تاپیک آمادگی برای دور چهارم سرور 3X اسپید ترا

• آرش من و تو کامل همدیگرو میشناسیم هم من میدونم هم خودت میدونی سروری مطمین نباشی نمیبری نمیایی میگی سروری میرم باید ببرم رزومم خراب نشه همیشه هم ترس از 3به1 داری

سرور قبلای هم هادی قول داده بود بزنه منو که تاپیکشو نگاه کنی همون هفته اول اومدن اسم اکانتمو دادم مولتی هاتونم داشتم رید میکردم تنها کار مثبتی که میکردید نامه زدید اتک نده مولتی های اکانت two haji هست شما اگه بزن بودید اون اکانتو توو 20 روز باید جمع میکردید توو nw دیدم هیچ خبری از هادی نشد اکانتو و مولتی هارو دادم به امیر علی به عنوان مولتی استفاده کنه

همون اکانتی که مولتی استفاده میشد ازتون جنگ بزرگ زد با همری که فقط توو 1ماه اول شارژ شد از ناتار و مولتی های خودتون بعد هادی روز 60 اومد گفت من اکانت مارادونام بیایید بزنید

حالا چه بیایید چه نیاد من هستم مغازه هامم سر کرونا تعطیله بیکار و علاف

اون بالا گفتم که بهت تو برو تو تمام سرورای نرمال و اسپید ای اری که من بازی کردم یه لینک یا عکس بیار که فقط ۱ اکانت همرشو از سه ساید دیگه زده باشه به واندری غیر از nw من این بازیو میبوسم میزارم کنار . پس تا تیمم کامل جمع نشه هیچوقت نمیام ( نکته جالبش اینه که تو همه این سرورا حتی یک همرم از تیم ما صفر نشده لول )

سرور قبلم که میگی ما کلا ۱ اکانت مارادونا بودیم و خودتم خوب میدونی ... تو که منو خوب میشناسی پس اینم میدونی که من کتیبه بزرگ فقط چشم و انبارشو جمع میکنم تو همه ی سرورا جنگ بزرگ و چکمه بزرگو اصلا همر نمیزنم واسش :) اینم خوب میدونی که همیشه میگم اکانت دف سازی که کتیبه رفت روش باید شا...شید به دفش چون اون اکانت دیگه دفش واسه ساید نیست واسه کتیبشه :) نمونش بابک و جنگ بزرگ و عقده ی رکورد دف لول

منم خیلی دلم میخواد بازی کنم هر ۱ ساعت یبار رفرش میکنم ببینم سانچو اومد یا نه :)

• اون بالا گفتم که بهت تو برو تو تمام سرورای نرمال و اسپید ای اری که من بازی کردم یه لینک یا عکس بیار که فقط ۱ اکانت همرشو از سه ساید دیگه زده باشه به واندری غیر از nw من این بازیو میبوسم میزارم کنار . پس تا تیمم کامل جمع نشه هیچوقت نمیام ( نکته جالبش اینه که تو همه این سرورا حتی یک همرم از تیم ما صفر نشده لول )

سرور قبلم که میگی ما کلا ۱ اکانت مارادونا بودیم و خودتم خوب میدونی ... تو که منو خوب میشناسی پس اینم میدونی که من کتیبه بزرگ فقط چشم و انبارشو جمع میکنم تو همه ی سرورا جنگ بزرگ و چکمه بزرگو اصلا همر نمیزنم واسش :) اینم خوب میدونی که همیشه میگم اکانت دف سازی که کتیبه رفت روش باید شا...شید به دفش چون اون اکانت دیگه دفش واسه ساید نیست واسه کتیبشه :) نمونش بابک و جنگ بزرگ و عقده ی رکورد دف لول

منم خیلی دلم میخواد بازی کنم هر ۱ ساعت یبار رفرش میکنم ببینم سانچو اومد یا نه :)

آرش هادی مگه نمیگه جستی ملخک

سرور قبل که هم هادی بود هم من منم که تنها بودم وسط nw میتونست بزنه چرا نزد؟ ترسید آمار اکانتش در بیاد به روز 60 نرسه که بعدش الان بتونه بیاد اینجا کری بخونه سرور قبل و nw خواست که se 100کنه

