نقد و بررسی سرور فینال با سرعت ۳ برابر | آغاز ۱۸ اسفند ۱۴۰۱ |

• سلام و احترام خدمت بازیکنان و خوانندگان فروم

همونطوری که قبل از شروع سرور گفته بودم، این سرور به همراه علی با ۲ اکانت وارد بازی شدیم و برای ساید محبوبمون مشغول فعالیت هستیم.

دیشب یک پلن چیف روی نان کپ ما از سمت شمال غرب اجرا شد که نتیجش شد پذیرایی گرم ما 👇

این حمله ها واقعا برام جالب بود به چند دلیل:

۱. اینکه تاحالا از ما اسکات نکشیدید که ببینید اینجا چخبره و ندید حمله کردید

۲. اینکه دقیقا چند دقیقه قبلش ما لیست فارم رو خاموش کرده بودیم تا بریم عید دیدنی خونه بچه های مهمون نواز شمال غرب

توی گیر و دار این بودیم که اول بریم کجا رو سر بزنیم که شما یهو سر زده اومدین

اینم از شات مهمونی رفتن ما 👇

کراپ لاک شدن کپ مصری ۱۵۰٪ به همراه آبرسانی یه چینج کپ ریز هم پیش اومد که علی جان زحمت شاتش رو کشیدن البته جنبه فان داشت :دی

پرهان جان گرین

ما توی اون سرور ۲ایکس قبلی توی ساید اس دبل با لیدری استاد بزرگ یوسف ریتالین با هم آشنا شدیم و تا الان چند باری هم گپ و گفت داشتیم

اون موقع میخواستی حال بچه های اس ای رو بگیری چون مولتی باز بودن اما به دلایل مدیریتی ساید اذیت شدی و رفتی ( با این دیر اومده بودیو یک جنگ آموزم با هیچی برای سایدت زده بودی)

سرور بعد در قالب تیم تروریست توی ساید جنوب غرب رجیستر کردید و توی خاکستری نشستید و به عنوان ساید پنجم با شعار نه به مولتی بازی ظهور ‌کردید اما از اون موقع شما فقط روی شمال شرق متمرکز بودی درحالی که جنوب غرب و جنوب شرق هم سرشار از مولتی اکانت بودند و با جنگ و لفظ بازی و جنگ روانی سعی در تخریب ساید شمال شرق داشتی ‌که از اون سرور تیم شما لقب مزدور رو یدک میکشه

اون سرور من فکر میکردم که قضیه شما با محمد علی وگنس عزیز شخصی هست که فقط به ما پیله کردید اما این سرور که با تیمی کامل توی یک ساید دارید بازی میکنید هم باز با برنامه قبلی و پلن برای خراب ‌کردن بازی ما وارد سرور شدید، نشون به اون نشون که توی ساید ما یجوری رجیستر کردید که uid اکانت های charles branson و traktor و چند اکانت دیگه از اکانت kazz هم پایین تره!!!

چرا ؟ این حجم از کینه چرا باید نسبت به ما داشته باشید ؟ نحوه کلونی ای که توی ساید ما زدید و نقض قوانین بیسیک بازی مثل ساخت اکانت توی ساید های دیگه و ...

کاشکی حرفه ای تر به بازی نگاه میکردید تا میتونسیم یک سرور بالانس رو ببینیم بعد از مدت ها اما خرابش کردید

در حال حاضر هم چه از شانس شما و چه از شانس ما، ما لب مرز با شما هستیم و از وقتی که پلن شمارو دیدیم مجبور به تغییر سبک بازی شدیم و در آخر یکی از ما بیشتر خوش حال خواهد بود

لازم به ذکر هست که من و علی در مجموع با ۴ اکانت در حال بازی هستیم و ۲ تا از ۴ تا اکانت اصلی هست و از هیچ کدوم از اکانت ها جهت غارت و پوش منابع استفاده نشده

:)

پ.ن: ببخشید غلط املایی زیاده ، تاچ گوشیم خراب شده

پ.ن: ببهشید طولانی شد

Sj

• پرهام جان الان مشکل شما استفاده ار بات و مولتی دف هست ؟ جوابش مسلما اینه خیر ! چون جنوب شرق هم در حد شمال شرق داره

