نقد و بررسی سرور 3 ایکس راند 4 | آغاز 16 مرداد 1399 |

• سلام خدمت همه

من با محاسبات خودم اینطور به نظرم می‌رسه که سرور یکی دو روز بعد وسط سرور وارد زد و خورد بشه چون توازن دف و اتک پوینت سرور گول زننده‌ست .

مثلا از طرفی رید دو ساید جنوبی خیلی خوبه اما میانگین وزنی دهکده‌های شمالی بهتره .

شاید در ابتدای سرور رید و تاپ تن مهم باشه اما خب به نظرم کیفیت دفاع در طول سرور به دست میاد که شمالی ها بد نیستن در این زمینه .

نکته‌ی مهم اکانت‌های در معرض دیده شدنه .

اکانت در معرض دیده شدن برای یک ساید بار سنگینی داره و برای پلنر حریف یک امتیاز ارزشمند و صد البته پلنر یک ربع نویسنده داستان پایان سروره .

با تمامی این اوصاف به نظرم تا قبل واندر تکلیف سرور روشن خواهد شد .

مهدی

شادزی مهرافزون

• تحلیل فروم از اول تا به ایجا

راند اول تحلیل و سناریو !

ایشان جناب کارو هستن و حرف از دهان مبارکشون بیرون اومده ؟ مدیونین اگر فکر کنین باد جهتش عوض شده!

ایشون هم نخودی هستن بعضی مواقع ولش میکنن وسط فروم برای شلوغ کاری!

دوستات عدم حضور تیم زعوس به علت از دست دادن یک دوست خوب هست ;(

امیدوارم که همه دوستان زنده و سلامت باشن ، اگه کسی ناراحتی بوده ازش حلال کنه از بس ناراحتم بیشتر نمی تونم چیزی بگم ...

یا علی

و و و سناریو از اینجا شروع میشه !

سلام

پارسا به گفته هادی قرار بود این سرور زیوس واسه 100 کردن یه ساید و مستعمره کنه

حالا ببینیم اون ساید کدوم سایده:d

و اشون هم حکم لباس کهنه سر چهار راه دقیقا کنار دهکده مولتی هانتر که دستو پاشو چک چوله کرده و نگاهش به سمت مهره های فرستاده شده به ساید های دیگه و دقیقا از کسایی فرمان میکگیره که شبا با وانت بار میان مجمع میکننشون میبرنشون خونه!

من میخواستم بگم چه سایدی با چه سایدی که مستقیم حرف میزدم (ماا به هیچ سایدی مشکل نداریم ) گناه ما نیست مجید جان موقع رجیستر یکی میوفته لب مرز شرق یکی جنوب . شما مطمن باش هیچ اتکی از شمال غرب نمیاد رو شمال شرق اگر اومد بنده پلی نمیدم . منظور از اتک ینی درگیری ساید با سایده یجا شما بشینید پلن برید یجام ما . نه همچین شرایطی پیش نخواهد آمد .

ارادت مجید جان /.

و باز .... مثل اون شخصی که اخبار رو واسه بقیه با حرکات لب و دهان تحلیل میکنه اون پایین گوشه سمت راست تصویر ! مدیونین اگر فکر کنیم گوینده اخبار ناشنوایان مد نظر هستش

این چند نمونه از پست های جالب کسایی که الان داییه مهربانتر از مادر شدن

اینان همان هایی هستن که بالا و پایین میپریدن الان .........

یک شخص میگفت اس ای میخواد از همر جنگی های شمال استفاده کنه تا خودش برنده بشه !

اندکی صبر تا بهت بگم کی میخواد از کی سو استفاده کنه

میگن انگلستان روباه پیره میدونی چرا ؟

چون احتیاجی به راه انداختن جنگ نداره بدون اینکه خودت بفهمی میشی مستعمره اون کشور حالا جراین ان ای شده .....

بعضی ها خودشون و سایدشونو کردن مسعمره بدون اینک بفهمن فقط یا کمی هندونه زیر بقلشون گذاشتن و وعدهای مثل برجام

این پست ادامه خواهد داشت تا برسیم به آخرین پست

• شبا با وانت بار میان مجمع میکننشون میبرنشون خونه!

