Posts by God kill m3

سلام.

سال جدید همگی مبارک و انشالله در کنار خانواده و عزیزانتون سلامت باشید، به دور از هرگونه بیماری.

یه خسته نباشید هم بگیم به عزیزان فعال در ش.ش که این شبا حسابی فعال بودن و در اولین فرصت این دید و بازدید به رسم ادب پس خواهیم داد : دی

سال خوبی داشته باشید رفقا

سلام .

خودتون درگیر اینکه کی پوش میکنه و کی نمیکنه، نکنید. با چندبار رفرش از صفحه تاپ تن به یک سری دیتا خطی میرسید که واضحه دیگه. این قضیه دیگه داره واقعاً تکراری و لوس میشه. برای اینکه از این بحث دور بشیم بریم یکم دیتا جمع کنیم از دوقلوهای شمال شرقی. البته اکانت اشکبوس با پوش سنگینی که دیروز و امروز کرد خودش به رتبه سوم رسوند و انشالله مخاطب هفته بعد ما هستن.

اگر اون دوست ناراحت و عبوس مارو به بیکاری متهم نمیکنن، دوشنبه هفته قبل تو صحبت با یکی از بچه ها پیشبینی میکردم که رید اکانت کلاب از 60میل بگذره و اکانت مسترپیش از 40میل . که متاسفانه بچه های مسترپیس کم کاری کردن و عزیزان دلم رو اکانت کلاب بنده سرفراز کردن.

این اسکرین مربوط به ساعت 12 امشب قبل از ریست شدن تاپ تنه. یکم بد کراپ شده ببخشید!

طبق این عکس اکانت کلاب 65میلیون غارت کرده در این هفته . به عبارتی ساعتی 387ک منبع.

از اونجایی که رید کپ ها هنوز شروع نشده، پیشبینی میکنم در حال حاضر 26 دیفالت مکس شده، غارت میکنن .

با این مقدار منبع، کلاب یه همر 4 موتوره که رمر هست زیر شارژ داره که همر اول سروره.

همر دوم این اکانت هم ، کوچیکاش روشنه و احتمالا رمره و بزرگاش احتمالا از این هفته استارت میخوره و تو 10 همر اول سروره قطعاً .

همر سومشم که فعلا گرز خالیه تا کپ های مصری بیاد بالا انشالله.

اکانت مسترپیس هم 38میلیون غارت داشته. یعنی ساعتی 227ک منبع و احتمالا 16 دیفالت مکس شده.

دیفالت اکانت مسترپیس احتمالا همر دوم یا سوم سرور هست و از شما چه پنهون این بندگان خدا برای 4موتوره روشن کردن همرشون یکم دارن اذیت میشن و دوستای اینترنشنال محمد جان قول دادن این هفته تلاش بیشتری کنن. تا ببینیم چی میشه دیگه
    همر دوم مسترپیس که فعلا گرزا داره میاد تا رفیقای محمد یکم به خودشون بیان.

ناگفته نمونه به دلایلی رید ناتار برای دو اکانت لحاظ نکردم چون یا اصلاً ندارن یا خیلی ناچیزه این مقدار.
    گندم منفی هم تقریباً لحاظ کردم ولی امیدوارم یکم معرفت به خرج بدن و پوش بازاری نشن این دو اکانت.

البته حدس مقدار دقیق همر دیفالت جفتشون کار سختی نیست ولی گفتنش بی مزه اس یکم. اما خوب خسته نباشید میگم به جفتشون. انصافا دارن زحمت میکشن.

پ.ن: یه سری داده هم از مختصات های شمال شرق دارم که پست طولانی میشه . انشالله یه فرصت دیگه به قید حیات.

سلام

من نمیدونم چرا انقدر ملت بیکارن. شخصا وقت نمیکنم بشینم ببینم کی داره چیکار میکنه ! چه برسه بخوام بیام عکس بگیرم نقاشی کنم پست بنویسم بزارم کف فروم.

