Posts by _Al0Ne_

در ادامه ی چرت و پرتایی که گفتی عزیزم این شماره شماره ی فریده(فرید اشنای پلیر اکانت کینگ رضاس که میخواس بین شما مشکلو حل کنه)

تاریخ 12 مارچ بهت زنگ زده که شما هنوز ده 2ت ان ای نخوره و روزی بوده که شما شاکی بودی چرا کسی جای ده 2ت لانچ کرده

منم به فرید گفتم باهات حرف زد که قرار شد اون ده تخریب شه مهاجر لانچ کنی شما که رفتی پی سرنوشتت

پ.ن:اگر امکانش هست به پست قبل اضافه شه.

نشون به اون نشون که وقتی زنگ زدی و معرفی کردی گفتید چند پیک خوردی XD

اون شب زیاد خوردی یادت نی کیو به عنوان فرهاد غالب کردن بهت

تو 12 مارچ با این خط من صحبت کردی بعد 14 مارچ به یه خط دیگم زنگ زدی و قبلش ازم شماره پرسیدی؟برو عمو خودتو سیاه کن

خدایی به بچه ها گفتم این باید رو چیزی باشه اینجوری هذیون بگه که شاهد از غیب رسید.

شماره منو از بزرگترات بگیر یا الکی همش نزن بوش همه جارو برداشت دیگه

در ضمن ریپلای اخر بود

باز میخوای کسی جوابتو بده یکی از گزینه هارو انتخاب کن یا بگو بزرگترات حرفاتو بزن...بدجوری خودت چیپی

1.ما تواتحاد اصلی NE مولتی داریم اکانت هم تقریبا قوی هستش

دروغ

2.برای این که شک نکن میتونی بیرون اتحاد بمونی و بگی انداختنم بیرون

دروغ

2.خودمون میزنیمت و نمیزاریم کپ بگیری توسط لیدر های SE

دروغ... فدای روی زیادت بشم کپتو روز 4بازی از تو اس ای گرفتن من بهت گفتم تخریبش میکنم خودم برو مهاجرتو لانچ کن دوس نداشتی.

خداروشکر تو این 3 4 سالی که این سایت باز شده و اینجا پلی دادم یه جوری بازی کردم هم رفیق هم رقیبام یه خورده رو حرفام حساب میکنن...هنوز اینقدر عقده ای نشدم که واسه یه بازی بخوام دروغ بگم اونم دروغ به این شاخداری.

اراجیفت به قدری مضحکه که حتی پلیرای خودتونم بهش شک دارن مطمئن باش

این هیستوری مکالمات تلفنی من با شماس که خدا خواست هردوبارشو جواب ندادم، پس تمام حرفای ما مکتوبه و توی چت تلگرام

شما 3راه بیشتر نداری:

1- میای اینجا از من و سایدم بابت چرت و پرتایی که گفتی عذر خواهی میکنی

2- هر اسکرین یا ویسی که از من داری میای اینجا میذاری(اجازشو دادم)

3- اجازه میدی من هر اسکرین و ویسی که دارم اینجا بذارم

ولا غیر

اميدوارم اين بحث همينجا تموم شده باشه

تورج جان یا من دروغ میگم یا پلیر شما...تکلیف روشن شه بحثم مختومس.

هر کدوم از لیدراتونم شک دارن ایدی تلگرام منو بگیرن بیان اصل ماجرا بشنون...کسی که چنین ذهن مریضی داره دستتو عسل بزنی بهشم گاز میگیره ارزش دفاع کردن نداره...دوستانه بهتون میگم برهذر باشید از کسی که واسه یه بازی اینقدر دروغ میگه.

متین همه ی اینا تقصیر توئه ها ببین مارو با کیا سرشاخ کردی اخه.

درود

فرهاد جان صحبت از متا شد شما چرا اینقدر عصبانی شدی! مثبت منفی کردی! باتری به باتری!

خیلی سادست برادر من؛ شما و شمال غرب در یک جهت دارید حرکت میکنید. حالا برای این موضوع صحبت کلامی نشده. ولی تو عملی اتفاق افتاده! چه صحبت بشه چه نشه هیچ تغییری در جریان سرور اتفاق نمیافته.

اینکه شما انتظار داری شمال شرقی که با دو ساید درگیری داره بیاد با ساید سوم هم درگیر بشه انتظارات ما را هم بالا میبره که جنوب شرق هم بیاد با سایدهای دیگه هم درگیر بشه. فعلا که خبری نیست!