ادب جنوب شرقی ها !! من دیگه حرفی ندارم .

قضاوت با 3 ساید دیگر !!!!

منطق جنوب شرقی ها : ما ؟ ما به کسی فحش ندادیم به خود شخص فحش دادیم !!!

دلایل فحش و فشار : عقده ، متای شمال ، رنج از شخصیت ، پیر شدن و فراموشی تجریجی ادب و احترام تا آخر سرور .

• فکر نمیکنی الان شمایی که دایه مهربان تر از مادری ؟! زمانی که متایی بسته میشه همه حرفهای گذشته شسته میشه و تمااام. برای مهر و موم کردن اون داستانها هم هادی اومد عذرخواهی کرد. امیدوارم پست آخرت باشه. یا حداقل قبل از پست بعدیت کمی آب خنک بنوشی.
    پ ن : تا حالا ندیدم جمهوری آذربایجان بیاد اتحاد روسیه و چین رو نقد کنه. ماشالاه شما مرزهای آزادی بیانو در نوردیدید.

پ ن : احساس نمیکنید این حرفها بچه بازیه ؟! بس نیست ؟! جای فعالیت تو فروم برین مسئول سیاست گذاری سایدتونو مذمت کنین.

پ ن : مطمئنا این سرور زد و خورد بسیاری خواهد داشت.

• پیشه وری که نداند چه گونه به جنگ نگرانی برود. جوان مرگ می شود;)( کارل)

خوشحال شدم از دیدن دوستان قدیمی و جدیدی که دور هم جمع شدن و صرفا واسه لذت بازی.امیدوارم بازی خوب و لذت بخشی داشته باشن.

پ ن: به بروبکس ساید اجدادیم NE بابت متایی که کردن تبریک میگم.بهترین حرکت استراتژیکی رو میتونستید در مقابل سیاست SE بزنید رو انجام دادید.

• تو میخواستی دیوار بشی حذف کنی بری حالا چه اهمیتی داشت که رو جاست فرند دیوار بشی یا جای دیگه اگه من رو اکانتم بودم نامه رو میخوندم جوابتو نمیدادم تو فقط یه لینک بده غیر از ان ای کجارو خفت کردی 90%پوینت 80ک حجومی که گرفتی از خفت ان ای بود

این اسکرین چت من با حمزه هست اول سرور که حمزه پی ام داد گفت با زیوس متا میکنید گفتم محاله زمانی هم که با ان دبل متا شد چون تمایلی به این متا نداشتم به خاطر مصالح ساید اوکیشو دادم فرداش با یکی از دوستان صحبت کردم و تصمیم به خداحافظی از سرور داشتم گفت یک هفته ای صبر کن ببینیم چی میشه مولتی هایی هم که دست من بود 2روز خوابیده بود

شماها کلا دست به اسکرین گرفتنتون خوبه :d

ادامه چت هم اسکرین میذاشتی که همون اوایل سرور حمزه به من گفت منابع میخوام گفتم مولتی ها اماده نیستن از اکانت اصلی که ناتر و ابادی رید میکردیم 10.15 ک پوشش کردم

در مورد اکانت شما هم خفت هارو که شروع کردی بچه ها گفتن این حمزه هست اکانت پشمک سرور قبل که به حمزه پی ام دادم گفت نه من نیستم این سرور امدم دف بکشم من با حمزه از آی آر رفیق بودیم 4تا دری وری هم توو چت به هم میگفتیم حالا اینکه اسکرین چت هارو میگیره میده به شما میگه بذار فروم نمیدونم هدفش چیه

بعد از حمزه با سعید ملا صحبت کردم گفت از بچه های ماس پسوردشم دست منه همون موقع به سعید گفتم میخواد خفت کنه از سایدهای دیگه هم خفت کنه داره واسه اس ای داستان درست میکنه سعید از اول سرور در چند و چون سرور هست رو یه سری از اکانت های منم لاگین داشته میدونه من از کسی و تیمی ترس ندارم

داداش در نظر شما ما ترسو این کوچیکترین اهمیتی واسه من نداره فقط این برام مهمه ادم عقده ای مثل شما نیستم نمیدونم سنت چقدره شاید سنت اینجوری ایجاب میکنه