من میگم آدم باید برای حرفش ارزش قایل بشه گفت میزنم بیاد بزنه سرور قبل که توو غار بود

من تا حالا هم کپم خورده هم نان کپم خورده 4تا زدم دوتا خوردم هر وقت حرفی زدم پاش وایسادم چه بزنم چه بخورم زیاد برام مهم نیست

این سیاست بازی توعه که میگی جنگ و به دفساز نباید داد باهاش دف شارژ کنه بر عکس تو سروری بوده که من جنگ یونیک و رو اکانت رنک1 پاپ سرور که دفساز بوده چرخوندم که محافظ شارژ کنه

من چند سالیه فوتبال نگاه نمیکنم سانچو مانچو هم نمیشناسم که بدونم میره منچستر یا جای دیگه :d

ولی این یه بوم و دو هوارو بذار کنار هادی میگه میاییم تو میگی نمیاییم دیگه وقت آب پرتقال ما رسید وقت بچه هارم نمیگریم

• به نام خدا

طبق شنیده ها اکثریت تیم آمرداد درخواست حضور در این سرور را دارد ولی اشکان فریدام مخالف حضور در این سرور هست.چرایش بماند.

پ.ن:ننه عروس کمتر حرف بزنه^^

TT 2011.ir
    Finals 2012.com
    Ts2.ir : Holder-Winner
    Ts8.com
    TT 2014.com
    Ts5.com-Birthday : Holder-Loser
    Ts3.ir-r1 : B a y G o s h
    Ts6.ir-r1 : RianT-TeaM
    Ts1.ir-r3 : B a y G o s h
    Ts1.ir-r4 : B a y G o s h
    Ts6.com-2019 : B a y G o s h

• برام فرق نداره کدوم ساید بازی کنم.فقط یک دوال می خوام یا یک جانشین

اولش می خواستم برم ساید ne .اما الان فرق نداره برام

بعد 4 سال امدم

4سال قبل با اکانت wisp تو ساید ne بودم

که اون سال جزو 3 نفر اول top غارت بودم .اکانتایی که یادم اینا بودن

khan khole/mak/grass/sparrow ,....

اگه کسی می تونه تو ساعتایی که خوابم رو اکانت بازی کنه یا سر بزنه

و واقعا رو اکانت بازی کنه.میام همون ساید.برامم فرق نداره چه سایدی باشه

البته منم می تونم تو ساعت هایی که خوابه رو اکانتش بازی کنم

• هادی میخواست بزنه ولی من گفتم ارزش نداره بزار بازی کنه حالشو ببره ولی همین هادی که میگی همون سرور ۲x میگفت با مجید ببندیم بچه خوبیه خودتم میشناسیش شاید اینجا یچی بگه ولی مرام معرفتشو هیچکی نداره ...تو این بازیم هرکسی یه کارنامه ای داره هادیم کارنامش مشخصه

• به نام خدا

طبق شنیده ها اکثریت تیم آمرداد درخواست حضور در این سرور را دارد ولی اشکان فریدام مخالف حضور در این سرور هست.چرایش بماند.

پ.ن:ننه عروس کمتر حرف بزنه^^

طبق اخرين راي گيري هاي تيم آمرداد حضور در اين سرور داره قوت ميگيره

لحظه به لحظه با راي گيري مهم تيم هميشه قهرمان آمرداد8o

2098-ec9a0748-8769-492d-927f-323c49f66520-png

• من به پارسا پیشنهاد میکنم یکم کوتاه بیاد و بازی کنن هرچی تیم روبروت قویتر باشه لذت بازی بیشتره هدف لذت بردن از بازیه و پر کردن اوقات فراغت

سلام مجید جان بحث اصلا قوی بودن یا ضعیف بودن نیست سایدای دیگه هم همیشه چه تکمیل بودن چه نبودن سرور سر تایمش ماکزیمم یه روز اونم به دلیل فنی استارت میشد این سرور اولین باره بحث این افتاده که ساید جمع نشده سرور میوفته عقب. ما چه یه نفر بودیم چه هزارنفر همیشه استارتمونو میزدیم میدیدیم اگر کم هستیم به اندازه دهنمون حرف میزدیم نه اینکه از قبل کل کل کنیم بعد بگیم کم شدیم نمیایم بعد ادمین تایم رو بندازه عقب

برای تغییر روز ‌سرور میتوانید در نظرسنجی مشارکت داشت باشید .

