نقد و بررسی سرور فینال با سرعت ۳ برابر | آغاز ۱۸ اسفند ۱۴۰۱ |

• یکم یواش تر برو حاجی،کافر همه را به کیش خود پندارد

شما کثافت کاریات رو خیلی وقته شروع کردی،هرچی ما چیزی نمیگیم پر رو تر هم میشید،شما همونی نیستی که با پسورد رو اکانت بچه های ما لاگین داشتی؟فکر کنم خودشی،بعدش هم دوستان شما اومدن قضیه رو ماست مالی کردن و تموم شد ما هم حرفی نزدیم،ولی الان که میبینم این طرز فکر رو دارید به این نتیجه رسیدم چراغ میگرفتی برا زدن اکانتها،دقیقا بعد اون موضوع هم یک مدت طولانی خفت ها و اتکها روی اکانت های اس ای متوقف شد

جالبه ما مدرک رو میکنیم برا کارهاتون شماها میگید نه ما نبودیم،ولی الان بدون مدرک چه داد و قالی راه انداختین :))

در ضمن کلا قضیه ای نبوده که مختومه باشه

پ.ن:هر تارگتی که اتک روش هست اگه دف بشه میگن ناز شصت دفکورد،هر تارگتی که رد میشه میگن اومدین دف بک کردین :|

پ ن 2: شنیدیم خود پلیر نامه زده که من دف ثابت نداشتم :))

• خود پلیر اکانت برگشته گفته دف ثابت نداشتم ناز شصتت که زدی

اینا میگن نه حرف نزن تو دف داشتی در جریان نیستی

واضح گفتم گزارشو ارشیو نکردم به خاطر همین لینکاش نیست

دنبال ریکاوری ریپورت ها هستم ولی در این حین حتما شما ریپورت نیرو های کمکی ای که برای اون ده فرستادید رو دارید که اینطوری مدعی شدید

لطف کنید یه مدرک از دف هایی که فرستادید بفرستید تا ما هم در تقلاییم که گزارشا برگرده.

• زیبا رویان بحث مختومس

قرار نیس بگیم ما یه چیزی بوده شما بگین نبوده و ۲۰ صفحه فرومو اینجوری ببریم جلو

حقیقتش هم این 2 3 روز نبودم که ارشیو کنم الان پریده به ادمین هم نامه زدم ببینم میتونه برگردونه یا نه

قرار شد فرهاد عزیز از ادمین ببینه میتونه ارچیو اسکات بگیره یا نه بگیره یا نه (پست بعدی ایلیا بازی در نیارید الکی تو فروم منو کوت کنید در صورتی که عکس ندارید قربونتون برم از جواب دادن این پست شدیدا پرهیز کنید)

باز هم جهت بیشتر ضایع شدن شما این اسکات هایی هست که مرتب ازین اکانت کشیده شده و رصد شده و تو تمام این مدت یک بار هم اون دف خیالی شما که پرواز میکنه رو ندیدیم به جز یک بار که روش کتیبه بوده

داشتم عکسو نگاه میکردم خندم گرفت :))‌زیبا از ۳۱ فروردین لینک اسکات هست ازون دهکده بعد ۱۲ اردیبهشت گزارشاش پاک شده؟ :)))

قضیه همون قضیه ی ایستاده تشویق کردنس یا صورت دوم (قبلا ذکر شده)

پ.ن:نرم بیام ببینم ۲۰ صفحه فروم جلو رفته:))) چون واقعا از حوصله ما خارجه

چیزی داشتین ستونا یه عکس کافیست

شما که حرفه ای بازی میکنید سعی کنید فروم سرورتونم حرفه ای باشه

بوس

پوریای ولی گفت که صیدم به کمند است

از همت داوود نبی بخت بلند است

افتادگی اموز گر طالب فیضی

هرگز نخورد اب, زمینی که بلند است

• علی جان

شما نوشتی نامه رو خوندی از اکانت پس مطمعنا لوگین داشتید

سه حالت وجود داره

یا دفاع داخل دهکده بوده شما که لوگین داشتی بک کردی

یا دفاع داخل دهکده نبوده شما کم کاری کردی

یا پیاده ای بیش نیستی میخوای حوصلمونو سر ببری

بله بحث مختوم تو رد دادی ما بریدیم

• داشتم عکسو نگاه میکردم خندم گرفت :))‌زیبا از ۳۱ فروردین لینک اسکات هست ازون دهکده بعد ۱۲ اردیبهشت گزارشاش پاک شده؟ :)))

سلام علی جان من کاری به بحث شما دوتا ندارم فقط خواستم اینو نشونتون بدم به تاریخ هم دقت کن

.

.

.

.