اگه اومدم گفتم امرداد در حال حاضر قویترین تیم ایرانه دلیلش شما و امثال شما نبودی من با چندتایی از امردادی ها رفیقم حتی سرور1 قرار بود کنارشون بازی کنم یعنی مشکلات گذشته تموم شده بود ولی دیدم 4تا عقده ای مثل شما اونجا هستن فردا میگین از امرداد هم ترسید اومد چسبوند خودشو به ما که از گروهتون لفت دادم اکانت هم دادم به لقمان گفتم بازی نمیکنم قرار باشه بازی کنم ساید دیگه ای میرم غیر از اس ای

اکانت شما ارزش زدن واسه من نداره نهایتش میخواهی 100ک سواره بکشی بری آبادی حیوون خفت کنی رنک1 مهاجمین بگیری تا چند وقت دیگه همه تارگت ها پر دف ثابت میشه

اتفاقا بودن واسه بچه ها خوبه که تایم آنلاینیشونو بالا ببرن

شما با این حرکتتون بازی یه سایدی که داخلش بازی میکنی و کلی و پلیر و خراب کردی پلیری مثل شما واسه هر سایدی سمه ضررش خیلی بیشتر از منفعتشه

شما هر وقت در حدی بودی که بتونی همر بکشی من میام جامو توو مپ سوراخ کن

آقای پرو پلیر توو آی ار هم بازیتو دیدم رومن برمیداشتی با شوال خفت کنی دفعه اول نه دوم دیوار میشدی رو همون مولتی ها یا با همون مولتی ها کانتر میشدی

الان همون سرور نرمال که بازی میکنی آخرش دیدن داره ببینیم چیکار میکنی پرو پلیر اسپیدترا و در نهایت مشخص میشه همون سرور بدون بات و مولتی اس ای چقدر مولتی داره

خب به هدفی که میخواستی رسیدی امدی توو چشم اقای پروپلیر

دیگه با شما حرفی نمیمونه بازم به خاطر اشکان و بهنام مراعاتتو کردم یه 4جلسه مشاوره روانشناسی برو رو خودت کار کن این عقده و حقارتت یکم کمتر بشه این تهش یه بازیه حالا چه پروپلیری مثل شما باشی یا یه نوب ترسویی مثل من که از دومین سروری که بازی کردم با بات و مولتی بازی کردم

• سلام خدمت عزيزان سه ايكس

بنده هم به نوبه خودم متاي شمال رو تبريك ميگم

كم كم وقت اينه كه جنوب هم شروع كنه حركاتشو و ديپلماسي رو تموم كنه

قصد بازي در سرور فول مولتي نداشتم و ندارم

به خاطر فحش بچه اي كه به مادرم داد اكانتي وسط ان دبليو گرفتم از مجيد عزيز كه ايشون رو بزنم اين وسط هم ياشار عزيزم از اكانت جاست فرند كنارش بود و تركشاش به اون خورد .

همينطور تا حدودي اواتار . پلن بعدي همون بچه سال بود كه با فحش به مادر و ... كار خودشو جلو ميبرد كه متاي شمال اعلام شد و به خاطر احترام زيادي كه مجيد داشتم اكانتو لاگين نكردم و حتي از مجيد خاستم پسوردشو عوض كنه .و اكانت رو به شوراي ليدري شمال غرب دادن.

مودر دوم اكانت گان هيرو

مجيد جان توي خصوصي هم بهت گفتم

كسري و مهربان حركت پارتيزاني كردن و خودشون خود جوش خفت ميكردن كه بيان سرور يك و پيشنهاد خفت شمال غرب هم من بهشون دادم (اون موقع متايي نبود)به خاطر اينكه رابطه شمال شرق و جنوب شرق خراب نشه .

اينكه يهو متا شد و ... مسئله ايست بس پيچيده

مجيد جان تو خيلي برام عزيزي يك راند دشمنم بودي ولي واقعا قلبي دوست دارم ميدونم زير و رو نداري الان هم اومدي اس اي قدمت به چشم ما اينكه نتونستي واسي هم كاملا برام قابل احترامه

هر موقع هم خاستي برگردي اكانت شخصي خودم در اختيارته .به شخصه يكي از رفيقاي نزديك تراوينيم هستي كه راحت باهات صحبت ميكنم و بهت احترام ميزارم.