این هم یه بازیه به هر دلیلی دوست دارید که برای ما هم واضح هست برای شما هم مبرهن دوست دارید وارد تنش با شمال شرق بشید قطعا این میزان تجربه رو از من هم بیشتر داری که ادامه این روند واسه افت شمال غربی میشه که هفته های اول پایاپای تو تاپ پیشرفت و غارت بوده با دو تا ساید شرقی الان فاصله گرفته همین روند رو هم ادامه بدید جنوب غرب هم راحت سبقت میگیره ازتون

شمال شرق مولتی داره رجیستر سرور که بازه مولتی بزنید ! بات داره ریپورت کنید بن شه هر اکانتی که با سند و مدرک هست

اینکه پتانسیل سایدت رو بیاری لب مرز و داخل یه ساید دیگه باعث تضعیف ساید خودت میتونه بشه

از نظر من هم متای غربی و سولو بودن دو تا ساید شرقی باعث یه سه قطبی قشنگ میشه تو سرور هرچند عوامل بیرون بازی میگه ناممکنه

من نمیدونم دوستان چرا فکر می‌کنن من ادمین سرور هستم

ما شمال شرق رو انتخاب کردیم برای جنگ

چه فازیه هی اس ای اس ای می‌کنین؟

مانی جان من ستار میزنم شما گیتار

من چی میگم شما چی میگی

سند و مدرک؟ بیخیال تورو خدا

خودت میدونی که تحریم هارو هم دور میزنن

چه برسه به اسپید ترا

IMACROS هم رو این سرور کار می‌کنه

یه کپچا مسخره هم رو سروره

دهن منو باز نکنید ناموسا

مدرک میخوای؟ خودت گنجینه مدارکی داداش

تو که به من میگی داداش کوچیکه

تو فروم میخوای به من دروغ بگی؟

به کسی ربطی نداره چرا ما با جنوب شرق درگیر نمیشیم ، در اینکه اونا هم مولتی دارن و کار بدیه شکی نیست

ما مثل دوستان بازی نمیکنیم

مسئله ای هم نیست فقط همه رفاقت ها

به خاطر طمع برد بعدا بوی تعفن میگیره

تا روزگار اسپید ترا هست هم تو فروم

جای قهوه ای کردن همدیگست

چون ، بات ، vps ، مولتی و ....

یعنی بازی نا جوان مردانه

اینکه تو ساید یکی دیگه اکانت بسازی تو اتحاد خودت بیاری از اول گیم یه چالشه

شمام کردین ، باهاشم زدین ، ما اعتراضی نکردیم

ولی یکی به من بگه اون ۳ رکن گند زدن به بازی چالشه؟

همین الانش اینور نفوذی فرستادن هم بازیات

ما حتی به اینم اعتراض نمیکنیم

هرچند که رو بازی کردیم

حتی تو فروم

تو سایدتون ۳ نفر نشون بده که بیشتر از دیفالت گرین موقع لانچ کاتا داشته بوده باشن

اصلا حرفات منطقی نیست

هرچی میشه نچسبون به جنوب شرق

سایدتو با شمال غرب مقایسه کن

بیار لیست پلیر واقعیتو

مقایسه کنیم

مادامي كه عقل خاموش است..... ؤؤ ......خشونت حرف آخر رو مي زند

.......................W.Ss Alone........................

• سجاد جان دیروز پریروز داشتم برا رضا گارد اسم دوستام تو شمال شرق رو میاوردم تعجب کرده بود

دوستایی که تو فرومم نمیچرخن

علیرضا ایران

افشین منتال

امیر دومنیک

خودت ، علی تهرانی

با خیلیای دیگه کمو بیش در ارتباط بودیم

بحث کینه نیست

حق‌میدم که یه فضای چالشی تو فروم ایجاد بشه شما فکر کنین پرهام که اینطوری حرف میزنه کینه داره

ولی مگه برای دات کام به خودت پسورد ندادم؟

مگه باهات تماس نگرفتم

تو پست قبلی هم گفتم من ادمین نیستم

بله با مولتی بازیم مخالفم ولی ولایت مبارزه با مولتی ندارم

این حرف اشتباه است که تیم ما مبارز مولتی اکانته

ما اکانتای مولتی اکانت The last of us و مولتی های ساید شمال شرق که ساید دشمن بود رو میزدیم

