نقد و بررسی سرور 3 ایکس راند 4 | آغاز 16 مرداد 1399 |

• پ ن : راستی سارنگ و دوستاشون همونا نبودن سرور قبل اومدن جنوب غرب کراپای حساس رو با واحه هاش گرفتن بعد اکانت رو تک دهکده ای کردن، قفلش کردن و رفتن؟!!! امیدوارم که این سرور برنامه دیگه ای برای ورود به شمال غرب داشته باشن 😉

دوست عزیز

در مورد اون سرور دو حالت وجود داره ،یا کامل میدونید چی گذشت و میخواید قضیه رو تحریف کنید

یا نمی‌دونید و علاقه دارید همینجوری یه چیزی بپرونید که مهم نیست

صرفا جهت اطلاع دوستانی که در جریان نیستن به شکل خلاصه میگم چی شده:

ما سرور قبل چهار پنج نفری جنوب غرب ثبت نام کردیم ولی متاسفانه چون برخی دوستان اهل تعامل نبودن و ساید رو ارث پدری میدونستند و از طرفی خیلی بهشون فشار اومده بود که ما میتونیم قبل از اینکه به فکر اقامتگاه بیوفتن کراپرهای خوب ساید رو بگیریم و برای کپ های ما دندون تیز کرده بودن دچار مشکل شدیم.

ما هم بعد صحبت با پارسای عزیز سرور رو ترک کردیم ولی اون کپ ها رو نگه داشتیم تا آخر سرور بعضیا ببینن و تفکر کنن!

این سرور هم دقیقا همین بود ،تیم ما اومد ،خیلی سریع ده دوم زد اما اینبار جای رفتارهای عجیب سرور قبل دست دوستی از طرف بقیه تیم ها به سمت ما دراز شد و ما هم با کمال میل قبول کردیم.حتی سعی کردیم پلیرهای خوبی رو اضافه کنیم تا سرور جذابی رو شاهد باشیم.

رفتار ما هیچ تغییری نکرده اون چیزی که تغییر کرده رفتار طرف مقابل ما بوده.

شاید برای خیلیا صد کردن واندر ،همر رکوردی،کل کل و... مهم باشه اما تیم ما صرفا میاد که از بازی لذت ببره،دوستان هم اصلا نگران آخر سرور نباشن که کی چی میگه ،ما باید مشکل داشته باشیم که نداریم و به عزیزانی که این سرور در کنارشون هستیم اعتماد داریم.

انشاالله سرور جذابی برای همه باشه ، هر اتفاقی هم بیوفته ما به فال نیک میگیریم.

• پ ن : راستی سارنگ و دوستاشون همونا نبودن سرور قبل اومدن جنوب غرب کراپای حساس رو با واحه هاش گرفتن بعد اکانت رو تک دهکده ای کردن، قفلش کردن و رفتن؟!!! امیدوارم که این سرور برنامه دیگه ای برای ورود به شمال غرب داشته باشن 😉

سلام

روزتون بخیر

سرور قبل :

به نظرم نیازی نیست اتفاقات سرور قبل رو توی این سرور بازگو کنیم ولی همونطور که محمد گفت ، تعاملی توی ساید وجود نداشت و حتی نظر من اینه که مشکل شخصی بوده (!) چون اتک های اصلی دقیقاً بعد از اینکه خودمونو معرفی کردیم شروع شد.

ما اگر قصد خرابکاری داشتیم 5 اکانت توتن ثبت نام نمیکردیم ، خودمون رو هم معرفی نمیکردیم ...

بالاخره اتفاقی بوده که پیش اومده ... توی فروم هم ذکر شده اشتباه شده و با عذرخواهی داستان جمع شد اما دلیل نمیشد ما اکانت هامونو تحویل بدیم و بریم !

ممرض میگفت بهشون گفتین مارو زدین و انداختین بیرون ، خوبه هم پست هاش هست ، هم حرفاش ، هم حرفامون ... اون کراپر ها هم جریمه بود. (تا قبل کتیبه پوینت اول دف بودیم :)) )

حالا بریم سراغ این سرور :

بچه ها لطف دارن که میگن تیم سارنگ ولی واقعیت اینه که من بی تجربه ترین فرد تیم هستم و بچه های تیم ما علی رغم سایز کوچک تیممون توانایی خیلی بالایی دارن.