سلام.
    عزیزم با این استدلالی که آوردی، همینکه تراوین بازی میکنی و تمام دوستات از اقصی نقاط کره خاکی جمع کردین رو یه اکانت، یعنی بیکاری. بیکار تر از ما حتی.
    چون ما تایم آزادمون ترجیح میدیم بیایم به ریش اکانت هایی مثل مسترپیش بخندیم تو فروم تا بخوایم خودمون اینقد درگیر بازی کنیم.
    اصلاً دلیل بازی کردنه ما تو این سرور همون فراخوان اول سرور بود. بدون بات و بدون مولتی .
    ولی خوب ظاهراً این بدون مولتی بودنه جای دور زدن داره . اینجوریه که هرچی بیشتر دوستات بیاری برای مولتی بکشن، قانون عوض میشه : دی
    در ضمن محمد جان برای مولتی مصری کپ 6444 نمیگیرن. یه 9کراپ میگرفتی لااقل برادر

سلام.
    خوب امروز، روز نهم بازی هست و امشب تاپ تن ریست میشه.
    از تعداد مولتی و این مباحث فاکتور بگیریم که یکم داره خسته کننده میشه. بریم دوتا حرکت کول ببینیم از سرور

این اسکرین حوالی ساعت 2 ظهر گرفته شده.

0000.jpg

شروع کنیم با اکانت دوست داشتنیِ کلاب که با 12.7 میل در صدره. حدودا 1.8 برابر رتبه دوم و 4.2 برابر رتبه دهم
    برای اینکه بفهمیم این غارت طی یک هفته، در روز نهم سرور 2ایکس چقدر بزرگه همینقدر در جریان باشید؛ برای شارژ کوچیکا با کلاه خود 10درصد + کارگاه، طی یک هفته 12 میل نیازه.
    به نظرم اکانت کلاب با کارگاه 20، نان استاپ رم خودش شارژ میکنه و حالا حالاها همر یک سرور مربوط به دیفالت ایشونه. از پوش بازاری مولتیا به اکانت هم عجالتاً فاکتور بگیریم.

مورد بعدی هم بریم سراغ اکانت نازنین مسترپیس
    این سوگولی هفته قبل در واپسین لحظات با پوش لحظه آخری رنک 1 مدافعین و پیشرفت کننده ها تصاحب کرد. این هفته هم طی 30ساعت حدود 3 میل منبع پوش کرد و اومد رنک سوم غارت. با 500تا پوینت دفاعی در رتبه اول تاپ تن مدافعین هم خوش میدرخشه البته

سلام.
    در ابتدا یه تشکر بکنم از وقت و تحلیلی که لقمان زحمتش میکشه.

اصولاً بحث های اول سرور که فلانی، فلان جور داره بازی میکنه یکم لوسه ولی خوب مورد اکانت کلاب یکم جالبه.

111.PNG

این اتحاد با 11 عضو، صرفا مولتی های هجومیِ اکانت کلاب هست و این اتحاد هم مجموعه خود اکانت هست.که اتک پوینت دوتا اتحاد قابل مشاهده هست.

خوب اینجا با خودت میگی پسر اینا تو سرور های قبلی برای هر اکانت بالای 100تا مولتی میکشیدن، 11 که چیزی نیست، بالاخره تغییر سخته یکم.
    ولی موضوع وقتی زیبا میشه که اعضای اون اتحاد کلا توتن هستن و صرفاً به نیت گرز کشیدن و واحه خالی کردن در ابتدا بازی ساخته شدن.
    و کسیکه اینقد حوصله داره برای استارت اول بازیش وقت و هزینه بزاره، برای کپ های خوشگل مصری در ادامه بازی وقت بیشتری میزاره قطعاً.

خوب تا اینجا باز هم مشکلی نیست. ولی چند ابهام به وجود میاد
    آیا مدیریت طبق این فراخوان، برخورد خواهد کرد؟! آیا کلاب و دوستان تا انتهای سرور به صورت دستی مولتی آپ میکنن رو وی پی اس ؟!