ولی توسط ۲ بازیکن ، عرفان و ادریس

شما دیدی من اصلا تو شمال شرق دهکده زده باشم

تا دیدی من تو خاکستری بودم

من شخصا با مولتی اکانت مخالفم

چون شخصا ادعام میشه تو بازی

وقت مولتی کشی ندارم ، یه تروپ جنگی متوسط بازی رو هم پریروز کردم دیوار

درسته که پلن قبلی برای لانچ تنظیم نشد

ولی با ۴۰ کی گندم خور یه تارگت رو تو فاصله ۴ ساعت تو ساید خودت چ ساعت ۴ صبح بزنی

یه ریز فیک‌هم بزاری ۱۱ کی گندم خور بری تو هجوم

در صورتی که اون اکانت تارگت فقط ۶ کی گندم خور داشته یکم بهت بر میخوره

بازم میگم من سوپر مولتی کش نیستم

نظر شخصیم بر بازی سینگل اکانته

با کسیم خصومت ندارم

اگر با کسی بد رفتاری کردم عذر میخوام

مادامي كه عقل خاموش است..... ؤؤ ......خشونت حرف آخر رو مي زند

.......................W.Ss Alone........................

• سجاد جان سلام

تبریک بابت دفاع زیبا

بنده شخصا طرح ریزی و اجرا کردم و مسیولیت اش با بنده اس و شرمنده پلیر اکانت امپایر هستم بخاطر دیوار شدن همرش

اما مواردی که برات سوال پیش اومده بود:

من با همین روش ۴ تا دیفالت نسبتا مهم رو چیف کردم و حداقل من حیث تجربه جواب داد.

اما اینکه چرا اسکات نکشیدم نقطه قوت این پلن اصل غافلگیری اش هست.

حالا اگه ریپورت اسکات رو شما داخل حملات اتحاد دیده بشه، پلیر شب اتحاد رو اکانت لاگین میکنه و اتک رو میبینه و کافیه چنج کپ کنه تا پلن fail بشه.

از طرفی همر شما قبلا رصد شده بود و میدونستم رنک خوبی داره و از طرفی جلوزنی انتخاب شده بود برا این پلن که تا ۴۰کی دف ثابت رو حتی با دیوار سطح ۲۰ بپرونه.

ولی از شانس بد، شما همزمان در حال اجرای پلن خودتون بودی مگرنه فکر کنم خود شما هم میدونی اگر اکانت آف بود صد در صد همرت چیف شده بود.

در هر صورت تبریک مجدد

با احترام

• با سلام،
    جو فروم این چند روزه به شکلی بود که هرکسی وارد می شد باید با همون فرمون ادامه میداد، پس تصمیم گرفتم با وجود علاقم به فروم چیزی ننویسم

اما الان چند نکته لازم دیدم بگم:
    ۱. یا بعضی دوستان تراوین اورجینال بازی نکردن یا از یادشون رفته!
    اینکه بعد از مدت ها داخل اسپیدترا کانتر ببینیم، جنگ مرزی و جنگ نزدیک ببینیم اتفاق خوبیه به نظر من، باعث هیجان بازی میشه.
    و وقتی داشتیم تصمیم می گرفتیم، وارد سرور بشیم یا نه ۵۰ درصد تیم می گفتن ترجیح میدیم نیایم جایی که هیچ شباهتی به تراوین نداره! نپ تا میدگیم، نپ اسکات، نپ تو رو خدا چپ چپ نگاه نکن، نزن مولتیمو!

و خودم بعد از مدت ها توی جنگ واحه با مانی پارتیزان یه ریزه کاری یادم اومد که قهرمان پیاده جلو نیزه عملکرد بهتری داره، تراوین با جزئیاتشه که قشنگه
    نه برو ۲۰۰ ۲۰۰ همر تپل کن، جنگ آموزتم بگیر یا احمقتو چیفی کن و یا علی بخور بخواب تا واندر!

۲. این داستان و توهین ها در مورد گلد گرفتن ان دبل از سایدهای دیگه، مزدور خوندنش و امثالهم ديگه بیش از حد با خویشتن داری بچه های ان دبل روبرو شده، صبر کردیم ببینیم کی تمومش می کنید که ظاهرا همچین اراده ای دیده نمیشه برا حاشیه نبافتن!

