Posts by SaHanD PRESIDENT

سلام سلطان مرام و معرفت خیلی مخلصیم البرز عزیزم فداتم ب شخص خیلی‌ دوست دارم شرمندم بخدا زیاد پیگیر نیستم چون این سرورو نیستم ایشالا با بچه ها جمع میشیم فدات شم عشق منی :*

سلام مجید جان بحث اصلا قوی بودن یا ضعیف بودن نیست سایدای دیگه هم همیشه چه تکمیل بودن چه نبودن سرور سر تایمش ماکزیمم یه روز اونم به دلیل فنی استارت میشد این سرور اولین باره بحث این افتاده که ساید جمع نشده سرور میوفته عقب. ما چه یه نفر بودیم چه هزارنفر همیشه استارتمونو میزدیم میدیدیم اگر کم هستیم به اندازه دهنمون حرف میزدیم نه اینکه از قبل کل کل کنیم بعد بگیم کم شدیم نمیایم بعد ادمین تایم رو بندازه عقب اما نگران نباش احتمالا این سرور شاهد حضور ساندیس خور ها این بار در ساید اس دبل خواهیم بود. چندین اکانت هم یهویی پیدا میشن که حالا خودتون می بینید بازش نمیکنم.

عه؟ نظرسنجی هم بلدین؟ اگر دو روز قبل کنسل کردن همین نظرسنجی رو میزاشتین الان کسی شاکی نبود.

سلام سلام‌پارسا خان اگه این سرورو‌میرید‌خبر‌ بدید‌ بدونیم چی‌ب‌ چیه

چ‌‌بزن بزن‌بشه این سرور

مشتاق‌حضور‌‌ بزرگمرد مجید هستیم:D

از ترس فرار نکنیم:(

این سرورم تموم شد تبریک میگم به ساید متا و خسته نباشید میگم خدمت دوستای کلاهبرداران علیرضا عزیز ناصر عزیز و مهدی جان و بقیه

تبریک به ساید اس ای امید جان هرچند سرور پیش دعوامون شد باز تبریک بهش لیاقتشو داش هومن عزیزم نیما جان گل رضا un cknownدوست داشتنی

سپنتا عزیز

تبریک ب ساید همیشه بزرگ اس دبل خسته نباشید ب پارسا جان عزیز دمش گرم یویو دوست داشتنی دمت گرم و حسین تی ان تی عزیزم در ان دبل

جا داره خسنه نباشید بگم به سپهر عزیز بهنام جان سامان عزیز عمو تورج گل بچه های ناتار و دوستای عزیزم امین و امیر و کیا و عمورضا و بقیه پلیرای دوس داشتنیه ان ای

خسته نباشید به دوست و رفیق عزیزم کارو جان این سرور همه زحمت ها بر دوش خودت بود دم میثم و یاسرم گرم

ایشالا ک سرور اخرمون بوده باشه

به امید موفقیت همیشگی اس دبل<3<3<3

میگما یه نفر از این ساید خوب ان ای بیاد قشنگ توضیح بده که فاز ما چی بوده و چیش عوض شده ؟

که هر پستی که هر کدومتون میذارین این جمله رو میذارین ؟

یا این تغییر فاز رو قشنگ توضیح بدین و یا قشنگ با رسم شکل توضیح بدین که دقیقا کجاتون رو سوزوندیم تا آب رو همونجا بریزیم :P

والا عرض کنم خدمتت ناصرجان با اونیکه تو کام دیده بودمت فرق کردی اول بازیتون ساید 5میشین میایید میگین ما همه سایدارو میزنیم و از این حرفا بعد چن وقت با اس دبل یکی میشین و با سایدای دیگه بعد زد و خورد با اس ای داداش میشین و این داستانا ک همه میدونن نکته ریزم این بود ضد مولتی هستین ک گویا فقط مولتیای ان ای رو میزدین کلا لب و دهنتون با عملتون یکی نیس

نکته ریزم واندرتون:D

بازم بگم:P

رفع اسپم

اروم‌اروم برید جلو چتونه خوشحالین چیکار کردین اینجا همش بالا پایین میرید شاهنامه اخرش خوش است بشینین بازیتونو کنید فقط اروم اروم

کتیبه رو پس ندید حذف‌ میکنیم گولد ندید حذف میکنیم 3ب 1نشه حذف‌میکنیم

فاز کلاه بردارا باحاله اول بازی برنامشون چی بود الان چی شده لعنتیای‌جذاب :*

ادمین محترم فروم میشه بگی‌چرا بچه های ان ای مسدود میشن ولی سایدای دیگه نه

پارتی گولد فری گریه سر راز 3ب‌1 نشه حذفف

ب‌چ‌ قیمتی برد

:D

با سلام خدمت همگی امیدوارم حالتون خوب باشه

با امین موافقم ساید برنده رو‌ما تایین میکنیم

شخصا بهتون قول‌ میدم 10تا رازم باشه ان دبل به خودش‌ نمیبینه شانسشون بچه های الان ان ای ی سریاشون همون بچه های اخرین اسپید ایرانن سرور 2ایکس که با علی کینگ اس ای رفاقت دیرینه دارن