جاوید جان من نهایت ری اکشنی که بخوام به پست شما بدم ناراحتیه ...اونم یه ذره...اینقدر عصبانی رو از کجای صحبت من پیدا کردی برادر:)

میفرمایید که با دو تا ساید درگیرید و نیازی نیست با ساید سوم درگیر شید... این موضوع چطور برای شما خوب و منطقیه ولی برای ما میشه متای پشت پرده؟ما هم با دو ساید همجوارمون درگیریم فعلا دلیلی نمیبینیم که خودمونو تو سه جبهه درگیر کنیم!

رفتار شما با ساید جنوب غرب دقیقا مشابه رفتاری هست که ما با ساید شمال غرب داریم... هر دو هم کاملا در این مقطع از بازی منطقیه ... همونطوری که شما میگی هیچ توافقی با این عزیزان نداری و ما میپذیریم که تو اول بازی درگیری با 3 ساید منطقی نیست این انتظار میره که شما هم متوجه داستان ما بشی، این هم اخرین بار بود که اینقدر واضح و شفاف منظورمو گفتم اگر بعد این هم متوجه نشید دیگه من میفهمم که کلا نمیخواید متوجه بشید و بحث رو ادامه نمیدم.

درباره همر فلوید هم که پلیرش و همه چیش مشخصه ... متاسفانه شما باز بد منظور مارو از دوتا عکس متوالی دریافت کردی... عکس خفت 4تا شیر و پلنگو گذاشتم چون بعدش اون همر کانتر شد(نه خفت!)چون همر کپ بود وگریز داشت ، به خاطر این دو عکس گذاشتیم وگرنه که الکی نقاشیای پستمو زیاد نمیکردم.

ین موضوع در فروم مطرح نشده و توافقی هست که بین دو ساید در حال اجرا هست و با هومن صحبت هایی کردم و تمایلی به باز کردن این بحث تو فروم ندارم.

من این موضوع رو یه طوری مطرح کردم که حتی پلیرای ساید خودمونم منظورمو نفهمیدن و دقیقا نیتم گله گذاری از اون مهلت 3 4 روزه ای بود که خواسته بودید و الان شده 8روز ، ولی خب گویا پلیر اون اکانت مشکلی با فرومی شدن این جریان ندارن

حالا دیفالت من تصمیمش با لیدرهای NE و ٍُSE هستش چرا شما فشاری شدی و قبضش برای شما اومده ؟؟

ایشون که میگن تابع لیدرشون هستن... شما هم که نظرتون مثبته طبق صحبتی که داشتیم لذا انتظار میره زودتر به اون چارچوبی که اول بازی تعیین شد و موافقش بودید عمل کنید اگر نمیخواید بهش عمل کنید هم واضحا بگید نه که هی 2 روز 2روز تمدید کنید.

ارادت.

درود به همگی

دوما قرار نیست شما برای ما متا را تعریف بکنی؟ مگه متا به حرفشه؟ 2 تا لینک از زدن اس ای بذار فروم.

جاوید جان در عجبم که تحلیل گر های ساید شما خیلی ریزبینانه رد و بدل نشدن اتک بین دو ساید ضربدریو +-و-+ رو متا تشخیص میدن، بعدش اتک ندادن دو ساید ضربدری ++و-- رو حسن غیر همجواری قلمداد میکنن و راجب عدم درگیری دو ساید غربی نظری ندارن... مرحبا به این هوش، احسنت به این ذکاوت

و بیشتر در عجبم که شما وقت داری که نظرات فرومیتونو به عنوان نماینده رسمی ساید شمال شرق تو فروم مطرح کنی ولی یک هفته دنبال 1ک کاتا واسه اون جریان که میدونی میگردی...مرحبا به این درایت،احسنت به این مدیریت.

چندبار صحبتای صدتا یه غاز وسط فروم راجع به ساید ما مطرح شد ما گذاشتیم رو حساب کلکل پلیرا و گفتیم توجهی نکنیم میگذره ولی خب گویا جدی جدی اینقدر یه دروغیو با خودتون واگویه کردید باورش کردید...

و هنوز در عجبم که...

وقتی عکس پایین به عنوان خفت توسط پلیر های حریفمون تو فروم گذاشته میشه تصور غلط ایجاد میکنه که ببین پایین چه خبره!!

