نقد و بررسی سرور 3 ایکس راند 4 | آغاز 16 مرداد 1399 |

• سلام و وقت بخیر خدمت دوستان.

تشکر میکنم از دوست عزیزم فراز DeMiGoD که در خفت امروز با ما همکاری داشتن 3>

پ.ن: امیدواریم که با اومدن کتیبه ها بازی جذاب تری رو شاهد باشیم و دوستان ماست خوریشون تموم بشه!

3x ir : Force - LeGenD - Mokafat - KinG OveR - Taboo

3x speedtra rnd1 : TnxOfGod

3x speedtra rnd4 : GoD

;) Shayad Nafare Baadi U Bashi

• سلام البرز جان خیلی ناراحت شدم که اینو گفتی کاش میموندی تو بمون من یرات انگیزه میشم انگیزت زدن من باشه :دی

• داداش شما بازیتو بکن اینقد دنبال بهونه نگرد

خاله زنک بازیا چیه تا یچیزی کاتا میشه میای اینجا عین بچه مدرسه یا چوقولی میکنی

لابد اکانت اصلیتو کاتا کنیم میری دادگاه بین الملل شکایت میکنی هن؟

اقا این امیر حسین و کارو دروغ میگن

شما بزن اکانت مجید رو کاتا کن :D

من پسوورد کارو هم دارم دفش رو برات بک میدم. بزن عشق کن 8o:D

• ( بنده خدا )* اگر یک بار پایش به

چاله رفت ، دیگر آن راه را نمیرود .

پ ن 1 : نمیدونم مدیر چه خصومت شخصی با بنده خدا داره .

پ ن 2 : اینکه اکانت رو میفروشن و میرن ، بعد یهو میان خفت میکنن شگرد جدیده ؟

پ ن 3 : وقتی شنیدم ( اخیل ) تحویل داده و رفت ، واسه شمال شرق

خوشحال شدم ، کور سوی امیدی درم ایجاد شد که دیدم برگشت .

پ ن 4 : طرف با مخ رفته توی دیوار ، باز با پرویی میاد اینجا حرف میزنه .

خاصیت تینیجر های بارسا فن همینه دیگه . از رو نمیرن .

پ ن 5 : چه یهوو پ ن مد شد .

پ ن 6 : این همر سه رقمی ها کجان ؟

پ ن 7 : مستعمره جدید ؟

پ ن 8 : همه حرف میزنن جز سخنگو های ساید . مخم .

• سلام به ساکنین سرور سرور 3

میشه لطف کنید یه آماری تحلیلی از وضعیت کنونی سرور تاپ 10 و تحلیل مربوطه بگذارید تا ما هم که از بیرون سرور رو دنیال میکنیم در روند چند و چون بازی قرار بگیرم و لذت ببریم!

کتیبه ها آزاد شد!؟ وصعیت کتیبه ها چطوه! تقسیم و برداشت؟

پ ن ‌: یکم فنی تر بشه فروم این سرور بهتره

هم چون سرور 1

پ ن :مجید اخلیوس عزیز سرور 1 امدی یا نه؟

Dr.navid

• سلام

اول از همه خسته نباشید به دوستانی که زحمت جمع کردن کتیبه هارو به عهده گرفتن

تا الان هر 4ساید کتیبه های مهم و جمع کردن مونده گیج ها و چندتایی معماری کوچیک با 2.3تا چشمان کوچیک

یونیک ها

NE: مرتاض و چشمان

NW: جنگ آموز و گیج

SW:معماری

SE:احمق و چکمه که چکمه نقل مکان شد به SW

بزرگ ها

هر سایدی1 بزرگ از هر کدوم

کوچیک ها

NE:چکمه1 مرتاض1 جنگ آموز2 انبار1 احمق3

NW:چکمه2 مرتاض2 جنگ آموز1 انبار1 احمق3

SW:معماری1 چکمه1 مرتاض2 جنگ آموز2 انبار2 احمق2

SE:معماری1 چکمه2 مرتاض1 جنگ آموز1 انبار2 احمق2

تا اونجایی که من در جریانم فقط 1دونه چکمه کوچیک از NE بود که SE زد دیگه بچه ها واقعا خسته بودن هدف کاتاها تصادفی بود جای خزانه گندمزار تخریب شد

این آمار تا الان هست چون تا این لحظه SW و NE علاقه ای به چشمان کوچیک نشون ندادن NW و NE هم علاقه ای به معماری کوچیک نشون ندادن

اتک های بین دو ساید شرقی واسه کتیبه ها شروع شده از دو ساید غربی هم خبری ندارم

جواب پ ن :نه عزیز سرور1 بازی نمیکنم

• سلامی دوباره

متشکرم مجید عزیز

چه بسیا حیف

حضور شما همیشه سرور رو جذاب میکنه

چه رقیقب چه رفیق...

