعد صفر شدن تو nw کوچ کردید جنوب غرب ، اونجا هم با تیم وحید به مشکل خوردید ، چند تا از کتیبه هاشونو زدید تقدیم جنوب شرق کردید آخر سرورم که ۴ تا همر با اکانت خودم زدم واندرتونو کلین کردم

3 ) سرور ۲ ایکس آی آر : دوباره جنوب غرب ریجستر کردید ، با تیم سارنگ به اختلاف خوردید ، درگیری داخلی درست کردید و زدن صفرتون کردن

4 ) بازم بگم از سابقتون که بدونن پشت این آی دی و اسم اتوکشیده که تو پستاش فاز گادفادر برمیداره کیه و سابقش تو تراوین که بازی گروهیه چیه ؟

اینکه توی هر سروری بیای لیدر بشی از پتانسیل ساید استفاده کنی ساید رو به نابودی بکشی ، زمانی که ۵ کی گرزی خفت میکنید هستید بعدش که میخورید کارتون به مهاجرت میکشه اسمش تراوین بازی کردن‌ نیست ،

اول سرور اومدی مولتی رید دادی گفتی رید سالم دارم چیزی نگفتیم ، این همه چیف شدی گفتی سفرم بازم چیزی نگفتیم الانم که کلا نیستی احتمالا بات رو اکانت پلی میده یه تیم تخیلی با مولتیات درست کردی اسمش رو گذاشتی تایگرز باور کن گربه خیابونی از تیم تو خطرناکتره

یه بزرگی میگفت اگه با چند نفر دعوات شد و دیدی زورت به همشون نمیرسه بقیه رو ول ، یکیشونو بزن لت وار کن از بقیشون کتک بخور که تهش بگی منم زدم شما هم صفر شدی ، کتیبه هاتو زدیم ، دف سازاتو و نان کپتانوتو چیف کردیم و ... ولشون کردی چسبیدی به ۳ موج کاتا

در مورد اینسرت شدن :

۵۳ موج کاتا لانچ کرده بودید

همش دیوار شده

فرض کنید اصلا اون ۳ موج هم رد بشه و ۳ تا انبار بزنه ، ۵۰ موج بعدیتون که دیوار شده

فرض کنید خواب بودیم اینسرت نمیکردیم اونا هم رد میشد ، تو هر موج ۱۰۰ تا کاتا زده بودید سنگ تراشی سطح ۲۰ داشت اون کپ بازم دیستروی نمیشد ، فرض کنید جای ۱۰۰ تا کاتا ۳۰۰ تا کاتا میزدید بازم دیستروی نمیشد ، بازم اگه میخواید بدونید چرا دیابلو باید نوری رو استاد صدا کنه بیام بهتون بگم

الانم‌ واضح‌ میگم

تنها کسی که تو تیمت باهاتون فرق میکنه ادریسه ، پستاشو چند بار خوندم از‌ جنس شما‌ نیست دل‌ و زبونش یکیه

واسه مهاجرت از‌ کوه های شمال غربم به سمت سرور بعدی قاچاقبر آشنا سراغ‌ دارم سرت بلا‌نیارن

پ ن : اگه گذشته سفیدی ندارید با کسی که آرشیو خوبی داره وارد کل کل نشید ، شاید به آرشیوش رجوع کنه😂

مثلا ادریس شما کتک خور من تو دو سرور اسپید بوده شما میگی پلیر بزرگیه اومده بودیم دیسکورد همسایدی خفت کرده بود کیک شد از اتحاد فحش ناموسی میداد :دی

وقتی داشتی گنده میومدی ادریس مختصات جنگ آموزت داشت کاتا میکشید😂با آوردن اسم ادریس گنده نمیشی

تو با کلی برنامه ریزی از اولش رنک 2 بودی جنگ یونیک که رفت همر 3 ما رنکش بجای کاهش بهتر شد از بیگ همرت بیشتر بود سوزش داره درک میکنم =))

تو این ۱۰ ۱۱ سالی که تراوین پلی میدم ( مثل بعضیا قبل از سرور تست آلمان پلی نمیدادم ) تعداد پست های فرومم نصف پست های این یکی دو سرورم نبوده ، همیشه بدون حاشیه پلی میدادم تا اینکه چند تا بچه سال سرور ۵ ایکس شمال شرق رو خالی دیدن و افتادن وسط فروم ، فکر کردن اینجا هم ۵ ایکسه که تو استراحت باشیم اومدن ۷ ۸ تا اکانت به اسم هلی کوپتر ریجستر کردن تو ne ، ولی هلیکوپتراشون یکی یکی صفر شدن ولی هلی کوپترامون کتیبه هاشو زد ، دیگه یاد گرفتن که مسجد جای ... نیست و تو فروم آنلاین هم نمیشن وگرنه امثال هومن ، فرهاد ، امید و ... همیشه احترامشون سر جاش بوده و هست بزنیم تبریک میگن بزنن تبریک میگیم