ولي خواهش ميكنم موضوع متا رو به اكانت گان هيرو نچسبون چون واقعا دليل متا اين نبود.البته ميدونم تو هم در جريانش نبودي چون تا روز متا داشتيم ان دبليو رو ميزديم.

خلاصه اينكه اومدم تهران منم اب پرتقال ميخام مجيد انقدر تنها خوري نكن

فداي تو

سعيد

ملّا

پي نوشت: هادي كه عذر خواهي كرد بابت فحشاش اون بچه سال قرار نيست عذر خواهي كنه؟

پي نوشت ٢: فحش بچه صلواته...

پي نوشت٣:از دوستان گان هيرو ميخام بحث رو ادامه ندن خدا خيرتون بده كاكوهام

• با تشکر که از اول صبح مایه نشاط مارو فراهم کردی :) از اولین خط تا آخرین خط رو باید خوند و خندید :)) مراعات نمیخواد بکنی ، از توهمات و خالی بندیات کم کن که یکی اینجوری نزاره تو کاست به این حرفا وصل شی
    پ.ن : فشار :)))))
    پ.ن 2 : پرو پلیر هایی که قبل فیلترینگ در نقش آبادی سرور ها بودن :)))
    پ.ن 3 : بدون فیک بعد 20 تا اتک دیوار میشه ، دیگه اینم نتونین که ناتار هم نیستین :)))
    پ.ن 4 : بات نبود از نرمال خوب فرار کردی :)))))))

• سعید جان شرمنده ، اما بعضی از دوستان عادت کردن همه رو با گوش مخملی فرض کنن مجبور شدم جواب بدم ! جای اینکه بگن متا کردیم بخاطر سایدمون میان میگن چون گان هیرو زده ما متا کردیم !!! طرف یبار به ته سرور نرسیده ، حرف از عقده و حقارت میزنه :) نباید جوابشو داد خدایی ؟ نباید گفت عقده مال اونیه که 100 سرورایی که ازش دیدم باخته ، نه کسی که 80% سرورا رو برده ( بخاطره تیم های خوب البته بنده کاره ای نبودم ) ؟ نباید گفت حقیر اونیه که تو تراوین اسمش شده فراری ؟ نباید گفت روانشناس اونی لازم داره که هر روز با یکی دشمنه فرداش دوست دوباره فرداش دشمن ؟ :))))) واقعا شرمندتم ، اما ایشون با پست اولیش مجبور به جواب دادن کرد ، اونم جوابی که مخاطبش بقیه افراد سرور بودن ، بعدشم فشاره وارده به حدی بود که منجر به زایمان چرندیات شد !

• ببین من فکر میکنم یه شبی که زیاد آب پرتقال خورده بودم حواسم نبوده چربش نکردم که بعد از سالیان سال هنوز جاش درد میکنه :d

سخن به تندی به کسی نگو که از تو مهتر است شاید که او پدر بوود و تو ندانی

آخ تو همین حالا آمپرت چسبیده بجای آب پرتقال آب یخ بخور بچه جون شما از چرب کردن گذشتی باید خاک اره بریزن واست تا از غار علی صدر در بیای

چرا نارحت میشی این حالا تازه 3 صفحه از فروم بوده بهتون بر خورده نه نوشته تخیلات من بوده نه از جای آوردم نوشتم این هایی هست که توی فروم خودتون نقل کردین

چپ دست عزیز شما 12 سالت بود که من و فرزاد شاه یوری و ایمانو غیره .... دیدیمت یک پسر بچه توپلو و خند رو بگذریم انشا الله به آرزوت اون زمانت یعنی لیدری برسی

ولی اینجا بازیچه ای تو که هیچ این آخیلیوس با اون همه ادعا تو فروم کف خواب اتاق فکر آرش زعوسه !

میدونی میگن وقتی حرف راست بزنی طرف بهش بر میخوره سعی میکنه با حاشا و فحاشی و غیره جهت و مسیر افکار رو از هدف مخفیش دور کنه !