عه؟ نظرسنجی هم بلدین؟ اگر دو روز قبل کنسل کردن همین نظرسنجی رو میزاشتین الان کسی شاکی نبود.

• سلام مجید جان بحث اصلا قوی بودن یا ضعیف بودن نیست سایدای دیگه هم همیشه چه تکمیل بودن چه نبودن سرور سر تایمش ماکزیمم یه روز اونم به دلیل فنی استارت میشد این سرور اولین باره بحث این افتاده که ساید جمع نشده سرور میوفته عقب. ما چه یه نفر بودیم چه هزارنفر همیشه استارتمونو میزدیم میدیدیم اگر کم هستیم به اندازه دهنمون حرف میزدیم نه اینکه از قبل کل کل کنیم بعد بگیم کم شدیم نمیایم بعد ادمین تایم رو بندازه عقب اما نگران نباش احتمالا این سرور شاهد حضور ساندیس خور ها این بار در ساید اس دبل خواهیم بود. چندین اکانت هم یهویی پیدا میشن که حالا خودتون می بینید بازش نمیکنم.

عه؟ نظرسنجی هم بلدین؟ اگر دو روز قبل کنسل کردن همین نظرسنجی رو میزاشتین الان کسی شاکی نبود.

سلام سلام‌پارسا خان اگه این سرورو‌میرید‌خبر‌ بدید‌ بدونیم چی‌ب‌ چیه

چ‌‌بزن بزن‌بشه این سرور

مشتاق‌حضور‌‌ بزرگمرد مجید هستیم:D

از ترس فرار نکنیم:(

• هادی میخواست بزنه ولی من گفتم ارزش نداره بزار بازی کنه حالشو ببره ولی همین هادی که میگی همون سرور ۲x میگفت با مجید ببندیم بچه خوبیه خودتم میشناسیش شاید اینجا یچی بگه ولی مرام معرفتشو هیچکی نداره ...تو این بازیم هرکسی یه کارنامه ای داره هادیم کارنامش مشخصه

من اصلا اون سرور قصد بازی نداشتم اگه واسه بازی و حال بردنش بود میرفتم ne پیش بچه ها

آرمین به من زنگ زد گفت هادی گفته مجیدو بگید بیاد میخوام بزنمش گفتم یه چیزی گفته شوخی کرده گفت نه جدی میگه نیایی میگه ترسید گفتم اکی میام میرم nw چون کلا همیشه نظرم این بوده بازی سایدی خراب نشه به واسطه حضور من با اینکه اکثر رفقا ان ای بودن امدم ان دبل

در کل بگم نگو ارزش نداشت چون میدونستی از هر 4ساید واسه من دف میومد قبلا دوستان و رفقا ثابت کردن خودتم اینو دیدی

از نظر تو جنگ بزرگ که ارزش زدن نداره مجیدم ارزش زدن نداره اینهمه اختلاف نظر بین دو نفری که رو 1اکانت بازی میکنن؟ والا هادی 24 ساعته دنبال شاخ و شونه کشیدنه واسه زدن من هر سروری تموم میشد آخرش میگفت سرور بعد بیا بزنمت همش تقصیر داود بلک بود که همون سرور اول نذاشت من و هادی بزنیم توو سر و کله هم که الان دو سه سالی شده فقط حرفش بود بالاخره یه سرور باید عملی بشه

آرش بالا هم بهت گفتم این یه بوم و دو هوارو بذارید کنار کم از هادی استفاده ابزاری کن :d

این سرور هم میایید بگو میام نمیایی بگو نمیام خماری هم نداره که فکر کنی ملت توو خماری میمونن لنگ شما میمونن سرور کلی پلیر امدن بازیشو.نو میکنن

نمیایید بگو تیم هایی هستن که ان دبل بازن بیان ان دبل و پر کنن همونجور که ان ای اولش خالی بود الان یکی از شلوغترین سایدهاس کروناس و ملت بیکار

بیایید پلن ما جنگیه میدگیم نیایید پلن ما اندگیمه واندزن حالا باز در نهایت تصمیمتو بگیر

• عه؟ نظرسنجی هم بلدین؟ اگر دو روز قبل کنسل کردن همین نظرسنجی رو میزاشتین الان کسی شاکی نبود.