صبر ما هم حد و اندازه ای داره
    من شخصا نه گلدی از کسی گرفتم و نه در طول عمر تراوینیم از کسی همچین انتظاری داشتم، نمیشه با پول بقیه پز داد! و بقیه هم همینطورن.

۳. در مورد این درگیری های اول بازی هم که به نظرم نفس تراوین و هیجانش می طلبه و البته فروم نویسی ان ای مثل همیشه بی تاثیر نیست

یه زمانی آیدین فروم نویس ان ای بود!
    الان یکی میگه ممدتوشی نسیم جنوب سوزناکه، بادبان ها رو بکشید بریم سمت غرب به امید سواحل قناری!

یکی میره ۲۰۰ در ۲۰۰ میگه رفتین توی غار چرا!
    داداش نقشه رو بزن اون گزینه پایین توی موبایل مد یا بالا توی سیستم، یه نگاه به مختصاتت بکن، بعد حرف از غار و این چیزا بزن!
    یا یکی قبل تر ها میگفت بسم قاسم جبارین اومدیم ۳ به ۱ بزنیمتون، بعد ۳ تایی میزدنش و تهش میگفت چرا اینجوری شد!

اونی که میاد اس دبل با وعده گلد و مولتی پارسا سوئیفت و بعد گله ای می کشن زیر بنده خدا، دیگه حرف از مزدوری نزنه! کسی که عرق به ساید نداره، نمی جنگه براش!
    یکی از دلایلی که این سرور اس دبل رو انتخاب نکردیم هم ترس ازین اتفاق به صورت مجدد بود!

۴. اولین و اصلی ترین چالش برای تیم چوکور، تقسیم و مدیریت پتانسیل و انرژی تیم برای ۹۰ دقیقه بود، که اولین سوال من از پرهام و عرفان هم همین بود که میخواین جنگی و میدگیمی ببندین یا اند گیمی که هر دو گفتن برنامه اند گیمی هم داریم، و البته باگ گیری و چالش های این قسمت تا حدود زیادی با جذب پلیرهای جدید و تغییر برنامه بعضی اکانت ها انجام شد.

اما چوکور به نظرم هر لحظه پتانسیل سوئیچ به تروریست مد رو داره چون هدفش لذت از بازیه نه جنگ برای بردن فقط.
    و البته مافیا بازها هم میدونن به ترور نباید تارگت زد، چون هر لحظه ممکنه اعلام نقش کنه و یکیو بکنه ببره.
    و اون زمان دیگه چلنج بالانس انرژی رو میشه کنار گذاشت و همه چیو میکسی داد بیرون یا حتی ریمیکسی!
    و اون زمان پتانسیل در نظر گرفته شده برای اندگیم خرج میدگیم میشه و اونجا میگین چرا واندزناتون رو به اس ای نمی زنید و فقط مارو باهاش می زنید!
    در کل داریم بازی خودمون رو می کنیم، شما هم بازی خودتونو بکنید، سبک ما اینه.

* هدف چوکور زنده کردن تراوین واقعیه، تا چه حد موفق خواهیم بود مهم نیست، تلاش خودمونو انجام میدیم

• با عرض سلام و خسته نباشید به تمام دوستان حاضر در سرور و خوانندگان فروم

جا داره سال نو رو به تمام عزیزان تبریک عرض کنم

شرح حال:

این سرور رو هم کم و زیاد شروع کردیم با حاشیه های بسیار فراوان

ایندفعه بر خلاف همیشه نتونستیم به اکانت خودمون خدمت کنیم دیگه چه برسه به ساید

جا داره از تمام عزیزان حاضر در ساید شمال شرق عذر خواهی کنیم

ولی قصد جبران داشتیم تا یه سری اتفاقات افتاد که نمیخام وقت عزیزان رو بگیرم

کلام اخر:

دوستان این یه بازیه شما اصلا توتال توتال ها نتیجه ای که ازش میگیری چی هست ؟

چی به شما میدن که به ما نمیدن ؟

شما یکه بزن محله

باو شما مرحوم بروسلی

من دوستانی تو تراوین بدست اوردم حس میکنم ادامه دادن این سرور باعث میشه دوستانمون رو از دست بدیم

البته شاید من فقط با اونا دوستم :دی

پ ن :هر چی سرور پلی دادی بگرد ببین کوهی به استواری من بوده که بهش تکیه بدی ؟(مخاطب خاص)

پ ن:اگه اینجا حذف میکنم فقط به خاطر اینه اگه یه روزی گذری شماره هم رو گوشیامون افتاد بتونیم جواب همو بدیم

در جریانین که من ترواین و از سازندش هم بهتر بلدم ؟(مخاطب خاص)

نصیحت:

ادم ها را از قدمت دوستانشان بشناس.