مجید دقیقا توی پستش نقل کرده زعوس یک سایدو میکنه مستعمره و اون ساید سایدی نبود بجز ان ای حالا طرف بهش میگی مستعمره ای رگ گردنش باد میکنه مثل عربستان آمریکا داره میدوشه باز میاد میگه ما الیم ما بلیم ......

سلام

پارسا به گفته هادی قرار بود این سرور زیوس واسه 100 کردن یه ساید و مستعمره کنه

حالا ببینیم اون ساید کدوم سایده:d

• 12 سالم بود تراوین بازی میکردم؟ دمم گرم 😂😂😂😂

فرزاد یوری؟ من فقط این دوست عزیز رو راند اول تو بازی اسم اکانتشو یادمه عکسشم ندیدم چه برسه حضوری .

من توپولم؟ (خنده ی حضار)

البته به نسبت فسیل های شما حقیقت ۳۰ سال چیزی نیست راستم میگی .

پ دم ارش گرم که این همه سناریو پیچیده از متا تا دشمنی نمایشی ببین دیگه چیکارت کرده که این همه ترس داری ازش هر بار که میگم ارش این کیه به شدت به نیکی ازت یاد میکنه جوری خوبی هاتو میگه ادم اشک تو چشماش جمع میشه مخصوصا اونجا که رفته بودی گریه کرده بودی جلوشون دستمال داده بودن بهت

شما فقط یک اسم از خودت بگو که کی بودی تا تاریخچتو رو کنم ولی با توجه به جمله ای که گفتی معلوم شد تراوین از همین جا شروع کردی و نشخار های ذهن شخص دیگری رو اینجا کف فروم داری میذاری.

خواستی منو ببینی حتما سنندج در خدمتت هستم رفیق افغان عزیزم .

شخص منفوری که فحش خوردی من جدا از اینکه عذر خواهی نمیکنم اگر یک بار دیگه توهین کنی ۴ تا دیگم روش بهت میگم تا یاد بگیری با کسی که نمیشناسی سر شوخی باز نکنی به بهنام که گفته بودم کف فروم جمت کنه اما مثل اینکه ظاهرن خود بهنامم نمیتونه تحملت کنه چون شخصی مثل تو که اول اومدی دهن گل بارنوتو باز کردی گفتی شمال غربم بعد با مالش های فراوان رفتی رو اکانت توتال شمال شرق و بعد هم جنوب شرق یک جنوب غربم بری به نیییکی ازت یاد میکنم که رکورد رنگ عوض کردن با اختلاف دست خودته و تمام .

• به نام آنکه اگر حرکتی‌ از ماست برکت از اوست

سلام و عرض ادب و احترام خدمت تمامی‌ دوستان

به علت کمبود وقت پلیر‌های اکانت و همچنین آشنا نبودن با ورژن جدید (مولتی‌ کشیدن اونم نژاد مصری!! و غارت نجومی) تصمیم بر این شد که از ادامهٔ بازی صرف نظر کنیم و با تروپی که داشتیم کمی‌ از بازی لذت ببریم، لذا اکانت از امروز تحویل تیم لیدری ساید داده شد.

یه تشکر ویژه داریم از دوستانی که در این مدت در کنار ما بودن و ما را همراهی کردن:

فراز DeMiGoD

فرشاد Teemo

پارسا CatChMeTeaM

و پلیر های اکانت:

OmiD - IRaj - Saeed - Hosein

اتک‌های ۲ روز گذشته:

Att 1

Att 2

Att 3

Att 4

پ.ن1: رعدهای ده TnxOfGod که دوستان بررسی کردن 34k بود ولی چون توی رید بودن توی اتک کامل نبود.

پ.ن2: گول هم میتونه از روز اول بازی رید رو شروع کنه ;)

پ.ن3: سرور بعدی با تیم کامل...

3x ir : Force - LeGenD - Mokafat - KinG OveR - Taboo

3x speedtra rnd1 : TnxOfGod

3x speedtra rnd4 : GoD

;) Shayad Nafare Baadi U Bashi

• سلام عزیزم خوبی؟

شدیدا موافق اینم که میگی ولی خودتو بپا جهت گیری باد نخوره تو فیس قشنگ شما.