ما :

• اسم خاصی نداریم.
    • برای ساید خاصی نیستیم.
    • وقتی حرفی بزنیم زیر و رو نمی کشیم.
    • هدفمون تو بازی صرفاً بردن نیست.
    • تیممون از ساید ها و سرور های مختلفی جمع شده.
    • بچه ها اینقدر با هم مچ هستن که در هر شرایطی میتونن همدیگرو کاور بدن.

در مورد بازی کردنمون توی شمال غرب هم که تو پست قبلیم گفتم ... زنجیره ای از اتفاقات مارو به این سرور و شمال غرب رسوند.

هدف تیم ما توی بازی لذت بردن از بازی هستش ! حرف اشخاص و تیم های دیگه پشیزی برای ما ارزش نداره ...

شما می تونی فکر کنی ما رفتیم زیر پرچم ، میتونی فکر کنی ما ترسیدیم ، می تونی فکر کنی ما هدف دیگه ای داریم ، می تونی بگی فردا هزار اتفاق میوفته ...

ما حرف هامون رو به صورت کامل با کارو / هادی / آرش زدیم و سنگ هامونو وا کندیم و هیچ مشکلی با هم نداریم! ممنونم از بچه ها برای دید حرفه ای شون نسبت به بازی.

پس بیاین این سیاست قدیمی برای تفرقه اندازی رو کنار بزارین و برید سراغ پلن های بعدی. (پشت سر حرف زدن هم تاثیری نداره)

الان شما مشکل داری که برای مثال سارنگ / البرز / ایمان دارن توی شمال غرب با زئوس بازی میکنن ؟ خوب این مشکل شماست و کمکی از دست ما بر نمیاد ! گره ی کار به دست خودتون باز میشه ! - تشت و یخ -

کارو در مورد هدف مشترک شمال غرب توی این سرور هم توضیح داده ! همون حرف برنامه ی تیم ما و تمام تیم های موجود ساید شمال غرب هستش.

پ.ن 1 : گاهی اوقات آدم رفاقتی هرکاری که بهش میگن میکنه (هیچ اهمیتی هم نداره بقیه چه فکری میکنن) ولی وقتی این یکی از طرف های این رابطه مسائل رو خارج از رفاقت میبینه ، اون رابطه ی به اصطلاح رفاقتی پشیزی نمیارزه. ! همه چیز به حرف نیست ، عمل خودش گویای همه چیزه.

پ.ن 2 : کارو ببینم به قول فرید میتونی کاری کنی که این سرور شهرتت از داخل ساید به خارج ساید سرایت کنه یا نه ؟ :))

پ.ن 3 : درسته تو همه ساید ها بازی کردم ولی هیچ کجا خونه ی خود آدم نمیشه :x

پ.ن 4 : فرزین کی فکرشو میکرد اون سروری که گفتی بشه این سرور :))

• baw inghad nagid cherchil nemigid sahebesh narahat mishe

^^

faghad omadam begam sharm konid haya konid kamtar multi bekeshid:D

ne mashala yejori migan ma pakim engar khodeshono ba maye dast shoi shostan

akhar man yeki az baro bache akhill o komatsu ya zeus ro 1 bazi ba kamtar az 50ta multi nadidam

chera inja edai bazi pak mikonid:D

hala on bala mibinam dig be dig mige root siah khandam migire bekhoda:D

dameton garim ke khodeton kodeton ro film kardin^^^^^^

• میگم این اکانت پلی بوی مال کیه ؟ . یه معرفی بده دوستمون ازش خوشم اومده :)

عاشق امتیاز هجومی 11 هستم .

دوستان من یکم اطلاعاتم ضعیفه از کلاس 3.6 بالاتر نرفتم . الان این نمایانگر این هست که 75% اکانت ها ساپورت هست و 25% اکانت ها واقعی ؟

من به وجود 500 تا اکانت واقعی شک دارم پس یعنی 90% به 10% هست نسبت ؟ 95 به 5؟؟ . 99 به 1 ؟؟؟؟؟؟!!!