و اما بشنوید از واقعیت ماجرا و دلیل گذاشتن اون عکس:)))

خفت اکانت دوم علی فلوید توسط اکانت RoNaN

(بار اول جاخالی دادن با 2113 تا زدم همونو میزاشت خفت بشه قشنگ تر بود :دی ولی ما ول کن نیستیم)

پ.ن:ساید جنوب شرق هم به تمام توافقات قبل سرور پایبند است و حکایت به عمل کار برآید به سخنرانی نیست رو سر چند مورد اول سرور نشون داده.

پ.ن: واسه سروری که شب عید ران شده یکم مهربون تر باشید خدایی اینقدر پست حذف مدیریتی ارسال نکنید.

هدفم این‌بار فقط تلاش برای فارم کردن کسرا کسپراسکای عزیزم بوده و بس.

ایرج جان این سرور کسری با ماست خواهشن اکانتشو ول کن...آدرس بده کت بسته با روبان قرمز تحویلت بدیمش این نوب اعظمو:D

پ.ن:ممنون از کورس فشرده آموزشی عزیزان...کاش نسخه دموشو تو ساید خودتونم ارائه میدادید که آر یو کیدینگ گویان از ما سوال نمیپرسیدن دوستان.

سلام فرهاد جان

دو مورد و لازم شد عرض کنم

اول : مملی و علی هم مثل بقیه اعضای ساید پلیر ساده و همچنین توتال لیدر ساید هستن ، پس انتظار اینکه بخوای مملی به عنوان لیدر ساید به علی به عنوان پلیر ساده ساید چیزیو گوشزد کنه انتظار نابجایی از جنوب غرب این سروره . ( شاید درک این مطلب برای بعضیا سخت باشه چند بار بخونید شاید فرجی شد:دی )

سلام یوسف عزیز

حقیقت دنبال بازی با الفاظ نبودم...به هر حال اگر هر دو عزیز هم لیدر هستن مشکلی نیست من بدون غرض لفظ پلیر رو استفاده کرده بودم.

دوم : اینجا فرومه و جایی عمومی ، هرکسی میتونه از هرکسی دیگه سوال کنه و طرف مقابل میتونه جواب بده یا نده !

افرین!

دقیقا حرف من هم همینه که هر کس آزاده نظرشو بگه یا پستیو لایک کنه بدون اینکه مواخذه بشه... منم کسیو مواخذه نکردم، در ابتدا سوال علی رو جواب دادم بعد هم یه سوال کردم که مگه خبریه که لیدر جنوب غرب داره روابط دو ساید شرقیو تحلیل میکنه

چونکه اونیکی لیدر شما اومدنو از لایک پست ما نتیجه گرفتن که ما اتیش بیار معرکه شدیم تو شمال شرق...اگر مورد اول اشتباهه پس مورد دومم اشتباهه و نیاز به پاسخ هم نیست.

پ.ن : پیشنهاد میکنم اگه متایی هست اعلام کنید ، بدعت بدی از سرور پنج ایکس به جا مونده که بهتره ادامه دار نشه !

امان از بدعت های غلط این سایت

هنوز حتی صحبتی با کسی نداشتیم که بخوایم متایی بسته باشیم...تنها صحبت ما با تیم لیدری ساید های دیگه صحبت با جاوید عزیز بوده...صمیمانه از اعلام زود هنگام متا استقبال میکنیم و از شما هم میخوایم اگر خبری شد شیرینیشو با هم بخوریم تو فروم.

درود

الان هم من به هومن پیام خواهم داد و این قضیه مشخص میشه و در فروم اعلام میشه.

ما هم منتظر اعلام در فروم هستیم ولی خب چیزی که در بازی مشخصه ساید شما هم بی میل به درگیری نیست....شما در فروم دم از گفتگو میزنی ولی خب خودت اتک میزنی!

اگر بنا به وضعیت جنگی هست که شما به سبک خودتون بازی کنید ماهم به سبک خودمون...دو طرف هم عاقلیم و در چارچوب مشخص شده در ابتدا میمونیم...نیاز به صحبت بیشتر نیست به نظرم.

یک بخش ذهن من براش سوال پیش میاد که ایا وقتی هنوز کسی دهکده دوم رو نزده شما چگونه چینش ده های دیفالت ساکنین شمال شرق رو تهدید برداشت کردین ؟(are u kidding?)