این اسکاتا که میبینی مال هفته اول بازیه قبل اینا کشیده بودم بعد اینا هم کشیده بودم لینک سبز

بعد از این اسکاتا من چندین بار ریدش کرده بودم

یکی دوبار اسکاتاشو خفت کردم

چند بار هیرمو دیوار کرده بود

بعد دوباره اسکات کشیدم لینک قرمز ولی همه اونا رفتن همین دوتا مونده

نمیدونم انگاری فقط ماییم که با این باگ بازی مواجه میشیم گزارش هایه قدیمی میمونه ولی بعد ریست تاپ گزارشا پاک میشه بعدا دوباره بعضیا میان اصلا عجیبه

برایه شما فیکسه؟ ما هنوز ساید دوم بازی میکنیم اینجا وسایل ما به روز نیستن

اینم یه نمونه دیگه برا شما دوست عزیز

این اکانت a3pik تویه تارگت هایه بنده بوده که لانچ فیک زدم روش

.

فقط 4 تا اک روشه میبینی؟ 5 تا هم نیست فقط 4 تا اگه 5 تا بود میگیم خب طبیعیه دیگه 5 اتک اخر میمونه ولی با اینکه خود همین پلیر 8 موج زده بود ولی 4 تا اتکش هست

.

.

از ان دبل 12 اکانت تویه پلن بود و هر اکانت 8 تا اتک زده بودم رو اس پیک

یه چیزی حدود 96 اتک روش بود

ولی از اونا فقط 4 اتک از اکانت zz1234 باقی مونده رو گزارش دهکده

هنوزم شک داری که سرور باگ داره؟

• اتک میدادیم اون تایم که کسی اتک نمیداد پلن میدادیم اون تایم که کسی نمیدونست پلن چیه😁 چیف میکردیم اون تایم که شما مشغول قانع کردن چیفراتون بودید 😃

پ ن:اهل کینه نیستم از چپ بخورم از راست میزنم

امضا

مجی سامورایی

• درود

چندتا موضوع هست که فکر میکنم در موردش صحبت کنم بد نیست.

- رفتن جنگ آموز که واقعا خیلی جالب بود. اتک روی دهکده ای که نه همر داره و نه انویل داره و نه کتیبه داره لانچ میشه. جنگاموز میره روی اون دهکده و اتک لند میشه و سبز جنگاموز میره جنوب شرق!

- آی پی که ما خوردیم و حتی 100 تا مزدور هم خفت یا دهکده ای دیستروی نشده بود و هیچ احدی جز دوتاشون خبر نداشتن. بعدش توسط همه ی جنوب شرق میان در موردش صحبت میکنند. برداران آی پی که جاسوس شما به صورت عنکبوتی روی گارد انداخت چی شد؟ آقایی که داشتی پیگیری میکردی. ما هم داشتیم میکردیم. مشخص شد جاسوس شما سوتی داده!

- همر منصور راس ساعت 5:12 توی شیت آپدیت شده. هم دفاعش و هم مقدارش و هم رنک و داستاناش.... عکس زیر:

untitled_l1n9.jpg

اون 200ک ته رو میبینید ؟ اون مقدار دفاعشه... و اون 49 هم رنک همرش توی سروره.

در مورد جنگاموز ما میگیم رونالدینیویی زده شد و احتمالش هست. در مورد همر منصور هم که ما میگیم شاید یکی سوتی داده و احتمالش هست. در مورد آی پی خیلی شیک و مجلسی اومدیم از لیدری پیگیری کردیم ولی وقتی جوابی که گرفتیم بود رضا گارد رو اخراج کنید واقعا برگهامون ریخت. امیدوارم هرچه زودتر جاوید بیاد این مسائلی که ناپاکی رو دوباره مثل سرورهای گذشته به سرور آورد رو روشنگری کنه، چرا که خیلی ها از جنوب شرق (بازیکنان) واقعا فکر میکنن ما کار خارج از عرف انجام دادیم، اون هم بخاطر متانت و حجب و حیایی هست که داشتیم و چیزی نگفتیم و مثل یه سری ها نیومدیم وسط فروم شلوغ بازی کنیم.

پی نوشت: از ادمین عزیز خواهش میکنم هر اکانت داخل فروم روزانه بیش از 2 پست نتونه بزاره... 70% پست های فروم مربوط به جنوب شرق و شمال غرب هست و بیش از 15% برای یک شخص (بیش از 112 پست)

پی نوشت: شما هرچقدر هم مختصات نقشه رو کور کنید لحظه آخر یک دهکده توسط اکانت های اون منطقه صفر میشه و ناتار چسب خودشون ظاهر میشه. از قدیم گفتند عقل در بدن نیست جان در عذاب است. تراوین هم یاد بگیرید: همیشه به بچه ها گفتم هر وقت کارهای درون سایدی خودتون اشباء شد اون موقع بریم سراغ برون سایدی... مثلا جنوب شرق برای کتیبه های خودش نیومده بود ولی برای کتیبه های ما اومده بود. ما اول کتیبه های خودمون رو زیرساخت آماده کردیم و بعدش رفتیم سراغ کتیبه های جنوب شرق. نتیجش هم مشخص شد.