در هر 2 حال خوشحال می‌شدیم از اینکه می‌دیدیم که باشی...

با توجه به حضور رقیبی قدیمی هم چون ایدین

به هر حال هر جا هستی شاد و موفق باشی..

با آرزوی سروری خوب و پر از هیجان برای شما..

پ ن :

نپ کتیبه بودند ساید های شمالی و جنوبی!

هنوز شروع نشده اتک ها!!

پ ن :

منتظر دیدن پلن ها و لینک های زیباتون هستیم.

• یکی جلوی این بلال حبشی رو بگیره که در هر پلن قافلگیری جدیدی رو در عرصه لانچ و پلنری به ارمغان میاره ... ، با همین فرمون بری جلو و هی باید ببوسی

حالا گیریم اینا گول می خوردن و دف نمی کردن ، هدف تصادفی چی میگه ؟؟؟

آیا همر مست بوده ؟؟؟

آیا تصادفی انتخاب شده ؟؟؟

دو هدفه چی میگه ؟؟؟

تنها حالتی که می تونه باشه این بوده گفتن این که مست بزنیم :)، دو تا اسلاتو هم میزاریم که احتمالا بیشتر بتونه خزانه رو بزنه ، حدودا 5% حتملا زدن خزانه وجود داشته در این حالت ^^

تصویر یکی از مزارع بلال در نبراسکا بعد از این لانچ

نجات جهان از مشکل کم‌آبی با نیروگاه‌های آب شیرین‌کن هسته‌ای - زومیت

king_balla.png

• بابا اسهال شدیم از این پلناتون ، نزن اقا نزن ، پلنر عزیز ، لانچیر عزیز ، نزن بابا دیگه بیماران یبوستی سرور شفا گرفتن با این پلن ها ^^^^^^

اون از اون پلن بلا کینگ بلا گل گل باقالی بلا که برگا مزارع بلال رو ریخته بود اینم از این پلن، اونم رو دادا سارنگ :D:D:D سلطان دیوار سازیی در 2 دقیقه

خب چگونه پلن بزنیم :

قدم اول : اسکات کشیدن قبل از لند ^^ ، ریختن پشما اتکر

قدم دوم : لانچ همر اصلی جلو زن احتملا

قدم سوم : کلینر

قدم چهارم و اصلی : فیک کاتا :D:D:D:D:D:D

و در اخر :

#ساقیتون امیده ؟؟؟؟

# یکی جواب کارو رو بده میگه اون فیک کاتا بوده یا قرار بوده 18 تا کاتا خزانه 20 رو بندازه ؟؟ (پارکتون رو عوض کنید)

# جمع 1 پیاده و 18کاتا میشه 19 یعنی 20 هم نمیشه ^^:/=O:D ، باید گول می خوردیم ؟؟

#چتف ها در جهان صنعتگراننن

# به اکانت گاد به جا چکمه باید بهت احمق یونیک میدادن

• بابا اسهال شدیم از این پلناتون ، نزن اقا نزن ، پلنر عزیز ، لانچیر عزیز ، نزن بابا دیگه بیماران یبوستی سرور شفا گرفتن با این پلن ها ^^^^^^

اون از اون پلن بلا کینگ بلا گل گل باقالی بلا که برگا مزارع بلال رو ریخته بود اینم از این پلن، اونم رو دادا سارنگ :D:D:D سلطان دیوار سازیی در 2 دقیقه

#ساقیتون امیده ؟؟؟؟

# یکی جواب کارو رو بده میگه اون فیک کاتا بوده یا قرار بوده 18 تا کاتا خزانه 20 رو بندازه ؟؟ (پارکتون رو عوض کنید)

# جمع 1 پیاده و 18کاتا میشه 19 یعنی 20 هم نمیشه ^^:/=O:D ، باید گول می خوردیم ؟؟

سلام دوست عزیز و ملنگم

باز ما دوتا اتک دادیم شما اومدی افتادی کف فروم؟؟:rolleyes:

دممون گرم که یه تحرکی میکنیم

شمالیا که سبک استقلال و کپی کردن فک کنم فقط تو دفان:D:D

میشه یکمم از دلاوریات واسمون بگی؟:whistling:

و یه زحمت دیگه اینکه میشه اسم اکانتتو بگی لطفا؟:/

اگه دردسر نمیشه واستاا البته;)

پ.ن : شمال پلنر نداره؟:/

لانچرم نداره؟:/

نکنه خوابشون برده باشه تا آخر سرور؟:(

• سلام دلاور:!:

چه سطح بالا چه پلن عالی دمتون گرم واقعا

لینک ها خودش نشون دهنده سطح بالای بازیه،حرفی نمیشه گفت.خسته نباشید سردار:P

بچه ساعتها آنالیز کردن این پلن رو خسته شدن خوابن.فکر نکنم دو سه روز بیدار بشن.اصلا نمیدونی دیشب اینجا چه آشوبی بود:D:D:D^^

«تنها یه خدا وجود داره و اون خدای مرگه”»

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط jagen haqar ().