و یه موضوع دیگه اگر صحبت شما واسه بعد از احداث دهکده های دوم هست و منظور شما چینش دهکده های دوم ساکنین ساید مذکور هست

فکر نمیکنید که اول حرکت شما باعث این موضوع شده باشه (برای مثال شاید اصن همچین برنامه ای نبوده ولی وقتی از طرف شما همچین حرکتی دیدن خب طبیعتا باید این حرکتو میزدن)

علی جان پلن اسپاون دیفالت که چیز تازه ای نیست چند سروره دوستان با برنامه ریزی میان خبری نداریا:)))

بعدم تصمیم ما از قبل استارت که گرفته نشده...سبک بازی هر کسی مشخصه و اسم اکانتشم مشخص...نقشه هم که برای همه قابل رویت:)

خداروشکر ماهم تو تصمیمون اشتباه نکردیم بنده خدا از حمایت در نیومده اتکاش شروع شده.

توضیح بیشترم لطفا نخواید گویا مذاکرات خوبی در پشت پرده در حال انجامه و دو طرف راضین.

عجیبه که محمد علی سر اینکه ما پست یه نفرو لایک کردیم یه پست گذاشت که اینا فتنه گرن و میخوان شمال شرق دو پارچه بشه و مسائل شمال شرق چه ربطی به جنوب شرق داره.

ولی وقتی پلیر سایدش راجب اختلاف دو ساید شرقی پست میذاره نه تنها رگ گردنش باد نمیکنه که به خودشون مربوطه کسی دخالت نکنه ،میاد پستشونم لایک میکنه.

حاج علی مخاطب این بخش اخر شما نبودی، شما سوال داشتی جواب گرفتی ولی برای منم رفتار لیدرتون سوال شد گفتم بپرسم:)

هومن جان اگر نیت حل کردن قضیه نبود من اصلا پیام نمیدادم.

جاوید جان سلام

ببخشید من هومن نیستم ولی به خدا ازش اجازه گرفتم پست رو گذاشتم :) ، هومن جایی بود نمیتونست پست رو ارسال کنه

تهدید بیشتر پوچ و تهی هست من کاملا عملی خواهم کرد. ساید ما شروع کننده نیست ولی تمام کننده خوبی خواهد بود

ببینید قطعا همینطوره که شما میگید و ما واقفیم که رقبای رو به رومون پلیرایی توانمند و قابل هستن.اما متاسفانه تهدید رو پلیرای شما شروع کردن که از قضا چینش مپشون هم دقیقا اینه که پلنشون برای ساید ماس

با سلام

این سرور مثل این ک قسمت شده از بالا ب پایین بزنیم

رو ب رو اماده باش

وعده دیدار ما ثانیه یک تموم شدن حمایت

با این شرایط من ی کوچولو جا ب جا میشم و از چپ ب راست میزنم

اقایون چپ برا ی نوب جا دارین؟!

خب مثل این ک خدا رو شکر تکلیف این طرف مشخص شد

حمایت تموم شد شروع کنیم یا چی؟!

از دوستان جنوب شرق برا بستن مرزشون شدیدا دعوت ب عمل میاد

گویا ایشون اومدن مارو بزنن و تو ساید شما هستن، مختصات اکانتاشونم واضحه عقل سلیم حکم میکنه که در مقابل تهدید ایشون به قول شما ماهم یک عملی انجام بدیم.

کاریم که ما کردیم کامل در چهارچوب صحبتا بود، اکانت از وسط جنوب شرق و زیر پرچم اتحاد اومد و شما هم دقیقا مشابهش رو انجام دادید.

حالا چه یک خونه چه 14 خونه بعید میدونم نفس عمل فرق کنه، از نظر شما 1خونه چیزی نیست از نظر ما شاید تا 20 خونه موردی نباشه:))

باز هم میگم ما کار بدی نکردیم که شما بخواید 10 برابر بدترشو انجام بدید، اگر منظورتون از کار بد واقعا کار بده که دیگه داستان فرق میکنه

با این کارا هم بعید میدونم بازی زیبا تحت الشعاع قرار بگیره

در اخر امیدوارم این سوبرداشت نشه که ما داریم از موضع قدرت حرف میزنیم، یک بدعتی به اشتباه تو این سایت اتفاق افتاده که یک سری هیجان رو از همه گرفته، شاید بتونیم این سرور یکم اون هیجانات رو به بازی برگردونیم، در این صورت چه برنده چه بازنده ما که خندان میرویم.

سلام و درود

خوب در مورد قسمت اول پستت که موضع خودتو جنوب شرق رو کلا مشخص کردی برای شمال شرق.