پی نوشت: آقا فی خرید رسید خرید چنده؟ ای عزیزی که داری اینو میخونی... من ازت میخرم اون رسید رو... هرچقدر که بگی میریزم برات. همتون هم شمارمو دارید. زنگ بزن معامله کنیم.

پی نوشت: ما همیشه پاک بردیم ولی گروه آشیانه هم بخوایم میتونیم، داریم که استخدام کنیم (بهروز هم رفیق خیلی قدیمیه). ولی برای ما بردن اینجوری هیچ لذتی نه داشته و نداره... همیشه پاک بازی کردیم و جالبیش اینه که خیلی هاشون میخوان بگن نه شما کثیفی... داداش تو نمیتونی تمیز بازی کنی و ببری چرا مارو میچسبونی به خودت دیگه؟

شادزی<3

ماورای باورهای ما،

ماورای بودن ها و نبودن های ما

آنجا دشتی‌ست...

فراتر از همه ی تصورات راست و چپ

تو را آنجا خواهم دید.

• با سلام

برداران آی پی که جاسوس شما به صورت عنکبوتی روی گارد انداخت چی شد؟ آقایی که داشتی پیگیری میکردی. ما هم داشتیم میکردیم. مشخص شد جاسوس شما سوتی داده!

در مورد آی پی خیلی شیک و مجلسی اومدیم از لیدری پیگیری کردیم ولی وقتی جوابی که گرفتیم بود رضا گارد رو اخراج کنید واقعا برگهامون ریخت

من با این مورد مشکل ندارم اما شرط داره

اکانت Guard در مقابل اکانت KGB

هر ۲ اکانت از اتحادهای سایدشون اخراج بشن

اگر قبول میکنین من در خدمتم

اما در مورد آی پی

طبق این صحبت مشخصه کی لاگین داشته رو اکانت

دقیقا زمانی که رفیقتون اتک داده بود به دف فیدر ۳۹ک پیاده و ۱۱ک کاهن بوده!

هیچوقت کل دف داخل ده نبوده و پخش بین بقیه دهکده ها شده بود چون اون ده نه رید داشت نه چیزی.

فکت بعدی این که اگر جنوب شرق مطمئن بود این داستان آیپی از سمت شخص من یا ساید من هست تا الان هم خودشون و هم متحدینشون از جای جای سرور جامه دریده بودن و زمین و زمان رو بهم دوخته بودن

من هنوزم پای این نامه ای که نوشتم هستم

اگر ثابت کردین من بودم لاگین داشتم اکانت گارد رو با کتیبه چنج میل میکنم

اگر نتونستین ثابت کنین اکانت KGB رو با کتیبه باید چنج میل کنین

اه مملی نگفتم وقتی رو اکانت گارد گلد میزنی جایی نگی تا آبرومون نره؟😂 بیا طرف از اس ای فهمیده تو گلد زدی برام! LoOoOoL

هنوزم میگم اس ای چشمانشو حیف کرد دست این شخص داده

ما که گفتیم دزد نگرفته پادشاهه اما پادشاه شما کاری که کرد به ضرر ساید خودش بود و به نفع اکانت گارد 😂

ما نامه نگاری با مولتی هانترم کردیم اما جوابی نگرفتیم شما زحمت بکشین پیگیری کنین ببیینن از کجا بوده و به ما هم خبر بدین مرسی

نه لاگین مملی رو واسه لیست فارم یادمون میره نه لاگین گارد برای موندن یه فیدر😂

بدرود

• بی صبرانه منتظر حاشا کردن و ماست مالی از سوی ساید خوب جنوب شرق هستیم.