بابت اتفاقات پیش اومده و تغییر زمان سرور عذرخواهی میکنیم و امیدواریم با تغییر تاریخ جدید رضایت تمامی بازیکنان رو جلب نماییم.

برای تغییر روز ‌سرور میتوانید در نظرسنجی مشارکت داشت باشید.

• بردن یا باختن شمال غرب در سرور قبل دست شما نبود عزیزم شما بعد از خودکشی نهنگ ها چیزی نمیتونستی مشخص کنی درسته اس ای بالا بود ولی خیلی راحت میتونست بشه NW یا SW ما خودمان گذاشتیم SE صد بشه حالا بماند بعضی از دوستان نمیخواستن ما مثل شما نیستم و قتی حرف میزنیم بهش عمل میکنیم به کسی قول الکی نمیدیم هزار تا فیلم بازی نمیکنیم واسه 100 کردن بخوایم 100 کنیم روی دانش بازی خودمون حساب میکنیم نه روی زیر رو کشیدن نه گول زدن یه بچهای مثل شانیز وغیرو غیره که دوستان انجام دادن

آقا اس ای دوتا واندر داشت :)) یه واندرشو با 1 همر زدیم (مست) :)) دست ما نبود؟ الله اکبر (آخر زمون شده حرف میزنیم پای حرفمون میمونیم اونم از هادی )

تو در کل ادم خوش شانسی هستی ملخک یه بار چستی اکانت فروختی رفتی ملخک دو بار چستی حسین تی ان تی و ممرض شدن ضامنت اگه حسین و ممرض سرور دو ایکس نبودن ne زیر پا له میکردیم حرمت این دو پلیر شدن کو خیر واسه تو ابو مجید و گرنه الان زبان در نمیاوردی ولی ملخک این بار سومه این سرور راه چستن نیست

این همه کارو با همون 3 4 تا اکانت میخواستین بکنین؟ :))

بابا سرور هنوز شروع نشده هم با ما بستین هم با اس ای تا آخر سرورم از ترستون یه گروه زده بودین با امین کینگ اس ای-علی کینگ اس ای و مصطفی که یه وقت ان ای زد زیر حرفش سریع متا ببندید :)) غیر اینه بیاید بگید حالا ما هیچی نمیگیم شما هم هیچی نگو

خطاب به شخصی که دنبال اسکرین بود بگم اگه منظورت منو آرمینیم که منو آرمین تو جلسه دیسکوردم با مجید دعوامون شد(از حسین بپرس ) تو فرومم دعوامون شد هرچی بودو نبود به هم گفتیم هم اون گفت هم ما بعد فهمیدیم کلا اشتباه میزدیم از دل هم دراوردیم (این که شما دنبال چی جذابیتو بیشتر میکنه ) اون سرور اگه مجید هزینه میکرد ماهم هزینه میکردیم یه بار بهت گفتم اگه یادت باشه قرار این بود 10 تا وی پی اس مجید 10 تا من بگیرم آرمینم گلد اکانتو بزنه حالا چی شد که وی پی اسا وسط بازی شد 30 تا یا گلد اکانتو تعدادیشو مجید زد بماند

پ.ن:یه بنده خدایی زنگ میزنه رفیقای ما شروع میکنه فحش دادن به ما:)) آقا ما به پلیرای سایدمون نه وعده گلد مجانی میدیم نه وی پی اس مجانی نه چیزی فحش نمیخواد بهشون بگو گلدو وی پی استو میدم ببرشون دیگه یا میان یا نمیان :))

پ.ن:یاد سبزی پاک کنای کنار کوچه افتادم :))

پ.ن:کینگ فقط مسی (جمله سنگین بود 2 مین سکوت)