کاملا مشخصه شما قبل شروع سرور هماهنگی هاتون رو انجام دادید ، وقتی نمیتونید ورود یه پلیر رو بین خودتون یا حتی بین رقباتون هضم کنید مشخصه چهارچوب های شما قبل سرور بسته شده.

سلام

دوست عزیز وقتی اون شخص معلوم الحال میاد تو فروم همین سرور اینجوری دهنش باز میکنه، خیلی باید توکلت بالا باشه که بخوای چهارچوب های سرور مطابق میل شما بسته بشه!

به قول لقمان ارادت ویژه ای خدمت تیم شما و کارو در جریان هست ولی شما هم عجالتاً باید تو چاه یک نفر دیگه برید.

صدالبته من مسئول تصمیم گیری امور سایدم نیستم ولی بعید میدونم تا وقتی این اقا با اون کارنامه درخشان بین بچه های شمال غرب هست، ساید های دیگه رغبتی به همکاری با ش.غ داشته باشن. کلا این ملک سندش تا اطلاع ثانوی مشکل داره:))

پ.ن: سارنگ جان نیازی به تحلیل خط به خط اتحادا نیست.از نقشه کوچیک وضعیت کلی ساید های شمالی مشخصه . از حوالی رنک 110 به بعد اکانت های مولتی شروع میشن تا الی آخر . پس مناسب ترین مقایسه برای شرایط بین سایدی، تعداد اکانت های فعال هر ساید هست که عقب تر خلاصه نوشته بودم

به چهار تا امار و اعداد مولتی توجه نکن . ببین چند تا اکانت واقعی هست تو ساید. حالا چون شمال غرب تعداد مولتی هاش نسبت به یک اکانت واقعی بیشتر هست هست این باعث نمیشه که این کمبود و ضعف رفع بشه.

این امار این هفته تصحیح شد و وضعیتش رو به رتبه ۲ و یا ۳ رسوند ولی این ضعیف بودن ساید رو حل نمیکنه . کمی بهبود میخشه.

سلام.

اگر 100نفر اول سرور ملاک قرار بدیم ؛
    شمال غرب با 36 نماینده

جنوب غرب با 25 نماینده

جنوب شرق با 24 نماینده

شمال شرق با 15 نماینده حضور دارن

البرز جان فکر میکنم داری یک سرور دیگه کلاً بازی میکنی وگرنه این داده هایی که تو این پستت دادی تا حالا تو این سرور کسی ندیده

نقل قول

ساید شمال شرق از ساید شمال غرب از نظر تعداد پلیر واقعی بشدت جلو تر هست.

صحیح:))

در‌این سرور کلیه قوانین اسپیدترا که قبول‌کرده ایید و پا ‌به سرور گذاشتید اجرا‌ خواهد شد !

سلام.

ببین برادر کسی منکر زحمت و تلاش مجموعه اسپیدترا برای تکامل نیست و ولی جواب این سوال که چرا تو سرور های شما اثر هنری لیمیت نداره و به صورت دستی توسط ادمین تو حراجی ریلیز میشه این نیست:))

این کار شما یک سبک احتکار و عمل برای نفع شخصی هست تا نفع جمع. انشالله تو سرورهای آینده بتونی خوب از بد تفکیک کنی و به این شکل دیکتاتورگونه همچین منطقی نیاری!

مرسی منطق ! والا من تا حالا پانیش نخوردم که بدونم رو کراپ هست یا نه ولی شنیده ها میگه رو کراپ هم هست.
    اساسا منطق جریمه اینه که شخص کاری رو نکنه نه اینکه طوری باشه که به نفع خلافکار بشه.
    تا جایی که یادمه شما از اواخر سرور قبل هی میخواستی حذف کنی . هی میخواستی دیگه تو اسپید ترا نیای، سمیه نرو ...

پ ن: قبلنا ملت پانیش میخوردن نمیومدن جار بزنن تو فروم. ترس از اینکه اسم متقلب بزنن روشون باعث میشد. ماشالاه به جدیدا!