اعتراف شیرین: همرای ما به دیوار گلی ان دبل خواهد خورد:*

جا‌داره از دوستامون نیستن تشکر کنیم لینکارو ببینند

علی کینگ اس ای مصطفی ناصر علی زاکی هومن پومز و سلاطین دیگه

رفع اسپم

بچه ها خواهش میکنم بی ادبی نکنید به خونواده همدیگه سر بازی احترام همدیگرو‌ نگه دارید تو بازی ثابت کنید و ثابت میکنیم ب شخص تیم ما بخاطر ی عده اومده خوشحالیم ک هستن

جهت رفع اسپم

تاپ10

ببین‌ دوست عزیز من تراوین مثل بازی دیگه یکی قویتره (هزینه و گولد و اینا)یکیم هزینه نمیکنه شما‌نمیدونم چندوقت بازی میکنی و هیچی ندیدی الانم این بازیه سه به یک شده دیگه اگه میدونی بحثیه بگو ان ای رو هم تقسیم کنیم ی طرفش باشما بزا اینو برات بگم بزرگترات میدونن ی رقیب داشتیم ک اوون سرور با تیمش بازی میکردن ماهم با دوستامون اس دبل‌ بودیم اونسرور قشنگ یادمه همون طرف ما 115فیدر زد و 6همر واندر‌3جنگی جوریکه دیگه کم اوردیم و باختیم اون دوستمون ارمان لجند تیم بود لندن بازی میکرد و خیلی مایه دار ما باس اونوقت چی میگفتیم ک فلانی چرا اینجوریه اونم از ای ار الانم بشین بازیتو کن اینقد نپر ب بچه ها بس‌کنید بازیتونو کنید :*

سلام‌ به همگی من اصلا در جریان هیچی نیستم و کاملا‌ تیم‌ما‌بیطرفه مهدی با اینکه رقیب بودی همیشه ولی ی‌ حرفت شدید درسته ^^ قرار بر این بود اخرین سرور تراوین رو با دوستای قدیمی و تیم مستر رو در اس دبل برای خداحافظی باشیم ک‌‌ متاسفانه با این وضعیتا مخالفت کردن اخرین سرور تراوینمون در ایرانه هرکی ناراحتی چیزی از من داره معذرت میخوام اخرین پست من تو‌فروم

به امید موفقیت همیشگی ساید من ک بیش از 14سرور‌حضور داشتمو تعصبشو‌میکشم

دوستای خوبی پیدا کردیم بعد فیلتر تشکر میکنم از امین و‌کیارش عمو رضا سلطان‌امیر رپتور نیما گاد هومن اناتما سپنتا هاتف‌گرزی ممد‌نوب‌ و بقیه سلاطین

پارسا حواست ب امانتی ما باشه سلطان

کوچک همه رفقا علی الخصوص سلاطین اس دبل

از ادمین محترم سایت میخوام که واقعا بررسی کنه چند نفرو‌بزاره پستای بیهوده ک چرت به حساب میاد رو پاک کنه و برخورد کنه اومدیم میبینیم 60پست گذاشتن همه پستای بیهوده لطفا پست و اسپم نکنید مچکرم

رفع اسپم

ای جان شیرین زبون گوله نمک ساید پنجم خفن ضد مولتی بشین بازیتو کن اول بازی جوگیر نشو بشین فیض ببر لیدر بین المللی

هدف بازیتون ی چی بود الان ی چی دیگه شده افتاب پرست خفن اس ای پلن میزنه دستمال ان دبل میزنه دستمال پارسا میزنه دستمال ساید پنجم شیطون

علیرضا کبیر‌میخوایمت:*

بد اعاصبمون خراب شد ایشالا همیشه سرحال‌و سلامت باشی ایشالا همه حالشون خوب باشه بازیه اینجا خارج از اینجا همه رفیقیم

ب خودتون افتخار کنیدا همیشه این افتخار شامل حال خودتو دوستات نمیشه بری با ی سایدی بازی کنی اینهمه پلیر اولد توش باشه فک‌کن سه ب یک باشه بری مولتیاشونو پر‌دف کنید

میدونی‌ نشون دهنده چیه این نشون میده اره کارما درسته شمام دیر‌ وارد ترا شدی عزیز من کم کم اشنا میشی ب‌بازی

8o

مطمعنی با این روش که دارن میرن جلو اون 50تا کپ بمونه طرف کپ خودشو نتونسته نگه داره میخواد کپ مولتی نگه داره !!!!!;)

خنده جمع !! الان همه کف زمینن:D^^

اقای عزیز شما ک‌ این سرور نیستین لطفا در مسایل سرور دخالت نکنید مچکرم بشین رفرش کن ببین بچه ها چی میگن دستمال‌‌ نکش

مطمعنی با این روش که دارن میرن جلو اون 50تا کپ بمونه طرف کپ خودشو نتونسته نگه داره میخواد کپ مولتی نگه داره !!!

خنده جمع !! الان همه کف زمینن:D^^

دم بهنام عزیز گرم تکی امشبو وایستاد خسته نباشید میگم به خودشو بچه ها عارض خدمتم چنج کپ کردن اینجا راحته ارمین عزیز توضیح داد شما بیا موزتو بگیر

مهدی امورتال همرت قشنگ بود علیرضا عزیزم خسته نباشی ولی رفتی دیوار

دم بچه هامون گرم