. با اجازه ادمین محترم ما بددهن نیستیم جواب هر کسی رو مث خودش میدیم فقط.

تا همین الانشم خوشم نمیومد از هادی و ارش و اینو کسی نمیتونه انکارش کنه مطما باش، ولی زین پس به خاطر حرف شما هم شده باشه دف اکانت باد وایزر تا اخرین برده بهت قول میدم مهمون ساید ان دبل میشه‌.

مارو ول کردن؟

و شمارو چی؟

افسار؟

قلاده؟

قفل دهن؟

دزدگیر مجیکار؟

من نه شمارو میشناسم نه علاقه ای به شناخت شما دارم فقط زیاد داری پست میزاری که چی رو ثابت کنی؟ نویسنده هستی؟ از ادمین عزیز فروم میخوام یه مدال نویسندگی بزاره کف پروفایل ایشون بلکه ایشون دیگه از امپراطور بادها و جومونگ در بیاد و دو تا رمان بخونه یا چند تا جمله قشنگ از جناب بزرگوار نیچه.

همیشه حرفای قشنگو باید با طلا نوشت. مثلا : سن یک عدده توانایی درک و شعور و فهم یک ادم به اون عدد بستگی نداره و میزارن تجربه ایشون میتونه اون عدد رو جلا بده قشنگش کنه.

خدا رحمت کنه یه پسر دایی داشتیم چهل و نه سال سن ولی کلا تو جیباش شکلات بود.

امیدوارم خوب فهمیده باشی و موفق باشی

• دوست من خسته نباشید میگم بهت . تبریک بابت خفت هات و احسنت به وقت و رعدایی که ساختی . خوشحالم در کمال احترام بدون کل کل لینک میذارید مثل جنوب شرق نباشیم تنها جایی که کاتا میکنن تو فرومه .

متاسفانه این میدون ۵۰۰ داستانیه برای خودش . ادم رو یاد ۲۵ ایکس ۵۰ ایکس میندازه .

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط ChapDasT: استفاده از جملات نژادپرستانه ().

• تو مال این بر نامه نیستی توصیه میکنم یک لیوان آب خنک بنوشی

اسم مستعار من روی پرفایلم هست بچه جون در خونه شاخ شونه بکشی که بهت نمیشه گفت لات ....

اما در مورد آرش حرف زدی فعلا که داری سرویس میدی پس ادامه بده ...

اما حرف از رنگ زدی خخخخخخ

بهنام پسر گلی اما منو جمع کنه .... خندیدیم بس به این پستت

شما یک پست بیار که من گفته باشم شمالغرب یا روی اکانت لیدر شمالشرق و غیره بودم بعد اون درافشانیتو بکن

زیاد تحلیله به مذاقت خوش نیومده دستت رو شده دیگه سوختنت واسه چیه

فروم جایی عجیبی پست ها توش موندگارن و میشه خیلی نکات جالبی ازش استخراج کرد مثل همین سناریوها که از قدیم گفتن خودش خودشو لو میدا

بسی جای تفکر برای اهل تفکر

• اون قسمت رو با شخص شخیص شما نبودم . اسم مستعارتم تو وارین الان سوال کردم نشناختن چه برسه آی ار . اما بگن یه زمانی فلانی رو میشناسی میگم اره تو فروم خدا بیامرز گل زیاد میخورد . تو بازی که چیزی ندیدیم .

رضا جان گفتن که زین پس از

اره رضا جان داریم میبینیم با کسی کاری ندارید مخصوصا تو فروم که اصلا خداروشکر دخالت نکردید تو روابط ساید های دیگه .

جلو یک کارگرتونو نمی تونید بگیرید دم از اعلام سیاست میزنی :))))

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Milad.ZeuS: استفاده از جملات نژادپرستانه تذکر دوم ().