• روز زیباتون بخیر

صبح امروز چند اتک روی اکانت محمد اومد که بچه ها لینکشو گذاشتن ... خسته نباشید میگم به بچه ها برای جابجایی دف تو زمان کم ... گل کاشتین (بالاخره شاید جایی سفت باشه)

اسکات اول

اسکات دوم

خسته نباشید میگم به مهاجمین عزیز که فازشون رو نفهمیدم ولی صحبتی با دوست عزیزمون ( GOD ) داشتم ....

دوست من به نظر شما توی هدفتون که تو پروفایلت نوشتی ( (; Shayad nafare baadi u bashi) غرق شدی ... نظرم اینه بیشتر روی سود و ضرر حاصله حساب و کتاب کنید.

پ.ن : ممرض چرا جمع نیرو ها 19 تاست ؟ :))) بسم الله

موفق باشید

• سلامی به بلندی دیوار nw

میگم دوست عزیز نمردیم معنی کل کل نکردن و دادن جواب داخل بازی رو دیدیم

امیدوار باز تصمیم به ترک نگیرین

راستی شما همیشه واسه جواب دادن میرین تو دیوار.

جوابت دندون شکن نباشه بترسیم.

همون طور که گفتم بیشتر اکانت هایی که خفت میکردین بدون پلیر بودن این اولین اکانتی بود که پلیر داشت و همرتون دیوارشو بوسیدن کرد

داااااااشم سارنگ .

امیر دادا هماهنگ.

دیوار دیوار یا دیوار سارنگ میاید .(با ریتم هوار هوار)

از اتاق فرمان میگن نقش اصلی مال محمد بوده .

محمد عزیز تبریک .

سارنگ دیگه دوست ندارم/

• سلام و وقت بخیر خدمت دوستان.

تبریک میگم به مدافع به خاطر دفاع خوبش ولی اگر این اتک دفاع نمیشد جای تعجب داشت.(توجه کن گفتم اتک نگفتم پلن!)

چه عجب بالاخره از غار اومدید بیرون (خنده حضار ^^^^) پارسا میگفت اینارو ده بار بزنی صداشون در نمیاد ولی یه بار بزنن یا دفت کنن بوم بومی راه میندازن که انگار اونا مارو آره!!

(با احترام به پلیر های با شعور ان دبل) امثال شمایی که ارزش ریپلای هم ندارید ازون دسته آدمایی هستید که زانوشو می تکونه میگه به به عجب ... داشتی!!

تا الان بالای 6 7 تا همر ازتون خفت کردیم که 2 3 تاش واندر زن میشد این همه شادی نکردیم که شما با دیوار کردن همر دهی که تا الان با رعد هاش دو تا تارگت رو خفت کرده و شمشیری هاش صرفا برای زدن کتیبه یونیک از ناتار ساخته شده بود هیجان زده شدید!

اگر به صفحات قبل فروم رجوع کنید متوجه میشید که تهدید و گنده گویی شما با جوابی دندان شکن داخل بازی پاسخ داده میشه! پس مواظب باشید طوری نکنید که طوری شود که شاید نفر بعدی تو باشی!!

3x ir : Force - LeGenD - Mokafat - KinG OveR - Taboo

3x speedtra rnd1 : TnxOfGod

3x speedtra rnd4 : GoD

;) Shayad Nafare Baadi U Bashi

• با سلامی دوباره خدمت دوستان .

دیشب موقع پلن رو ان دبل . امید ( GOD ) بهم گفت اینارو 17 بار خفت کردم صداشون در نیومد . فقط واکنششون را فردا تو فروم ببین .

داداشیا . همه خوبا . سلاطین تراوین . هنوز 17 - 1 عقبیدا 8o

پ ن : خبر رسیده که عکس امید را چسبوندن به دیوار کلانتری ان دبل ( از بس اکانت خفت کرده ) 8o8o8o8o

پ ن : برا اون یکی داداشمون که اسهال گرفته بود . dicyclomine بخور خوب میشی . تا بیشتر از این بوی گند تو سرور بلند نکردی

پ ن : داداشم پارسا جوری رفتار میکنه که باعث میشه شیرا هم بیان عذر خواهی کنن . ابهتت منو کشته رفیق ;);)

• اتک ؟! ببین دوست من سیاه نمایی نکن. قشنگ پلن زدین . احساس میکنم این پلن رو هم پویا سرور قبل تکرار کرده بود رو احمق .
    اون 18 تا کاتا عمدی بود ! شما خزانه رو 10 در نظر گرفتی . اولین ارور پلنت .
    دومین ارور هم این بود که فکر میکردی کلین میکنی !
    سومین ارور این بود که هیرو یه ثانیه اختلاف داشت. همه چی موفقیت آمیز پیش میرفت، هیروت زنده نمیموند.