محمد علی جان شما آدم باهوشی هستید و حس میکنم به هدفتون از طرح موضوعی که داشتید رسیدید ولی وجدانن روز اول بازی؟زود نیست برادر؟

اینکه چندتا پست بعد از این موضوع که مواضع رسمی جنوب شرق توسط هومن مطرح میشه میاید و صحبتی که از دهن حسین کشیدید بیرون رو موضع جنوب شرق قلمداد میکنید برای من خیلی عجیبه... حسین بنده خدا زد خودشم ناقص کرد که بگه اقا این نظر منه نه ساید باز شما میگی خب خب دوستان عزیز هم اکنون موضع جنوب شرق؟

فقط لازم میدونم یه توضیحی درباره لایک کردن پست نعمت بدم، شاید سوتفاهمتون رفع شه... بعید میدونم حتی یکبار هم با ایشون همکلام شده باشم ولی خب به کرات توی فروم و بازی دیدمش و تعصبی هم که برای شمال شرق داشته فکر نمیکنم بر کسی پوشیده باشه و این رو مطمئنم کسی نیست که به عنوان خرابکار بخواد نظم شمال شرق رو بهم بریزه و قطع به یقین تو جهت سایدش بازی میکنه. میلانیم که هست ... خداوکیلی بگو چرا باید پست اولش که چیز مهمیم نداشت لایک نکنم.

این وسط میمونه لایک ها و پست شما

یک نفر از بچه های شمال غرب پست من رو لایک کرده آیا با هم متا داریم؟قطعا خیر! چند نفر از بچه های شمال شرق لایک کردن یعنی خبریه؟از بچه های ساید شما نیز همینطور؟!و جالب تر اینکه منم پست شمارو لایک کردم!پس مبارکه؟نه بخدا:))

به نظرم بیاید توی تراوین، تراوین بازی کنیم و بذاریم زد و خورد و مراودات نظامیمون حرفامونو بزنه... 3 روز دیگه نقشه ی هر ساید شکل میگیره و استراتژی هر ساید مشخص میشه. این سبک تحلیل شما مثل تارگتای روز معارفه مافیاس که میخواید با کره گیری از حرف رقبا بهشون تارگت بزنید:)

خلاصه کلام اینکه این سرور ما کاملا تاریخچه بازیمونو ریست کردیم و سعیمون اینه که تو مسیری قدم برداریم که خودمون ازش لذت میبریم...به احتمال قریب به وقوعم نمیخوایم خیلی تو فروم بر خلاف سرور های گذشته مشارکت کنیم و سعی میکنیم هر جا اگر توضیح، لینک یا موردی هست ورود کنیم.

برقرار باشید

پ.ن:عمیقا معتقدم این سرور از نظر حجم مولتی بازی هیچ فرقی برای کسی نداره و صرفا چالش های جدیدیو باید دوستان مولتی باز تجربه کنن و ظاهرا هیچ قانونی رو هم نقض نمیکنن.

درود خدمت همگی

این سرور هومن عزیز مسئولیت لیدری ساید جنوب شرق رو برعهده داره مسئولیت تمامی مذاکرات بین سایدی و اعلام مواضع رسمی ساید تو فروم با ایشون هست.

امیدوارم که سرور خوب و کم حاشیه ای رو شاهد باشیم.

موفق باشید

سلام رفقا...مشتاق دیدار:)))

امروز صحبت از سرور بی مولتی بود من تو گروه خودمون یه سری حرف زدم خواستم اینجام یادگاری بذارمشون.

به نظر من اگر بخواد سروری بدون مولتی و کثافت کاری از هر نظری ران بشه باید بند به بند این جریانات پیاده شه و یکیش اجرا نشه بالانس بازی بهم میخوره

در وهله اول و مهم ترین مساله صرف فعل خواستنه، تو اولین گام بزرگترای هر تیم باید بیان به فارسی سلیس و بدون حرف اضافه بنویسن این سرور میخوایم بدون مولتی بازی کنیم و تمام.