• درود بر تمام دوستان عزیز

به اون وان یک نفر که هم داره بازی میکنه هم داره فروم رو دونبال میکنه باید بگم جو فروم خیلی بد شده و فقط لفظ بازی شده و بی احترامی های قیره مستقیم در مر حل اول وقتی میخونی میبینی که چیزه خاصی نیست اما بعد دوباره میری دقت میکنی میبینی که پر از ایهام و تیکه هست

این خواصیت تراوین دوستای امروز میشن رقیب های فردا و رقیب های فردا روزی میشن هم بازی و رفیق در یک راند بازی جدید

در این که یک ساید حالا با ساید دیگه متا بسته به ما مربوط نیست

درسته من هم مثل خیلی از دوستان تعجب میکنم حرف های الان یک سری از دوستان با اول سرور فرق داره اما به ما چه (هرچند از همه بیشتر از مجید تعجب کردم چون خودش میدونه دوسش دارم و مورد احترام هست برام ولی هیچ وقت ندیده بوم حرفش دو تا شه) اما ببخشید دوستان به ما چه کی چیکار میکنه هرکسی رو تو قبر خودش میزارن

هرکس عرضه داره ساید خودش رو جمع میکنه به دیگران چیکار دارین نظر تو محترمانه اعلام کن برو این همه بی احترامی چیه زشته اومدیم فردا روز تو یه ساید مجبور شدیم بازی کنیم رومون بشه تو چشم هم نگاه کنیم

به خدا زشته یه نگاه کنین به پست ها هرکی ندونه شما ها چند سالتون هست چند وقته بازی میکنین فکر میکنه ۴ تا بچه ۱۷ ۱۸ ساله افتادن به جون هم

به خدا زشته

کل کل حزوی از تراوین هست و زیبایی های فروم اما با احترام باهم کل کل کنید

پ.ن من الان ۳ تا سرور منتظرم هومن حکم جهاد بده نمیده هومن بده اون حکم رو دیگه

• سلام و عرض ادب

ببخشید لحنم تند شد ولی با مسیر نزولی که فروم پیش گرفته بود احساس کردم فروم رها شده به حال خود و فقط دست به انتظار نشستید پلیرها خودشون رعایت کنن!

خوب مشخصه این اتفاق نمیفته و برای همین قوانین وضع میشه!!!

قطعا خودتون هم مستحضرید وقتی قانون برخورد با دزد رو میذارن به این معنیه که اگر احیانا کسی دزدی کرد باهاش برخورد بشه و انتظار اینکه همه جامعه دست به دزدی نزنن یه خورده زیادی ساده لوحانست!!!

بازم عذر خواهم بابت تیز شدنم! واقعا این تاپیک و البته بعضی پست های تاپیک های قبل آدمی که یه خورده شرافت و خلقیات انسانی براش ارزش داره رو به کرنش و خروش وادار میکنه!!!

با آرزوی عاقبت به خیری همه عزیزان دل

یا حق

• زمانی که به هر دلیل از یکی خوشت نمیاد سعی میکنی ازش دوری کنی.
    برای مثال فلان رفیقت دروغ گوعه ، میذاریش کنار . یا فلان رفیقت بد دهنه.

دوستان گرامی اسم تاپیک، نقد و بررسی سرور اسپیده، نه عقده گشایی . در هر صورت عقب موندی یا احساس خطر کردی مشکل با فروم حل نمیشه.

اگه انتظار دارین به پرو پای یکی بپیچین و طرف تشویقتون کنه که خب شما باید به روانشناس مراجعه کنین.

یه متا تو سرور به کجا کشیده شد ببین تورو خدا. دوستان جنبه بازی ندارین خب بازی نکنین، کسی مجبورتون کرده؟!

پ ن : خیلی ساده لوحانس که فکر کنین این روند فروم تو روند بازی تاثیر داره. جای اینکارا برین واندرزناتونو شارژ کنین. این غارتی که من میبینم احتمالا نصفش تو درو دیواره

• سلام روز بخیر انشالله که سرور جذاب و جذاب تر بشه

امیداورم‌که از لینک های زیر لذت ببرید8)8)

1.

2.

3.

پ.ن. توتن هم میتونه خفت کنه 8o8o8)8)8)

4.اینم همینجوری فان زدیم ساعت ۱ ظهر

و در اخر بخاطر مشکلات شخصی و نداشتن وقت دیگه ادامه نخواهد داد و تا ساعت های آینده اکانتم حذف میشه آرزوی موفقیت دارم برای هر ۴ ساید و امیدوارم سرور پر هیجان و جذابی بشه ...

یا علی 8)