درکل پلن قشنگی بود، تبریک میگم
    دم محمد و پوریا و بچه ها گرم علی الخصوص سارنگ :))

چطوره ما دیوار میشیم میشه واندرزن دیوار کردن، شما دیوار میشین تروپ زباله ای بوده ؟!

• دیگه چیکار کنیم هر چی همر داشتیم شما خفت کردین دیگه به یه جاهایی رسید که با تیراندازاتون محافظ هم خفت کردین

این سامان هم که میبینی با رید میلیاردی رنک1 غارته دفسازه ما هم تصمیم گرفتیم با احمق و جنگ هم کلا دف بسازیم :d

اگه پلنر منظورت اینه که با دمپایی بیاییم پلن کتیبه بریم هدف و بذاریم تصادفی نه داداش پلنر نداریم لانچرم نداریم :d

ولی در کل پلن هم میزنیم هر چند این سرورها پلن معنی و مفهومی نداره هر حا همر بزنی با کله توو دیواری 10% هم شانس موفقیت نداره پلن توو این سرورها

• من حقیقت k3k متوجه نمیشم

الان چون مثل پت و مپ پلن زدید خوشحالید ؟؟ چون 4 تا اکانت بی صاحاب رو خفت کردید که رو یکیشونم لاگین داشتید خیلی خفنین ؟؟ ^^

اگه 3 تا سندروم دان میزاشتم رو اون همرا دو تا پلن درست حسابی می زدن نه اینکه پلناشون قابلیت جایگزینی برنامه خنده وانه رو داشته باشه

اوج خلاقیت در این پلن این بوده که اساتید زحمت کشیدن یه هیرو زدن رو یه کتیبه دیگه ای که رو این اکانت بوده و در حال جابه جایی هم بوده که مثلا ما فکر کنیم ریله، د اون پارک لامصبتونو عوض کنید!!!! و اینکه اونجوری کتیبه خارج نکن ^^^^ اصلا متوجه نشدیم ،

یه بی وجود که مثل خاله زنک ها اینور اونور می دویید سه به یک کنه ، ابهتش واسه دور شیرینی هاشه

پلن حقیقت

unknown.png?width=758&height=671

خبر دار واستید حسین بیاد جمعه شب میاد ، فعلا اسکاتاش اومده

کابوس تی ان تی در راه است.

بلا ای بلا پلنر های ممد بلا

• عزیزم دیوار کردید مبارکت باشه.

چرا اینقدر حرص میخوری؟

معلومه بزور خودتو نگه داشتی به عادت همیشگی یه سری دوستانت فحش استغفراللهی ندی. ولی ارسالت پر از توهین های زشت بود.

حس میکنم حالت عادی هم نداری حتی. از لیدرهای شمال غربی درخواست میکنم که مراقب باشن بچه هاشون بعد خوردن آب پرتقال نیان فروم. مرسی. اه

• ولی در کل پلن هم میزنیم هر چند این سرورها پلن معنی و مفهومی نداره هر حا همر بزنی با کله توو دیواری 10% هم شانس موفقیت نداره پلن توو این سرورها

میگن درخت هرچی پر بار تر افتاده تر

تراوینم هرچی قدیمی تر کم سرو صدا تر

کاملا با این تیکه موافقم مجید جان احترام زیادیم واسه همه ی دوستان شمالی چه قدیمی ( لئو آخیلیوس و سارنگ و نیما و ..) و چه دوستان جدید (کپسولی مپسولیو دوستان :D...) قائلم

ولی وقتی میام فروم میبینم دوستان با اینکه هیچ کاری نمیکنن خودشون و یکی هم یکاری میکنه یکم جذابتر شه سرور شروع میکنن به رگباری پست تمسخر آمیز گزاشتن و ... نمیشه چیزی نگفت

یه زمانی فروم بار فنی خیلی زیادی داشت و کلا از لحاظ محتوایی خیلی پر بار تر بود ولی اینجا...

در کل یه بازیه و همین چیزا جذابترش میکنه

بجای تمسخر و هدایت جمع به سمت کاری نکردن و بی تحرکی ترجیح میدم تشویق کنم تا هیجان بیشتر شه که خودم بیشتر لذت ببرم از جایی که بازی میکنم

پ.ن: با اسپید ترا از نوب به خفن پلیر تبدیل شوید^^