در گام دوم دخیل کردن نیروی انسانی و اعمال قانون دستی تو سروره... ببنید راه واسه دور زدن قانون تدوین شده همیشه وجود داره...چرا چون قانون ثابته و همیشه دو نفر ادم زرنگ هستن که سوراخ دو هارو پیدا کنن باهاش مقابله کنن برای همین اگر قرار باشه به صورت اتومات با چیزی برخورد بشه با یکم خرج بیشتر قابل پیگیری نیست پس به نظرم باید یک تیم حداقل 3نفره از معتمدین هر 4 ساید (حتی کسایی که تو بازی هستن و بازی میکنن)تشکیل بشه و با دسترسی محدود این اجازه رو داشته باشن که با نظر لیدرا یک اکانتو بازرسی کنن و اگر تخلفی توش دیدن گزارش بدن(این گزارش میتونه به مولتی هانتر و بن کردن اون اکانت باشه) و یا یک مرام نامه ای بین اون 4 ساید مبنی بر کاتا کردن اکانت متخلف توسط همون ساید(در هر صورت اکانت باید ازون ساید حذف بشه)

تو گام بعدی کاری که باید کرد بالانس دف و همر متناسب با سرور بدون مولتیه...که اونم باز دو مرحله داره...

1-کوچیک کردن همرا با ممنوعیت رید از مولتی :این بحث تو طول بازی که با یک ریپورت گیری ساده از رید اکانتا در میاد و مشکلی نداره اما یه سری تبصره و ماده برای اکانتای دارای کتیبه باید گذاشت که اون کسایی که معتمد هر 4 سایدن قاعدتا اینقدر بازی بلدن که فرق مولتی مخصوص اکانتای دارای کتیبه و اکانتی که پوش میده در این راستارو تمیز بدن.

2-کوچیک کردن دفاع هر ساید:با محدودیت رجیستر در هر ساید...عددش هر چی باشه ولی محدود باشه...حس میکنم در حد یه سرور 240 اکانته خیلی معقول باشه.(من خودم نظرم رو عدد بیشتر بود ولی حرف باقی دوستان منطقی بود و بعید میدونم سایدی بیشتر از 60 نفر پلیر داشته باشه جدی)

در مورد بحث کد دادن هم حتی میشه به جای سایدی بحث تیمی رو وسط کشید برای مثال میگم هر کسی که حداقل 20 نفر شخص حقیقی که سابقه بازی تو اسپیدترا رو دارن اون رو تایید کن لیدر تلقی شه و تعداد کد متناسب به تعداد پلیراش دریافت کنه این نظر کاملا خامه و قطعا باید پرداخته شه اینطوری تیمی که بزرگه بزرگ میمونه ولی خب نواقص خودشم داره ولی حداقلش میدونیم از سیستم هردمبیل بهتره:)

بعد از این وارد پیاده سازیش تو خود بازی میشیم و یک ددلاین 1 هفته ای برای راستی آزمایی حرفای عزیزان:)

به این صورت که هر اکانتی گلد مورد نیاز برای استارتشو فقط بگیره... یک هفته سرورو بازی کنه...بعد اون یک بررسی انجام بشه تو سرور اکانتایی که مشکوکن به اون تیم گزارش شه تا پیگیری دستی صورت بگیره...اگر نتیجه داد، میتونم به شما این نویدو بدم که تو ادامه سرورم این سیستم نتیجه میده، اگرم نتیجه نداد که وقت و پولی که اون یه هفته گذاشتید فدای سرتون و دکمه حذف رو بفشارید تا درس عبرتی باشد برای متقلبان و علی که فک میکنه خیلی زرنگه بمونه و حوضش:))

و بعد از یک هفته هم رجیستر سرور بسته شه...چون اکانتی که بعد از یه هفته رجیستر شه به قصد شوم وارد بازی شده(میدونم که میگم:) )... در صورتیکه اول متن گفتم مثل مرد قرار گذاشته شده که فقط یه سرور برا ساید خودمون بازی کنیم و هر اتفاقی که بخواد بیفته از همون بلیطای ساید خودی و تو همون هفته اول مشخص شه و خلاصه سورپرایز 72ساعت قبل کتیبرو یه سرور بیخیال شیم.

این حرفا یکم پروسه پیش ثبت نام رو طولانی میکنه، اما ازونجایی که میخواید این سرور خاص باشه باید براش یکم کارای خاص کنید.

و حرف اخر اینکه در تمام این مراحل وجدان خود را قاضی کنید که همانا وجدان انسان بهترین قاضیست.

پ.ن:ازونجایی که پست بدون یاد امام بی برکته لذا با بردن نامش برکت را به پست خود ارزانی میداریم.