خوب من فکر میکردم امین طرز بیانش اشتباه بود.

یک اکانتی تو شمال شرق روز سوم بازی ریجیستر شده و تا 3روز پیش کلا غیر فعال بود و وقتی پلیر اومد روش یک پوش از بعضی اکانت های فعال ساید بهش شد ( هیچ کدوم از طرفین مولتی اکانت نبودن )

و خوب طبیعتاً نباید پانیش میخورد همچین اکانتی با این شرایط . بله اگر یکی از طرفین مولتی اکانت بود، حرف شما درست بود

اینجا همون حرف پست قبل هست که قوانین با نظر شخص تصویب میشه.

سلام.

خوب اگر از بحث شیرین دف ریختن/نریختن بگذریم، به یک موضوع جذاب تر میرسیم.

حقیقتاً نمیخواستم پست بزارم چون به نظرم یکم لوس به نظر میرسه قضیه . یعنی اصلاً ارزش نداره ولی دوست داشتم این مطالبه گری اینجا در میون بزارم با دوستان .

یکی از مهم ترین چالش هایی که مدیریت این سایت به خودش میبینه، مقدار غارت میلیاردی و به طبع از اون دفاع و همر های عجیب غریب هست.

این سرور، سومین حضور تیم ما تو این سایت هست که به شدت هم از حضور 10روزه خودمون تو این سرور پشیمونیم!
    تو این سرور تازه فهمیدیم که یکی از پایه های اصلی بازی تو ورژن جدید، آرت ورک، اینجا لیمیت روزانه نداره و فله ای قابل خرید و استفاده در لحظه هست.

ولی خوب همونطور که در جریان هستین حدوداً 2-3 ساله که محدودیت روزانه براش گذاشتن تو سرور های رسمی و یا حتی فیک های مشابه.

حالا تا اینجا مشکلی نیست اصلاً. با خودت میگی لابد طرف نمیدونسته و قابل حل هست

ولی وقتی جالب میشه که این قضیه با مدیریت سایت مطرح کردیم، در جواب گفتن که امرار و معاش این دکون دستگاه از همین طریق میگذره و نمیتونن قید این سود هنگفت بزنن : دی

اصولاً یک اخلاقی دارم اگر تو تراوین جایی قانون من درآوردی ببینم یا اجرای دلخواه از یک قانون ببینم کلاً دلسرد میشم. حالا استثناعاً این سرور به خاطر قولی که به
    دوستان دادیم، ادامه میدیم ولی
    تا وقتی تقاضا باشه، عرضه هم صورت میگیره.

یک بخشی از این قضیه خود به شخص رسول برمیگرده که قانون تفسیر به رای کرده . ولی بخش مهم ترش برمیگرده با افرادی که از این باگ مدیریتی سواستفاده میکنن.

خلاصه! از ماست که بر ماست.
    وقتی از همرها و دفاع های میلیونی عجیب اندگیم و واندر انتقاد میکنین، در جریان باشین که زنجیره ای از قانون های من درآوردی این حال و روز درست کردن و تا وقتی اراده ای برای حل این موضوع نباشه، همین آش و کاسه به راه هست.

پ.ن: یک مقدار عکس و محاسبات در مورد نبود این محدودیت، تو پست نوشته بودم که ترجیح دادم مسئله روتین تر بیان بشه

سلام
    خب به نظر من کل جذابیت سرور 5نژاده به صنعتی بازی نکردن اهالی سرور برمیگرده.
    ولی نرمالی که قراره 8 ماه طول بکشه و قطعا ریزش پلیر داره، میخواین 2هفته بعد استارت سرور 3ایکس شروع کنین؟

خب اوج بی سلیقگی هست واقعا!