نه از تعداد دوستانش...!

• هومن جان سلام

خودت هم میدونی صحبت من و شما چقدر صادقانه و مخلصانه بوده و هیچ زیر و رویی از طرف من کشیده نشده.

تلفنی هم خدمتت گفتم اتحاد قبلی اکانت نامبر وان و اتحاد فعلی NE TeamS جز اتحادهای سایدی که دست ما باشه نیست. این را اینجا هم میگم چون دیدم یکسری از دوستان همسایدی خودم هم میگن چرا اکانت را نمیفرستید بیرون اتحاد؟! در صورتیکه اتحاد اون اکانت دست ما نیست.

صحبتهای چندین باره من با پلیر اون اکانت همه چی اوکی بوده.

هنوز هم اعتقادم همینه و دیفالت باید حذف بشه و همچنان روی این مسئله داره صحبت میشه.

منتها در ایام عید یک سمتش من خیلی وقتها نبودم یک سمتش پلیر اکانت نبود برای همین این موضوع طولانی شده. تلفنی هم خدمت گفتم اگر در جریان عادی ساید بود این مسئله زودتر حل میشد.

بنظر بنده این گره با صحبت کردن حل خواهد شد.

ولی متاسفانه با چیزی که الان دیدم باید این حقیقت رو پذیرفت که شمال شرق کاملا زیر توافقاتش زد و این خیلی برای من ناراحت کنندس.

بنابر این بر خلاف میل باطنیم باید بگم که از این پس در مقابل ساید شمال شرق ما هیچ حد و مرزی برای بازی قائل نخواهیم بود.

هومن جان شما هر تصمیمی برای سایدت میتونی بگیری

من هم بهت کاملا حق میدم با جریاناتی که اتفاق افتاده ناراحت باشی

هر سبک بازی ای که شما در ادامه انتخاب بکنی، ما هم پس از صفر کردن دیفالت؛ با شما همراهی خواهیم داشت.

پ.ن:جاوید جان بنده هیچ شکی در صداقت شما ندارم برادر ولی متاسفانه گویا برخی از دوستان شما از صداقت شما سو استفاده کردن و با ۱۰ روز زمان خریدن باعث تثبیت جایگاه اون اکانت در اون منطقه شدن.

امیدوارم اینطور که شما میگی نباشه. موضع ما هر چه بوده همچنان هم هست و خواهد بود.

ارادت

J.Bro

اگر، در زندگی نگاهت به داشته هایت باشد ،بیشتر خواهی داشت.

اما اگر مدام به نداشته هایت فکر کنی، هیچ وقت هیچ چیز برایت کافی نخواهد بود

فکرت رو ترمیم کن...

• با احترام

چند تا لینک هم از دیروز و امروز تقدیمتون میکنم

5 تا چیف اکانت های حریف

خسته نباشید به بچه های خوب ساید و تیم هجوم

دو مورد هم خفت داشتیم و یک دفاع

دم همگی گرم

دفاع شدن اکانت got you

پ.ن: ادریس هر روز صبح زود باید پیامتو ببینم ;)

J.Bro

فکرت رو ترمیم کن...

• با سلام،
    جو فروم این چند روزه به شکلی بود که هرکسی وارد می شد باید با همون فرمون ادامه میداد، پس تصمیم گرفتم با وجود علاقم به فروم چیزی ننویسم

محمد جان در جواب پست شما لازم هست چند مورد خدمتتون بگم:

چند تا پست از بچه های شمال غرب دیدم در مورد اینکه با کلمه مزدور مشکل داشتند و این موضوع باعث رنجششون شده

قطعا این اتفاق بخاطر صحبت ها و رفتارهای پلیرهای خودتون هست

وقتی ساید شما ادعا میکنه میخواد شمال شرق را بزنه بخاطر مولتی بازی و بخاطر بات و این در حالی هست که جنوب شرق هم به همون اندازه بلکه هم بیشتر هم مولتی داره هم بات و کاری هم به جنوب شرق نداره این میشه مزدور یک ساید دیگه؛

پیشنهاد میکنم پرچم مسخره مبارزه با مولتی و بات را بگذارید کنار و خیلی ساده بگید اقا دوست داریم شمال شرقو بزنیم. حال نمیکنیم جنوب شرقو بزنیم

اینطوری خیلی بهتره

مورد بعدی اینکه تهدید آخرتو خیلی دوست داشتم. صادقانه بگم واندر 100 کردن برای مایی که سابقه 100 کردنش را زیاد دیدیم هیچ ارزشی نداره. قطعا برای شما هدفه؛ ولی برای ما فقط بازی جنگی تو این سرور مهمه

ما اومدیم یک بازی زد و خورد داشته باشیم. جنبه اتک خورمون هم بالاست. شما فقط بزنش باش . شما بذار رو تروریست مد. بذار رو خفن مود اصلا.

دفعه بعدی چهار تا لینک بذار بعد بیا تهدید بکن

J.Bro

فکرت رو ترمیم کن...

• سلام جاوید جان، تبریک بابت پلن هاتون

بسیار هم عالی، پس شما هم یه بازی جذاب و پر زد و خورد میخواستین، فقط نمیدونم چرا دوستان هم سایدیتون میگفتن بازی و پلنتونو بهم ریختیم! هی غر میزدن!

اینجوری باشه شما بازی مارو داری بهم میریزی :)))

مزدور کجا بودین؟ از کی گلد می گیرین؟ :)))

از یه پلیر تراوین بعیده با ۲ تا لینک اینقدر مغرور بشه، گهی زین به پشت و گهی باز زین به پشت، یه ۲ صفحه برگرد دوستانت بدون لینک میومدن و فقط پست های خفت و چیف شدنتون بود!

اگه با دقت پست منو خونده بودی، گفتم این سبک رو دوست داریم و برای برد و باختش بازی نمی کنیم، چه برسه به واندر! ولی ظاهرا ذوق فراوانت مانع دیدنش شده.

تازه بازی داره قشنگ میشه.

به بچه ها میگفتم، درسته غرق در مولتی هستند، ولی اینم خودش یه چلنجه که می تونیم خودمون رو محک بزنیم.

• انالله و انا الیه راجعون

خبردار شدیم کـه « دو همر » بـه رحمت خدا رفت . آرزو می کنیم کـه وسعت صبر خانواده ي این دوستان عزیز بـه اندازه ي دریای غمشان باشد . باهم دعا کنیم تا خداوند بزرگ روح عزیزان از دست رفته را قرین رحمت کند و خوب از این میهمان جدید پذیرایی کند

به همین مناسبت مجلس ترحیم در مورخ ۱۴۰۲/۱/۸ از ساعت ۱۸ الی۲۰ به صرف افطاری ترتیب داده شده است حضور شما سروران گرامی باعث شادی روح ان مرحومین و تسلی خاطر باز ماندگان میشود

ازطرف : دوستان و اشنایان هر چهار ساید

پ ن: این ۲ تا همر و بزنی ۲۲ ک پوینت اتک بگیری اوضاع خیلی خیط😀

امضا

مجی سامورایی

• درود جاوید عزیز و آقا هومن

کم و کیف ماجرای اکانت بنده مشخصه

1.عدم اطلاع از ریجستر دوستانم در سایدNE

2.خودمون میزنیمت و نمیزاریم کپ بگیری توسط لیدر های SE

حالا

ما قبل این که از حمایت خارج بشیم از اتحاد اصلی Se خارج شدیم

حدودا 48 ساعت بعد مهاجر های ما بالا نشست که فقط 40 ساعت مهاجر ها تو راه بودن

کاری با این ها ندارم و تا همین لحظه سعی کردم هرچی که از Se می‌دونم نگم

ولی ...