و اما جواب تو ایلیا

میدونم سبک بازی ما برات قفله ، به خاطر همینم انتظار حرف دیگه ای ازت ندارم

۱-تو رو اکانتی که پلی میدی پول میگیری براش مولتی آپ کنی ، ولی این سرور که به عید میخوره اکانت اصلی نمیکشم در عوض چند تایی اکانت میکشم که اونی که ۲ تا اندگیم میخواست بکشه ۴ تاش کنه نگران دفشم نباشه تازه اگه بفهمی پولی هم نگرفتم کف و خون قاطی میکنی

۲-در رابطه با رنک همر اون سرور همر رنک ۱ اتفاقا من بودم خودتم میدونی ، پلیری که اولین سرورش بود با ما پلی میداد ، اوایل سرور که واحه میزدیم نصف شب دیده بود گرزی ها دارن دست خالی از واحه برمیگردن ، رید رو چند ساعت آف کرده بود تا واحه ها پر منابع بشه و دوباره رید رو روشن کرده بود ولی در کمال ناباوری پر حیوون شده بود😂و اینجوری بود که همر رنک ۱ سرور شد رنک ۸ و ۹ ولی دوباره ۲ شد ، ولی هیچکدوم از اینا اهمیتی برام نداره

۳-هنوز اونقدر بزرگ نشدی که بفهمی تراوین یه بازی تیمیه ، هنوز درک نمیکنی که ساید مهم تر از اکانتته ، وقتی جنگ یونیگ رو ازت زدن کلا ۳ تا احمق داشتیم تو شمال شرق ، مملی گفت بیا احمق رو ببر شارژ کن گفتم بده به the last of us جنگ بزرگ رو بده من ، همر رنک یک اینا بیفته عقب اکانت رو ول میکنن ساید بیشتر ضرر میکنه ، اون همر رنک ۲ سرور رو هم که میگی با جنگ بزرگ شارژ کردم رنکش شد ۵ سرور که همر رنک ۱ شما عقب نیفته ، بعد من سوزش داشته باشم ؟

اکانت NORTH EMPIRE که تو خوابتم نمیتونی بکشی بین اکانتای توتنی که کشیدیم چیزی به حساب نمیاد ، اکانت TRaDeR-NaTaR که رکورد دار نژاد توتن هست رو پنل هم بهت بدن نمیتونی بکشی بعد ما از تو بسوزیم ؟

ذات تراوین که بازی گروهی هست رو ما درک کردیم ، ولی تو نمیتونی درکش کنی

سلام خدمت همه

وقتش رسیده کتاب ۱۰۰۱ روش دفاعی رو زمین بذارید و ۲ صفحه از کتاب لانچری بخونید

پ ن : اگه تونستید توضیح بدید که چطوری دیوار شدید از سرور بعدی گلدتونو گردن میگیریم با شمال شرق دوست بشید و جنوب شرق رو بزنید

10 سال دیگم ، پارسال من نمی شید

برو رو 20 سال😂

بلاخره من نفهمیدم لیدر بودم نبودم پلنر بودم نبودم چقدر میخواید همش بزنید؟

دوست داری بعنوان ساید جمع کن ، پلنر ، نصفه لیدر نگات کنیم هر وقت شدی نگات میکنیم الان هم فاز کسی که کت شلوار کراوات داره پشت میز دفترش نشسته رو برندار زیر پرهنت رو بکن تو شلوار کردیت بدو کپ های مولتی ها رو آپ کنن گلدت قطع نشه بوس

من اگه داداشی بودم رو پلن نالنجی نمیومدم وسط دیسکورد نیم ساعت بگم این ریله

کاری با بقیه حرفات ندارم😂این قسمت برام قفل بود

اونقدر اعتبار برا خودت دست و پا کرده بودی تو شمال شرق که پسورد اکانت چشمان رو عوض کرده بودیم همه داشتن به جز تو

پلنی که داشتن میومدن رو با مجید پرشیا تا ۵ صبح نشستیم دیسکورد اسکات کشیدیم

تارگت رو در آوردیم

اومدی پرسیدی چیزی در آوردین گفتم ریل نالنجیه

اومدی الان به خودم میگی این حرفو؟😂😂😂خدا نکشتت اینجوریشو ندیده بودم ، حداقل این حرفو به یکی دیگه میگفتی نه به خودم که لعنتی😂

حتما ۴ روز دیگم میخوای بیای بگی پلیر the last of us بودم و براشون با پول مولتی نمیکشیدم

جنگ یونیکم بیای بگی من گفتم ریل بودا شما گوش نکردید😂