پ.ن:با توجه به اینکه قطعا بازی نمیکنم همتونو دوس دارم حتی مملی و یوسف

ارادت

درود

ضمن ابراز تاسف بابت اتفاقایی که الان داره کنارمون میفته و با توجه به شرایط موجود،به نمایندگی از طرف ساید جنوب شرق و باقی دوستانم اعلام میکنم که تا پایدار شدن شرایط یک نپ یک طرفه با کل سرور میبندیم تا اوضاع درون کشورمون پایدار بشه.

از دوستانم در ساید جنوب شرق که این پست رو میخونن اما به گروه ها دسترسی ندارن صمیمانه تقاضا میکنم که این مورد رو لحاظ کنن و به جایی اتک ندن.

فارغ از رقابت توی بازی امیدوارم همگی شما در این مدت در صحت و سلامت باشید تا زمانی بهتر برای بازی کنار همدیگه.

ارادت

سلام باز ما اومدیم:)

و ممد آقایی که همچنان عالی مینوازد

با یادی از امام هومن که این پستو باید میذاشت ولی نخواست بذاره شروع میکنیم

امروز احمق کوچیک دیگری هم توسط شمال شرق از دست رفت

اتک ها به صورت نامنظم زده شده بود به این صورت که اتک اول به این صورت در ساعت 14:33 لند شد

7431-img-20220914-145241-jpg

و اتک دوم در ساعت 14:42 و به فاصله حدودی 9دقیقه از اتک قبل

و 2 دقیقه قبل اولین اتک هم سکات زدیم که مطمئن شیم کتیبه میاد و اگر نمیاد مست کنیم همر دومو

ایلیا جان من بازم از شما معذرت میخوام که پلن نزدیم ولی به خاطر احترام به شما از اصغر هم که تو ثانیه های متوالی بود استفاده نکردیم...اسمشو خودت انتخاب کن

که هردو پلن مصادف شد با از دسترس خارج شدن سرور

سایت ترکید بازم؟پس چرا دیوار دادید بالا شیطون؟با احمق اثر جنگ کوچیک که همراتو تایم نگرفتی؟و چنتا سوال دیگه که از لول شما بالاتره دیگه بماند...

کتیبه جایگزین هم زیاده

بعد از جنگ یونیک آقا رضا برای امید دادن به تیمشون گفتن که آقا جایگزین جنگ یونیک زیاده اینجا

بریم یه نگاهی بهش بندازیم

جایگزین اول:

جایگزین دوم:

جایگزین سوم که فعالیتش بعد اون خطبه قرا به صورت زیر بوده:

و جایگزین چهارم که بازم گلی به جمال امیر تریدر که استفاده کرده یه راند

و من الله توفیق

با سلام

آیا با ۳ بار گذاشتن یک لینک نیروهای اون ده بیشتر خفت میشن؟

سوالی بود واقعا قابل تأمل

سلام

رضا جان والا ما دیدیم مد شده هر لینک چنبار بیاد گفتیم بذاریم دیدیم چطوری میشه...الان اس ام اس اومد برای مانی که شما برنده سرور شدید امتحان کن داداش خیلی باحاله مشتری میشی...ممنون از مبدع این حرکت

در باره ایپی هم ما اتک اول ایپی نداشتیم

ولی خب برای پیدا کردن همرای دیگش مجبور شدیم لاگین بزنیم و گویا دوستان از وسایل پیشگیری استفاده نکردن

شما به بزرگی خودتون ببخشید

خدا کنه برا منم پیامش بیاد

تشکر از علیرضا عزیز بابت زحماتش

کافر همه را به کیش خود پندارد 😂

آقا گل گفتی جدی باید طلا گرفت اینو:D

درود

این قوانینی که دوستان تو بالا گفتن خوبه ولی خب یه مشکلی از نظر من هست...

خواه ناخواه ریزش پلیر وجود داره و از طرفی عدم وقت کافی برای همه پلیر ها باعث میشه عده ای روی همه ی اکانت ها دسترسی داشته باشن پس محدود کردن ایپی صرفا اکانتای نیمه پلیر دار رو تز بازی خارج میکنه و سایت خلوت تر میشه.

به نظر من در وهله اول باید با هر ایپی فقط یک اکانت بشه ساخت.

و بعدش محدودیت دائمی برای اکانت های هم ایپی در نظر گرفته بشه به این صورت که نتونن به هیچ وجه منبع برای هم ارسال کنن به جز دهای کتیبه دار.(ایپی ها کمتر ریست بشه)

این موضوع بالا هم یک تبصره داره که اکانت ها مولتی میارن و منابعشو روی کتیبه بیخود مسیر میکنن و ازش استفاده میکنن که با نظارت دستی کاملا قابل شناسایی هست.