فقط خواهشا بزرگترا بیان جمعش کنن باز ایلیا دیوارو نفرستید جلو این بچه به اندازه کافی تو این سرور چک خورده من دیگه دلم نمیاد اذیتش کنم :دی

• با سلام

من با این مورد مشکل ندارم اما شرط داره

اکانت Guard در مقابل اکانت KGB

هر ۲ اکانت از اتحادهای سایدشون اخراج بشن

اگر قبول میکنین من در خدمتم

رضا جون مورد داشتیم عزیزان هوای بارونی تو واندر رو بهونه کردن حذف دسته جمعی کردن وقتی احتمال وینری پایین داشتن ( سروری که واندرشون دست ما بود )

الانم اگه یه درصد به ما شک داشتن بهونه بهتر از این برا حذف پیدا نمیکردن ولی الان تو فروم آنلاین هم نمیشن

• سلام

امروز یه اتفاق جالب افتاد

من یه ناتار چیف کردم و همونجا یکی دیگه از من چیف کرد . تا اینجاش طبیعیه . اما بعد از اون رفتم یه ناتار دیگه بگیرم که با این پیام روبرو شدم

نتیجه اخلاقی . اگر که شما یک ناتار چیف کنین و یکی دیگه از شما بگیره . شما امتیازتون رو از دست میدید و دیگه نمیتونید چیف کنین :))

• تبریک میگم آقای سامورایی

شما موفق شدی در روز ۵۶ سرور ۳ ایکس به فناوری ساخت و تربیت چیفر دست پیدا کنی و یه تنه فروم رو به ۵۰۰ صفحه قبل برگردونی

و بیگ همر دفاعی انویل وریور رو از پا در بیاری، با مجموع ۵۰ ک دف در کل اکانت که سهم اون دو تا دهکده میشه حدود ۱۰ک دف

اینم آمار مربوط به ۲ روز پیش اکانت

میخواستم بگم ما هم ازین فایلا داریم

نه که حالااا خیلی هم سنده و متقن!

ولی خب این شات جدی همینه

دیگه وقتی لیدرتون این تایم سرور، شات دف روی آبادی میزاره، آبادی که بدون دیوار بهترین گزینه برا دف کشتنه، از شما بیشتر ازین انتظار نمیره!

• بشین تا بیاد. فکر کنم بخاطر این بوده که فعال نشده بوده نه؟

ایلیا در جریانه که اتک روی پراجکت بدون جواب نمیمونه :)) حالا تو برو هر شب تا ۷ صب رفرش کن.

img_20230505_134637_ouyo.jpg

سیاستمدار انسان‌ ها را به دو دسته تقسیم می‌ کند؛ ابزارها و دشمنان.

• سلام خدمت همه

یه روزی یه روزگاری شماها سنتون نمیرسه یه برنامه ای پخش میشد به اسم آنچه شما خواسته اید

ای دیابلو ای نامت لرزاننده قلب عاشقان تراوین ای پلیر تراوین از زمان پارینه سنگی تا کنون

ای دارنده رکورد جنگ آموز کوچک در یک دهکده از تاریخ تاسیس تراوین تا کنون

ای کسی که لینک های دیستروی آنویل و کپ رو بیهوده میپنداری و فاقد ارزش و اعتبار

اینک با احترام زدن لینک مرتاض کوچک شمال غرب بحضور تقدیم میگردد

اول سرور هم مثل الان تو فروم آروم میگرفتید کارتون به مسافرت و مهاجرت نمیکشید

• اول سرور هم مثل الان تو فروم آروم میگرفتید کارتون به مسافرت و مهاجرت نمیکشید

سلام امیر حسین جان ایا تارگت بهتری برایه زدن این همر ها نبود؟

مرتاض منحصر (عشق من) و مرتاض بزرگ

این کتیبه اگر از سایدی بره اون ساید بهتره تمرکز و برنامه ریزی رو بزاره روی مرتاض های باقی مونده. مرتاض کوچک و حتی بزرگ. اگر شما برنامه ریزی مداوم داشته باشید و دقیق عمل کنید و استمرار داشته باشید جای این کتیبه رو میتونید پر کنید. البته نوع استفاده از این کتیبه بسیار مهمه و میتونه با پلن و مدیریت این کتیبه به سایدی که این کتیبه رو داره به شدت کمک کنه.

اقای مملی عزیز با مرتاض بزرگ و کوچیک جای مرتاض یونیک رو پر میکرد ما نمیتونیم با مرتاض یونیک جای کوچیکو پر کنیم؟

نه که کتیبه بی ارزش بود ها نه اصلا ولی ضرری هم به ما وارد نشده بخاطر از دست دادن این کتیبه

شما پلیر باشید گیج کوچیکم میتونید مرتاض کنید استفاده ببرید :)

اقا فرهاد بیا اینجارو نگاه

اون که یکی از 50 تا بود و بجا 28 کی کاتاااا!! قرار بود با 20 کی کاتا بیاد مهمونی واندر ما الان کردنش جنگی کوبیدن به مرتاض

همر کم اوردین واندرزن لانچ میکنین؟ یا میخوای بگی ما خیلی واندرزن داریم بجا جنگی با اونا میزنیم؟

الان 20 کی کاتاشو میخوای بزنی به خودت پوینت بگیری زرنگ

:sleeping: