نقد و بررسی سرور 1 ایکس راند 2 | آغاز 6 شهریور 1399 |

• ببین دوست عزیز

من نمیخواستم جواب بدم اما مثل اینکه نمیشه ...

اول اینکه با اخلاق شمال شرق منظورت این پسره ایکس باکسه؟ که سنش فکر کنم تو گروه الف هست؟!

خواستم بهت بگم اخلاق توام مثل اونه :دی

اما اینکه سیاست سایدتون غلط بوده نمونش خود شمایی

اگه سیاست سایدتون غلط نبود ، شخص شما نمیتونستی 2 خونه ایی گان هیرو با ویانا ده بگیری

سیاست سایدتون غلط نبود ، شخص شما سر یه کل کل بچه گانه با ادی دم کتیبه همرتو دیوار نمیکردی و همرت میموند منحصر سایدتون دست لویال نمی افتاد

سیاست سایدتون غلط نبود ، ایکس باکسی وجود نداشت الان شاخ شونه بکشه و شما بیای اینجا برای ما قورباقه قورباقه کنی

الانم که حذف کردی شجاع شدی شاخ شونه میکشی؟

• هر دم از باغ بری میرسد

تازه تر از تازه تری میرسد

بدون شرح !!!

سایر نامه ها بماند !

متاسفم اگر این لفظ ها توی ادبیات شما پسندیده هست چراکه ادبیات ما خیلی متفاوت تر از این شکل هنگام صحبت با رقیبمون بوده و هست !!!

موفق باشید

پ.ن : باز خوبه هادی قبل حذف اولدورم اولدورم کرد.این که دیگه تهشه حذف کرده حالا یاد شاخ و شونه کشیدن افتاده : )))

پ.ن : تو همون عکس نامه قبلیم یه توهین ریز بود.تعجبم استاد ادب متوجهش نشد

;) Ever tried , Ever failed.No matter.Try agian , fail again , fail better

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط A$HKAN ().

• جوابتو میدم. هرچند میدونم با جوابم شاخ میشی

فکر نکن نمیدونم چی بودید و چطوری به اینجا رسیدید که اگه دهن وا کنم ابروی نداشته خودتو و تیمت بر فناست

یبار دیگه میگم دهنتونو آب بکشید وقتی در مورد هادی حرف میزنید

گان هیرو شبش به روز نمیکشید صبح روز بهم خوردن متا. اینو برو از دوستات تو ان ای سوال کن قشنگ بهت میفهمونن

چطور تا دیروز که ما بودیم کسی اینجا از ما اسکات نمیکشید. کسی شاخ و شونه نمیکشید. الان که همه رفتن شاخ شدید؟ گان هیرو گان هیرو میکنید؟

تراوین بازی زد و خورده

هیچ کس مشکلی با این موضوع نداره

تویی که نمیتونی پلیراتو جمع کنی هر خزعبلی رو به زبون نیارن اسم خودتو لیدر نزار

من به احترام مازیار پستی که در جواب اون پلیر حتاکتون گذاشتم رو حذف کردم ولی ظاهراً بچه های تیم خودت حاضر نیستن برات تره هم خورد کنن چون گفته بودی رفتن پای سیستم قراره پاک کنن اون پست رو

الانم حالا که با خوش شانسی از دست شمال شرق در رفتید برو با تیمت با دشمن فرضی بجنگ و باهاش کل کل کن

فقط مراقب باشید از دشمن فرضی شکست نخورید تا ایشالا سرور بعد از خجالتتون در بیایم

#کوچولوهای_پر_مدعای_دوست_داشتنی

• سلام

رضا جان از اون پست کذایی و دلیلش نه من اطلاع داشتم نه بهنام من به بهنام زنگ زدم و لطف کرد گفت پیگیری میکنه اما بعد از صحبت با اشکان وقتی مملی زنگ زد به بهنام توضیحاتی داد در مورد توهین و....که باعث پاک نشدن پست شد دیشب هم به خودت گفتم بدون تایید درست بودن یا غلط بودنش.

رضا جان شما و تمام پلیرهای شمال شرق که موندن الان که ما رفتیم میتونید به هر شکلی بازی و کل کل کنن اما لطفا نه با سیاستها نه اعضایی که رفتند، دو طرف زد و خورد کاری نداشته باشن و به لذت خودشون از بازی برسن اینکه سیاستهای ما غلط بود یا نبود یا هر چیز دیگه از اول سرور در موردش صحبت شده و دیگه نه حالی براش مونده نه حوصله ای نه انقدر بیکار هستم که در مورد سرور تموم شده بخوام نبش قبری کنم پس بزنید و بخورید و لذت ببرید به ما ربطی نداره لطفا پای مارو وسط نکشید

با سپاس

پ.ن:خوشحالم که لویال با اون حجم مخالفت با متا واختلافاتی که پیش امد الان دارن با امرداد میجنگن میزنن و میخورن بدون هیچ کینه و دشمنی و فقط دارن لذت میبرن اینو من بهش میگم لذت بردن از بازی ممنون از هر دوطرف جنگ.

• اول اینکه بعید میدونم کسی که کل هنرش

دیوار کردن همرش 1 روز قبل کتیبه بوده ، غیر اونم اومده تو فروم بل بل زبونی کردنه

بتونه دهن وا کنه و تیم مارو بر فنا بده ...

اصول تراوین اینکه دشمن واقعی رو به فرضی تبدیل میکنی ( کردم )

بلبل زبون هایی که فقط لب و دهن هستن هم به فرضی تبدیل میکنی ( کردم )

دیگه بقیش مهم نیست :)

پست قبلمم گفتم توام مثل اون بچه ایکس باکس سنت تو گروه سنی الف هست و خوب این طبیعت گروه سنی الف هست اینکارو رو کنه ایرادی بهش نیست

نمونه از طرز صبحت گروه سنی الف ( زیر 15 سال ) این جور حرف زدنه

تویی که نمیتونی پلیراتو جمع کنی هر خزعبلی رو به زبون نیارن اسم خودتو لیدر نزار

خیلی بزرگتر از تو هاش 3 سرور میخواستن مارو بزنن نتونستن

تو که یه بچه الف بیشتر نیستی

سرور بعد اومدی بپا یکی مثل ادی بهت نامه داد 1 روز قبل کتیبه زرتی همرتو بدون رم نزنی .... رم براش حتما بساز بعد بزن!

پ.ن: فک نکنم کسی بی خاصیت رو به صورت " بی خا... " بنویسه . اصولا وقتی به این شکل نوشته میشه منظورشون چیز دیگه هست به خانوم معلمت بگو تو ادبیات فارسی اینو برات توضیح بده ، خانوم معلمت نتونست در سامانه شاد قانعت کنه بگو من برات بگم

• اینکه بی خا... رو چیزی بجز بی خاصیت میخونی ساخته ذهن مریض شماست و البته قابل احترام! وگرنه با شناختی که من از هادی عزیز دارم اونقدر بر خلاف شما محجوب به حیا هست که حتی نمیتونه طرفش هرچقدر هم گستاخ باشه حتی بی خاصیت خطاب کنه و سه نقطه جاش میزاره. عوضش شما هرچی برازنده خودتون بود به اون نسبت دادید

اقای گروه سنی ب

اگه من جوابتون رو نمیدادم حتی جرأت نمیکردی در مورد اکانتی از شمال شرق صحبت کنی

بیا در مورد سرور حرف نزنیم. اکانت اشکبوس با یه دهکده دو تا کتیبه زد و دهی که قبل کتیبه توش دیوار شد یه ماه بعد فیدر دف سازش شد(چیف شد)

و البته سه تا همر جنگی موقع حذف داشت که هدیه من به جنوب شرق بود ولی خب به احترام سیاست های ساید و شخص مازیار عزیز و مملی رفت تو دیوار مهربانی!

ضمناً چه موقعی که من دیوار شدم رو ادی و چه موقعی که اون ده چیف شد هیچ کدوم ادبیاتی بکار نبردیم که طرف مقابل برنجه و اینه سطح بالای پلیری تو تراوین

کم کم دارم به سطح بالای پلیری شما هم غبطه میخورم که براتون یه نیمچه دمپایی کپ اینقد دیوار شدنش مهم بود که برا خود من نبود

و البته ادی عزیز الان عین داداش کوچیک منه، شیرین زبون و با ادب بر خلاف شما و تیمتون

پس لااقل با من بحث فنی نکن که بدجور کم میاری

بحث الان من زد و خورد که طبیعت تراوینه نبوده و نیست و فقط در مورد اخلاقی صحبت کردم که بخاطر یه بازی و جنگ با دشمن فرضی زیر سوال بردید

اقای گروه سنی ب و اون دوست حتاک که شرمم میشه اسمت رو بیارم

با تحقیر کردن دیگران بزرگ نمیشید و نمیتونید برای خودتون اعتبار بخرید اینو از آقای گروه سنی الف به یادگار داشته باشید

پ.ن:

تمام کامنت هایی که گذاشته شد مخاطب خاص داشت که خوب به خودشون گرفتن و عموم پلیرهای متشخص جنوب که خیلیاشون رفقای منن و بهم زنگ زدن یا پیام دادن رو مخاطب قرار نمیده

حتماً مشت نمونه خروار نبوده و این ادبیاتی که بکار رفت و تاییدش توسط لیدر کل جنوب رو مبرا از ساید جنوب شرق میدونیم

شاد و پیروز باشید

به امید دیدار

رضا

a6kbo3

• منت نزدن 3 تا همر بدون رمت روی ما نزار :)

اشتباه کردی به حرف مازیار گوش کردی .... که الان منت نزدن 3 تا همری که قطعا رم و کاتا نداشتن روی سر ما و مازیار میزاری....

از روز 20 بازی دارن مارو میزنن یه نوب که بلد نیست واسه همرش رم بسازه هم روش ....

واقعا فک میکنی چیکار میتونستی بکنی؟

مگه ایکس باکس که 4 صب از ترسش لانچ کرد چیکار تونست بکنه که شما با بدون رم ها میخواستی بکنی؟

بعد اینکه ذهن من مریضه یا شما و رفیقتون بد دهن تشریف دارید رو من وشما نباید روش نظر بدیم، تشریف ببرید پیش یه روانشناس یا مشاور و از ایشون بخواهید راهنماییتون کنن قطعا نتایج بهتری میگیرید و شاید در ادامه زندگیتون مفید واقع شد

پیش روانشناسم نمیتونی بری برو پیش یه استاد ادبیات بهش بگو این جمله " ای بی خاصیت رفتی دهکده اخرو زدی که جبران نکنم؟! " جمله درستی هست یا " ای ترسو ( بی خا... ) رفتی دهکده اخرو زدی که جبران نکنم؟ ! )

به هر حال بین روانشناس و استاد ادب فارسی خودت یکیرو انتخاب کن

در اخرم به مازیار گفتم ، واقعا افرادی مثل اشکبوس توی تیم ما بودن همون روز اول پرتشون میکردیم بیرون... موندم مازیار از دست شماها چی کشیده! و چطوری با شما ها سر کرده!! خدا صبرش بده...

و اما نکته به شدت مهم از پشت صحنه به من اشاره میکنن شما رو ایکس باکس بازی میکنی واسه همینه مثل مرغی که بالاشو زنده زنده کندن تو فرومی و داری جلز ولز میزنی!!

همیشه اسم ما تو خاطرت باشه ، تو فروم زدنت رو اعلام کردیم ، لانچ کردیم ، صفر شدی ، هیچ کاریم از دستت بر نیومد !! اینو قاب کن کنار اون همر بی رمت به عنوان افتخاراتت همه جا بگو، چون شما تو تاریخ بازی ما دومین نفری که به این درجه نائل شدی!

پ.ن: از منم یه نصیحت بپذیر شما که تو بحث فنی جلوت همه کم میارن لطفا سرور بعدی واسه همرت رم بساز ، شاید همرت عاقبت به خیر بشه :))))

• جوابتو میدم. هرچند میدونم با جوابم شاخ میشی

میشه از افتخاراتت بگی آخه من میخوام بعد از شاخ شدن به خاطر جواب دادن شما جزو افتخاراتم بشه !

شما مثل اون بنده خدای میومونی که بعد از کتک خوردن میخواد لات بشه

• عجبــــــــــــــــــــــــــــــــــ

که اینطور پس

قبلا هم گفته بودم جواب سلام علیک هست ، جواب های هم هوی

خوبه پس سر بی خاصیت به توافق رسیدیم کفایت میکنه واسه من همین ذهن خوانی شما.با اجازه از شما پس

بی خاصیت یعنی کسی که هیچ خاصیتی نداره ، ترسو هم یعنی کسی که یک خاصیت نداره یعنی شجاعت ;) حسابش کنی با تخفیف ویژه لقب ترسو رو به نامتون زدیم.

ضمنا راجب اکانت خودت ?(با جمع کسیری مولتی هات به خاکستری پا نهادی

• تهش حالا چه کردی خاکستری؟
    • یه همر بی رم بیشتر کشیدی؟^^ آفرااااااااااااااااان

ادی چند نامه گذاشت در باب التماس هایی که میکردی که مولتیتو نزنن و در قبالش متعهد شده بودی اون ده 7*7 رو نزنی اما تهش دیدیم ادی با چه رفتاری رفت؟

یادت رفته؟یادت میارم

1 نکته یاد بگیرید

فقط کاش یکم معرفت داشتن مردم حرف الکی نمیزد کسی

انشاالله نکته رو همه بیاموزن و تجربه بشه که نمیشه به حرف کسی اعتماد کرد

داداش ادیت که تا چن وقت پیش از مرام و معرفتت واسه ما میگفت ! از اعتماد به حرفات.کی تالا داداشی شدین حالا؟:D

و واقعا مازیار توی این مدت چی از دست شما میکشید خدا میدونه ! خداروشکر خود هادی هم اینو تایید کرده :) البته اگر استاد ادبیات جور دیگه ای معنیش نکنه

موفق باشید

پ.ن : محجوب ؟ حیا ؟ معتقد؟بی خاصیت؟با خاصیت؟ترسو؟ مساله این است !!!

• با سلام خدمت همه دوستان

فکر کنم عاقبت این بحث به جاهای باریک کشیده میشه

پس بهتره چیزهایی که شاید لحظه ای از یادمون رفت رو دوباره مرور کنیم

ما داریم تراوین بازی میکنیم اینجا همه چه دوست چه رقیب باهم داریم از بازی لذت میبریم حالا شایداز فرط عصبانیت یا خستگی حرف های میزنیم در نتیجه جوابش رو هم میگیریم

تیم امرداد باقدرت و سیاست بازی کرد نتیجه بازی زیبای خودش رو گرفت

تیم شمال شرق هم متاو هم رقیب خوبی بود البته اگه وارد جنگ داخلی نمیشد بازی زیباتر هم میشد

حالا به هر حال بازی داره کم کم تموم میشه

به قول دوست عزیزمون مازیار بهتره نبش قبر نکنیم

اگه تیمی ادعا داره که بهتره ،میتونه برای سرور جدید حریف طلب کنه و بجای کل کل ها و ادعا کردن ها، خودش رو نشون بده

به قول اشکان جواب های، هوی هست

پس اگه خیلی ادعا دارید توی بازی خودتون نشون بدید همه بلدن حرف بزنند ولی مسله اینه که کی میتونه انجام بده

در اخر هم یادمون نره ما دوستیم و این بازی فقط برای دورهم بودن هست و لذت بردن

به امیدروزهای بهتر

کسری کماندار

• با سلام و شب بخیر

اینم نتیجه زد و خورد های امشب ما

خسته نباشید به مدافعین و مهاجمین

سوپر رمر انمی که توی درگیری ها 10ک تی کی و 70ک گرز لاست خورد و این همه اخرشون بود

همر لیون

همر واچ

همر latif که دیگه لند نشد

...