در مورد بات هم اگه میتونی پیاده کنین چرا تو همین 3ایکس انجامش نمیدین؟

شمال غرب زین پس هیچ مشکلی با شمال شرق نداره نه فقط شما با سایدای دیگم همینطور حالا شما میخوای مشکل داشته باشی ما مشکلی نداریم شما بزن ما دفاع میکنیم اما قطعا ما همری لانچ نمیکنیم خیالت راحت .

با کسی کاری نداریم اگر بزنید خراب میشیم روتون و چون هیچی برای از دست دادن نداریم خودتونو داغون کردید و یه پله خودتون رو از 100 کردن عقب انداختین نسبت به دو ساید دیگه

سلام

خوب گویا بین علما اختلاف افتاده.
    مثلاً الان من بیام سارنگ بزنم، کل شمال غرب میشینه کنار و این دوستِ رابین هود که بنده معرف حضورشون نیستم، میان میزنن منو؟ بیخیال!

توصیه میکنم تا مقام و منصبی تو سایدت نگرفتی از منبر سایدت تو فروم بالا نری
    در مورد تزی که در مورد اداره دیکتاتوری ساید هم دادی، فک کنم بازی گروهی شما با "حمالی و تو سری خوری " احتمالاً اشتباه گرفتی.
    در هر صورت ارزوی موفقیت:))

پ ن: جنوب شرق که همه رفیقن..جنوب غربم که پارساس ..شمال شرقم که پره مولتی..حواستون باشه مولتیاتون کار دستتون نده!!

سلام

اون دوست دیگه که به عنوان نماینده ش.غ اومد تو فروم، 2صفحه پست نوشت و تلاش کرد که شمال غرب موجه نشون بده.حداقل از دید همسایه شمالی خودش

ولی خوب تلاش شما هم قابل توجه هست:)))
    ولی جداً سیاست باحالیه! 10بار تهدید که اگه مارو اذیت کنین جیزتون میکنیم و یکبارم اون وسط مسطا یک بوس و قلب میفرستین

در مورد سعید ملا هم شناختی ازش ندارم ولی اگه به خاطر اینکه نظر شخصیش با صدای بلند گفته به صورت مصلحتی از اکانت اومده بیرون، واقعا دیکتاتورگونه اس!

سعید جان اگه دوست داشتی، میتونی منت بزاری بیای اینور

دوستات عدم حضور تیم زعوس به علت از دست دادن یک دوست خوب هست ;(

امیدوارم که همه دوستان زنده و سلامت باشن ، اگه کسی ناراحتی بوده ازش حلال کنه از بس ناراحتم بیشتر نمی تونم چیزی بگم ...

یا علی

خدا رحمت کنه.
    البته همینکه تو اعلامیه غلط املایی نمیبینیم، خودش یک پیشرفت محسوب میشه

این دقیقاً همون شائبه هایی هست که برای خودت میخری و خودت بدنام میکنی برادر
    اینکه یک تیم به هر دلیلی میخواد وقت بخره و دیرتر بیاد، دلیلی نداره بخوای سروری عقب بندازی که از یک ماه قبل اطلاعات عمومیش ریلیز شده!
    عطا رو به لقا بخشیدیم . لذتش هم برای الباقی دوستان

سلام

واندر بالاخره 100 شد و جا داره یک تبریک بگیم به هر سه ساید بابت زحمت هایی که کشیدن

یک توفیق اجباری تو این سرور برای ج.ش پیش اومد که از میدگیم تا اندگیم ، جنگ کوچیک و انباربزرگ تو ساید نداشتیم و برای جبران این کمبود مجبور به چرخش بالای کتیبه ها بودیم.

اگه از چرخش احمق یونیک هم صرف نظر بکنیم، با 3کتیبه احمق حدود 100چرخش رو اکانت های مختلف داشتیم که نشونه همدلی ساید بود و عملا با کتیبه ای که 8ساعت فعالی داشت و باید شخصی استفاده میشد تونستیم این خلاء پر کنیم.