مازیار عزیز

زمانی که مهاجر ها نشست شخصی به اسم آقای فرهاد دقیق نمی‌دونم

با من تماس گرفت و گفت پلن خوبی هست این که نزاریم واندر زن های NE راحت باشن و شما نگران نباش فقط بیا تو اتحاد اصلی SE

وقتی از ایشون سوال کردم که چطور

جوابی که دادن این بود

1.ما تواتحاد اصلی NE مولتی داریم اکانت هم تقریبا قوی هستش

چراغ داریم و اگه پلنی رو ده دومت بزنن بهت میگیم ولی بیا تو اتحاد تا برات دف هم ارسال بشه ;(

2.برای این که شک نکن میتونی بیرون اتحاد بمونی و بگی انداختنم بیرون

و شاید Ne اکانت داشته باشه

پس بیا تو اتحاد که اخراج بشی

بعد یک تایم مشخص میکنم که چند تا اتک روت بزاریم

این توافقی هست که شما با Se کردین جناب جاوید

یک چیز دیگه ایشون از یک متا پشت پرده هم صحبت میکردن و این که

NE این سرور اصلا بالای50 نمیاره

بازم سوپرایز دارم

برمی‌گردم به دیفالت من و حرف‌های هومن عزیز

جاوید عزیز به من گفتن به هیچ وجه رو Se اتک نزار و اونا هم از شمااسکات نمی‌کشن

که اکانت KGB ول کن ماجرا نبود

حتی با صحبت هایی که تو تیم خودمون داشتیم

آقا تورج هم گفتن حالا که میگن توافقی کرده آقای جاوید روی Seاتک نزار

بلاخره حرف زده که ما هم گفتم به روی چشم

حالا اکانت جاسوس و ضد توافق اکانتی هستش که تو فروم رسماً اعلام کرده که داره می‌ره به ساید دیگه با رفیق هاش بازی کنه و اون اکانتی که تو اتحاد حرف هست و هنوز داره چراغ میگیره میشی درست و توافق ؟!

فرمانده ای که در 100 جنگ 100 بار پیروز شده کاری مضحک انجام داده. هر فرماندهی باید قبل ازینکه دشمن برایش تهدیدی به حساب بیاید نابودش کند…

• درود فراوان و مجدد به شما ایرج عزیزم

به شما سال نو و رمضان رو تبریک میگم و براتون آرزوی ترقی و خوشی دارم

امروز عصر تشریف آوردیم عید دیدنی خدمت شما و دیفالت دفسازتون رو عیدی بردیم :دی

ازونجا که شمارو شخصیتی با جنبه میدونم یک شوخی کوچک هم باهاتون انجام میدم امیدوارم که دلخور نشید :دی

پ.ن: Zerg به چه معناست؟:)

تصاویر

• download.jpg

Maybe I, maybe you
    ...Can make a change to the world

• پیرو بحث و جدلهای پیش اومده در مورد دیفالت اکانت Number One: پلیر این اکانت به دلایل اطلاع پیدا کردن از حضور ما و افزون بر آن، بی مهری خود ساید جنوب شرقی تصمیمش بر این شده که ادامه بازی رو کنار ما باشه. در مورد دیفالت این اکانت چون گروه ما در لحظات آخر بازی تصمیم بر شرکت در سرور گرفت، هیچ اطلاع و رضایتی در مورد مفاد ذکر شده نداشت. چون مثل روز برای ما مشخص هستش که رقیب برای ضربه زدن از هر فرصتی استفاده خواهد کرد و نمونه های اون رو در حال حاضر داریم مشاهده میکنیم. اما بنا بر صحبتهایی که با جاوید عزیز داشتیم و بخاطر ارزش داشتن حرف ایشون پیش بنده، عليرغم ميل باطني خودم،دیفالت اکانت نامبر وان تا 12 شب پسفردا توسط خود ما دیستروی خواهد شد.

والسلام رحمت اله و برکات

اميدوارم اين بحث همينجا تموم شده باشه

(تورج)8)8)

• پست بی ربط

فقط جهت عرض سلام به دوستان

:)

سلام به همگی

امیدوارم از بازی لذت ببرین

باید بگم واقعا بازیکن های خیلی خوبی تو بازی هست و به شخصه سر تعظیم فرودمیارم

میدونم تقلب آزاده ولی هر جور حساب کنی خیلی وقت باید بزاری برای این همه پیشرفت اونم چند ده اکانت درجه 1 تو بازی هست که هرکدوم در یک سرور عادی میتونه نتیجه بازی رو تغییر بده.