یکی که اطلاعاتش بهتره توضیح بده بدونیم تقریبا با چندر نفر داریم بازی میکنیم :)

اسم اکانت قهرمان اول سرور رو دوست دارم . دوستمون اهل دل هست. یکم فقط پیشنهاد میکنم این اب پرتغالی که اسمش رو گذاشته رو بزاره کنار و برند های بهتری استفاده کنه. تو بلند مدت تاثییرش معلوم میشه

آزاد شدم :دی

Pr!est, A L B 0 R Z, 13th LeG!0n, L0st LeG!0n, ADraSTe!a, Alex!a & nobody, Roman AnV!iL, Ch3St3

PARS HIT ACE ELDERS .??. WINNERS ..??.Wild&Brave

PuPPeT MaSTeRs

• سلام البرز خوبی ؟ خوشی؟

سلیقه ها متفاوت و ادم ها برای لذت بردن ساخته شدن. یکی با اب پرتقال یکی با اب انگور یکی هم با اب شلغم از نوشیدنی های متنوع لذت میبره.

تجربه نشون داده کسایی که اهل دل هستن برای این نیست که دنیا بی خبر باشن بلکه برای چشیدن طعم های مختلف و لذت بردن ازش باشن. مثلا اگه این طعم رو دوس نداری میتونی وین استفانر استفاده کنی. یا مثلا این اب پرتقال المانی فوق العاده رو تست کنی تا دیگه نری طرف اب انگور.

امید جان بیا تو یه توضیحی بده که توی بلند مدت این طعم با ادم چیکار میکنه بلکه البرزم وارد این عرصه بشه و خوشش بیاد.

:):)

پ.ن : سامان یکم کمتر بزن رو اثر هنریا بابا همه شاکی شدن.

پ.ن : نیما دارم میام پیشت.

پ.ن: هادی لئو اخرش اعلامیه درست در نیومد مجبور بشم برگردم ایران بلکه بعد از سال ها خورشت بخوریم :D

• acc mesri sare manabe ghahremanesh va waterwork

to 90% mavaghe rank 1 pope

amma dar morede rank hojomish begam

ye chiz sadast

to chand ta multiash gorzi ya jasos sakhte

bad ba ghahreman acc asli zade besh

chera?

chon ghahremanesh lvl up she

taraf mire bara 50ta tajrobe ghahreman 200 ta gold mide

yani bara 500ta tajrobe ghahreman 2k gold

amma adami ke mokhesh kar mikone

to ye multiash 500ta gorzi misaze bad ba ghareman acc aslish mizane besh

• میزان پاپ ایشون در این نوع سرور کاملا مورد قبول هست :) بیشتر دوست داشتم در مورد نحوه چرخوندن اکانت در این حجم و عدم امتیاز هجومی باهاش صحبت کنم.

یک مقدار سریع پست رو نگاه کردید دوست عزیز. امتیاز هجومی اکانت کلا 11 هست . بیشتر مزاح به این بود که با وجود جابه جایی بالای منابع بین اکانت ها و زدن متداوم اباده ها نگه داشتن رنک هجومی به این پایینی توصت اکانتی که مقدار بالایی turn over منبع داره سخت و جالب هست.

معمولا به اکانت های خودت هم اتک بدی بعضی مواقع بیشتر از 11 تا امتیاز هجومی میگیری چه برسه به اباده :)

تشکر بابت توضیح نحوه ی پوش قهرمان به رنک های بالا :) . سعی میکنم استفاده کنم از توضیحاتت :)

قربونت کارو . دیگه برگشتیم به اعتیاد تراویان.

بحث های جذاب رو دوست دارم. من همیشه طعم های مختلف و جدید و ازش استقبال میکنم. بگو فقط کمتر اثر هنری بزنه :)) انگیزه بمونه واسه ادم :دی

میگم مستر پرزیدنت . سهند خان :) خوشی ؟ . فقط پست های بقیه رو لایک میکنی . دلم برای صدات تنگ شد. ماروهم لایک کن :دی

آزاد شدم :دی

Pr!est, A L B 0 R Z, 13th LeG!0n, L0st LeG!0n, ADraSTe!a, Alex!a & nobody, Roman AnV!iL, Ch3St3

PARS HIT ACE ELDERS .??. WINNERS ..??.Wild&Brave

PuPPeT MaSTeRs

• سلام سلطان مرام و معرفت خیلی مخلصیم البرز عزیزم فداتم ب شخص خیلی‌ دوست دارم شرمندم بخدا زیاد پیگیر نیستم چون این سرورو نیستم ایشالا با بچه ها جمع میشیم فدات شم عشق منی :*

• درود به همگی من که عاشق این اسم شدم

بهرحال ما همه تلاشمون رو میکنیم که کارو جان از ما راضی باشه تا الان که خوب پیش رفتیم امیدوارم فارم نشیم چون ما که مثل شماها حرفه ای نیستیم

بالاخره نوب زیاده و ما هم یکی از این جماعت

پ.ن: کارو جان امیدوارم این قضییه کرونا زودتر تموم بشه با اکیپ برنامه بستیم بیاییم سمت شماها برنامه ریزی کن حالشو بریم

• درود بر همه .