شاید اگر ساید دیگه ای زیر این فشار میومد ، نمیتونست مثل ج.ش بازی اینجوری مدیریت کنه که همینجا باید یک خسته نباشی هم به امید عزیز و بچه های ساید گفت.
    خلاصه تبریک به اونایی که موندن و کمک کردن به برد.

از بار کج بچه های ش.ش هم غافل نشیم البته. هم از فروم نویسی ضعیف و هم از مدیریت ضعیف ساید و هم از کتیبه هایی که برگشت خونشون!

در مورد احسان هم یکبار خواستم پست بنویسم ولی وقت نشد. احسان با اینکه قرار بود برای یک پلن کمک برسونه تو میدگیم و بدقولی کرد، جزء قابل احترام ترین کسایی بوده که روبروم بازی کرده و نمیدونم چرا این حرکت کرد تو این سرور.شاید به خاطر شخصیت احساسی که داره!در کل امیدوارم شرمنده خودش نباشه فقط.

زحمت حرف خوشگلای آخر سرورم فرهاد کشید.

آرزوی سلامت و موفقیت برای همگی.

سلام کارو جان
    من از پارت اول پستت حس کردم که منظور پست من بد متوجه شدی . من هیچ انتقادی به ساید شما بابت نحوه بازی ندارم . زیرساختی که باعث رید میلیاردی شده ، از نظر من مشکل داره که باعث میشه سرور مصنوعی بشه
    چون یکی از دوستان هم از پست قبلی ، ظاهرا یکم دلگیر شده بود یک توضیح کوچیک میدم و بحث تموم میکنم
    این سرور حکایت اقتصاد ایران شده . یکی از دلایل تورم اقتصادی کشور ، نقدینگی بالایی هست که در دسترس مردم هست.اینجوری میشه که یک تراول 50تومنی تو سال 88 تا 98 فرقشون یک دنیاس.
    تو این سرور هم به دلیل تعداد بالای مولتی عملاً همر اکانت هایی که بدون مولتی آپ شدن ، بی ارزش جلوه میکنه.
    شما قبلاً با 4تا فیک میتونستی دف شناور یک ساید بری یکجای دیگه بخوابونی و همرت بخوره وسط دف شخصی طرف . ولی الان همچین چیزی ممکن نیست
    نمونه اش بچه های کلاه بردارا . این بنده خدا هرکاری بکنن ، ارزشی از نظر بقیه سرور نداره ( بی احترامی نیست دوستان )
    اگر از همرشون رونمایی بشه یا پلنی برن یا 4روز دیگه موقع واندر دفشون ببینی ، پیش خودت میگی اینا که کاری نکردن . در صورتی که نه شما و نه من در جریان زحمتی که کشیدن نیستیم!
    انصافاً تلاشی که مدیریت برای ارتقا سرور میکنه قابل تقدیره ولی نقدم سرجای خودش هست که امیدوارم از سرورهای بعد سفت و سختر اعمال بشه

خوب بیایم یکم نقد منصفانه بکنیم

اگه دقت میکردی میدیدی من نگفتم فقط دف مشکل داره!!!یا کسی بهتون دف اضافه کرده!!! مشکل از نوع مدیریته !!! مثلا اینجا با یه وی پی اس همه شدن پلیر!!! همه شدن دف کورد!!! همه شدن پلنر!! والا!!!همرا تعداد و حجمش خیلیه!!! دف بدتر از اون!!!! غارتم که مال سرور 1000 هست بدونه شک!!!

مثال ادم پولادرتم به نظرم درست نبود!!!

بدونه شک ne با تقلب زیاد که همون مولتی بازی میشه به اینجا رسیده ولی ادم پولداره شاید زحمت کشیده!!!

شما به قول خوتون 32 نفر نیستید!!! ولی 2000 اک دارید میشه نفری 65 اکانت تقریبا!!! خوب این میشه تقلب!!!

ولی جالبی چرخ روزگار و در این جا این سرور به اینه که همیشه ادم و تیم خلافکار برنده نیست!! انشالاه این سرور هم ما سعی میکنیم برنده بازی باشیم و به قول شما ضعیف ترین 3 به 1 تاریخو ببریم!! البته که هر سه ساید با هم اندازه شما نه دف داریم نه همر نه اکانت نه کتیبه !!!