من بعد سالها به دعوت دوستی اومدم رجیستر کردم و با اکانت هایی مواجه شدم که آمار باور نکردنی دارن تو همه زمینه ها

دمتون گرم واقعا فقط کاش همین بازیکن ها تو دات کام جمع میشدن زمانی که تراوین کام واقعا لذت بخش بود

میدونم هم گلد ارزونه اینجا هم انواع مولتی تقریبا رایجه و هم سایر تقلب ها اینجا آزاده و هم ناتارها غیر معمول فارمن ولی هرجوری حساب میکنم جور در نمیاد این آمار^^

در خصوص مسایل بین سایدی چیزی نمیدونم و اهمیت زیادی برام نداره فقط برا بازی اومدم و سعیم رو میکنم که بمونم حد اقل یه پارکینگ بسازم8o

دوستای قدیم شمال غرب و هم بازی های قدیمی اگه کسی بازی میکنه بهم پیام بده تو بازی

فدای همگی

به ادامه داستان هاتون بپردازید:whistling:

• 1.ما تواتحاد اصلی NE مولتی داریم اکانت هم تقریبا قوی هستش

دروغ

2.برای این که شک نکن میتونی بیرون اتحاد بمونی و بگی انداختنم بیرون

دروغ

2.خودمون میزنیمت و نمیزاریم کپ بگیری توسط لیدر های SE

دروغ... فدای روی زیادت بشم کپتو روز 4بازی از تو اس ای گرفتن من بهت گفتم تخریبش میکنم خودم برو مهاجرتو لانچ کن دوس نداشتی.

خداروشکر تو این 3 4 سالی که این سایت باز شده و اینجا پلی دادم یه جوری بازی کردم هم رفیق هم رقیبام یه خورده رو حرفام حساب میکنن...هنوز اینقدر عقده ای نشدم که واسه یه بازی بخوام دروغ بگم اونم دروغ به این شاخداری.

اراجیفت به قدری مضحکه که حتی پلیرای خودتونم بهش شک دارن مطمئن باش

این هیستوری مکالمات تلفنی من با شماس که خدا خواست هردوبارشو جواب ندادم، پس تمام حرفای ما مکتوبه و توی چت تلگرام

شما 3راه بیشتر نداری:

1- میای اینجا از من و سایدم بابت چرت و پرتایی که گفتی عذر خواهی میکنی

2- هر اسکرین یا ویسی که از من داری میای اینجا میذاری(اجازشو دادم)

3- اجازه میدی من هر اسکرین و ویسی که دارم اینجا بذارم

ولا غیر

اميدوارم اين بحث همينجا تموم شده باشه

تورج جان یا من دروغ میگم یا پلیر شما...تکلیف روشن شه بحثم مختومس.

هر کدوم از لیدراتونم شک دارن ایدی تلگرام منو بگیرن بیان اصل ماجرا بشنون...کسی که چنین ذهن مریضی داره دستتو عسل بزنی بهشم گاز میگیره ارزش دفاع کردن نداره...دوستانه بهتون میگم برهذر باشید از کسی که واسه یه بازی اینقدر دروغ میگه.

متین همه ی اینا تقصیر توئه ها ببین مارو با کیا سرشاخ کردی اخه.

• در این مورد من مدرکی ندارم ولی مدرک داریم از شما که زنگ زدی به رضا گارد که مهدی رونان رفته دستشویی بیاد خفتش کنه این رو اگه اجازه میدی من بزارم حتی آب رو قطع کردی کارش طول بکشه رعدهای رضا گارد برسن هم تماست موجود هست هم در حال بسته شدن شیر فلکه آب ازت عکس گرفتن

• این اولیش شماره ای که زنگ زدی و راجب ده دوم توی بیابونی گفتی

نشون به اون نشون که وقتی زنگ زدی و معرفی کردی

راجب برنامه اکانت پرسیدی و این که نگران نباش و ما تو خود NE اکانت داریم

فقط باید برگردم تو اتحاد که بتونن بعد از تموم شدن کنفدراسیون دف بدن

ازم سوال کردین که مولتی یا گلد دارم

بعدش گفتین بات و مولتی هست

راجب اسکرین هم حیف تو تله یا جایی درمورد اون اکانت ها تو NE چت نشد وگرنه الان خوب بود

فرمانده ای که در 100 جنگ 100 بار پیروز شده کاری مضحک انجام داده. هر فرماندهی باید قبل ازینکه دشمن برایش تهدیدی به حساب بیاید نابودش کند…