پ.ن:ان ای در حدی خلوته که میخوایم گل کوچیک بزنیم یه تعداد اینور ساید یه تعداد اونور ساید فقط مستعمره گرای عزیز لطفا وقتی میاید استعمار کنید مواظب سر و صورتتون باشین شوت بد میزنن

پ.ن: دیگه جواب نمیدم قول میدم :D

• آقا قصد تمسخر هیچ کدومتون ندارم

ولی وقتی میاین از بازیتون و تیم بزرگوارتون (حالا کاری به دست آورداتون ندارم که چقده و اینا)صحبت میکنید یجوری حرف نزنید که انگار فقط خودتون و خودتون بودید اون ساید.

و هر تیمی هم هر چقدر خوب و شاخ باشه

همه استقبال میکنن از بودنش توی یه سرور

چون جذاب تر میشه،اما اینکه اون تیم یا فرد

بیاد "منم،منم" بکنه،اصلا خوب و قشنگ.

یکم بخودتون بقبولونید که این بازی هم یه کار تیمی هست و نیاز دارید به متحدا و اکانتای خوب تا برنده باشی.

من نوب،من تازه وارد

ولی اگه واقعا به خودتون و بزرگی تیمتون اعتماد داشتین،هی موضع نمیگرفتین

تو عمل نشون میدادین.

"روبرو،آماده باش"

پ.ن ۱:

آقا رزومه قوی و خوب این نیست که فقط تو سرورایی بیای که میبری یا چقد پول خرج کردی،بیشتر به اینه که چقد از عقلت استفاده کردی و تونستی کارت پیش ببری،هر چند اون سرور رو برنده نباشی.

پ.ن ۲:

آقا بازم من نوبم و تازه کار،اما تا جایی که یادمه nw هیچ موقع سایدی نبوده که تکی بازیش رو پیش ببره و جمع کنه و همیشه دنبال نظر و همراهی سایدای مجاورش بوده.

• .

پ.ن ۲:

آقا بازم من نوبم و تازه کار،اما تا جایی که یادمه nw هیچ موقع سایدی نبوده که تکی بازیش رو پیش ببره و جمع کنه و همیشه دنبال نظر و همراهی سایدای مجاورش بوده.

نه عزیزم اینجور نیست

سرور ۱ اسپید بعد از فیلتر شمال غرب تک به سه بازی کرد از هر سه ساید کلی همر صفر کرد و فقط دو همر از کل شمال غرب صفر شد و تنها به خاطر یه سری مسائل داخل سائدی ۱۰۰ نکرد

سرور ۲ اسپید شمال غرب ۱به۳ بازی کرد و وین کرد

سرور ۳ اسپید پلیر‌های شمال غرب که همین زئوس بودن رفتن جنوب غرب پلی دادن باز تک به دو دو سائد از بازی خارج کرد و فقط به خاطر بن شدن چندین اکانت مهم نتونست ۱۰۰ کنه

پس زئوس یا شمال غرب به هیچ سائدی متکی نبود و نخواهد بود

• با سلام و احترام ؛

بازیکنان عزیز با عنایت به پیشنهاد دوستان و نظرات شما سرور از یکشنبه به پنج شنبه (۳ روز به عقب) تغییر پیدا کرد.

سرور پنجشنبه شروع خواهد شد !

آیا آماده ایید؟

تاریخ شروع : پنج شنبه 16 مرداد ماه ساعت 18:30 !

باتشکر از همراهان

مدیریت اسپیدترا

• سلام و درود

قرار بود این سرور بازی نکنیم ولی دلایل زیادی ما رو کشوند تو سرور ...

و الان اعلام حضور می کنم....

و یکی از دلایل حضورم کنار هم جمع شدن رفیقای قدیمی هست...

ساید ان ای انتخاب شد...

تیم نیما و صادق هم منت سر من گذاشتن و در کنار ما حضور خواهند داشت...

پ.ن : نیما و صادق بعد 3 سال دوباره کنار هم جمع شدیم... 😘

پ.ن : برد برای ما هیچ اهمیتی نداره، ما چیزی برای از دست دادن نداریم جز همین رفیقایی که هیچ وقت پشتمون رو خالی نکردن...🖤🙏