اگر اکانتی تمامی شرایط بالا رو داشت و رید میشد اگر گزارش مبنی بر مولتی اکانت بودنش داده شد،مولتی هانتر باید بررسی کنه و اگر اون اکانت صرفا در جهت نفع اکانت/اکانت هایی منابعش برده میشد و به وضوح پلیر اکتیو نداشت حذف مدیریتی بشه.

تمامی موارد بالا بیشتر همر کش هارو محدود میکنه پس میشه بعد از این داستان اول از همه محدودیت غارت رو برداشت و به جای لیمیت اکانت، فقط لیمیت دهکده بمونه و تعداد فارم لیست ها افزاریش پیدا کنه(با توجه به اینکه دارید میگید سرور بدون مولتی و بات هست پس قطعا درخواست ها از سرور پایین میاد و پردازش اتک بیشتر برای هر اکانت اشکال انچنانی ایجاد نمیکنه)

باز هم با همه ی اینها بیشتر این داستان ها محدود کننده ی اکانت های هجومی هست و احتمالا سایز همر ها رو کاهش بده ولی خب این قوانین، مولتی اکانت های دفساز یا حتی دفساز های حقیقی رو محدود نمیکنه و اگر تیمی پلیر زیاد داشته باشه با دف زیاد به راحتی بازی رو میبره برای حل این مشکل هم به نظرم میتونید تعداد اکانت های داخل کنفدراسیون رو که الان240 اکانت(4اتحاد 60نفره) کاهش بدید (مثلا 150 اکانت و 3اتحاد 50 نفره)

عزیزم بنظرم الان موقع حرف زدن نیست. مدرکی دال بر رد این موضوع داری در خدمتیم. این سند شما دقیقا چی داره اخه!

آقا شما یه اتهامیو مطرح کردی شما باید ثابت کنی!!!! من چی باید بگم؟

اصن تنور داغه دیگه بذارید ما هم بسچبونیم...شما اثبات کن تو جنوب شرق چراغ نداری،بعدش من قبول میکنم که چراغ دارم بدون دلیل!حرفی میزنی آخه

من دلایل خودمو گفتم...اگر مطمئن بودیم که همه چی سیفه به جای چیفر کاتا روانه ده میکردیم که تو بیسمون در اون نزدیکی فت و فراوونه، یه سند دیگم هم اون پیاما بود

دیگه شما نمیخوای قبول کنی مشکل خودته اون ملتی که باید ببینن میبینن به قول خودت.

شما اول اومدی گفتی تو چت جاسوس داریم من گفتم برو تو این بازه جاسوستو پیدا کن بعدش اومدی میگی نه قبول نیست جاسوسه تو اتحاده مرتاضم با همین روش زدید...بعد اصن مرتاض یه جا بوده این بنده خدا یه جا دیگه

چکارتون کنم دیگه

فرهاد جان نمیدونم مخاطب بنده هستم یا خیر.

دم شما گرم که کلاهت رو قاضی کردی. چنین چیزی نبوده.

منظور بنده هم به سوء نبود بلکه افزایش غارت ش.ش و تلنگر بود که متاسفانه پیگیری نشد. (هرچند یکسری ناتار کاتا کردند)

ایلیا جان من اگر میخواستم کلاهمو قاضی کنم اون موقعی قاضی میکردم که اوضاع به وقف مراد نبود تا یکم ترحم بخرم و جو رو متشنج کنم ولی چون از عواقب کارم میترسیدم نکردم (برعکس وضعیت الان دوستان شما که به هیچ حربه ای نه نمیگن)

مشاهده من اون موقع اینطوری بود که به طور عجیبی همزمان بودن ولی خب مدرکی بیشتر از تداخل زمانی دستم نبود(دقیقا مثل همین داستان) و چیزی نگفتم.

ولی خب گویا دوستان شما مثل ما فکر نمیکنن تا عرصه رو تنگ دیدن دیگه شروع کردن به فکت سازی!

هدف من صرفا این بود که بگم ماهم چنین مشاهداتی داشتیم حتی نقل قول های جلسات عمومی هم اینجا استفاده شده ولی خب نکردیم اقا چون راحت ترین کار تهمت زدنه.

پ.ن:عکسای ما چیزی نشون نمیده ولی عکسای دوستان طوطی سخنگوئه