ظاهرا دوستان با توپ پر اومدن8)

از بی هنران شعله ادارک مجویید

این طایفه را طره دستار بلندست

تن چیست که با خاک برابر نتوان کرد؟

از کوتهی ماست که دیوار بلندست .

صائب تبریزی .

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط _ RONi!N _ ().

• سلام به همگی دوستان

بازم مثل همیشه ساید ان ای دف ریختن رو مولتی هارو شروع کرده خوب عزیزان ما هم بلدیم اینکارو با اینکارا مثل همیشه به هیچ جا نمیرسین .

منتظر جواب ما هم باشین

دوست عزیز سلام خدمت شما

یجوری میفرماید که ne دف ریخته و مطمئنی که انگار خودت چند بارش رو دف فرستادی و ران کردی و به چشم دیدی.

نکته بعدی

اگه فرضا دف رو توی مولتی ریخته بود،که باید حداقل تاپ ۱۰ پر میشد از اکانتای ne،

ولی شما چک کن ببین از کجا ها اکانت اونجا پیدا میکنی.

پ.ن:دیگه سانچو سانچو نمیکنین،جاش غیب گویی و کف بینی رو شروع کردین؟؟؟!!!

دور هم فال قهوه بگیرین،سبزه گره بزنین

بختتون واز شه یکم:D:D:D:D

• سلام دوستان خواستم یک نگاهی به تاپ تن داشته باشیم که شاید آمار سرور برای کسایی که بازی نمیکنن هم جالب باشه

با دقت به تاپ تن اتحادها متوجه میشیم که در حال حاضر اتحاد جنوب شرق با 132 میلیون غارت در صدر غارت گران هست

رتبه ی دو به اتحاد های جنوب غرب میرسه با 118 میلیون غارت

رتبه ی سه به اتحاد های شمال غرب میرسه با 90 میلیون غارت و

در نهایت رتبه ی چهارم به اتحاد های شمال شرق میرسه با 89 میلیون غارت

با نگاهی هم به 20 نفر اول پاپ متوجه میشیم که

جنوب غرب با 7 نفر در رتبه ی اول

شمال غرب با 6 نفر در رتبه ی دوم

شمال شرق با 4 نفر در رتبه ی سوم

و جنوب شرق با 3 نفر در رتبه ی چهارم قرار دارد

پ.ن: به امید سروری جذاب و زیبا

• دوست عزیز سلام خدمت شما

یجوری میفرماید که ne دف ریخته و مطمئنی که انگار خودت چند بارش رو دف فرستادی و ران کردی و به چشم دیدی.

نکته بعدی

اگه فرضا دف رو توی مولتی ریخته بود،که باید حداقل تاپ ۱۰ پر میشد از اکانتای ne،

ولی شما چک کن ببین از کجا ها اکانت اونجا پیدا میکنی.

اینم مدرک

حیف که دف به خاطر اتک برگشت خورده بود .

• اینم مدرک

سلام

من مثل شما پلیر خوبی نیستم امکانش هست راجب پوینت دفاعیه اسکات یکم برام توضیح بدید

مگه اسکات سوپرمنه که بشه بجای دف ازش استفاده کرد

نکنه شما تو NW بجای دلاور و کاهن اسکات میکشین

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Milad.ZeuS: استفاده از کنایه تمسخرآمیز ().

• اینم مدرک

عجب مدرک محکمه پسندی

1دونه اسکات شد دف؟

طرف اومده اسکات بزنه حواسش نبوده جای حمله نیرو کمکی زده

توو گزارش ها بری قسمت دفاع زده کی چقدر کمکی فرستاده اونو شات بگیر

اگه دف هم بک خورده باشه گزارشش اونجا هست

• حالا بنده خدا اسكات اشتباهي فرستاده ولي اگر نيروي دفاعي واقعي هم بود چه اشكالي داره؟

اينكه توي مولتي هاي خودت يكي دف بريزه كه نيروهاي غارتگر تو بره تو ديوار كاملا بازي جالب و با فكريه