سلام
    منم نظرم به مهدی نزدیکه ولی نه با این لحن
    این پست تقریبا 2هفتس میخوام بزارم ولی وقت نمیشه .دیدم یک مقدار از بحث باز شده صلاح دیدم همینجا گفته بشه.
    اول یک تبریک بگم به بچه های شمال شرق برای تیم ورک خوبشون. تو این 2-3تا پلنی که رو شمال شرق اجرا شده ، جزء آخرین نفرات بودم که از پلن خبردار شدم و تقریباً مطمئن بودم نتیجه همگی هم بوسیدن دیوار هست! نه صرفا به خاطر نحوه پلن . بلکه به خاطر سیستم اشتباه مدیریت سرور .
    این سرور، دومین حضور من تو این سایت بود و حس میکنم مدیریت سرور به بازیکن ها باج میده تا چراغ سرور روشن بمونه.
    این باج هم بیشتر مربوط به چشم پوشی از آیپی مشترک و سایر سازش های مختلف هست
    خوب نتیجه این تصمیمات هم میشه این سرور مصنوعی که شاهدش هستیم
    تو این سبک سرورها هیچ پلن موفقی اجرا نمیشه مگر با چاشنی شانس و اقبال و بازی کثیف و نهایت ضربه ای که میشه به یک ساید زد، خفت کردنه.
    اینها واقعیاتی هست که باید قبول کنیم.
    تاجایی که من خبر دارم پارسال که تراوین اصلی مجدداً فیلتر شد به خاطر تحریم های آمریکا بود و اگر ترامپ دوباره رای بیاره که احتمالشم بالاست، حالا حالاها خبری از تراوین اصلی نیست.
    حالا من 2تا دورنما برای این سایت میبینم. یا میتونه جایگزین ایده آلی برای تراوین اصلی باشه و یا اینکه به سرنوشت بقیه سرور های فیک دچار بشه.
    به نظرم عمده مشکلاتی که تو این سرور باهاش مواجهه هستیم، نبود محدودیت آیپی مشترک و اون سازش هایی که بالاتر هم گفتم
    مشخصه که مولتی کشیدن تو این سرورهای خلوت یک نیاز طبیعیه ولی اون سبک بازی که خروجیش بشه رید 2-3میلیاردی تو میدگیم سرور 2ایکس، تقارن بازی بهم میزنه و باعث میشه این سایت هم نهایتاً یک سال عمر بکنه!
    یک تصمیم و خردجمعی دو طرفه بین مدیریت و بازیکن های سرور هست به نظرم
    اگر بخوایم که این بازی با کیفیت منطقی ادامه دار بمونه

سلام
    خوب تقریبا یکی از بهترین جمعه های تراوینم بود دیروز
    و یکجورایی مصداق بارز ضرب المثل " اَصبحتُ امیراً و امسیتُ اسیراً " شد. کلا خوب بود دم کل عوامل گرم

یک نکته که به ذهنم رسید و دوست دارم با بقیه در میون بزارم این هست که حرف وقتی ارزشمنده که یکبار زده بشه.
    تکرار مداومش از ارزش کلام و شخص گوینده کم میکنه.مخاطبم کل عزیزان تو فروم هستن
    حالا که مدیریت فروم هم ظاهرا علاقه ای به گرفتن جلوی این وضعیت نداره نظرتون چیه یکم روی خودمون کار کنیم ؟!
    از دوستان دعوت میکنم به عزت نفس و فعل زیبای سکوت

پ.ن : از بامداد جمعه تا الان حدوداً 10 صفحه پست نوشته شده که اگر هر صفحه میانگین 20پست بگیریم ، به امار عجیب 200پست تو 48ساعت میرسیم!
    یک خسته نباشید هم بگیم به عوامل این جبهه