شب خوش

• سلام به همگی

خب قصه اکانت منم اینجا به پایان رسید هرچند دیگه خیلی وقته دل و دماغ بازی نبود ولی به احترام دوستانم و رقبای عزیز سعی کردیم حریف خوبی باشیم و تا اخرین سرباز بجنگیم.

تبریک میگم به مهاجمین عزیز همرهای زیبایی بود

جذابیت بازی به همین زد و خوردا و بیخوابی هاشه

در پایان هم لینک یکی از همر هایی که دیشب به اکانت خورد رو واستون میزارم.

امیدوارم همگی موفق و سربلند باشین.

در روزگاری که خنده مردم از زمین خوردن توست برخیز تا بگریند

• صدای آی آی از شمال شرق میاد

بنده خدا ها کلی نشتن تا همه حذف کنن که من بزنن باز دیوار شدن 😂😂

باتشکر از تک تک بچه ها دونه دونه دف فرستادن

دمتون گرم :*

پ.ن انشالله سرور بعد 😂

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی

• رونمایی از سوپردمپایی های لویال

این ها هم بمونه یادگاری بعدا شاخ نشن

از اتاق فرمان میگن ریپورت هم نگرفتن این حرکت اخر نشون میده پتک قهرمانمونم نیستید 😁

دیگه این سرور هم کارش تموم شد

تا چند ساعت دیگه اپ واندرها شروع میشه

پست بعدی پست اخر سرور هست

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی

• اینم یه هدیه از حامد ماراوا برا این سرور یک اکانت با تک دهکده بدون مولتی

دیر امدیم ولی زود درو کردیم

حس نمیکنی یه کم دیر اومدی؟

اینجا گندمارو الان اسیاب هم کردن ، خمیرش هم درست کردن.توی فر هم گذاشتن یه کم دیگه وقت خوردن کیک پیروزی میرسه

انشالله که چرخش واست بچرخه ;)

موفق باشید

پ.ن : واندر یه روز دیگه ۱۰۰ هست اقا یادش افتاده کتیبه باید بزنه ^^

• با سلام خدمت همه خوانندگان

وضعیت شگفتی های جهان و تاپ ۱۰ سرور به شرح زیر هست

و این هم یه تلاش برای زدن واندر

پستمو با یه دو بیتی از لطفعلی خان زند تموم میکنم

یا رب ستدی مملکت از همچو منی

دادی به مخنثی نه مردی نه زنی

از گردش روزگار معلومم شد

پیش تو چه دف زنی چه شمشیر زنی

سپاس

پ.ن : همش همین بود؟ادامه بدید

;) Ever tried , Ever failed.No matter.Try agian , fail again , fail better

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط A$HKAN ().

• خوب دفی چید حسین جلو همر 4 ما اینو گذاشتم واسه اونایی که گفتن تو دیفالت نمیشه واندر زن کشید

بعد خوردن دیفالت تواین استارت زدیم همر رو و واقعا هم شل ساختیم بدون هیرو و کلاه و گاهی هم خاموش بود این شد

این آخرام که کلا هیچکس حوصله بازی و ش گرفتن نداشت

3تا گردن کلفت مونده موندیم تو سر کی بزنیم از این خیلی سنگینتر چنتا گزینه بگید از بینشون انتخاب کنیم:)

پ ن:شرمنده عکس کیفیت نداره