اصلا هم بازي كثيف نيست و يجور پلنه

انقدر يه عده مولتي دارن كه طرف از فاصله پنج ساعتي براشون نيروي كمكي دفاعي ميفرسته

يبار هم روشون انلاين نميشي كه بييني توش چه خبره اين مقصر تو هستي يا سايدي كه دف ريخته؟

بابا مولتي ديگه مال خودتونه

اين سرور فارم نيست همش مولتي خودت و رفيقاته اگر مولتي رفيقت ميزني بهش بگو سر بزنه بهش اگر مولتي خودته همون باتي كه باهاش ران كردي زحمت بكش روزي يبار سر بزن توش پر دف نشده باشه

اگر هم انقد مولتي داري نميرسي سر بزني پس نق نزن بازيتو كن

• ورژن جدید کام ارسال نیروی دفاعی و منابع فقط به متحدین انجام میشه

اینجا هم آپدیت بشه دیگه کسی نمیتونه پوش فضایی کنه

داخل مولتی ها دیگه دف نمیشه ریخت

اتحادهای دفساز و فارم هم که رید میشن مشخص میشن

• سلام دوستان عزیزم

آقا هی ما میگیم شیرو باز نکنیم رو این دوستمون هی این میگه نه باز کن.

شما اگر بازی نمیکنی چرا هی میای نظر میدی ما اگر نخوایم نظرات یکیو که از بازی سر در نمیاره بشنویم کیو باید ببینیم.

ببین دو تا پلن همیشه جزو کثیف ترین پلنا بوده تو تراوین که من شخصا پلن حسابشون نمیکنم و از اینکه انجام بدم خجالت میکشم.

1 فیدر زنی

2 دف ریختن رو مولتی

نمیدونم چند سالته از کی بازی کردی با کیا بازی کردی ولی شما که هی میگی مولتیه خودت فارم نیست مولتی بازی بد اخه تا حالا دلیل این مقدار مولتی کشیدن رو از خودت پرسیدی.

قبلنا بازی میکردیم Nتا فارم بود میزدیم تعداد ثبت نامی خیلی زیاد بود

ولی الان بیشتر بازیکنا حرفه ای هستن تعداد ثبت نام کمه مجبورن که مولتی بزنن تا بتونن شارژ کنن همراشونو .

قبلنا N تا اکانت همر واندر زن میکشید هر کدوم یکی چون تعداد پلیر زیاد بود

الان هر اکانت هجومی حداقل باید 2 تا بکشه چون تعداد پلیر کمه .

البته از نظر شما این تقلب محسوب میشه ولی از نظر من ادم زرنگ تقلب میکنه شما هم اگر میتونی مولتی بازی کن البته بعید میدونم بتونی از پسش بر بیای خودت گذینه مورد نظرو انتخاب کن

1شما وقتشو نداری

2تواناییشو نداری

3حوصلشو نداری

4هزینشو نمیتونی بدی

5شما پلیر تمیزی هستی مولتی بازی کثیف بازیه

6سایدی نداری که بازی کنی

7هیچ کدام

خلاصه که یه چیزی قدیمیا میگفتن جسد اینا داشت شما سعی کن اونو رعایت کنی .

بعد یاد بگیر از دوستات تا صدات نکردن جواب نده اینا درس زندگیه قبلا باید یاد میگرفتی نه الان نخود هر اش نشو واسه خودت میگم .

پ.ن ما با هیچ سادی مشگل نداریم

پ.ن کارو 2 جان من ما رو دیوار نکن

پ.ن سارنگ چه سروری بشه

پ.ن اررررررررررررررررررش 8o

پ.ن الکی الکی ازش امتحان گرفتم ها

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Milad.ZeuS: استفاده از کنایه تمسخرآمیز ().

• درود

دوستانی که میگن یدونه اسکات هم شد دف و ... من کاری ندارم کدوم اکانت و برای کجا تروپ فرستاده اما در جریان باشید یدونه اسکات میفرستن که متوجه بشن آیا اون اکانت مولتی هست و آیا داره غارت میشه یا نه،اگر دیدن اسکات مرد بعدش شروع میکنن به دف ریختن به مقدار لازم،اینقدر هم دفاع بی مورد نکنین،سرور قبل هم همین داستان رو با یکسری از دوستان داشتیم،رو همه دهکده ها و حتی آبادی ها اسکات میریختن،اونم ارسال اشتباه بوده و میخواستن اسکات بکشن؟!!!

موفق باشید